Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LM

Spotkanie Arsenal-Monaco

Typ: Arsenal 1 golem

Kurs 3.45

buk Unibet

Godz: 20:45

Analiza: Angielski Arsenal w tym spotkaniu podejmowal będzie francuskiej Monaco, faworytem do wyjsca zwycięsko w tej parze na pewno są Anglicy, którzy w poprzednich spotkaniach pokzli że obecnie znajdują się w dobrej dyspozycji, Monaco w lidze mistrzów radziło sobie róznie, wygrało swoją grupę ,ale w  całych rozgrywkach zdobyło tylko 4 bramki, tracąc zledwie inną , pomimo że defensywa prezentuję się bardzo dobrze i wygląda świetnie pod względem straconych bramek to ofensywa wygląda conajmniej słabo, tym bardziej będzie to wazna formcja na stadionie Arsenalu, gdzie jeżeli ekipa gości chce marzyć o awansie pasowało by zdobyć chociaż jedngo gola , myślę że jednak zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są Kanonirzy , którzy w spotkniach na swoim stadionie radzą sobie bardzo dobrze, 9 kolejnych spotkań zwyćieskich na swoim stadionie, praktycznie minimum 2 bramki zdobyte w każdym ze spotkań, myślę że tutaj też większe szanse dawałbym zespołowi gospodarzy ,którzy nie mogą sobie pozwolić na inny wynik aniżeli zwyciestwo w tym pierwszym spotkaniu.

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-7?do=findComment&comment=882107

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Dubai (ZEA), twarda - 1/8-finału
Spotkanie: Borna Coric - Marcos Baghdatis
Typ: powyżej 2.5 setów
Kurs: 2.60
Godz: 25.02.2015r 12:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Lecimy z turnieju ATP 500 w Dubaju - mój bet dnia na jutro to over setowy w spotkaniu Corica z Bagietą. Wydaje mi się, że bukmacherzy wystawili za duży kurs - według mnie 2.25 to powinien być max, ale 160% to według mnie value. Bagieta dzisiaj grał z Goffinem, który jest bez formy i sam grał tragicznie. Pierwszy set to było WTA - swoje gemy przegrywał jeden jak i drugi, w drugim secie już się panowie uspokoili. Borna grał dzisiaj z Jazirim - przegrał pierwszy set, ale potem już kontrolował spotkanie i na spokojnie wygrał dwa kolejne sety 6-3 6-3. Borna to młody kot 96' według mnie ma jutro szanse urwać seta Bagiecie, a kto wie może stać go nawet na wygraną 2-1, Bagieta najlepsze lata ma już za sobą, teraz już zostało mu tylko dorobić sobie trochę kasy, ale szału w tenisie chłop nie pokazuje.

 

http://obstawianie.com/topic/30988-atp-dubai-acapulco-buenos-aires/?p=882728

 

:plus: 160

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie-Czechy-Extraliga

Godzina:18:00

Spotkanie:Liberec-Litvinov
Typ:1
Kurs:2.20
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Po korzystnych dla Liberca 11 miejsce w tabeli wynikach dzisiejszych spotkan Extraligi bardzo ciekawie zapowiada się jutrzejsze ich spotkanie z wiceliderem z Litvinova.Dzięki wspomnianym meczą porażka Vitkovic i Mlady Bolesłav ,traca oni do nich odpowiednio cztery i pięć punktów mając mecz mniej.Po tym meczu zostaną jeszcze tylko rozegrane dwie kolejki w Extralidze,w których walczący o dziesiąte miejsce w tabeli dające utrzymanie Liberec zagra na wyjeżdzie z Karlovymi Varami(12 miejsce w tabeli pewna walka o utrzymanie) i bezpośrednim rywalem w walce o play -off Mlada Boleslav u siebie.Jak widać mecz ten jest kluczowy dla gospodarzy,zaś goście na 1 miejsce po sezonie zasadniczym nie mają szans,a cztery punkty nad trzecim zespołem w tabeli powinno im wystarczyć do jego utrzymania.Po za tym Liberec odnieśli pięć zwycięstw z rzędu w tym dwie po dogrywce,choć Litvinov nie wiele gorzej cztery zwycięstwa w pięciu ostatnich kolejkach.Jak dla mnie podstawieni pod ścianą gospodarze nie przestraszą sie wicelidera i wygrają ten mecz.

 

http://obstawianie.com/topic/29583-czechy-extraliga-20142015/

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Atletico Madryt
Typ: Powyżej 3.5 goli
Kurs: 4.33
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na BayArena dojdzie dziś do drugiej rywalizacji niemiecko-hiszpańskiej w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Pierwsza rywalizacja zakończyła się zgodnie z przewidywaniami i Real pokonał w Gelsenkirchen Schalke 2:0. Tamten mecz jednak mocno rozczarował, Schalke mając w pamięci rywalizację z "Królewskimi" sezon wcześniej nie chcieli przegrać zbyt wysoko (grali wręcz na remis) mimo to i tak stracili szansę na ćwierćfinał już w pierwszym meczu. Dzisiejszy mecz według mnie będzie wyglądał nieco inaczej. Atletico nie jest bowiem, aż tak wielkim faworytem spotkania z Leverkusen jak Real z Schalke i wydaje się również, że Leverkusen jest obecnie mocniejszą ekipą niż drużyna z Zagłębia Ruhry.
Ja mimo, że kurs jest dość wysoki postanowiłem w tym meczu zagrać over 3.5 goli. Bayer gra bowiem ostatnio dość radosną piłkę, zaczęło się od mecz z Werderem, wtedy przegrali 1:2 (wynik ustalony do przerwy) i już wtedy blisko było overu 3.5 goli. Później przeszedł mecz z Wolfsburgiem 4:5 i ostatnio z Augsburgiem 2:2. Jak więc widzimy w ostatnich spotkaniach Leverkusen owszem strzela bramki ale też bardzo dużo ich traci. Dziś może być podobnie bowiem w barwach "Aptekarzy" nie zobaczymy Ömera Topraka (kartki), zawodnika, który jest liderem formacji defensywnej drużyny Rogera Schmidta. Oprócz niego nie zagrają również Lars Bender, Tin Jedvaj i Robbie Kruse.
Z jednej strony więc "Aptekarze" nie będą dziś grać w najmocniejszym składzie jeśli chodzi o formację defensywną z drugiej zagrają z Atletico. Zespół z Madrytu ostatnio (z małym wyjątkiem - mecz z Celtą Vigo) imponują formą - również tą strzelecką. W ostatnich meczach ligowych wygrywali z Vallecano 3:2, Eibar 3:1, Realem Madryt 4:0 i Almerią 3:0, w międzyczasie przegrali z Celtą 0:2 i Barceloną 2:3 (puchar). W ostatnim meczu z Almerią pokazali jakim potencjałem dysponuje Diego Simeone, wynik 3:0 mógłby być wyższy (wynik ustalony do przerwy) ale w drugiej połowie Atletico wyraźnie się oszczędzało. Dziś w barwach goście nie zagra Koke, a niepewni występu są Jose Maria Gimenez i Arda Turan, którzy jednak znaleźli się w kadrze meczowej.
Osobiście więc typuję w tym meczu wysoki over 3.5 goli. Kurs na to zdarzenie może zniechęcać ale wydaje mi się, że będzie to otwarte spotkanie z obu stron. Leverkusen będzie chciało wykorzystać atut własnego boiska i być może wypracować sobie jakąś zaliczkę przed rewanżem. Atletico natomiast nie sądzę by zagrało zbyt defensywie i również będą chcieli wygrać ten mecz. Obie drużyny ponadto ostatnio strzelają sporo bramek, jeśli chodzi o Leverkusen to jeszcze więcej ich tracą - sądzę więc, że będzie to dobry mecz z dużą ilością sytuacji podbramkowych i mam nadzieje, że z przynajmniej czterema bramkami.

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrzów-20142015/?p=882760

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Arsenal - Monaco

Typ: under 1,5

Kurs: 3.30

Godz: 20:45

Bukmacher: Marathonbet

Analiza:

Monaco to underowa drużyna. Trudno się spodziewać, aby w Londynie otworzyli się i zagrali ofensywny futbol. Raczej przyjadą po wynik 0:0. Arsenal oczywiście będzie dążył do wypracowania sobie solidnej zaliczki przed rewanżem, jednak to nie będzie takie proste. Monaco pokazało chociażby w fazie grupowej, że ciężko im strzelić bramkę. W 6 spotkaniach stracili zaledwie jednego gola, którego strzeliła Benfica na Estadio Da Luz, chociaż rywalizowali z naprawdę ofensywnie grającym często overowym Bayerem Leverkusen oraz trochę bardziej underowym Zenitem. To pokazuje, że francuska drużyna jest bardzo dobrze zorganizowana w obronie. Podobnie jest w Ligue 1. Monaco obok Lyonu legitymuje się najmniejszą liczbą straconych bramek. Stracili ich ledwie 19 w 25 spotkaniach, a strzelili 26, co jest zdecydowanie najsłabszym wynikiem biorąc pod uwagę drużyny z górnej połówki tabeli. Ciekawe jak do tego meczu podejdą Kanonierzy. Z jednej strony muszą zaatakować i tak jak napisałem wcześniej wypracować sobie przewagę przed rewanżem we Francji, z drugiej jednak strony biorąc pod uwagę żelazną defensywę Monaco to każda stracona bramka na Emirates może znacznie pokrzyżować im plany awansu do ćwierćfinału. Być może skromne 1:0 im wystarczy. Dla Monaco wynik 1:0 dla Arsenalu wcale nie będzie taki zły w mojej ocenie i nawet jeśli Arsenal całkiem szybko strzeli bramkę (co jest w mojej opinii mało prawdopodobne) to Monaco dalej będzie się bronić, licząc na to, że we Francji na własnym terenie uda im się wyrównać stan dwumeczu. Typuję więc 0:0, bądź 1:0 dla gospodarzy. Kurs na under 1,5 kuszący.

 


 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału

Leverkusen - Atl. Madrid

25.02.2015 20:45

Typ: over 0,5 1 połowa

Kurs: 1.50

Buk: Bet-at-home, Bet365

 

Ostatni dzień z pierwszymi meczami 1/8 finału Ligi Mistrzów. Niemiecki zespól spotkał się z Atletico w 2010 roku w rundzie grupie tej samej ligi i w obu meczach padł remis 1-1.  Oba zespoły nie grają dobrze w defensywie, ich atutami jest gra w ataku. Jest to pierwszy mecz więc atakowało będzie Leverkusen. W obu przypadkach rzadko się zdarza mało bramek w meczu, przykładowo Leverkusen ostatnio zremisował 0-0 z BVB 4 kolejki temu, a goście przegrali 0-1 z Barceloną około 6 meczy temu. Uważam, że typ jest warty polecenia i bardziej opłacalny niż o1,5 w tym meczu, gdzie kurs jest niższy. Wg mnie ten typ ma spore szanse na powodzenie, spotykają się dwa zespoły lubiące grę w ataku i jedna z nich powinna coś strzelić z kontry lub dobrego ataku pozycyjnego w 1 połowie, wybrałem ten mecz zamiast Arsenalu ponieważ Monaco potrafi murować bramkę, te zespoły raczej atakują niż grają defensywnie. Podsumowując dwa ofensywne zespoły grają pierwszy mecz ligi mistrzów, mecz powinien być otwarty bo oba zespoły nie czują się dobrze w obronie i bramka powinna paść już w pierwszej połowie. Wg mnie jest to najlepszy typ na dzisiaj skoro ma być to pewniak, szanse jednak oceniam na 6/10.

 

http://obstawianie.com/topic/29245-liga-mistrz%C3%B3w-20142015/page-7

 

:minus: 100

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Championship

Spotkanie: Nothingam - Bournemouth

Typ: Powyżej 9.5 rożnych

Kurs: 1.53

Godz: 20:45

Bukmacher:bet365

Analiza:

 

 

Na dzisiaj wybrałem spotkanie ligi Angielskiej pomiędzy  Nottm Forest a Bournemouth. Obie te ekipy zdobywają sporą ilośc rzutów rożnych.. 

Nothingam - Bolton ( 11rr)

Nothingam -  Wigan (13rr)

Nothingam - Millwal (9rr)

 

Brentford - Bournemouth ( 20rr)

Wigan  - Bournemouth (7rr)

Leeds  - Bournemouth  (11rr)

 

Jak widać w meczach obu ekip pada sporo rożnych średnio raz na trzy mecze ta linia nie jest przekraczana lecz w ostatnich dwóch meczach po między tymi dwoma zespołami padło kolejno : 19 i 10 rzutów rożnych czyli jak pokazują statystyki linia 9 rożnych była przekraczana pokazuje to też że te dwa zespoły grają dużo skrzydłami wiec dzisiaj też powinno wpaść sporo stałych fragmentów gry. Obaj trenerzy ostatnio modyfikują ustawienie i skład ale dzisiaj ma być pdoobnie jak w ostatnich spotkaniach więc powinno być sporo rożnych

 

 


 

:plus: 53

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...