Skocz do zawartości

Typy na dzień 10.09.2014


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Korea Południowa ( K-League Classic )

Spotkanie: Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai

Typ: 1

Kurs: 2.25

Data: 10.09.2014

Godzina: 12.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na kontynent azjatycki a mianowicie do Korei Południowej gdzie odbędzie się 25 kolejka spotkań tamtejszej K-League Classic.

W południowokoreańskim mieście Suwon liczącym ponad milion sto siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców na Suwon World Cup Stadium mogącym pomieścić niecałe czterdzieści cztery tysiące widzów odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Suwon Samsung Bluewings Football Club założonym w 1995 roku o barwach niebiesko-biało-czerwonych a w gości z miasta Ulsan liczącego prawie milion sto czterdzieści sześc tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1983 o barwach niebiesko-błękitnych a mianowicie Ulsan Hyundai Football Club.

Suwon Bluewings rozegrał w tym sezonie ligowym 24 spotkań w których zdobył 40 punktów po 11 zwycięstwach, 7 remisach oraz 6 porażkach i obecnie zajmuje wysokie 3 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 34-27.

Ulsan Hyundai zdobył 36 oczek w swoich 24 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 10 zwycięstwach, 6 remisach oraz 8 porażkach co daje obecnie 6 pozycje w tabeli południowokoreańskiej K-League Classic, bilans bramek 28-20.

Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 12 razy zdobywając w nich 25 oczek po 7 wygranych, 4 remisach oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim Suwon World Cup Stadium 18-10.

Goście zdobyli 11 punktów w swoich 11 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 3 remisach oraz 5 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 7-10.

Mecz zapowiada się ciekawie gdyż trwa walka o miejsca w gwarantujące awans do AFC Ligi Mistrzów i oba kluby w tabeli dzieli 4 punkty a w ostatnich ich 21 potyczkach o ligowe oczka w mieście Suwon 9 razy wygrywali na swoim terenie Bluewings, padło 7 wyników remisowych oraz 5 razy wygrywali goście z miasta Ulsan.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Suwon Samsung Bluewings Football Club w tym sezonie ligowym gra dobrze i na swoim terenie się spisuje dużo lepiej niż w delegacjach i na pewno gracze tego klubu myślą aby to oni zajęli to miejsce gwarantujące awans do AFC Ligi Mistrzów i muszą ten mecz wygrać aby się do tego bardzo zbliżyć a Ulsan Hyundai Football Club w tym sezonie nieźle grają lecz dużo lepiej na swoim terenie i w delegacjach tak dobrze już im nie idzie i ze zmotywowanymi bardzo gospodarzami przegrają i do siebie wrócą bez żadnych punktów.

 

http://obstawianie.com/ligi-azjatyckie-vt12315,150.htm#1905999

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:14 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, MŚ

Spotkanie: Polska - USA

Typ: Polska wygra 3:1 w setach

Kurs: 3,60

Godz: 10.09.2014 20:30

Bukmacher: Bet365

Analiza: Nasza reprezentacja gra jak dotychczas doskonale. W pierwszym meczu nie dali cienia szansy Serbom wygrywając gładko 3:0 w bardzo dobrym stylu, pokazując kawał dobrej siatkówki. Pozostałe mecze były równie łatwe i pewnie wygrane przez Polskę. Wyjątkiem jest tutaj mecz z Kamerunem, gdzie straciliśmy seta, ale ten mecz był właściwie o nic i nasza reprezentacja grała bardzo rozluźniona, stąd ta mała wpadka. Wsparcie kibiców okazuje się niezwykle ważne dla naszych siatkarzy, trafili idealnie z formą na te mistrzostwa i naprawdę trudno ich będzie pokonać. Amerykanie grają tutaj poniżej swoich możliwości. Ostatni mecz co prawda z Włochami wygrali, ale Włosi grają jeszcze gorzej, więc to żaden wielki wyczyn. USA przegrali 1:3 z Francją, 2:3 z Iranem, ledwo ledwo wygrali z Belgią 3:2. Na pewno Amerykanie nie są w najlepszej dyspozycji, stąd nasza reprezentacja słusznie jest faworytem tego meczu. Uważam, że Amerykanie ugrają tutaj jednego seta, ale to będzie wszystko na co ich stać. Najbardziej prawdopodobny wynik tego meczu to według mnie 3:1 dla Polski.

 

 

http://obstawianie.com/ms-w-siatkowce-vt129604,50.htm#1906028

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:15 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Omsk – Khabarovsk

Typ: over 5.5

Kurs: 2.15

Buk: Bet365

Godz. 14:00

Analiza:

Kolejny dzień, kolejna seria zmagań już czwarta runda i znowu rozpoczniemy w Omsku od starcia miejscowego Avangardu z Khabarovskiem. Gospodarze tak jak wspomniałem już przy okazji inauguracji sezonu mieli katastrofalny jak na nich poprzedni sezon zakończony oczywiście brakiem fazy play-off. Wina leżała w głównej mierze po katastrofalnym początku sezonu no i kibice po sensacyjne porażce w pierwszym starciu z Novokuznetsk troszeczkę się zmartwili, ale zdecydowanie było to wypadek przy pracy bo dominowali tylko dzień konia miał bramkarz przyjezdnych. Fantastyczną formą strzelecką potwierdzili już z Vladivostokiem 4:2 a tym bardziej w starciu z Podolskiem gdzie było wszystko szaleństwo kar, bramek, sytuacji a skończyło się ostatecznie na 8:5. Tak więc gospodarze kontynuują serię gier u siebie a więc znowu można się spodziewać granicy 40 strzałów i dużej liczby sytuacji bramkowych Omska i jeśli tylko skuteczność nie zawiedzie i bramkarz goście nie będzie miał super dnia o bramki się nie boje. Swoje jestem przekonany że dorzucą goście, którzy są jedną z najsłabszych ekip w lidze (rok temu ostatnie miejsce i najwięcej bramek straconych) ale jak na razie idzie im świetnie. Szczególnie na uwagę zasługuje świetna skuteczność tylko Ufa strzeliła do tej pory więcej bramek. Ostatnie starcie właśnie z tym rywalem pokazał że forma przynajmniej na początku sezonu jest wysoka. Powinno być dobrze z bramki z jeszcze jednego powodu w starciach Omska na brak kar nie można narzekać a w ostatnim meczu to sypały się lawinami a jest to tyle istotna informacja że Khabarovsk wygląda w grze przewadze naprawdę świetnie a i gospodarze nie mają nic w tej materii sobie do zarzucenia.

http://obstawianie.com/rosja-khl-vhl-mhl-2014-2015-vt129699.htm#1906031

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:15 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna Puchar Japonii

2014.09.10 godz. 12:00

Spotkanie - Cerezo Osaka : Iwata

Typ - powyżej 4.5 gola

Kurs - 6.00

Buk - Bet365

Analiza :

Dziś zagram na over i to spory bo aż 4,5 w meczu 1/8 Pucharu Japonii pomiędzy Cerezo Osaką a Iwatą . Piłkarze Cerezo ostatnio błysnęli super formą i nie tak dawno bo 7 września w meczu w ramach rozgrywek Pucharu ligi pokonali w meczu Kawasaki Frontale 3:2 jednak nie udało im się awansować do 1/2 bo u siebie polegli 1:3 ale brawa za ambicję i dziś myślę że pokażą taką samą formę w meczu przeciwko Iwata . W meczach pomiędzy nimi trochę lepsza statystyka dla gości którzy wygrali 12 pojedynków 3 razy był tylko remis a 8 razy górą Cerezo i ciekawa sprawa taka że tu w Osace ani raz nie padł remis tak więc dziś uważam że ten pojedynek może obfitować w bramki a wyniki takie jak 3:2 , 6:2 czy 3:4 padały już między nimi , oby i dziś było podobnie !

 

http://obstawianie.com/ligi-azjatyckie-vt12315,150.htm#1906070

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:16 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka

Spotkanie: Finlandia - Rosja

Typ: Finlandia + 16,5pkt

Kurs: 1.90

Godz: 16.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Pierwsza seria spotkań drugiej fazy grupowej na mistrzostwach Świata rozgrywanych w naszym kraju. Finowie o godzinie 16.30 zmierzą się z drużyną Rosji. Moim typem na to spotkanie to wygrana Finlandii po doliczeniu im 16,5pkt. W mojej opinii jest to bardzo duży handicap. Co prawda Sborna od początku turnieju gra świetnie i wygrywa kolejne mecze lecz drużyna ze Skandynawii pokazała charakter. Potrafiła odrobić dwa sety straty i wygrać mecz z drużyną Kuby, w spotkaniu z Brazylijczykami mimo porażki 3-0 dwa sety kończyły się na przewagi. W Polsce znajduje się mnóstwo kibiców tej drużyny dodatkowo Polacy będący na trybunach na pewno będą wspierali Finów. Drużyna Rosji straciła do tej pory trzy sety. Dwa z Bułgarią i jeden z Meksykiem. Dziś nie muszą stracić kolejnego, mogą nawet wygrać 3-0 gdyż jestem przekonany że ich rywale w każdym secie zdobędą co najmniej 20 pkt. Gracze z Finlandii to doświadczeni i ograni na międzynarodowej arenie zawodnicy, grali w wielu turniejach i wiedzą jak rozgrywać spotkania w których nie są faworytem.

 

http://obstawianie.com/ms-w-siatkowce-vt129604,50.htm#1906140

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:17 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, MŚ

Spotkanie: Serbia vs Włochy

Typ: Serbia -1,5 (Handicap punktowy)

Kurs: 1,90

Godz: 10.09.2014 16.45

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Mecz między Serbią, a Włochami zapowiada się bardzo interesująco. Patrząc na tabele to Włosi są w trudnej sytuacji mając 2 punkty zajmują przedostatnie miejsce w grupie (oczywiście nie ma co się dziwić grali z USA, Francją i Iranem), ale przed tymi MŚ byli faworytami do medalu a tutaj baty od innych ekip. Coś dzieje się nie tak z tą drużyną, gdyż na Ligę Światową byli przygotowani rewelacyjnie- większość kibiców zacierała oczy ze zdumienia jak widziała grę Włochów. Jednak coś pękł i w półfinale LŚ (rozgrywanej na własnym parkiecie) przegrali bezprecedensowo z Brazylią. Później mecz o 3 miejsce, ale dla Włochów to już nie było to samo (wygrany 3:0 z Iranem). I ja uważam, że właśnie od tamtego momentu czyli od meczu z Brazylią coś stało się z ekipą Berutto, dlatego mamy teraz tego odbicie. Kontuzja w zespole Berutto- czyli brak Zaytseva jest dużym osłabienie- ale akurat w tym turnieju Ivan nie grał dobrze i był pod formą- uważam, że brak Zaytseva może nawet wpłynąć pozytywnie na grę Włochów.

Teraz kilka słów o Serbach, którzy rozpoczęli ten turniej od porażki z Polską 3:0 na narodowym, ale to w pewnym stopniu można usprawiedliwić (nie ma co tutaj się rozpisywać). Co tu dużo mówić nie wyszedł im ten mecz. Jednak kolejne spotkania rozgrywali już dobrze i tam gdzie musieli wygrać to wygrali (czyli 3:1 z Argentyną i Australią).

Przechodząc jednak to tego spotkania to ja tutaj nie stawiam Serbów za faworytów i w tym meczu może zdarzyć się wszystko jednak uważam, że będzie to wyrównany mecz i spodziewam się 5 setów. Ale wybierając ten typ kierowałem się w dużej mierze mentalnością obu ekip- a mianowicie bardziej mentalnością drużyny Berutto, która jak przegrywa seta to już go w pewnym stopniu odpuszcza i tutaj właśnie upatruję dużą szansę Serbów na wypunktowanie Włochów pod względem punktów w meczu. Szukałem, szukałem i nie mogłem znaleźć jakiegoś buka który oferują troszkę wyższy handicap w stronę Serbów- jednak nie mogłem znaleźć (oczywiście adekwatny do kursu). Jednak ten też jest dobry. Uważam, że ten mecz Serbowie powinni wygrać i swoją klasę w końcu musi odpalić lider ekip Serbów- Atanasijević. To jest ten czas i Ci przeciwnicy.

Problemy zdrowotne, mentalne, miejsce w tabeli i brak formy sprawia, że Włosi już sami są myślami poza tym turniejem. Wiedzą, że nie mają już nawet najmniejszych szans na wyjście z tego grupy. A Serbowie mają szanse i to duże jednak muszą ich gra musi w końcu zaskoczyć i myślę, że w tej fazie się zmobilizują i zaczną grać

 

http://obstawianie.com/ms-w-siatkowce-vt129604,50.htm#1906151

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:18 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka MŚ

Spotkanie: Brazylia - Serbia

Typ: Brazylia -3.5

Kurs: 1.90

Buk: Bet365

Godz: 18:00

Analiza :

Po wczorajszej "wtopie" z udziałem naszych młodych kopaczy przyszedł czas na basket. Dziś mecz Brazylia-Serbia, którego stawką jest półfinał. Nie ukrywam, że we wcześniejszej fazie lepsze i to zdecydowanie wrażenie pozostawiła po sobie ekipa z Ameryki Południowej. Kolejnym powodem dlaczego wybrałem ten typ jest fakt, że obie ekipy spotkały się ze sobą w fazie grupowej. Serbia w meczu z Brazylią zupełnie sobie nie radziła zwłaszcza w strefie podkoszowej. Brazylia w polu trzech sekund dysponuję takimi zawodnikami jak Splitter, Varejao czy Nene, więc jest kim straszyć. Myślę, że to wystarczająco, aby uprzykrzyć życie doświadczonemu Krstićiowi. Od początku mistrzostw Brazylijczycy polegli tylko raz w starciu z gospodarzem - Hiszpanią. Okazja do rewanżu może nadarzyć się już w półfinale. Jeśli Brazylijczycy narzucą swój "szalony" styl gry to z pewnością będą szalenie trudni do zatrzymania. Serbia świetnie gra z drużynami, które grają ułożony basket ( np. Grecja) jednak jeśli spotkają na swej drodze drużynę grająca szybki basket od kosza do kosza i nie patrząca na tablice z zegarem to wtedy pojawiają się problemy. Podsumowując już po pierwszych meczach widziałem w Brazylii czarnego konia tych rozgrywek i myślę, że ta teza dziś się potwierdzi. Więcej atutów i mocnych stron widzę po stronię Brazylii, więc typuję ich wygraną z lekkim handi.

 

http://obstawianie.com/mistrzostwa-swiata-2014-vt129656.htm#1906178

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:18 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka

Spotkanie: Kuba - Kanada

Typ: Kuba

Kurs: 3,10

Godz: 20:15

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Mimo słabszej niż można by się było spodziewać gry Kubańczyków na tym turnieju ja wciąż wierzę w ten zespół i dlatego stawiam na ich przełamanie na początku drugiej rundy. Lepszego rywala do tego nie można było sobie wyobrazić. Jeśli Kubańczycy nie ograją dziś Kanady za trzy punkty, to o wejściu do czołowej szóstki będą mogli tylko pomarzyć.

 

Wierzę, że im się to uda, ponieważ naprawdę mają kim grać i przyjemnie się ten zespół ogląda, jak im gra się klei. Mimo odpływu zawodników i problemów z tym związanych, oglądałem kilka spotkań tego zespołu i nadal twierdzę, że nie wszystko jest jeszcze dla nich stracone. Zwłaszcza, że przeciwnik, podbudowany faktem zwycięstw bez straty seta w ostatnich trzech spotkaniach z Egiptem, Meksykiem i Chinami, może poczuć się zbyt pewnie. A Kuba - nawet w tym młodym zestawieniu - to zupełnie inna siatkarska półka niż wymienieni wcześniej rywale.

 

Wystarczy tylko słabszy dzień kanadyjskiej maszynki do robienia punktów Gavina Schmitta i wszystko się w tym meczu może zdarzyć. Stawiam, że Kuba dziś powalczy i jeszcze się będzie liczyć w grupie F.

 

http://obstawianie.com/ms-w-siatkowce-vt129604,50.htm#1906186

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:19 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Puchar Węgier

10.09.2014 15:30

Gyorsovenyhaz - Nyiregyhaza

Typ: azjatycka ilość goli: powyżej 5

Kurs: 1.800

Bet365

 

Na Węgrzech rozgrywane są dziś spotkania w ramach Pucharu tego kraju. Na razie są to dopiero pierwsze rundy i w wielu spotkaniach mierzą się ze sobą drużyny o skrajnie różnych umiejętnościach. Są na tym etapie jeszcze drużyny, które nie grają nawet w żadnej z grup tamtejszej 3 ligi, a już tam poziom jest bardzo mizerny. Pomiędzy najwyższą klasą rozgrywkową a ekipami grającymi poza 3 ligą różnica jest ogromna, co widać zarówno w wynikach poprzedniej rundy, gdzie było sporo bardzo wysokich wyników jak i wczoraj choćby w spotkaniach Ujpestu czy Akademii Puskasa. Jednym z tych spotkań w których dziś spodziewam się wysokiej wygranej gości jest mecz Gyorsovenyhaz - Nyiregyhaza. Goście puchar traktują poważnie, trener zabiera mocną kadrę na to spotkanie. Minusem największym jest fakt, że muszą daleko jechać, bo aż ok. 700km, ale z drugiej strony widać, że goście dzisiejszego meczu mają szeroką kadrę, aż 20 zawodników grało już w tym sezonie, na każdej pozycji jest w kim wybierać. Do tego w lidze radzą sobie dobrze, bo ktoś może powiedzieć, że 11 miejsce w 16-zespołowej lidze jest słabym, ale gdy zobaczymy z kim do tej pory grali, to stwierdzamy, że jednak nie jest źle. Jak przegrywali to z najlepszymi, czyli liderem, wiceliderem i mistrzem kraju... do tego remis z niezłym Debreczynem, oraz wyrgane z Honvedem i Papą, do tego wygrane w pucharze ligi 2:0 i poprzedniej rundzie Pucharu Węgier 8:0 na wyjeździe z innym "no namem". Ich dzisiejszy rywal jest zupełnie nie znany, grają w jakiejś podwórkowej lidze, gdzie mają na koncie 2 wygrana i 2 przegrane, wysokie przegrane. W poprzedniej rundzie wygrali w 118 minucie dogrywki w równie nikomu nie znanym zespołem 2:1. Według mnie goście dziś mocno wypunktują gospodarzy, będzie pogrom.

 

http://obstawianie.com/wegry-vt119649,25.htm#1906199

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:20 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka mistrzostwa świata

Spotkanie: Francja - Argentyna

Typ: Francja -1,5seta

Kurs: 1.61

Godz: 16:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

2 runda mistrzostw świata w siatkówwce i na dzisiejszy dzień według mnie tylko ten typ jest pewien, Francuzi są w świetnej formie prawie udało im sięwygrać z faworyzowanymi Włochami, wygrali również z zespołęm z Iranu i ponieśli klęske przeciwko zespołowi ze Stanów zjednoczonych lecz ta ekipa to zespół który jest jednym z faworytó do zdobycia mistrzostwa. Argentyna nie pokazuje nic szczególnego niby radziłą sobie dobrze w swojej grupie lecz gdy przyszło im sięzimerzyć z lepszymi druzynami takimi jak Polska nie mieli nic do pokazania. Te ekipy rozegrały ze sobą już kilka spotkań i na ostanich pięć to Francja okazywała się lepsza, myślezę każdy aspekt oraz przygotowanie do tego turnieju wskazuje na francję , więc uważam że jest to czysty zysk

 

http://obstawianie.com/ms-w-siatkowce-vt129604,50.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:20 ]

:plus: 61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Bars Kazan vs Slovan Bratislava

Typ: Slovan Bratislava +1,5

Kurs: 2.08

Buk: Marathonbet

Godz. 17.30

Analiza: Według mnie kursy na zespół Bars w tym spotkaniu są zastanawiające. Oczywiście Kazań jest faworytem nie tylko pojedynku z Slovanem, ale też i oczekiwania wobec tego zespołu na koniec sezonu są spore, ale i Slovan może namieszać.

Kazań po 3 grach sezonu KHL ma na koncie 2 wygrane, z Avtomobilistem 3:2 i 4:2 z Medvescak Zagreb oraz porażkę 1:4 z Atlantem. Wszystkie mecze jak widać z dość niskimi wynikami, co biorąc pod uwagę inne spotkania wskazuje na poprawną grę defensywną. Kazań w wygranych meczach nie był zagrożony, bo i z Avtomobilistem prowadził 3:1 i z Zagrzebiem 4:0. Zespół w ofensywie się rozkręca, bo w pierwszym meczu były 31 strzały, potem 39 i 41 z Zagrzebiem. Trzeba jednak przyznać, że Medvescak w tej chwili wygląda na najgorszą ekipę w stawce (problemy finansowe, naprędce montowany skład, wymiana prawie całej drużyny, no i ciągle gra na 3 pary obrońców).

Slovan za to 3 mecze i 3 wygrane. Najpierw planowo 5:2 z Medvescakiem, potem jednak 2 wyjazdy i 3:2 z Magnitogorskiem i 3:1 z Jekatierynburgiem. Znakimicie gra defensywa, tylko 4 stracone gole, ale też rywal nie strzela zbyt wiele w bramkę Backlunda (który przyszedł z Vitiaza). Magnitka 29 strzałów, Medvescak 23 i Avtomobilist 21.

Moim zdaniem buki zbyt mocno faworyzują gospodarzy. Goście mają w bramce jak na razie świetnie się spisującego Backlunda (GAA/1.67) który przed sobą ma tak doświadczonych defensorów jak Baranka, Sersen, Starosta czy Sigalet. No i ciekawostka z historii. 4 mecze tych ekip w KHL, sprzed 2 lat i z zeszłego sezonu, czyli odkąd Slovan jest w KHL i 4 remisy. Najpierw 2:2 i potem 1:1. 3 mecze wygrał po przedłużonym czasie gry Slovan, tak więc +1,5 gole dla Slovana na dzisiaj powinno zostać trafione.

 

http://obstawianie.com/rosja-khl-vhl-mhl-2014-2015-vt129699.htm#1906229

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:22 ]

:plus: 108

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - EL PNA

Godzina: 20:00

Spotkanie: RPA - Nigeria

Typ: 2

Kurs: 2.81

Bukmacher: OddsRing

Analiza:

 

2 kolejka w grupie A eliminacji do Pucharu Narodów Afryki w ktorym zmierza sie RPA i Nigeria. RPA pamietamy z 2010 roku jako dosc duze zaskoczenie na mistrzostwach, calkiem niezła druzyna, poukładana taktycznie z kilkoma ciekawymi zawodnikami. Dzis w wiekszosci jest odmieniona i grająca raczej młodymi zawodnikami z krajowych lig wspartymi dosc przecietnymi zawodnikami z takich zespolow jak Lokeren czy Bournemouth. Nigeria prawdopodobnie dzis lekko osłabiona (brak Emenike), ale nadal maja zawodnikow z duzo lepszych druzyn typu Mikel z Chelsea, Moses i Odemwingie ze Stoke, Musa z CSKA itp mieszanka doswiadczenia z mlodoscia. Grali tez na ostatnich mistrzostwach i trzeba przyznac ze zaskakiwali jakoscia i latwoscia w strzelaniu bramek. Niestety 1 kolejka przyniosla dla nich porazke z Kongo, ale juz RPA wygralo 3:0 z Sudanem, ale Sudan jest duzo slabsza druzyną. Poza tym w pojedynkach bezposrednich RPA od dawna nie wygrało z Nigerią, a juz w szczegolnosci kiedy było faworytem. Dzis zmieniona druzyna moze sobie nie poradzic.

 

http://obstawianie.com/puchar-narodow-afryki-kwalifikacje-2014-2015-vt129739.htm#1906242

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:23 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ŚWIAT: Mistrzostwa Świata - Druga runda; siatkówka

Spotkanie: Polska - USA

10.09.2014 20:15

Typ: 1

Kurs: 1.45

Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:15 odbędzie się spotkanie w drugiej rundzie Mistrzostw Świata rozgrywanych w Polsce. Cała siatkarska karuzela związana z naszym zespołem skupia się aktualnie wokół Łodzi. Pierwsze spotkanie Polacy rozegrają z Amerykanami, którzy mogą okazać się trudnym rywalem. USA to bowiem triumfator tegorocznej Ligi Światowej i od lat mają miejsce w światowej czołówce. Do drugiej rundy zabrali jednak tylko 4 punkty wygrywając z Włochami za 3 pkt i odnieśli 2 porażki z Francją 1:3 i z Iranem 2:3. Polska gra jak do tej pory najlepszą siatkówkę z pośród wszystkich zespołów. Niesieni poprzez wspaniały doping i wiarę całego narodu wytrzymują presję, cały zespół gra wspaniale, niezależnie od tego który z 12 zawodników znajduje się na boisku. Droga do złota jest jednak daleka, a jeśli chcemy przybliżyć sobie drogę do Katowic to może warto przypomnieć sobie ostatnie wielkie zwycięstwo nad Amerykanamiw Lidze Światowej w 2012 roku i wygrać 3:0. W mojej opinii Polski walec jest już na tak wysokich obrotach, że żadna z zaplanowanych przeszkód (Włosi, Iranczycy i Francuzi) nie są w staniego zatrzymać. Mój typ 3:1

http://obstawianie.com/ms-w-siatkowce-vt129604,50.htm#1906249

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:24 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, MŚ

Spotkanie: Polska vs USA

Typ: Polska -1,5 (Handicap punktowy)

Kurs: 1,90

Godz: 10.09.2014 20.15

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Do rywala trzeba oczywiście podejść z należytym szacunkiem, ale chimeryczna drużyna z Ameryki na polskich mistrzostwach swoją postawą nie powala. Co prawda są to ci sami siatkarze, którzy jeszcze w lipcu wygrali Ligę Światową, ale jak to mówią, turniej turniejowi nierówny. Do tej pory w kraju nad Wisłą męczyli się w pięciu setach z Belgią, przegrali po tie breaku z Iranem, zrobili co trzeba z Portoryko, polegli 1:3 z zaskakująco dobrymi Francuzami i w tym samym stosunku ograli Włochów bez Ivana Zaytseva. Bez szału…

 

Polacy lepszej pozycji startowej w drugim etapie mieć nie mogli. Z kompletem dziewięciu punktów z pierwszej grupy od razu wbili się na pierwsze miejsce. Dotychczas jedynego seta stracili na rzecz sympatycznej drużyny Kamerunu. Dla podopiecznych Stephane’a Antigi tamto spotkanie nie miało najmniejszego znaczenia, a rywale mogli przynajmniej napić się obiecanego przez ich trenera złotego trunku.

 

Nasi siatkarze imponują przede wszystkim poziomem sportowym. Paweł Zagumny pewnie prowadzi zespół od zwycięstwa do zwycięstwa, a te odniesione z Argentyną czy Serbią muszą robić wrażenie. Polakom wychodzi ostatnio niemal wszystko. Poprawnie funkcjonuje rozegranie, blok, przyjęcie. Jeśli dodać do tego świetną atmosferę w szatni i na trybunach, a także zdrową skromność samych zawodników, śmiało można stwierdzić, że polska reprezentacja jest teraz w dobrym miejscu.

 

Amerykanie z pierwszej fazy zabrali ze sobą raptem cztery punkty i będą musieli zażarcie walczyć w każdym spotkaniu. Szans na awans im oczywiście nie zabieramy, ale biorąc pod uwagę okoliczności, wątpimy, aby na polskiej ziemi mieli naszym skraść dzisiaj chociaż punkt.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-17, 20:28 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...