Skocz do zawartości

T-Mobile Ekstraklasa - Wygraj 30 EUR


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Nie chcę spamować ale sytuacja jak dla mnie jest śmieszna... najpierw zostaję ogłoszony zwycięzcą gdzie otrzymałem żadnego ostrzeżenia o tym że moje typy są NIEWAŻNE a teraz nagle nagroda zostaje mi odebrana przy przysłowiowym "zielonym stoliku". Chyba słowo "zielony" jest tutaj szczególnie na miejscu...

Tak się nie robi... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się wpierdzielać że tak powiem ale ja też typowałem dokładne wyniki tylko bo uznałem za logiczne takie typowanie. Pisałem w tej sprawie do Administratora (BePe) czy nie będzie problemu i odpisał, że nie będzie, trochę kolega pokrzywdzony chyba został :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ,że obowiązują jakieś zasady logiki ale najwyraźniej się myliłem ehh.. ;/

 

Obowiązują przede wszystkim zasady, które były umieszczone w pierwszym poście , gdzie wyraźnie jest napisane, że trzeba podać dwie opcje , żeby zdobyć 3 pkt za spotkanie.

 

I sądzę, że dyskusja tutaj jest zbędna , bo widzę, że znowu najwięcej do powiedzenia mają osoby mało co wnoszące w forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post z typami http://obstawianie.com/t-mobile-ekstraklasa-wygraj-30-€-vt129358.htm#1897116 - dodałem info 2014-07-20, 19:42 każdy je widział tak samo jak każdy widział co należy podać przy typowaniu.

 

najpierw zostaję ogłoszony zwycięzcą gdzie otrzymałem żadnego ostrzeżenia o tym że moje typy są NIEWAŻNE a

Sam napisałeś mi pw, że wygrałeś. Jako, że nie mam czasu podałem to w poście i dałem czas na reklamacje 24h. marpak zbadał sprawę i wyszło jak wyszło :bz:

 

 

SmackMyBitchUp wiem ale ostatnio byłem zakręcony i mało miałem czasu, nie doczytałem nawet tego co sam pisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wiele konkursów gdzie jak były złe typowania to usuwaliście je lub ostrzegaliście, że nie będą brane po uwagę. Były to typy które ewidentnie naruszały regulamin i albo się wykluczały albo były zupełnie niezgodne z sensem konkursu. Czy moje typowanie można do takich zaliczyć ? Absolutnie.

Po pierwsze: to że nie dopisałem tych 1x2 kompletnie nie ma znaczenia w kwestii tego na kogo typowałem bo każdy zdrowy, logicznie myślący człowiek domyśli się że skoro połowa czy przynajmniej 1/3 typów jest podana z DW to oczywistą sprawą jest to że typuje tak jak podał DW 0-0 - remis 1-0 wygrana gospodarzy itd. Typy nie zostały usunięte więc ta DUŻA LICZBA UCZESTNIKÓW KONKURSU była w przekonaniu że Administrator tego konkursu jest na tyle ogarniętą osobą, że załapie o co chodziło autorowi. Jak się jednak okazało - nie załapał. Niby tacy wyluzowani na shoutboxie, z każdego żartujecie, śmiejecie się robicie "sztuczny klimat" luźnej atmosfery a potem jak przychodzi co do czego i wygrywa wam konkurs koleś z 30 postami to zaczyna się szukanie dziury w całym by nagroda została WŚRÓD SWOICH. "Zwycięzco" konkursu panie lukas1958 jakbyś miał trochę honoru to byś oddał mi tę nagrodę która dobrze wiesz że mi się należy. To tak jakby Legia dzisiaj wygrała 5-0, ale została ukarana walkowerem po meczu bo okazało się że 1 z zawodników miał nieprzepisowe obuwie czy coś w tym stylu... co do moderatora "marpak" ten czerwony kolor pasuje ci jak jak ulał do nicku. Jeszcze odbije wam się czkwaką takie postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisja śledcza uznała zaliczyć typy jacklasko. Jednak od następnej kolejki podanie samych DW nie będzie brane pod uwagę - wyraźnie jest napisane, że trzeba podać rezultat jak ic DW.

 

Zapraszam do typowania kolejnej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...