Skocz do zawartości

Nauszne słuchawki do 350 zł


dwikiel

Rekomendowane odpowiedzi


nie wiem jak douszne mowie o tych duzych :p sa z ogola plastykowe ja mialem kiedys icematy to ku**a miesiac i polamane a chyba z 3 liscie kosztowaly wiec sie zrazilem kup cos AKG aczkolwiek sa drogie i mniejsza jakosc od senneiheiserow to jest moja uluiona firma :) sluchawki za 90zl 5 lat :5: drozsze mam juz okolo 3 jedyne co sie zniszczylo to farba od znaczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie creativy łamliwy towar nie wiem jak z tym :p

 

zgadzam sie, po jakis 2,5roku polamaly mi sie, w kazdym badz razie, jezeli chodzi o komfort noszenia to sluchawki bardzo wygodne, jesli CI sie zdarzac sie bedzie pracowac przed kompem po pare h, to jest istotna zaleta

 

 

Używasz ich sam? 

 

 

jw, prawie 3lata je mialem, teraz uzywam dousznych Denonow, oraz NU( chyba najwytrwalsze sluchawki "pchelki" jakie mialem, Ironmany ) , mam takze  AKG 830 ( ktorych wygoda jest porownywalna z polonezem) ale jakosc dzwieku kozak w c**j :p ( autorska skala), ale  ich nieuzywam ich czest, bo wygodniej mi dokanałowych. Pewnie do sluchawek high endowych to sie nie porownuje ale bardzo zadowolony z nich jestem.  

 

Z tym pytaniem to idz na forum audiofilskie, lub pclab, gdzie sa testy, ja nie jestem audiofilem, nie mam pojecia o roznych parametrach,jakosc dzwieku muzyki ze sluchawek oceniam wg 4kategori( zajebiste , spoko, słabo,  ch***we) , duzo bardziej komfort uzytkowania, czy kable sie nie skrecaja, czy nie wyrwe jakiegos kabla(  fabryczne starzenie produktow nie omija sluchawek, chyba najczestsza usterka) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie uzywam audio technica ath-m50 i jest ogien. Razem z zewnetrznym wzmacniaczem sluchawkowym- fiio e10 olympus, ktory tez bardzo polecam robia po prostu rzeźnie, ten zestawik stawawiam jako jeden z najlepszych zakupów w moim życiu, inny wymiar muzyki. Jednak musialbys dolozyc kilka ziko bo stoja troche drozej ale gwarantuje Ci ze nie pozalujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...