Skocz do zawartości

Wiara w hazardzie


Chwalmy Pana

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zapewne większość z Was to osoby wierzące. Czy wiara pomaga Wam w jakikolwiek sposób w walce z bukmacherami ? Czy zdarzało Wam się modlić gdy został Wam jeden mecz na kuponie ? Rozmawiacie z Panem Bogiem o tym ?

 

Zapraszam do dyskusji, nie wstydźcie się swojej wiary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak sie modle zeby wszedl ten ostatni gol czy rozny to nigdy mi kur*** nie wchodzi

Potwierdzam, mam podobnie %-) Widać bozia nie lubi hazardu, może lepszy efekt dadzą modły do Lucka? :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ pier***ć głupoty bebe daj ma bona albo bana

Skąd w Tobie ta agresja ? Które spotkanie zawaliło Ci kupon ? Może masz ochotę o tym porozmawiać, to często pomaga.

 

Jak sie modle zeby wszedl ten ostatni gol czy rozny to nigdy mi kur*** nie wchodzi :k:

Jaką modlitwę "używasz" w tym celu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie modle zeby wszedl ten ostatni gol czy rozny to nigdy mi kur*** nie wchodzi

Potwierdzam, mam podobnie %-) Widać bozia nie lubi hazardu, może lepszy efekt dadzą modły do Lucka? :k:

 

Tego nie probowalem, dzieki za pomysl :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to Chwalmy Pana

 

"Uczestniczyłem ostatnio w pogrzebie Ani Przybylskiej. Ksiądz w kościele mówił z zaangażowaniem sprzedawcy mebli. O jednej z najcudowniejszych istot, jakie znałem, wygłaszał frazesy rodem z Wikipedii. Padały slogany o tym, że "Bóg jest łaskawy i sprawiedliwy". To największe kłamstwo, jakie czytałem, od dwóch tysięcy lat. Tylko bezlitosny egoista potrafi zabrać młodą matkę trójce dzieciaków. Ale to nie wszystko. W trakcie mszy poświęconej zmarłej osobie Kościół nie zajmuje się tym, kto odszedł, nie zajmuje się jej rodziną i bólem. Kościół zajmuje się sobą. Swoim pieprzonym ewangelicznym narcyzmem."

 

"Jak padły słowa "Przeprośmy za nasze grzechy", to aż zacisnąłem pięści z bezradności. A kiedy wy przeprosicie za swoje - za obłudę, pedofilię, zachłanność i bizantyjski styl życia? Kiedy ten wasz Bóg przeprosi rodzinę Ani, że gdy ona odchodziła, on zajmował się doglądaniem budowy kolejnej świątyni. Niech przeprosi Jarka, że zabrał matkę jego dzieci. Z pozycji kolan nie zmieni się ani świata, ani własnych horyzontów. Czasami mam wrażenie, że gdyby to od Polaków zależała ewolucja, to chodzilibyśmy wyłącznie na kolanach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...