Skocz do zawartości

Darmowe 32zł (i więcej) na chińskie zakupy!


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

Helou!

 

Jest promocja na wish.com - to jest takie aliexpress ale bardziej nastawione na ciuchy. Elektronika też generalnie jest.

Z góry mówię, nie ma haczyków a promocja już jest w internetach, na redditach i wykopach.

 

Wystarczy zarejestrować się (e-mail i hasło) z kogokolwiek reflinka, i ma się 32zł do przepuszczenia.

Gdy ktoś pod wami zarejestruje się i kupi - macie kolejne 32zł. Dwóch kolegów którzy coś kupią i bonus na dzień dobry - prawie stówa na wydanie. :D

 

W kwocie 32zł możecie zgarnąć podrabiane raybany, micro SD 8GB class 10 i takie tam płacąc jedynie (kartą) za przesyłkę. Wysyłka to z reguły od 4-12 złotych.

 

Linki:

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

Fajne przykładowe przedmioty:

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

Na koniec ostatnie info:

jeden produkt - jedna zniżka. :)

 

Zapraszam do udziału w promocji i pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 weeks later...

Portal typu aliexpress, z ktego można zamówić ciuchy, elektronike itp. większości podróby chińskie, ale sporo taniochy. Dają 10$ za friko, przesyłka kosztuje zazwyczaj 4 lub 7 lub 10 zł albo drożej, zależy co się kupuje. Za te 10 dolków razem z przesyłką lub dopłacając pare zł można zamówić coś w miarę sensownego i wychodzi praktycznie za friko. Aby polecać dalej trzeba zainstalować apke wish.com i stamtąd pobrać link do poleceń. Mają lichą wyszukiwarkę i czasami ciężko znaleźć niektóre rzeczy, no ale jakoś można sobie poradzić. Mój ref. https://www.wish.com/s/7dvHxc

Strona pewna, ludzie już zamawiali i odbierali przesyłki. Tutaj więcej info http://www.forum.lockerz.com.pl/topic/129978-darmowe-10-na-zakupy-na-wishcom/ - ludzie piszą co zamówili, wklejają dobre promo. Jak ktoś zgarnie np. 7 giftów po 10 $ z poleceń to może je wykorzystać na każde zamówienie osobno, giftów nie można sumować w jednym zamówieniu. Płacić można kartą debetową i kredytową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się dostałem, 4 gifty mam chyba trzeba coś zamówić znowu %-) Ja teraz czekam na dwie przesyłki - czapka i t-shirt to mam planowane na 9-25 października. Poprzednie doszły po równo 21 dniach od zamówienia.

 

Z ciekawości co zamówiłeś? Rzucisz linka? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

troche to u nich trwa...

 

Sep 18, 2014

Placed Order

 

Sep 20, 2014

Processing Order

 

Oct 12, 2014

In Transit - Beijing (China), Received by China Post, 波兰, Collection, PL

 

Oct 12, 2014

Location: International Postal System

In Transit - Consignment

 

 

Oct 13, 2014

Location: BEIJING

In Transit - Sending a consignment

 

Oct 19, 2014

Location: WER Warsaw

In Transit - The arrival of the consignment

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...