Skocz do zawartości

[Zamknięty] Elite League 2015


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Dyscyplina: Żużel - Elite League

Spotkanie: Swindon Robins - Poole Pirates

Typ: Maciej Janowski over 8 pkt

Kurs: 1,66

Buk: Bet365

Data i godzina: 06.04.2015 godz. 17:30

 

 

W meczu Elite League Swindon Robins podejmie na własnym torze Poole Pirates. Pierwotnie to spotkanie miało się odbyć w piątek, lecz zostało przełożone ze względu na złe warunki atmosferyczne. W tym meczu ciężko wskazać zdecydowanego faworyta, więc skupię się na jednym z zawodników Piratów - Macieju Janowskim. Polak ma być jednym z liderów gości, obok Chrisa Holdera. Jednak Australijczyk na początku sezonu nie spisuje się zbyt dobrze, więc ciężar zdobywania punktów będzie głównie spoczywał na Magicu. Maciek jest ustawiony pod "5", co sprawia że pojedzie w parze z teoretycznie najlepszymi z drużyny, czyli wspomnianym Holderem oraz Northem. Dakocie wyszły ostatnie mecze o Tarczę Elit League, ale nie spodziewam się, aby ponownie wykręcił dwu-cyfrówki. Wówczas jeździł pod lepszym numerem startowym. Z drużyny Rudzików punkty może odebrać punkty Polakowi - Troy Batchelor, z którym zmierzy się dwukrotnie. Zawodnik Piratów powinien sobie poradzić z chimerycznym Miedzińskim, Morrisem oraz Howarthem. Linia na lidera gości jest wystawiona dość nisko. Być może bukmacher sugeruje się ubiegłorocznymi występami Janowskiego, który ani razu nie przekroczył tej linii. Jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż Piraci oraz Rudziki mieli silniejsze składy. Maciek na brytyjskich torach w tym sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony, gdyż zajął 3. miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach EL oraz poprowadził Poole do zwycięstwa Tarczy EL. W tych spotkaniach wykręcał dwu-cyfrowe wyniki. Sądzę, że warto zagrać na ten over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Kings Lynn Stars - Belle Vue Aces (N.K. Iversen - M. Zagar)
Typ: N.K Iversen (-1,5 pkt HA)
Kurs: 1,72
Buk: Sportingbet
Data i godzina: 08.04.2015 godz. 20:30


W meczu Elite League Kings Lynn Stars podejmie Belle Vue Aces. Przeglądając ofertę trafiłem na ciekawe zestawienie h2h dwóch liderów obu drużyn - Iversena i Zagara. Duńczyk udanie zaingurował sezon na wyspach, zajmując 2. miejsce w Indywidualnych Mistrzostw EL, czy ostatnio prowadząc zespół do zwycięstwa w meczu Lakeside Hammers, gdzie zdobył 10 punktów (w 4. startach). Również dobrze spisał się podczas meczu o Tarczę EL, gdzie wykręcił 12 oczek. W barwach gwiazd PUK startuje od 2011 roku, więc tor zna jak własną kieszeń. Ciężko go objechać na tym torze. Od lat jest liderem gospodarzy. Dwukrotnie pojedzie z Bjerre, który spisuje się dość przeciętnie, więc na nim nie powinien tracić punktów. Pojedzie również z Lambertem, który ostatnio wykręcił płatny komplet. Widać, że wprowadzenie tłumików przelotowych nie wpłynęło na dobrą formę Duńczyka z ostatnich lat. Zagar jak na razie spisuje się dość przeciętnie - dopiero 10. miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach EL. Słoweniec może stracić punkty również na wspomnianym Lambercie czy Schleinie. Iversen oraz Zagar, spotkają się co najmniej dwukrotnie (1 i 13 bieg). Aut własnego toru, teoretycznie łatwiejsi przeciwnicy oraz aktualna forma przemawia za Duńczykiem. Sądzę, że warto pograć na PUK'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: The Lakeside Hammers - Swindon Robins
Typ: G. Zengota under 4 pkt (trzydrogowo)
Kurs: 3,10
Buk: Bet365
Data i godzina: 10.04.2015 godz. 21:00

W meczu Elite League The Lakeside Hammers podejmie Swindon Robins. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów są Młoty. Przeglądając ofertę zaciekawiła mnie linia punktowa zawodnika Rudzików - Grzegorza Zengoty. Zengi powraca na brytyjskie tory po rocznej przerwie. W dotychczasowych meczach zdobył 6 i 7 pkt. Warto jednak odnotować, że te wyniki wykręcił na swoim domowym torze. Przed dwoma laty na tym torze Polak wykręcił "4" oczka. Fakt startuje pod łatwiejszym numerem startowym, ale ma kilku rywali mocniejszych, zwłaszcza w 7. i 14. biegu. Zawodnik Rudzików prawdopodobnie będzie punktował na kolegach z zespołu lub rezerwowych Młotów. Jednak Ellis czy Birks potrafią na własnym torze wykręcić dobry wynik. Jest dość spora szansa, że Polak wystąpi tylko w 4. biegach, ze względu na to że Batchelor, Morris lub Nicholls pojadą w biegu nominowanym. Sądzę, że po takim kursie warto spróbować na under Polaka. Młoty jak dotąd mecze u siebie dość pewnie wygrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Coventry Bees - Swindon Robins
Typ: Chris Harris over 9 pkt (trzydrogowo)
Kurrs: 1,80
Buk: Bet365
Data: 02.09.2015 godz. 20:30

W  ciekawie zapowiadającym się meczu Elite League, Coventry Bees podejmie Swindon Robins. Jest to niezwykle ważny mecz dla obu drużyn, bowiem gospodarze są na drugim miejscu, natomiast goście tuż za nimi. Zapewne będzie to niezwykle wyrównany mecz, dlatego poszedłem w nieco innym kierunki i natknąłem się na linię punktową zawodnika Pszczół, a mianowicie Chrisa Harrisa. Brytyjczyk jest jednym z liderów zespołu z Coventry. Fakt w innych ligach zazwyczaj zawodzi, ale na wyspach pokazuje się z dobrej strony. Bomber dwukrotnie poejdzie w parze z Howarthem, z którym nie powinien tracić punktów oraz Fricke, który pojedzie w tym spotkaniu jako gość. Australijczyk nie zna tak dobrze toru, jak Harris. Z zespołu gości punkty może urwać ktoś z dwójki Kildemand-Batchelor. Zengota na wyjazdach nie jest już tak mocnym zawodnikiem, więc spokojnie powinien go objechać, tak jak pozostałych zawodników. Jest to niezwykle ważny mecz, więc nie wyobrażam sobie, aby Harris nie pojechał pięciu biegów. Ciężar zdobywania punktów będzie spoczywał właśnie na Brytyjczyku. Jeśli nie będzie żadnych wykluczeń czy defektów, to Chris jest w stanie spokojnie pokryć tę linię. Atut własnego toru oraz niezbyt mocni przeciwnicy skłaniają mnie do zagrania tego typu.

Edytowane przez Power30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Poole Pirates - Coventry Bees (Watt - Howarth)
Typ: Watt (-3,5 pkt HA)
Kurs: 1,70
Buk: Sportingbet
Data i godzina: 21.09.2015 godz. 20:30

W ramach rewanżowego spotkania Elite League Poole Pirates zmierzą się na własnym torze z Coventry Bees. W pierwszym meczu dzięki determinacji Pszczółek w ostatnich biegach padł remis, co i tak sprawia, że w lepszej sytuacji są Piraci. Przeglądając ofertę znalazłem ciekawe zestawienie h2h dwóch zawodników, a mianowicie Watt'a oraz Howarth'a. Zacznę od zawodnika gospodarzy, który na Wimborne Road notuje całkiem dobre występy. Co mecz zazwyczaj wykręca ok 8-9 punktów. Warto odnotować, że Davey notuje o wiele lepsze wyniki na domowym torze. W parze dwukrotnie pojedzie z Chrisem Holderem, z którym bardzo dobrze współpracuje. Na rozkładzie ma także Harrisa, Kinga oraz Andersena, na których może ugrać jakieś punkty oraz rezerwowych Pszczółek, z którymi powinien sobie poradzić, zwłaszcza że w drużynie gości zabraknie Garrity'ego. Oczywiście kluczowymi biegami będą ich starcia, a mianowicie w drugim i piątym biegu, w którym Australijczyk powinien pewnie wygrać. Howarth dwukrotnie pojedzie z Harrisem, na którym raczej punktów nie zdobędzie. Kyle punkty może również stracić punkty na rezerwowych Piratów, zwłaszcza na Newmanie, który u siebie spisuje się bardzo dobrze. Do tego dojdą stary z będącym ostatnio w dobrej formie Gomólskim, Kennetem oraz Janowskim, na których nie powinien zdobyć punktów. Fakt, Howarth może mieć dodatkowy bieg w ramach R/R, ale jeśli wystąpi to cudów nie ma co się po nim spodziewać. W ostatnim meczu w Kyle zanotował trzy zera. Reasumując, kluczowymi momentami będą bieg drugi i piąty, w którym Watt powinien zdobyć o co, najmniej dwa oczka więcej. W pozostałych biegach powinien dorzucić również jakieś punkty i spokojnie pokryć ten handicap.

Edytowane przez Power30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...