Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pilka nozna / LE


Ajax Amsterdam vs Legia Warszawa


Typ - Ajax over 1.5 gola


Kurs - 2


Bet365


19.02.2015 / 21:05


 


Powracaja europejskie puchary,jutro mecz Legii w Amsterdamie.


Murowanym faworytem tego meczu jak i awansu do kolejnej rundy jest Ajax.


Podopieczni de Boera mieli chwilowy kryzys ostatnio,jezeli mozna to tak nazwac w ogole,z pewnoscia mozemy powiedziec,ze druzyna z Amsterdamu obnizyla loty w ostatnich meczach.


Patrzac jednak na rywali to nie byly to ogorki - Feyenoord,Vitesse i AZ Alkmaar - z tymi ekipami nie udalo sie wygrac,ani strzelic nawet jednego gola,potem przyszedl mecz wyjazdowy z Go AHead i pachnialo niespodzianka,bo szczesliwie dla ekipy gosci obreonca zagral do bramkarza a ten nie trafil w pilke,ktora podskoczyla mu przed kopnieciem i takim o to sposobem Ajax wygral 2:1.


Ostatni mecz jednak pokazal,ze wszystko wraca do normy,wygrana 4:2 z Twente z pewnoscia podniols amorale zespolu.


W Eredivisie pewnego juz chyba mistrza ma PSV,Ajax m spore szanse na wicemistrza.


Liga holenderska miala ponad 20 dni pauzy,w tym roku Ajax rozegral juz 6 spotkan o punkty.


 


Liga Polska z kolei nie grala od polowy grudnia i dopiero teraz wznowila rozgrywki,w tym roku Legia rozegrala tylko dwa mecze o stawke i to kiepskie w swoim wykonaniu - remis w pucharze ze Slaskiem 1:1 po fatalnym bledzie obroncy Legia stracila bramke,wiec mogla byc skromna wygrana,natomiast w meczu ligowym z Jaga bylo juz znacznie gorzej - porazka u siebie 1:3.


Tak naprawde forme polskiej druzyny ciezko okreslic,bo tak ja wspomnialem liga pauzowala i dopiero rozgrywki zostaly wznowione.


Nie sadze jednak,zeby Legia stawila opor ofensywie gospodoarzy jutro,ktorzy powinni miec przynajmniej pare dobrych sytuacji bramkowych.


Na Amsterdam Arena gra sie ciezko,od 2 sierpnia 2013 roku na tym stadionie wygrywaly jedynie takie ekipy jak Vitesse,Salzburg,PSV,Barca,Vitesse i Alkmaar.


Od wspomnianego 2 sierpnia 2013 roku Ajax roozegral u siebie az 41 spotkan i przegral jedynie z wyzej wymienionymi druzynami.


 


Moim zdaniem kurs soczysty i warty gry na Ajax,ktory jutro strzeli przynajmniej jedna bramke.


 


http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-3?do=findComment&comment=866017


 


:minus: 100


Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna LE
Spotkanie: Ajax-Legia
Typ: 1 /1
Kurs 3.25
buk Betclic
Godz: 21:05
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie w którym Warszawska Legia pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Ajaxu Amsterdam. Naturalnie faworytem do zwycięstwa jak i awansu do kolejnej fazy jest zespoł z Holandii. Legia co prawd lepiej spisywała się w swojej grupie,ale Ajax jest jednak zespołem zdecydowanie bardziej klasowym ,który od lat gra w europejskich pucharach, Legia w tym spotkaniu w takiej formie , jakiej obecnie się znajduję raczej nie ma czego szukać na stadionie w Amsterdamie, który w poprzedniej kolejce rozbił u siebie ekipę Twente. Legia nie dość że słabo spisywała się w sparingach przed sezonowych to jeszcze inauguracją u siebie z zespołem Jagielloni wypadła fatalnie, skład może nie był najlepszy,ale na pewno mistrzowi Polski z poprzedniego sezonu takie spotkania nie przystoją , według mnie w tym spotkaniu gospodarze zwyciężą już pierwszą połowe spotkania, a na koniec meczu okazą się lepsi od zespołu Leggi o jednego gola.Stawiam na wynik 1:0.

 

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-3?do=findComment&comment=881394

 

:plus: 225

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LE
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa
Typ: X
Kurs: 3,55
Godz: 19.02.2015 21:05
Bukmacher: Marathonbet
Analiza: Widzę tutaj naprawdę spore szanse nie tylko na awans naszej najlepszej drużyny, ale także na sprawienie niespodzianki już w tym pierwszym meczu. Widzę, że koledzy typują na Ajax, ale ja tutaj nie widzę w nich dużego faworyta. Ajax naprawdę teraz jest w niezbyt dobrej formie, robią dziecinnie proste błędy w obronie, które Legia śmiało może wykorzystać. Z przodu jakoś to niby wygląda, ale rewelacji też nie ma. Wszyscy dobrze pamiętamy jak dobrze grała Legia Warszawa w fazie grupowej. Mało kto się spodziewał, że uda im się zdobyć aż 15 punktów w grupie i co ważniejsze wygrać tę grupę. Rywale do łatwych nie należeli, gdyż w grupie mieliśmy Trabzonspor, Metalist i Lokeren, czyli całkiem niexłe zespoły. Wyraźnie widać, że Legii Warszawa bardzo zależy na LE, więc można być pewnym maksymalnego zaangażowania już od pierwszych minut. Ajax Amsterdam naprawdę jest do przejścia i awans Legii Warszawa wcale nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Bardzo ważne jest, by nie przegrać tego pierwszego meczu. Na boisku Ajaxu można wywalczyć remis(o zwycięstwo będzie bardzo ciężko mimo formy Ajaxu) i taki wynik dla mnie jest naprawdę mocno prawdopodobny.

 

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-3

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 2.05
Godz: 21:05
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Sporo się piszę i mówi o tym, że Ajax jest bez formy, że przed tym meczem straszy tylko nazwą (porównuje się nawet do Celticu Glasgow). Cytuje się nawet byłych piłkarzy tego klubu, którzy uważają, że jest to najsłabszy Ajax w ostatnich latach i to Legia jest faworytem. Owszem może to i prawda, Ajax w tym sezonie zawodzi ale skupmy się również na Legii.
Już mecze kontrolne pokazywały, że Legia może mieć wiosną kłopoty - porażki z Qarabag, Zenitem czy Dnipro przyszły pierwsze mecze o stawkę i naprawdę ciężko ogląda się Legię w takiej formie. We Wrocławiu udało się zremisować 1:1, choć Śląsk miał naprawdę sporo sytuacji (nawet grając w osłabieniu), defensywa Legii momentami nie istniała. Później przyszedł mecz z Jagiellonią u siebie i wyglądało to jeszcze gorze (tak wiem rezerwy), nie tylko były błędy w obronie ale całkowita niemoc w poczynaniach ofensywnych - Legia nie miała pomysłu jak zagrozić bramce rywala i zasłużenie przegrała 1:3 (choć wynik mógł być naprawdę wyższy gdyby Jaga wykorzystała jeszcze kilka okazji jakie miała). No cóż Ajax może i jest słaby ale z grą Legii nie wygląda to najlepiej i myślę, że jeżeli dziś zagrają podobnie jak w tych dwóch pierwszych meczach to polegną i to naprawdę wysoko.
Trener Berg co prawda stosuje rotację ale kto wie czy nie wyjdzie ona mu bokiem. Kontuzjowany jest Duda, Radović dopiero co wrócił po kontuzji i potrzebuje ogrania. Wydawało się, że mecz z Jagiellonią jest idealną okazją na to by wystawić taki skład jakim zagramy z Ajaxem zgrać się. Niestety Berg wybrał inaczej wolał oszczędzać zawodników, mimo, że był to de facto drugi mecz o stawkę w tym roku! Legia może więc być nie ograna jeszcze, gdy Ajax gra tydzień w tydzień w lidze i co gorsza ostatnio zaczął wygrywać - 2:1 z G.A. Eagles i 4:2 z Twente.
W kadrze jaką Frank de Boer powołał na ten mecz nie ma Joela Veltmana (22/3), Niki Zimlinga (12/0), Riechedly Bazoer (8/1), Viktora Fischera, Kolbeinna Sigthórssona (19/5) i Kennetha Vermeera (1/0). Wbrew wcześniejszym zapowiedzią w kadrze na ten mecz są Thulani Serero, Ricardo van Rhijn czy Diederik Boer.
Jeśli chodzi o Legię to trener Henning Berg powołał 20 zawodników, wśród nich nie ma Ondreja Dudy (27/9) i Dominika Furmana, a także młodych zawodników, których tak często widzimy w meczach chociażby Ekstraklasy m.in. Szwoch, Jałocha, Kalinkowski czy Ryczkowski.
Podsumowując uważam, że pomysł Berga wyjdzie Legii bokiem i już dziś mogą pożegnać się z myślami o kolejnej rundzie Ligi Europy. Pamiętajmy bowiem, że polskie kluby gdy już grają na wiosnę w europejskich pucharach to przegrywają już pierwszy dwumecz. Dla Ajaxu jak mówią w klubie aktualnie Liga Europy jest priorytetem i chcą zajść w niej jak najdalej. Moja propozycja to wygrana Ajaxu Amsterdam.

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/?p=881485
 

:plus: 105

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: PSV Eindhoven - Zenit St. Petersburg
Typ: PSV -1
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:00
Analiza:

W jednym z dzisiejszych meczy Ligi Europejskiej PSV Eindhoven podejmie na własnym boisku rosyjski Zenit St. Petersburg. Drużyna gospodarzy po wznowieniu rozgrywek po przerwie spisuje się znakomicie. Na sześć rozegranych spotkań wygrała wszystkie i pewnie zmierza po mistrzostwo Holandii i zapewne stanie się to już pare kolejek przed końcem, ponieważ przewaga nad drugim zespołem w tabeli wynosi 12 punktów. Co ciekawe ekipa z Eindhoven rozegrała w rozgrywkach ligowych 11 spotkań na własnym boisku i ani razu nie straciła punktu ! Bilans bramkowy u siebie: 35:6. Także widać, że u siebie nie tracą punktów i ciężko jest komukolwiek zawalczyć. Ostatnie trzy spotkania PSV:
Alkmaar - PSV 2-4
PSV - Utrecht 3-1
NAC - PSV 0-2
Natomiast Zenit jest drużyną która zajęła 3. miejsce w swojej grupie w Lidze Mistrzów tym samym kwalifikując się do rozgrywek Ligi Europejskiej. Walczyli do końca jednak przegrywając u siebie w ostatnim meczu z Monako 0-2 pozbawili się szans na awans do fazy pucharowej rozgrywek LM. Nic szczególnego nie można powiedzieć o formie gości, ponieważ nie wznowili jeszcze rundy wiosennej. Rozgrywali wyłącznie sparingi, jednym z nich był mecz z warszawska Legia wygrany 3-2. Ciekawostka: w Rosji kluby poniosą wielką stratę ze względu na bardzo niski kurs rubla. Sukcesem będzie utrzymanie kadry piłkarzy jaka jest obecnie. Może to źle wpłynąć na mentalność zawodników i zaangażowanie w grze.
Podsumowując, patrząc na to jak fantastycznie w tym roku spisuje się drużyna PSV, jakość gry, skuteczność w ataku uważam, że są faworytem tego spotkania. Na korzyść gości wpływa także to, że są w rytmie meczowym bo mają rozegrane w tym roku już 6 spotkań, natomiast goście dopiero rozegrają swoje pierwsze istotne spotkanie.

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-3

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - LIGA EUROPEJSKA, 1/16 FINAŁU

Spotkanie: PSV – Zenit Petersburg

Typ: over 3.5

Kurs: 3.25

Buk: Bet365

Godz.  19:00

Analiza:

Tegoroczny etap 1/16 finału w Lidze Europejskiej wygląda naprawdę bardzo fajnie, na papierze kilka spotkań wygląda na świetnie starcia mam nadzieję że takie zobaczymy w Eindhoven gdzie miejscowa ekipa PSV będzie podejmować Rosyjski Zenit Petersburg. PSV na krajowym podwórku w tej chwili robi co chce wygrywając mecz za meczem ich przewaga nad  Ajaxem wzrosła do 12 punktów i wątpię by już to wypuścili z rąk. Tak więc po części mogą się skupić na obecnych rozgrywkach.  Oczywiście tej młodzieży brakuje ogrania na takim etapie rozgrywek ale to w kwestii mojego typu w ogóle mnie nie martwi bo PSV lubi grać do przodu i ci młodzi gracze raczej na taką zabawę jak defensywa nie postawią a już na pewno u siebie, bo jadąc do Rosji gdzie będą ciężkie warunki do gry trzeba mieć zaliczkę.  Na pewno zespół może podobać się w ofensywie gdzie szybkości, kreatywności i młodzieńczej fantazji nie brakuje.  Co do formy to tak jak wspomniałem krocza od zwycięstwa do zwycięstwa, ostatnio mieli taki mały test gdyż mierzyli się na wyjeździe z AZ wygrywając 2:4 to spotkanie idealnie obrazuje jakość w ofensywie i problemy na tyłach gdy grają z kimś kto ma dużo do powiedzenia w ataku. Problemem Cocu na pewno będzie brak dwójki podstawowych stoperów  Rekik 22/1 jest na liście kontuzjowanych a J. Bruma ciągle nie wiadomo czy zagra.   W tym roku mierzyli się z przedstawicielem rosyjskiej ligi przegrywając oba spotkania w fazie grupowej z Dyanmo Moskwa ale wówczas na pewno zespół nie był w takiej formie.  Będą chcieli w pełni wykorzystać fakt że Zenit od grudnia nie grał nic o punkty, swoją formę opierają na grach towarzyskich.  Zeni mimo tego problemu na pewno postawi twarde warunki bo po odpadnięciu z fazy grupowej Ligi Mistrzów a grupy nie mieli trudnej czują ogromny niedosyt i będą się chcieli pokazać w tych rozgrywkach. Podobnie jak gospodarze bardzo pewnie przewodzą na krajowym podwórku.  W każdej formacji mają naprawdę świetnych zawodników zaczynając od obrony gdzie gra Garay, pomoc jeszcze mocniej obsadzona: Javi Garcia, Witsel, Arshavin, Danny atak to duet Rondon – Hulk no i na ławce Villa – Boas, czyli wszystko wygląda naprawdę bardzo solidnie. Ich forma to wielka niewiadoma i sami zdają sobie z tego sprawę celem numer jeden jest zdobycie bramki w Holandii z tą kreatywną drugą linią i mocnym atakiem nie powinno być z tym problemu.  Zobaczymy jak brak czucia piłki odbije się na postawę w defensywie bo w takiej sytuacji właśnie gra w destrukcji jest znaczniej cięższa.  Spotkają się raczej dwie ekipy preferujące grę od przodu a na pewno mające w tych formacjach większą jakoś, wspomniane wyżej problemy obu ekip też raczej lepiej wyglądają dla spotkania z kilkoma bramkami niż na nudny i zamknięty mecz.

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-4?do=findComment&comment=881557

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna / Liga Europejska /

Data - 2015.02.19 / godz 21:05

Spotkanie - Ajax : Legia

Typ - :red: czerwona kartka w meczu / tak

Kurs - 4.00

Buk - Unibet

Analiza

 

Analizując ten pojedynek ciągle na myśl przychodzi mi czerwona kartka i po długim zastanawianiu na taki typ się decyduję , miałem okazję oglądać parę spotkań Ajaksu i powiem że jak im nie wychodzi to spora nerwowość wkrada się w ich grę i zaczynają się ostre starcia tak jak to miało miejsce np w meczu tez tu na Amsterdam Arenie kiedy Ajax podejmował AZ i w 61 min gry Moisander musiał opuścić plac gry , Legia natomiast w ostatnim swoim pojedynku przed meczem z Ajaksem grała u siebie z Jagiellonią i jak wiemy przegrali 1:3 a w 85 min gry Lewczuk po drugiej żółtej musiał opuścić boisko tak więc widzę tu także dosyć ostra grę , arbitrem tego meczu jest Szwed Jonas Eriksson który co prawda nie jest skłonny do pokazywania czerwonej kartki jednak w swojej karierze sędziował 11 spotkań w LE i pokazał 46 żółtek 4 czerwone i podyktował 3 karne czyli może i taki nie zły wynik ja liczę na czerwień !

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-4?do=findComment&comment=881561

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Liga Europejska

Data - 2015.02.19 / godz 19:00

Spotkanie - Dnipro    -    Olympiakos

Typ - Under 1.5

Kurs - 2.90

Buk - Sportingbet

Analiza :

 

Według mnie na szczycie w meczu pomiędzy Ukraińskim zespołem Dnipro a mistrzem Grecji Olimpiakosem będzie mniej niż 1,5 bramki w całym meczu. W ostatnich sparingach Dnipro naprawdę solidnie grało w defensywie, tak samo Olimpiakos w swojej lidze nie ma równych. W lidze mistrzów zakończył rywalizację na 3 pozycji stad gra w lidze europejskiej, oglądałem ich ostatni mecz z PAOKIEM który zakończył się wynikiem 0-0 bardzo dobra defensywa i brak skutecznośći. Grecy słyną w bardzo dobrej defensywy która dała im kiedyś mistrzostwo europy co było ich największym sukcesem w piłce narodowej. Olympiakos na pewno ma silniejszy zespół niż Dnipro w którym jedną z największych gwiazd ukraińskiej piłki jest Konopianka o którego biją się największe potęgi piłki angielskiej i nie tylko. Według mnie to będą taktyczne szachy, ukraińcy się będą bronić przed Grekami, posiadają solidną obronę i wsparcie publiczności co już pokazał mecz Szachtaru z Bayernem mówi wiele że mogą pomóc i według mnie w tym meczu nie będzie więcej niż 1 bramka.

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-4?do=findComment&comment=881603

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LE
Spotkanie: Aalborg (AH +0,5) - Club Brugge
Typ: 1
Kurs: 1,92
Godz: 19.02.2015 19:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: 

Duńczycy jak zwykle niedocenieni przez bukmachera. Wydaje mi się, iż szansa, że nie przegrają dzisiejszego meczu jest dużo większa, niż widzą to bukmacherzy. Wystarczy spojrzeć na rezultaty Aalborga w fazie grupowej. Zdobyli 9 punktów, wszystkie wywalczając na własnym boisku. Pokonali Dynamo Kijów aż 3:0 (dla którego była to jedyna porażka),  Rio Ave i Steauę. Nazwy drużyn być może nie powalają na kolana, jednak komplet zwycięstw w domowych spotkaniach musi budzić respekt. Na dodatek chyba trudno stwierdzić, iż Club Brugge jest zdecydowanie lepszym klubem od tej trójki, Myślę, że Brugia prezentuje podobny poziom do całej trójki, choć również należy docenić, iż potrafili wygrać swoją grupę, wyprzedzając Torino, HJK i Kopenhagę. Dziś jednak jadą na trudny teren i naprawdę czeka ich ciężki mecz. Chyba bramkowy remis wzięliby w ciemno. Trudno się też spodziewać aby Duńczycy rzucili się do skomasowanych ataków. Zapowiada się mecz prowadzony w spokojnym tempie i wg mojej oceny obie drużyny mają takie same szanse na zwycięstwo. Remis również wydaje się całkiem prawdopodobny. Losy tego dwumeczu powinny rozstrzygnąć się dopiero w Belgii.

 
 
:minus: 100
Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie: Tottenham - Fiorentina
Typ: Over 4 kartki ( AZJAN)
Kurs:1,.8
Godz:21:05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapowiada się "Krawawy mecz" Każdy wie jak gra Tottenham a Fiorentina z pewnoście nie odpuści Angielskiemu zespołowi i będzie sporo walki , sędzią tego spotkania będzie Carlos Velasco jest to sędzie który daje kartki za praktycznie każdy faul pokazuje mnówstwo kartek. Na ostatnie dziesięc spotkań które sędziował tylko tylko raz nie przekroczył tej linii, Tottenham średnio zdobywa 3 kartki na mecz , Fiorentina natomiast około dwóch więc statystyki w razien ie powodzenia pokazują że szansa za zwrot to około 80% myśle że bardzo możliwy jest wynik 4 kartek ale gram over bo wczorajsze spotkania pokazały że sędziowe nie oszczędzają sie w dawaniu kartek i zdrowie zawodników jest dla nich najważniejsze. 

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-4

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...