Skocz do zawartości

[Zamknięty] Krzysztof Włodarczyk - Grigory Drozd


kimbo

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof Włodarczyk - Grigory Drozd typ 1(Ko, Tko, dyskwalifikacja) @ 3,25 Bet365 BOKS

27.09.2014 20:00

Dziwi mnie, że nikt jeszcze nie analizował tego pojedynku.

 

Diablo czyli jedyny polski mistrz świata, jego atuty ? Chyba jako pierwsze należy wymienić to, że jest on bardzo szczelnym zawodnikiem, boksującym spokojnie za podwójnej gardy. Bardzo wolno się rozkręca, lewy, lewy, lewy, lewy. Tak do znudzenia wyglądają jego walki w 1-3 rundzie, dopiero w drugiej połowie pojedynku Diablo się rozkręca i pokazuje swoją tajną broń czyli niesamowite mocne uderzenie, czy to lewy sierp, czy prawy nie ważne, bije jak to mawiają w zasadzie z niczego. Średnim elementem u niego jest szybkość, czy też praca nóg. Polecam zwrócić uwagę na jego pracę, nóg a np Drozda, tutaj spodziewam się bardzo dużej różnicy. Patrząc obiektywnie dochodzę do jednego wniosku, Krzysiek nie wygra tutaj na punkty, nie na Rosyjskiej Ziemi. On zdaje sobie sprawę, że musi posłać na dupę Drozda. Zresztą Ci co słuchali z nim wywiadów wiedzą, że to co mówię ma przełożenie w jego rozumowaniu.

 

Drozd ? Ja osobiście nic w nim specjalnego nie widzę, mobilny na nogach, szybki, lubi kąsać rywali cisami na dół. Bardzo fajnie u niego wygląda równoważenie uderzeń, tzn raz bije słabo, raz mocno. Inteligentny myślący w ringu, potrafi się przedstawić do panującej sytuacji w ringu. Jego psychika to jest dla mnie jedna wielka nie wiadoma. Nie walczył jeszcze przy tak wielkiej swojej publiczności, na ważeniu wydawał mi się trochę przestraszony, ale wiadomo face to face to nie walka. Wspomniałem już o jego szybkości, tego właśnie się obawiam, jego lotności na nogach. Kiedyś, jego kondycja była słabsza niż, nasza krajowa kolej, ale to wszystko się zmieniło. Czemu, o tak jakoś, raptem na stare lata, poprawia się kondycja ludziom. Właśnie dlatego, pan Andrzej Wasilewski chciał, żeby były rozszerzone badania antydopingowe, ale strona Rosyjska się nie zgodziła tłumacząc się, tym, że jest to za drogi biznes. Ok, nie wnikajmy jest jak jest. W końcu to Rosja tutaj daje kasę nie my.

 

Przebieg walki, w moim odczuciu. Drozd który słynie z tego, że rusza mocno do przodu od początku, nauczony walką swojego kolegi. Zacznie energicznie, ale bez szaleństwa. Będzie się starał robić to co lubi najbardziej, czyli punktować i walczyć bezpiecznie dla siebie. Diablo ? stary mistrz będzie, czekał wciągał rywala do ataku, coraz bardziej, bardziej aż wyczeka swój moment i znokautuje Drozda, którego szczęka zostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...