Skocz do zawartości

BET365 - wypłata pieniędzy


Gunther

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jakiś czas temu pod wpływem emocji założyłem konto na Bet365, raz zagrałem i...wygrałem. Zapomniałem o tym aż do dzisiaj. Zalogowałem się na konto i okazało się, że mam 42.50 w depozycie (wpłacałem kartą kredytową) i teraz chciałbym to wypłacić bo jednak (bez urazy) uznałem, że to nie dla mnie, nie lubię ryzyka. Niestety z tego co wyczytałem minimalna wypłata to 200 zł? Jest jakiś sposób bym wypłacił kasę bez dalszego ryzykowania (grania) aż tą kwotę pomnożę do 200 zł? :)

 

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie przejdzie, wypłate podziela część na Skrill reszta na konto

 

Czyli najbezpieczniej i najprościej wpłacić tą samą kartą pozostałą kwotę tak by salod było >200 zł i następnie od razu wszystko wypłacić?

 

 

Sorry, że pytam o banały ale nie chciałbym, żeby np...zawiesili mi konto jak jeszcze wpłacę tam kasę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja z dopłatą reszty i natychmiastową wypłatą raczej nie przejdzie, próbować możesz ale najpewniej będziesz musiał choć raz tą zdeponowaną kwotę obrócić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najprostsza i najbezpieczniejsza opcja to do tych moich 42.50 dopłacemoe 157.5 kartą. Zagranie na jakimś meeeega nie ryzykownym kursie. I co do grosza wypłata do mojego banku?

 

Aha i jeszcze takie pytanie, obrócić tą kwotą czyli wystarczę, że po wpłacie raz postawię np. 10 zł czy muszę wszysko na raz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...