Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU
http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm

Wzór podawania typów
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.
Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.
Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego
W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.
Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.
Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm
Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina:  Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Legia Warszawa - Ajax Amsterdam
Typ: X
Kurs: 3.50
Godz: 19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po drugiej połowie w Amsterdamie powiło nieco optymizmem jeśli chodzi o Legię. Co prawda mecz z Ajaxem przegrali (0-1) ale druga połowa pokazała, że podopieczni Henninga Berga są wstanie rywalizować z drużyną holenderską jak równy z równym a momentami nawet przeważać. Czy to jednak przełoży się na mecz rewanżowy i Legia po raz pierwszy od X lat przejdzie pierwszego rywala na wiosnę? Ja osobiście mam tutaj sporo wątpliwości.
Owszem Ajax nic wielkiego nie gra, nie jest również tak mocny jak w poprzednich sezonach ale to co sobą prezentują oraz Jasper Cillessen w bramce wystarczyło by wygrać w pierwszym meczu. W rewanżu Legii wcale łatwo nie będzie bowiem przypomnę, że mecz będzie rozgrywany przy pustych trybunach, więc atut jakim niewątpliwie byłoby wsparcie fanów Legii w tym wypadku nie będzie miał miejsca. Ponadto warto dodać, że Frank de Boer w porównaniu z pierwszym meczem będzie miał do dyspozycji Joela Veltmana i Lucasa Andersena, których brakowało w pierwszym spotkaniu.
Jeśli chodzi o Legię, to nie da się ukryć, że Berg wszystko stawia na Ligę Europy. Oszczędza swoich najlepszych zawodników nawet kosztem rozgrywek ligowych co w przypadku niepowodzenia może się naprawdę źle skończyć. Przypomnę bowiem, że Legia na wiosnę jeszcze nie wygrała: remisy z Śląskiem (PP) i Koroną oraz porażki z Ajaxem i Jagiellonią.
Osobiście w tym meczu stawiam remis (choć nie zdziwię się nawet jeśli Ajax wygra). Legia aktualnie pozbawiana jest atutów z przodu, odszedł Radović nie wiadomo w jakiej dyspozycji jest Duda i to niestety widać w meczach które Legia do tej pory rozgrywała. Ajax w rewanżu może nastawić się na grę z kontrataku (choć jak pokazał pierwszy mecz nie najlepiej się czują w tym elemencie) i wypunktować Legią, która nie może zacząć tak jak w Amsterdamie czyli bojaźliwie i bez wiary we własne umiejętności.
Dodam również, że Legia w ważnych dwumeczach w pucharach ostatnio u siebie co najwyżej remisowała. Pamiętny dwumecz ze Steauą Bukareszt w poprzednim sezonie gdy po pierwszym meczu (0:1) w rewanżu wszyscy byli pełni nadziei, że uda się odrobić straty - skończyło się remisem 2:2. Taki sam wynik padł w meczu LE ze Sportingiem Lizbona również na wiosnę kilka sezonów temu. Kto wie może jutro również padnie taki wynik. Ajax bowiem stać na strzelenie gola/-i natomiast Legia co pokazał w pierwszym meczu również na bramki z Ajaxem może liczyć - musi tylko poprawić skuteczność. Ja tutaj typuję bramkowy remis.

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/?p=882771

 

:minus: 200

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Liga Europy
Spotkanie : Inter-Celtic
Typ: Inter 1 golem
Kurs 3.65
Buk Unibet
Godz: 19:00
Analiza: Witam, już w czwartek o godzinie 19:00 czasu Polskiego odbędzie się rewanżowe spotkanie piłkarskiej Ligi Europy w którym Włoski Inter przed własną publicznoscią podejmował bedzie Szkocki Celtic, w pierwszym spotkaniu rozegranym w Szkocji padł wynik 3:3, Inter był tamtym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym, lecz nie potrafił wykorzystać swojej przewagi i dwukrotnie pozwalał gospodarzom doprowadzać do remisu, Celtic zdobyl gola w ostatniej minucie spotkania, ta bramka dała Szkotom jeszcze jakiekolwiek szanse w rewanżowym spotkaniu, według mnie to jednak Włosi , którzy obecnie są w bardzo dobrej dyspozycji w tym spotkaniu zwciężą pewnie, pamiętam jak Celtic grał nawet w spotkaniu z Warszawską legią w Warszawie, Legia mogł tam wygrać na prawdę bardzo wysoko wiem że od tamtego czasu trochę się zmieniło,ale gospodarze jutrzejszego spotkania w poprzednich kolejkach wyglądali na prawdę nieźlę, myślę że jutro nic się nie zmieni i to właśnie oni zagrają w dalszej fazie.

 

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-4?do=findComment&comment=882771

 

:plus: 250

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Feyenoord - AS Roma
Typ: 1
Kurs: 2.86
Godz: 21:05

Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Długo zastanawiałem się nad tym typem, ponieważ Feyenoord wcale nie musi wygrać, żeby awansować, ale raczej nie będę ryzykować i grać na 0 z tyłu i 0 z przodu, ponieważ jeden błąd, jedna bramka i to Roma jest w korzystniejszej sytuacji. Sytuacja jest na tyle ciekawa, że Roma jest według mnie w ogromnym kryzysie, ostatnio notują bardzo słabe wyniki w Serie A - remis z Veroną na wyjeździe, remis z Parmą u siebie, wygrana z Cagilari na wyjeździe, remis z Empoli na własnym obiekcie. Kolejnym argumentem, który przekonuje mnie, aby typować dzisiaj w stronę gospodarzy to jest tabela w Serie A. Roma o mistrzostwie może już tylko pomarzyć, ale drugiego miejsca bronić trzeba, a to będzie bardzo trudne zadanie, ponieważ 2 marca podejmują na wyjeździe Juventus, a co za tym idzie prawdopodobnie będzie to strata 3 punktów i Napoli, które w LE już nie musi się spinać po pierwszym dobrym spotkaniu może skupić się na meczu z Torino i dogonić Romę w punktacji - obie drużyny będą miały po 48 punktów. Ciężko powiedzieć, czy Roma jest nadal skupiona na LE, bo przecież mieli u siebie zrobić korzystny wynik i na spokojnie jechać do Holandii po awans, a tutaj wcale nie jest tak łatwo. Feyenoord grał bardzo mądrze w pierwszym spotkaniu, przegrywali 1-0, ale potrafili odrobić na 1-1 i potem trzymać rękę na pulsie. Według mnie wyjazdowy remis 1-1 to jest świetna zaliczka przed meczem u siebie. Ich drużyna w przeciwieństwie do ekipy Romy ma duże ambicje na grę - było to widać w pierwszym spotkaniu, które miałem okazje oglądać. Ta ekipa ma chrapkę na kolejną rundę w LE i według mnie zobaczymy to dzisiaj na boisku. Nie ma szans na nagłe oświecenie Romy  i znalezienie pomysłu na grę.

 

:minus: 150

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: NBA

Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers

26.02.2015 02:00

Typ:Milwaukee Bucks -9,5

Buk: 1.88

Kurs: Pinnacle

 

Po raz kolejny typuje ekipę Bucks, tym razem jednak na ich wygraną. Mecz z Philą dla każdej z drużyn, jest odpoczynkiem i grą rezerwowych, jednak teraz wkracza decydująca faza przed play off i każda z drużyn chce wyciągnąć jak najlepszą pozycje. Dziś w Bucks w końcu wystąpi rozgrywający co z pewnością pozwoli tej drużynie na sporo lepszą grę. Gra Phili składa opiera się na chaosie podań i na końcu ktoś może rzuci trójkę. Miami ostatnio miało problemy do przerwy z Philą jednak ta drużyna nie jest w stanie grać dobrze cały mecz i dotrzymywać tempa innym. W Bucks zagra Carter Williams rozgrywający, który przyszedł właśnie z Philadelphi. Ostatnie 4 mecze tych drużyn to wygrane Bucks minimum 10 punktami. Bucks zabrali Phili rozgrywającego, który dziś będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony przed nową widowni, będzie to jego debiut i zastępuje w tej drużynie Knighta. Debiut i gra przeciwko swojej starej drużynie powoduje, że ten zawodnik pewnie dziś zagra na wysokim poziomie, ai bez niego myślę, że gospodarze by wygrali mecz. Powrót rozgrywającego pozwala mi myśleć pozytywnie o tym typie i poleciłbym go do grania.

 

http://obstawianie.com/topic/30075-nba-20142015/page-3?do=findComment&comment=882573

 

:plus: 88

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Olympiakos Piraeus - Dnipro Dnipropetrovsk

Typ: Olympiakos Piraeus pierwszy 7 RR 
Kurs: 2.2
Godz: 21:05

Bukmacher: Betano
Analiza:

 
Spotkanie z Ligi Europy. Ukraińcy przyjeżdżają do na stadion Stadio Georgios Karaiskáki zeby zagrać z Olimpiakosem mistrzem Grecji. Dla gospodarzy mecz o wszystko ponieważ muszą odrobić stratę z ostatniego meczu przegranym 2-0. Drużyna Vítora Pereiry na własnym boisku radzi sobie bardzo dobrze nie przegrali spotkania od 10 meczy przy czym zdobywali ogrom RR z tym że nie wszyscy przeciwnicy też  byli z poziomu europejskiego, a więc pierwszy argument dużo RR na własnym boisku. Drugi jest taki że Dnipro ma przewagę 2 goli i raczej ofensywnie nie zagrają zwłaszcza że grają na gorącym terenie gdzie pkt tracił nawet Juve, trzeci ostatnie wyjazdowe spotkania Dniepro ligowe i pucharowe statystycznie na zdobywanie RR pokazują że zdobywali po 1-3 RR tracąc 7-10 RR choć  bywały też i że były mecz 3-3 w RR ale dzisiejszy mecz jest o wysoką stawkę więc według mnie Olympiakos od razu przejdzie do ataku strzelenie nawet gola we wczesnych minutach  nie da im awansu i dalej będą grać ofensywnie i dla tego liczę że zdobędą jak to zazwyczaj robią dużo RR i jako pierwsi. W ich ostatnim spotkaniu który odbył się w Kijowie Olimpiakos zrobił 6 RR Dniepro 4 RR wiec sądzę że na własnym terenie pójdzie im jeszcze łatwiej i pokryją mój pewniak dnia!!

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/?p=883015
 
:plus: 120
Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie: Legia Warszawa - Ajax Amsterdam
Typ: Poniżej 3 goli ( azjan)
Kurs: 1.45
Godz: 19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Miałem iśc w rożne w tym meczu ale forma obu ekip jest bardzo słaba, Ajax nie gra tego samego co jeszcze miesiąc temu gdy zachwycała swoją grą i skutecznościa. Legia w fazie grupowej ligi europejskiej tylko raz przekroczyła over 2,5 widać że grają bardzo defnsywnie, dodatkowo gwiazda Legii radović odchodzi z klubu i przenosi się do drugiej ligi w Chinach uważam ze to własnie Radović od lat napędzał ten zespół teraz gdy go brakuje widać spadek formy legii. Ajax też obecnie nie zachwyca.. Ostatni mecz po miedzy tymi dwoma zespołami był strasznie nudny i padł tylko jeden gol którego autorem był Arkadiusz Milik . Legia gra u siebie i jest szansa na sporo bramek lecz aktualna dyspozycja ine pozwoli by w tym spotkaniu padło powyżej trzech goli. Gram bezpieczniej i będzie to under 3 azjan.. Powodzenia

 

 

http://obstawianie.com/topic/29248-liga-europejska-20142015/page-4?do=findComment&comment=882563

 

zwrot

Edytowane przez yaras_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...