Skocz do zawartości

Typy na dzień 08.04.2014


Gość delpiero88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość delpiero88

 

 

Wzór podawania typów

 

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza: 

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Pilka nozna Liga mistrzow

Spotkanie: Chelsea - psg

Data: 08.04.2014 godz. 20:45

Typ: 1

Kurs: 1.80

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:Cale szczescie ze nikt nie podal tego typu do tej pory wiec korzystajac z okazji podaje go ja w pelni uradowany hehe chociaz moge sie mylic jednak mysle i typuje wygrana chelsea,sklada sie na to ogrom plusow ale podam te najwazniejsze.Cofajac sie do poczatku wyglada to tak ze moj faworyt to chelsea,klub ktory toczy bitwe o anglie a dokladniej o mistrza angli chodzi tu o premier league.Na ten moment w lidze prowadzi liverpool a jeszcze wczoraj wlasnie chelsea wszystko dlatego ze panuje zaciekla walka dodajmy tu jeszcze manchester city ktory aktualnie ma najwieksze szanse na majstra.Chelsea do meczu z psg podejdzie z wysokimi moralami bowiem w sobote pokonali dosc pokaznie stoke 3:0 u siebie.U siebie graja super licze na wspaniala atmosfere chociaz uwazam ze o awans bedzie ciezko to jednak minimum jednym golem chelsea to wygra az sie dziwie kursu na wygrana 1.80.Chelsea nie ma nic do stracenia w dodatku w psg nie zagra z powodu kontuzji ibrahimovic.Jesli pisac tu o psg to w lidze francuskiej sa na pierwszym miejscu z przewaga az 13 punktow nad drugim monako,a przewaga moze byc wieksza jesli monako ktore teraz gra mecz nie wygra go chociaz prowadza juz 1:0.Psg ma w miare dobra zaliczke po pierwszym spotkaniu z chelsea bo wygrali u siebie 3:1 jednak bez ibry i nastawieni na obrone przegraja ale czuje ze mimo porazki awansuja ale tu naprawde ciezko wytypowac polfinaliste tej konfrontacji.Stawiam wygrana chelsea innej opcji nie ma

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,250.htm#1865790

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 17:55 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Mistrzów 2013/2014

Spotkanie: Chelsea Londyn – Paris Saint Germain AHC (0:1) – jednobramkowe zwycięstwo CFC = ZWROT

Typ: 2

Kurs: 1,59

Bukmacher: Pinnacle

Data i godzina: 08.04.14 20:45

Stawka: 5/10

 

We wtorek o godz. 20:45 odbędzie się rewanżowe spotkanie ¼ Ligi Mistrzów pomiędzy Chelsea Londyn z Paris Saint Germain. Pierwszy mecz padł łupem Francuzów, którzy ograli The Blues 3:1.

 

Paryżanie wygrali w miniony weekend z dziewiątym Reims 3:0 mimo, iż grali bez kontuzjowanego Zlatana Ibrahimovicia. Cavani oraz dwa samobójcze trafienia Mandiego zapewniły trzy punkty liderowi francuskiej ekstraklasy.

 

Chelsea, po porażce 0:1 w derbach Londynu z czternastym Crystal Palace (samobójcza bramka Terrego) oraz porażce w pierwszym meczu ćwierćfinałowym, pewnie pokonała Stoke 3:0. Warto zauważyć jednak, iż drużyna Stoke gra przez cały sezon fatalnie na wyjazdach, bowiem na 17 spotkań wygrała tylko dwukrotnie (z grającą tragicznie u siebie Aston Villą oraz z WHU), doznając aż 11 porażek na obcej płycie boiska.

 

PSG kontynuuje passę 11 kolejnych zwycięstw na trzech frontach (liga, LM, Puchar Ligi) oraz 15 meczów bez porażki. Ostatni raz PSG przegrało na wyjeździe w grudniu ubiegłego roku. We wszystkich rozgrywkach w tym sezonie PSG przegrało tylko trzy razy (w Pucharze Francji z Montpellier, w LM z Benficą oraz w lidze ze Evian TG).

 

Chelsea natomiast nie przegrała w tym sezonie w lidze na Stanford Bridge i jest niepokonana w Londynie od 19 spotkań. Ostatni raz CFC przegrało u siebie z Basel (jedną z bramek strzelił Salah, dziś zawodnik The Blues).

 

W 2004 roku obie ekipy grały ze sobą w fazie grupowej LM, w Paryżu zwyciężyła Chelsea 3:0, w rewanżu padł remis. Od tego czasu minęła dekada, dużo wody upłynęło w Tamizie i Sekawnie i oba zespoły zmieniły się nie do poznania.

 

The Special One nie skorzysta z usług kontuzjowanego Samuela Eto’o oraz Nemanji Maticia i Mohameda Salaha bowiem obaj wystąpili już w tegorocznej LM w barwach innego zespołu. Za żółte karki pauzować będzie Ramires. Wątpliwy jest występ Schurrle i Obi Mikela.

 

W PSG zabraknie największej gwiazdy zespołu Zlatana Ibrahimovicia.

 

Obstawiam, iż Chelsea będzie zdolna tylko zremisować z grającą niesamowicie efektywny futbol drużyną aktualnego i przyszłego Mistrza Francji.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,250.htm#1866178

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 17:56 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów



 

52914.pngvs52747.png

 

Spotkanie: Chelsea Londyn - Paris Saint-Germain

Typ: Rezultat meczu i obie drużyny strzelą Chelsea

Kurs: 4,00

Data i godzina: 8.04.14 20:45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

 

Zapraszam na spotkanie rewanżowe ćwierćfinału Ligi Mistrzów, pomiędzy Chelsea Londyn a Paris Saint-Germain. Już we wtorek na stadionie Stamford Bridge dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. Zespół trenera Jose Mourinho jest w arcytrudnej sytuacji. Jak wiadomo w Paryżu na stadionie Parc des Princes, The Blues przegrali aż 1:3, co jednak nie do końca oddaje przebieg tego meczu. Był on bardziej wyrównany niż wskazuje na to rezultat. Na Stamford Bridge Chelsea musi nie dopuścić przede wszystkim do utraty gola. Co będzie bardzo trudne i wątpię żeby im się to udało, bo potencjał ofensywny Paryżan jest powszechnie znany wystarczy wymienić nazwiska napastników, Lavezziego, Cavaniego czy genialnego Ibrahimovica, który jednak z powodu urazu nie wystąpi w tym meczu, co jest na pewno ogromną stratą dla zespołu z Francji. Z drugiej strony The Blues jeśli zagrają na 110 procent swoich możliwości są w stanie odrobić zaległości z pierwszego meczu. Moim zdaniem w tym meczu oba zespoły strzelą co najmniej po bramce, ale ze zwycięstwa będą się cieszyć gospodarze którzy powinni strzelić minimum tą jedną bramkę więcej, jednakże czy będą w stanie zagrać na tyle dobrze a mianowicie strzelić kilka bramek co dało by im awans do półfinału, tego nie jestem pewien. Mecz rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:45.

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,250.htm#1866190

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 17:56 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Puchar Polski

Spotkanie: Zagłębie Lubin (-1,5) - Arka Gdynia

Typ: 1

Kurs: 2.75

Godz: 18:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Polski Zagłębie Lubin podejmować będzie u siebie pierwszoligowy zespół z Gdyni. Ciekawią mnie kursy na ten mecz które są według mnie dość spore na zwycięstwo gospodarzy, a już w szczególności z handicapem. Lubin jest zespołem nieobliczalnym który może nastrzelać naprawdę sporo bramek o czym przekonali się ostatni przeciwnicy w pucharze Polski , tzn Sandencja Nowy Sącz która w dwumeczu dostała 7:0. Zagłębie najpierw u siebie wygrało 2:0, by następnie na wyjeździe dołożyć i dobić rywala pięcioma golami. Warto dodać, że zespół Lenczyka w czterech występach w drodze do półfinału nie stracił ani jednej bramki. Eliminowali kolejno Piast Gliwice 1:0, GKS Tychy 1:0 i ostatni dwumecz z Sandencją. Goście tego meczu chociaż awansowali do półfinału to jednak mieli dużo cięższą przeprawę, bo w dwóch meczach potrzebowali dogrywki aby awansować, było to z Ruchem Chorzów w 1/16 i w ćwierćfinale z Miedzią Legnica. Zagłębie w ostatnich pięciu spotkaniach na swoim stadionie zanotowała cztery zwycięstwa, każde co najmniej dwoma bramkami oraz remis ze Śląskiem Wrocław. Orest Lenczyk wie, że dzięki Pucharowi Polski mogą grać w europejskich pucharach i na pewno ma na celu zdobycie tego trofeum. Paradoksalnie mogą oni grać w pucharach, a w przyszłym sezonie występować w pierwszej lidze ponieważ obecnie są na trzecim miejscu od końca i muszą uważać aby nie spaść z ligi. I to jest jeszcze jeden powód dla którego wydaje mi się, że Zagłębie powinno u siebie zdecydowanie wygrać, by na wyjazd jechać tylko dla formalności. Arka Gdynia w I lidze też ma o co walczyć, zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli i są nadal w grze o awans. Duże jednak problemy kadrowe ma trener Paweł Sikora. Z powodu urazów nie zagrają Marcus Vinicius, Igor Tyszczenko oraz Rzuchowski, Szubert i Marcjanik. Nie zagrają również tacy zawodnicy jak Ślusarski, Tomasik, Wojowski i Cienciała. Biorąc to wszystko pod uwagę stawiam tutaj na zdecydowanie zwycięstwo gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/puchar-polski-vt119637,100.htm#1866247

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 17:57 ]

:plus: 175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Championship )

Spotkanie: Charlton Athletic - Yeovil Town

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 08.04.2014

Godz: 20.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie do angielskiej Championship czyli bezpośredniego zaplecza Premier League.

W stolicy Anglii Londynie liczącym ponad osiem milionów sto tysięcy mieszkańców w dzielnicy Charlton na The Valley mogącym pomieścić ponad dwadzieścia siedem tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Charlton Athletic Football Club założonym w 1905 roku a w gości z miasta Yeovil liczącego ponad czterdzieści tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna Yeovil Town Football Club założona w roku 1895.

Charlton Athletic rozegrał w tym sezonie ligowym 38 spotkań w których zdobył 38 punktów po 9 zwycięstwach, 11 remisach oraz 18 porażkach i zajmuje obecnie 21 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 27-48.

Yeovil Town zdobył 35 oczek w swoich 40 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie ligowym po 8 zwycięstwach, 11 remisach oraz 21 porażkach co daje obecnie ostatnią 24 lokatę w tabeli ligowej angielskiej Championship, bilans bramek 39-63.

Gospodarze na swoim terenie zagrali 18 razy w tym sezonie zdobywając 20 oczek po 5 wygranych, 5 remisach oraz 8 porażkach, bilans bramek na swoim The Valley 13-20.

Goście zdobyli 18 punktów w swoich 20 wyjazdowych spotkaniach ligowych w tym sezonie po 4 zwycięstwach, 6 remisach oraz 10 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 23-38.

Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż obie mierzące się w nim zespoły są uwikłane w walkę o uniknięcie degradacji do niższej klasy rozgrywkowej a w ostatnim ich spotkaniu rozegranym pomiędzy sobą w dzielnicy Londynu Charlton na The Valley wygrali goście z Yeovil 0:3.

Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo tym razem gospodarzy, Charlton Athletic Football Club w tym sezonie nie gra rewelacyjnie ani u siebie ani na wyjazdach można nawet napisać że maja stracony sezon i będą musieli prawdopodobnie do końca ligi walczyć o pozostanie na tym szczeblu rozrywek lecz u siebie w ostatnich 5 spotkaniach zanotowali 2 wygrane, 1 remis i ostatnio 2 porażki z rzędu lecz z drużynami na wyjazdach jednymi z najlepszych Reading oraz Burnley ale akurat w tym spotkaniu na pewno maksymalnie zmobilizowani aby pokonać u siebie rywala do utrzymania z Yeovil i przy okazji odbić sobie porażkę sprzed roku na swoim terenie a Yeovil Town Football Club jest obecnie najsłabszą drużyną ligi i moim zdaniem ich ambicja akurat w tym spotkaniu nie wystarczy na dobrze zmotywowanych na wygraną gospodarzy w stolicy Anglii Londynie w dzielnicy Charlton na The Valley i trzy punkty zostaną z gospodarzami.

 

http://obstawianie.com/championship-anglia-vt119633,100.htm#1866275

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 17:57 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: Houston (USA), ziemna

Spotkanie: Baghdatis M.- Gonzalez A.

Typ: Baghdatis M.

Kurs: 2,30

Data i godz.: 08.04.2014, 02.30

Bukmacher: Marathonbet

 

Analiza:

Rozpoczyna się turniej ATP w Houston, czyli kolejne dobre mecze w USA- po Miami i Indian Wells. Ja na pierwszy plan rzucam dzisiaj mecz Baghdatisa z Ginzalezem. Mecz powinien być wyrównany, ale według mnie kurs na Baghdatisa jest troszkę zawyżony, dlatego ja obecnie biorę ten mecz w ciemno. Baghdatis w końcu zaczął grać dobry tenis, który pamiętam jeszcze z przed kilku lat, dokładniej w latach 2005-2006 (2006 rok- 8 miejsce w ATP). Jednak według mnie ten zawodnik jest jak stare dobre wino i wiek nie przeszkadza mu grać na bardzo wysokim poziomie. Patrząc na rankingi ATP jednego i drugiego tenisisty powinien ten mecz wyglądać nudno i przeciętnie, ale ja uważam, wręcz przeciwnie, że spotkanie między tymi tenisistami może wyglądać bardzo interesująca. Jednak w rankingu Gonzalez jest na miejscu 79, natomiast Baghdatis na miejscu 129, jednak miejsce tego drugiego to według mnie te miejsce nie jest adekwatne do umiejętności, dlatego nie ma co patrzeć na tego typu rankingi i sugerować się nimi- ale komu jak komu ale Wam tego nie muszę mówić.

Wracając do meczu to Baghdatis zagrać bardzo fajne mecze w Miami, pokonując 2 teoretycznie lepszych (według buków) lepszych zawodników- Giraldo (który według mnie jest zawodnikiem dużo gorszym) oraz Kohlschreiber (zawodnik lepszy- jednak w tym meczu został zdominowany). Z Tsongą Bagda zagral również bardzo dobrze i nie wiele zabrakło, aby odniósł zwycięstwo i pograł dalej. Ten zawodnik potrafi napsuć wiele krwi swojemu rywalowi i tak jak pisałem już wcześniej potrafi wygrać z każdym.

Poza tym Bagietka w USA gra bardzo dobrze- widać, że leżą mu korty w Stanach. Natomiast jego przeciwnik to według mnie przeciętny gracz nie na taką skalę jak Bagda i w tym spotkaniu mam nadzieję, że Markos to udowodni i pokona faworyzowanego przez buki Kolumbijczyka tak samo jak w Miami pokonał jego kolegę z Kolumbii.

 

http://obstawianie.com/atp-casablanca-houston-vt128419.htm#1866282

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-08, 14:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Mistrzów 2013/2014

Spotkanie: Borussia Dortmund – Real Madryd - zwycięstwo Borussi

Typ: 1

Kurs: 3,2

Bukmacher: Bet-at-home

Data i godzina: 08.04.14 20:45

 

Już 8 kwietnia Borussia zmierzy się w meczu rewanżowym z Realem Madryd. Zespół z Dortmundu przegrał na wyjeździe co prawda 3:0 ale teraz po powrocie Roberta Lewandowskiego, Marco Reus bądź Sahin czy Mkhitariyan będą mieli z kim grać w ataku i kreowac zagrozenie bramce Cassilasa. W pierwszym meczu brakowało kogoś takiego jak Robert kto powiązałby tych wszystkich piłkarzy i gre, przytrzymal pilke i wykonczyl akcje. Dodatkowo Borussia nie ma nic do stracenia, zagraja napewno mega ofensywnie. Real prawdopodobnie zagra bez Cristiano Ronaldo, który nabawil sie urazu na treningu. Prawdopodobnie nie wystąpi również Bale ktory głownie napedzal akcje w Madrycie. Brak Marcela oraz Di Marii moze sprawic ze Borussia wygra to spotkanie. Nie maja nic do stracenia i grajac u siebie napewno pokaza ze nie oddadza polfinalu tak latwo.

 

Nieco odwazniejsi moga rowniec typowac wynik 3:0 dla Borrussi

kurs 25.0

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-08, 14:49 ]

brak linka, bez pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Puchar Polski

Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz

Typ: Powyżej 2,5 goli

Kurs: 2.20

Godz: 18:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

W jutrzejszym spotkaniu 1/2 Finału Pucharu Polski na stadionie w Białymstoku zmierzą się Jagiellonia i Zawisza. Gospodarze przystępią do spotkania już z nowym ( starym ) trenerem - Michałem Probierzem. Mój typ na to spotkanie to powyżej 2,5 gola w meczu. Obydwie drużyny grają ofensywną piłkę, w ich spotkaniach pada dużo goli ( ostatnie spotkanie Jagi to 7 bramek a Zawiszy 3 ). W poprzedniej rundzie obydwa spotkania Bydgoszczan zakończyły się overem powyżej 2,5 natomiast ostatnie dwa spotkania z udziałem Jagi kończyły się bardzo wysokimi wynikami ( 3-3 oraz 6-1 ). W obecnym sezonie zespół z Podlasia mimo iż znajduje się w dolnej części tabeli ma na swoim koncie aż 45 bramek strzelonych i 42 stracone. Zespoły które zmierzą się jutro są kolejno na czwartej i piątej pozycji w jeśli chodzi o średnią ilość zdobywanych bramek w lidze Jaga - 1,55 bramki na mecz, Zawisz 1,48 bramki na mecz. Michał Probierz jako cel na ten sezon za pewne ustali sobie zdobycie pucharu Polski i awans do europejskich pucharów, w lidze jego zespół ma już tylko matematyczną szansę na górną grupę. Zawisza mimo iż jest beniaminkiem ma bardzo mocny skład i prezentuje się z bardzo dobrej strony, jest już spokojny o byt w górnej części tabeli i może duże siły skupić na rozgrywkach pucharowych gdyż one mogę zagwarantować przepustkę do europejskich pucharów. W najlepszej czwórce pozostały Zagłębie Lubin, Arka Gdynia oraz opisywane prze ze mnie drużyny. Pokazuje to że zdobycie PP w tym sezonie będzie łatwiejsze niż normalnie, każdy z tych zespołów ma na niego chęć i spodziewam się jutro otwartego spotkania w, którym padnie kilka bramek dlatego właśnie taki typ podaje.

 

Wciąż nie spełniam wymagań odnośnie wstawiania linków więc niestety nie mogę dołączyć linku do działu z analizą więc potem tylko że można ją znaleźć w Analizy oraz Informacje » Piłka nożna » Polska » Puchar Polski

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-08, 14:51 ]

zła data, bez pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Siatkówka - Klubowe Mistrzostwa Azji 08.04.2014 godz. 08:00

Wydarzenie: Turkmenistan - Al Rayyan(Katar)

typ: Al Rayyan (-2,5seta)

Kurs: 1.66

Bukmacher: Bet365

 

Na jutro typ z rozpoczynających się w Filipinach Klubowych Mistrzostwach Azji i spotkanie pomiędzy zespołem z Turkmenistanu i jednym z faworytów tego turnieju zespołem Kataru Al Rayyan. Zespół z Kataru w tamtym sezonie zdobył drugie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Azji i w tym roku apetyty zespołu z Kataru są jeszcze większe, a pierwsze spotkanie powinno być jedynie przebieżką dla tego zespołu, który obecnie jest w formie co widać po występach ligowych gdzie zajmuje pierwsze miejsce z 17 wygranymi i 3 porażkami. Ekipa z Turkmenistanu, nie powinna się w ogóle przeciwstawić fworytom z Kataru i dlatego stawiam, że przegra po trzech krótkich setach. Patrząc na grupę Katarczyków to raczej nie będą mieli problemów, żeby przejść ją we wszystkich meczach bez straty seta. Dopiero w dalszej fazie rozgrywek z innymi faworytami takimi jak choćby Japończycy z Panasonic Panthers czy zespół z Iranu Kaleh będzie równorzędnym przeciwnikiem dla Al Rayyan. Zachęcam do swojego typu, bo chociaż to dopiero pierwszy mecz w turnieju to warto.

 

http://obstawianie.com/spotkania-miedzynarodowe-vt121086,25.htm#1866344

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 16:52 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Mistrzów 2013/2014

Spotkanie: Borussia Dortmund - Real Madrid

Typ: X

Kurs: 3,90

Bukmacher: Bet365

Data i godzina: 08.04.14 20:45

 

Przed nami rewanżowe starcie ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Przed tygodniem Real w iście królewskim stylu rozprawił się z niemiecką ekipą, praktycznie rozstrzygając losy dwumeczu. Mało kto liczy na cud w Dortmundzie. Do składu BVB wraca Robert Lewandowski i wierzę, że choć trochę odmieni oblicze Borussii w ofensywie, bo przed tygodniem Casillas nie musiał się specjalnie wykazywać. Ten mecz z pewnością będzie inny. Borussia u siebie i Borussia na wyjeździe to zupełnie inne drużyny. Publiczność na Signal Iduna Park zwykle uskrzydla swoich zawodników. Z kolei Real przyleciał do Niemiec podbudowany kolejnymi okazałymi zwycięstwami. W ostatni weekend rozgromili Sociedad w bardzo dobrym stylu. Są na fali, ale czy to wystarczy do wygrania z Borussią na wyjeździe? Wydaje się, że nie. Podsumowując, jedni i drudzy mają swoje atuty. Borussia w stosunku do pierwszego meczu zostanie wzmocniona w ofensywie Lewym, w dodatku będzie wspierana przez swoich kibiców. Real jest w dobrej formie, co udowadniał w ostatnich meczach. Z Sociedad poradzili sobie bez Ronaldo. Jutro Portugalczyka również może zabraknąć, choć nie jest to przesądzone. W mojej ocenie atuty obu zespołów równoważą się i dzisiaj będziemy świadkami remisu. Ancelotti zapewniał na konferencji, że jego piłkarze będą dążyli do strzelenia bramki, aby zamknąć definitywnie dwumecz. Wg mnie bardzo prawdopodobny jest następujący scenariusz: Real strzela gola; rozluźnia się, będąc pewnym awansu w konsekwencji traci gola na wagę remisu. Kurs w okolicach 4,00 warty spróbowania.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,250.htm#1866351

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 17:57 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dortmund - Real Madrid godz. 20:45

typ: Real wygra i oby dwie strzelą

kurs: 3,40

Buk: Bet365

 

Dziś w Dortmundzie dojdzie do rewanżowego meczu pomiędzy Borussią a Realem . Piłkarzom Kloppa potrzebny jest cud do awansu,nawet gdy powtórzą wynik z przed roku 4-1 nie awansują dalej . Przypomnijmy,że w pierwszym meczu Królewscy wygrali 3-0 . Oba zespoły zmarnowały w tym meczu kilka okazji na zdobycie goli. Dortmund na pewno postawi wszystko na jedną kartę i zaatakuję od początku, do składu wraca Lewandowski ale szanse,żeby powtórzył strzelenie czterech goli graniczy z cudem. Real w tym roku jest bardziej poukładaną drużyną ,chociaż trzeba przyznać,że tracą sporo goli,jednak siła ofensywna jest jedną z najlepszych na świecie o czym świadczą np. trzy ostatnie mecze w których Real wygrywał 3-0,5-0 oraz 4-0 . Świetnie rozumiejąca się trójka z przodu Realu , Bale - Benzema - Ronaldo jest postrachem dla każdej defensywy o czym przekonała się tydzień temu Borussia.

Liczę ,że Borussia strzeli gola w tym spotkaniu, pokonali oni już dwukrotnie Real na własnym boisku więc przeciwnika na pewno się nie przestraszą . Wygrali też ostatnie spotkanie z Wolfsburgiem 2-1 oraz 3-2 ze Stuttgartem 3-2 ,gdzie przegrywali w obu spotkaniach. Było by miło gdyby Lewandowski znowu był na ustach całej Europy, ale patrząc realnie nie daję szans na zwycięstwo Borussii w dzisiejszym spotkaniu.

Prawdopodobne składy :

Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Sokratis, Hummels, Durm - Jojić, Sahin - Großkreutz, H. Mchitarian, Reus - Lewandowski

 

Real: Casillas - Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Fabio Coentrao - Modrić, Xabi Alonso, di Maria Casino - Bale, Benzema, Cristiano Ronaldo

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,250.htm#1866411

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 17:58 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Snooker - World Snooker Championship - Kwalifikacje

Spotkanie: O'Donnell M. - Castle S.

Typ: 1

Kurs: 1.50

Godz: 11:00

Bukmacher: Bet365

 

 

 

Analiza:

 

 

87 w rankingu światowym Martin O'Donnell zmierzy się z niesklasyfikowanym (nie grającym jeszcze zawodowo), zaledwie 16-letnim Shanem Castle. Castle to młodziutki, ambitny gracz, który chce zostać najmłodszym w historii mistrzem świata. Do tej pory jednak do wielkich turniejów nie awansował, nie udało mu się wygrać kwalifikacji. W tym roku zagrał jedno spotkanie - w China Open - przegrał je 5:4 z Lisowskim. Ostatnie 23 spotkania to zaledwie pięć zwycięstw, żadne jednak z zawodowym graczem, liczącym się w rankingu światowym. Młodego gracza nie można jednak lekceważyć, o czym świadczą ostatnie wyniki z naprawdę świetnymi snookerzystami - z Campbellem przegrał tylko jednym frame'm 4:3, z Selbym 6:4, Greenem 5:3, Whitem 5:2, jedyna wysoka porażka to pojedynek z Junhui'em - 6:0. O'Donnell to jednak doświadczony gracz - ostatnie 49 spotkań przez niego rozegranych to 20 zwycięstw (może wynik nie imponuje, gwarantuję jednak, że w snookerze pomiędzy graczami top rankingu a tymi dalszymi są kolosalne różnice w grze). Zresztą O'Donnell potrafił pokonać w zeszłym roku 14 w rankingu Milkinsa 4:2, dwukrotnie 63. Maflina 5:3 i 4:3, czy 31. Campbella 4:3.

Młody Castle jest graczem naprawdę świetnym, brakuje mu przede wszystkim doświadczenia, często ryzykuje w grze, gra ofensywnie. Często kończy to się dla niego porażką, gdyż doświadczeni gracze niecelne uderzenia ofensywnie grającego Castla skrzętnie wykorzystują. Dlatego jestem przekonany o dzisiejszym zwycięstwie O'Donnella. Panowie zaczynają spotkanie o godz. 11, grają maksymalnie 19 frame'ów (do dziesięciu wygranych).

 

 

http://obstawianie.com/inne-sporty-vt296,50.htm#1866436

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 17:58 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie: Chelsea- PSG

Typ: Połowa z większą ilością bramek : druga

Kurs: 2,05

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

 

 

Dzisiejszego dnia zostanie rozegrane rewanżowe spotkanie 1/8 Ligi mistrzów. Chelsea Londyn która w pierwszym spotkaniu przegrała 3;1

dziś zagra bardzo zmotywowana. PSG bez Zlatana jak podają najświeższe informacje będzie starało się bronić wyniku. W ostatniej kolejce

ligi angielskiej , Chelsea gładko pokonała Stoke aż 3;0, mogło być 4;0 lecz Frank Lampard nie trafił karnego. PSG zaś Reims pokonało u siebie

3;0. Dlaczego stawiam na większą ilość bramek w drugiej połowie ? Dlatego że PSG będzie broniło wyniku i moim zdaniem dopiero w drugiej połowie

Chelsea będzie atakowała wszystkimi siłami. Wiąże się to z tym iż kontrataki PSG są bardzo grozne, Cavani i Lavezzi rozbijają każdą defensywe.

 

Polecam. !

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,275.htm#1866449

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-08, 15:01 ]

Wg tego co piszesz nie mogło być 4:0 bo Lampard dobił ten strzał z karnego którego nie strzelił :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Norweska Elitserien

Spotkanie.Vålerenga - Stavanger

Typ.1

Kurs.2,10

Bukmacher.Sportingbet

Data.08.04.2014 g.19.00

 

Analiza.

 

Liga Norweska w hokeja na lodzie i wielki final pomiedzy najlepszymi zespolami sezonu zasadniczego Vålerenga(103pkt) - Stavanger(101pkt) .Dzisiaj trzecie spotkanie przy stanie serii 1-1.Dwa wczesniejsze mecze bardzo podobne gdzie gora byli gospodarze wygrywajac w identycznych rozmiarach 4-2.Dzisiaj wiec kolej na wygrana gospodarzy i stad moj typ .Vålerenga w tym sezonie zrobila kilka dziwnych wynikow,ale gdy kurs na nich jest bardzo wysoki taj jak dzisiaj to zazwyczaj nie zawodza.Po drugie ten rywal mimo,ze z najwyzszej polki to im zwyczajnie bardzo lezy,bo w tym sezonie maja z nimi bilans na plusie.Ta para bardzo wyrownana i wiekszosc meczy na korzysc gospodarzy co pokazuje historia spotkan...

06/04/14 EP Stavanger Oilers - Valerenga IF 4:2

04/04/14 EP Valerenga IF - Stavanger Oilers 4:2

04/03/14 ELIT Valerenga IF - Stavanger Oilers 7:1

25/01/14 ELIT Stavanger Oilers - Valerenga IF 4:1

28/12/13 ELIT Valerenga IF - Stavanger Oilers 3:4

16/11/13 ELIT Stavanger Oilers - Valerenga IF 1:3

13/10/13 ELIT Valerenga IF - Stavanger Oilers 3:1

 

Ogolnie w tym sezonie obie ekipy rozegraly pomiedzy soba 7 spotkan gdzie Valerenga IF gora byla 4 razy,w tym 3 spotkania wygrywajac u siebie,wiec widac,ze tutaj atut wlasnego lodu jak najbardziej faworyzuje gospodarzy,i po za jedna wpadka to Vålerenga zawsze pewnie wygrywala z rywalem,stad moj typ na wygrana gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/liga-norweska-2013-2014-vt126142.htm#1866456

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:00 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski

Godzina: 18:30

Spotkanie: Zaglebie Lubin - Arka Gdynia

Typ: Zaglebie Lubin

Kurs: 1.70

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Na dzis proponuje spotkanie polfinalowe Pucharu Polski. Ekstraklasowa druzyna podejmowac bedzie ekipe I ligi, czyli Zaglebie Lubin zagra z Arka Gdynia. Nie ma co sie rozpisywac na temat formy druzyn, bo tu stawka jest final Pucharu Polski i byc moze najkrotsza droga do europejskich pucharow gdyz zwyciesca rozgrywek bedzie reperentowl nasz kraj w Lidze Europejskiej. Zaglebie to druzyna, ktora co roku aspiruje do zajecia lokaty dajacego awans do europejskich pucharow. Co roku nie udaje sie, ale teraz jest wielka szans, wystarczy wyeliminowac rewelacje rozgrywe I ligowa Arke Gdynia i pozniej pozostanie tylko final, a w nim Zaglebie moze sie spotkac z Jagiellonia lub Zawisza, czyli moim zdaniem druzyny w zasiegu Zaglebia Lubin. Stawiam pewne zwycistwo Zaglebie Lubin!

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-08, 15:03 ]

tym razem uznam ale słaba analiza, staraj się bardziej, spójrz na analizę kolegi wyżej co do tego meczu :))

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 17:59 ]

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 20:45

Spotkanie: Chelsea-PSG

Typ: 1/1

Kurs: 2.90

Bukmacher: Bet at home

Analiza: W dniu dzisiejszym odbędą się pierwsze spotkania rewanżowe w elitarnych rozgrywkach o puchar mistrzów w sezonie 2013/2014, w tym spotkaniu Londyńska Chelsea na Stamford Bridge, podejmie francuskie PSG, w pierwszym spotkaniu to zawodnicy z Francji okazali się zespołem lepszym i wygrali na własnym stadionie 3:1 , Chelsea zdołała odpowiedzieć tylko jednym trafieniem Hazarda z rzutu karnego. W tym spotkaniu zespoł z Londynu na pewno nie ma czego bronić, więc nie pozostaję im nic jak zaatakowac od pierwszych minut spotkania i postarać się odrobić dwubramkową stratę z pierwszego spotkania, w którym PSG było zespołem zabójczo skutecznym . W tym spotkaniu postawiłbym na wygrana "The Blues" do przerwy jak i na koniec , ponieważ jeśli do przerwy będzie remis lub Chelsea będzie przegrywać, to raczej nie ma co marzyć o awansie do kolejnej rundy. Stawiam na wynik 1:0 do połowy i 2:0 na koniec spotkania, stawiam również na awans zespołu Angielskiego, dla mnie Mourinho jest trenerem , który jest w stanie odrobić dwubramkową stratę, a PSG w spotkaniu wyjazdowym błędy na pewno bedzie popełniać, Chelsea jest takim zespołem że te błędy będzie się starała wykorzystać a Mou juz się o to na pewno postara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Liga Mistrzów

CHELSEA LONDYN vs PSG

Typ - Obie strzela gola

Kurs - 1.80

B e t 3 6 5

08.04.2014 / 20:45

 

Bardzo dobry kurs na bts w tym meczu.

Zarowno Chelsea jak i PSG walcza na dwoch najwazniejszych frontach - w swoich ligach i w CL.

W lepszej sytuacji jest PSG,ktore w tym sezonie zdobedzie kolejny ligowy tytul mistrzowski,mimo,ze do konca rozgrywek jeszcze 6 kolejek,to klub z Paryza ma zdecydowana przewage nad AS Monaco w postaci 13 punktow,w pilce rozne rzeczy sie dzialy,ale nie ma takiej mozliwosci,zeby PSG w tym sezonie nie wygralo ligi,ta przewaga powoduje,ze zawodnicy moga skupic sie juz przede wszystkim na rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Chelsea ma zdecydowanie silniejszych rywali w lidze i walka o tytul bedzie trwac do ostatniej kolejki,w tym sezonie na tytul maja 3 zespoly,Liverpool,Manchester City i wlasnie podopieczni Mourinho,ja osobiscie trzymam kciuki za The Reds.

Pierwszy mecz zakonczyl sie wynikiem 3:1 dla PSG,pechowo dla The Blues gola na 1:3 stracili w doliczonym czasie w sytuacji,gdzie Pastore osmieszyl cala defensywe londynskiego zespolu,gdyby skonczylo sie na 1:2 nie bylo by jeszcze zle ale 1:3 to juz dobra zaliczka.

 

Kibice dzisiejszych gospdoarzy z pewnoscia moga pocieszac sie tym,ze Chelsea u siebie prezentuje sie bardzo dobrze,w ostatnich 20 meczach przegrali tylko jedno spotkanie z FC Basel 1:2 w meczu LM.

Ogolnie ich bilans w ostatnich 19 meczach na Stamford Bridge to az 17 wygranych i 2 remisy,bilans w bramkach - 45:8.

 

PSG natomiast w meczach o stawke od porazki z Benfika 1:2 rozegral 23 mecze z czego przegral tylko jeden mecz w pucharze Francji z Montpellier 1:2.

 

Chelsea musi odrobic dwie bramki,mysle,ze stac ich na na pewno na jedna bramke,bronic nie bedzie czego,z drugiej strony PSG jest w formie,mimo,ze nie zagra Ibrahimovic to w ostatnim meczu forma najbardziej blyszczal Lavezzi a obok niego w ataku jest jeszcze Cavani,ktory co prawda nie prezentuje jeszcze swojego najwyzszego poziomu,to wciaz jest to napastnik,ktory sam moze zrobic roznice.

Oprocz napastnikow francuski zespol ma bardzo mocna ekipe rowniez w pozostalych formacjach.

Dzis stawiam na awans PSG a w meczu powinnysmy ujrzec jakies bramki z obu stron.

 

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,275.htm#1866496

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:00 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tenis, WTA Katowice

08.04.2014 16:30

Fręch - Meusburger

Typ: powyżej 16,5 gemów w meczu

Kurs: 1.93

Pinnacle

 

Pierwsza runda turnieju WTA rozgrywanego w hali na twardych kortach w Katowicach. Rozstawiona z numerem 6 Austriaczka Yvonne Meusburger zagra z grającą z dziką kartą Polką Magdaleną Fręch. Obie są praworęczne, grające oburęczny bekhend. Austriaczka to bardzo doświadczona tenisistka, to już jej 15 sezon zawodowy. Nigdy nie wyróżniała się jakoś specjalnie, bywała już wcześniej w top100 rankingu, ale pewne wysokie miejsce w tej setce zagwarantowała sobie niedawno, po latach grania przede wszystkim na poziomie challengerowym niespodziewanie w zeszłym sezonie zrobiła spory postęp, osiągnęła m.in. trzecią rundę Wimbledonu i French Open, i to właśnie na ziemi osiągała najlepsze wyniki, wygrała też turniej w Bad Gedstein oraz była w finale w Budapeszcie. Ten niespodziewanie dobry sezon pozwolił jej na awans na 50 miejsce w rankingu WTA, w tym sezonie udało się jej jeszcze ten ranking poprawić jest 38, nie osiąga jakiś wielkich wyników ale ciuła regularnie punkty, najlepszy wynik to 3 rundy w Australian Open oraz w Dubaju. Ma niezłe warunki 175cm wzrostu ale jej atutem jest przede wszystkim regularność. Mierząca 171cm Magdalena Fręch to zaledwie 16-letnia juniorka, duży talent, który miejmy nadzieję się rozwinie. Pomimo tak młodego wieku jest na 738 miejscu w rankingu, a gra bardzo mało w turniejach itf zaliczanych do rankingu WTA. Potrafi powalczyć w futuresach ze zdolnymi nieco starszymi ale również juniorkami, jeszcze przegrywa ale po walce, osiągnęła też ćwiercfinał challengera w Zawadzie a ostatnio była w ćwierćfinale futuresa w Heraklionie. Oczywiście w tak młodym wieku ciężko jej zagrać od razu kilka spotkań na wysokim poziomie, ale na pewno do tego spotkania pierwszej rundy specjalnie się przygotowywała i zobaczymy sporo dobrego tenisa w jej wykonaniu. W turnieju zagra dzięki dzikiej karcie za wygranie halowych mistrzostw Polski seniorów, dziś zapewne nie wygra z tak doświadczoną rywalką, ale pokazała już wczoraj w deblu, że ma spore możliwości, nie ma się co sugerować rankingiem, jeśli Polka była by nieco starsza i grała więcej pewnie była by już w trzeciej setce tegoż rankingu, stać ją dziś na podjęcie walki, liczę na wygranie przez nią nawet 7 gemów. Spotkanie to będzie czwartym w kolejności pojedynkiem na korcie nr 1.

 

http://obstawianie.com/wta-katowice-bogota-vt128420.htm#1866503

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:02 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Bogota

Mecz: Garcia C. - Molinero F

Data: 08.04.2014 19:00

Typ: 2:0 dla Garcia

Kurs: 2.20

Bukmacher: Bet365

Analiza: Pierwsza runda turnieju kobiet w Bogocie rozgrywanym na ziemii. W opisywanym przeze mnie spotkaniu zmierzą się Francuzka Caroline Garcia z Florencią Molinero z Argentyny. Faworytką bukmacherów i moją także jest 20 latka z Francji. Miałem już okazję ją oglądać na korcie i powiem, że w przyszłości może z niej coś jeszcze być. Gra bardzo dobrze, jednak nie wiem do końca jak poradzi sobie na ziemii, na której w tym sezonie jeszcze się nie przetarła, lecz jestem dobrej myśli, ponieważ w historii spotkań pomiędzy tymi paniami odbył się już 1 pojedynek w 2011 roku właśnie na nawierzchnii ziemnej w USA, który wygrała 17 letnia wówczas Garcia 6:1, 6:4. Francuzka swój ostatni turniej zaliczyła w Charleston, gdzie przegrała z Shuai Peng w 1 rundzie 2:6, 3:6. Wcześniej postawiła równe warunki na korcie Serenie Williams, przegrywając zaledwie 4:6, 6:4, 4:6, a sam mecz trwał ponad 2 i pół godziny. Wcześniej w Miami odniosła jeszcze 2 zwycięstwa bez straty seta z Koukalovą i Wozniak. W Indian Wells odpadła w drugiej rundzie ulegając Pavlyuchenkovej 4:6, 5:7, wcześniej pokonując Mattek-Sands. Molinero w tym roku gra tylko na ziemii i to jest jej plus w tym pojedynku. Jednakże do czasu turnieju w Bogocie nie osiągnęła żadnego sukcesu. Tutaj musiała przebijać się przez kwalifikacje, gdzie nie straciła seta. Pokonała pokolei Melnikovą, Kostovą i Abandę. W rankingu obie pani dzieli 110 miejsc, Garcia jest 74, Molinero 184. Molinero jest o 5 lat starsza, jednak na korcie zarobiła mniej pieniędzy niż Garcia, która z pewnością potrafi więcej i mam nadzieję, że dzisiaj bez problemów to udowodni.

 

http://obstawianie.com/wta-katowice-bogota-vt128420.htm#1866510

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:02 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Mistrzów 2013/2014

Spotkanie: Borussia Dortmund – Real Madryd - Under/Over 10.5 rogow

Typ: 1

Kurs: 1.950

Bukmacher: Bet365

Data i godzina: 08.04.14 20:45

 

Oj widzę podobną sytuację jak wczoraj z Ruchem. Dwie ekipy teoretycznie grające o półfinał, praktycznie zwycięzce tego pojedynku juz znamy. To pierwszy argument za underem rogowym. Drugim argumentem jest fakt iż obie ekipy wyśmienicie zdają sobie sprawę jak wielką bronią są kontry wyprowadzane przez drużyne przeciwną (Di Maria+Bale vs Lewy+Reus), więc nie będą "palić" się do zdobywania stałych fragmentów gry jakim jest rzut rożny. Trzecim argumentem jest fakt iz Signal Iduna Park jest stadionem dość underowym jesli chodzi o rozne, linia 10.5 rogow w ostatnich 10 meczach na Signal Iduna Park została przekroczona tylko 2 razy: 11 rogow w meczu przeciwko Moenchengladbach oraz 11 rogow w meczu przeciwko Frankfurtowi. W ostatnich 2 meczach pomiedzy Borussia oraz Realem Madryt na Signal Iduna Park(Polfinal LM oraz faza grupowa) rowniez padl under 10.5 rogow.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,275.htm#1866545

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:04 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie - World Championship div II, godz. 20.00

Spotkanie: Hiszpania - Turcja

Typ: 2 [hc 0:6,5]

Kurs: 1.9

Bukmacher: Bet365

Analiza: Spotkanie Mistrzostw Świata dywizji II raczej uwagi nie przyciąga. Ale według mnie warto zastanowić się tutaj nad grą w stronę Turcji po dość wysokim handicapie 6,5 gola. Zawody rozgrywane są w Pabellon de Hielo (Jaca) czyli w Hiszpanii. Gospodarze są faworytem do awansu do wyższej grupy, ale nie sądzę, aby chcieli demolować Turków. Hiszpanie pokonali już najgroźniejszych w grupie Meksykanów i Chinczyków i mają teraz najgorsze drużyny w grupie czyli Turków, Mową Zelandię oraz RPA. Turcy przegrali z Nową Zelandią 3:6 i RPA 2:4. W obu meczach prowadzili 2:1, ale słabo grali 2 tercję i wtedy odwracane były losy obu spotkań. Hiszpanie w poprzednim roku dostawali lanie w grupie A, teraz są w B i pewnie znowu awansują do grupy A. Turcja gra o utrzymanie się, w zeszłym roku ograli tylko Bułgarów. Teraz też będzie ciężko. Uważam jednak, że uda im się nie przegrać dzisiaj wyżej jak 6 golami. 2 lata temu Hiszpanie po 2 tercjach gry z Polakami w kwalifikacjach do IO w Soczi przegrywali tylko 0:1, potem jednak skończyło się na 0:5. Poziom Turcji na pewno niższy, ale turniej jest długi a mecze gra się dzień po dniu więc warto zachować siły przy wygranym meczu na następny mecz.

 

http://obstawianie.com/mecze-towarzyskie-klubowe-miedzynarodowe-vt125840.htm#1866551

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:05 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Słowacja, Puchar

Spotkanie: FK Senica - Slovan Bratysława

Typ: 2

Kurs: 2.25

Godz: 17:30

Bukmacher: PaddyPower

 

Analiza:

Dziś na stadionie w Senicy odbędzie się pierwsze spotkanie półfinałowe Pucharu Słowacji między miejscowym FK Senica a stołecznym Slovanem. Goście w tym sezonie zdominowali ligę słowacką - na 8 kolejek przed końcem rozgrywek mają 14 punktów przewagi nad Trencinem, a więc inne rozwiązanie niż mistrzostwo wydaje się niemożliwe, prawdopodobnie myślą o tegorocznym dublecie. Pierwszą przeszkodą do zdobycia pucharu jest dzisiejszy przeciwnik FK Senica - 5 zespół ligi, do niedawna niemal nie do pokonania na własnym terenie. Jednak ostatnio mają gorszy okres: porażka u siebie z Trnavą 0:1, na wyjeździe ze Slovanem Bratysława 0:2 oraz remis 3:3 u siebie z przedostatnią w tabeli Dunajską Stredą. Goście notują serię 11 kolejnych zwycięstw: 9 ligowych, 1 pucharowe oraz sparing z duńskim OB. Slovan to przeciwnik bardzo niewygodny dla Senicy - 6 ostatnich meczów między tymi drużynami to zwycięstwa bratysławian: 3 razy po 1:0, 2 razy po 2:0 i raz 3:2.

H2H na stadionie w Senicy w ostatnich latach:

04.10.13 Senica Slovan Bratislava 0 : 2

17.11.12 Senica Slovan Bratislava 0 : 1

07.03.12 Senica Slovan Bratislava 2 : 0

23.10.11 Senica Slovan Bratislava 2 : 2

04.05.11 Senica Slovan Bratislava 1 : 2

29.08.10 Senica Slovan Bratislava 3 : 2

03.10.09 Senica Slovan Bratislava 0 : 2.

Wydaje mi się, że w obecnej dyspozycji przyjezdni powinni wygrać i zapewnić sobie spokojny rewanż przed własną publicznością.

 

http://obstawianie.com/slowacja-vt119654.htm#1866586

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:07 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów 2013/2014

Spotkanie: Chelsea- PSG

Typ: Goście over 0,5

Kurs: 1,48

Godz: 20:45

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Taki typ na dokładkę do zakładu kombinacyjnego. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Paryżanin 3:1, co daję sporą przewagę przed meczem rewanżowym. Wystarczy że PSG strzeli chociażby 1 bramkę i sprawa awansu wydawać się będzie już rozstrzygnięta. W pierwszym meczu to nie Zlatan Ibrahimovic czy też Cavani byli najgroźniejszymi zawodnikami w polu karnym przeciwnika, a Ezequiel Lavezzi który otworzył wynik na 1:0, przy drugiej bramce zaliczył asystę (po której bramkę samobójczą strzelił D.Luiz) a taką wisienkę na torcie dorzucił nam wtedy J.Pastore ustalając wynik na 3:1, po fenomenalnej indywidualnej akcji. Chelsea po powrocie Mourinho gra dobrze. W Premier League walczą o tytuł mistrzowski, choć nie będzie to łatwe. Zajmują obecnie 2 miejsce, lecz City jest tuż za nimi z 2 rozegranymi meczami mniej. PSG natomiast jest liderem we francuskiej League 1 z przewagą 13 pkt na drugim Monaco. Mistrzostwo już przesądzone. Stawiam w tym meczu over 0.5 gola strzelonego przez gości, bo nie przypuszczam tego że nie zdołają żadnej bramki strzelić. Kto wie może nawet zdołają zwyciężyć. Ciekawy jestem wyniku tej konfrontacji. Chelsea na pewno nie odpuści i będzie dążyć do zwycięstwa, lecz z pewnością nie rzucą całej szali ofensywnej od samego początku spotkania. PSG powinno być cierpliwe aby w odpowiednim momencie zadać decydujący cios, który powali rywala na łopatki. Potem już wynik z pewnością się otworzy.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:06 ]

brak linka, bez pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baseball, MLB

Spotkanie: San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks

Typ: 1 (-1.5)

Kurs: 2.56

Bukmacher: Pinnacle

Godzina: 22:35

 

 

 

Za nami start sezonu MLB drużyny zagrały już swoje pierwsze mecze w sezonie 2014. Dziś w jednym ze spotkań zagra drużyna San Francisco Giants, która na AT&T Park podejmie Arizonę Diamondbacks. Po tej bardzo małej próbce gier lepiej prezentuje się SF, bilans 5 zwycięstw i 2 porażki. Arizona z bilansem 2-7. Pierwszymi spotkaniami dla drużyny San Francisco Giants była seria wyjazdowych spotkań z dzisiejszym rywalem. Na 4 rozegrana spotkania SF wygrali trzy. Wyniki tych spotkań to kolejno: 9:8 dla San Francisco, 5:4 dla Arizony, 2:0 dla SF i 8:5 dla SF. Dla Giants będzie to pierwszy mecz w tym sezonie rozgrywany przed własną publicznością. Po dobrych meczach wyjazdowych z Arizoną i LA Dogers można się spodziewać, że dziś też pokażą dobry baseball. Fakt, iż jest to pierwszy mecz u siebie powinien też zmotywować do dobrego wyniku dla podkreślenia swojej wartości w oczach własnych kibiców. W dzisiejszych meczach miotaczami będą po stronie San Francisco Giants T. Hudson statystyki w tym sezonie 1-0, 0.00 ERA. Po stronie gości będzie to T. Cahill legitymujący się w tym następującymi statystykami 0-2, 6.30 ERA. Oczywiście tak jak podkreślałem to co było to za mała próbka na wysnuwanie daleko idących wniosków, choć jak na razie przed sezonowe stawanie San Francisco Giants w roli jednego z faworytów rozgrywek nie jest bezpodstawne. Warto też zwrócić uwagę w tym spotkaniu na Michaela Morse z SF, który w tym sezonie AVG ma na poziomie .350. Typuję w tym meczu wygraną gospodarzy, powinno się to udać uzyskując przewagę co najmniej 2 oczek.

 

http://obstawianie.com/mlb-2014-vt128474.htm#1866639

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:09 ]

:plus: 156

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...