Skocz do zawartości

Archiwalne posty


grzegorz223

Rekomendowane odpowiedzi

Brooklyn @ LA Lakers - 04-30 21.11.2012

TYP Brooklyn Points Under 96

KURS 2,625

BUK Sb

 

Granice jakie wystawiły oddsmekerzy sa bardzo wysokie. Bardzo ciekawe spotkanie -chyba długo wyczekiwane w LA.Taki prawdziwy debiut D'Antoniego. Jeziorowcy w ostatnich spotkaniach sa w niesamowitym gazie, rzucają dużo ale i dużo tracą.Mimo wszystko biorąc pod uwagę statystyki z wszystkich 10 spotkań LA rzuca tylko 100.5 tracąc 95.5, gier przedsezonowych nie ma co analizować .Goście maja bardzo dobry bilans 6-2 i bardzo ciekawy skład.Statystyki pkt wyglądając następująco w 8 spotkaniach 97.5 rzucają a tracą 92.5.Co do samego meczu mam mieszane uczucia, myślę ze spotkanie rozegra sie pod koszem. Obie ekipy maja sporo atutów w tym elemencie gry, może w ekipie LA jeszcze wszystko nie funkcjonuje tak jak powinno, ale silą pod koszem jest duża w postaci Howarda.Na pewno dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków. kluczowe dla Netsow będzie prowadzenie gry skuteczność Derona Williamsa.Pod koszem będzie miał do dyspozycji Brook Lopez Kris Humphries Gerald Wallace.Spodziewam sie meczu walki z dużo ilością fauli, rzutów osobistych na słabej skuteczność. Nie sadze zęby goście rzucili ponad 95pkt a w meczu over 200 nie zostanie przekroczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21.11.12 godzina: 20:00

Koszykówka kobiet Euroliga

Mecz: Wisła Kraków - Spartak Moskwa

Typ: 1

Kurs: 5,00

Bukmacher: Bet365

 

Wiślaczki muszą koniecznie wygrać ten mecz ponieważ jak dotąd mają 3 porażki w dorobku i zajmują przedostatnie ostatnie miejsce w grupie. Do fazy play-off awansuje aż 5 drużyn na 7 które są w grupie a Wisła jest teraz na 6 miejscu i gdyby nie awansowała dalej to byłby to najgorszy sezon w Krakowie od wielu lat. Wszyscy mają nadzieję, że to się tak nie skończy jednak żeby awansować potrzebne są zwycięstwa. Spartak jest liderem grupy, prowadzi zdecydowanie bez żadnej porażki i będzie bardzo ciężko Wiślaczkom wygrać z takimi rywalkami. Jednak myślę, że może się to udać jeśli nasze zawodniczki będą na 100% zmotywowane przez cały mecz i każda z nich włoży całe serce żeby wygrać to bardzo ważne spotkanie. Czytałam że ma już w nim zagrać pozyskana w ostatnich dniach Alana Beard, więc będzie to na pewno duże wzmocnienie naszej siły ofensywnej. Rosjanki mają dużo więcej takich klasowych zawodniczek, ale Wiślaczki mają nóż na gardle i muszą dziś wygrać. Taki mecz to doskonała okazja do przełomu Polek bo zwycięstwo ze Spartakiem na pewno rozpędziłoby naszą drużynę i dało sygnał do walki w Eurolidze, za którym poszłyby na pewno kolejne zwycięstwa. Trzymam kciuki za Wisłę pomimo tego, że nikt w nie nie wierzy ja mam nadzieję, że dziewczyny zostawią serce na parkiecie a Alana zaliczy znakomity debiut i poprowadzi Wiślaczki do zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup

Mecz: Prienai-Nymburk

Typ: Nymburk (-6pkt. handicap)

Kurs: 2.11

Bukmacher: Pinnacle

Data: 21.11.12 r. godz: 18:00

Analiza:

 

Jedno z nielicznych zdarzeń , które według mnie po tak atrakcyjnym kursie można złapać. Gdybym się wcześniej zachęcił do napisania analizy to bym miał lepszy handicap po podobnym kursie,a to dlatego ,że wszędzie kursy wyraźnie spadają na ekipę Nymburka , które to dziś odniesie kolejne zwycięstwo w grupie A ligi Eurocup. Chciałbym te drużyny porównać ,ale według mnie dzieli ich przepaść i to handi powinno zostać przekroczone z dużą łatwością. Przedstawię kilka ostatnich spotkań tych drużyn:

 

17.11.12 LIG Nevezis Prienai 68 : 72

14.11.12 € Budivelnik Prienai 84 : 57

10.11.12 LKL Lietkabelis Prienai 74 : 80

07.11.12 € Prienai Hapoel Jerusalem 85 : 72

03.11.12 LIG Barons/LMT Riga Prienai 86 : 117

 

oraz Nymburk:

 

18.11.12 PUC Nymburk VEF Riga 81 : 83

16.11.12 MAT Nymburk Chomutov 116 : 52

14.11.12 € Hapoel Jerusalem Nymburk 69 : 86

11.11.12 PUC CSKA Moscow Nymburk 84 : 75

09.11.12 MAT Prostejov Nymburk 73 : 76

 

Litewski Prienai ma na swoim koncie 1 zwycięstwo i 1 porażkę w tegorocznej lidze Eurocup w grupie A , a polegli z Budivelnik przed tygodniem i to bardzo wysoko 84-57 , z którym to Nymburk wygrał 91-78,a obie ekipy wygrały z Hapoelem Jerusalem Prienai wygrało 85-72 ,a zaś Czesi na wyjeździe 69-86. Uważam ,że zdecydowanym faworytem są Czesi i taki kurs na zwycięstwo i tak za wysoki , może fakt ,że ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się sensacyjnie wygraną Litwinów 80-83 i wtedy kurs na ich zwycięstwo wynosił 11 , dziś nie będą mieć nic do powiedzenia i porównując te dwie ekipy to jak już wcześniej wspominałem dzieli ich duża różnica klas, myślę ,że się nie mylę co do tego stwierdzenia i na parkiecie dziś ekipa gości z Czech to udowodni. Ostatnie spotkania tych drużyn , dla formalności:

 

06.12.11 € Nymburk Prienai 80 : 83

29.11.11 € Prienai Nymburk 79 : 91

 

Polecam grać jak najszybciej , gdyż kursy mogą jeszcze spaść i linia także może się zmienić, stawka duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Eurocup Mężczyźni

Spotkanie: VEF Riga - Triumph Lyubertsky

Typ: VEF Riga -10.5pkt

Kurs: 2.63

Buk: Bet365

Data: 21.10.2012 g.18:30

Analiza:

 

Już dzisiaj odbędzie się 3 kolejki Eurocup w koszykówce Mężczyzn. W jednym ze spotkań w grupie C dojdzie do spotkania dwóch drużyn które rywalizują na podobnych frontach bowiem spotkają się VEF Riga i Triumph. Napisałem podobnych frontach bowiem obie po za Europejskim Eurocup rywalizują także w VTB Promo no i na swoich podwórkowych ligach czyli Łotyskiej LBL ( VEF Riga ) i Rosyjskiej PBL ( Triumph ). Triumph troszkę lepiej zaczęli w Eurocup bowiem wygrali oba dotychczasowe mecze na wyjeździe z Le Mans 76-71 i u Siebie z Niemieckim Artlandem ze sporymi problemami po dogrywce 84-79. Jeśli chodzi o Puchar VTB to mają bilans 3W i 3L. Na wyjeździe wygrali tylko 1 mecz z 4 rozegranych i to ze słabym BC Mińsk. Po za porażkami z Żalgirisem i Kubanem przegrali na wyjeździe ponad miesiąc temu z ... VEF Riga i to bardzo wysoko bowiem 78-101 a więc aż 23pkt. Na domowym podwórku z koleiprzegrali wszystkie 3 mecze wyjazdowe. Jeśli chodzi o Łotyszy to w 1 kolejce Eurocup wygrali spokojnie na wyjeździe z Artlandem 10pkt. Przed tygodniem z kolei ulegli sensacyjnie u Siebie z Le Mans i zajmują 3 miejsce w tabeli. Ten mecz jest na pewno ważny bowiem po 3 kolejkach mogą być nawet liderami a przecież zostanie im już tylko 1 mecz u Siebie więc bardzo dobrze dla nich by mieli przed rewanżami mały handicap. Jeśli chodzi o VTB to są jak na razie wiceliderami ( ulegają tylko CSKA Moskwa ). U Siebie radzą sobie bardzo dobrze bo po za wygraną z dzisiejszymi rywalami tak jak pisałem aż 23pkt to wygrali z Euroligowym Zalgirisem i przegrali tylko 8pkt z CSKA Moskwa co na pewno nie jest wstydem. Myślę że VEF powinni wygrać bez najmniejszych problemów a co pokazali potrafią wygrywać wysoko. Mają też ostatnio dobre humory bo wygrali 3 dni temu z niezłym Nymburkiem na wyjeździe więc morale na pewno mają podniesione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooklyn @ LA Lakers - 04-30 21.11.2012

TYP Brooklyn Points Under 96

KURS 2,625 :plus:

BUK Sb

 

Granice jakie wystawiły oddsmekerzy sa bardzo wysokie. Bardzo ciekawe spotkanie -chyba długo wyczekiwane w LA.Taki prawdziwy debiut D'Antoniego. Jeziorowcy w ostatnich spotkaniach sa w niesamowitym gazie, rzucają dużo ale i dużo tracą.Mimo wszystko biorąc pod uwagę statystyki z wszystkich 10 spotkań LA rzuca tylko 100.5 tracąc 95.5, gier przedsezonowych nie ma co analizować .Goście maja bardzo dobry bilans 6-2 i bardzo ciekawy skład.Statystyki pkt wyglądając następująco w 8 spotkaniach 97.5 rzucają a tracą 92.5.Co do samego meczu mam mieszane uczucia, myślę ze spotkanie rozegra sie pod koszem. Obie ekipy maja sporo atutów w tym elemencie gry, może w ekipie LA jeszcze wszystko nie funkcjonuje tak jak powinno, ale silą pod koszem jest duża w postaci Howarda.Na pewno dojdzie do bardzo ciekawych pojedynków. kluczowe dla Netsow będzie prowadzenie gry skuteczność Derona Williamsa.Pod koszem będzie miał do dyspozycji Brook Lopez Kris Humphries Gerald Wallace.Spodziewam sie meczu walki z dużo ilością fauli, rzutów osobistych na słabej skuteczność. Nie sadze zęby goście rzucili ponad 95pkt a w meczu over 200 nie zostanie przekroczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Koszykowka,NBA

Spotkanie - Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets

Typ - over 199

Kurs - 2,65 :minus:

Buk - Bwin

22.11.2012 02:00

 

Analiza :

jedne z wielu spotkanie jaka przygotowała nam noc.wybrałem spotkanie moim zdaniem które będzie obfitowało w mnóstwo punktów.Myślę że oba zespoły są w stanie sprostać temu zadaniu.Suma punktów koło 200 dlaczego nie.Oba zespoły jak ze sobą grają to grają z dużą ilością trafionych rzutów.Mam nadzieję że dziś tak będzie.Goście ostatnio nie rzucili nawet 100 punktów chociaż byli blisko.zabrakło im tzrech. Gospodarzom zaledwie dwóch aby osiągnąć przysłowiową setkę. Dziś w nocy myślę że oba zepsoły moga ją osiągnąć.Grają bardzo ofensywnie i nie przykładają sie zbyt mocno do obrony po koszami dając rzucać najlepszym z drużyny.Będzie to mecz myślę kosz za kosz w którym padnie wynik powyżej nawet dwustu punktów.Ich statystyki meczy pomiedzy nimi sa piorunujące jeśli chodzi o wynik powyzej dwustu.myślę że dziś w nocy także mnie nie zawiodą i rzuca tyle a nawet powyżej co zakładam.Minnesota w końcu będzie chciała się przełamać a goście po wygranym ostatniu spotkaniu z pewnością także będą dążyli do podtrzymania passy wygranych.Zapowiada się emocjonujące spotkanie w którym ciężko wytypować zwycięzcę ale z pewnością z dużą liczbą punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.11.2012 (20:45)

Koszykówka - Euroliga Mężczyzn

Unicaja Malaga - Asseco Prokom

handi +15.5 Asseco

Kurs: 1.90

Bet365

 

 

Ten typ może się wydawać bardzo dziwny...bo jest troche dziwny ale czemu nie tak postawić ?

Asseco Prokom przeżywa teraz jeden z najgorszych sezonów nie tylko w Eurolidze ale również w naszej lidze.

Będąc bardzo upartym można jeszcze przymknąć oko na porażki w Eurolidze, ale ostatnie 2 przegrane spotkania w polskiej lidze nie świadczą dobrze o tym zespole.

Asseco rozgrywa spotkania w Eurolidze w tym sezonie w nowoczesnej Ergo Arenie mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu.

A to dlatego ponieważ od tego sezonu weszły przepisu mówiące, że w drużyna jako gospodarz w Eurolidze musi grać spotkanie w hali mieszczącej min 5k osób.

Koniec o hali, czas na szczegółowszą analizę co i jak.

Obie ekipy trafiły do grupy B wraz z Montepaschi, Elan Chalon, Maccabi Tel Aviv i Albą Berlin.

Nasz zespół zajmuje ostatniej miejsce wygrywając 1 spotkanie z 6 dotychczas rozegranych.

Unicaja zajmuje 2 miejsce wygrywając aż 5 spotkań.

Wiadomo, że Asseco po ostatnich porażkach w Eurolidze a zwłaszcza po totalnych kompromitacjach z Maccabi (tutaj można jeszcze zrozumieć ponieważ są oni faworytami do Final 4) i Montepaschi (ogromne osłabienie przed tym sezonem...spodziewano się że Asseco ze Sieną może powalczyć...i powalczyło...ale tylko w 1 kwarcie) będzie starać się...żeby nie przegrać znacząco.

Do końca rozgrywek zostało jeszcze 4 spotkania, ale tylko jedno Asseco będzie grać "u siebie" i to w dodatku z Maccabi.

Oczywiście nie stracili oni matematycznych szans na awans, ale na prawdę musieliby wygrać 4 spotkania i mieć niezłego farta.

Początek tego sezonu wydawał się optymistyczny, porażki były na prawdę minimalne, choćby właśnie pierwsze spotkanie z Unicają gdze przegrali 75:77a później wygrali z Albą 77:66.

Nie będę wspominał już o ostatniej porażce z Chalon, gdzie Mistrzowie Polski prowadzili przez pełne 3 kwarty i rozdupczyli przewage przegrywając 6 pkt pokazując, że Asseco jest niezbyt zgrane, ma problemy ze skutecznością i głupimi stratami.

Problemy, przynajmniej częściowe miał rozwiązać mogący pochwalić się występami w NBA a również w mocnych zespołach europejskich jak Olympiakos czy Barcelona Alex Acker.

No ale....zawodzi na maxa... ciekawe czy dokończy sezon do końca czy zostanie z nim umowa zerwana...

Teraz coś pasuje napisać o Unicaja Malaga.

W lidze zajmuje 9 miejsce (nie dające udziałou w Play-offs) ale dopiero rozegrano 8 spotkań na 32 możliwe.

Pierwszoplanowymi zawodnikami wydają się Fran Vazquez który przez ostatnie 6 sezonów grał w Barcelonie i dosyć dobrze sobie tam radził. Do ciekawostek można dodać, że w 2005 r. wziął udział w Drafcie do NBA. Został wybrany z wysokim numerem 11 przez Orlando Magic ale zrezygnował i tak oto cały czas gra w Europie.

Kolejnym zawodnikiem jest James Gist, amerykanin który grał ostatnio w Fenerbahce i Earl Calloway który punktuje w tym sezonie w Eurolidze na średnio 13 pkt/mecz.

Trener Jasmin Represa stworzył fajną ekipą która może walczyć z najmocniejszymi. Przykładem może być zwycięstwo z Maccabi 64:62...swoją droga....badziewny wynik...dla takiej ilości rzuconych pkt szkoda oglądać mecz.

Co mnie skłania żeby postawić handi na Asseco...

Przede wszystkim wiara w lepszą gre...bo kurde ile tak można dalej grać ??

Po drugie dotychczasowe wyniki w Eurolidze, wiadomo że przegrane ale Chalon, Alba są w zasięgu ręki i tylko przez frajerskie granie przegrywają z zespołami z którymi mogą wygrać i na własne życzenie tracą szanse na awans do 16stki.

Mam tą nadzieję, że Asseco się ogarnie...bo czas najwyższy na to...czas aby walczyć o to, aby te rozgrywki w Eurolidze zakończyć totalnym blamażem.

Jeśli Adam Hrycaniuk i Łukasz Koszarek dostaną wsparcie od reszty zespołu to może być jeszcze całkiem dobrze.

Jerel Blassingame musi wreszcie grać na pełnych obrotach całe spotkania i nie tracić głupich błędów!!

Mimo niesprzyjających okoliczności licze na Asseco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besiktas Istanbuł - Brose Basket Bamberg(+7,5) godz. 19:00

typ: 2

kurs: 1,90

Buk: Bet365

 

7 kolejka Euroligi,grupa D . W Stambule Besiktas podejmuję niemiecki Brose Basket. Mecz dwóch sąsiadów z tabeli,Besiktas z dorobkiem 3 zwycięstw i 3 porażek jest trzeci natomiast Bamberg odniósł 2 zwycięstwa i przegrał 4 spotkania co daję mu 4 miejsce. Faworytem są gospodarze ja jednak sądzę,że nie będzie to dla nich łatwe spotkanie ,Bamberg na pewno będzie chciał się zrewanżować za wysoką porażkę u siebie 71-86. Postawiłem w tym spotkaniu handicap -7,5 uważam,że gospodarzom ciężko będzie wygrać a co dopiero przebić taką linię. Patrząc na ostatnie wyniki Besiktasu nie są one zadowalające porażka w ostatnim meczu ligowym róznicą 10 punktów z Banvitem a w Europie przegrana z Partizanem,który do tej pory nie wygrał w Eurolidze 87-72. Przed tymi spotkaniami udało się jedynie wygrać z Lietuvos Rytas 73-67. Wcześniejsze dwa mecze w Eurolidze to również porażki koszykarzy ze Stambułu , CSKA Moskwa 58-85 oraz Regal Barcelona 72-60.

Tak więc forma na obu frontach jest ostatnio zachwiana.

Niemcy natomiast bardzo dobrze spisują się na własnym podwórku w BBL są na 2 pozycji z siedmioma zwycięstwami i jedną porażką,wygrali 5 ostatnich meczy ligowych. W Eurolidze ostatnio przegrali z niepokonaną Barceloną,wcześniej pokonali Partizan oraz Lietuvos,także uważam że dobre występy w lidze przełożą się na Euroligę,w której to ostatnio również grają coraz lepiej a dodatkowe 7,5 punktów na starcie to wystarczający handicap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St.Marys-Drexel

No przyznam szczerze, jestem troche zdziwiony tym kursem na gospodarzy. O ile przegrali z Purdue gdzie w moich oczach byli faworytem tak reszta spotkan zgodnie z planem. W znakomitej formie sa guardzi druzyy gospodarzy czyli Stephen Holt notujacy ponad 14 pkt na spotkanie przy swietnej 50% skutecznosci oraz Dellavedova rzucajay ponad 16 pkt na mecz, choc czesto podejmuje srednie decyje rzutowe trzeba przyznac, ze raczke ma ulozona swietnie. Deska rowniez powinna byc atutem druzyny Saint Merry, poniewaz w trzech spotkanaich udalo im sie ja zdominowac i punkty drugiej szansy byly tym co przewazylo o wygraniu spotkania . Swietnie rowniez spisuje sie James Walker III, ktory w roli 6th mena spelnia sie znakomicie rzucajac ponad 10 pkt na spotkanie , przy bardzo dobrej skutecnzosci oraz rozdajacy prawie 4 asysty na spotkanie. Drexel ewidentnie pod forma, spotkania ktore powinni wygrac w cuglach wygrywaja bardzo nisko lub po prostu przegrywaja. Dla Saint Marry to woda na mlyn i w moim odczucie pewne zwyciestwo.

 

St. Marry -4 perwsza polowa 1.97 :t: 36-28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia nocka wg mojej opini slaba pod wzgledem bukmacherskim. Toronto przegrywa wygrany mecz, naprawde nie moge pojac jak mozna dac wydrzec sobie zwciestwo z taka druzyna jak Bobcats. Rozumiem, ze Bobki w tym sezonie zrobily ogromny progres w stosunku do poprzedniego sezonu ale dalej nie jest to nawet przecietna druzyna. Cieszy jedynie rozwoj Kemby Walkera, ktory w przyszlosci moze byc jednym z lepszych combo w lidze. Drugie spotkanie to Devner, cieszy powrot z zaswiatow gdzie w penym momencie wygladalo to po prostu slabo. Wszystkich zaskoczyl powrot Kevia Love, ale nawet pomimo jego swietnej skutecznosci nie udalo sie lesnym wilkom wygrac z poukladanymi Nuggets. Dzisiaj dzien przerwy z okacji swieta dziekczynienia, wiec z analizami wracami jutro bo obecnie nie ma sensu typowac [ wiadom absencje itp]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver Nuggets - Golden State Warriors godz. 03:05

typ: powyżej 202,5 ( w tym dogrywka) :n:

kurs:2,05

Buk: Pinnacle

 

Ponownie w tym tygodniu postanowiłem zagrać over w meczu GSW . Ostatnio uratowała mnie dogrywka. Jednak koszykarze z Golden State w ostatnich sześciu meczach dwa razy doprowadzali do dogrywki, w przedostatnim meczu z Dallas oraz właśnie z Denver,spotkanie to zakończyło się zwycięstwem Nuggets 107-101. Podstawowa linia na to spotkanie w większości buków to 201. Ja postanowiłem zawyżyć trochę liczbę punktów zdobytych w tym meczu do 203. GSW w 5 z ostatnich 6 meczy przekraczali 100 punktów,Denver praktycznie otstatnio w każdym meczu jest blisko 100 lub ją przekracza.

Ponadto koszykarze z Denver są faworytem tego spotkania i sądzę,że spokojnie przekroczą setkę. Oba zespoły wygrały swoje dwa ostatnie spotkania. Nuggets z Minnesotą 101-94 oraz z Memphis 97-92, Wojownicy z Dallas 105-101 i Brooklyn 102-93. Patrząc na wyniki tych zespołów z ostatnich lat widzę taką ilość koszy,że linia 202,5 to pikuś :

16/10-12 NBA Preseason Denver vs. Golden State 104:98

10/04-12 NBA Denver vs. Golden State 123:84

10/02-12 NBA Denver vs. Golden State 101:109

12/04-11 NBA Denver vs. Golden State 134:111

06/01-10 NBA Denver vs. Golden State 123:122

02/12-09 NBA Denver vs. Golden State 135:107

29/03-09 NBA Denver vs. Golden State 129:116

14/12-08 NBA Denver vs. Golden State 123:105

30/03-08 NBA Denver vs. Golden State 119:112

31/12-07 NBA Denver vs. Golden State 95:105

13/02-07 NBA Denver vs. Golden State 123:111

25/11-06 NBA Denver vs. Golden State 140:129

 

Wyniki z ostatnich 6 lat mówią wszystko,myślę że tradycja zostanie podtrzymana . Oba zespoły mają podobny bilans GSW ma na koncie 7 zwycięstw - 5 porażek, Nuggets 6-6. Zapowiada się ciekawy mecz oba zespoły będą chciały wygrać trzecie spotkanie z rzędu,choć zazwyczaj w tych spotkaniach wygrywali Nuggets,to nie stawiam Warriors na straconej pozycji,jedno wydaję mi się pewne , dwieście punktów w tym meczu zostanie przekroczone i to grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit - Toronto

Toronto -2 2.38 Bet365 :minus:

 

Kurs w moim odczuciu bardzo zle dobrany. Co prawde obie druzyny maja serie porazek, ale ta seria wyglada zdecydowanie lepiej dla Raptors. Pistons w ostatnim spotkaniu z Magic zaliczyli runa 0-21 [ osobiscie dla mnie kosmiczna sprawa, rozumiem gdyby to byl preseason, ale kurcze badzmy powazni mamy juz regular season] Na obwodzie druzyna z Detroit wyglada po prostu slabo, wierzylem w Knighta ze moze to byc jego przelomowy sezon ale on dalej miewa bardzo nierowne spotkania. Ciekawy pojedynek zapowiada sie w pomalowanym, poniewaz Monroe i Maxiell to bardzo solidni wysocy, potrafiacy zbierac. U raptors wyglada to troche gorzej poniewaz jak kazdy kibic nba wie, Bargnani to nie jest typowy srodkowy, czesto uciekajacy na obwod. Cala nadzieje w mlodziutkim litwinie Valenciunasie, ktory po slabym poczatku sezon jakby zaczal lapac rytm i jego spotkania wygladaja coraz lepiej jak i w obronie jak i w ataku. Raptors po dwoch porazkach na styk, najpierw z Phila gdzie przegrali mecz przez wolne Lowryego a nastepnie z Bobcats po po prostu katastrofalnej koncowce, chyba jak to mowi stare powiedzenie do trzech razy sztuka i trzeba wygrac wreszcie bo przeciwnik z serii tych slabszych i mniej wymagajacych. W Detroit na duzy plus zasluguje rookie Drummond, ktory na przestrzeni kilku lat moze stac sie czolowym zbierajacym ligi, poniewaz ma do tego solidne warunki a przedewszystkim niesamowity zmysl. ktorego wielu wysokich po prostu nie posiada. Mimo wszystko ja inwestuje w Toronto, Bargnani rozkrecil sie, DeRozan cos tam zawsze dorzuci od siebie, Lowry wraca do formy po kontuzji- bedzie okej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapooro Cantu - Panathinaikos Ateny 1 1.67 Betsson

 

Kursy na gospodarzy pospadały ze względu na informacje dotyczące kontuzji w zespole gości. Na pewno zabraknie dziś bardzo ważnego ogniwa centra Sofoklisa Schortsanitisa (nie zagra również i tak prawie w ogóle nie grający trzeci w kolejności center Skordilis) co bardzo utrudni Panathinaikosowi walkę na tablicach. Drugi center Armstrong jest słabiutki, więc trener gości ma naprawdę spory problem, dodać do tego należy że co prawda z zespołem w Cantu jest Tsartsaris ale nie grał on w ostatnich dwóch meczach, z racji problemów kadrowych zapewne jeśli będzie zdolny do gry będzie grał i to pewnie sporo, a ciężko powiedzieć czego się po nim dzisiaj spodziewać. Nie zagra również bardzo ważne ogniwo skrzydłowy Andy Panko. W ostatnim czasie Panata podpisała kontrakty z Banksem i Kapano, obaj pierwszy raz w karierze opuszczają USA, pierwszy z nich będzie mógł dziś zagrać, drugi prawdopodobnie nie wystąpi. Banks po tym jak nie grał w NBA prawie w ogóle, ostatni sezon spędził w Idaho Stampede gdzie miał średnio prawie 18pkt na mecz i 5 asyst, jednak ostatnie ponad pół roku nie grał z powodu kontuzji, więc też ciężko powiedzieć na co go stać. W Cantu z drużyną jest Ukic ale jego występ również jest niepewny. W ekipie gospodarzy nie zagra Jerry Smith (złamana noga). Dla obu drużyn jest to bardzo istotne spotkanie w kontekście wyjścia z grupy, Cantu ma bilans 2:4, Panata 3:3. Gospodarze zawiedli w pojedynkach z Ljubljaną, przegrali zarówno u siebie w pierwszej kolejce, co było wypadkiem przy pracy, bardziej zabolała zeszłotygodniowa porażka na wyjeździe dwoma punktami, ale pokazuje to po raz kolejny że Cantu na wyjazdach to dużo słabsza ekipa niż u siebie. Oprócz tej wtopy z Ljubljaną u siebie wygrali 8 spotkań, cztery w lidze i cztery w eurolidze (z czego dwa kwalifikacjach do tych rozgrywek i dwa pewne w fazie grupowej z Khimki 13-punktami oraz Fenerbahce 24-punktami). Panathinaikos natomiast ostatnio na wyjazdach wygląda przeciętnie, choćby w lidze dwa wyrównane pojedynki z ekipami środka tabeli Ikaros i Dramas, pierwszy przegrany, drugi wygrany. Ogólnie ostatnio dużo lepiej wyglądają u siebie gdzie wygrali z Realem (choć zdarzyła się też przegrana w Khimki) czy też gromią w lidze, niż na wyjazdach gdzie idzie im bardzo przeciętnie. W kontekście tych braków kadrowych, jestem skłonny zagrać dziś zwycięstwo Cantu, które w kolejnym sezonie pokazuje że u siebie trzeba się z ta ekipą liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga

Data i godzina: 23.11.2012, 19:00

Spotkanie: Besiktas-Brose Baskets

Typ: Brose Baskets (+7 pkt. handicap)

Kurs: 1,90

Bukmacher: Betsson

 

Na dziś z oferty ligi europejskiej wypatrzyłem ten typ. Gram u bukmachera Betsson , który oferuje bardzo ładną linię po atrakcyjnym kursie. Besiktas ostatnio formą w lidze nie błyszczał zaś Brose przeciwnie. Co ciekawe drużyna turecka grała ostatnio z Partizanem Belgrad i uległa wysoko 87-72 , z którym to przed dwoma tygodniami drużyna z Niemiec wygrała 72-77 , a więc wnioskując po tym meczu można czegoś dostrzec. Drużyna z Niemiec po ostatniej solidnej porażce z Barceloną w eurolidze 66-86 na pewno dziś będzie chciała się odegrać , gdyż rywal jest w zasięgu na pewno. Brose Baskets na wyjazdach gra bardzo dobrze :

 

Ostatnie mecze: BROSE BASKETS

12.11.12 BBL Ludwigsburg Brose Baskets 59 : 89

09.11.12 € Partizan Brose Baskets 72 : 77

28.10.12 BBL Giessen Brose Baskets 65 : 87

25.10.12 € CSKA Moscow Brose Baskets 76 : 67

14.10.12 BBL Artland Brose Baskets 78 : 72

 

Tylko w meczu z CSKA przegrana była wyższa niż 7 punktów ,ale też rywal innej klasy dla porównania Besiktas przegrał u siebie z CSKA 58-85 i praktycznie w każdej kwarcie byli miażdżeni. Ostatnie mecze Besiktasu u siebie:

 

Ostatnie mecze: BESIKTAS

11.11.12 TBL Besiktas Gaziantep BB 83 : 69

02.11.12 € Besiktas CSKA Moscow 58 : 85

28.10.12 TBL Besiktas Tofas 72 : 55

14.10.12 TBL Besiktas Turk Telekom 61 : 60

12.10.12 € Besiktas Partizan 81 : 65

 

Fakt faktem ,że ostatnie spotkanie zakończyło się wyraźnym zwycięstwem Besiktasu i pewnie ,dlatego też kursy są takie ,a nie inne ,ale według mnie szanse na zwycięstwo oceniam 50 na 50 i tak dla jasności uważam ,że mecz się rozstrzygnie dopiero w ostatniej kwarcie, gdyż wątpie by Brose Baskets dało by sobie wygryźć taką szansę na dzisiejsze zwycięstwo, bo jeśli dziś wygrają to mają szanse zrównać się punktowo z Besiktasem , który ma na swoim koncie w tegorocznej eurolidze 3 zwycięstwa oraz 3 porażki . Brose ma 2 zwycięstwa i 4 porażki. Jest szansa by się zrewanżować za ostatni mecz i myślę ,że udowodnią,że ostatnio grają na wysokim poziomie.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Brooklyn Nets – Los Angeles Clippers

Dyscyplina: Koszykówka NBA 24.11.2012 01:30

Typ:2

Kurs: 1,72

Bukmacher:Expekt

 

Dzisiejszej nocy dokładnie o godzinie 01:30 odbędzie się spotkanie między Netsami a Clippersami. A więc tak, patrząc na tabelę konferencji Zachodniej Clippersi są na 4 miejscu z 8 zwycięstwami i 3 porażkami. Brooklyn w Konferencji Wschodniej zajmuje miejsce 3 z 6 wygranymi i 4 przegranymi spotkaniami. Ale to mało istotne ponieważ moim faworytem do walki o tytuł w tym sezonie są właśnie Clippersi którzy pokazują prawdziwy i emocjonujący kosz, który powinien być w takiej lidze NBA. Brooklyn mimo niezłych wyników, ich gra mnie nie pociąga i dlatego dziś stawiam na Clippersów którzy powinni to spotkanie wygrać na miękko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver Nuggets - Golden State Warriors godz. 03:05

typ: powyżej 202,5 ( w tym dogrywka)

kurs:2,05

Buk: Pinnacle

 

Ponownie w tym tygodniu postanowiłem zagrać over w meczu GSW . Ostatnio uratowała mnie dogrywka. Jednak koszykarze z Golden State w ostatnich sześciu meczach dwa razy doprowadzali do dogrywki, w przedostatnim meczu z Dallas oraz właśnie z Denver,spotkanie to zakończyło się zwycięstwem Nuggets 107-101. Podstawowa linia na to spotkanie w większości buków to 201. Ja postanowiłem zawyżyć trochę liczbę punktów zdobytych w tym meczu do 203. GSW w 5 z ostatnich 6 meczy przekraczali 100 punktów,Denver praktycznie otstatnio w każdym meczu jest blisko 100 lub ją przekracza.

Ponadto koszykarze z Denver są faworytem tego spotkania i sądzę,że spokojnie przekroczą setkę. Oba zespoły wygrały swoje dwa ostatnie spotkania. Nuggets z Minnesotą 101-94 oraz z Memphis 97-92, Wojownicy z Dallas 105-101 i Brooklyn 102-93. Patrząc na wyniki tych zespołów z ostatnich lat widzę taką ilość koszy,że linia 202,5 to pikuś :

16/10-12 NBA Preseason Denver vs. Golden State 104:98

10/04-12 NBA Denver vs. Golden State 123:84

10/02-12 NBA Denver vs. Golden State 101:109

12/04-11 NBA Denver vs. Golden State 134:111

06/01-10 NBA Denver vs. Golden State 123:122

02/12-09 NBA Denver vs. Golden State 135:107

29/03-09 NBA Denver vs. Golden State 129:116

14/12-08 NBA Denver vs. Golden State 123:105

30/03-08 NBA Denver vs. Golden State 119:112

31/12-07 NBA Denver vs. Golden State 95:105

13/02-07 NBA Denver vs. Golden State 123:111

25/11-06 NBA Denver vs. Golden State 140:129

 

Wyniki z ostatnich 6 lat mówią wszystko,myślę że tradycja zostanie podtrzymana . Oba zespoły mają podobny bilans GSW ma na koncie 7 zwycięstw - 5 porażek, Nuggets 6-6. Zapowiada się ciekawy mecz oba zespoły będą chciały wygrać trzecie spotkanie z rzędu,choć zazwyczaj w tych spotkaniach wygrywali Nuggets,to nie stawiam Warriors na straconej pozycji,jedno wydaję mi się pewne , dwieście punktów w tym meczu zostanie przekroczone i to grubo.

 

Ja pograłem under 203,5 po 1,74 w Bet365. :plus: Historia spotkań mówi swoje, ale bukmacherzy muszą mieć powód, dla którego wystawili tak niską linie. Jestem bardzo ciekaw wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nba,Koszykówka 04:08

Sacramento Kings-Utah Jazz

typ:Utah wygra od 3-6pkt

kurs:6,0

Bet365

 

Sacramento mecz po meczu gra z Jazz.W meczu w Utah przegrali nieznacznie ,bo 104-102 ,ale Kings mieli bardzo wyskoką skutecznosc z gry 58% z rzutów za 3pkt a z gry aż 50.Bardzo dobre zawody rozegrał Marcus Thornton ,dzielnie pomagał mu Aaron Brooks dzis jednak sądze ze Jazzmani bedą mieli wiekszą kontrole gry nad druzyną gospodarzy.Licze dzis bardzo Haywarda ktory w ostatnim meczu zagral dobre zawody,trojka Utah tez powinna fukcjonwac lepiej,bedzie to inny mecz niz poprzedni w Jazz ,ale sądze ze druzyna gości jest o wiele lepsza i dzis odniesie cenne 3-cie zwyciestwo na wyjezdzie.Licze ze Jazz zrobią nieznaczne handi ,jak dla mnie value na ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : koszykowka,nba

Spotkanie : Dallas - Lakers

Typ: Lakers -8.5 :plus:

Kurs : 3.50

Buk : Bet365

 

Analiza : OJ MAyo wreszcie wyglada na zawodnika z pierwszych swoich lat karier nba, pewna raczka, kosmiczny procent za trzy i wreszcie nie popelnia mase glupich decyzji i strat. Bardzo dobrze mu posluzylo wyjscie z cienie tak jak to bylo w Memphis gdzie zawsze przed nim byl Randolph albo Gay. Dzisiaj co tu nie pisac jest liderem druzyny i to na jego barkach skupione sa wyniki druzyny. Dzisiaj przyjdzie im zagrac z Lakersami, ktorzy obecnie po prostu zawodza. Liczylem juz wczoraj na zwyciestwo z Miskami, ale Memphis ktore jest w znakomitej formie odparlo ataki LALkow i wygrali kolejne spotkanie. Kobe jest sfrustrowany i widac to ewidentnie na jego twarzy. A kobe sfrustrowany to a) kobe swietne obronca b) kobe oddajacy mase glupich rzutow. Licze, ze uda mu sie wykluczyc druga opcje a pilka bedzie dzielil sie jak wczesniej notujac tych minimum 5 asyst. Licze rowniez, na wreszcie dominacje wysokich. Dwight wczoraj wypadl z gry poprzez faule. Dzisiaj wydaje mi sie, ze beda mieli zdecydowanie latwiej niz z para Randolph + Gasol dlatego frontcourt powinien sobie poszalec. Licze na delikatny blow dlatego lapie taki typ. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie dzisiaj wyglada tez lekkie handi na Oklahome. Graja ze slabymi 76ers, ktorzy kompromituja sie w ofensywie w ostatnich spotkaniach i jak nikt znowu nie zacznie trafiac jakichs kosmicznych rzutow to Oklahoma powinna ich zmiesc z parkietu. Wczoraj przegrali z Bostonem, ktory zagral bardzo poprawne spotkanie wiec dzisiaj nie moga sobie pozwoli na porazke z 76. Kolejne spotkanie, ktore mi sie podoba to Utah. wczoraj meczyli sie na wlasnym parkiecie z nimi ale kurcze Kings lupali na niesamowitym procencie za trzy wiec dzisiaj czuje juz powrot do normalnej dyspocyzji i zwyciestwo Jazz. Ostatni bet to Clippers. Wczoraj z Brooklynem nie wygladalo to okej, nie zdobyli chyba zadnego punktu z kontrataku, zagrali koszmarna druga polowe i chyba dali poniesc sie emocjom. Dwa glupie faule techniczne w 4q i run 10-0 brooklynu pozamiataly. Dzisiaj graja ze slabsza atlanta wiec z taka glebia skladu powinni ogarnac.

 

Jazz 1;91 Pinnacle :n:

Clippers 1.81 Pinnacle :n:

Thunder -4 1.91 Pinnacle :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caja Laboral Vitoria - Unicaja Malaga 2 3.00 PaddyPower

 

Patrząc na bezpośrednie spotkania tych drużyn w ostatnich latach można by powiedzieć że typ nie ma nawet najmniejszych szans powodzenia ponieważ Caja wygrała u siebie z Unicają ostatnie dziesięć spotkań. Jednak kiedy ma przyjść to przełamanie jeśli właśnie nie teraz w momencie gdy Caja prezentuje się tak słabo. Z ostatnich 8 spotkań jakie rozegrali wygrali tylko 2, a katastrofą są zwłaszcza ich ostatnie dwa wyniki, czyli przegrana u siebie z Blusens Monbus 68:77 oraz prawdziwy pogrom w Kownie z Żalgirisem 45:82. Przed tym ostatnim spotkaniem nastąpiła zmiana trenera, Dusko Ivanovica zastąpił dotychczasowy trener Trefla Sopot Zan Tabak, który stwierdził że zespół jest bardzo rozbity psychicznie. Malaga prezentuje się w tym sezonie solidnie, na pewno kadrowo są słabsi od swego rywala ale w takim momencie ta ich stabilność, równe występy może mieć znaczenie (choć i im ostatnio zdarzyło się słabsze spotkanie i porażka u siebie 74:85 z Estudiantesem). Bilans w lidze oba zespoły mają taki sam, po 5 zwycięstw i 3 porażki, zajmują sąsiadujące miejsca w środku tabeli. Na pewno własna hala to będzie atut jednak Caja po ostatnim spotkaniu może być jeszcze bardziej rozbita i nie poradzić sobie z solidną Malagą, zagrałem ten bet pod koniec pogromu w Kownie po kursie 3.40, zostało max. 3.00-3.10 jednak uważam że nadal jeszcze warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New York Knicks( -18,5) - Detroit Pistons godz. 19:00

typ:1 :t:

kurs:3,30

Buk: Bet365

 

Dzisiaj w Nowym Jorku Knicks podejmują Pistons. Faworyt tego spotkania jest oczywisty ,więc postanowiłem wysoko postawić koszykarzom z Nowego Jorku. Knicks po ostatniej wysokiej przegranej z Houston 131-103, będą chcieli zmazać plamę i zagrać bardzo dobre spotkanie. Nowojorczycy po dobrym początku teraz grają trochę przeciętnie,jednak w dzisiejszym meczu są zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa . Pistons do tej pory wygrali tylko 3 spotkania a przegrali 10 . W ostatnim meczy wygrali 91-90 z Toronto.

Postanowiłem zagrać taki wysoki handicap sugerując się wynikami obu zespołów z tego roku,w poprzednim sezonie. Wtedy oba zespoły spotkały się trzykrotnie co miesiąc i były to zdecydowane zwycięstwa NYK :

25.03.12 NBA New York Knicks Detroit Pistons 101 : 79

01.02.12 NBA New York Knicks Detroit Pistons 113 : 86

08.01.12 NBA Detroit Pistons New York Knicks 80 : 103

Podejrzewam,że dzisiaj również wysoko wygrają Knicks a statystyki będą zdecydowanie lepsze dla koszykarzy z Nowego Jorku niż w przegranym spotkaniu z Houston. Ten mecz wyraźnie został przegrany na tablicach . Koszykarze z Houston mieli o 19 więcej zebranych piłek na obu tablicach. Myślę,że w dzisiejszym meczu skuteczność rzutów za 2 punkty będzie o wiele lepsza niż ostatnio gdzie procent wynosił zaledwie 42,6 .

Myślę,że Antonhy zdobędzie równie wysoką ilość punktów jak w ostatnim meczu (37) a Chandler i Smith będą królować pod tablicami. Jeżeli Knicks zagrają w obronie tak jak przed meczem z Houston kiedy to mieli chyba najmniej straconych punktów to o tak wysoki handicap jestem spokojny. Detroit w tym sezonie tylko raz przegrali tak wysoko z LAL 108-79.

Uważam,że dzisiaj padnie podobny rezultat a przewaga Nowojorczyków wynosić będzie minimum 19 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : koszykowka, nba

SPotkanie : Denver - Nowy Orlean

Typ : Denver -6 pierwsza polowa :plus:

KursL 2.0

Buk: Pinnacle

 

Analiza : Na poczatku chcialbym przeprosic za ewentualne literowki i innego rodzaju bledy, ale pisze ten tekst z mojego malego samsunga gio. Denver ostatni okres bardzo okej, pokonali na wyjezdzie bardzo silne MIski oraz Minesote a u siebie odprawili po malym horrorze Phoenix. W zupelnie innej sytuacji znajduje sie Nowy Orlean, ktory nie potrafil wygrac spotkania juz od 6 konfrontacji a duzy wplyw na to miala kontuzja wybranego z pierwszym numerem draftu 12 anthonego davisa. enver w pepsi center jest kosmicznie mocne i kazdy szanujacy sie fan nba zdaje sobie z tego sprawe. To cos w formie twierdzy jak w Utah czy Portland. Dzisiaj nie widze kompletnie, zadnego powodu dla ktorego to szerszenie mialby wygrac te spotkanie. Denver posiada bardzo zbilansowany sklad, na kazdej pozycji ma solidnych graczy. W Hornetsach na zasluzenie na pewno zasluguje Vasquez, kreujacy ostatnio bardzo dobre gre kolegow oraz Anderson tradycyjnie smazacy niesamowicie za trzy. Dzisiaj Davis nie zagra poraz kolejny i kolejny raz wysocy Nuggets+ Farried beda mogli sobie poszalec na tablicach, poniewaz Lopez nie jest jakims mocnym punktem druzyny rywali . Jezeli Denver wejdzie odpowiednio w spotkanie z czym ostatnio miewa problemy to jest przekonany, ze linia bedzie na spokoju pokryta

__________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie druzyny b2b po wczorajszych porazkach. Pistons ulegli znacznie Knicks w medison square garden natomiast Portland po slabiutkiej 4 kwarcie przegralo z Brooklyn Nets. Trailblazers wczorajszym wystepem rozpoczeli swoj siedmio meczowy trip po wschodzie USA. Z taka lawka na pewno nie bedzie latwo wywiezc jakiegos korzystnego bilansu ale z drugiej strony graja tylko jedno b2b z Cleveland po meczu z Bostonem. Dzisiaj prawdopodobnie powroci do druzyny lider Portland Lamarcus Aldridge [TUTAJ MIAL BYC LINK DO INFORMACJI O JEGO POWROCIE LECZ DALEJ NIE MOGE WSTAWIAC LINKOW] wiec sila pod koszem zdecydownie wieksza, pomimo solidnego wystepu Leonarda [6/10 fg choc tylko 3reb]. Problemem Portland z Nets byly punkty drugiej szansy, Brooklyn 14 zbiorek wiecej- na to nie mozna sobie pozwolic chcac wygrac spotkanie. Dzisiaj graja z PIstons, ktore pod koszem tez ma kawal miesa lecz na szczescie z Aldridgem bedzie troche latwiej o opanowanie deski. Wreszcie po kilkudziesieciu latach zobaczylismy troszke dluzszy wystep Charliego V, ktory byl liderem druzyny z lawki, notujac rekordowe w tym sezonie 17 pkt. Co to oznacza dla Portland ? Pewnie nic, dzisiaj zagra znowu jakies 11 minut przycegli 5 rzutow i usiadzie na lawce. Z lawki rowniez dobre zawody rozegral Drummond, ktory pomimo slabej selekcji rzutowej zebral az 11 pilek w niecale 20 minut. I tu dalej nie moge pojac czemu trener Frank daje tak malo minut rookasowi ? Widocznie sabotazuje wlasna druzyne, jego problem. Wczoraj slabszy dzien rzutowy Lillarda, Batuma nawet Wessa wiec dzisiaj licze na lepsze zawody szczegolnie, ze backcourt Pistons nie zachwyca w obecnym sezonie. Dla mnie rywal spokojnie do pokonania, szczegolnie gdy wraca LA dlatego taki kurs lapie juz teraz.

 

Portland - 2 2.20 Marathonbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 26.11.12 (20:30)

Dyscyplina: Koszykowka, FRANCJA: LNB

Spotkanie: Le Mans - Chalon/Saone

Typ: Wynik gości Powyżej 73.0 pkt.

Kurs: 1.88

Bukmacher: Betsson

 

Jestem zaskoczony taką ładną linią na drużynę gości. Chalon/Saone w lidze znajduje się na 6tej pozycji z dorobkiem 5 zwycięstw i 2 porażek. Le Mans ma 6 zwycięstw i 1 porażkę i jest na wiceliderem ligi LNB. Przekonałem się co do typu ostatnimi wynikami Chalon/Saone , ekipa ta w ostatnich 10ciu spotkaniach , aż 9 razy przekroczyła barierę 73 punktów , a więc jest to 90% , tak więc linia , którą wystawił bukmacher Betsson nie jest wysoka tym bardziej zważając na to ,że spotkanie zapowiada się overowo. Le Mans skolei zdobywa mniej punktów w lidze i może ,dlatego bo też mało punktów tracą i z reguły są to mecz underowe. Jednak w ostatnich 5ciu spotkaniach tych ekip między sobą padły takie rezultaty:

 

16.06.12 LNB Chalon/Saone Le Mans 95 : 76

24.02.12 LNB Le Mans Chalon/Saone 77 : 80

12.11.11 LNB Chalon/Saone Le Mans 99 : 91(83 : 83)

19.02.11 LNB Chalon/Saone Le Mans 91 : 69

30.10.10 LNB Le Mans Chalon/Saone 65 : 71

 

Jak widać tylko w ostatnim, już bardzo dawno granym meczu nie padł over punktowy ekipy gości. Jednak było to dosyć dawno ,a mecze z tego roku wnioskują ,że według mnie faworytem jest Chalon/Saone mimo tego ,że grają na wyjeździe. Liczę tutaj na ciekawe widowisko . Pierwszą myślą było granie na ekipę gości ,ale zauważyłem taką linię 73 optymalną do typowania i myślę,że jak najbardziej w zasięgu tej drużyny. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 26.11.12 (20:30)

Dyscyplina: Koszykówka

Mecz: Le Mans - Chalon

Typ: Powyżej 143,5 punktów

Kurs: 1,43

Bukmacher: Bet365

 

W ostatnim meczu ósmej kolejki francuskiej ligi koszykówki Le Mans zagra we własnej hali z Chalon. Drużyna która wygra ten mecz obejmie prawdopodobnie prowadzenie w tabeli. Pisze prawdopodobnie bo nie wiem na 100% jakby to było jeśli chodzi o Chalon bo mieli by wtedy bilans 5-3, taki sam jak cztery inne zespoły. Ale mniejsza z tym, na pewno byliby w czołowej trójce. Jeśli wygra Le Mans to na pewno będą liderami bo teraz mają bilans 6-1. Będą liderami nawet jeśli przegrają, ale wiadomo, że zwycięstwo jest dla nich ważne bo wtedy powiększą przewagę nad innymi drużynami. Oba zespoły będą więc walczyć o zwycięstwo dlatego sądzę, że zagrają ofensywnie. Statystyki pokazują, że bardziej więcej wysokich wyników odnotowywanych jest w meczach Chalon, zespół ten gra odważniej w przodzie i ma słabszą obronę co owocuje również dużą sumą traconych punktów. Le Mans jest bardziej zrównoważoną drużyną i rzadziej notuje wyniki wysokie, ale to też zależy wiele od przeciwnika ponieważ w lidze francuskiej nie ma tak dużo drużyn które grają lepiej w ataku niż w obronie. Chalon jest jednym z nielicznych wyjątków dlatego ten mecz powinien być widowiskowy. W statystyce h2h widzimy, że większość meczów Le Mans - Chalon to były mecze odważnej gry w ataku i dużej ilości zdobywanych punktów. W tym roku dwa mecze się odbyły między Le Mans i Chalon i oba mecze zakańczały się wysokimi wynikami jak 77:80 i 76:95. Myślę, że to spotkanie także powinno być meczem ofensywnym ponieważ obie drużyny w meczach przeciwko sobie grają bardzo ofensywnie i nie bronią tak zawzięcie ponieważ mają lepszych graczy ofensywnych niż defensywnych. Dotyczy to zwłaszcza Chalon które gra bardzo ofensywny kosz bo taki jest ich styl. Myślę, że zgodnie z poprzednimi meczami h2h dzisiaj zagrają tak samo ofensywnie a Le Mans się do nich dostosuje i także będzie grać na wysokim poziomie. Wtedy rezultat końcowy powinien przekroczyć co najmniej 150 punktów zdobytych w całym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

27-11-2012 1-00

USA, NBA

Washington Wizards - San Antonio Spurs

typ: SA Spurs -11,5

kurs: 3,10 Bet365

 

 

analiza:

Ostrogi maja jeden z łatwiejszych meczy w ostatnim czasie. po serii meczy z Denver, Clippers, Bostonem i Indiana (tylko porażka z ekipą LA), w niedziele potrzebowali dogrywki by zdobyć Toronto. W Waszyngtonie powinno byc dużo łatwiej. Czarodzieje są bowiem zdecydowanie najsłabsza ekipa w całej lidze. Jako jedyni jeszcze nie zaznali smaku zwyciestwa w tym sezonie. Nie dziwi mnie to wcale. Tam, poza Johnem Wallem nie ma gracza, ktory wnosi cos do gry. A same popisy rozgrywajacego Wizards to zdecydowanie za mało by coś osiągnąć. Tym bardziej, że Wall jest bardzo chimeryczny i nieregularny. A do tego wiadomo, ze wystarczy go odseparowac od reszty ekipy i wtedy juz wogóle gra Wizards wygląda miernie. A ostatnie mecze bez Walla to gra bez żadnego pomysłu Wizards. "popisy" indywidualne pozostalych graczy Waszyngtonu lepiej pozostawic bez komentarza. Spurs notuja z kolei dobry start. z bilansem 11-3 plasuja sie tuz za Memphis w całej lidze. nie dziwi to bo świetnie sezon zaczął weteran Duncan, na swoim wysokim poziomie rozgrywa Parker, a ciekazym rozwiazaniem jest ustawienie Ginobili jako pierwszego rezerwowego, ktory z ławki daje rewelacyjne zmiany. To Trio wspomagane dobrym centrem Blairem i solidnymi skrzydłowym Greenem i obrońcą Nealem to niezły pretendent nawet na mistrza. Ostatnie mecze miedzy tymi zespołami to dominacja Spurs. Ci legitymuja sie seria trzynastu kolejnych zwyciestw z Wizards. Po tym co prezentuja w tym sezonie nie widze innego rozwiązanie jak przedłuzenie tej serii do czternastu kolejnych wygranych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro Challenge Panowie

Szolnoki Olaj KK - Ewe Basket Oldenburg godz. 19:00

typ:1

kurs:2,83

Buk: Pinnacle

 

4 kolejka Euro Challenge grupa F . Drugi w tabeli węgierski Szolnoki podejmuję lidera niemiecki Oldenburg. Faworytem są goście,którzy wygrali wszystkie 3 spotkania. Ja jednak jestem innego zdania,uważam że mecz ten wygrają koszykarze z Węgier. Z dorobkiem 2-1 są wiceliderem ,przegrany mecz to spotkanie z dzisiejszym rywalem. W pierwszej kolejce Oldenburg wygrał z Szolnoki 87-70, myślę że czas na rewanż. W pozostałych meczach Niemcy wygrali z Timisoara 84-67 a Węgrzy 93-80 oraz z Fortress 95-64 a Szolnoki 96-92.

Widać,że Oldenburg jest tutaj zdecydowanym faworytem grupy i wysoko pokonuje swoich rywali. Jednak trzeba zaznaczyć,że Węgrzy rozgrywali wszytskie swoje spotkania na wyjazdach. Dzisiejszy ich mecz to pierwsze spotkanie w Euro Challenge przed własną publicznością. Myślę,że będzie to duży atut dla gospodarzy i pokonają oni wyżej notowany zespół z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland Cavaliers - Phoenix Suns(-9,5) godz. 01:05

typ:2 :t:

kurs: 3,45

Buk: Bet365

 

Dziś w nocy " Kawalerzyści" podejmują " Słońca" . Cleveland przegrali trzy ostatnie spotkania i wątpię żeby wygrali dzisiaj. Były to minimalne porażki z Memphis,Miami i Orlando. Jednak ich bilans 3-11 to najgorszy wynik po Waszyngtonie. Suns grają trochę lepiej wygrali 6 spotkań a przegrali 8. Dla mnie są faworytem w tym meczu,postanowiłem wysoko zawiesić im poprzeczkę,ponieważ sądzę że wygrają przynajmniej różnicą 10 punktów. Myślę,że takie zwycięstwo jest możliwe ,przynajmniej tak było w ostatnim meczu tych drużyn w Cleveland,kiedy Suns wygrali 108-83.

Gortat i spółka grają w kratkę ostatnio przegrali z Philadelphia 104-101 natomiast w sobotę wygrali po dogrywce z Nowym Orleanem. Cleveland na ostatnie 9 meczy wygrali tylko jedno spotkanie,więc nie oczekuję po nich za wiele nawet na tle przeciętnego Pheonix. Myslę,że jeśli Gortat zagra dobry mecz jak z 76ers a dobrze punktował bedzie Michael Beasley oraz Goran Dragic to o handicap 9,5 jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 27.11.12 (19:04)

Dyscyplina: SZWECJA: Ligan

Spotkanie: Uppsala-08 Stockholm HR

Typ: Stockholm (+8pkt. handicap)

Kurs: 1.85

Bukmacher: Betsson

 

Nie wiem skąd takie wysokie kursy na ekipę gości. Widzę większość bukmacherów się już połapała i widocznie można zauważyć sytuację spadków kursów na Stockholm. Jednak Betsson jeszcze nadal oferuję piękną linię +8 na 08 Stockholm HR . Jednym z głównych czynników pewnie tego spadku jest fakt ,że ekipa Stockholmu ograł wicelidera ligi ,a Upsala jest przeciwnikiem tak myślę mniej wymagającym. Faktem jest ,że grali u siebie ,a dziś na wyjeździe nie sprawia tego ,że mogliby być faworytem w dzisiejszym bezpośrednim pojedynku. Upsala w lidze znajduje się na trzecim miejscu z dorobkiem 8 zwycięstw i 4 porażek. Zaś 08 Stockholm jest w środku stawki na 6tym miejscu z bilansem tylko nieco gorszym ,bo 7 zwycięstw i 5 porażek ,ale jeśli dziś wygrają to zrównają się bilansem z ekipą Upsali. Upsala co ciekawe także wygrała ostatnio z Boras i to wysoko na wyjeździe 93-78. Jeśli się dziś pomylę co do dzisiejszego spotkania to ostatni raz gram tą ligę ,ale myślę ,że tak nie będzie. W ostatnich bezpośrednich pięciu spotkaniach tych drużyn ,aż 3 razy lepsza okazała się drużyna ze stolicy Szwecji Stockholm. 2 razy była lepsza Upsala . Przedstawię ostatnie 5 spotkań tych drużyn:

 

06.03.12 LIG Uppsala 08 Stockholm HR 86 : 76

24.01.12 LIG 08 Stockholm HR Uppsala 88 : 84

09.12.11 LIG Uppsala 08 Stockholm HR 75 : 76

28.10.11 LIG 08 Stockholm HR Uppsala 90 : 81

18.03.11 LIG 08 Stockholm HR Uppsala 84 : 95

 

Co ciekawe także Upsala uległa drużynie Norrkoping 87-94 z , którym to Stockholm wygrało 81-68 , wynik jest z tego sezonu , więc myślę ,że jest to jak najbardziej aktualne porównanie. Myślę ,że bezpośrednie pojedynki przemawiają do zagrania tego typu. Fakt faktem ,że nie ma w tym meczu faworyta jest dla mnie okazją by zagrać na Stockholm handicap +8. Polecam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

28-11-2012 2-00

USA, NBA

Houston Rockets - Toronto Raptors

typ: Houston - 6,5

kurs: 2,04

stawka: 3

Pinnacle

 

analiza:

Rakiety maja czym sie ostatnio pochwalić. Po serii porazek - z Portland, Lakers i Utah rozprawili sie z czołówką ze wschodu - Chicago i Knicks, ktorych wrecz zdemolowali 131-103. to pokazuje jak nieobliczalnym zespołem jest ekipa z Texasu. Po letnich wymianach z pewnościa kibice żałują odejscia Scoli. Jednak jest nowy bardzo ciekawy duet Lin-Harden, ktory potrafi poprowadzic Rockets do wygranych. Zwłaszcze Harden w perspektywie czasu powinien okazac sie liderem zespołu, ktory juz w niedalekiej przyszłosci powinien prowadzic Houston do conajmniej finału konferencji. A toronto jak to od początku ich przygody w NBA jak zwykle plasuje sie w ogonie ligi. Nie inaczej jest w tym sezonie. trzy zwyciestwa w czternastu meczach mówi samo za siebie. Jedyny gracz, ktorego mi żal, ze musi sie męczyc w ekipie Raptors to DeRozan. To gracz nietuzinkowy, jednak puki co skazany jest na grę w Toronto . Jeśli Toronto ma kim straszyc to tylko i wyłącznie nim. Tyle tylko ze to nie jest zawodnik na tyle dobry, by sam prowadził Raptors do zwyciestw. Takim graczem z pewnościa jest Harden, co pokazywał na początku sezonu. Dzisiejszej nocy to gospodarze sa faworytem. Toronto tradycyjnie na wyjazdach sobie nie radzi. W tym sezonie legitymuja sie bilansem 1-7, jedyne zwyciestwo odnosząc niespodziewanie w Indianie. Nie liczę w przełamanie z solidnymi Rakietami. Uważam że Harden i spółka spokojnie pokonaja swoich rywali odnosząc tym samym siódme zwycięstwo w sezonie

 

[ Komentarz dodany przez: bigbraine777: 2012-11-28, 21:06 ]

ze sie kolego zagalopowales z tym finalem konferencji,max 1 runda jest co najmniej 6 teamow lepszych lepiej poukladanych z lepszymi starterami, grajacymi dojrzalszy basket, Rakiety to 22 team tracacy najwiecej pkt na 100posiadan, ofense sold ticket but defense win the champ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...