Skocz do zawartości

WTA - Kuala Lumpur


JokerPila

Rekomendowane odpowiedzi


15.04.2014 06:00

Spotkanie:: Eleni Danilidou - Zarina Diyas(1 set)

Typ: 1

Kurs: 4,0

Buk: WilliamHill

 

 

Już za kilka godzin dojdzie do ciekawego wg mnie meczu, ostatnie miesiąca wydawałyby się sugerować, że zdecydowaną faworytką jest Kazaszka. Tak samo sugerują bukmacherzy którzy wystawili na nią kursy oscylujące w granicach 1,15 co wg mnie jest przesadą.

Zarina osiąga sukcesy w turniejach małej rangi. W ostatnich tygodniach wygrała jeden turniej, oraz osiągnełą dwa finały. Jednak pokonała takie "tuzy" jak: Wu, Kerkhove, Tanaka, Man, Zhu, Han. Jedyne zawodniczki które ograła to Erakovic(2 runda AO - przegrana w 3 rundzie z Halep) oraz Camila Giorgi(finalistka turnieju w Katowicach, bardzo dobrze grająca zawodniczka. Pokonała ją w kwalifikacjach w Miami - odpadła w 2 rundzie ze Stephens), tydzień później ugrała tylko 3 gemy w Charleston z Min.

Naprzeciw 20-latki stanie doświadczona Greczynka Eleni Danilidou. Zawodniczka ta ma na koncie sporo wygranych turniejów, Hertogenbosch, 2x Auckland, Seul, Hobart oraz kilka pomniejszych turniejów, jednak pierwszed z nich było w 2002 a ostatnie znaczące w 2008..

Forma Greczynki po wielu kontuzjach pozostawia wiele do życzenia, pamiętam jej tenis kiedyś - gdy potrafiła stawić czoła zawodniczkom ze ścisłej czołówki WTA. Teraz to cień tej zawodniczki, jednak liczę że ta tenisistka jeszcze przypomni sobie jak grać w tenis na solidnym poziomie(nie mówię o world class ;) bo do pokonania Diyas wystarczy solidny poziom :p ). Wyczytałem kiedyś, że Eleni ma problemy z ramieniem oraz kondycyjnie słabo (stąd typ na 1 set a nie cały mecz). W tym roku Eleni wygrała tylko 1 mecz więc nie napawa to opytmizmem, aczkolwiek gorzej już być nie może..

Liczę, żę Eleni w końcu zagrozi swojej rywalce i urwie chociaż seta.

Typ bardziej na przełamanie Danilidou, ale myślę, że kursy powinny być ciut niższe..

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...