Skocz do zawartości

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014


raidenn

Na kogo oddasz swój głos?  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz swój głos?

    • Europa Plus - Twój Ruch
      0
    • Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikkego
      26
    • Platforma Obywatelska
      3
    • Polska Razem Jarosława Gowina
      0
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      1
    • Prawo i Sprawiedliwość
      7
    • Sojusz Lewicy Demokratycznej
      0
    • Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
      0
    • Idę na wybory, ale nie oddam głosu na żadną partię.
      1
    • Nie idę na wybory.
      18


Rekomendowane odpowiedzi


A gdzie ty arabów masz w Polsce? Tylko w budkach z kebabami - a to bardzo dobre jest :))

 

 

od zaje*** w WWA jakbys nie widzial budowany jest meczet.

 

Mieszkam we Wrocławiu, tu z tym problemu nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Narodowy.

http://www.youtube.com/watch?v=TZFJYZlgB9Y

 

Kierownictwo i działacze Ruchu Narodowego postulują:

1. Praca w Polsce dla Polaków

Zlikwidujemy ZUS, obniżymy opodatkowanie pracy, wesprzemy rodzimy eksport.

 

2. Emerytura obywatelska

Obniżymy koszty obsługi systemu emerytalnego. Zagwarantujemy system równy dla wszystkich, bez przywilejów. Zapewnimy podstawową emeryturę, którą indywidualnie będzie można powiększyć.

 

3. Dobrobyt polskich rodzin

Uchwalimy kwotę wolną od podatku na każde dziecko.

 

4. Reforma podatkowa

Wprowadzimy podatek obrotowy dla zagranicznych korporacji i ustanowimy niższe podatki dla polskich firm.

 

5. Stop zadłużaniu państwa

Zrównoważymy budżet. Dość kiełbasy wyborczej za pożyczone pieniądze!

 

6. Powstrzymanie złodziejstwa

Zapewnimy jawność wydatków i radykalnie ograniczymy biurokrację.

 

7. Militaryzacja narodu

Odbudujemy armię i zbudujemy sprawny system obrony terytorialnej.

 

8. Odbudowa polskiego przemysłu

Wypowiemy pakiet klimatyczno-energetyczny UE.

 

9. Polska ziemia w polskich rękach

Powstrzymamy prywatyzację Lasów Państwowych i wyprzedaż gruntów podmiotom zagranicznym.

 

10. Europa ojczyzn zamiast eurokołchozu

Z narodowcami z innych krajów powstrzymamy budowę scentralizowanego superpaństwa - Unii Europejskiej - na rzecz Europy wolnych ojczyzn.

 

11. Narodowa polityka historyczna

Sprzeciwimy się wrogiej Polsce polityce historycznej.

 

12. Obrona Kresów i polskich mniejszości

Nie dopuścimy do wynarodowienia Polaków i niszczenia naszego dziedzictwa.

 

13. Obrona tradycyjnych wartości

Odeprzemy homo-propagandę i ideologię gender.

 

14. Koniec z demokracją liberalną

Nową konstytucją zaprowadzimy demokrację narodową.

 

15. Suwerenność energetyczna i infrastrukturalna

Zapewnimy bezpieczne dostawy prądu i połączenia komunikacyjne między polskimi miastami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czacza, dobra muszę się przyznać. Palikot dał mi 10 zł i 3 paczki gum orbit za nieuwzględnienie RN :(

 

3 głosy na PiS? Albo to żart, albo wytłumaczcie bo nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro

12 ludzi (34%) na ten moment nie idzie na wybory, ale do narzekania jak źle jest w kraju to pierwsi %-) czyli co, mam mieszkanie, z dachu mi cieknie, wali mi się chałupa na łeb, ale nie naprawiam nic - czekam aż się zawali. A jak się zawali to przeklinam wniebogłosy Tuska, Kaczora, Palikota, Korwina, wszystkich razem, przecież to ich wina %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozpierdala, ze ktos na PO glosowal i to na tym forum. Biorac pod uwagę tylko tą dziedzinę przez którą jestesmy tutaj na tej stronie, to PO wprowadzilo ustawę zakazującą grać przez neta u bukmachera, stacjonarne punkty zmusili do podniesienia podatku z 10% do 12%, uznali, że poker to gra hazardowa i zakazali gry w Polsce, a jeszcze ktoś na nich tutaj głosował :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 ludzi (34%) na ten moment nie idzie na wybory, ale do narzekania jak źle jest w kraju to pierwsi %-) czyli co, mam mieszkanie, z dachu mi cieknie, wali mi się chałupa na łeb, ale nie naprawiam nic - czekam aż się zawali. A jak się zawali to przeklinam wniebogłosy Tuska, Kaczora, Palikota, Korwina, wszystkich razem, przecież to ich wina %-)

 

Jak maja pojsc na wybory i oddac glos na PO lub PIS to już niech lepiej zostaną w domu %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wszyscy kłamcy na kogo by się nie zagłosowało. Osobiście mam nadzieję, że nie wygra Partia Oszustów na którą nigdy nie zagłosowałem i nigdy też nie zagłosuję. Póki Partia Oszustów będzie u władzy będziemy mieli coraz więcej kebabów ( a tu już np. Niemcy sobie wbili samobója ), coraz więcej genderów i innych wynalazków.

 

Jak już o robieniu porządku to po pierwsze przywrócić obowiązkową służbę wojskową - bo jak widzę dzisiejszą młodzież bodajże płci męskiej ubraną w różowe obcisłe portki i do tego pomarańczowa marynarka, zielone buty i fryzura typu "gdzie jest Wally" to mnie krew zalewa.

 

Autor zdecydował się założyć bardzo drażliwy temat, że tu jeszcze "wojna" nie wybuchła w tym temacie to jestem zaskoczony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wychodze z założenia że lepiej zaglosowac na byle kogo tylko nie PiS ;) kto by nie rządził to i tak będzie burdel na kółkach..

 

Ale pojebane założenie, na prawdę :fp: Lepiej nie idź na wybory jeśli masz głosować na byle kogo. :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest prawda, trzeba odróżnić dwie rzeczy, nie głosować i narzekać na partie rządzącą, itd. albo nie głosować i nie narzekać (jak ja %-) ). Chociaż jak trzeba to się wypowiem w danej kwestii. Naprawdę demokracja to jedno z największych kłamstw obecnych czasów, co jakiś czas będzie fałszywy przewrót i tyle. Po prostu żaden polityk nie jest wiarygodny i nie wolno mu ufać/wierzyć. Nawet JKM (cytując jednego z "wielkich przywódców" w ostatnim wywiadzie, wyraźnie stwierdził, że popełniał błędy, etc. ale jemu jako politykowi NIE WOLNO się do Nich przyznać, gdyż od razu będzie przegrany. I w tym jednym zdaniu tkwi cała kwintesencja polityki :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę demokracja to jedno z największych kłamstw obecnych czasów

 

Jakbym czytał wypowiedź JKM %-) Zgadzam się.

 

I ponownie dodam, że rzeczywiście nie potępiam osób które nie chcą uczestniczyć w wyborach - to ich wybór i tyle. Ale potępiam każdą osobę, która idzie na wybory, a wcześniej nie poświęciła nawet chwili żeby dowiedzieć się, kto reprezentuje jego poglądy.

 

Warto przeczytać:

 

"Większość Polaków głosuje na partie centrowe i raczej przeciwko jednemu z dwóch wybijających się w sondażach kandydatów, a nie za którymś. To się nie zmieni. A więc jeśli ktoś interesuje się polityką, zna poglądy któregoś z pozostałych kandydatów, i są mu one bliższe, to powinien zagłosować na tego kandydata. I tak nie wpłynie tym na wybór prezydenta, bo tacy wyborcy są w mniejszości - większość kieruje się emocjami, sondażami, wyglądem plakatów i tym, kogo zna, a zna tylko tych dwóch najbardziej eksponowanych w mediach. Ale głosując na swojego kandydata można mu pomóc inaczej.

 

Na swojego kandydata należy głosować nie dlatego, by został prezydentem, bo to jest nieprawdopodobne, ale dlatego by dać mu siłę polityczną do dalszej gry w wyborach parlamentarnych. A na wybór między Kaczyńskim a Komorowskim, czyli na wybór mniejszego zła, będzie czas w drugiej turze. To, że któryś z nich zostanie prezydentem jest pewne. Wszystko rozstrzygnie druga tura."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro

Nieśmiało przypominam, że teraz będziemy wybierać kandydatów do Parlamentu Europejskiego %-) Do prezydenckich, czy parlamentarnych (w kraju) jeszcze kupa czasu.

 

potępiam każdą osobę, która idzie na wybory, a wcześniej nie poświęciła nawet chwili żeby dowiedzieć się, kto reprezentuje jego poglądy.

Zgadzam się. Od siebie dodam tylko, że każdy ma prawo głosować na kogo zechce, ale siedzenia w domu nie popieram. Jeśli brakuje Wam kandydatów (każdy jest do bani) to i taki pogląd można zamanifestować - wystarczy oddać nieważny głos, jeśli frekwencja będzie wysoka i sporo np nieważnych głosów to media i nad tym się zastanowią i może wyciągną odpowiednie wnioski. Jak ktoś mimo pełnoletności nie korzysta z prawa wyborczego i jest mu wszystko jedno kto w tym kraju rządzi to taka osoba nie ma prawa krytykować rządzącej partii (jaka by ona nie była).

 

Jeśli nie zrobiłeś nic żeby zmienić wynik wyborów, ani w żaden sposób nie zamanifestowałeś swojej dezaprobaty dla obecnego poziomu polityki (np właśnie poprzez udział w wyborach, ale oddając nieważny głos) to nie masz moralnego prawa na nikogo narzekać. Bo to tak jakbym płakał, że siedzę na bezrobociu a jednocześnie nie robił nic żeby jakąkolwiek robotę znaleźć. To nie te czasy żeby manna z nieba spadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jak napisałeś, największy problem nie tylko Polaków, ale jesteśmy w Naszym kraju, a więc piszemy o rodakach....

 

Ponad 90% nie zna programu jak poglądów danej partii politycznej. Opierają swój głos tylko i wyłącznie na sondażach, polityka to reklama. A tutaj mamy do czynienia z socjotechniką, im więcej banerów na mieście tym lepiej, gołym okiem tego nie widać, ale wszystko zostaje w Naszej głowie, w podświadomości. Do tego np. weźmy PO - większość reklam, wystąpień czy jak były te....nie wiem jak to się nazywa, nazwijmy zjazd partii, jakiś happenning występuje kolor niebieski, który działa kojąco, uspokajająco, etc. Dlatego nawet fejsbuk ma tło niebieskie ;)) Moim zdaniem 3 miesiące przed wyborami nie powinno być ŻADNYCH OFICJALNYCH SONDAŻY. To już byłby jakiś krok naprzód :) Zresztą sondaże to kolejna bzdura, łatwo to kupić jak i praktycznie wszystko na tym świecie %-) Demokracja :loser:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i taki pogląd można zamanifestować - wystarczy oddać nieważny głos,

 

masz rację, o tym nie pomyślałem %-)

 

Nieśmiało przypominam, że teraz będziemy wybierać kandydatów do Parlamentu Europejskiego

 

Ale wiadomo, że to jest wyznacznik następnych wyborów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...