Skocz do zawartości

Tablet


Darecki79

Rekomendowane odpowiedzi

Siema szpece :-D

 

chciałbym sobie kupić tableta, taki żeby mi służył w domu gdy na lapku siedzi szanowna małżonka :)

I potrzebny by mi był w zasadzie tylko do neta ( w zasadzie głównie mi zależy na oglądaniu meczyków i sportu online)

I wybrałem sobie już nawet model :arrow:http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/kiano-elegance-8-by-zanetti-3g.bhtml

 

I teraz mam zagwozdkę, otóż na szczęście przeczytałem wszystkie komenty tego urządzenia i ktoś napisał, że ten tablet nie obsługuje Flasha. Później dowiedziałem się, że to Android jest temu winny (każda nowsza jego aktualizacja), to właśnie Chrome pod Androidem nie obsługuje tego Flasha.

I sam to sprawdziłem, w Euro RTV włączyłem weeb.tv, zarzuciłem jakimś kanałem i pokazał mi się czarny ekranik z niebieskim klockiem :D

 

Zadałem pytanie czy da się to obejść tym specom z RTV i jeden powiedział mi, że wystarczy zainstalować inną przeglądarkę,

drugi z Komputronika powiedział mi że mam kredki, że nic się z tym nie da zrobić żeby oglądać na Androidzie strony we Flashu,

kuzyn powiedział mi, że wystarczy że zainstaluję sobie jakąś przeglądarkę z Delfinem,

koleś w Media powiedział mi że Android nie pozwoli mi zainstalować żadnej innej przeglądarki niż Chrome,

 

No qrwa :D Powiedzcie mi pany bo przecież każdy tablet jest teraz na Androidzie (tzn taki na który mnie stać...) i chcecie mi powiedzieć, że kupują tableta GoClever za 199 i Della za 1000 zł tak samo nie będę mógł oglądać weeb.tv??

 

Macie urządzenia z Androidem i da się to jakoś obejść, żeby mi to hulało?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wydaje mi się wszystko Ci ruszy tak samo jak i na tablecie za tysiaka pewnie ale szybkość nie ta sama. Od siory mały dostoł na kumunia tablet za 4stówki i jest różnica w ciul. Dużo wolniejszy i po miesiącu już mają problem z odpalniem %-)

Logiczne ze musi być różnica między tabletem za 400 i za 1300 :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mosz go na Androidzie? napisz jaki system bo na starszych wersjach chodzi, bodajże poniżej 4.1

 

No wiem, że jest różnica pomiędzy takimi tabletami pociuloku :D ze inny procek, pamięć itp.

Mi chodzi o to, że i na tablecie za 1000 z systemem Android 4.2 Jelly i na GoCleverze z Biedry na tym systemie nie bydzie chodzić weeb na Flashu :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych marketach ch**a sie znaja a co flesha to na kazdym tablecie chula wysztarczy zainstalowac ta przegladarke i bedzie dzialac musi https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser&hl=pl mozilla tez juz jest ok bo jakas aktualizacje zrobili jedynie gdzie nie bedzie dzialac to jak narazie na chrome pozdro a no i jak przegladarke zainstalujesz to pozniej adobe flash player oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...