Skocz do zawartości

[Zamknięty] Hopman Cup


kaziu_boss

Rekomendowane odpowiedzi

Isner J. - Janowicz J. godz. 11:15 

typ: 2

kurs: 2,53

Buk: ComeOn

 

Właśnie w meczu Agnieszki zaczyna się tie-break, jednak Aga jest na dobrej drodze do pokonania Sereny Williams . Dlatego postanowiłem postawić na Janowicza ,myślę że Polacy są w stanie pokonać USA już po dwóch spotkaniach. Janowicz pokonał Paire wczoraj 2-0 przegrał z Murray -em 0-2 oraz wygrał z Ebden -em 2-1 . Isner również wygrał dwa spotkania a jedno przegrał z Kanadyjczykiem Pospisilem ,pokonał natomiast Pavlaska z Czech oraz Foginniego z Włoch. 

Jednak w meczu Radwańskiej będzie trzeci set , myślę że jednak Serena już nie odda tego meczu  :c: . Tym bardziej potrzebne teraz będzie zwycięstwo Jerzyka . Obaj zawodnicy o podobnych warunkach fizycznych z mocnym serwisem ,mam nadzieję,że nerwy nie wezmą górę i Polak pokona swojego rywala. Pod koniec roku obaj bez sukcesów porażki Isnera w pierwszych rundach w W Paryżu oraz Walencji.

Janowicz również odpadł w Paryżu po pierwszym meczu. 

Tak więc uważam,że obaj zawodnicy reprezentują podobny poziom,Amerykanin na tą chwilę jest wyżej w rankingu ,plasuję się na 18 miejscu ,Janowicz na 43 . 

Obaj zawodnicy nie grali jeszcze ze sobą ,mam nadzieję ,że to Polak wyjdzie górą z tego pojedynku a Polska wygra puchar Hopmana.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do Polsatu Sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...