Skocz do zawartości

Euro 2016 - kwalifikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy, Kwalifikacje, grupa D
Spotkanie:
Niemcy - Polska
Typ: Remis
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:45

Analiza:

Właściwie dużo na temat tego meczu zostało powiedziane bardzo dużo jednak nie wiem czemu nikt nie wziął tutaj pod uwagę podziału punktów. Obie drużyny czytałem, że mają jakieś tam problemy przed meczowe nie wnikam w to za bardzo. Sędzią dzisiejszego spotkania jest nie jaki "Austriak" Nicola Rizzoli, najlepszy sędzia świata. Ponoć jest szczęśliwcem na boisku Niemców. Obie drużyny dzieli jeden punkt przewagi a póki co obie mają praktycznie zagwarantowane wejście do Euro 2016. Kolejność miejsc zależeć będzie od kilku spotkań od dzisiejszego również. Szwecja będąca na 3 miejscu póki co nie zagraża obu drużynom ponieważ na tę chwilę przegrywa 1:0 z Gruzją. Co do dzisiejszych drużyn jak pisałem przewaga to tylko jeden punkt. Gdyby Niemcy dzisiaj wygrali wskoczą z automatu na pierwszą pozycję a jest to możliwe gdyż mogą chcieć się odegrać za porażkę z tamtego roku 3:1. Jednak z drugiej strony Polska też musi być coś zmotywowana i łatwo nie pozwolą wbić gola. Trener Nawałka kombinuje z kadrą i zobaczymy co wykombinuje. Dla mnie w tym meczu widocznym rezultatem jaki może być to obustronny podział punktów. Za drobniaki można spróbować kto wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nozna Kwalifiację ME
Spotkanie Włochy-Bułgaria
Typ: over 2.5
Kurs 2.25
Godz: 20:45
Buk Betclic
Godz: Na niedzielę wybrałem spotkanie w którym ekipa Włoch podejmowała będzie przed własną publicznością ekipę Bułgarii, zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu będzie drużyna gospodarzy, która na swoim stadionie w poprzedniej serii spotkań bardzo niewielkimi nakładami sił pokonała Maltę. Włosi muszą w tym spotkaniu powalczyć o 3 punkty ponieważ zaraz za ich plecami jest Norwegia , która ma dwa punkty mniej, liderem w tej grupie jest Chorwacja , która ma tyle samo punktów co Włosi znajdujący się na 2 pozycji. W pierwszym spotkaniu rozegranym pomiędzy tymi dwoma ekipami padł remis 2:2, był to mecz rozegrany w Bułgarii, gdzie Włosi byli zespołem zdecydowanie lepszym i stworzyli sobie kilka na prawde dogodnych sytuacji do zdobycia bramek, jednak wielu nie udało się wykorzystać, myślę że jeżeli w tym meczu gospodarze będą odrobinę bardziej skuteczni na spokojnie powinni sobie poradzić z niżej notowanym rywalem, który w meczach wyjazdowych , jak na razie zawsze zdobywał jakieś bramki, myślę że tutaj padnie wynik 2:1 może 3:1, ale gości powinno być stać ,aby trafić do bramki zespołu Włoskiego, który pomimo bardzo dobrych graczy w defensywie nadal popełnia głupie błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – El. Euro 2016

Spotkanie: Hiszpania - Słowacja

Typ: 1 ( EH na rzuty rożne 0-5)
Kurs: 2,32

Godzina: 20:45

Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

 

Po porażce w Bratysławie 2-1 Hiszpanie będą się chcieli zrehabilitować w dzisiejszym meczu i sięgnąć po komplet punktów. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż Słowacy w tych eliminacjach wygrali wszystkie dotychczasowe mecze i z przewagą 3 oczek na Hiszpanią prowadzą w grupie C. Słowacy w tych eliminacjach podobnie jak Hiszpanie stracili tylko trzy bramki w 6 spotkaniach. Dzisiejsze spotkania jest również meczem o fotel lidera, gdyż zwycięstwo gospodarzy zepchnie Słowaków na 2 miejsce w tabeli. Trener Hiszpanów – Vincent Del Bosque na konferencji prasowej przed tym spotkaniem powiedział, że czeka ich dziś ciężkie spotkanie, gdyż Słowacy będą dziś grali bardzo defensywnie. Patrząc na kadry obu ekip to zdecydowanym faworytem tego pojedynku powinni być gospodarze. W ostatnich jednak meczach Hiszpania miała problemy ze skutecznością, bowiem w 5 ostatnich meczach strzeliła tylko 4 bramki. Gospodarze powinni mieć w tym meczu zdecydowaną przewagę i często będą gościć pod bramką Słowaków, co będzie skutkowało spora ilością rzutów rożnych. W Bratysławie Hiszpania w tym elemencie zdemolowała Słowaków wygrywając 19-3! Przy defensywnej postawie gości w dzisiejszym meczu przewaga w rzutach rożnych Hiszpanii powinna więc być dziś podobna. Zaproponowany przeze mnie handicap na rzuty rożne w tym meczu można więc nazwać bezpiecznym… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – El. Euro 2016

Spotkanie:Ukraina - Białoruś

Typ:X

Kurs:4,50

buk:bet 365

Godz: 18:00

 

Ukraina z wielkimi szansami na awans i zrobią wszystko żeby dzisiaj wygrać,każda strata punktów może spowodować gre w barażach a tam wszystko może się zdarzyć jednak strata do drugiej drużyny czyli Hiszpani jest niewielka wynosi 3 pkt na pierwszym miejscu jest dość nieoczekiwanie Słowacja która ma trzy punkty przewagi nad Hiszpanią a sześć do Ukrainy.Tyle że dzisiaj prawdopodobnie Hiszpania wygra ze Słowacją i zniwelują stratę natomiast co do wygranej Ukrainy nie mam pewności dlatego że Białoruś jest strasznie niewygodnym przeciwnikiem dla każdego.Wprawdzie już stracili szanse na awans to jednak sporo psują krwi przeciwnikom.W Białorusi Ukraina wygrała 2-0 ale gole padały w ostatnich minutach dzisiaj tego szcześcia może być mniej i mecz zakończy się podziałem punktów.kurs na Ukraina dość niski i nieadekwatny do poziomu trudności bo sądzę że dzisiaj Ukraina będzie miała na prawde duże problemy z wygraniem tego meczu.Stawiam na remis za drobne a w tych eliminacjach jest sporo niespodzianek więc czemu akurat nie w tym meczu.Bramek też specjalnie się nie spodziewam więc stawiam 0-0 lub 1-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – El. Euro 2016 / 2015.09.05 / godzina 18:00

Spotkanie:San Marino : Anglia

Typ : Anglia strzeli over 7.5 gola

Kurs - 5.50

Buk - Bet365

 

No tu chyba nie ma co się zbytnio opisywać kto może wygrać , lider grupy E Anglia jedzie do San Marino czyli do chłopców do bicia , Anglicy z bilansem 6-0-0 i gole 18:3 a San Marino ostatnia pozycja bo jak by mogło być inaczej z bilansem 0:19 , pierszy pojedynek w Anglii 5:0 i przypomina mi się kwalifikacja do MŚ 2014 kiedy to też los zetknął ze sobą obie drużyny , wtedy w Anglii 5:0 a wyjazd 8:0 , co prawda San Marino w tych kwalifikacjach przegrało najwyżej 6:0 ze Słowenią ale dziś powinno być więcej tak liczę że Rooney i spółka powinni dziurawić siatę gospodarzy bo bo co tu innego napisać !

Edytowane przez Nika 2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – El. Euro 2016


Spotkanie: Austria - Mołdawia


Typ: under 2,5


Kurs: 2,26


buk: Marathonbet


Godz: 20:45


 


Austriacka piłka reprezentacyjna przeżywa najlepszy okres w ostatnich kilkunastu latach. Potwierdzeniem tego są wyniki w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Pewnie prowadzą z 16 punktami wywalczonymi w 6 spotkaniach. Łatwo więc policzyć, że ich bilans to 5-1-0. Jedyne punkty stracili ze Szwecją w pierwszym meczu eliminacji. Dziś mogą sobie zapewnić awans do ME, jeśli zostaną spełnione 2 warunki. Pierwszy z nich to zwycięstwo z Mołdawią, a drugi to niewygranie przez Rosję meczu ze Szwedami. Wydaje się więc, że szanse na to, iż te 2 warunki zostaną spełnione są całkiem spore. Ja dziś typuję under bramkowy w meczu Austrii po całkiem niezłym kursie wynoszącym 2,26. Dlaczego wybrałem taki typ? Austriacy wiedzą o jaką stawkę toczy się to spotkanie. Wątpię aby rzucili się z szaleńczymi atakami na Mołdawię od pierwszych minut. Raczej spokojnie będą budowali akcje bez zbędnego pośpiechu. Mołdawia natomiast w tych eliminacjach nie straciła do tej pory w żadnym meczu więcej niż dwa gole. Dziś przypuszczalnie czeka ich najtrudniejszy mecz eliminacji biorąc pod uwagę klasę rywala oraz to, że mecz jest grany na obcym terenie. Zatem wg mnie tym bardziej będą grali schowani za podwójną gardą, wyczekując na ewentualne kontry. Nikt od nich dziś nie oczekuje cudów. Każde urwanie punktów liderującym Austriakom będzie dla nich sukcesem. Sądzę więc, że będzie to dość trudny mecz dla gospodarzy. Z pewnością to Austria będzie miała więcej okazji do strzelenia bramki w tym spotkaniu, ale Mołdawianie potrafią się bronić. Wg mnie najbardziej prawdopodobny wynik tego spotkania to 1:0, ewentualnie 2:0 dla gospodarzy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Kw. Mistrzostw europu
Spotkanie:Hiszpania - Słowacja
Typ: Słowacja poniżej 2,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.9
Godz: 20;45
Bukmacher:bet365
Analiza:

 

Zacznijmy od tego że zaskakującym wynikiem zakończył się ostatni mecz po między tymi dwoma drużuynami, Słowacja wygrała 2-1 z Hiszpanią na własnym stadionie czego nikt sie nie spodziewał. Hiszpanie w tamtym spotkaniu zlekceważyli naszych sąsiadów. Uważam że dzisiaj nie pozowolą Słowakom przejśc nawet na ich połowe. Hiszpanie to drużyna zdecydowanie lepsza. Gram rożne ponieważ Hiszpanie lubią kontrolować piłke i rzadką pozwalają słabszym przeciwnikom dostać się do swojej szesnastki. W poprzednim meczu Słowacy zdobyli 3 rzuty rożne. Jednak teraz mecz odbywa się w Hiszpanii i wątpie by ta sztuka udała im się kolejny raz, Słowacy dobrze grają w obronie przez co Hiszpania nie musi strzelić szybko bramki przez co nie powinni

leckeważyć rywali i Słowacy nie powinni miec sytuacji bramkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje
spotkanie Irlandia Północna-Węgry
Typ; over 2.5
Kurs 2.65
buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie w którym Irlandia Północna lider swojej grupy w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw europy podejmował będzie przed własną publicznością reprezentację Wegier, którzy w chwili obecnej zajmują 3 miejsce w tabeli, dla mnie faworytem do zdobycia w tym spotkaniu kompletu punktów jest zdecydowanie ekipa gospodarzy, którzy w tych eliminacjach przegrali tylko 1 spotkanie i miało to miejsce w meczu wyjazdowym do Rumunii, na swoim stadionie są niepokonani i mają w rozegranych meczach aż 7 zdobytych punktów, Węgrzy natomiast są w niezbyt dobrej sytuacji po remisie na swoim stadionie z zespołem Rumunii w poprzedniej kolejce i myślę że będą się tutaj musieli otworzyć, dlatego moim faworytem są gospodarze ponieważ wiem że dobrze wychodzi im gra z kontry i na pewno na szybkich kontratakach opierać będą swoją siłę ofensywną w jutrzejszym spotkaniu, myślę że gospodarze wygrają tutaj , lub spotkanie zakończy się remisem,ale jakieś bramki powinniśmy obejrzeć i Irlandczycy znacznie przybliża się do awansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje EURO, grupa H

Spotkanie: Norwegia – Chorwacja

Typ: over 2.5

Kurs: 2.60

Buk: Unibet

Godz. 18:00

Analiza:

Po losowaniu było pewne że Włosi oraz Chorwacja zagrają o miejsca 1-2 ale w tej walce ostatniego słowa nie powiedziała ekipa Norwegii która traci do tych ekip tylko  dwa oczka i gra z nimi bezpośrednie mecze.

Chorwacja mogła by dziś przy zwycięstwie oficjalnie świętować awans do EURO gdyby nie wpadka  z Azerbejdżanem i zaledwie bezbramkowy remis.  Moim zdaniem trochę podeszli do tego starcia ze złą motywacją i nie była to najlepsza wersja Chorwatów, którzy grają świetnie w tych eliminacjach – są bardzo skuteczni już na koncie 16 bramek strzelonych, jedyne punkty stracili oprócz ostatniego spotkania z Włochami dwa razy remisując 1:1. Taka postawa nie dziwi patrząc na kadrę zespołu – druga linia Modric, Rakitic, Perisic, Kovacic po prostu ogromna jakość i kreatywność.  W ataku doświadczeni Olic oraz Mandzukic plus zdolna młodzież.  Najsłabiej teoretycznie wygląda defensywa ale tam też znane nazwiska.

Norwegia trzeba przyznać trzyma się dzielne przegrali to co mieli teoretycznie przegrać, szkoda remisu z Azerami u siebie bo tak sytuacja w tabeli byłaby jeszcze lepsza. Jedno jest pewne wszystko maja w swoich rękach wygrają trzy spotkania jadą na EURO.  Nie jest to już tak mocna ekipa jak przed laty przeszli dużą rewolucję kadrową w składzie kilku zaledwie graczy powyżej 25 roku życia.

Pierwszy mecz tych ekip w Chorwacji pokazał że trochę dzieli te ekipa, wysoka wygrana wówczas gospodarzy aż 5:1 to zdecydowanie zasłużony wynik.  Jak wspomniałem dzisiejsi goście mają świetnie obsadzony atak i drugą linię nie można w ogóle z tym dyskutować, w sumie dobrze się stało że zagrali takie słabe zawody trzy dni temu bo dziś będzie inne podejście na pewno z większą koncentracją szczególnie w akcjach ofensywnych, jestem też pewien że zagrają zdecydowanie szybciej.  Patrząc na to że do tej pory stracili tylko trzy bramki w eliminacjach może się wydawać że ich defensywa gra również na bardzo wysokim poziomie ale te trzy bramki stracili – dwa razy z Włochami oraz Norwegią czyli zespołami które mają jakość w ofensywie a na pewno tego Norwegom dziś nie zabraknie tym bardziej u siebie. Sytuacja w tabeli którą przedstawiłem wyżej też jest plusem jeśli Norwegia strzeli jako pierwsza to w ekipie Chorwacji zrobi się gorąco bo wówczas spadają w wirtualnej tabeli na trzecie miejsce, z drugiej strony jeśli to goście wyjdą na prowadzenie wtedy gospodarzy nie mają nic do stracenia – tak więc oby tu ktoś szybko strzelił bo wówczas powinien zrobić się otwarty mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – El. Euro 2016

Spotkanie: Walia - Izrael

Typ: 1
Kurs: 2,05

Godzina: 18:00

Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

 

Walijczycy po siedmiu grupowych meczach zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie z dorobkiem 17 punktów i bilansem 5-2-0. Gospodarze jako jedyna drużyna w grupie B nie zanotowała porażki w tych eliminacjach. Przed własną publicznością Walia zdobyła 7 punktów, po remisie z Bośnią 0-0 i zwycięstwach z Cyprem 2-1 oraz niespodziewanie z Belgią 1-0. zwycięstwo w dzisiejszym meczu zapewni Walijczykom awans do finałów we Francji w 2016 roku. Gospodarze na wyjeździe wygrali z Izraelem 3-0 po dwóch bramkach Garetha Bale’a oraz jednej A. Ramsey’a. Goście w tamtym meczu nie mieli praktycznie nic do powiedzenia. Dzisiejszy mecz będzie jednak trudniejszy, gdyż Izrael, aby zachować jeszcze cień szansy na awans nie może sobie pozwolić na porażkę. Goście na wyjazdach w tym sezonie zdobyli 6 punktów dzięki zwycięstwu z Cyprem 2-1 oraz Andorą 4-1. W ostatnim jednak spotkaniu w delegacji Izrael łatwo bo 3-1 przegrał z Bośnią i Hercegowiną mimo, że prowadził w tamtym meczu 1-0. co ciekawe w historii spotkań obu drużyn za każdym razem wygrywali Walijczycy a Izrael nie strzelił im żadnej bramki. Faworytem są więc gospodarze, którzy mając w składzie Bale’a i Ramsey’a dziś powinni przypieczętować awans. Stawiam na zwycięstwo Walijczyków.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Euro - Kwalifikacje - Kolejka 8

Spotkanie: Turcja            -              Holandia

06.09.2015 18:00

Typ:  over 4.5 żółte kartki

Kurs:  1.72

Bukmacher:  bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy we Francji pomiędzy drużynami Turcji i Holandii. Gospdoarze  z dorobkiem  9 punktów plasuje się na  4 pozycji w grupie, natomiast goście z dorobkiem  10 punktów zajmują 3 pozycje.Eipa Turcji  w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 2 zwycięstwa i trzy remisy. Zawodnicy Holandii natomiast zdołali uzyskać 2 zwycięstwo, jeden remis i 2 porażki.W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 3 zwycięstwa odnieśli gracze Holandii i raz padł remis. W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie sporo bramek, gospodarze zapewne za wszelką cenę będą chcieli uzyskać bardzo dobry rezultat na własnym terenie.Dla Holendrów natomiast jest to mecz o wszystko, dlatego uważam że też będą sporo ryzykować. Moim zdaniem mecz ten będzie obfitował w wiele fauli i sędzia często będzie musiał sięgać po kartki. W mojej opinii mecz zakończy się zwycięstwem Holendrów po dramatycznym meczu.  Mój typ 0:1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna mIędzynarodowe
Spotkanie: Cypr- Belgia
Typ: cypr poniżej 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.8
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie miezy Cyprem a Belgią, Zdecydowanym faworytem jest zespół gości i tak samo uważam że bedą oni stroną dominującą w tym meczu. Linia na ponizej 4,5 jest przesadzona po Bet365 spodziewałem się poniżej 3,5 a tu bardzo miłą niespodzianka. W ostatnim spotkaniu miedzy belgią a Cyprem Belgi wygrałą zdecydowanie 5:0 a bilans w rzutach rożnych wyglądał bardzo podobnie 10 do 1 Dla Belgii. Wiadomo Cypr grał wtedy na wyjeździe.. dzisiaj grają

u siebie ale rożnica poziomów między tymi ekipami jest ogromna i miejsce spotkania nie powinno mieć wpływu na przepływ spotkania. Cypr musiał bym zdobyć cztery dodatkowe rożne by przekroczyć linie a dzisiaj do tego nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – El. Euro 2016


Spotkanie: Islandia (AH -1,5) - Kazachstan


Typ: 1


Kurs: 2,11


buk: Marathonbet


Godz: 20:45


 


Islandczycy znakomicie sobie radzą w tych eliminacjach. Chyba niewielu się spodziewało, że po 7 kolejkach będą oni liderami grupy, w której grają jeszcze reprezentacje Holandii, Czech czy Turcji. W 7 rozegranych spotkaniach Islandczycy aż 6-krotnie wygrywali, raz przegrywając. Jeszcze bardziej imponująco wygląda bilans gier na własnym stadionie. Najpierw pokonali Turcję 3:0, następnie wygrali z Holandią 2:0 i odprawili z kwitkiem Czechów zwyciężając 2:1. Trudno się spodziewać by właśnie dzisiaj w starciu z najsłabszymi w tej grupie Kazachami stracili pierwsze punkty przed własną publicznością. Tym bardziej, że wobec korzystnego dla nich wyniku w meczu Turcja - Holandia, zwycięstwo w dzisiejszym meczu da im bezpośredni awans do ME. Chyba mało kto spodziewał się takich rozstrzygnięć w tej trudnej i wyrównanej grupie. Kazachowie natomiast na przeciwnym biegunie. W 7 spotkaniach wywalczyli tylko 1 punkt, wyrywając go słabej Łotwie. W wyjazdowych spotkaniach jeszcze nie zdążyli zapunktować i po dzisiejszym spotkaniu raczej nie powinno się to zmienić. W dodatku o dysproporcji pomiędzy tymi drużynami świadczy pierwszy mecz rozgrywany w Kazachstanie. Tam Islandczycy wygrali pewnie 3:0. Dziś powinni mieć jeszcze łatwiejsze zadanie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje do Euro 2016, grupa D
Spotkanie: Polska - Gibraltar
Typ: powyżej 4,5 goli w meczu
Kurs: 1,40
Godz: 07.09.2015 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jest to mecz z gatunku tych, w których jasne jest kto wygra, a zagadką jest tylko to iloma bramkami. Pierwszy mecz z Gibraltarem wygraliśmy 7:0. Zwycięstwo było bardzo wysokie pomimo tego, że w pierwszej połowie strzeliliśmy zaledwie jednego gola. Druga połowa to już był popis strzelecki naszej drużyny. Gibraltar to w zdecydowanej większości amatorzy, normalnie chodzą na do pracy, a piłka nożna to ich hobby. Na siedem rozegranych spotkań Gibraltaru w czterech z nich było powyżej 4,5 gola, a w trzech poniżej. Największym zaskoczeniem była ich porażka z Niemcami tylko 0:4, ale zapewne Niemcy totalnie ich zlekceważyli. Polska ze znacznie mocniejszą Gruzją wygrywała oba mecze po 4:0, więc z Gibraltarem powinniśmy zdobyć więcej goli. Dużym problemem Gibraltaru może być to, że mieli krótki odpoczynek po meczu z Irlandią. Myśmy też grali spotkanie, ale co innego jak zespół składa się z profesjonalnych piłkarzy, a co innego jak grają amatorzy. Gibraltar może być zmęczony meczem z Irlandią, co tylko zwiększy szanse naszej reprezentacji na większą ilość bramek. Co najmniej pięć goli sami powinniśmy strzelić, a może nawet Gibraltar w którymś momencie zaskoczy i też coś dorzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje do Euro 2016, grupa D
Spotkanie: Szkocja - Niemcy
Typ: Niemcy over 6.5 RR 
Kurs: 1,83
Godz: 07.09.2015 20:45
Bukmacher: Bet365

 

Przed Niemcami wydaje się ciężka przeszkoda, mecz na trudnym terenie ze Szkotami którzy muszą powalczyć o pkt w tym meczu. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 2:1 przy czym Niemcy zrobili 12RR myślę że w dzisiejszym meczu również będzie dużo szans na rogi bo wydaje mi się że Szkoci zamurują bramkę. Grają u siebie i pewniej się będą czuć no ale mistrz świata powinien jakoś to ogarnąć, Niemcy duże lepsi technicznie. Trochę statystyk według jakieś tam strony  Niemcy średnio 8.9 RR Szkocja 5.6 RR. Ostatnio wbili nam 9 RR grając u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje do Euro

2016, grupa D

Spotkanie: Polska - Gibraltar

Typ: powyżej 7,5 goli w meczu

Kurs: 3.75

Godz: 07.09.2015 20:45

Bukmacher: Bet365

 

Po dobrym meczu z Niemcami we Frankfurcie mimo ze przegranym pokazuje ze nasi nie stracili formy ktora prezentowali rok temu. Teraz czas na rewanz z najslabsza druzyna europy , w pierwszym meczu amatorzy z Giblartaru dostali 7:0. Pewnie w tym meczu trener Nawalka da pograc innym rezerwowym jak Blaszczyk6wski. Kapustka , Zielinski , Mila , Cionek , wilczek. Nawet tacy zawodnicy powinni zagrac dobrze i pokazac sie trenerowi.

Stadion Narodowy jest szczesliwy dla nas bo po raz pierwszy pokonalismy Niemcy 2:0 , albo pamietny hattrick Lewego w ciagu 4 minut z Gruzja w koncowce meczu.Teraz licze na podobny wynik jaki padl pare lat temu z San Mario czyli 10-0 , albo wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: EUROPA: Euro - Kwalifikacje - Kolejka 8

Spotkanie: Polska           -              Gibraltar

07.09.2015 20:45

Typ: over 5.5

Kurs: 1.75

Bukmacher: Expekt

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy we Francji pomiędzy drużynami Polski i Giblartaru. Polska rozegrała ostatnio bardzo dobre spotkanie przeciwko Niemcom i nasz zespół jest naprawdę w bardzo dobrej dyspozycji i ma w swych szeregach światowej klasy zawodników. Dzisiejsze spotkanie wydaje się być kolejnym kirokiem Polaków w strone Euro. W mojej opinii podopieczni Adama Nawałki urządzą sobie dzisiaj kanonadę strzelecką i zdobędą wiele pięknych bramek. Warto odnotować że nasz atak: Milik – Lewandowski to najlepszy atak tych eliminacji. Nasi rywale grają w piłkę dla przyjemności, dlatego nasi zawodnicy którzy są profesjonalistami powinni pokazać dzisiaj klasę. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wysoki wynik 7:0 dla Polski. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i wygramy nawet jeszcze wyżej 8:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – El. Euro 2016

Spotkanie: Szkocja - Niemcy

Typ: 2 (EH 1-0)

Kurs: 2,40

Godzina: 20:45

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Szkocja w piątek niespodziewanie przegrała na wyjeździe z Gruzją 1-0 i spadła przez to na 4 miejsce w tabeli tracąc obecnie jedno oczko do Irlandii, trzy do Polski oraz pięć do Niemców. Szkocja przed własną publicznością ma najlepszy bilans z całej grupy, bowiem w trzech meczach zdobyli komplet punktów. Nie mieli jednak zbyt wymagających rywali, bowiem w pierwszym meczu pokonali Gruzję 1-0, w kolejnym w takim samym stosunku wymęczyli zwycięstwo z Irlandią a następnie w ostatnim meczu przed własną publicznością rozbili Gibraltar 6-1. Mistrzowie Świata tymczasem zanotowali bardzo słaby początek eliminacji, bowiem po wymęczonym zwycięstwie na inaugurację ze Szkocją 2-1 w kolejnych dwóch meczach zdobyli tylko 1 punkt. Trener Loew tłumaczył to wówczas zmęczeniem po MŚ w Brazylii. Obecnie Niemcy wrócili już na zwycięską ścieżkę w eliminacjach, gdyż w 4 ostatnich meczach zdobyli komplet punktów i awansowali dzięki temu na fotel lidera. Nasi zachodni sąsiedzi są w bardzo dobrej formie co pokazali w piątek w meczu z Polską. Myślę, że nie powinni mieć problemów z pokonaniem Szkocji, tym bardziej, że u siebie nawet bez formy mieli pierwszym meczu ogromna przewagę. Tymczasem Szkoci nie zachwycają ostatnio czego najlepszym przykładem jest ostatnia porażka z Gruzją. Dziś czeka ich dużo trudniejsze wyzwanie dlatego nie sądzę aby się nagle przebudzili. Stawiam na pewne zwycięstwo Niemców co najmniej dwiema bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Kwal Euro
Spotkanie Szwecja-Austria
Typ: over 2.5
Kurs 2.30
Buk Betclic
godz: 20:45
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami Szwecji oraz Austrii w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw europy, ekipa Szwecji jak na razie nie radzi sobie zbyt dobrze, co prawda zajmuję 2 pozycję w tabeli,ale ich sytuacja jeżeli w tym spotkaniu nie dopiszą 3 oczek w meczu z Austrią może się stać bardzo skomplikowana ponieważ za ich plecami już jest ekipa Rosji, która traci zaledwie 1 punkt do gospodarzy jutrzejszego spotkania, Austria na pewno podejdzie do tego spotkania ze spokojem ponieważ jest jedną z nielicznych drużyn , która ma aż 7 punktów przewagi nad drugim zespołem w swojej tabeli na tylko 3 kolejki przed końcem kwalifikacji, Austria jest już praktycznie pewna awansu więc tutaj to ekipa Szwecji musi spróbować powalczyć o jak najkorzystniejszy rezultat dla siebie, stawiam iż gospodarze w tym spotkaniu nie przegrają, nasuwa mi się na to spotkanie kilka bardzo prawdopodobnych do wejścia typów, wygrana gospodarzy, over 2.5 gola oraz BTS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja - Austria godz. 20:45

typ:1

kurs: 2,20

Buk: Bet365

 

Dziś w ósmej kolejce grupy B spotkają się wicelider z liderem,czyli Szwedzi podejmą Austriaków. Austria jest rewelacją rozgrywek i wygrała sześć z siedmiu meczy ,jedyne punkty straciła jedynie ze Szwecją remisując 1-1. Austriacy są już praktycznie pewni awansu, tylko cud może sprawić,że nie pojadą na Euro do Francji. Zespół gości ma aż 7 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem i to Szwecja musi walczyć o zwycięstwo , bo tuż za plecami Szwedów są Rosjanie. 

W poprzedniej kolejce Austria pokonała 1-0 Mołdawię, natomiast Szwecja uległa po dobrej grze Rosji 1-0. Sytuacja Szwecji trochę się pogoryszyła bowiem Rosja traci już tylko jeden punkt do Skandynawów. Tak więc w dzisiejszym meczu Ibrahimovic i spółka musi zagrać na najwyższym poziomie i pokonać rywala. Austria wszystkie swoje mecze oprócz zwycięstwa z Liechtenstienem wygrywała różnicą zaledwie jednej bramki, warto jednak zaznaczyć,że Austriacy stracili zaledwie dwa gole. 

Uważam jednak,że Szwedzi staną na wysokości zadania i pokonają dziś swoich przeciwników. W ostatnich latach Szwecja pokonała Austrię 2-1 w 2013 roku w Sztokholmie oraz 2-0 w 2009 w meczu towarzyskim. Dziś również liczę na zwycięstwo Szwedów,które teoretycznie powinno zapewnić im awans ,bowiem w dwóch ostatnich meczach grają z Liechtensteinem oraz Mołdawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pika nożna eliminacje do mistrzostw europy
Spotkanie: Macedonia - Hiszpania
Typ: Macedonia poniżej 3,5 rzutów roznych
Kurs: 1.8
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Ostatnio ten typ nie wszedł przeciwko Słowacji, ale dzisiaj będzie inaczej. Macedonia to zdecydowanie słąbszy zespół od Słowacji i o wiele słabszy od Hiszpanii. W ostatnim spotkaniu Hiszpanie nie doecenili graczy macedonii. Rywalom katalończyków udało się nawet zdobyć bramkę, ale Duma Katalonii wygrała to spotkanie 5:1 pokazując całowiką dominacje. Hiszpanie w meczu ze Słowakami pokazali że potrafią grać podaniami i świetnie rozumieją się na boisku. Przewiduje że Hiszpanie będą kontrolować piłke w około 70% nie pozwalajac przeciwnikom zbytnio panoszyć się pod własną bramką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje do Euro 2016, Grupa D
Spotkanie: Szkocja - Polska
Typ: Szkocja nie zachowa czystego konta
Kurs: 1,40
Godz: 08.10.2015 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po tym co pokazuje Robert Lewandowski grając w barwach Bayernu Monachium trudno mi sobie wyobrazić, by Polska nie zdobyła żadnej bramki ze Szkocją. Robert Lewandowski jest w takiej formie, że powinien sie pokusić o strzelenie gola, ale przecież nie tylko Robert potrafi strzelać dla naszej reprezentacji. Strzeliliśmy w sumie 29 goli w ośmiu meczach i wielu zawodników dołożyło jakąś bramkę do tego dobrego wyniku. Sporo bramek zdobyli Milik i Grosicki, więc naprawdę ma kto u nas zdobywać gole. W tych eliminacjach jeszcze nie było meczu, w którym nasza reprezentacja nic by nie strzeliła. Wątpię w to, by Szkocja zachowała czyste konto w meczu z nami, bo potęgą w obronie raczej nie są. W czterech ostatnich meczach eliminacji Szkocja traciła bramki. Nawet Gibraltar im strzelił gola, a z Niemcami stracili trzy bramki. Gdy graliśmy ze Szkotami u siebie, to było 2:2 i czegoś podobnego spodziewam się w Szkocji, a już jedna zdobyta bramka przez naszą reprezentację to według mnie nie powinien być żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Kw,Euro

Spotkanie Gruzja-Gibraltar

Typ: over 3.5

Kurs 1.67

Buk Bet 365

Godz: 08.10.2015/18:00

Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw europy w którym  Gruzja podejmowała będzie na swoim stadionie najsłabszą ekipę czyli Gibraltar. Zdecydowanym faworytem do zdobycia w tym spotkaniu swoich kolejnych 3 punktów są gospodarze spotkania, którzy w pierwszym meczu rozegranym w Gibraltarze wygrali pewnie 0:3, mogli spokojnie wygrac wyżej,ale zabrakło tam skuteczności, Gruzini jednak nie są w złej dyspozycji ponieważ zdołali wcześniej jeszcze na swoich stadionach pokonac reprezentację Szkocji, która nie zdołała nawet oddać ani jednego cennego strzału na ich bramkę, na terenie Gruzji gra się niezwykle cięzko,na pewno niedoświadczeni w takich bojach goście mocno się o tym przekonają, Gibraltar traci mnóstwo bramek, myślę że jednak jest też w stanie coś ustrzelić z Polska stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji i bramkę zdobył na swoim stadionie ze Szkocją też im się to udało , myślę że w tym spotkaniu też będzie to możliwe, ponieważ defensywa Gruzinska też pozostawia bardzo duż do życzenia, Ja bym tutaj spróbował pograć na over  w bramkach,ale myślę ze można też pokombinować z handicapem na gospodarzy,ewentualnie na over juz do połowy spotkania, stawiałbym na wynik 5:1 może 6:1 dla Grzuji, dla której będzie to ostatnie spotkanie przed własna publicznością w obecnych eliminacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dyscyplina: piłka nożna, el. me 

Data, godzina:  08.10.2015 20-45

Spotkanie:  Irlandia - Niemcy

typ: Niemcy

kurs: 1,50


 

Analiza:

W październiku w decydującą fazę wchodzą eliminacje do mistrzostw Europy we Francji. W naszej grupie wszystko może się wyjaśnić już w czwartek. Jeśli Niemcy i Polacy zdobędą Wyspy Brytyjskie to obie ekipy pojadą na turniej finałowy nad Sekwanę, a w barażach zagrają Irlandczycy. Scenariusz całkiem prawdopodobny, bo zarówno nasza kadra jak i nasi zachodni sąsiedzi w ostatnim czasie prezentują dobrą formę. Łatwiej na pewno wytypować jednak spotkanie Irlandczyków z aktualnymi mistrzami świata - Niemcami. Nasza konfrontacja ze Szkotami to prawdę mówiąc mecz, gdzie wszystko się może zdarzyć, bo grają oni bardzo twardy i agresywny futbol, a do tego mają niesamowitego Naismitha. My mamy z kolei Lewego, ale typować tego meczu raczej sie nie podejmę. Natomiast w drugim naszym meczu grupowym stawiam na zwycięstwo Niemców, co praktycznie oznacza przypieczętowanie wygrania grupy. A to na pewno jest priorytetem dla Loewa, bo mistrzom świata nie wypada do końca grać o wygranie grupy czy nawet awans. A kadra Niemiec, regularnie zresztą odmładzana to wciąż piekielnie silna ekipa. To potwierdzaja w decydującej fazie eliminacji, bo poczatek mieli bardzo niemrawy. Zaczęli od szczęśliwej wygranej ze Szkotami 2-1, w drugiej serii meczy doznali pierwszej porażki w historii z Polską 0-2 i tylko zremisowali z Irlandczykami 1-1, co w Niemczech określano kryzysem kadry. Od tego czasu wygrali jednak wszystkie mecze w eliminacjach, w tym z nami 3-1 oraz ze Szkocją na wyjeździe 3-2, co zdecydowanie uspokoiło ich sytuacje w grupie i tym samym od awansu dzieli ich juz bardzo mały kroczek. Moim zdaniem  w tym wystepie Niemcy przypiczętują awans do Euro. A do Irlandii udają sie w najsilniejszym składzie z Neuerem, Ozilem, Reusem, Podolskim, Mullerem, Schweinsteigerem czy Schuerrle. Jak widać Loew traktuje poważnie kazdy mecz o punkty i tak jest i tym razem. A jak grało się Niemcom na wyjzadach z Irlandią?? Ostatnie dwa mecze to remis 0-0 i aż 6-1 w eliminacjach do zeszłorocznego mundialu. Teraz na pewno tak efektownie nie wygrają ale zwycięstwo nawet dwu- trzybramkowe jest zdecydowanie w ich zasiegu. Stawiam na wygraną Niemców, którą tym samym przypieczętują awans 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Gruzja - Gibraltar

Typ: Obie strzelą

Kurs:4,0

Godz:18:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

No że Gruzja strzeli to pewne. Sprawa czy Gibraltar zdobędzie gola.

A więc przechodzimy do analizy...zdobyli dwa gole - ze Szkocją i z Nami. Co ciekawe, oba gole zdobyli gdy grali na wyjeździe. Mecze z nimi różniły się nieco od tych np z San Marino. Gibraltar gra dosyć ofensywnie jak na taką ekipę. Może początek mieli słaby, ale rozwijają się. Gol ze Szkocją, porażka 0-7 z Niemcami gdzie mieli jedną setkę i jedną bardzo dobrą sytuację. Oddali aż 10 strzałów! Przegrali 0-4 z Irlandią oddając 5 strzałów. No i z nami zdobyli gola ostatnio i trzeba przyznać, że zasłużyli na to. Już przed golem stworzyli kilka sytuacji niezłych. Sądzę, że stać ich na gola grając przeciwko drugiej najsłabszej drużynie w grupie, a kurs przecież... no fajny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pika nożna eliminacje do mistrzostw europy
Spotkanie: Albania - Serbia
Typ: 1
Kurs: 2.88
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365

08.10.2015

 

W dniu dzisiejszym cała Polska żyje dwoma meczami, Irlandia - Niemcy i Szkocja - Polska. Lecz dzisiaj można spośród meczy wynaleźć jedną perełkę do wytypowania. Zespół trenera Gianniego de Basi robi w tych eliminacjach furorę i z jedenastoma punktami zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli, tracąc do Duńczyków tylko jeden punkt (warto dodać, że drużyna ze Skandynawii ma rozegrany jeden mecz więcej). W grupie prowadzą Portugalczycy z piętnastoma punktami, a dziś podejmować będą Danie. O Serbach można powiedzieć jedno, przegrali te eliminacje z kretesem. Sześć spotkań, jedno zwycięstwo, jeden remis i cztery porażki, a na koncie tylko jeden punkt (trzy ujemne punkty za mecz u siebie z Albanią). Pierwsze spotkanie nie zostało dokończone z powodu zamieszania na stadionie w przerwie meczu, a po pierwszej połowie był wynik 0:0. Gospodarze mają wszystko w swoich "nogach", są blisko historycznego awansu i drugiego miejsca w grupie. Jeśli wygrają to spotkanie, a Portugalia ogra u siebie Danie, to wskoczą na drugie miejsce w tabeli i będą już bardzo blisko awansu. Wydaje mi się, że Serbia w tym spotkaniu nie zagra na 100% możliwości i zostaną skarceni być może nawet wysoką porażką. Oczywiście wiem, że jeśli spojrzeć na nazwiska jakie grają w Serbii to oni powinni być zdecydowanymi faworytami, ale jednak liczy się kolektyw a nie pojedyncze nazwiska. Kursy jakie oferują buki bardzo kuszą, a najniższe oscylują w granicach 2.76. Stawiam na 3:0 dla gospodarzy. 

 

Przewidywane składy:

 

Albania: Bersicha - Hysaj, Cana, Ajeti, Agolli - Xhaka, Cikalleshi, Kukeli, Abrashi - Gashi, Lenjani

 

Serbia: Stojković - Kolarov, Spajić, Tomović, Ivanović - Gudelj, Matić, Tadić, Ljajić, Tosić - Mitrović

Edytowane przez sprinter_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna –Eliminacje EURO, Grupa D

Spotkanie: Szkocja – Polska

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.775

Buk: Bet365

Godz. 20:45

Analiza:

W czwartkowy wieczór może się już wszystko wyjaśnić jeśli chodzi o losy w naszej grupie, nas najbardziej będzie oczywiście interesował nasz pojedynek że Szkotami w Glasgow.

Sprawa jest prosta Szkocja by liczyć się jeszcze w walce o awans musi to spotkanie wygrać, to już jest wielki argument za bramkami w tym starciu.  Nawet zwycięstwo może oznacza dla nich koniec eliminacji w przypadku wygranej Irlandii z Niemcami ale tym sobie głowy nie zawracają najpierw muszą zrobić swoje. Na pewno mocnym punktem tego zespołu jest atak szczególnie przed własną publicznością nie mają lęku by zagrać odważną piłkę, wygrali tutaj trzy spotkania przegrywając tylko z Niemcami gdzie i tak strzelili dwie bramki.   Fletcher, Naismith, Maloney to na pewno trójka która w naszych szeregach będzie robiła wiele zamieszania.  Szkoci sami są sobie winni sytuacji w tej grupie a wszystko za sprawę porażki z Gruzją na wyjeździe. Od początku eliminacji źle wyglądali w defensywie nawet Gibraltar potrafił ich zaskoczyć zrozumiał bym jeśli byłaby by to bramka przy wysokim prowadzenie ale to była bramka wyrównująca wówczas wynik na 1:1.

Muszę przyznać  że nasza Reprezentacja zrobiła duży progres w swojej grze za kadencji Nawałki, dalej nie rozwiązaliśmy problemów w grze defensywnej która jest nadal naszym mankamentem szczególnie z mocnymi rywalami.  Jednak wykorzystanie potencjału ofensywnego który mamy naprawdę ogromny pozwoliło nam do tej pory zagrać bardzo dobre eliminacje. Wiadomo było że będzie to wyrównana i ciężka grupa zresztą z jedną porażką na koncie nie jesteśmy niczego pewni a to wiele mówi.  Ofensywnie naprawdę wyglądamy bardzo dobrze w każdym spotkaniu tych eliminacji naprawdę mieliśmy dużą łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych nawet w ostatnim starciu z Niemcami na wyjeździe tych sytuacji było bardzo dużo a co najważniejszy nie było w tym przypadku tylko pomysł którego mam nadzieję że nie zatracili. Wszyscy nasi gracze ofensywni są w bardzo dobrej formie oczywiście na czele z Lewandowskim który strzela jak na zawołanie.  Jedno jest pewne że będzie dziś pod szczególną opieką ale to może i dobrze bo skupiając się na nim Milik, Błaszczykowski będą mieli więcej miejsca.  

Będzie to ostry mecz tego jestem pewien, dużo walki to też pewniak ale moim zdaniem nie przeszkodzi to w wielu stwarzaniu wielu sytuacji bramkowych bo jak wspominałem w tych eliminacjach najsłabszą formacją obu ekip jest defensywa co pokazało także pierwsze starcie z Warszawie.  Stałe fragmenty gry których będzie tutaj sporo to też okazja do sytuacji bramkowych. No i jak wspomniałem sytuacja w tabeli od początku moim zdaniem sprawi że będzie to otwarty mecz.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna –Eliminacje EURO


Spotkanie: Irlandia Północna - Grecja


Typ: 1 i under 2.5


Kurs: 3.6


Buk: WilliamHill


Godz. 20:45


 


Irlandia Północna jest rewelacją eliminacji i już ma pewny przynajmniej baraż. Przegrali tylko raz, na wyjeździe, z drugą w grupie Rumunią. W Grecji wygrali 2:0. Grecja natomiast zagrała w tych eliminacjach zupełnie beznadziejnie. Zdobyli tylko 3 punkty po wyjazdowych remisach z Rumunią, Węgrami i Finlandią, a przegrali z Wyspami Owczymi, co oznacza, że z Wyspami również przegrali u siebie. Myślę, że te dwie porażki najlepiej pokazują w jakiej formie jest reprezentacja Grecji. W ostatnich 10-ciu spotkaniach strzelili tylko 2 gole - kompletna beznadzieja, a stracili 10. Więc jak to w przypadku Grecji duże prawdopodobieństwo na under. Gospodarze w ostatnich 10 meczach tylko 3 razy zaliczyli over, z Wyspami (jak na lidera przystało, wpakowali teoretycznie najsłabszemu zespołowi 3 gole), z Finlandią i Węgrami. Także dlatego właśnie zagram under, a kurs na sam under jest już tylko koło 1.3. Grecy na pożegnanie z eliminacjami zagrają u siebie z Węgrami i tam bardziej będzie im zależało, żeby coś strzelić, bo jeszcze nie trafili w tych eliminacjach przed własną publicznością.


Liczę, że Irlandia strzeli i dowiezie wynik do końca. Powinno się to skończyć 1, może 2 do 0.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pika nożna eliminacje do mistrzostw europy
Spotkanie: Portugalia - Dania
Typ: Dania over 3.5 RR (rożnych)
Kurs: 1.9
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365

08.10.2015

 

Dzisiaj wybrałem ten mecz. Jest to ostatni mecz Dani w tych kwalifikacjach. Zajmują 2 miejsce z 12pkt, tuż za nimi i to z tego powodu muszą dzisiaj wygrać Albania z 11pkt która ma przed sobą 2 spotkania. Oparłem swój typ na tym jak wynik jest ważny dla gości oraz statach. Duńczycy dużo grają skrzydłami, średnio robią w tych kwalifikacjach 5-6 RR ostatnie wyniki na wyjeździe z Armenią 7RR,  Francją 5RR, Rumunia 9 RR(tow), Serbia  2RR, a wyniki z Portugalią w RR to  1, 7, 5, Portugalię czeka teraz 2 mecze z Danią i Serbią która nie walczy już o nic. Gospodarze mają 3 pkt przewagę hmm i co tu napisać może się okazać że to będą dla nich łatwe 3 pkt, z tym że goście nie maja nic do stracenia bo w przypadku porażki mogą starać się o awans z 3 miejsca. Dzisiaj jednak sądzę że nie odpuszczą im goście. Miałem podać typ podwójną szanse na Remis w meczu Szkocja-Polska tzn. że będzie remis w 1połowie lub w 2połowie ale nie wiem czy mogę brać kursy z partysport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje ME 2016
Spotkanie: Irlandia - Niemcy
Typ: Irlandia (-0,5 kartek)
Kurs: 1,65
Buk: Unibet
Data i godzina: 08.10.2015 20:45

W meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy, Irlandczycy podejmą w Dublinie Niemców. Gospodarze aktualnie zajmują miejsce, które daje im miejsce w barażu, ale nadal mają szansę na bezpośredni awans. Niemcom do tego celu wystarczy remis, jednak zwycięstwo mocno przybliży ich do zwycięstwa w grupie, gdyż ostatni ich mecz powinien być formalnością. Pójdę jednak w nieco innym kierunki, a mianowicie w ilość zdobytych kartek w tym meczu. Dzisiejsze spotkanie sędziuje Carlos Velasco Carballo, który jest skory do rozdawania kartoników. Irlandczycy w tych eliminacjach łapią dość sporo kartoników. Niemcy prawdopodobnie sporą ilość czasu będą utrzymywać się przy piłce, wymieniać sporo podań, co zmusi gospodarzy do częstych fauli. Często nie będą przebierać w środkach, aby zatrzymać zawodnika Niemiec. Jest to niezwykle ważne spotkanie dla gospodarzy, gdyż strata punktów może pozbawić ich bezpośredniego awansu czy udziału w barażach, przy niekorzystnych pozostałych wynikach. W pierwszym meczu Irlandczycy dostali więcej kartek, a w tym meczu presja będzie jeszcze większa.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...