Skocz do zawartości

[Zamknięty] Niemcy DEL 2014/2015


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon 2014

 

Finał play off

 

17.04.2014 Kolner - ERC Ingolstadt 4:2

19.04.2014 ERC Ingolstadt - Kolner 1:3

21.04.2014 Kolner - ERC Ingolstadt 1:4

22.04.2014 ERC Ingolstadt - Kolner 4:1

25.04.2014 Kolner - ERC Ingolstadt 3:4 OT

27.04.2014 ERC Ingolstadt - Kolner 0:1 OT

29.04.2014 Kolner - ERC Ingolstadt 0:2

 

Mistrzostwo KHL - ERC Ingolstadt

 

Sezon 2014/2015 rusza 12.09.2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

MECZ: Dusseldorfer EG v Nürnberg Ice Tigers

KRAJ/LIGA: Niemcy / DEL

TYP: 2 Reg

KURS: 1,85

BUK: BetGun

STAWKA: 4/10

 

ANALIZA:

Eh ekipa gospodarzy w tym sezonie będą mieli ciężej niż rok temu kiedyś grali o medale teraz o ligowy byt :( DEG w tym sezonie bardzo źle 6 meczy i tylko 1 win z Hamburgerem ale Oni podobnie jak piłkarze HSV grają tragicznie haha. Goście 5 meczy 2 wygrane po 60min jedna po dogrywce oraz 2 porażki. Dziś jadą do Dusseldorfu po pewny win bo trza robić pkt na "słabeuszach" do tego h2h na korzyść gości http://www.wyniki.com/mecz/hrH0YTid/#h2h;overall kursy lecą w dół więc trza łapać póki jeszcze dobry :)

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hockey - Germany - DEL

Spotkanie: Nurnberg Ice Tigers - Straubing Tigers

Typ: [Który zespół jako pierwszy strzeli 4 gole? (regulaminowy czas gry)] Ice Tigers

Kurs: 1.8

Godz: 19.30

Bukmacher: Bwin

Analiza: Spotkanie niemieckiej DEL, w którym faworytem na pewno są gospodarze.

Ice Tigers mają na koncie 10 gier w sezonie, Są na 8 miejscu w tabeli z 15 pkt. na koncie. Niby dość przeciętnie bo na koncie tylko 5 wygranych, w tym 4 w regulaminowym czasie gry. Ale aż 39 strzelonych goli i jest to druga ofensywa w lidze. W ARENA NÜRNBERGER VERSICHERUNG (Nürnberg) mają 4 wygrane, tylko w pierwszej kolejce męczyli się z Rosters wygrywając po karnych 3:2, w pozostałych grach 8:1 z ERC Ingolstadt, 6:3 z Grizzly, 5:1 z Augsburger Panther i tylko Wolfsburg jest nisko w tabeli, a pozostałe zespoły są wyżej od Ice Tigers. Ten zespół na wyjazdach za to gra fatalnie, bilans 1-0-1-4 mówi wszystko.

 

Goście to czerwona latarnia ligi. 2 wygrane, 5 pkt. i bilans bramkowy 19-42. Zespół na wyjeździe przegrał wszystkie 5 gier i to w regulaminowym czasie. Wszystkie przynajmniej 2 bramkami. W tej chwili goście mają na koncie 4 porażki pod rząd, w tym z Adler Mannheim 1:5, z Freezers 2:5 oraz wyjazdowe z Augsburger Panther 1:3 i z DEG 3:6.

Goście mają fatalne staty zespołowe, w bramce Jason Bacashihua 4,19GAA oraz 88% obronionych strzałów (jest jeszcze 2 młodych bramkarzy, ale grali jeden 80 min., a drugi 37min.), w ofensywie najlepszy to Dylan Yeo (3g/3a), jest jeszcze 3 graczy z 2 golami na koncie. Za to u gospodarzy w bramce na pewno lepszy zawodnik Jochen Reimer z 2,71GAA i 92% obronionych strzałów. W ofensywie Steven Reinprecht (2g/13a), Patrick Reimer (5g/6a), Fredrik Eriksson (3g/6a) czy Alexander Oblinger (6g/1a).

 

No i najważniejsze to to, że 29 września Straubing Tigers wygrali u siebie 5:4 z Ice Tigers i była to ich jedyna wygrana w tym sezonie w regulaminowym czasie, druga to 3:2 po karnych z pierwszej kolejki z Hale. Czas na rewanż i sądzę, że będzie udany, patrząc na wyniki gości oraz fantastyczną grę u siebie Ice Tigers to nie spodziewam się żadnej niespodzianki i wysokiego zwycięstwa Tygrysów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

NIEMCY DEL

02.01.2015 19:30

Iserlohn - Koln

Typ:1 :plus:

Kurs:2.25

Bukmacher:Bet365

 

Dzisiejszego dnia w Niemieckiej DEL Iserlohn podejmować będą na swojej tafli gości z Koln. Gospodarze znajdują się obecnie na pozycji numer 6 z dorobkiem punktowym jakim jest 56 oczek. Goście z Koloni natomiast znajdują się o 3 pozycje niżej i o cztery oczka mniej. W dzisiejszym spotkaniu moimi faworytami są gospodarze. Dlaeczego?? Ostatnio pokazują niezłą formę na własnej tafli pięciu ostatnich meczach rozprawiali się z rywalami w ciągu 60 minut i kompletowali punkt po punkcie. Strzelili w tym czasie 23 gole a stracili ich zaledwie 9. Bardzą dobrą formę pokazuje petersen który w ostatnich meczach  gra naprawdę nieźle. Na wyjazdach nie idzie im najlepiej ale u siebie mają "moc". GOście z Koln także pokazują swoją klasę. Grają naprawdę dobrze i ich ostatnie spotkania wyglądają bardzo podobnie do meczy gospodarzy dzisiejszego meczu. Patrząc na staty moim zdaniem typowałbym bardziej ku remisowi. Ja natomiast mam jakiegoś "czuja" że w tym meczu gospodarze pokażą że grają lepiej niż Koln i wygrają ten mecz, Mam nadzieje że moje przeczucie nie jest bezpodstawne i Petersen i reszta bandy spuszczą niezły łomot gościom z koloni. Mój typ na wynik to 5:2

Edytowane przez Patryk23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, Niemcy DEL

Spotkanie: Schwenninger - Iserlohn

Typ: 2

Kurs: 2.00

Data: 04.1.2015 16.30

Bukmacher: Bet365

 

W ciągu dwóch ostatnich dni pisałem analizy do trafnych meczy których nie dodałem do konkursu przez winę mojego komputera. 

Dziś mam nadzieję że mecz który wybrałem z NIemieckiej ligi hokejowej okaże się również udany i ida mi się wkleić analize do działu.

Wybreałem na dzisiejszy przegląd spotkanie między Schwenninger a Iserlohn. Spotkanie trzynastej z piątą ekipą ligi,

w którym to ja swoich faworytów widzę w dobrze się spisujących do tej pory gościach. Patrząc tylko na formę z ostatnich 

pięciu meczy widać ogromną przewagę gości ponieważ w ostatnich spotkaniach cztery razy inkasowali po 2 oczka w 60 minutach jeden mecz przegrali 

był to wyjazdowy mecz z Hamburgiem który obecnie jest na pozycji vice-lidera. Schwenninger zajmują przedostatnią trzynastą pozycję i jest to ekipa bardzo słaba

w tym sezonie wygrali czysto zaledwie osiem spotkań po dogrywce udało im się wygrać dwa razy zanotowali najwiecej z całej ligi dwadzieścia pięć porażek. W dzisiejszym meczu

myślę że nie dają rady Iserlohn ponieważ oni mają niezłą formę i powoli pną się w górę mam nadzieję że tutaj będzie wysoki overowy mecz ale że goście go wygrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie / Niemcy - DEL
Spotkanie: Straubing - Hamburg
Typ: 2
Kurs: 1,80
Godz: 16:30

Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Na wtorek wybrałem spotkanie z niemieckiej ligi hokeja na lodzie pomiędzy Straubing a Hamburgiem. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Po 35 rozegranym spotkaniach zdobyli zaledwie 24 punkty i są zdecydowanie najsłabszym zespołem. Hamburg to wicelider tabeli. Po 36 meczach Hamburg zdobył 67 punktów. W ostatnim meczu Hamburg w hitowym spotkaniu przegrał na własnym lodowisku z liderem rozgrywek drużyną Mannheim 2:3. Patrząc na tabelę oraz na kadry obu ekip zdecydowanym faworytem są goście. Straubing punktuje głównie tylko na własnym lodowisku ale Hamburg po ostatniej porażce na własnym lodowisku z liderem będzie chciał to spotkanie wygrać. Goście wygrali 3 ostatnie swoje wyjazdowe spotkania i dobrą passę wyjazdowych spotkań powinni podtrzymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie / Niemcy - DEL

Spotkanie: Straubing - Hamburg

Typ: 2

Kurs: 1,80

Godz: 16:30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Na wtorek wybrałem spotkanie z niemieckiej ligi hokeja na lodzie pomiędzy Straubing a Hamburgiem. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Po 35 rozegranym spotkaniach zdobyli zaledwie 24 punkty i są zdecydowanie najsłabszym zespołem. Hamburg to wicelider tabeli. Po 36 meczach Hamburg zdobył 67 punktów. W ostatnim meczu Hamburg w hitowym spotkaniu przegrał na własnym lodowisku z liderem rozgrywek drużyną Mannheim 2:3. Patrząc na tabelę oraz na kadry obu ekip zdecydowanym faworytem są goście. Straubing punktuje głównie tylko na własnym lodowisku ale Hamburg po ostatniej porażce na własnym lodowisku z liderem będzie chciał to spotkanie wygrać. Goście wygrali 3 ostatnie swoje wyjazdowe spotkania i dobrą passę wyjazdowych spotkań powinni podtrzymać. 

 

6:3

:minus:

Edytowane przez lukaszw92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Hokej na lodzie- Niemcy,DEL
Godzina: 14;30
Spotkanie: Krefeld-Wolfsburg :plus:
1-2
Typ: 2
Kurs:2.50
Bukmacher:Betsafe
Analiza:

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w niemieckiej lidze Hokeja zespół gospodarzy zajmujący 10 miejsce w tabeli podejmują siódmy Wolfsburg.Różnica w tym meczu jest taka ,że Krefeld nie gra już o nic a Wolfsburg ma szanse na zajęcie szóstego miejsca ,dzięki któremu unikają pre-play-off.W trzech meczach między tymi zespołami w tym sezonie u siebie Wolfsburg przegrał po dogrywce 4-5 i wygrał 5-2,by w Krefeld zdeklasowac gospodarzy 6-0.Myślę,że i tym razem Wolfsburg powinien spokojnie wygrać to spotkanie i czekać na potknięcie Iserlohn w meczu z Eisbaren.

Edytowane przez esiek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

NIEMCY: DEL - Play Offy 11.03.2015 19:30

Ingolstadt           -              Iserlohn

Typ : 1 (pierwsza tercja)

Kurs: 2.30

Bukmacher: Betclic

 

Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie z Niemieckiej Ligi hokeja, w której to zaczyna się faza play off. Najciekawszy mecz jak dla mnie to mecz Ingolstadt z Iserlohn kolejno trzeciej i szóstej ekipy klasyfikacji generealnej w sezonie zasadniczym 2014/15. Moimi faworytami w tym meczu są gospodarze zresztą pewnie nie tylko moim. Kurs ponad 1.70 na zwycięstwo gospodarzy całkiem ładnie się prezentuje i sądzę że powinni to na spokojnie wygrać. Ja natomiast spróbuje szczęścia i zagram na wygraną gfospodarzy w pierwszej tercji, ponieważ Ingolstadt zaczynając swoje mecze w pierwszych teracjach nieźle punktują. Ostatnie spotkania to wygrane pierwsze tercje 2:0 czy 3:1. Iserlohn to niezła ekipa w bezpośrednich starciach między obiema ekipami korzystniej wygląda Ingolstadt ponieważ więcej mają zwycięstw na koncie. Ogółem licze na to że w tym mecz Buck i MacMurchy będą mieli mnóstwo okazji zwłaszcza w pierwszej tercji i ją wygrają. Dla mnie ten mecz może zakończyć się wysokim wynikiem 5:3 ponieważ obie ekipu nieźle punktują i over 4.5 powinnien paść już w drugiej tercji. Jest to natomiast hokej ciężko wtrafić się w mecz. Ja zaryzykuje i jeśli ktoś miałby grać typ to stawkoałbym 4/10. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

EMCY: DEL - Play Offy 20.03.2015 19:30

Ingolstadt           -              Iserlohn

Typ:1 (-1 HA)

Kurs:2.10

Bukmacher Pinnacle

 

Dzisiejszego dnia zapraszam już na piąte spotkanie z serii play off Niemieckiej DEL ligi gdzie wszystkie pary biorące udział w fazie play off grają do czterech zwycięstw nad przeciwnikiem. Do taj pory jedynym pewnym półfinalistą jest Wolfsburg który bez problemy pokonali Munchen w zaplanowanych czterech spotkaniach. Dziś mecz Ingolstad i Iserlohn moich dwóch ulubionych ekip z Niemieckiej ligi. Dziś gram znów na gospodarzy, ponieważ ta batalia jest bardzo wyrównana obie ekipy wygrywają u siebie Ingolstadt może troszkę mniejszymi wynikami niż koguty na własnej tafli ale dziś jestem dobrej myśli. Gospodarze zakończyli sezon na 3 pozycji goście na 6 teraz prezentują bardzo ciekawą grę i obie ekipy chcą awansu dalej, sądze jednak że to gospodarzom przypadnie awans ponieważ są ogólnie lepszą ekipą niż goście, co prawda goście mają w swojej paczce znakomitych strzelców jak Sullivan czy York ale w meczach wyjazdowych oni nie grają jakoś wyśmienicie u siebie czując własny lód i przed własną publiką grają koncertowo w meczach wyjazdowych nie błyszczą tak znakomicie. Moim typem w tym meczu to wygrana gospodarzy w handi azjatyckim -1 bramki ponieważ wyczuwam tutaj wynik 3:0 bądź 4:1. Jak będzie dowiemy się niebawem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...