Skocz do zawartości

Typy na dzień 06.04.2014


Gość delpiero88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość delpiero88

 

 

Wzór podawania typów

 

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza: 

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dyscyplina: piłka ręczna, turniej towarzyski

spotkanie: Norwegia - Słowenia

typ: 1

kurs: 2,20

godz: 18:00

bukmacher: Bet365

analiza:

przed nami ostatni dzień towarzyskiego turnieju rozgrywanego w Danii, w którym biorą udział reprezentacje gospodarzy, Francji, Norwegii i Słowenii. Norwegowie po ostatnim bardzo przyzwoitym występie na ME chyba powoli podnoszą się z kryzysu w jakim była ich reprezentacja i znów pukają do światowej czołówki. Trener Norwegów na ten turniej powołał najsilniejszy skład, i jak widać wyszło im to na dobre ponieważ wygrali z Danią i nieznacznie ulegli Francji. Słoweńcy natomiast obecnie wydają się być na przeciwległym biegunie i powoli wracają do roli średniaków europejskiego handballu. Trener Słoweńców na turniej nie zabrał Zormana, Skoka, Skofa, Kavticnika i Zvizeja. Jednak mimo to udało im się wygrać z Francją i przegrać z Danią. Jednak uważam, że z tego meczu zwycięsko wyjdą Norwegowie.

 

http://obstawianie.com/reprezentacje-vt125620.htm#1865221

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:40 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Segunda Division )

Spotkanie: Recreativo de Huelva - SD Ponferradina

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 06.04.2014

Godz: 18.15

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na 33 kolejkę rozgrywek Segunda Division czyli bezpośredniego zaplecza hiszpańskiej Primera Division.

W mieście Huelva liczącym około sto pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Estadio Nuevo Colombino mogącym pomieścić ponad dwadzieścia jeden i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Real Club Recreativo de Huelva założonym w 1889 roku a w gości z miasta Ponferrada liczącego około siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1922 a mianowicie Sociedad Deportiva Ponferradina.

Recreativo de Huelva rozegrało w tym sezonie ligowym 32 spotkania w których zdobyło 48 punktów po 13 zwycięstwach, 9 remisach oraz 10 porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 46-43.

SD Ponferradina zdobyła 38 oczek w swoich 32 meczach ligowych w tym sezonie po 9 zwycięstwach, 11 remisach oraz 12 porażkach co daje obecnie 18 pozycję w tabeli hiszpańskiej Segunda Division, bilans bramkowy 35-38.

Gospodarze u siebie 16 meczy i 23 zdobyte oczka po 6 wygranych, 5 remisach oraz 5 porażkach, bilans bramkowy na swoim Estadio Nuevo Colombino 25-21.

Goście na wyjazdach w tym sezonie ligowym 15 spotkań i zdobytych 10 punktów po 1 zwycięstwie, 7 remisach oraz 7 przegranych, bilans bramek w delegacjach 12-23.

Może być to ciekawe widowisko na zapleczu hiszpańskiej Primera Division gdyż obie drużyny potrzebują punktów gospodarze aby dalej walczyć o Play Off Segunda Division a goście w walce o utrzymanie na zapleczu Primera Division a w ostatnich dwóch meczach w mieście Huelva pomiędzy tymi rywalami raz padł remis i raz wygrali goście z Ponferrady.

Mój typ w tym meczu to przełamanie się gospodarzy u siebie z tym rywalem, Real Club Recreativo de Huelva ogólnie w tym sezonie gra dobrze i brakuje im tylko trochę punktów zdobywanych na swoim terenie i z kim mają je zdobywać jak z nie z najgorszą drużyną wyjazdową całego sezonu i przy okazji wygrywając z tym rywalem u siebie pierwszy raz a Sociedad Deportiva Ponferradina to najgorsza drużyna na wyjazdach w tym sezonie tracąca sporo goli w delegacjach i tym razem wróci do swojego miasta Ponferrada bez żadnych punktów gdyż one zostaną na Estadio Nuevo Colombino w Huelvie.

 

http://obstawianie.com/segunda-division-vt119641,75.htm#1865294

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:41 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Washington Wizards- Chicago Bulls

Typ: over 193,5

Kurs: 3,75

Data i godz.: 06.04.2014, 01.05

Bukmacher: WilliamHill

 

Analiza:

Mecz między Washington Wizards, a Chicago Bulls- czyli spotkanie zapowiadające się niezwykle ciekawie. Spotkanie na papierze wygląda, że zakończy się niewielką ilością pkt., obie ekipy grają dobrze w obronie- szczególnie Chicago Bulls, z którą inne drużyny zdobywają niewielką ilość punktów. Jednak analizując grę u siebie ekipy Washington u siebie to widać, że na swoim parkiecie rozkręcają się i grają dość agresywnie w ataku. Z kolei według mnie ekipa Chicago gra wręcz przeciwnie lepiej (pod względem punktowym) grają na wyjazdach niż u siebie. Linia, która przygotował WilliamHill w stosunku do kursu według mnie wygląda bardzo apetycznie. Oba zespoły w tym sezonie grają bardzo dobrze w w konferencji wschodniej zajmują kolejno 6 i 4 miejsce. Dlatego w tym meczu na pewno będzie gorąco, nie zdziwiłbym się nawet gdyby była dogrywka...

Teraz kilka słów o tym co w tym meczu będzie wyjątkowe dla polskich kibiców, a mianowicie Polish Heritage Night, czyli szczególne wydarzenie w którym na meczu Marcina będzie zasiadało wielu polskich kibiców (polskie święto koszykówki w USA). Szczególnie istotne będzie to miało dla Marcina, który uważam, że w tym meczu powinien nakręcać zespół, aby pokazać się wielu Polskim kibicom zarówno na trybunach jak również przed TV (transmisja również NC+).

Uważam, że ten aspekt może tylko i wyłącznie przyczynić się do powodzenia tego typu, gdyż Marcin w tej drużynie ma już swoje miejsce i w wielu meczach to on prowadził Wizards do zwycięstwa. Chicago Bulls uważam, że jest to zespół, który potrafi dostosować się do meczów otwartych jak również statycznych- ja uważam, że ten mecz będzie otartym spotkaniem i padnie wiele punktów ze strony obu zespół. Mam nadzieję, że będzie w tym spotkaniu dużo emocji i fajnych akcji szczególnie w wykonaniu naszego jedynaka w NBA, a punkty będą się zgadzały.

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,175.htm#1865308

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:45 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, MLS

Spotkanie: Columbus Crew - Toronto

Typ: 1

Kurs: 2.00

Godz: 00.00

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Dzisiejszej nocy w amerykańskiej lidze MLS odbędzie się spotaknie lidera - drużyny Columbus Crew z 5-tą ekipą ligi. Kampania w amerykańskim MLS'sie dopiero co się rozpoczęła i drużyny rozegrały po 3 spotkania. Gospodarze wygrali wszystkie dosyć łatwo ogrywając na wyjeździe Seattle 2-1, DC United 3-0 oraz na własnym obiekcie 2-1 Philadelphie, zaś ekipa gości wygrała 2-krotnie i raz opuszczała plac gry z przegraną, polegając gładko w ostatniej kolejce na wyjeździe ekipie Realu Salt Lake 3-0. Dodatkowym aspektem przemawiającym za tym typem jest mało prawdobodobny występ dzisiaj Anglika Defoe w ekipie Toronto, który jest najlepszym strzelcem w swojej drużynie. Obie ekipy spotykały się już wiele razy i w większości tych spotkań to gospodarze mogli cieszyć się z 3 punktów. Warto także nadmienić, że ekipa gospodarzy w otatnich 10-ciu spotkaniach przegrała zaledwie 2 razy, raz zremisowała i aż 7-krotnie wygrała, co ważne z tych 10-ciu spotkań to te porażki były bardzo dawno, bo w 2 ostatnich spotkaniach, które się odbyły jeszcze w 2013 roku. W bieżącym roku Columbus jeszcze nie przegrali, dając sobie odebrać tylko 1 punkt. Ekipa gości ma odmienny bilans - na ostatnie 10 spotkań zdołali wygrać tylko 3-krotnie, 2 razy remisując i aż 5 razy przegrywając. Tak jak wspominałem, w spotkaniach między sobą prym wiodą gospodarze:

 

9.02.14 SOC Columbus Toronto 3 : 1

18.08.13 MLS Columbus Toronto 2 : 0

27.07.13 MLS Toronto Columbus 2 : 1

18.05.13 MLS Toronto Columbus 0 : 1

09.02.13 SOC Columbus Toronto 1 : 0

28.10.12 MLS Columbus Toronto 2 : 1

23.08.12 MLS Columbus Toronto 2 : 1

31.03.12 MLS Toronto Columbus 0 : 1

11.09.11 MLS Columbus Toronto 2 : 4

23.04.11 MLS Toronto Columbus 1 : 1

16.10.10 MLS Toronto Columbus 2 : 2

27.03.10 MLS Columbus Toronto 2 : 0

26.07.09 MLS Columbus Toronto 3 : 2

 

Jak można zauważyć w przedstawionych przeze mnie ostatnich 13-stu spotkaniach tych drużyn ekipa Columbus Crew wygrywała aż 9-krotnie !! Goście zdołali jedynie 2 razy odebrać im komplet oczek i jedynie 2 razy zremisować, co nie przynosi im chluby. Tak, więc myślę, że i dziś nie będzie inaczej i to ekipa gospodarzy odniesie 9-ty mecz z rzędu bez porażki wygrywając dziś oraz utrzyma świetny bilans nie przegrywając spotkania w 2014 roku, a także będzie to ich 4-te zwycięstwo z rzędu w obecnej kampanii MLS.

 

http://obstawianie.com/usa-mls-oraz-nizsze-ligi-vt8333.htm#1865343

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:47 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Godzina: 02:30

Spotkanie: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

Typ: under 198.5

Kurs: 1.91

Bukmacher: BetGun

Analiza: Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie słabeusza z Milwaukee która dogrywa już te kilka meczy do końca z drużyną Toronto, która musi się bronić przed playoffami żeby nie przeskoczyła ich drużyna Byków. Ostatnio tendencja jest taka, że mecze w Milwaukee kończą się niższymi wynikami co w Toronto, gdzie głownie za sprawą gospodarzy te wyniki oscylują powyżej 200. Nie to natomiast było decydujące co skłoniło mnie do zagrania tego typu, a to że obie ekipy są b2b i tuta upatruję szansę w tym iż te akcje nie będą na jakimś mega szybkim tempie. Poza tym zazwyczaj granie takiego drugiego spotkania w jakimś tam stopniu odbija się na zawodnikach, bądź to na forsowaniu tempa lub na skuteczności rzutowej. Jak dla mnie linia odpowiednia do tego aby spróbować uderzyć w tego underka. Jak wiadomo w Bucks duży szpital plus duży znak zapytania przy występie Lowrego i Johnsona w Toronto a to już znaczne osłabienie w ofensywie co z pewnością przełożyłoby się na zdobycze punktowe. No nic ze względu na takie argumenty postanowiłem w tym meczu pójść w kierunku underka, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, Bundesliga

06.04.2014 17:30

Hertha - Hoffenheim

Typ: powyżej 2,5 gola w meczu

Kurs: 1.57

Pinnacle

 

Spotkanie kończące 29 kolejkę Bundesligi, w którym zmierzą się zespoły sąsiadujące w tabeli, dziesiąta Hertha zagra z dziewiątym Hoffenheim. Oba zespoły zgromadziły na koncie po 36 punktów i mają spokój w końcówce sezonu. Nie grozi tym zespołom ani spadek (dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową) ani puchary (11 punktów straty do miejsc gwarantujących udział w lidze europejskiej). Można więc jutro liczyć na ciekawe widowisko, Bundesliga jest ligą gdzie gra się do przodu, stwarzane jest sporo sytuacji i pada sporo bramek, a skoro oba zespoły mogą do meczu podejść bez presji może paść sporo bramek. Hertha będzie chciała zagrać dla swoich kibiców, w rundzie rewanżowej przegrali aż 5 z 6 spotkań u siebie, zdobyli tylko punkt. Mieli jednak sporo pecha w takich meczach jak z Wolfsburgiem czy Hannoverem byli lepsi, stwarzali sporo sytuacji, przeważali ale nie potrafili udokumentować swojej przewagi i nie zdobywali punktów. Grają jutro z drużyną, w meczach której pada mnóstwo bramek ok. 4,5 na mecz, mnóstwo sytuacji jest w tych meczach, otwarty futbol grają. Jutro u gospodarzy zabraknie nadal Lustenbergera oraz doszedł uraz po ostatnim meczu Cigerciego. Goście natomiast zagrają nadal bez Abrahama i Schipplocka. Nie są to absencje wpływające w dużym stopniu na siłę obu zespołów, mam nadzieję, że w ekipie gości zagra jednak Modeste choć to na razie nie jest pewne. W pierwszym meczu tego sezonu, padło pięć bramek, Hoffenheim przegrało u siebie z Herthą 2:3, liczę na podobny wynik jutro.

 

http://obstawianie.com/bundesliga-vt123327,250.htm#1865348

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:47 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Snooker - China Open

Spotkanie: Robertson N. - Junhui D

Typ: 2

Kurs: 1.72

Godz: 07:30

Bukmacher: Bet365

 

 

 

Analiza:

 

 

W finale China Open spotkają się Chińczyk Ding Junhui z Australijczykiem Neilem Robertsonem. Grać będą do maksymalnie 19 frame'ów. Faworytem Chińczyk, który jest w znakomitej dyspozycji. W roku 2014 zagrał 28 spotkań, z czego przegrał zaledwie pięć. Robertson w tym roku zagrał aż 47-krotnie, z czego jednak aż 21 razy ponosił porażki. Australijczyk nie jest w dobrej formie, zmaga się psychicznie z niemożnością osiągnięcia rekordu 100 stupunktowych break'ów w sezonie (w tym turnieju nie zdobył ani jednego), oraz z chorobą wirusową, przez którą prawie nie wziął udziału w China Open. Od czasu triumfu w UK Championship Robertson poległ w pięciu kolejnych dużych turniejach, docierając maksymalnie do trzeciej rundy. Ding Junhui gra przed własną publicznością, nie ma problemów, które nękają rywala i regularnie zdobywa breaki 100-punktowe. W tegorocznym turnieju China Open Chińczyk wygrał pewnie każde z pięciu spotkań: z Astley'em 5:1, Uh-Noohem 5:3, Higginsem 5:2, Kingiem 5:2 i w półfinale z Dunnem 6:0. Australijczyk męczył się w prawie każdym spotkaniu, rozgrywając maksymalną ilość break'ów: z Hamiltonem 5:4, Williamsem 5:4, Delu 5:4, Dottem 5:3 i Carterem 6:2. Zawodnicy ci spotkali się pięciokrotnie w zeszłym roku, pierwsze ze spotkań wygrał Robertson 6:5, kolejne cztery padły łupem Chińczyka, kolejno 3:1, 4:3, 5:2 i 4:2. Spodziewam się momentów przebłysku Robertsona, jednak Junhui trzyma swój bardzo wysoki poziom przez cały czas, dlatego uważam, że wygra tegoroczny turniej.

 

 

http://obstawianie.com/inne-sporty-vt296,50.htm#1865357

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:48 ]

:plus: 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.04.2014 01:15

Dyscyplina: Tenis, WTA Monterrey

Ana Ivanovic - Carolina Wozniacki(dokladny wynik)

typ; 2:0 (dla Ivanovic)

Kurs: 3,7

Buk: Betsson

 

 

 

Juz za kilkadziesiąt minut rozpocznie się drugi półfinał turnieju w Monterrey. Naprzeciw siebie staną Dunka polskiego pochodzenia - Karolina Wozniacki oraz jedna z najładniejszych zawodniczek w tourze - Ana Ivanovic.

Dla mnie faworytką tego spotkania(znów wbrew zdaniu oddsmakerów ;) ) Ana Ivanovic (i to nie ze względów estetycznych :p )

Bardzo podoba mi się styl gry Any, jej gra w tym turnieju może nie zachwyciła ale gra solidnie.

Sezon 2014 zaczęła z bardzo wysokiego "c". Wygrała pierwszy turniej w Auckland oraz osiągnęła czwartą rundę w AO. odpadła dopiero po 3-setowym pojedynku z Kanadyjką Bouchard, lecz warto zauważyć iż to właśnie Ana wyeliminowała wtedy głowną faworytkę do wielkoszlemowego triumfu - Serene Williams która wtedy miała 25 zwycięstw z rzędu(4 turnieje wygrane pod rząd), oraz zawsze grożną na swojej ziemi Samanthę Stosur. Ostatnimi czasy lekko spuściła z tonu jednak osobiście liczę, że w turnieju w Meksyku to właśnie ona ostatecznie wygra. Potencjał w niej drzemie ogromny.

Tenis Karoliny Wozniacki nigdy mnie przekonywał, dla mnie była liderką światowego rankingu "z braku laku... ". Widziałem jej dwa mecze ostatnio i nie wywarła najlepszego wrażenia - szczegolnie w meczu z przeciętną Pliskową, do tego widziałem jakieś problemy w poruszaniu się(kontuzja?).

 

Zwycięstwo Any Ivanovic wydaje mi się bardzo realne, lecz posunę sie odrobinę dalej i zagram, że Serbka zwycięży bez straty seta po kursie 3,7 :)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:50 ]

brak linka, bez pkt. ale typ bardzo dobry za to PR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, Davis Cup

Fognini(+1.5)-Murray

Typ: Murray

Kurs 1,76 Unibet'

06.04.2014 11:30

 

Dziś rozstrzygną się losy meczu o półfinał Davis Cup pomiędzy Włochami a Brytyjczykami, w pierwszym z dzisiejszych spotkań zmierzą się Fognini a Andy Murray. Mecz zapowiada się arcyciekawie ponieważ są to bardzo barwni zawodnicy. Jestem pewien ze po za niesamowitymi wymianami kibice będą także świadkami wielu kłótni na korcie bo to jest to co lubią Murray jak i Fognini. Mecze odbywają sie na kortach ziemnych co na pewno faworyzuje Fogniniego. Drugim czynnikiem który faworyzuje Włocha to na pewno to ze gra przed własną publiką, a ja na południowca nastało Oni w tedy świetnie się mobilizują. Jednak umiejętności sportowe pokazują ze faworytem jest Andy Murray.

Andy Murray to w tej chwili jeden z 4 wielkich tenisistó. Niestety jednak ostatnio przez problemy zdrowiem jest trochę w tle Djokovica, Nadala, Federera. Jednak wszystko wskazuje na to ze pomalutku wraca do swojej dyspozycji. W Miami rozegrał już kilka dobrych meczów przegrywajac z Djokovicem. Ale wczesniej wygrał m.in z Tsongą. Myślę jednak ze nie ma co patrzyć na tegoroczne mecze Murraya bo w jednym wywiadów mówił ze jak nie musi to jeszcze nie gra na 100%, ale jestem pewien ze w Davis Cup zaryzykuje, tym bardziej ze rywalem jest Fognini. W Piątek bez problemów wygrał z innym Włochem Andreasem Seppi.

Fabio Fognini to tenisista który od kilku lat uważany był za wielki talent jednak chyba dopiero teraz zaczyna to pokazywać. Początek sezonu rewelacyjny,najpierw wygrał turniej w Chile a następnie dopiero w finale przegrał z Ferrerem w Buenos. Obydwa turnieję były na kortach ziemnych.Na kortavh twardych już mu tak dobrze nie szło ale poniżej pewniego pozomu nie schodził. W Piątek natomiast wygrał Z Wardem jednak mecz nie był tak łatwy jak miał być.

Podsumowująć: Mimo kortów ziemnych i kibiców wydaję mi sie ze wygra Murray. Dla Brytyjczyka ten mecz jest na pewno bardzo ważny, bo jak sam kiedyś mówił chciałby wygrać Davis Cup. Lepszej okazji nci w tym sezonie może nie mieć. Więć mi się wydaje ze Murray będzię także niesamowicie zmobilizowany i jeśli plecy nie będą przeszkadzały to powinien wygrać minimum 3:1.

 

http:// http://obstawianie.com/davis-cup-vt127340.htm#1865419

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Badminton - DEBEL KOBIETY: India Open (Indie)

Spotkanie: Jung K. E./Kim H. N. - Tang Y./Yu Y.

Typ: 1

Kurs: 4.00

Bukmacher: Bet365

Data i godzina: 06.04.2014 10:30

 

Analiza:

Finał kobiecego debla India Open, gdzie spotkają się ze sobą para koreańska Jung K. E./Kim H. N z deblem chińskim Tang Y./Yu Y. Dzisiejsze gospodynie tego meczu wygrały wczoraj zaskakująco łatwo z rozstawionymi z numer pierwszym Christinna PEDERSEN i Kamilla RYTTER JUHL (21-18 21-18), pokazując że trafiły z forma na ten turniej. Zdecydowanie ich gra od początku wygląda bardzo dobrze. Wydaje mi się dzisiejsze ich rywalki z Chin są dużo gorszym deblem od debla duńskiego z którym to koreanki dość łatwo sobie poradziły. Dochodzi do tego fakt ze Yu Y. gra pierwszy turniej z nowa partnerka Tang Y, której poziom dosyć mocno odbiega o reszty i widać że czasami brakuje w ich grze zrozumienia. Uważam ze zdecydowanym faworytem tego meczu jest dużo bardziej ze sobą zgrana koreańska para i czuję że długo to spotkanie nie potrwa. Polecam!

 

http://obstawianie.com/inne-sporty-vt296,50.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:58 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie A )

Spotkanie: Atalanta - Sassuolo

Typ: 1

Kurs: 1.833

Data: 06.04.2014

Godz: 15:00

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

W 32 kolejce włoskiej Serie A na stadionie Atleti Azzurri d'Italia w Bergamo drużyna miejscowej Atalanty podejmie dziś Unione Sportiva Sassuolo Calcio. Gospodarze notują rewelacyjną serię 6 zwycięstw i znajdują się już na 7 miejscu w tabeli, z dużą szansą przeskoczenia szóstej Parmy, która gra dziś z mocnym Napoli i zbliżenie się na 1 punkt do piątego Interu. W 31 dotychczasowych meczach Atalanta zdobyła 46 punktów (14 zwycięstw, 4 remisy, 13 porażek; gole 37:39). Większość tych punktów (32; 10 zwycięstw,2 remisy, 3 porażki, gole24:16) to dorobek z własnego stadionu. Goście znajdują się w strefie spadkowej (19 miejsce). Uzbierali dotąd zaledwie 21 punktów (5 wygranych, 6 remisów i aż 20 porażek, bramki 29:61), do bezpiecznego 17 miejsca tracą 6 oczek. Na wyjazdach wygrali tylko raz, 5 razy remisowali i 9 razy przegrywali, strzelając 12 goli i tracąc 28. W pięciu dotychczas rozegranych meczach między Atalantą a Sassuolo aż 4 razy górą byli dzisiejsi gospodarze, raz przegrali:

04.12.13 COP Atalanta Sassuolo 2 : 0

24.11.13 SER Sassuolo Atalanta 2 : 0

26.02.11 SER Atalanta Sassuolo 1 : 0

02.10.10 SER Sassuolo Atalanta 0 : 2

19.08.06 COP Atalanta Sassuolo 3 : 0

Stawiam na wygraną Atalanty i przedłużenie serii zwycięstw do siedmiu.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,325.htm#1865457

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa

Spotkanie: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz

Typ: over 2,5

Godzina: 18:00

Bukmacher: Unibet

Kurs: 2.00

06.04.2014

 

Rewanż za rundę jesienną, takie słowa cisną się na usta gdy patrzymy na dzisiejsze spotkanie 29 kolejki T-Mobile Ekstraklasy, gdzie lider z Warszawy podejmować będzie u siebie świetnie spisujący się zespół Zawiszy. W pierwszym spotkaniu dzisiejsi goście wygrali 3:1 po dwóch bramkach Geworgiana i jednej Carlosa, honorowe trafienie dla Legii zanotował Pinto. To spotkanie ciekawie się zapowiada, Legia ma siedem punktów przewagi nad Lechem który wczoraj rozgromił 6:1 Jagiellonie i na pewno chcieli by przynajmniej utrzymać te dziesięć punktów przewagi które mieli po 28 kolejkach, natomiast Zawisza w tej chwili nie tylko walczy o pierwszą ósemkę, gdyby się im dzisiaj udało zgarnąć trzy punkty to doganiają trzecią Wisłę która ma 45 punktów, i spokojnie mogą walczyć o europejskie puchary. Można założyć, że goście zagrają dziś odważnie w końcu dali radę ograć Wisłę w Krakowie to nie powinni czuć wielkiej presji z tego powodu, że grają w Warszawie, natomiast gospodarze z nieobliczalnym Radovicem i coraz lepiej spisującym się Dudą mogą tutaj kilka bramek wpakować. W drużynie Berga coraz więcej dobrych wiadomości, ostatnio do gry wrócił Kosecki który był jeszcze u Jana Urbana czołowym zawodnikiem Legii, dodatkowo do treningów wrócili Marek Saganowski i Orlando Sa. W tym meczu na pewno zabraknie Jodłowca oraz Władimira Dwaliszwilego, chociaż brak tego drugiego nie uznaje jednak za stratę. Dużo gorsze problemy ma trener Tarasiewicz, z Legią nie zagrają Andre Micael, Sebastian Ziajka, Herold Goulon a co chyba najgorsze to motor napędowy drużyny Michał Masłowski. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, obecną formę oraz pozycję w tabeli faworytem zdecydowanym tego meczu są gospodarze i stawiałbym również na ich zwycięstwo, jednakże z Zawiszą już różnie bywało i kurs na over jest ciekawszy to skłoniłbym się właśnie ku graniu takiego typu. Być może legioniści pozazdroszczą trochę wczorajszego wyczynu Lecha i też będą chcieli urządzić sobie konkurs strzelecki. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy.

 

Przewidywane składy

 

Legia Warszawa: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Brzyski - Vrdoljak, Łukasik - Żyro, Radović, Ojamaa - Duda.

 

Zawisza Bydgoszcz: Kaczmarek - Lewczuk, Nawotczyński, Strąk, Ziajka - Dudek, Vasconcelos, Wójcicki, Drygas, Alvarinho – Carlos.

 

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2013-2014-vt125750,225.htm#1865459

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:57 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A



 

KC5szJQt-YBWZGlOF.png vs z99IdxSc-46yr4Urd.png

 

Spotkanie: Lazio Rzym - Sampdoria Genua

Typ: Rezultat meczu i obie drużyny strzelą Lazio

Kurs: 4,20

Data i godzina: 6.04.14 12:30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej drugiej kolejki włoskiej Serie A, pomiędzy Lazio Rzym a Sampdorią Genua. Wciąż liczący na udział w kolejnej edycji europejskich pucharów piłkarze Lazio podejmą dzisiaj świetnie spisującą się w ostatnich tygodniach Sampdorię. Rzymianie do tej pory tylko raz w historii ulegli temu rywalowi na Stadio Olimpico, ale teraz będą musieli zagrać na maksimum możliwości, jeśli nie chcą ponownie stracić punktów. W poprzednich tygodniach Biancocelesti prezentowali się bardzo chimerycznie, przeplatając słabe występy, jak ten z Genoą, z tymi rewelacyjnymi, jak ten ostatni z Parmą. Nawet na własnym boisku Lazio nie było regularne, o czym świadczą m.in. punkty stracone z Atalantą i Milanem. Tymczasem jedenastka Sinisy Mihajlovica w miniony weekend zremisowała bezbramkowo z Fiorentiną, tracąc punkty dopiero po raz drugi od początku marca. W minionych tygodniach goście pokazali się z dobrej strony i zanotowali dobre występy choćby z Hellasem i Torino. Co jednak nie pozwala uznać ich za faworytów sobotniej konfrontacji to ich dyspozycja na wyjazdach. Sampdoria poza domem rzadziej zachwyca, więc i w stolicy może mieć problemy. W meczu powinno paść kilka goli, obie strony powinny coś strzelić, ale ostatecznie o jedno trafienie lepsi powinni okazać się gospodarze. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:30.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,325.htm#1865479

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 21:59 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa

Spotkanie: Termalika Bruk Bet Nieciecza - Olimpia Grudziadz

Typ:1

Godzina: 12;15

Bukmacher: bet

Kurs: 2.05

 

W Niedzielne przedpołudnie zmierzą się ze sobą drużyny sąsiadujące w ligowej tabeli.

Termalika - 9 miejsce.

Olimpia - 8 miejsce.

Różnica tych dwóch drużyn to zaledwie jeden punkty, w rundzie jesiennej te dwie drużyny

podzieliły punkty gdyż w spotkaniu padł remis 2;2.

Dlaczego stawiam na Niecieczę. ? Po pierwsze jest gospodarzem ii to kibice z małej wioski

swym dopingiem będą unosić drużynę do walki. Po drugie - w ostatnich pięciu spotkaniach Termalika

nie przegrała ani jednego spotkania , 3 z nich wygrała zaś 2 zremisowała. Olimpia w tej kategorii znacznie

grzesi, wygrywając tylko dwa spotkania a 3 z nich przegrywając. W ostatniej kolejce z GKS Bełchatowem , oglądając

ten mecz można było stwierdzić iż Olimpia nie istnieje.

 

Moim zdaniem spotkanie zakończy się wynikiem 2;0 .

 

http://obstawianie.com/polska-i-liga-vt123292,100.htm#1865497

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 22:01 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Anglia - Premiership - 33. Kolejka



6.04.2014 g. 14:30

Everton FC - Arsenal Londyn

 

Typ: 2 / 3,05 / ComeOn

 

Niezwykle interesujące starcie zobaczą kibice w Anglii w niedzielę. Everton (5. miejsce) podejmie Arsenal (4. miejsce) w bezpośredniej walce o miejsce gwarantujące udział w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Faworytem wydaje się być Everton, który aktualnie notuje serię 5 kolejnych wygranych w lidze. Arsenal dla odmiany nie zgarnął kompletu punktów w 3 ostatnich meczach. Paradoksalnie to, że gospodarze są stawiani w roli faworyta w tym meczu, może pomóc Arsenalowi. Everton nie najlepiej radzi sobie, gdy w przedmeczowych opiniach jest stawiany wyżej. Ostatnie wygrane u siebie (Swansea 3-2, Cardiff 2-1 i West Ham 1-0) były bardzo wymęczone i mocno szczęśliwe. Ogólnie jednak bilans domowy 11-3-1, bramki 29-13, jest imponujący. Goście na pewno mogą cieszyć się z faktu, że do składu powraca Ramsey i Monreal. Ten pierwszy do momentu kontuzji rozgrywał najlepszy sezon w karierze. Mimo wszystko lista kontuzjowanych jest spora, bo grać nie może Wilshere, Ozil, Walcott, Diby, Gibbs i Gnabry. U gospodarzy też jednak jest parę osłabień, bo grać nie może Jagielka, Pienaar, Gibson, Traore, Kone i Oviedo. Szansy dla Arsenalu upatruję w tym, że w ostatnich sezonach skutecznie odpierali ataki na 4. miejsce w tabeli, w głównej mierze ze strony Tottenhamu. Teraz Everton pretenduje do tego miana i moim zdaniem nie da rady. Arsenal lepiej czuje się w roli outsidera, a dzisiaj w obliczu porażek na wyjazdach z Chelsea (0-6), Liverpoolem (1-6) czy City (3-6), jest właśnie w takiej roli stawiany. Wenger dla mnie absolutnie nie powinien już pracować w Arsenalu, ale moim zdaniem kolejny raz wyjedzie zwycięsko z batalii w 4. miejsce w Premiership. Pokonał niedawno Everton w Pucharze Anglii 4-1, a ogólnie w H2H nie dał się pokonać od 15 (!) spotkań. Według mnie także w tym spotkaniu zgarnie 3 punkty.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,825.htm#1865505

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 22:00 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy

Spotkanie: Atalanta (-1) - Sassuolo

Typ: 1

Kurs: 3,20

Godz: 15:00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Będąca ostatnio w świetnej formie Atalanta podejmie na własnym boisku drużynę Sassuolo. Atalanta awansowała już na 7. pozycję w ligowej tabeli i ma realne szansę na zakwalifikowanie się do Ligi Europejskiej. U siebie Atalanta jest czwartą drużyną w lidze z dziesięcioma zwycięstwami i trzema porażkami w 15 meczach. Dobra gra Atalanty to spore zaskoczenie, bo drużyna za cel postawiła sobie w tym sezonie utrzymanie i jeszcze w połowie sezonu gdy zajmowała 15 miejsce nie mogła być go tak pewna. Do świetnej gry u siebie doszła jednak coraz lepsza dyspozycja na wyjeździe i stąd ostatnie zwycięstwa. Sassuolo jest dopiero na 19. miejscu i czeka ich ciężka walka o uniknięcie degradacji do Seria B. Sassuolo musi w końcu zacząć gromadzić punkty, ale na wyjeździe gra słabo, w ostatnich dziesięciu meczach wygrywając tylko z Sampdorią w listopadzie zeszłego roku. W ostatnich meczach też grali słabo więc trudno spodziewać się punktów w Bergamo. Goście na dodatek zagrają bez Alexe, Ariaudo, Acerbiego, Brighiego, Manfrediniego, Marrone, Pucino i Bianco. Miejscowi będą musieli radzić sobie bez Cazzoli, Brivio, Moraleza i Stendardo.

Mój typ to wysokie zwycięstwo Atalanty.

 

Ostatnie spotkania między Atalantą i Sassuolo:

04.12.13 |PUC| Atalanta - Sassuolo 2 : 0

24.11.13 |SER| Sassuolo - Atalanta 2 : 0

26.02.11 |SER| Atalanta - Sassuolo 1 : 0

02.10.10 |SER| Sassuolo - Atalanta 0 : 2

19.08.06 |PUC| Atalanta - Sassuolo 3 : 0

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,325.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 22:02 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: MLB, Baseball, godz. 22.05

Spotkanie: OAK Athletics (S. Gray) - SEA Mariners (E. Ramirez)

Typ: under 7,5

Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

Analiza: Sezon w baseballu rozpoczęty. Obie ekipy zagrają 6 mecz w sezonie. Faworyta w tej parze próżno wskazywać, ale nie sądzę, aby był to mecz na wysoki wynik punktowy. Już od zawsze można powiedzieć, że Athletics i Mariners do zespołów ofensywnych nie należą. Zresztą jest to 3 mecz w tej serii (jeden został odwołany) i w obu było bardzo niskie wyniki. Pierwszy wygrali gospodarze 3:2, wczoraj 3:1 dla gości. Co prawda w Spring było 6:5 i 6:4, ale tych wyników na poważnie brać nie można. Dzisiaj pitcherami będą zawodnicy, którzy dobrze rozpoczęli sezon. Ramirez, Er (1-0, 2.57) oraz Gray, S (0-0, 0.00) jak widać po statach zatrzymali swoich rywali. Ramirez zatrzymał Angels na 2 runach w 7 inningach, które spędził na boisku. W Spring bardzo dobre gry więc liczę na potrzymanie dobrej formy. Gray co prawda przez 6 IP gry nie oddała żadnego runu zespołowi Indians, ale Oakland przegrali to spotkanie 0:2. W poprzednim sezonie z Mariners grał 2 mecz i w 12 IP oddał tylko 5 hits rywalom, przy 12SO. Według mnie 7 runs w tym spotkaniu nie będzie przekroczone.

 

http://obstawianie.com/mlb-2014-vt128474.htm#1865525

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-07, 17:27 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Superettan 2014

Spotkanie: Syrianska FC – IK Sirius

Typ: 2

Kurs: 1,81

Bukmacher: Pinnacle

Data i godzina: 06.04.14 17:00

Stawka: 3/10

 

Dziś o godz. 17:00 zostanie rozegrany mecz pierwszej kolejki szwedzkiej Superettan pomiędzy Syrianską a Siriusem. Gospodarze to spadkowicz z Allsvenskan, goście to beniaminek.

 

Gospodarze w minionym sezonie z hukiem spadli z ekstraklasy zdobywając ledwie 14 punktów w 30. spotkaniach. Biorąc pod uwagę fakt, iż utrzymanie dawały 32 punkty należy stwierdzić iż relegowanie tej ekipy do niżej ligi jest całkowicie zrozumiałe. W 2014 roku Syrianska rozegrała trzy mecze w ramach fazy grupowej Pucharu Szwecji – przegrała z trzecioligowym Torslandem 0:1, zremisowała z drugoligowym Ljungskile 1:1 oraz dostała łomot od Helsingborgu 1:5.

 

Goście pewnie awansowali do I ligi wygrywając 21 z 26 spotkań oraz co równie ważne nie przegrywając ani jednego spotkania. W 2014 roku Sirius brał udział w fazie grupowej Pucharu Szwecji, gdzie odniósł komplet zwycięstw – beniaminek I ligi ograł ekstraklasowe Djurgarden 2:1, ekstraklasowy Halmstad 2:1 oraz pierwszoligową Assyriskę 2:0. To dało Syriusowi awans do ćwierćfinału krajowego pucharu, gdzie czekał na nich IFK Goeteborg. Brązowy medalista Mistrzostw Szwecji sensacyjnie uległ grającemu dobre spotkanie Sirusowi. Beniaminek I ligi strzelił bramkę w 29. minucie i pewnie utrzymywał prowadzenie, mimo iż mecz kończył w dziesiątkę.

 

Bardzo ważną informacją jest fakt, iż gospodarze przezywają kłopoty finansowe. Kryzys w budżecie klubu przekłada się bezpośrednio na kondycję klubu oraz jego wyniki. Wielce prawdopodobne jest, iż na boisku zobaczymy młodych zawodników i wychowanków klubu, którzy nie są ograni w ligowych starciach.

 

Beniaminek idący jak burza, który ogrywa ekstraklasowców i awansuje do Półfinału Pucharu Szwecji kontra przeżywający kłopoty finansowe i grający młodzieżą spadkowicz kompletnie pozbawiony formy. Warto się skusić postawienie na gości.

 

http://obstawianie.com/szwecja-vt119661,125.htm#1865527

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 22:02 ]

:plus: 81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna Anglia premier league

Spotkanie: Everton - Arsenal

Data: 06.04.2014 godz. 14:30

Typ: czas pierwszego gola druzyny - Arsenal gol przed 53

Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:Dzisiaj o godzinie 14:30 everton podejmie u siebie arsenal w angielskiej premier league,dla evertonu bedzie to 32 kolejka a dla arsenalu 33.Gospodarzy i gosci dzieli w lidze jedna pozycja everton jest na miejscu piatym a arsenal na czwartym.Oba zespoly dzieli walka i pewnie bedzie trwala do konca ligi a o co?miedzy innymi o miejsce gwarantujace udzial w lidze mistrzow w przyszlym sezonie a pozatym o lige europejska.Sytuacja w t abeli jest strasznie wyrownana jesli chodzi o miejsca od 1 do 7.Everton ma 60 punktow i traci do arsenalu tylko 4 punkty plus ma zalegly mecz i maja oni szanse na zajecia miejsca dajace przynajmniej kwalifikacje do ligi mistrzow w dodatku juz za nimi jest manu i tottenham ktorzy bardzo mocno depcza im po pietach.Gospodarze imponuja forma bowiem wygrali ostatnie 4 kolejki pod rzad.Jesli chodzi o arsenal to maja jeszcze szanse nawet na mistrza chociaz o to bedzie piekielnie ciezko.Arsenal pozostaje bez wygranej od 3 kolejek,2 ostatnie mecze zremisowali z city 1:1 u siebie oraz takze u siebie ze swansea 2:2 tu dosc pechowo bo mogli wygrac.Wczesniej przed remisami zanotowali wpadke na wyjezdzie z chelsea 6:0 na wyjeddzie ale tam dosc szybko czerwona kartke obejrzal gibbs wiec wynik dziwic nie moze zwlaszcza ze cfc gra u siebie dosc dobrze.Mysle ze arsenal stac nawet na wygranie tego meczu ale stawiam ze zdobeda gola do 53 minuty.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,825.htm#1865531

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 22:03 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A

Spotkanie: Fiorentina - Udinese

Typ: Fiorentina wygra i poniżej 3,5

Kurs: 2,30

Data i godzina: 06.04.2014 15:00

Buk: Bwin

 

W meczu 32. kolejki Serie A Fiorentina podejmie Udinese. Viola w ostatnich dwóch meczach straciła punkty z Milanem oraz Sampdorią, co sprawia iż mają nikłe szansę na zajęcie miejsca premiującego udział w przyszłorocznej LM. Podopieczni Montelli muszą się skupić na obronie miejsca, które zapewnia udział w Lidze Europy. Fiorentina w meczach u siebie spisuje się dość przeciętnie - tylko 8. wygranych spotkań przy 3. remisach oraz 4. porażkach. Gospodarze od dłuższego czasu muszą sobie radzić bez ich najlepszego strzelca - Rossiego (N 18/14). W dzisiejszym składzie jeszcze zabraknie: Savicia (O 27/0), Gomeza (N 9/3) oraz Vargasa (N 19/4). Jednak do składu powracają: Pasqual (O 21/0), Rodriguez (O 26/2), Compper (O 9/0) oraz Pizarro (P 21/1). Udinese ma bezpieczną przewagę nad strefą spadkową w postaci 13. punktów. Można powiedzieć, iż Zebry o nic już nie walczą. Podopieczni Guidolina nie w spotkaniach wyjazdowych nie zachwycają - tylko dwanaście zdobytych punktów. Do tego zabraknie dziś najskuteczniejszego strzelca Di Natale (N 28/10). Oprócz niego w składzie zabraknie: Domizzi (O 21/0), Pinzi (P 18/1) oraz Maicosuel (P 19/1). Jak widać obie drużyny mają drobne problemy z kontuzjami. Liczę, jednak na przełamanie Violi, która wykorzysta atut własnego boiska oraz przełamie passę meczów bez zwycięstwa. Fiorentina ostatnio wygrała w Pucharze Włoch 2:0. Liczę, że gospodarze wykręcą podobny wynik.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,325.htm#1865580

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 22:03 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia - Premier League

Spotkanie: West Ham - Liverpool

Typ: Liverpool strzeli bramkę w obu połowach

Kurs: 1,8

Data: 06.04.2014

Godzina: 17:00

Bukmacher: William Hill

 

Liverpool, który po ostatni tytuł mistrzowski sięgną 14 lat temu w tym sezonie po kilku latach wegetacji ma szanse w końcu na ten upragniony tytuł. Jak na razie Liverpool jest na 2 miejscu, gdyż wczoraj Chelsea pokonała Stoke i tym samym awansowała na 1 miejsce w tabeli punkty przed Liverpoolem. Wygrana w dzisiejszym meczu pozwoli jednak gościom odzyskać fotel lidera. A o wygraną nie powinno być trudno, gdyż podopieczni Brendana Rodgersja od 2 miesięcy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W tym czasie gromili takich rywali jak Everton 4-0, Arsenal 5-1, Southampton 3-0, Manchester United 3-0 czy w ostatniej kolejce Tottenham 4-0. Jak widać wszystkie zwycięstwa z drużynami z czołówki były bardzo wyskoki dlatego tym bardziej dziś Liverpool powinien wygrać zdecydowanie, gdyż West Ham to dopiero 11 druzyna w tabeli, która w ostatnich dwóch meczach co prawda zdobyła komplet punktów, ale nie dość, że były to zwycięstwa wymęczone to jeszcze odniesione nad ligowymi słabeuszami. W poprzedniej rundzie Liverpool pokonał przed własną publicznością Młoty 4-1 i wówczas The Reds nie byli w tak wyśmienitej formie jak teraz. Wystarczy tylko wspomnieć, iż dwóch zawodników Liverpoolu: Sturridge i oczywiście Suarez maja razem 49 bramek, czyli więcej niż 8 w tabeli Southampton. Liverpool to najskuteczniejsza drużyna w lidze, która w 32 kolejkach zdobyła 88 bramek. Myślę, że The Reds nie powinni mieć dziś problemu ze zdobyciem bramek w obu połowach.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,825.htm#1865597

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 22:04 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Tauron Basket Liga

Spotkanie: Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec

Typ: Wygrana PGE Turowa ( -4,5pkt )

Kurs: 1.85

Godz: 20.00

Bukmacher: Bet365

Analiza: Zapraszam na spotkanie w ramach "szóstek" w Tauron Basket Lidze. Dziś w hali Gryfia w Słupsku dojdzie do spotkania miejscowych Czarnych z gośćmi ze Zgorzelca. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Turowa( - 4,5pkt ). Słupszczanie przegrali wszystkie trzy spotkania w drugiej fazie rozgrywek, w dwóch z nich ( ze Stelmetem i Rosą ) przegrywali różnicą większą niż 4,5 punkta, zajmują ostatnie miejsce w górnej grupie - ich jedyny mecz przegrany mniejszą różnicą punktów to rywalizacja z piątym Anwilem. Zgorzelczanie z tym samym Anwilem w ostaniej kolejce wygrali różnicą 37pkt, była to ich jedyna jak do tej pory wygrana w fazie szóstek. Zespół, który był liderem po fazie zasadniczej sezonu i aspiruje do tytułu mistrzowskiego nie może sobie dziś pozwolić na kolejną porażke. Ostatnie pięć spotkań bezpośrednich między tymi dwoma zespołami to komplet zwycięst przyjezdnych z czego tylko raz różnicą mniejszą niż cztery i pół punkta. Za drużyną Miodraga Rajkovicia przemawia również fakt o wiele większego doświadczenie i ogrania, oprócz spotkań w TBL od kilku sezonów występują w Lidze VTB gdzie mierzą się z bardzo dobrymi drużynami ze wschodu czerpiąc z tych pojadynków bardzo wiele. Liczę dziś na dobry występ J.P.Prince, który na Polskich parkietach notuje średnio 16,4pkt na mecz oraz całej ekipy Turowa, która po dwóch przegranych spotkaniach z rzędu wraca na zwycięskie tory.

 

Niestety nie mogą dodać linku do posta gdyż wyskakuje mi blokada. Moja analiza znajduje się w dziale Analizy oraz Informacje ---> Koszykówka --- > Polska Tauron Basket Liga 2013/14

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 22:05 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna / Anglia, Premier League /

Data : 06.04.2014 godz. 17:00

Spotkanie - West Ham-Liverpool

Typ - over 2,5

Kurs - 1,45

Buk - Bet-at-home

 

Analiza :

Witam, na dziś proponuje over bramkowy druzyny, ktorą dzieli od prowadzenia w tabeli 1 punkt. Po wczorajszej, pewnej wygranej Chelsea, dzis nadarza sie znakomita okazja aby wlasnie wskoczyc na fotel lidera, wygrywając ten mecz wysoko. Liverpool w całym obecnym sezonie strzelił w lidze 88 bramek w 32 meczach co daje srednią 2,75 gola/mecz. Dodam tylko że ostatnie wyczyny wyjazdowe tej drużyny to OVERy i to miedzy innymi z Man United.Każdy kto choc troche śledzi Premier League w tym sezonie wie, że Liverpool przejeżdża niczym walec po rywalach. Może kurs nie jest oszałamiająco wysoki do podbicia ako idealny. Liverpool ma niesamowitą szansę wrócić po latach posuchy na szczyt w Anglii, ale po wczorajszych meczach ma 1 pkt. straty do Chelsea, a za plecami Citizens. Ostatnie 6 gier to wygrane, a bilans bramkowy 22/7. West Ham ma 37 pkt. i raczej zapewniony byt na przyszły sezon. W domu 6-3-7, bramki 22-23. goals. Dzisiaj zagrają bez O'Brien (df 16/0), Collins (df 23/1) i Borriello (att 2/0) oraz być może McCartney (df 18/0). Liverpool na wyjazdach 8-4-4, bramki 40-26, co daje średnią 4,1 gola/mecz.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,825.htm#1865610

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-06, 22:05 ]

:plus: 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.04.2014 (21:00)

Piłka nożna - Włochy

Parma - Napoli

over 2.5

Kurs: 1.91

Sportingbet

 

Spotkanie to jest ostatnim niedzielnym w ramach 32 kolejki Seria A.

Dla obu zespołów ten mecz jest ważny i w grę chodzi tutaj przede wszystkim o europejskie puchary, jednak dla każdej z ekip pod innym znaczeniem.

A więc do rzeczy, Napoli zajmuje 3 miejsce w tabeli i teoretycznie walczy o wicemistrzostwo a co za tym idzie zagwarantowanym miejscem w fazie grupowej Ligi Mistrzów na przyszły sezon. Akurat zespół z Neapolu ma o tyle dużą przewagę, że raczej nie powinni stracić na koniec sezonu swojej pozycji.

Jak napisałem wyżej Napoli walczy jeszcze o 2 miejsce i będzie się starał z każdą kolejką skracać dystans do drugiej Romy. Napoli jest podbudowane, ponieważ w ostatniej kolejce pokonali Juve, czyli zespół który jest bezsprzecznie na razie we Włoszech najlepszy i pokonać ich 2:0 to nie lada wyczyn.

Jeśli dziś Napoli wygra ich strata do Romy będzie wynosić 9 pkt, także sporo aczkolwiek jeszcze jest do końca sezonu 6 kolejek także różnie może być.

Parma natomiast walczy o awans do Ligi Europejskiej. Ich pozycja byłaby lepsza gdyby nie fatalna passa 4 meczy bez zwycięstwa a w dodatku 3 przegrane pod rząd. Ostatnio odrabiali mecz z Romą i przegrali 4:2. Jeśli by dziś wygrali z Napoli to zrównują się punktami z 6 Interem ale wątpie aby dzisiaj się na to zanosiło.

W Parmie dziś nie zagra Pozzi, Cassano, Vergara i Gargano, Amauri i Lucarelli a w Napoli nie zobaczymy tylko Maggio i Rafaela.

Dziś może paść co najmniej kilka bramek.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,325.htm#1865733

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-07, 17:28 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...