Skocz do zawartości

[Zamknięty] EUROPA: Liga Mistrzów Mężczyźni - Final Four


johnybee1

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Pilka Reczna

Spotkanie:Flensburg-H. - Kiel

Typ: Kiel -1.5

Kurs: 1.86

Bukmacher: Bet365

 

Witam jestem tutaj nowy :) Chcialbym dzisiaj przedstawic Panstwu moja oferte na mecz finalu ligi mistrzow mezczyzn w pilce recznej co najlepsze niemiecki final . Ogladalem oby dwa polfinalowe mecze i Kiel zrobilo na mnie lepsze wrazenie pokonalo Veszprem faworyzowane przez buki. Co lepsze Flensburg pokonal Barcelone ktora byla glownym pretendentem do zwyciestwa w calym turnieju , zrobili niespodzianke jednak Barcelona nic nie pokazala ciekawego byl to boj bramka za bramke ze slaba obrona i dobra skutecznoscia . Bramkarze grali fatalnie w mojej ocenie obrona nie ulatwiala im tego. Jednak przechodzac do rzeczy zasugeruje sie ostatnim meczem i aktualna forma. Ostatni mecz miedzy tymi druzynami odbyl sie 3 tygodnie temu i Kiel wygralo 8 golami 33:25 co prawda u siebie ale nie powinno byc takiej roznicy gdyby to graly rownorzedne zespoly.Oceniam wygrana 2 golami na 80 % nie wierze zeby gwiazdy z Kiel stracili okazje na wygranie ligi mistrzow . Warto rowniez dodac ze Kiel ponioslo 4 porazki w tym roku a Flensburg 7 Kiel po za porazka z Melsungen reszte przegral z rownorzednymi rywalami z RNL dwukrotnie i z Hamburgiem natomiast Flensburg poniosl porazki z Fuchse , i z typowymi sredniakami.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...