Skocz do zawartości

Prosty ale skuteczny systemik


MaaRcIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to moze nie system ale bardzo dobry sposob na gre. Wiadomo w dzisiejszym sporcie trudno przewidzec wyniki tym bardziej w meczach tzw. "wyrownanych". Moj sposob opiera sie na grze na małe kursy na laczne ako około 2. Jest to bardzo dobry sposob na gre, poniewaz sa duzo wieksze szanse na wygrana niz typujac ciezkie mecze. Wiadomo, ze przy graniu na ako 2 musi byc wieksza stawka jednak po jakims czasie mozna dostrzec nasz +.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mylisz się kolego nawet niewiesz jak bardzo. Słyszałeś coś na temat rachunku prawdobodobieństwa.? Otóż by z małych kursów uzyskać kurs 2,00 musisz zagrać średnio trzy mecze, a to już jest 3x3x3 możliwości=27 możliwości

takie są Twoje szanse przy tym Systemie. A to oznacza,że będziesz wcześniej czy póżniej bankrutem typerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Elit.... tutaj krytykujesz takie pseudo systemy i postępowania... a sam tak grasz i nawet niekiedy więcej niż na 3 mecze :b::mlotek:

Chyba w co szczerze zaczynam wierzyć chyba, że chcesz nam pokazać na własnej osobie jak zostać typerem bankrutem... :/

 

 

A co do systemu.... wydaje sie niezly jeśli dobrze typujesz ale w dłuższym okresie czasu moze byc nie zyskowny...

Jeśli dobrze szacujesz prawdopodobieństwo to lepiej grać single i w dłuszym okresie czasu będziesz na +.

Jak już powiedziałem system nie najgorszy ale trzeba mieć dobre typy... (według mnie 100 razy lepiej jest grać ako kurs 1,5 a wszystkie inne kursy juz jako single)

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto mowi o magicznych systemach, handicap tym stwierdzeniem odkryles Ameryke ( da sie wygrac jak sie dobrze typuje :lol: ), kolega zaprezentowal nam jedna z mozliwosci zarzadzaniem kapitalu. Elit Typer co do Ciebie to matematyk z Ciebie tak znakomity jak typer :)) czyli żaden prawdopodobieństwo trafienia 3 meczów nie wynosi wcale 1/27 ponieważ każda z możliwości padnięcia wyniku, czyli 1 x 2 nie jest tak samo prawdopodobna co już widać przy kursach. Równe prawdopodobieństwo zajścia każdej z możliwości ma miejsce wyłącznie przy kursach 2.70 , oczywiście jeżeli buki nie zaniżyły celowo kursów.

Co do progresji na AKO 2 jestem na nie, ponieważ na każdym etapie gry jesteśmy do przodu tylko o wysokość stawki początkowej. Czyli jak zaczynamy progresję od 10 zl to na każdym jej etapie: 1,2,3,5 czy 10 nasza wygrana zawsze wyniesie 10 zl. Tak więc nie opłaca się stawiać 1000 zl po to żeby być o 10 do przodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do progresji na AKO 2 jestem na nie, ponieważ na każdym etapie gry jesteśmy do przodu tylko o wysokość stawki początkowej. Czyli jak zaczynamy progresję od 10 zl to na każdym jej etapie: 1,2,3,5 czy 10 nasza wygrana zawsze wyniesie 10 zl. Tak więc nie opłaca się stawiać 1000 zl po to żeby być o 10 do przodu....

 

 

progresja na AKO~2 jest dobrą sprawą, ale stawkę w razie wtop trzeba zwiększać więcej niż 2x - dla mnie optymalne przy takiej grze jest podnoszenie 3-4 razy.. Jak ktoś w miarę dobrze typuje to naprawdę ciężko nie trafić kilku pod rząd kuponów z AKO=2,więc ryzyko "wyzerowania" konta jest minimalne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progresja na AKO~2 jest dobrą sprawą, ale stawkę w razie wtop trzeba zwiększać więcej niż 2x - dla mnie optymalne przy takiej grze jest podnoszenie 3-4 razy.. Jak ktoś w miarę dobrze typuje to naprawdę ciężko nie trafić kilku pod rząd kuponów z AKO=2,więc ryzyko "wyzerowania" konta jest minimalne..

 

3-4 razy?Za dużo chyba bo jeżeli ktoś ma na grę np.10 poziomów,po wtopie stawka x2 to jeżeli będzie stawkował x4 to malutko tych poziomów będzie :)) Granie na niskie AKO ma swoje wady,czasami przytrafi się jakaś czarna seria i dużo kasy pójdzie w tył a jeśli gramy np. na AKO 3 lub 4 to na takiej czarnej serii dużo nie stracimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zaczac od 10zł i AKO 2

 

10zł-20zł

10zł-20zł

20zł-40zł

20zł-40zł

40zł-80zł

40zł-80zł

80zł-160zł

80zł-160zł

 

do tego pozipomu chyab kazdy dojdzie , jak juz sie to uda to najlepiej zaczac od nowa zwiekszajac stawke np 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego ,że dojdzie ?? już wyżej amciek napisał ,że zwiększając stawkę x2 niezależnie do którego poziomu dojdziemy to nasza wygrana i tak zawsze wyniesie 10zł.. I jak dla mnie takie coś jest kompletnie nie warte grania ..

 

 

do tego pozipomu chyab kazdy dojdzie , jak juz sie to uda to najlepiej zaczac od nowa zwiekszajac stawke np 20zł

 

i co te 10zł co wygrasz na tej pierwszej progresji zapewnia to ,że możesz już zwiększyć stawkę ??

 

Granie na niskie AKO ma swoje wady,czasami przytrafi się jakaś czarna seria i dużo kasy pójdzie w tył a jeśli gramy np. na AKO 3 lub 4 to na takiej czarnej serii dużo nie stracimy...

 

tylko zwiększając AKO do 3-4 maleją szanse na wygraną każdego pojedynczego etapu i to wcale nie musi być tak ,że mniej stracisz ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...