Skocz do zawartości

[Zamknięty] AUSTRALIAN OPEN 2015


JokerPila

Rekomendowane odpowiedzi

post-8222-0-30295000-1421523548_thumb.jpg

 

 

 

Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.ausopen.com/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/ms/index.html

Livescore:  http://www.ausopen.com/en_AU/scores/index.html

 

 

 

 

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Blaz Kavcic - James Duckworth : Liczba setów
Typ: over 39.5
Kurs: 1.86
Data: 19.1.2015 2:30
Bukmacher: Betsson

 

Wybrałem to spotkanie, ponieważ liczę na wyrównany i długi pojedynek. Jak wiadomo w Wielkim Szlemie grają do 3 wygranych setów, a utrzymać koncentrację jest ciężko. Grali ze sobą już raz w Australii i mecz zakończył się w 5 setach. Oboje zajmują miejsca koło pierwszej 100, potrafią grać na hardzie, gdyż mają dodatni bilans. Oboje przed AO grali w turniejach w Australii i radzili sobie dobrze, więc forma jest. Jak wiadomo w takich typach potrzebna też jest odrobina szczęścia. Oboje mają solidny serwis, w wymianach przewagę powinien mieć Kavcic.. ale szybka nawierzchnia plus myślę,że lepszy serwis Jamesa dają mu handicap. Liczę na conajmniej 2 TB i 4 sety, a wtedy linia zostanie przekroczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australian Open 2015, 19 stycznia – 1 lutego Bet365


Już dziś w nocy startuje rywalizacja w pierwszym tegorocznym Wielkim Szlemie. Oglądaj Australian Open w Bet365.

 

Rywalizacja w ramach pierwszego wielkoszlemowego turnieju w 2015 roku rozpocznie się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Pierwsze mecze na obiektach kompleksu Melbourne Park rozpoczną się o godzinie 1:00 polskiego czasu. Ostatnim razem w finale naprzeciw siebie stanęli Stanislas Wawrinka i Rafael Nadal, ale w tym roku o powtórkę będzie bardzo ciężko.

 

Sam Hiszpan stwierdził, że w zaistniałych okolicznościach na zwycięstwo w Melbourne nie ma najmniejszych szans. Wraca właśnie po ciężkiej kontuzji i operacji wyrostka robaczkowego, więc trudno się dziwić, że 28-letni tenisista sceptycznie podchodzi do australijskich zawodów.

 

Spośród reprezentantów Polski na twardych kortach Australian Open w szranki staną tradycyjnie Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz. Oprócz nich zobaczymy również Urszulę Radwańską, której jako jedynej z polskiego obozu udało się przebrnąć przez kwalifikacje.

 

Przez cały czas trwania turnieju oprócz bogatej oferty zakładów długoterminowych oraz pojedynczych na poszczególne spotkania, użytkownicy Bet365 będą mieli również dostęp do transmisji na żywo z ponad 350 meczów.

 

A emocji na pewno nie zabraknie. Triumfatorem ostatniej edycji był Stanislas Wawrinka, ale spory apetyt na zwycięstwo w tym roku mają na pewno jego rodak Roger Federer i Novak Djokvic, który trzykrotnie wygrywał imprezę w latach 2011-2013 i raz w 2008 roku. Serb jest również naszym faworytem i choć kurs na jego zwycięstwo na kolana nie rzuca, to powrót Nole na australijski tron wydaje się bardzo prawdopodobny.

 

Australian Open 2015 – Wygra, koniec w poniedziałek, 19 stycznia, godz. 13:00

 

Nasz typ: Novak Djokovic wygra, kurs 1.90 Bet365
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Almagro(+7.5 gema) - Nishikori
Typ: 1
Kurs: 1.83
Data: 20.1.2015 01:05
Bukmacher: Bet365

 

Nie rozumiem kompletnie kursów w tym meczu, nawet jeśli Almagro jest bez formy, to zawsze jest groźny. Ma dobry serwis, dobry fh jak i jednoręczny bh. Wg mnie linia ta zostanie bez problemu pokryta, ba myślę,że Nishikori nie skończy tego meczu w 3 setach, o ile w ogóle wygra. Myślę,że będzie to długie i ciężkie spotkanie. Almagro jeśli się skupi i nie będzie popełniał głupich błędów to ma szanse odprawić faworyta. H2H 1-1 i oba mecze 3 setowe, więc to pokazuje jak dobrzy gracze będą ze sobą rywalizować. Jedynym problemem może być fakt,że Almagro wraca po kontuzji, ale skoro grał w Sydney to chyba ze zdrowiem nie jest najgorzej i będzie mógł rywalizować na 100%. Kursy są dla mnie niezrozumiałe, może i Japończyk wygra, ale na pewno nie różnicą 8 gemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Australian Open

Spotkanie: Almagro(+7.5 gema) - Nishikori

Typ: 1

Kurs: 1.83

Data: 20.1.2015 01:05

Bukmacher: Bet365

 

Nie rozumiem kompletnie kursów w tym meczu, nawet jeśli Almagro jest bez formy, to zawsze jest groźny. Ma dobry serwis, dobry fh jak i jednoręczny bh. Wg mnie linia ta zostanie bez problemu pokryta, ba myślę,że Nishikori nie skończy tego meczu w 3 setach, o ile w ogóle wygra. Myślę,że będzie to długie i ciężkie spotkanie. Almagro jeśli się skupi i nie będzie popełniał głupich błędów to ma szanse odprawić faworyta. H2H 1-1 i oba mecze 3 setowe, więc to pokazuje jak dobrzy gracze będą ze sobą rywalizować. Jedynym problemem może być fakt,że Almagro wraca po kontuzji, ale skoro grał w Sydney to chyba ze zdrowiem nie jest najgorzej i będzie mógł rywalizować na 100%. Kursy są dla mnie niezrozumiałe, może i Japończyk wygra, ale na pewno nie różnicą 8 gemów

Pozwoliłem sobie odnieść się do Twojej analizy.. ;)

Myślę, że zbyt przechwalasz Hiszpana. W Dubaju grał strasznie słabo, masa błędów, słabe ustawienie i nieregularny serwis. Nie straszył nim w ogóle. Prawdą jest to, że ma ciekawe zagrania, ale w tej formie nic mu to nie daje, bo taki strzał wchodzi 2/10 przy dobrych wiatrach. W Sydney również nie zawojował, a Kei zaliczył solidne występy w Brisbane.

Jak dla mnie 3:0 dla Kei'a @ 1,72 to dobre wyjście ;):plus:  :plus:  :plus:

Edytowane przez M@c!eK19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorth - Kokkinakis 1 @ 1,66

Bet365

 

Kursy już niestety nieco spadły, ale jestem dość pewny i nie ma co narzekać. Groth jest moim zdaniem pewniejszy na ten moment i bardziej doświadczony. Bardzo mocny serwis i niezły forehand powinien załatwić tutaj sprawę. Bardzo dobre wyniki Samuela dotychczas i nie sądzę żeby Thanasi mu się mega postawił. Kokkinakis to młody, utalentowany tenisista, jednak na ten moment to nie jest jeszcze "tworzywo", które mogłoby kąsać. W pierwszej rundzie męczący mecz z Gulbisem, może to się nieco odbić, a samo pokonanie Łotysza to nie jest mega sukces, gdyż wiemy jakie podejście ma Ernest. Warto.

 

Gajdosova(+6,5g) - Halep 1 @ 1,66

Bet365

 

Sesja wieczorna, mecz dnia, takie warunki lubi Gajdosova. Gospodyni stoi przed bardzo ciężkim zadaniem, bo staje na przeciwko niej Simona Halep, jednak forma jest i to widać gołym okiem. Wygrana z Petković, Cibulkovą naprawdę mogą robić wrażenie, w pierwszej rundzie pewny win z Dulgheru, więc pewnie Australijczycy po cichu liczą na niespodzianką. Ja wybieram jednak bezpieczniejszą opcję, gdyż dość wysoka linia, a Jarmila naprawdę potrafi grać. Dobre uderzenie końcowe, niezły serwis i te minimum 6 gemów powinna osiągnąć. Rumunka jeszcze bez straty seta w tym sezonie, ale w pierwszym meczu z Knapp oddała 5 gemów, więc sądzę, że tutaj łatwo nie będzie.

 

Kyrgios - Karlović 2 @ 1,50

Bet365

 

Nie ma co wiele do napisania. Ivo w formie, doskonały serwis, dobry forehand i nieźle przy siatce, te 3 argumenty mają sprawić, byśmy zarobili tej nocy. Pewność siebie na wysokim poziomie, doświadczenie znacznie większe, a serwisami będzie chłodził młodziana i uciszał kibiców. Wiemy też, że Kyrgios ma kłopoty ze zdrowiem, nie zdołali wyleczyć urazy w tydzień to na pewno nie uda im się to w jeden dzień jeszcze po 5 setach. Nick ma problemy z poruszaniem, a inaczej nie połamie Chorwata. Może nie w 3 setach, ale Karlović zwycięży moim zdaniem.

 

Koukalova - Goerges 2 @ 1,25

Bet365

 

Jak ktoś lubi niższe kursy to idealny typ do dubla. Julia pokazała w pierwszym meczu mega pewność i pokonała młody talent, Belindę Bencić i to dość łatwo. Tutaj zadanie moim zdaniem łatwiejsze, gdyż tak naprawdę Klara gra dzięki "uprzejmości" Storm Sanders, która grała słabiutko. Czeszka jest bardzo nieregularna, słaby początek tego sezonu i myślę, że ta zawodniczka się powoli kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz kolego Maćku, oba nasze bety weszły. Tylko,że w Twoim było sporo nerwów. W 2 pierwszych setach spokojnie mógł Mugro wygrać seta, ale spusiaczył.

 

Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Hradecka - Hercog
Typ: 1
Kurs: 1.85
Data: 21.1.2015 02:30
Bukmacher: Betsson

 

Jak dla mnie najpewniejszy mecz 2 dnia Australian Open. Po tym co zobaczyłem w 3 secie w wykonaniu Hradeckiej z Ivanovic, spowodowało,że zmieniłem o niej zdanie. Poprawiła swoją grę kolosalnie, to już nie jest jednostrzałowiec. Serwis bardzo solidny 6 asów i 6 podwójnych jeśli dobrze pamiętam, ale masa wygranych pkt po serwisie lub ustawionych punktów po nim. Dodatkowo solidny gra z obu stron. W tym sezonie 8/1 robi wrażenie. Polona w 1 rundzie ograła Wang w 3 setach, co chwały jej nie przynosi. Potrafi również zaskoczyć serwisem i FH, gorzej jest z bh. Wg mnie bardziej doświadczona i liczę na to,że również i bardziej regularna Czeszka powinna wygrać to spotkanie bez problemu. Jeśli tylko serwis i głowa będą działały poprawnie to nie widzę szans w tym meczu dla Hercog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguję Twojego typu, ale weź pod uwagę to, że zawodniczki i zawodnicy po mega niespodziance grają słabiej w kolejnych meczach. Przykład masz całkiem niedawno, Berrer po zwycięstwie nad Nadalem przegrał dość gładko z Dodigiem, a Hercog dość solidna zawodniczka. 

 

Nie mniej po takim kursie żal nie zagrać Hradeckiej, która jest w dobrej formie. Ja ze względy na powyższy czynnik odpuszczam i życzę powodzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguję Twojego typu, ale weź pod uwagę to, że zawodniczki i zawodnicy po mega niespodziance grają słabiej w kolejnych meczach. Przykład masz całkiem niedawno, Berrer po zwycięstwie nad Nadalem przegrał dość gładko z Dodigiem, a Hercog dość solidna zawodniczka

 

Nie mniej po takim kursie żal nie zagrać Hradeckiej, która jest w dobrej formie. Ja ze względy na powyższy czynnik odpuszczam i życzę powodzenia. ;)

 

chcialbym argumenty za tym stwierdzeniem, Hercog to jest zawodniczka na turnieje 250, z lepszymi zawodniczkami nigdy nie miala czego szukac ze wzgledu na swoja gre 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, na razie 2/2 moje typy, które negujesz. Oby tak dalej, łap kolejny typ do komentowania ;)

 

Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Gibbs(+6 gemów) - Svitolina
Typ: 1
Kurs: 1.92
Data: 22.1.2015 03:30
Bukmacher: Betsson

 

Jak zobaczyłem kurs na Gibbs, a zwłaszcza na handicap jaki wystawiły buki to przecierałem oczy ze zdumienia. Rozumiem,że Gibbs nie tak dawno przegrała z Pliskovą 0-6 0-6, Svitolina to solidna zawodniczka, ale bez przesady! Stawiam zdecydowanie na Gibbs+6 gemów, nie wierzę w to,że przegra 7 gemami (przy 6 mamy zwrot). Jest po prostu za dobrą zawodniczką żeby przegrać w 2 rundzie Szlema np 2-6 3-6. Nie gra z zawodniczką z top10.. ba nawet nie z top20 żeby wystawiać takie kursy. Gibbs wygrała w 1 rundzie z Rogowską 6-1 6-4, więc może mecz z Pliskovą był zwykły tankiem? Svitolina wygrała 6-3 7-5, więc nie zdemolowała swojej rywalki. Obie młode, zdolne, obecnie w top100. Myślę,że to może być 3 setowy pojedynek, co więcej upatruję szansę na zwycięstwo Gibbs w całym meczu, jak będzie? Okaże się około 6 nad ranem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


razie 2/2 moje typy, które negujesz. Oby tak dalej, łap kolejny typ do komentowania

 

Nie neguję, napisałem przecież. Dobrze, że CI siedzi, bo buka trzeba ogrywać ;)

 

Nie mam zdania o tym meczu, nie gram takich spotkań akurat, ale jutro z niższych kursów to over 3,5 u Hewitta i Beckera, bo żaden z nich na tyle dobry, by ten mecz ogarnąć w 3 setach. Kusi też 3-0 Pospisila i win Granollersa, ale to wszystko jeszcze do zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Australian Open

player_311593.jpgwtaLogo.pngplayer_312251.jpg
SWE.pngPOL.png

Spotkanie: Johanna Larsson - Agnieszka Radwańska
Typ: under 17 gemów
Kurs: 2,05
Data i godzina: 22.01.2015 01:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, wielkiego szlema - Australian Open rozgrywanego na kortach twardych, w australijskim Melbourne, pomiędzy Johanną Larsson a Agnieszką Radwańską. Agnieszka Radwańska (WTA 6) na początek pokonała Kurumi Narę, zaś Johanna Larsson (WTA 70) odprawiła Ałłę Kudriawcewą. Dla krakowianki to powinien być kolejny łatwy mecz. Mająca wiele niedostatków techniczno-taktycznych Szwedka nie ma czym zaszkodzić Polce. Radwańska wygrała oba wcześniejsze mecze z Larsson tracąc w nich łącznie ledwie sześć gemów. Szwedka dużo groźniejsza jest na kortach ziemnych. Jej najlepszym zagraniem jest forhend, za to bekhend jest jej bardzo słabym punktem, dlatego też niezwykle sprytna, świetnie czytająca grę Radwańska powinna to wykorzystać. Jedna z najbardziej regularnych tenisistek świata to zdecydowanie za wysokie progi dla Larsson. Mój typ to under gemowy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 01:00.
__________________________________________________________________________________________________________________
0:6 1:6 (13 gemów) :plus: :plus: :plus::spoko:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granollers(+2,5s) - Simon 1 @ 1,50

Unibet

 

Taki zakład po takim kursie biorę z pocałowaniem rączki. Obaj nie prezentują jakieś wysokiej formy i nie grają nie wiadomo czego, więc nie sądzę, by tu miały być zaledwie 3 sety. Simon faworytem, ale 1,30 na niego to zdecydowanie za nisko, zwłaszcza, gdy rywal nie leży mu do końca. Wystarczy spojrzeć w h2h, gdzie na 4 mecze wygrywał Hiszpan aż trzykrotnie i to były te mecze, kiedy prezentowali swój optymalny poziom. Simon gra regularnie, ale miewa przestoje w swojej grze, na tym dystansie będzie je miał, bo to normalne i to typ prędzej przeciwko Francuzowi, gdyż Hiszpana dawno nie wiedziałem, a do tego kreczował w Chennai. Nie mniej jednak swoje potrafi Granollers, w pierwszej rundzie pewnie z Robertem i na nic nie narzekał. Moim zdaniem spokojnie ugra seta.

 

Lorenzi - Pospisil(-5,5) 2 @ 1,60

Unibet

 

Mimo, iż nie dzieli ich wiele miejsc w rankingu to Vasek jest tutaj znacznym faworytem. Przeważa nad Włochem w każdym aspekcie gry, lepszy serwis, pewniejszy uderzenia z końcowej linii, a i przy siatce potrafi dobrze zagrać. Do tego nawierzchnia przemawia tutaj ewidentnie za Kanadyjczykiem, który ma za sobą ciężki mecz. Nie mniej jednak młody tenisista nie powinien mieć problemów z kondycją, wyciągnął mecz ze stanu 1-2 zwłaszcza dzięki koncentracji i przewadze fizycznej nad Querreyem.

Lorenzi to tenisista nie na tą nawierzchnię, co widać po wynikach. Porażka z Brownem, Ramosem przed AO nie napawa optymizmem, a w drugiej rundzie gra tylko dlatego, że Dolgopolov był kontuzjowany, a mimo to mecz odbył się bez większego błysku. Nieregularny, często nieskoncentrowany na tym co robi Włoch nie ma tutaj żadnych szans moim zdaniem, gdyż nie dość, że jest przeważany umiejętnościami przez Pospisila to miewa do tego jeszcze spore przestoje w grze. Linia niewysoka, wystarczyłoby 6-4 w każdym secie, a tu powinno być dużo łatwiej. Naprawdę warto.

 

Keys - Dellacqua 1 @ 1,53

Unibet

 

Tym razem coś z WTA i moim zdaniem to ten z jeden lepszych betów. Madison Keys to młoda, utalentowana tenisistka, któa na pewno jest bardziej regularna w swojej grze, aniżeli Casey. Lepsze wyniki w ubiegłym roku robią swoje, żadnych problemów z Sydney nie widać było w tym pierwszym meczu, więc myślę, że jest przygotowana na 100%. Australijka jak już mówiłem mniej regularna i często się podpala, wyników nie ma jakichś porażających, a w jej wypadku głośna i roztrzepana publiczność może jej przeszkadzać. Po takim kursie naprawdę warto wejść nieco mocniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Australian Open

1y3ifp.jpgwtaLogo.pngplayer_314464.jpg
AUS.pngUSA.png

Spotkanie: Samantha Stosur - Coco Vandeweghe
Typ: 2
Kurs: 2,62
Data i godzina: 22.01.2015 11:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, wielkiego szlema - Australian Open rozgrywanego na kortach twardych, w australijskim Melbourne, pomiędzy Samanthą Stosur a Coco Vandeweghe. Samantha Stosur (WTA 21) w Australii zawsze grała bardzo niepewnie. W I rundzie pokonała w dwóch setach Monicę Niculescu, ale w jej grze było sporo nerwowości. Mistrzyni US Open 2011 w Melbourne tylko dwa razy doszła dalej niż do III rundy. Dzisiaj jej rywalką będzie coraz solidniejsza Coco Vandeweghe (WTA 37), z którą w ubiegłym sezonie przegrała w Miami. Amerykanka sezon rozpoczęła od ćwierćfinału w Auckland, a w I rundzie Australian Open oddała cztery gemy Francesce Schiavone. Vandeweghe ma dobry serwis, siłę w uderzeniach z głębi kortu oraz dobrego woleja. Moim zdaniem jest ona w stanie pokonać Stosur, której firmowy forhend w Melbourne jest bardzo chwiejny. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 11:00.
__________________________________________________________________________________________________________________
4:6 4:6 :plus: :plus: :plus::spoko:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Australian Open

player_313974.jpgwtaLogo.pngplayer_311604.jpg
CZE.pngRUS.png

Spotkanie: Karolina Pliskova - Ekaterina Makarova
Typ: 1
Kurs: 2,27
Data i godzina: 23.01.2015 01:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, wielkiego szlema - Australian Open rozgrywanego na kortach twardych, w australijskim Melbourne, pomiędzy Karoliną Pliskovą a Ekateriną Makarovą. Karolina Pliskova (WTA 20) przed Australian Open pokazała kawał dobrego tenisa. W Brisbane pokonała Wiktorię Azarenkę, a w Sydney doszła do finału, eliminując po drodze Angelique Kerber. W Melbourne Czeszka wyeliminowała Rosjankę Jewgienię Rodinę i Oceane Dodin. Z tą drugą miała sporo problemów, ale nie dlatego, że grała słabo, tylko utalentowana Francuzka zawiesiła wysoko poprzeczkę. Ekaterina Makarowa (WTA 11) w meczach z An-Sophie Mestach i Robertą Vinci straciła łącznie 10 gemów. Rosjance w Melbourne zawsze grało się bardzo dobrze - w czterech poprzednich sezonach dwa razy grała w ćwierćfinale i dwa razy w IV rundzie. By nie wypaść gorzej musi poradzić sobie z Pliskovą, a to nie będzie łatwe. Czeszka ma znakomity serwis, jest stabilna zarówno w grze z głębi kortu, jak i przy siatce. W ostatnich miesiącach poczyniła ogromne postępy i moim zdaniem uda się jej pokonać Makarową, z którą w ubiegłym sezonie przegrała w finale turnieju w Pattaya City. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 01:00.
__________________________________________________________________________________________________________________
4:6 4:6 :minus:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hradecka - Goerges 2 @ 1,50

Unibet

 

Myślę, że to wszystko na co stać Czeszkę w tym turnieju. Grała dobrze, lecz Julia to naprawdę solidna zawodniczka, która gra mądrze i nie popełnia głupich błędów. Lucie ma za sobą już 6 meczów, u niej kondycja nigdy nie była mocną stroną i może już czuć ten turniej mimo początku sezonu. Grały ze sobą całkiem nie dawno w Auckland i Niemka tam wygrała bardzo łatwo, spodziewam się podobnego wyniku, ponieważ myślenie, technika i sposób gry na korzyść Goerges.

 

Baghdatis - Dimitrov(-1,5s) 2 @ 1,40

Bet365

 

Pewniak dnia myślę, bo Baghdatis to już nie ten czas i nie te lata. Bułgarski Federer czuje się tu dobrze i gra pewnie, o czym świadczą jego słowa, że jest w stanie wygrać cały ten turniej. Słowa mocne, będzie ciężko, lecz w tym meczu wszystko przemawia na korzyść Grigora od serwisu przez wymiany do gry przy siatce. Cypryjczyk groźny, na pewno się nie podda, ale z Dimitrovem w fair rywalizacji nigdy nie wygrał, raz tylko po kreczu Bułgara. H2H 5-1 na korzyść Dimitrova mówi wiele, jak pasuje mu styl Marcosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hradecka - Goerges 2 @ 1,50

Unibet

 

Julia to naprawdę solidna zawodniczka, która gra mądrze i nie popełnia głupich błędów.

 

Czytam i mnie krew zalewa. Mozna wiele rzeczy napisac aby uwiarygodnic swoj typ, przekonac innych do niego ale na takie brednie ja sie nie zgadzam %-). Mozna napisac ze Goerges w singlu w wielkim szlemie najlepiej spisuje sie wlasnie na AO. tylko w tym turnieju dwukrotnie doszla do 4-rundy. Mozna napisac ze Niemka ma w h2h 4-1 z Czeszka, mozna napisac ze stylowo Czeszka odpowiada Niemce ale nie pisac bredni ze Julka to solidna zawodniczka, potrafi napsuc krwi TOP 20, ale potrafi tez czesto skompromitowac sie z jakims nonamem. Ta solidna i madra zawodniczka w 2014 roku zaliczyla jedynie 2xSem podrzednych turniejow z serii 250k$. Co ciekawe Goerges jest bardziej utytulowana w grze deblowej niz singlowej(to samo Hradecka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Seppi(+8.5 gema) - Federer
Typ: 1
Kurs: 1.75
Data: 32.1.2015 04:00
Bukmacher: Betsson

 

Jak wczoraj przesadzili z handi na Gibbs, tak myślę,że dzisiaj przesadzili z handi na Włocha. Wiadomo,że Roger to wielka klasa, ale hard tutaj jest bardzo szybki, a Seppi w tym turnieju radzi sobie dobrze. W poprzednim meczu wygrał z Chardym 3-1, a 3 i 4 set do 2 i 1. H2H jest bolesne dla Seppiego, przegrywa 0-10 i raczej nie poprawi tej statyski, ale powalczy z pewnością o dobry wynik. Przegrywał też w tych spotkaniach srogo, ale na hardzie zawsze walczył. Grali już raz ze sobą w Australii i Seppi przegrał wtedy 8 gemami 1-6 6-7 5-7. 2 lata temu ostatni raz spotkali się na hardzie i Seppi 4-6 3-6. Wyniki te plus fakt,że Bolelli urwał seta Rogerowi, który zagrał 1 seta słabo napawają optymizmem przed tym spotkaniem. Liczę,że Andreas postawi twardy opór i ugra przynajmniej 10 gemów. Zdarzają się Rogerowi przestoje w grze, tak jak np z wspomnianym Bolellim czy Millmanem, z którym również przegrał seta na początku sezonu. Jak dla mnie mecz na typowe 4-6 4-6 4-6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Australian Open

player_120420.jpgwtaLogo.pngplayer_312251.jpg

USA.pngPOL.png
Spotkanie: Varvara Lepchenko - Agnieszka Radwańska
Typ: under 20 gemów
Kurs: 1,97
Data i godzina: 24.01.2015 01:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, wielkiego szlema - Australian Open rozgrywanego na kortach twardych, w australijskim Melbourne, pomiędzy Varvarą Lepchenko a Agnieszką Radwańską. Agnieszka Radwańska (WTA 6) przez dwie pierwsze rundy przeszła jak burza. Kurumi Narze i Johannie Larsson oddała łącznie cztery gemy. Varvara Lepchenko (WTA 30) bez straty seta odprawiła Witalię Diaczenko i Ajlę Tomljanović. Teoretycznie to powinien być pierwszy poważny test dla Polki. Z Amerykanką przegrała dwa ostatnie spotkania, ale oba te mecze odbyły się w drugiej części ubiegłego sezonu, gdy krakowianka była w słabej formie. Na początku sezonu Radwańska nie zwykła przegrywać z takimi tenisistkami. Lepchenko dysponuje bardzo dobrym forhendem, ale nie ma tak dobrego serwisu, by dobrze grająca Polka mogła się czuć zagrożona. Krakowianka jest zawodniczką bardziej regularną i sprytniejszą. Moim zdaniem podwyższy na 6-2 bilans meczów z Amerykanką. Jest w takim gazie, że to powinien być dla niej łatwy mecz, tym bardziej, że będzie się chciała odkuć za ubiegłoroczne porażki. Mój typ to under gemowy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 01:00.
__________________________________________________________________________________________________________________
0:6 5:7 (18 gemów) :plus: :plus: :plus::spoko:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, Australian Open

player_316239.jpgwtaLogo.pngplayer_311579.jpg
ESP.pngSUI.png

Spotkanie: Garbine Muguruza Blanco - Timea Bacsinszky
Typ: 2
Kurs: 2,74
Data i godzina: 24.01.2015 01:00
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:

Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, wielkiego szlema - Australian Open rozgrywanego na kortach twardych, w australijskim Melbourne, pomiędzy Garbine Muguruzą Blanco a Timeą Bacsinszky. Garbine Muguruza Blanco (WTA 24) to zawodniczka bardzo niestabilna. W Sydney pokonała Sarę Errani i Agnieszkę Radwańską, a następnie przegrała z Angelique Kerber. Nie sam fakt porażki z Niemką jest zaskoczeniem, ale jej styl. Hiszpanka wygrała I seta do zera, ale w dwóch pozostałych pokazała się z fatalnej strony. W Melbourne również ma już za sobą bardzo nierówny mecz. Danielę Hantuchovą pokonała 1:6, 6:1, 6:0. Wcześniej wyeliminowała Marinę Eraković, męcząc się w I secie, a II wygrywając do zera. Timea Bacsinszky (WTA 41) w I rundzie odprawiła Jelenę Janković, a w II wyeliminowała w trzech setach Annę Tatiszwili. Szwajcarka na pewno ma więcej atutów czysto tenisowych od Muguruzy, bo radzi sobie zarówno z głębi kortu, jak i przy siatce. Hiszpanka stawia na potężne uderzenia z głębi kortu. Bacsinszky sezon rozpoczęła bardzo dobrze, bo doszła do finału w Shenzhen, eliminując po drodze Petrę Kvitovą. Moim zdaniem w Melbourne stać ją na pokonanie Muguruzy. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 01:00.
__________________________________________________________________________________________________________________
6:3 4:6 6:0 :minus:

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Szwajcarka na pewno ma więcej atutów czysto tenisowych od Muguruzy, bo radzi sobie zarówno z głębi kortu, jak i przy siatce. Hiszpanka stawia na potężne uderzenia z głębi kortu

 

Nie wiem czy wiesz, czy nie, ale Muguruza z Suarez Navarro dotarły do półfinału na Roland Garros, więc przy siatce też potrafi się zachować.

 

Nie mniej myślę, że to będzie wyrównany pojedynek i w jakiś over warto wejść ;) Moje analizy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muguruza - Bacsinszky over 20,5g @ 1,82

Unibet

 

Zapowiada nam się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy tymi paniami i moim zdaniem Hiszpanka mimo tego, iż jest faworytką nie będzie miała łatwego zadania, gdyż Szwajcarka prezentuje się bardzo solidnie i wygrywa z dość znacznymi tenisistkami. Obie zawodniczki na pewno się nie oszczędzają, lubią atakować i z reguły wychodzi im to dobrze. Obie też potrafią być nieregularne i obie mają przestoje w swojej grze, zwłaszcza Hiszpanka i od razu mamy tego przykład w poprzednim pojedynku. Ciężko stwierdzić więc kto ten mecz wygra, lecz over gemowy jest dobrym rozwiązaniem moim zdaniem, gdyż na dwóch setach to się nie skończy, a nawet jeśli to przy równym meczu linia i dwóch setach do pokrycia.

 

Vandeweghe - Brengle 1 @ 1,59

Unibet

 

Tym razem pojedynek dwóch Amerykanek, które pokazują, że są w formie, jednak Coco to nieco wyższa liga jeszcze niż Madison i dla mnie to ona będzie zwyciężczynią w tym meczu. Wyżej rozstawiona z Amerykanek pewnie idzie przez turniej, dwie łatwe wygrane nad Schiavone i nad Stosur zwłaszcza pokazują nam, że jest groźna i powalczy z najlepszymi. Brengle natomiast wyeliminowała Petković i Falconi, jednak dla niej to już 15 mecz w ciągu 20 meczów i w końcu może już nie dać rady kondycyjnie. Jak dla mnie taki kurs bardzo fajny i warto zagrać.

 

Johnson(+2,5s) - Nishikori 1 @ 2,08

Unibet

 

Tym razem idę w kierunku lekkiej niespodzianki, jednak sądzę, że jest to dość dobra opcja, gdyż pomimo zwycięstw Japończyka to te mecze pewne nie są i ta jego gra daje wiele do życzenia na ten moment i nie jest to obecnie forma, która pomogłaby mu roznieść na korcie Steva. Amerykanin do tej pory pewnie z Edmundem i jeszcze pewniej z Giraldo, Johnson posiada dobry serwis, którym ustawia wymiany, do tego dobry forehand, a także skończyć przy siatce nieźle potrafi, więc Kei będzie musiał się sporo napoci, by ewentualnie przełamać Steva. Kurs spory, myślę, że ciut za wysoki, więc stawiamy!

 

Ferrer - Simon over 3,5s @ 1,63

Unibet

 

Bardzo ciekawe spotkanie w sesji wieczornej w Melbourne, dwóch regularnych tenisistów, którzy lubią się odgryzać zagrają przeciwko sobie i to, że Ferrer jest faworytem nie oznacza, że nie będzie dobrego meczu. Hiszpan wiadomo, niepokonany jeszcze w tym roku, odpuścił Auckland z powodu lekkiego urazu. Na AO jest już wszystko dobrze raczej, choć stracone sety z Beluccim czy Stakhovskim rzucają się negatywnie w oczy. Simon pewnie w dwóch rundach i mając w głowie ostatnią wygraną nad Davidem 3:1 podczas US Open postara się osiągnąć jak najlepszy rezultat. Wyrównane spotkanie, więc over 3,5 po takim kursie myślę, że można śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Australian Open - deble
Spotkanie: Butorac/Groth - Andujar/Brown
Typ: 1
Kurs: 1.5
Data: 24.1.2015 04:00
Bukmacher: Bet365

 

Tutaj nie widzę innego wyniku niż zwycięstwo pary, która gra ze sobą już trochę czasu. Butorac solidny deblista, potrafi grać przy siatce. Groth jak wiadomo.. kurzy serwisem aż miło, Butoracowi nie pozostaje nic innego jak dobijać rywali wolejami. Po przeciwnej stronie siatki para hiszpańsko-niemiecka. Brown jak Groth.. potrafi i 3 asy w gemie posłać, natomiast jego partner odstaje i serwisowo i umiejętnościami przy siatce Butarocowi. Groth odpadł z singla wczorajszej nocy i został mu jedynie debel do osiągnięcia jakiegoś dobrego wyniku, jakby nie patrzeć u siebie, w Australii. Faworyci tego spotkania w 1 rundzie ograli w 2 setach Lorenziego i Seppiego, Andujar/Brown niespodiewanie wygrali z parą Nieminen/Karlovic w 3 setach, w 3 secie dopiero w TB. Wg mnie mecz ten powinien skończyć się w 2 setach, ale zagram bezpieczniej ML.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis (Australian Open)
Mecz: Feliciano Lopez – Jerzy Janowicz

Typ: suma gemów w meczu – under 39,5

Kurs: 2,00

Bukmacher: Bet365

Data: 24.01.2015  godz: 02:30

 

Analiza:

 

W nocy polskiego czasu w trzeciej rundzie turnieju Australian Open spotkają się Feliciano Lopez i Jerzy Janowicz. Obaj tenisiśc mają już za sobą drmatyczne dwie rundy i sporo rozegranych gemów w nogach.

Hiszpan już dwa razy był o włos od odpadnięcia z turnieju. W obu swoich meczach udało mu się obronić piłki meczowe, co nie zdarza się zbyt często. Trzeba przyznać, że Lopez nie jest w najwyższej formie i mocno się męczy. Już występy przed Australian Open nie wróżyły najlepiej, a w samym turnieju potwierdza się kiepska dyspozycja Hiszpana. Z nisko notowanym Amerykaninem Kudlą wygrał w pięciu setach: 3:6, 6:2, 4:6, 6:2, 10:8 po trwającym ponad trzy godziny boju. W drugiej rundzie było jeszcze gorzej, przegrywał z Franzucem Mannarino już 4:6, 4:6, 0:4 gdy rywala dopadł kryzys. Lopez zdołał doprowadzić do zwycięskiego dla siebie tie=breaka a w kolejnym secie wycieńczony upałam rywal się poddał. Trzeba przyznać, że mecz był wyniszczający, każdy z setów trwał niemal po godzinie i Lopez też musiał odczuć skutki tych dwóch wielogodzinnych batalii. Tym bardziej, że występuje również w turnieju deblowym.

Nasz reprezentant również ma za sobą długie i trudne mecze. Pokonał 7:6, 2:6, 6:3, 7:5 lucky loosera z Japonii Moriyę, a potem 6:4, 1:6, 6:7, 6:3, 6:3 Francuza Monfilsa.

Teoretycznie można by wnioskować, że czeka nas w nocy kolejny maraton, moje rozumowanie poszło jednak w przeciwnym kierunku i postanowiłem zagrać w tym meczu na under gemów. Wydaje mi się, że któryś z zawodników będzie dzisiaj miał kryzysowy dzień, zmęczenie się skumuluje, zwłaszcza że mecz ma się rozpocząć około południa czasu australijskiego, w najgorętszej porze dnia. Uważam, że pierwszy set będzie kluczowy,zawodnik który go przegra może już stracić ochotę do dalszej walki i gładko przegra kolejne partie. Zwłaszcza że mamy do czynienia z zawodnikami chimerycznymi, którzy momenty dobrej gry często przeplatają długimi seriami prostych błędów. Ten kto wpadnie w taką spiralę błędów w tym pojedynku może już się nie uratować.

Widać zresztą po przedstawionych przeze mnie wynikach spotkań obu graczy w pierwszych dwóch rundach, że dość częste były sety wygrywane bądź przegrywane do 1, do 2 albo do 3. To oznacza, że nawet przy czterosetowym pojedynku jest duża szansa na rozegranie mniej niż czterdziestu gemów. Teoretycznie obaj dobrze serwują, ale byli już w tym turnieju wiele razy przełamywani, więc nie spodziewam się w tym meczu wielu tie-breaków, uważam nawet że może nie być żadnego. A w kolejną pięciosetówkę z udziałem tych graczy nie wierzę, dzisiaj ktoś pęknie szybciej i typ na under 39,5 gema wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Australian Open - deble
Spotkanie: Cuevas/Marrero - Bolt/Whittington
Typ: 1
Kurs: 1.5
Data: 25.1.2015 02:30
Bukmacher: Betsson

 

Kolejny pewny mecz wg mnie, para australijska wygrała  w poprzedniej rundzie z naszym Kubotem i Chardym w 3 setach 2-6 7-5 7-5, który ostatnimi czasy jest w słabej formie i w sumie oprócz tego,że grają u siebie nie widzę żadnych więcej plusów po ich stronie. Rywali mają strasznie solidnych. Cuevas zna smak zwycięstwa w Wielkim Szlemie, natomiast Marrero to wieloletni partner Verdasco w debla. Oboje grają dobrze przy siatce, mają solidny serwis. W poprzedniej rundzie zmietli parę Krajicek/Young 6-2 6-2. W tym meczu widzi mi się podobny wynik, wg mnie wygrają 2-0, ale wolę podać pewniejszy typ. To tylko deble, a tam czasami dzieją się różne, dziwne rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.01.15 / 04:00

Tenis, AO

D. Ferrer - K. Nishikori

Typ: Ferrer AH +2,5 seta

Kurs: 1,40

Buk: Pinnacle

 

Przyznam szczerze, że trochę mnie zaskoczył rozstaw kursów na to spotkanie. Spodziewałem się w miarę wyrównanych cyferek, z lekkim wskazaniem na Japończyka a tu we wszystkich bukach kursy rzędu 1,45 | 3,00, czyli zdecydowane prognozy w stronę Azjaty. Nie to żebym ujmował umiejętności Keiowi, wszak w poprzednim sezonie mierzył się z Ferrerem cztery razy i wszystkie te mecze wygrał, no ale bez przesady, nie były to przecież żadne spacerki tylko bardzo zacięte spotkania, gdzie za każdym razem do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były trzy sety. Początek bieżącego sezonu też nie wskazuje na to by Ferrer miał łatwo złożyć broń. Hiszpan ma już za sobą w styczniu 10 potyczek, pokonany z kortu schodził tylko raz, w Hua Hin z Berdychem. Od tego czasu wygrał 9 kolejnych meczów, triumfując między innymi w silnie obsadzonym turnieju w Doha. W poprzednich rundach AO ogórków za rywali też nie miał bo Bellucci, Stakhovsky czy Simon to nie są jakieś tam pionki by zwycięstwa nad nimi nie budziły żadnego szacunku. Doprawdy nie wiem czym sugerują się buki upatrując w Nishikorim tak zdecydowanego faworyta do awansu do 1/4 finału. Japończyk przegrywał w tym roku już dwukrotnie, patent na niego znaleźli Raonic na turnieju w Brisbane i Gasquet w Kooyong. Podczas AO Kei prezentuje się całkiem nieźle, ale póki co nie miał też godnego siebie rywala, który przetestowałby na serio jego obecną formę bo ani Almagro, ani Dodig czy Johnson nie są graczami tego formatu, a mimo to dwaj ostatni potrafili urwać Japończykowi po secie. Ferrer jest graczem co najmniej o klasę lepszym od wymienionej powyżej trójki, gdy jest w formie należy do ścisłej światowej czołówki. Wyniki jakie osiąga na początku sezonu pokazują, że forma jest i chociaż hard nie jest jego naturalną nawierzchnią - zwycięstwa z Karloviciem czy Berdychem w Doha dowiodły, że nawet na takich kortach dobrze dysponowany David potrafi eliminować najlepszych. Nie wiem czy Hiszpan zdoła w końcu odwrócić niekorzystny bilans starć z Japończykiem jaki ma po zeszłym sezonie, wiem jednak, że minimum jednego seta powinien bez najmniejszego problemu ugrać. Powiem nawet więcej - w obecnej formie stać go na wyeliminowanie Keia, który jak na razie niczym szczególnym nie zachwyca, nie na tyle by upatrywać w nim zdecydowanego faworyta tego pojedynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cibulkova - Azarenka 2 @ 1,46

Unibet

 

H2H 6-0 na nawierzchni twardej dla Białorusinki mówi nam tutaj naprawdę wiele i sądzę, że i tym razem Azarenka nie przegrała z Dominiką na hardzie. Do tego jest w bardzo dobrej dyspozycji, co pokazują wygrane bez straty seta nad Stephens, Wozniacki czy Zahlavovą Strycową. Po kontuzji wydaje się, ze nie ma śladu, a ofensywnie grająca Azarenka może roznieść każdego. Cibulkova nie gra wielkiego turnieju, ale miała dość łatwą drogę do tego etapu. Jak dla mnie na przekroju całego turnieju lepsza Vika, do tego h2h na jego korzyść, myślę, że warto.

 

Williams - Radwańska 2 @ 1,52

Unibet

 

Na dobrą sprawię Venus nie powinno być już w tym turnieju i gra tylko i wyłącznie dzięki "uprzejmości" Giorgi, która przegrała ze stanu 5-3 w drugim secie...Wracając jednak do tego meczu to faworytką jest Agnieszka i nie sądzę, by oddała ten mecz. Polka gra bardzo pewnie, idzie jak burza i nawet z ofensywnie grającymi zawodniczkami potrafi sobie poradzić, co udowodnił ten ostatni mecz z Lepchenko, co pokazuje, że jest w formie. Venus potrafi zaatakować i robi to nieźle, ale z drugiej strony siatki ma ścianę, a nie czesto psujące rywalki. Dobra opcja ten win.

 

Ferrer - Nishikori over 3,5 @ 1,50

Unibet

 

Obaj tutaj nie grają tak pewnego tenisa, by któryś z nich mógł wygrać w 3 setach. Nie podejmuje się wyzwania, by odgadnąć kto ten mecz wygra, ale wiem, że zarówno Ferrer, który ma problemy z koncentracją jak i Nishikori, który ma wiele błędnych decyzji zostawią serce na korcie i to będzie mecz prawdziwych walczaków. Serwis nie będzie dużej roli odgrywał, gdyż obaj nie siekają mocno. Królować tu będą wymiany i kto zachowanie więcej sił i będzie bardziej skoncentrowany to wygra seta. Bardziej kierowałbym się tutaj ku Japończykowi, ale Ferrer też grać potrafi i over setowy to bezpieczniejsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...