Skocz do zawartości

Konkurs - za co najbardziej lubisz Obstawianie.com?


Gość alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nagroda główna: BON 5 PLN bet at home

 

Jak wszyscy wiecie dzisiaj, czyli 15.06.14 obchodzimy jubileuszowe, 10-te urodziny forum Obstawianie.com. Przez cały dzień mieliście szansę wygrać różnego rodzaju nagrody ufundowane z tej okazji przez Administrację. Największe emocje są już za nami, ale tytułem podsumowania postanowiłem osobiście zorganizować jeszcze jeden, ciekawy mam nadzieje konkurs. Pytanie jest bardzo proste:

 

Za co najbardziej lubisz Obstawianie.com? %-)

 

Piszcie co Wam w duszy gra, dlaczego tu siedzicie, co Wam się najbardziej podoba, za co lubicie to forum itp, itd - autor najciekawszego, najbardziej interesującego, najzabawniejszego, najoryginalniejszego, ogólnie najlepszego wpisu otrzyma ode mnie nagrodę w postaci bonu 5 PLN do bet at home :cwaniak:

 

Odpowiedzi podajemy do 17.06.14, do godziny 23:00.

 

*Zwycięzcę wybiorę ja sam, ale możecie mi pomóc w podjęciu decyzji przyznając PR autorom najlepszych według Was wpisów :))

 

No to tyle gadania, do dzieła rodacy, czas start! :wuwu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najbardziej chyba za to, że Administracja trzyma to forum solidną ręką i rozpieszcza swoich użytkowników. Można śmiało powiedzieć, że to forum z dniem wczorajszym dzięki swojemu jubileuszowi przeszło do historii i chyba nie ma drugiego takiego forum i nie będzie które potrafi w tak krótkich odstępach czasowych rozdać na forum aparat fotograficzny, telefon Galaxy Tab 3, Play Stadion 3, kartę paysafecard 300 oraz wiele, wiele więcej ciekawych rzeczy o mniejszych wartościach. Jeszcze raz gratulację! :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to najlepsze forum na necie. Zdecydowanie najlepsi ludzie, za te super wyzwiska na fb i temat bez cenzury :) Za bony chociaż i tak rzadko kiedy je dostawałem hehe. Za super organizacje na forum, za to jak Administratorzy trzymają ręke na forum i przez tyle lat przetrwało. A no i oczywiście za elite bo nie ma lepszego konkursu jak Elite obstawianie ! :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie Obstawianie.com za to że to obecnie najlepsze tego typu forum w necie i każdy znajdzie tu coś dla siebie i nieważne czy interesuje się piłką nożną, siatkówką, hokejem czy innymi dyscyplinami i do tego użytkownicy tego forum są bardzo pomocni jak ktoś czegoś nie wie i zapyta :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakowiak1921, może zrobimy jakiś-rozkręcimy to:} byl to jeden z najlepszych na forum... ze zrzuta np.fantasy na nhl albo ligowy co o tym myślisz Jokierit :p bebe i spóła dorzuca po kubku i koszulce i będzie git ps.kur...nie umiem wygrać tych gadżetów bebe ile by kosztował kubek:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakowiak1921, może zrobimy jakiś-rozkręcimy to:} byl to jeden z najlepszych na forum... ze zrzuta np.fantasy na nhl albo ligowy co o tym myślisz Jokierit :p bebe i spóła dorzuca po kubku i koszulce i będzie git ps.kur...nie umiem wygrać tych gadżetów bebe ile by kosztował kubek:P

 

Ponoć ma być ten konkurs w tym roku reaktywowany, jak nie będzie to z chęcią wchodzę. Oczywiście wszystkie ligi jakby co, w tym KHL gdzie Jokerit na pewno zdobędzie mistrza :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec konkursu :wuwu:

 

Zwycięzce wybierałem zawężając krąg poszukiwań do grona trzech userów: Torbik16, Racuś1921, maer bo tylko oni wysilili się żeby napisać coś więcej niż tylko jedno zdanie %-) Jako, że ciężko było się zdecydować na jeden konkretny post, postanowiłem wybrać ostatecznego zwycięzcę drogą losowania.

 

Metodą raz, dwa, trzy - Baba Jaga patrzy wyszło mi, że wygrywa Racuś1921 :))

 

Gratulacje! Bon zaraz będzie wysłany na pw. Daj znać w temacie, że odebrałeś i że wszystko działa. Powodzenia przy pomnażaniu. :))

 

Dzięki wszystkim za udział i do zobaczenia przy okazji kolejnych urodzin :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...