Skocz do zawartości

Ekstraklasa 2014/2015


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa - Grupa Mistrzowska

17.05.2015 g. 15:30

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

 

Typ: Górnik over 1.5 / 2,39 / Betsson

 

Spotkanie dwóch najsłabszych zespołów grupy mistrzowskiej nie powinno należeć do nudnych. Mimo iż obie ekipy nie mają ambicji na europejskie puchary to jednak każde zwycięstwo i wyższe miejsce w tabeli to dodatkowe profity finansowe dla klubu. Górnik u siebie jest bardzo skuteczny. Mają bilans 5-7-3 i bilans bramkowy 25-25. W ostatnich pięciu meczach na swoim boisku strzelali przynajmniej 2 gole (2-1 z Zawiszą, 2-0 z Bełchatowem, 2-2 z Ruchem, 3-3 z Podbeskidziem, 3-3 ze Śląskiem). Na pewno będą się też chcieli zrewanżować Pogoni za porażkę 1-3 sprzed miesiąca z meczu rozegranego w Szczecinie. W przypadku zwycięstwa mogą podskoczyć aż o dwa miejsca w tabeli, a to już będzie bardzo dobry wynik. Górnik będzie chciał zmazać plamę sprzed tygodnia, kiedy przegrał w Krakowie z Wisłą 1-4. Na swoim stadionie są niepokonani od 16 lutego i na pewno będą chcieli podtrzymać tę passę. W ostatnich trzech meczach na swoim stadionie przeciwko Pogoni nie udało im się strzelić dwóch goli i wszystkie te mecze kończyły się remisami (1-1, 0-0 i 1-1). Ogólny bilans bezpośrednich spotkań między tymi ekipami jest korzystniejszy dla ekipy gospodarzy, którzy wygrali z Pogonią 44 razy, 22 razy dzielili się punktami i 7 razy schodzili z boiska pokonani. Pogoń na wyjazdach gra słabo, z bilansem 3-5-7 i bilansem bramkowym 16-25 zajmuje ostatnie miejsce w tabeli wyjazdowej grupy mistrzowskiej. Michniewicz zrealizował swój cel, czyli awansował do grupy mistrzowskiej, teraz szczecińska ekipa gra już na totalnym luzie. W ostatnich meczach wyjazdowych przegrali z Legią 1-2, wygrali z Cracovią 1-0, przegrali z Zawiszą 1-2, przegrali z Ruchem 1-2 i zremisowali z Wisła 1-1. Dzisiaj wydaje mi się, że Górnik strzeli przynajmniej dwa gole w meczu. Ostatnio są bardzo skuteczni u siebie i mają z Pogonią rachunki do wyrównania. Ponadto będzie chcieli odzyskać zaufanie kibiców po kompromitacji w Krakowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina : Piłka nożna Polska
Spotkanie Korona -Łeczna
Typ: 1 DNB
Kurs 1.67
Buk Unibet
Godz: 18:00
Analiza; Witam na jutro wybrałem spotkanie w grupie spadkowej w polskiej ekstraklasie piłkarskiej, Kielecka Korona w spotkaniu tym podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Górnika Łeczna. Obie ekipy w tym momencie mają po 20 punktów na swoim koncie, Dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , która w poprzednim spotkaniu nie spisala się zbyt dobrze , przegrała na wyjeździe z zespołem Bydgoskiej Zawiszy i kolejkę wcześniej przegrała mecz właśnie na tym stadionie gdzie ich rywalem była drużyna Chorzowskiego Ruchu w tym spotkaniu jeżeli nie Chcę niebawem znaleźć się na zapleczu ekstraklasy to w tym spotkaniu musi spróbować zdobyć komplet punktów, goscie natomiast z ostatnich 4 spotkań przegrali aż 3 i myślę że w tym spotkaniu tez raczej faworytem do zdobycia kompletu punktów nie będą tym bardziej że spotkania wyjazdowe były ich problemem od samego poczatku w polskiej ekstraklasie, poza tym gospodarze są tutaj faworytem ponieważ ekipa z Łęcznej zawsze w poprzednich sezonach Koronie leżała, 5 poprzednich meczy to 4 zwycięstwa zespołu z Kielc oraz tylko jedna porazka, jutro też myślę że gospodarze będa tym zespołem o jedną bramkę lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna Polska
Spotkanie Legia-Jaga
Typ: 1
Kurs 1.44
Buk bet 365
Godz: 20:30
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w grupie mistrzowskiej polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to warszawska Legia podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Jagielloni Białystok, faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu zdecydowanie jest ekipa gospodarzy , która w swoich poprzednich spotkaniach za bardzo nas nie zachwyciła, remis w poprzedniej kolejce ze ślaskiem na pewno pokazał że z Legią punkty da się zdobywać, ale w tym momencie przed ekipą gosci grających w miarę ofensywnie stoi nie łatwe zadanie, Legia jeżeli myśli w obecnym sezonie o tytule mistrza kraju po prostu musi w tym spotkaniu zdobyć komplet punktów , ponieważ Jagiellonia jest na 3 pozycji,ale ma podobną ilość punktów, tym bardziej że wygrała swoje poprzednie spotkanie na stadionie Poznańskiego Lecha, który również jest kandydatem do tytułu mistrza kraju, w spotkaniu tym nie wierze żeby Jagiellonia potrafiła zagrać kolejne tak dobre spotkanie jak na stadionie Lecha, gdzie grała mądrze taktycznie i pomimo tego że przegrywała szybko wyrównała i zdobyła 3 punkty. Jest to również dobre spotkanie do przełamania tej niechlubnej serii gdzie Legia już 3 razy po kolei na swoim stadionie została pokonana właśnie przez Jagielonię, myślę że gospodarze są w tym spotkaniu w stanie zdobyć komplet punktów a po 90 minutach gry oni będą zespołem o tą jedną bramkę lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Korona Kielce - Leczna

Typ: Powyżej 2.5

Kurs: 2.15

Godz: 18:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Kolejny mecz z serii walka o utrzymanie. Korona i Górnik mają po 20 punktów co oznacza tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Ze względu na atut własnego boiska faworytem są Koroniarze, którzy w ostatniej kolejce przegrali 3:1 z Zawiszą Bydgoszcz a wcześniej u siebie z Ruchem przegrali 0:2. Także w rundzie spadkowej drużyna z Kielc doznała porażek, ale z gry nie powinni przegrać obu spotkań. Jak tak obserwuję sezon to uważam, że Korona zasługuje na utrzymanie i im się to uda. Potrafią spożytkować atut gry u siebie i często stwarzają sobie sytuacje, ale gorzej ze skutecznością. Obrona Górnika ostatnio dziurawa, porażka 0:3 z Cracovią u siebie w ostatnim meczu była zaskakująca. Tym bardziej, że z Piastem ostatnio odwrócili wynik z 2:0 na 2:3 na swoją korzyść. W ostatnich czterech meczach tracili 9 goli co jest martwiące na finiszu ligi dla kibiców gości Górnika Łęczna. W każdym z czterech spotkań ostatnich na wyjeździe tracili po dwa gole. W tym meczu będzie sporo goli moim zdaniem bo walka toczy się o ważne punkty a defensywa obu zespołów jest słaba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa - Grupa Spadkowa

19.05.2015 g. 20:30

Piast Gliwice - GKS Bełchatów

 

Typ: Piast over 1.5 / 1,96 / Unibet

 

Faworytem spotkania jest ekipa gospodarzy, który aktualnie zajmuje 4. miejsce w grupie spadkowej z dorobkiem 21 punktów i przewagą czterech punktów na dzisiejszym rywalem, którym jest na ostatnim 8. miejscu. Piast u siebie gra naprawdę dobrze i ma aktualnie bilans 8-3-5 i bilans bramkowy 28-19. W ostatnich pięciu meczach na swoim boisku przegrali z Łęczną 2-3, wygrali 3-0 z Podbeskidziem i 2-0 ze Śląskiem, przegrali 1-2 z Koroną i zremisowali 2-2 z Gónikiem. Z przodu jeśli chodzi o zdobywanie bramek jest całkiem nieźle. Jest najlepszy strzelec Wilczek wspierany przez Badię czy Vassiljeva. W lutym 2015 roku Piast ograł u siebie Bełchatów 3-1, a w październiku 2014 roku w Pucharze Polski pokonał Bełchatów aż 5-0. Bełchatów jest w katastrofalnej formie, od ponad pół roku nie wygrał na wyjazdach i aktualnie zajmuje ostatnie miejsce. Na pewno dzisiaj remis to będzie dla nich jak porażka, bo jeśli Zawisza wygra swoje spotkanie to dystans do bezpiecznej strefy znacznie się zwiększy. Bełchatów w ostatnich meczach na wyjazdach zremisował z Cracovią 1-1, przegrał z Cracovią 1-3, przegrał z Górnikiem Zabrze 0-2, przegrał z Pogonią 0-3 i przegrał z Lechią 0-1. Sytuacja w tym klubie jest bardzo napięta, czego efektem jest reakcja kibiców na grę zawodników Bełchatowa. Piast w przypadku wygranej może wylądować nawet na szczycie grupy spadkowej, więc może to być bardzo ważne zwycięstwo w kontekście utrzymania. Według mnie Piast powinien dzisiaj strzelić przynajmniej dwa gole. Ich atutem jest gra na własnym stadionie i to tutaj są niezwykle groźni w ofensywie. Bełchatów natomiast na wyjazdach gra dramatycznie, a zawodnicy popełniają katastrofalne błędy. Skoro Piast już w tym sezonie potrafił strzelać zespołowi z Bełchatowa trzy czy nawet pięć goli to i dzisiaj powinien trafić przynajmniej dwa razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: 1
Kurs: 1.80
Godz: 20:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Śledząc poczynania obu ekip w naszej Ekstraklasie mogę chyba stwierdzić, że awans do grupy mistrzowskiej (ew. walka o europejskie puchary) dla dzisiejszych przeciwników był dwiema różnymi sprawami. Dla Wisły podział punktów jest szansą na grę w Europie w przyszłym sezonie i widać, że podopieczni Kazimierza Moskala dostali wiatru w żagle. Najpierw w naprawdę dobrym stylu pokonali Górnika 4:1, a następnie zremisowali w Gdańsku z Lechią 2:2 po naprawdę ciekawym i dobrym meczu z obu stron. Jeśli chodzi o Pogoń to wydaje mi się, że znalezienie się w grupie mistrzowskiej oznacza ni mniej ni więcej jak po prostu pewne utrzymanie się w lidze. Pamiętam jak po zmianie trenera Pogoń zaczęła wygrywać, mówiło się, że Czesław Michniewicz tchnął nowego ducha w tą drużynę ale wydaje się, że wszystko to uleciało gdy okazało się, że Pogoń ma już zapewnione miejsce w Ekstraklasie na przyszły sezon. Najpierw była porażka 1:3 z Lechią Gdańsk, a następnie z Górnikiem 0:2 i wydaje się, że również dziś to Wisła jest faworytem tego spotkania.
Tym bardziej, że Pogoń w Krakowie z Wisłą w ostatnich latach nie spisywała się najlepiej. Ostatni raz Pogoń potrafiła pokonać Wisłę na jej stadionie 19.08.2000r. (2:1). Od tamtej pory Pogoń gościła w Krakowie 10 razy i raptem 3 razy udało im się zremisować oraz 7 razy górą była Wisła.
Jak wygląda sytuacja kadrowa obu ekip? W Wiśle nie zobaczymy dziś  dwójki Emmanuela Sarkiego i Donalda Guerriera. Po stronie gości osłabień jest nieco więcej, kontuzjowani są bowiem Murayama, Małecki, Matynia i Kamess.
Podsumowując uważa, że to Wisła jest bardziej zdeterminowana by osiągnąć swój cel w tym sezonie (celem jest jak mniemam Liga Europy) i trzeba przyznać, że w ostatnich spotkaniach ta gra Wisły może się podobać i można mieć nadzieje, że swój cel osiągnął. Jeśli chodzi o Pogoń to tutaj wydaje się, że cel został już osiągnięty (utrzymanie) i po realizacji jego ta drużyna nieco spoczęła na laurach (porażki z Lechią i Górnikiem). Myślę, że dziś Wisła powinna to wszystko potwierdzić i zdobyć komplet punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Jagiellonia
Typ: X2
Kurs: 2.80
Godz: 20:30
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:

 

Przed nami kolejna kolejka polskiej ligi, w której to jeszcze mogą dziać się cuda. Obecnie na prowadzeniu Lech, za nim Legia i Jagiellonia i to te 3 ekipy powinny walczyć o Mistrzostwo Polski. Kwestia jest jednak taka, że dzisiaj Białystok jak przegra myślę, że odpadnie z tej rywalizacji, ale presja jest po stronie Legii i tak nie musi się stać. Warszawiacy są w słabej formie, najpierw porażka z Lechem, ostatnio remis ze Śląskiem, podczas gdy Jaga również remis z nimi ale za to wygrana z Lechem. Co ciekawe dla tego meczu w ostatnich 8 spotkaniach pomiędzy tymi ekipami nigdy nie wygrał gospodarz, remis lub goście. 2 mecze ostatnie Legii na Łazienkowskiej z Jagą to 2 porażki. Teraz jeszcze trenerem gości jest Probierz, a on potrafi grać z Legią. Gospodarze biją swojego rywala jeżeli chodzi o umiejętności, skład itp. ale w sporcie nazwiska nie grają. Legia jest w dołku, za to goście są na fali wznoszącej, do tego presja po stronie gospodarzy, którzy jak nie wygrają 3 spotkania w rundzie finałowej to będzie już kryzys. Do tego w przypadku wpadki i wygranej Lecha ucieknie on już na 4 pkt, a na 4 kolejki przed końcem to będzie już dobra zaliczka. Według mnie nie ma sensu dzisiaj stawiać na gospodarzy, lepiej już zaryzykować X2 bo ten mecz nie będzie łatwy dla Legii jak wskazują kursy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 

Typ: Powyżej 2.5

Kurs: 2.01

Godz: 20:30

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Po tym jak rozstrzelała się wczoraj słabsza połowa tabeli liczę na powtórkę dzisiaj ekip z czołówki. Może 19 goli w 4 spotkaniach będzie ciężko powtórzyć, ale na gole przynajmniej w meczu Wisły z Pogonią należy liczyć. Pogoń zajmuje ostatniej miejsce w najlepszej ósemce sezonu i szanse na walkę o LE mają tylko matematyczne z taką formą jaką prezentują ostatnio. Wisła gra o powrót do europejskich rozgrywek. W dwóch meczach dodatkowej rundy zdobyli cztery oczka, najpierw trzy pewnie pokonując Zabrzan 4:1 u siebie a w ostatniej kolejce zremisowali z Lechią Gdańsk. Ostatnio Biała Czerwona nabrała u siebie tempa i zaczynają wykorzystywać atut boiska tak jak za najlepszych czasów. Pogoń po trzech porażkach z rzędu liczy na przełamanie, ale terminarz fatalny bo grają najbliższe mecze z całą czołówką więc ciężko im będzie choćby o skok jedno miejsce wyżej w tabeli. Martwi mnie brak Guerriera i Sarkiego u gospodarzy, ale swoje problemy mają również goście więc sytuacja personalna na remis można powiedzieć. Forma i sytuacja w tabeli sprawia, że najrozsądniejszym typem na ten mecz jest zagranie na krakowski zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa - Grupa Mistrzowska

20.05.2015 g. 20:30

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

 

Typ: Jagiellonia over 0.5 / 1,87 Unibet

 

Kursy na ten mecz to jakaś abstrakcja. Legia jest mega faworytem, a Jagiellonia traktowana jest przez bukmacherów jak chłopcy do bicia. Chyba nikt nie wierzy, że Jagiellonia może w ciągu trzech dni zagrać jeszcze raz taki mecz jak z Lechem w Poznaniu, ale bez przesady. Legia jest aktualnie w słabej formie. Oczywiście Berg nadal zaklina rzeczywistość i mówi, że mają bardzo dobrą pozycję i szanse na mistrzostwo, ale chyba sam nie wierzy w to co mówi albo jest to typowe gadanie pod publiczkę. Nie da się ukryć, że Legia w tym momencie jest słaba. W tym sezonie przegrali już dziewięć spotkań. U siebie mają bilans 10-3-3 i bilans bramkowy 32-16. Ostatnio przegrali z Lechem 1-2 i wygrali z Pogonią 2-1 czy też zremisowali z Wisłą 2-2. Jagiellonia ma obecnie tyle samo punktów co Legia i bilans wyjazdowy 7-4-5 z bilansem bramkowym 21-18. Ostatnio wygrali w Poznaniu 3-1 rozgrywając bardzo dobry mecz, a dzisiaj zagrają sobie na totalnym luzie. To Legia musi (cztery punkty straty do Lecha po dzisiejszym meczu), a oni tylko mogą. To Legia jest mistrzem i gra u siebie. W tej sytuacji Jagiellonia ustawiona na kontrę to jest to co zawodnicy Probierza lubią grać najbardziej. Szanse na to, że strzelą w tym meczu gola są bardzo duże. W ostatnich bezpośrednich spotkaniach między Legią i Jagiellonią zazwyczaj wygrywała ekipa grająca na wyjeździe. W tym sezonie Jagiellonia na Legii wygrała 3-1, a Legia na Jagiellonii 3-0. Wcześniej znowu Jagiellonia wygrała na Legii 3-0, a Legia na Jagiellonii 3-2 i 3-0. A jeszcze wcześniej Jagiellonia wygrała na Legii 2-1 i zremisowała 1-1. W ostatnich czterech meczach na Łazienkowskiej zdobywała przynajmniej jedną bramkę i moim zdaniem dzisiaj będzie tak samo. Zawodnicy Probierza są w bardzo dobrej formie, opromienieni wygraną na niezwykle trudnym terenie w Poznaniu, sytuacja kadrowa jest komfortowa, a Legia jest pod formą. Może ekipa gości tego meczu nie wygra, ale moim zdaniem strzeli w tym wyjazdowym spotkaniu bramkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna Polska
Spotkanie Zawisza-Łeczna
Typ: 1 DNB
Kurs 1.53
Buk Bet 365
Godz: 18:00
Analiza: Na piątek postanowiłem zagrać spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Zawisza Bydgoszcz podejmowałą będzie na swoim stadionie ekipę Górnika Łeczna. Obie ekipy w chwili obecnej znajdują się w grupie spadkowej, pomiędzy nimi jest 4 punkty różnicy na korzyść tych drugich, jeżeli Bydgoska Zawisza w tym sezonie chce utrzymać się w lidze w tym spotkaniu po prostu przegrać nie może a najlepiej było by gdyby tutaj poszukała kompletu punktów, tym bardziej że goście miewają różne spotkania, czasem wyjdzie im dobry mecz,ale często jest tak że po prostu nie potrafią sobie stworzyć nawet dogodnej sytuacji do zdobycia bramki, Zawisza natomiast jest zespołem według mnie lepiej poukładanym , chociaż nie pokazuję tego w chwili obecnej tabela. Gospodarze oprócz wpadki na tym stadionie z zespołem Cracovii, resztę spotkań wygrali lub remisowali dla przykładu, tylko w 5 poprzednich grach zdobyli tutaj 12 punktów raz ponosząc porażkę a resztę spotkań zakończyli zwycięstwami, Łeczna natomiast wygrała dwa swoje poprzednie spotkania wyjazdowe,ale według mnie wcale na te wygrane aż tak bardzo nie zasłużyła bowiem mecze były wyrównane, teraz jedzie do Bydgoszczy i myślę że z tego terenu punktów nie przywiezie, postawiłbym w tym spotkaniu na wygraną gospodarzy dokładnie 1 golem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Polska
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz    -    Górnik Łęczna

Typ: 1
Kurs: 2.20
Godz: 18:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Dzisiaj mecz o życie dla jednych i drugich jeśli chodzi o utrzymanie w Polskiej ekstraklasie. Według mnie to już ostatni dzwonek dla Zawiszy Bydgoszcz która jeśli chce się utrzymać w ekstraklasie to musi wygrywać mecze przed własną publicznością i to z zespołem który jest jej największym rywalem do spadku zaraz obok Korony Kielce. Według mnie Zawisza Bydgoszcz gra u siebie bardzo mądrze, nie szuka bramek na siłę, najpierw zabezpiecza tyły a później myśli o atakowaniu braki przeciwnika. Według mnie ten mecz będzie pod jej dyktando i piłkarze z Bydgoszczy wygrają ten pojedynek który może i tak im nic nie dać. Jeśli tu padnie remis bądź wygra Łęczna w co wątpię to wtedy można otwarcie powiedzieć że Zawiszę od spadku już chyba nie uratuje nic, mając w zanadrzu aż dwa wyjazdy w pozostałych trzech meczach. Dzisiaj Bydgoszczanie zagrają o awans, zagrają o swoje pensje i byt w ekstraklasie, według mnie włożą serce w walke w dzisiejszym spotkaniu i wyjdą z niego zwycięsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Cracovia - Korona Kielce

Typ: Powyżej 2.5

Kurs: 1.97

Godz: 20:30

Bukmacher: Pinnacle 

Analiza:

 

Jesteśmy na ostatniej prostej a forma Korony spadła tak, że już tylko mają punkt nad strefą spadkową. Cracovia odwrotnie, trafili z formą i przewodzą w grupie spadkowej i nad strefą spadkową mają siedem punktów przewagi co praktycznie oznacza utrzymanie krakowskiej drużyny aczkolwiek zwycięstwo dzisiaj byłoby dobrym zaznaczeniem utrzymania się w ekstraklasie. Co najważniejsze Cracovia ma formę strzelecką bo w ostatnich pięciu spotkaniach strzelili 13 goli, w czterech po 3 gole i w jednym meczu trafili raz. Wygrane na wyjeździe 3:0 z Zawiszą i Łęczną a u siebie 3:1 ponownie z bydgoskim klubem i z Bełchatowem. W meczach Korony też ostatnio pada sporo goli i te mecze oglądało się ciekawie z uwagi na ofensywne akcje, przynajmniej te które oglądałem. Na wyjazdach Koroniarze regularnie tracą gole i liczę że będzie i tym razem tak. W tej rundzie dodatkowej oglądamy sporo goli i pozostaje się tylko cieszyć i stawiać w wybranych meczach taki typ a mecz Cracovii z Koroną właśnie się zapowiada na strzeleckie widowisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Polska - Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń - Legia

Typ: 2
Kurs: 1,65
Godz: 18:00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

 

Szczecinianie od czasu, gdy zapewnili sobie miejsce w grupie mistrzowskiej, nie potrafią odnieść zwycięstwa. W trzech meczach fazy finałowej rozgrywek zespół dowodzony przez Czesława Michniewicza przegrał dwa razy, odpowiednio z Lechią i Górnikiem. Z kolei w boju z Wisłą szczecinianie zremisowali rzutem na taśmę.

Tymczasem Legia to team, który w siedmiu ostatnich meczach poniósł tylko jedną porażkę. Miało to jednak miejsce w kluczowym dla losów mistrzostwa spotkaniu, bo z Lechem Poznań. Ponadto w ostatniej kolejce ligowej Wojskowi zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa z Jagiellonią z rzutu karnego w dziewiątej minucie doliczonego czasu gry!

Gospodarze do swojego sobotniego spotkania podejdą mocno osłabieni. Z powodu nadmiaru żółtych kartek nie będzie mógł zagrać Rogalski. Z kolei kontuzje wykluczają z gry czterech piłkarzy. Są nimi: Małecki, Matynia, Murayama oraz Robak. Natomiast norweski szkoleniowiec obrońców tytułu mistrzowskiego nie będzie mógł skorzystać z usług: Koseckiego, Vrdoljaka i Szwocha.

Legia jeśli chce obronić tytuł mistrzowski musi to spotkanie wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Lechia - Lech

Typ: Lech - REMIS = ZWROT

Kurs: 1.83

Godz: 18:00

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)

Analiza:

 

Ostatnia prosta w walce o mistrzostwo, które Lech ma w swoich nogach bo jak wygrają wszystkie spotkania to zostaną mistrzem. Legia wczoraj wygrała i jeśli Kolejorz chce pozostać liderem musi wygrać w Gdańsku. Problemem Lecha jest nierówna gra, potrafią zagrać 2-3 mecze na wysokim poziomie, że czasami ręce same składają się do oklasków bo składnej akcji by później zagrać fatalny mecz bez błysku tak jak z Jagiellonią choćby. Wierzę, że Lech będzie tą ekipą z meczów z Legią czy z ostatniego meczu ze Śląskiem. Potrafili wygrać w Warszawie to i z Lechią powinni być drużyną, która prowadzi grę. Zdaje sobie sprawę, że Lechia u siebie gra dobrze i równo i traci mało goli i walczą jeszcze o europejskie puchary to zwiastuje świetny mecz i bardzo trudny dla obu ekip. Kolejorz ma jednak indywidualności na wyższym poziomie i to może być decydujące jeśli chodzi o wynik bo spodziewam się, że jeden mecz zadecyduje o zwycięzcy tego meczu. Zabezpieczam się na DNB na wypadek sytuacji, w której Lech będzie bardziej przypominać zespół z meczu z Jagą niż z Legią. Bo to były dwa odmienne zespoły choć pod jedną nazwą. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna Polska
Spotkanie Podbeskidzie-Cracovia
Typ: x
Kurs 3.30
Buk William Hill
Godz: 18:00
Analiza: Witam, na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w polskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym ekipa Podbeskidzia podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Cracovii, Ci drudzy już praktycznie zapewnili sobie pozostanie w lidzę na sezon następny, drużynie z Bielska praktycznie brakuję już tylko na dobrą sprawę remisu oraz korzystnych wyników w innych spotkaniach tej grupy, myślę że w tej kolejce oba zespoły mogą zagrać asekuracyjnie i zagrać na remis, ponieważ dla obu ekip będzie to dobry wynik, tym bardziej że goście w obecnym sezonie zbyt często na wyjeździe remisów nie notowali gospodarze na swoim stadionie też za często nie wygrywali w poprzednich kolejkach , Cracovia też grała w kratkę więc moim zdaniem łatwo na tym stadionie na pewno miała nie będzie, mój typ na ten mecz to remis oraz podział punktów, myślę że w tym spotkaniu bardzo prawdopodobny jest rezultat bezbramkowy i tak też bym tutaj obstawił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Podbeskidzie vs Cracovia
Typ: Wynik meczu i bramki - Cracovia i +2.5 bramki
Kurs: 4.5
Godz: 18:00
Bukmacher: Betclic
Analiza: Dzisiaj o 18:00 ważny mecz w lidze Polskie w grupie spadkowej. Teoretycznie obie drużyny mają zapewnione utrzymanie ale po tej kolejce może sie dużo zmienić. Podbeskidzie gra ostatnia cienko, porażki z Piastem i Ruchem, remis z Zawiszą  i zwycięstwo z Bełchatowem ale trzeba przyznać, że pada tam minimum 2 bramki na mecz. Cracovia za to jest w bardzo dobrej formie 2zwycięstwa z Zawiszą i Górnikiem Ł, i 2 remisy z Bełchatowem i Koroną. Cracovia z grupy spadkowej gra najlepszy futbol moim zdaniem a Podbeskidzie najsłabszy.. Ich bramki to przypadki i taka prawda, oni powinni spaść z ligi bo nie dość, że ich średnia wieku przekracza ...30lat to jeszcze grają padakę.. Dziś stawiam na zwycięstwo Cracovii i liczba bramek przekroczy 3 a kurs 4.5 zachęca mnie i stawiam to na 100% !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Ślask-Lechia
typ: 1x
Kurs 1.50
Godz: 20:30
Buk Bet 365
Analiza: Witam, na dziś postanowiłem zagrać jedno z ostatnich spotkań polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Wrocławski Śląsk na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Gdańskiej lechii, faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce jest dla mnie drużyna gospodarzy, która w poprzednich kolejkach pomimo niezłej postawy niestety nie punktowała tak często jakby tego chciał sztab trenerski oraz kibice,ale w tym wypadku gospodarze nie mają już czasu na kalkulację tu po prostu trzeba grać i tylko 3 punkty na swoim obiekcie dadzą ekipie gospodarzy 4 pozycję w ligowej klasyfikacji i właśnie wtedy do Gdańszczanie będą tracili do Ślaska 1 punkt. Lechia w spotkaniach wyjazdowych traci sporo swojej jakości, natomiast gospodarze na swoim stadionie w obecnym sezonie przegrywać niezwykli, pokonały ich tylko zespoły jagi, oraz Legii,ale resztę spotkań to remisy,albo zwycięstwa, myślę że w tym spotkaniu Gdańszczanie nie dadzą rady żeby zdobyć jakieś punkty na tym trudnym terenie i to Wrocław będzie zespołem o tą jedną bramkę lepszym, stawiam na wynik 2:1 dla Ślaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Legia -Wisła
Typ: 1/1
Kurs 2.10
Buk Bet 365
Godz: 15:30
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Legia Warszawa podejmowała będzie na swoim stadionie Krakowską Wisłę . Faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym meczu jest ekipa gospodarzy , która dalej liczy się w walce o tytuł mistrza polski i jest obecnie liderem do Poznańskiego Lecha traci natomiast 1 punkt. Goście nie mają sił na pełne 90 minut, często właśnie przez taką sytuację tracą bramki w ostatnich cześciach spotkania, w tym przypadku Legia na pewno zaatakuję od pierwszych minut spotkania, defensywa wisły nie wygląda zbyt okazale ponieważ Burliga oraz Sadlok za bardzo grają na skrzydłach zdecydowanie zapominając o swoich defensywnych zadaniach, taka gra może sprawdzić się ze słabszym zespołem , nie z ekipą Legii, która na swoim stadionie pomimo tego że obecnie nie jest w najwyższej dyspozycji to powinna obnażyć defensywe i słabości Krakowian, mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy , dokładnie 1 golem ponieważ jak już wspomniałem wcześniej Legia nie jest obecnie w najwyższej dyspozycji, stawiam na wynik 1:0.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, T-Mobile Ekstraklasa

Spotkanie:   GKS Bełchatów – Korona Kielce

Typ: over 2.5

Kurs: 1.97

Buk: Pinnacle

Godz. 20:30

Analiza:

Kto by przypuszczał że tak się to wszystko potoczy jeśli chodzi o grupę spadkową dwie kolejki do końca a pewne jest tylko utrzymanie Cracovia pozostałe ekipy jeszcze żyją w niepewności, w najgorszej sytuacji jest ekipa GKS Bełchatów zamykająca ligową tabelę. Dzisiejsze starcie jest dla nich mecze o życie, to samo jednak  dotyczy ekipy Korony której sytuacji jest znacznie lepsza ale na pewno nie klarowna. Gospodarze mieli dobrą jesień byli wtedy na pewno bliżej grupy mistrzowskiej niż spadkowej, wiosna jedna od samego początku to pasmo porażek od lutego tylko dwie wygrane i dwa remisy to katastrofa stąd taka pozycja a nie inna.  Na dwa spotkanie przed końcem tracą cztery oczka do bezpiecznej pozycji i tylko zwycięstwo w dzisiejszym starciu zagwarantuje im jeszcze szansę walki o ligowy byt w ostatniej kolejce.  To co wygląda tragicznie w zespole to defensywa a jest to tym bardziej zaskakujące że był to zespół który taktycznie w defensywie był naprawdę solidnie poukładany ale z tego to już nic nie zostało.  Z każdym spotkaniem wygląda to coraz gorzej a już 6:3 z Piastem i 1:4 z Zawisza to kompromitacja. Powód dla mnie jest prosty nie chodzi tutaj tylko o dyspozycję po prostu sytuacja w tabeli wymusza na nich atakowanie a wówczas robi się tyle luk w defensywie że  te bramki tracić będą i dzisiaj bo dla mnie Korona w ofensywie to ten sam poziom co Piast oraz Zawisza a na pewno potrafią grać szybko i kombinacyjnie. Nadzieją GKS jest to że te same problemy w drugiej rundzie ma Korona która też traci w łatwy sposób bramki ale ma więcej jakości w ofensywie.  Patrząc na sytuacje w tabeli grę obu ekip to po prostu nie będzie to mecz w którym ktoś będzie bronił a nawet jak taką taktykę zastosuje to dobrze im to nie wróży bo jakości w defensywie w obu przypadkach nie ma i nie ma opcji być coś w ciągu trzech dni się zmieniło, dodatkowo bramka którejkolwiek z ekip otworzy ten mecz  tak jak to mało miejsce w ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Cracovia -Ruch
Typ: Cracovia 1 dnb
Kurs 1.58
Buk Unibet
Godz: 20;30
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie w którym Cracovia , która już w obecnym sezonie zapewniła sobie utrzymanie w polskiej ekstraklasie piłkarskiej podejmowała będzie ekipę Chorzowskiego Ruchu, faworytem przynajmniej dla mnie do zdobycia kompletu punktów w tej rywalizacji jest ekipa gospodarzy, która ostatnio jest w bardzo wysokiej dyspozycji i nie robi im za bardzo różnicy czy grają na swoim obiekcie czy też na wyjazdach ponieważ wszędzie udaję się im zdobywać komplety punktów, myślę że podobnie może być w tym spotkaniu chociaż gospodarzy wcale już w tym spotkaniu wygrywać nie musza, Ruch na wyjazdach grywał rózne spotkania,ale myślę że na stadionie Cracovii łatwo chociaż o jeden punkt niebieskim nie będzie, postawię na wygraną gospodarzy dokładnie 1 golem, oraz wynik 1:0.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice
Typ: 1
Kurs: 2.05
Godz: 20:30
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Po bardzo ważnym zwycięstwie nad Bełchatowem (4-1) Zawisze Bydgoszcz czeka dziś kolejny bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Na Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy zawita dziś Piast Gliwice, drużyna, która owszem nie może być pewna utrzymania ale też wiedzą, że w ostatniej kolejce zagrają u siebie z Cracovią, która o nic już nie walczy. Zawisza dziś natomiast znów zagra z "nożem na gardle" muszą wygrać jeśli chcą pozostać w grze o utrzymanie. Czy są wstanie tego dokonać?
Osobiście uważam, że tak. Piast owszem potrafi rozegrać naprawdę dobre spotkani i wygrać efektownie jak np. z Bełchatowem (6-3). Problem w tym, że głównie te dobre mecze rozgrywają u siebie, na wyjazdach Piast nie jest już tak skuteczny. Zresztą najlepiej pokazują to statystyki - Piast na wyjazdach wygrał 3 razy, 4 razy zremisował i aż 10 razy przegrywał - 15 pkt zdobytych to najsłabszy wynik w całej lidze jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Zawisza natomiast u siebie wygrała 6 spotkań, 3 zremisowała i 8 przegrała, pamiętajmy jednak, że porażki te miały miejsce głównie na początku sezonu gdy Zawiszy nie wychodziło zupełnie nic. Ostatnio postawa u siebie uległa poprawie i dziś mogą spoglądać na mecz z Piastem z optymizmem.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to u gospodarzy dziś nie zagrają Gajewski i Predescu. Nieco większe kłopoty mają w Gliwicach bowiem kontuzjowani są Murawski, Rusov, Wilczek i Zivec. Wilczek jak wiemy to najlepszy strzelec nie tylko Piasta ale i całej ligi (20 goli), dodatkowo będący w ostatnim czasie w naprawdę dobrej formie, ponadto Rafał Murawski również jest dość ważnym zawodnikiem w drużynie Piasta. Myślę, że są to naprawdę spore osłabienia stąd moja propozycja na zwycięstwo Zawiszy. Myślę, że Bydgoszcz wciąż pozostanie w grze jeśli chodzi o utrzymanie po dzisiejszej kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, T-Mobile Ekstraklasa

Spotkanie:   GKS Bełchatów – Korona Kielce

Typ: over 3.5

Kurs: 3.35

Buk: Betsson

Godz. 20:30

Analiza:

Do czego to doszło, żeby grać naszą piłkę, ale jak grać to coś grubego i po grubym kursie, dzisiaj stawiam na overy mecz w Bełchatowie i to grubo overowy, bo zakładam przed meczem, że zobaczymy chociaż z cztery brameczki - i to jest wszystko możliwe. Obie ekipy dziurawe obrony, a w ataku coś tam świrują. Bełchatów w ostatnich trzech spotkaniach stracił 12 bramek i strzelił 8, więc jak widać wszystko jest możliwe, żeby i dzisiaj zobaczyć ciekawą kopaninę z bramkami. Korona może nie tak overowa, jak GKS bo tylko 5 straconych i 4 zdobyte, ale dzisiaj powinni się chłopaki rozstrzelać, bo bramkarz GKSu i obrona są najsłabszymi ogniwami w lidze razem z defensywą Podbeskidzia. Piech ostatnio w dobrej formie, więc nic tylko brać kurs, ale za stawkę z głową. Według mnie pewniaczek %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : PIłka nożna Polska
Spotkanie Lechia -Legia
Typ: 2 DNB
Kurs 1.67
Buk Bet 365
Godz: 20:30
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy pilkarskiej w którym Lechia na swoim stadionie podejmowała będzie kandydata do tytułu mistrza Polski czyli Warszawska legię, faworytem do zdobycia w tym spotkani kompletu punktów, według mojej oceny jest ekipa gości Lechia w poprzednich spotkaniach miała sporego pecha, mówie tutaj szczególnie po spotkaniu z Lechem, oraz o meczu z zespołem Ślaska w poprzedniej kolejce gdzie Lechia miała zdecydowaną przewagę na wyjeździe , prowadziła grę stwarzała sytuację,ale punktów z Wrocławia nie wywiozła, w tym spotkaniu ekipa gospodarzy ma o co grać ponieważ 4 pozycja to gra w pucharach, legia gra o tytuł wiadomo że jest to drużyna , która pomimo słabszej dyspozycji potrafi wygrywać spotkania na swoim stadionie jak i w meczach wyjazdowych, myślę że Lechia , która nie jest nauczona presji ze strony kibiców jak i władz klubu, może sobie w tym spotkaniu nie poradzić, Legia natomiast w każdym spotkaniu jest pod presja i to może być dla nich tylko kolejnym spotkaniem o wszystko, poza tym goście sa piłkarsko lepszym zespołem niż drużyna gospodarzy, myślę że popularni wojskowi są w tej kolejce zespołem, który może powalczyć o komplet punktów, zagram na ich wygraną dokładnie 1 golem oraz wynik 0:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 2.25
Godz: 20:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wiemy już, że Polskę w europejskich pucharach będą reprezentować Lech, Legia i Jagiellonia. Zostało jeszcze jedno miejsce do obsadzenia i 4 chętnych są nimi Śląsk, Lechia, Wisła i Górnik, wszystkie te drużyny mają szansę by zagrać w el. Ligi Europy w przyszłym sezonie. Może się oczywiście tak stać, że już dziś poznamy ten zespół jeśli Śląsk wygra, a Górnik i Lechia przegrają swoje spotkania, wtedy zespół z Wrocławia zapewni sobie grę w el. Ligi Europy. Ja jednak liczę dziś na nieco inne rozstrzygnięcia.
Wisła chce znów zawitać do europejskich pucharów, dziś jest ich ostatnia szansa by włączyć się w wyścig o Ligę Europy - muszą wygrać. Owszem ostatnio wyniki "Białej Gwiazdy" mocno zawodzą. Po efektownym 4:1 z Górnikiem, później były dwa remisy 2:2 z Lechią po dobrym meczu i 2:2 z Pogonią po słabszym. 2 ostatnie mecze to już jednak porażki z Jagiellonią 1:2 i Legią 0:1.
Warto jednak zwrócić uwagę, że już w tym 2 meczach przegranych Wisła prezentowała się naprawdę dobrze i do tego by choćby zdobyć w tych meczach po punkcie zabrakło trochę szczęścia, a w meczu z Legią (po raz kolejny w meczu Legii) mistrzowski Polski znów pomogli sędziowie, uznając bramkę zdobytą ze spalonego.
Czy dziś Wisła jest wstanie wygrać? Według mnie tak. Wisła u siebie nie przegrała od 7 marca gdy przegrali z Zawiszą (0:1), od tamtej pory rozegrali 5 spotkań z z czego wygrali 3 i 2 zremisowali. Śląsk natomiast na wyjazdach w tym roku nie wiedzie się najlepiej, dość powiedzieć, że ostatni raz wygrali w delegacji jeszcze w ubiegłym roku - 5 grudnia z Zawiszą. Od tamtej pory w delegacjach byli 8 razy i 3 razy przegrali oraz 5 razy remisowali.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to Wisła dziś zagra bez Sarkiego, Miśkiewicza i Sadloka, w Śląsku jedynie Calahorro jest poza kadrą meczową. Mimo to liczę, że Stilić i Brożek poprowadzą "Białą Gwiazdę" do zwycięstwa w tym meczu. Myślę, że Wisła naprawdę nieźle prezentowała się w ostatnich przegranych meczach i liczę, że dziś karta się odwróci, bo i z Pogonią stracili gola w ostatniej minucie doliczonego gry i dziś to jednak Wisła będzie triumfować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna / Polska / T-Mobile Ekstraklasa /

Godzina 20:30 / 03.06.2015

Spotkanie - Lechia : Legia

Typ - czerwona kartka / tak

Kurs - 3.65

Buk - Betsson

 

Nie zwykle ważny mecz szczególnie dla Legii , wiadomo walczą o tytuł jednak mają u jeden pkt mniej od Lecha i praktycznie w dwóch ostatnich meczach tylko dwa zwycięstwa i potknięcie Lecha może te tytuł dać , dziś graja na trudnym terenie w Gdańsku gdzie gra się ciężko a w sezonie zasadniczym stracili tu wszystko i polegli 1:0 , taki wynik dziś nie wchodzi w rachubę i spodziewam się ciężkiego boju ze strony Legii a co za tym idzie i sporo fauli , sędzią jest pan Tomek Musiał któy w tym sezonie dosyć obficie sypie kartkami i to nie tylko żółtymi ale i czerwona również była parę razy pokazana jednak do mojego typu biorę jego statystykę pod nazwą w/g klubów a tu jest obficie pod względem czerwonych i tak w meczach z udziałem Lechii czerwieni było 6 a z udziałem Legii również 6 tak więc w tak ważnym spotkaniu decydującym o tytule mistrzowskim musi iskrzyć i być czasami brutalnie dlatego z mojej strony idę w czerwień !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Polska - Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia - Legia

Typ: 2
Kurs: 2,38
Godz: 20:30
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

Rywalizacja o mistrzostwo Polski wkracza w decydującą fazę. W środowy wieczór druga w tabeli Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Lechia Gdańsk. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem żaden  z zespołów nie może sobie pozwolić na porażkę. Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu Legia zajmuje drugie miejsce z jednym punktem straty do Lecha Poznań, na którym cały czas wywiera presję. Podopieczni Henninga Berga zdają sobie sprawę, że strata punktów w Gdańsku może być równoznaczna z utratą szans na mistrzostwo. Legia nie może się jednak spodziewać łatwej przeprawy, bowiem Lechia cały czas walczy o europejskie puchary. Drużyna Jerzego Brzęczka traci tylko jedno oczko do premiowanego grą w Lidze Europy czwartego miejsca, które obecnie zajmuje Śląsk Wrocław.

Z ostatnich wyników zadowoleni mogą być tylko piłkarze Legii, którzy wygrali trzy kolejne spotkania po 1:0. Zespół Henninga Berga zostawiał w pokonanym polu kolejno Jagiellonię Białystok, Pogoń Szczecin i Wisłę Kraków. Trzeba jednak zaznaczyć, że wyniki uzyskiwane przez Legię są zdecydowanie lepsze od prezentowanej przez nią gry.
Tymczasem Lechia w tym samym okresie zdobyła tylko trzy punkty. Po zwycięstwie 1:0 nad Górnikiem Zabrze przyszły dwie kolejne porażki. Lechiści musieli uznać wyższość Lecha Poznań (1:2) i Śląska Wrocław (0:1). 

Powiedzieć, że Legia nie zachwyca to nie powiedzieć nic; drużyna Berga gra bardzo przeciętnie, ale dzięki solidności i obecności kilku wyrózniających się na tle ogólnego poziomu Ekstraklasy zawodników na czele z Orlando Sa może minimalnie wygrać ten mecz i do końca naciskać na Lecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Polska - Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń - Jagiellonia

Typ: X2
Kurs: 1.55

Godz: 20:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W tym okresie jest tak, że ciężko znaleźć coś solidnego do grania z dużym kursem, wczoraj się udało ustrzelić ciekawy kurs w ekstraklasie, a dzisiaj pobieram już bardziej coś bezpiecznego - Pogoń vs Jagiellonia. Skąd pomysł, żeby grać X2? Jagiellonia teoretycznie nadal walczy o mistrzostwo, a dzisiaj jest okazja, żeby zbliżyć się do klubu z Warszawy, który jedzie do Gdańska na spotkanie z Lechią. To nie będzie łatwe zadanie dla zawodników ze stolicy. Lech też ma okazje dzisiaj zgubić punkty, więc nawet do pierwszego miejsca można się zbliżyć. Kolejnym typem za jest to, że Pogoń sobie rotuje w składzie na dzień dzisiejszy, trener daje pograć młodym, sprawdza ławkowych, jak im idzie gra w najlepszej lidze świata %-) Remis biorę w ciemno. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Polska
SPotkanie Piast-Cracovia
Typ: 1dnb
Kurs 1.73
Buk bet 365
Godz: 20:30 Analiza: Witam, na dziś postanowiłem wybrać spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Gliwickiego Piasta podejmowała będzie na swoim stadionie w tym ostatnim meczu Cracovię Kraków, dla mnie faworytem do zwycięstwa w tej kolejce jest ekipa gospodarzy, która na swoim stadionie w obecnym sezonie zdobyła sporo oczek, ponieważ az 33, na wyjazdach Gliwice grały słabo,ale na swoim boisku rzadko się myliły i traciły punkty , ostatnie spotkanie jakie pamiętam był to mecz z zespołem z Górnikiem Łeczna i porażka 2:3 , natomiast Cracovia w tej rundzie radzi sobie bardzo dobrze,ale przecież utrzymanie już ma zapewnione a ich dobra gra nie może wiecznie trwać, w tym meczu trener Jacek Zieliński swobodnie może dać pograć młodym zawodnikom, ekipa gości nie musi już zupełni nic udowadniać, natomiast gospodarze na swoim boisku przed swoją publiką będą chcieli w tym meczu poszukać ostatniej wygranej w takim składzie z Kamilem Wilczkiem, który już raczej an pewno jako król strzelców opuści drużynę ze Ślaska, mój typ na ten mecz to wygrana zespołu gospodarzy dokładnie 1 golem oraz wynik 2:1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna Polska
Spotkanie Ślask-Pogoń
Typ; 1
Kurs 1.62
Buk Bet 365
Godz: 18:00
Analiza: Ostatnia seria polskiej ekstraklasy piłkarskiej, w spotkaniu tym Wrocławski Ślask podejmował będzie na swoim stadionie ekipę Szczecińskiej Pogoni, dla mnie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie ekipa , która na swoim stadionie w obecnym sezonie przegrała tylko dwa spotkania ligowe, tyle samo co Poznański Lech, który walczy o tytuł mistrza kraju, drużyna ze Szczecina, z wyjazdów niezwykle rzadko przywozi jakiekolwiek punkty, uważam że teraz może być podobnie, co prawda obie ekipy nie mają już o co grać,ale Śląsk przed swoją publicznością będzie chciał godnie pożegnać się z publiką, poza tym w poprzednich swoich dwóch spotkaniach z Wisła jak i Lechią pokazał że jest zespołem , który zasługuję na grę w europejskich pucharach, w tej kolejce gospodarze są dla mnie faworytem, ponieważ drużyna ze Szczecina swoje trzy poprzednie spotkania zagrała bardzo słabo, strzeliła tylko 1 bramkę tracąc ich aż 8, Pogoń również nigdzie nie awansuję i z dorobkiem 22 oczek zamyka grupę mistrzowską , stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo gospodarzy i myślę że będzie to wygrana jednym golem oraz wynik 2:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna / T-Mobile Ekstraklasa

07.06.2015 / godz. 18:00

Spotkanie - Legia : Górnik

Typ - Legia strzeli over 4,5 gola

Kurs - 7.00 / Bet365

Wydaje mi się że Górnik dziś po raz drugi przegra i to sporo , po ostatnim meczu u siebie z Lechem i porażce 1:6 bardzo zdenerwował się trener Legii Henning Berg który nie przebierał w słowach i powiem szczerze że miał rację bo Zabrzanie wystąpili w tym pojedynku w bardzo okrojonym składzie a trener Zabrzan tłumaczył się kontuzjami i nie dyspozycja niektórych piłkarzy a wiadomo było że podłożą się Lechowi aby to on zdobył tytuł mistrzowski w tym sezonie i uważam posunięcie trenera Zabrzan za nie odpowiednie ale zostawmy to i przechodzę do spotkania , tak wiec dziś Legia na pewno zagra na 120% swoich możliwości , tytułu może nie uda im się zdobyć bo Lech w/g mnie nie powinien sobie już pozwolić na odebranie mistrza za to Legia swoją złość dla Zabrzan udokumentuje demolką tak to przynajmniej odczuwam z reszta w tym sezonie u siebie zaledwie zremisowali 1:1 ale za to w Zabrzu rozgromili Górnika aż 4:0 a sięgając wstecz to Górnikowi tutaj za bardzo nie idzie i patrząc od 2000 roku nie wygrali tu ani jednego spotkania tak więc dziś liczę na Legię i ich złość wylaną w postaci sporej ilości goli !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...