Skocz do zawartości

Typy na dzień 09.04.2014


Gość delpiero88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość delpiero88

 

 

Wzór podawania typów

 

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza: 

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Puchar Polski

Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz

Typ: Powyżej 2,5 goli

Kurs: 2.20

Godz: 18:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

W jutrzejszym spotkaniu 1/2 Finału Pucharu Polski na stadionie w Białymstoku zmierzą się Jagiellonia i Zawisza. Gospodarze przystępią do spotkania już z nowym ( starym ) trenerem - Michałem Probierzem. Mój typ na to spotkanie to powyżej 2,5 gola w meczu. Obydwie drużyny grają ofensywną piłkę, w ich spotkaniach pada dużo goli ( ostatnie spotkanie Jagi to 7 bramek a Zawiszy 3 ). W poprzedniej rundzie obydwa spotkania Bydgoszczan zakończyły się overem powyżej 2,5 natomiast ostatnie dwa spotkania z udziałem Jagi kończyły się bardzo wysokimi wynikami ( 3-3 oraz 6-1 ). W obecnym sezonie zespół z Podlasia mimo iż znajduje się w dolnej części tabeli ma na swoim koncie aż 45 bramek strzelonych i 42 stracone. Zespoły które zmierzą się jutro są kolejno na czwartej i piątej pozycji w jeśli chodzi o średnią ilość zdobywanych bramek w lidze Jaga - 1,55 bramki na mecz, Zawisz 1,48 bramki na mecz. Michał Probierz jako cel na ten sezon za pewne ustali sobie zdobycie pucharu Polski i awans do europejskich pucharów, w lidze jego zespół ma już tylko matematyczną szansę na górną grupę. Zawisza mimo iż jest beniaminkiem ma bardzo mocny skład i prezentuje się z bardzo dobrej strony, jest już spokojny o byt w górnej części tabeli i może duże siły skupić na rozgrywkach pucharowych gdyż one mogę zagwarantować przepustkę do europejskich pucharów. W najlepszej czwórce pozostały Zagłębie Lubin, Arka Gdynia oraz opisywane prze ze mnie drużyny. Pokazuje to że zdobycie PP w tym sezonie będzie łatwiejsze niż normalnie, każdy z tych zespołów ma na niego chęć i spodziewam się jutro otwartego spotkania w, którym padnie kilka bramek dlatego właśnie taki typ podaje.

 

Wciąż nie spełniam wymagań odnośnie wstawiania linków więc niestety nie mogę dołączyć linku do działu z analizą więc potem tylko że można ją znaleźć w Analizy oraz Informacje » Piłka nożna » Polska » Puchar Polski

 

PS. Sorry, że dałem ten typ na wczoraj ale byłem przekonany że mecze w 1/2 PP są w odwrotnej kolejności ;/ Niestety przez mój błąd straciłem szanse na punkty w jednym dniu

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:35 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Mistrzów 2013/2014

Spotkanie: Atl. Madrid - Barcelona

Typ: 2

Kurs: 2.30

Bukmacher: Bet365

Data i godzina: 09.04.14 20:45

 

W drugim ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów, Atletico Madryt podejmować będzie u siebie zespół z Katalonii. Jest to według mnie najciekawszy dwumecz w tej fazie rozgrywek i najcięższy do wytypowania. Ktoś kiedyś powiedział że nic nie zdarza się dwa razy i wydawało by się że tutaj kolejny remis nie padnie, ale w przypadku tych drużyn nie można tego powiedzieć, ponieważ od czterech spotkań nie było zwycięscy w bezpośrednich starciach. Los Rojiblancos zanotowali genilny dla nich wynik na Camp Nou biorąc pod uwagę sam teren oraz przebieg meczu i napór Barcelony w szczególności ostatnie 20 minut. Gdyby nie Courtois to mogło się to skończyć kompletnie inaczej. Na pewno można stwierdzić, że gospodarze są w bardzo stabilnej formie, przynajmniej ustabilizowali ją od dwumeczu w pucharze króla kiedy to zostali rozgromieni przez Królewskich. Ale pytaniem jest czy znów kondycyjnie i fizycznie będą w stanie przeciwstawić się Barcelonie? W pierwszym spotkaniu drużyna Gerarda Martino miała 70% posiadania piłki i na pewno nie będą w stanie zniwelować tej przewagi gracze Atletico co może sprawić, że Barcelona zdominuje zdecydowanie to spotkanie. Ciężko jest typować to spotkanie bo nie wiadomo jakie podejście do tego meczu będzie miał trener Diego Simeone i czy nie ustawi zespołu zbyt defensywnie, co może okazać się strzałem w dziesiątkę, albo wręcz odwrotnie zostaną pokarani i stracą szybko bramkę. Mi osobiście wydaje się, że zespół z Barcelony tym razem wyjdzie zwycięsko z tego spotkania. Szkoda jednak, że w meczu nie zagra Pique który stanowi o sile defensywy, ale w sumie i tak nie ma czego tu bronić. Warto też wspomnieć o braku Valdesa, lecz tutaj moje zdanie jest takie że Pinto wcale nie jest gorszym bramkarzem, a co najmniej na podobnym poziomie co Victor, ale z mniejszym doświadczeniem w ważnym meczach. Z drugiej strony natomiast nie pewny jest występ Diego Costy i Ardy Turana. Szczególnie brak tego pierwszego mogłoby być bolesne dla zespołu jeśli myślimy tutaj o sile ofensywnej. Ciężki mecz, ale uważam że szczęście które dopisywało Atletico Madryt w pierwszym spotkaniu tym razem się nie powtórzy i Barcelona zdominuje ten mecz oraz udokumentuje to strzeleniem zwycięskiej bramki. Trzeba tu głównie liczyć na trójkąt Neymar, Messi i Iniesta. Stawiam na 2:0 dla Blaugrany.

 

Przewidywane składy:

 

Atletico: Courtois - Felipe, Godin, Miranda, Juanfran - Gabi, Tiago, Koke, Rodriguez - Garcia, Villa

 

Barca: Pinto - Alves, Mascherano, Bartra, Alba - Busquets, Xavi, Iniesta - Cesc, Messi, Neymar

 

sędzia: Howard Webb (Anglia)

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,275.htm#1866689

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:35 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja ( National Football League )

Spotkanie: Torpedo Moskwa - Luch Energiya Władywostok

Typ: 1

Kurs: 2.10

Data: 09.04.2014

Godzina: 18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie na zaplecze rosyjskiej Premier Ligi a mianowicie na drugi poziom rozgrywkowy w Rosji - National Football League.

W rosyjskiej stolicy Moskwie liczącej prawie dwanaście milionów mieszkańców na Łużnikach mogącym pomieścić ponad osiemdziesiąt jeden tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Torpedo Moskwa założonym w 1924 roku a w gości z miasta Władywostok liczącego prawie pięćset osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna Football Club Luch-Energiya Władywostok założona w roku 1958.

Torpedo Moskwa rozegrało w tym sezonie ligowym 28 spotkań w których zdobyła 49 punktów po 14 zwycięstwach, 7 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie czwarte miejsc e w tabeli ligowej z bilansem bramek 31-15.

Luch Energiya Władywostok zdobyła w tym sezonie ligowym 50 oczek w swoich 28 rozegranych meczach po 14 zwycięstwach, 8 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie trzecią lokatę w tabeli rosyjskiej National Football League, bilans bramkowy 33-12.

Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 13 razy zdobywając 29 oczek po 9 wygranych, 2 remisach oraz 2 porażkach, bilans bramkowy na Łużnikach 17-7.

Goście na wyjazdach 21 punktów w swoich 14 wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 3 remisach oraz 5 przegranych, bilans bramek w delegacjach 16-7.

Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż spotykają się w nim dwie drużyny dysponujące podobnym potencjałem, sąsiadujące ze sobą w tabeli ligowej oraz grające w tym sezonie ligowym bardzo dobrze a w ostatnich 2 spotkaniach o ligowe punkty pomiędzy tymi zespołami na terenie zespołu z Moskwy to Torpedo wygrało oba te mecze 1:0 i 2:1.

W tym spotkaniu drużyn walczących o awans do Premier Ligi obstawiam kolejne zwycięstwo gospodarzy z tym rywalem u siebie lecz po ostrej walce, Football Club Torpedo Moskwa w tym sezonie ligowy stara się powrócić tam gdzie ich miejsce do najwyższej rosyjskiej ligi i w tym sezonie grają bardzo dobrze a wygrywając ten mecz na swoim terenie bardzo przybliżą się do swojego celu i będzie im łatwiej o niego walczyć gdyż być może pozbędą się jednego z rywali do awansu a Football Club Luch-Energiya Władywostok owszem gra w tym sezonie bardzo dobrze ale lepiej na swoim terenie i na wyjazdach przydarzały im się wpadki i akurat w tym spotkaniu przegrają z Torpedo z którym im nie idzie i 3 punkty zostaną w Moskwie.

 

http://obstawianie.com/rosja-vt119645,75.htm#1866692

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:36 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, D1

spotkanie: St. Raphael - Chambery Savoie

typ: 1

kurs: 2.00

godz: 20:00

bukmacher: Betsson

analiza:

przed nami spotkanie 21. kolejki ligi francuskiej piłkarzy ręcznych pomiędzy sąsiadującymi w ligowej tabeli zespołami St. Raphael i Chambery Savoie. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 20 meczy zajmują 7. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 20 punktów, które wywalczyli dzięki 10 zwycięstwom i tylu tez porażkom. Obecnie ich bilans bramkowy wynosi 570:591. Spośród tych 20 spotkań St. Raphael rozegrało dziesięć we własnej hali, z których wygrało siedem i 3 razy przegrało. Chambery natomiast na tym etapie sezonu zgromadziło 19 punktów dzięki 9 zwycięstwom, remisowi oraz 10 porażkom, i właśnie to wraz z bilansem bramek 586:581 daje im 8. miejsce w tabeli. Na wyjeździe w tym sezonie Chambery wygrało 3 spotkania, raz zremisowało i sześć razy przegrało. Co więcej wszystkie wyjazdowe porażki zanotowali w ostatnich 5 spotkaniach, więc widać, że są w dość sporym kryzysie. Dlatego tez stawiam na St. Raphael za którymi przemawia atut własnej hali.

 

http://obstawianie.com/liga-francuska-vt126134.htm#1866696

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:36 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Atlanta Hawks - Detroit Pistons

Typ: Atlanta -7.5

Kurs: 1.95

Data i godz.: 09.04.2014, 01.35

Bukmacher:

 

Playoffy zbliżają się wielkim krokami, a co za tym idzie w końcówce sezonu kibiców i typerów wyniki meczów NBA przyprawiają o ból zębów. Mam tu na myśli poczynania Miami bądź Indiany, która w ostatnim miesiącu zapomniała jak gra się w koszykówkę. Wspomniana Indiana potrafiła przegrać z Hawks na własnym parkiecie różnicą 19pkt..:o Ludzkie pojęcie przechodzi. A teraz do rzeczy.. Atlanta obecnie jest na 8 miejscu gwarantującym udział w TOP16 i dziś w nocy jeśli wygra z żenującym Detroit to wykona duży krok do utrzymania 8 miejsca. Drużyna gości to zespół grający przedziwnie.. Potrafią 3/4 meczu grać świetnie przeciwko Indianie by wszystko zepsuć w 5min lub przegrać z ekipa Philadelphi która w tym roku nie powinna w ogóle występować w najlepszej lidze świata.. Dla przypomnienia Detroit poległo 25 punktami z ekipą która nie wygrała przez 26 spotkań. Z pewnością dużo większe zaangażowanie i walka o każdą piłke sprawi że to gospodarze odniosą zwycięstwo które w dodatku mam nadzieję że będzie okazałe.

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,175.htm#1865801

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:11 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Miami Heat- Brooklyn Nets

Typ: over 199,5

Kurs: 2.90

Data i godz.: 09.04.2014, godz. 02.00

Buk: Unibet

 

Analiza:

Mecz Miami z Brooklyn zapowiada się bardzo ciekawie. Oba zespoły bardzo silne i w tym meczu również może się potoczyć. Dlatego ja na pierwszy plan gram w stronę wyniku powyżej 200 pkt. Kurs jest na tyle wysoki, że Miami ostatnie swoje mecze grali na niewielką ilość pkt., ale już Play Offy zbliżają się wielkimi krokami, dlatego formę należałby troszkę podrasować i zagrać w końcu jakieś dobre spotkanie (szczególnie przed własną publicznością). Ja osobiście uważam, że nie ważne czy zagra Wade czy nie (oczywiście lepiej byłby gdyby w tym spotkaniu się pojawił) to i tak inna gwiazda tej drużyny LB powinna pociągnąć grę i zaprezentować się w tym meczu bardzo dobrze. Na dodatek nie grają oni z jakimiś przeciętniakami tylko z zespołem, który w tym sezonie gra bardzo fajny basket. Brooklyn natomiast swoje mecze gra bardzo odważanie i efektywnie (jeżeli chodzi o zdobywanie pkt), dlatego jeszcze bardziej skłaniam się do takiego typu. Miami chce przed PlayOffami skończyć sezon na czele konferencji wschodniej, więc musi to spotkanie wygrać, a według mnie do tego celu muszą mocno wypunktować rywali, który z reguły grają dość odważnie i nie zwalniają tempa. Dlatego mam nadzieję, że Lebron i reszta ekipy z Miami zagra na miarę swoich możliwości i mecz będzie miły dla oka. A o wynik już nie trzeba się martwić (o ilość pkt), ponieważ jak goście będą się rozkręcać to powinno być sporo akcji rzutowych- oby jak najwięcej celnych i skutecznych.

Własny parkiet + zbliżające się Play Offy+ wymagający przeciwnik= dobry mecz, w którym Miami aby ten mecz wygrać będzie musiało zagrać bardzo ofensywnie i zdobyć ponad 100 pkt

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,175.htm#1866744

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:11 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)

Spotkanie.Atletico Madrid - Barcelona

Typ.x

Kurs.3,50

Bukmacher.Unibet

Data.09.04.2014 g.20.45

 

Analiza.

 

Dzisiaj rewanzowe spotkanie w Lidze Mistrzow pomiedzy zespolami Atletico Madrid - Barcelona, gdzie stawka awans do polfinalow.W pierwszym spotkaniu zanotowalismy remis 1-1 i co ciekawe byla to czwarta konfrontacja tych zespolow w tym sezonie i w trzech poprzednich meczach notowalismy takze remisy 0-0,0-0 i 1-1...Tak wiec dotychczas grali ze soba w tytm sezonie cztery razy i cztery razy notowalismy wynik remisowy ,wiec czemu dzisiaj maialo by byc inaczej...?Ja zaryzykuje wlasnie taki typ na dzisiejsze spotkanie tym bardziej,ze dzisiaj walka na calego i nikt nie odpusci...Barcelona wiadomo,ze mocniejsza kadrowo i sportowo i ma wiecej indywidualnosci,ale Atletico Madrid dzisiaj zagra u siebie i wedlug mnie tu sily sie wyrownuja i dodatkowo znalezli patent na Barcelone i z nia nie przegrywaja....Dodatkowo obie ekipy wystapia dzisiaj oslabione...I tak w Madrycie nie zobaczymy pomocnika Ardy Turana, a pod dużym znakiem zapytania stoi udział w pojedynku Diego Costy. Brazylijczyk znalazł się w kadrze meczowej, lecz wciąż narzeka na uraz.Natomiast w Barcelonie zabraknie kontuzjowanych podstawowego bramkarza Victora Valdesa oraz Gerarda Pique.

Tak wiec jak dla mnie powazniejsze oslabienia w Barcelonie i dodatkowo graja na wyjezdzie,co stawia obie ekipy na rowni przed pojedynkiem rewanzowym.Jak dla mnie piaty remis w sezonie jak najbardziej mozliwy..Typuje tutaj wynik 1-1 i dogrywke...

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,275.htm#1866834

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:36 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja ( National Football League )

Spotkanie: Gazovik Orenburg - Khimik Dzerzhinsk

Typ: 1

Kurs: 1.65

Data: 09.04.2014

Godzina: 14.00

Bukmacher: Betfair

 

Analiza:

W 30 kolejce rosyjskiego drugiego szczebla rozgrywek w Orenburgu dojdzie do spotkania miejscowego Gazovika i Khimika Dzierżyńsk. Gospodarze zajmują 8 miejsce w tabeli, w 29 meczach zgromadzili 43 punkty (11 zwycięstw, 10 remisów i 8 porażek, gole 29:26). Na własnym terenie bilans to 6 wygranych, 6 remisów i 2 porażki, bramki 20:11. Goście są na 14 miejscu z 30 punktami i nad strefą spadkową tylko 2 punkty przewagi. Wygrali w tym sezonie 8 meczów, 6 razy remisowali i 15 razy schodzili z boiska pokonani (gole 20:41). W liczbie straconych goli w całej lidze gorszy wynik ma tylko ostatni w tabeli Angust Nazran (53). Gra na wyjazdach to także ich słaba strona (2 wygrane, 3 remisy i 9 porażek, 6:26). Aktualna forma wydaje się być po stronie Gazovika: 3 kolejne zwycięstwa i 6 meczów bez porażki, w których strzelili 5 goli tracąc tylko jednego. Khimik przegrał 4 mecze z rzędu, wcześniej wygrana ze słabym Dinamem St. Petersburg i 3 kolejne porażki. W poprzedniej rundzie zwyciężył Khimik 2:0, jednak wszystko wskazuje, że Gazovik skutecznie się im dziś zrewanżuje.

 

http://obstawianie.com/rosja-vt119645,75.htm#1866866

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-09, 18:13 ]

:plus: 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - POLSKA: PGNiG Superliga M

Spotkanie: Wisła Płock - Kwidzyn

Typ: powyżej 60 goli

Kurs: 1.85

Godz: 18:00

Bukmacher: Bet365

 

 

 

Analiza:

 

 

Druga w PGNiG Wisła Płock podejmuje ósmy Kwidzyn. Gospodarze na własnym boisku przegrali w tym roku zaledwie jedno spotkanie - z duńskim Koldingiem w Lidze Mistrzów 25:26. Pozostałem pięć spotkań to same zwycięstwa - z francuskim Dunkerque 32:25, Piotrkowem Trybunalskim 40:30, Zagłębiem Lublin 36:22, Stal Mielec 37:25 i węgierskim Veszpremem 34:33. Średnia z tych meczów (liczę tylko ligę PGNiG) to 63,3 gola na mecz. Wisła Płock na własnym boisku w tym sezonie rozegrała dziesięć spotkań w których łącznie zdobyli 346 bramek, co daje średnią na mecz 34,6. Kwidzyn dziesięciu wyjazdowych meczach zdobył łącznie 290 bramek (średnia - 29 na spotkanie). Po dodaniu obu średnich wychodzi nam wynik 63,6 bramki. Łącznie w 21 meczach rozegranych w tym sezonie przez Wisłę padło 1271 goli (średnia - 60,5 na mecz), w 21 rozegranych meczach Kwidzyna padło bramek 1263 (średnia - 60,1 na mecz). Liczę, że dziś podtrzymają średnią i padnie ponad 60 bramek. Wyniki zeszłorocznych dwóch meczy rozegranych między tymi ekipami w Płocku to 37:37 (dogrywki nie liczę) i 34:30. Średnia na mecz to więc 69 bramek. Bramek w tym spotkaniu może wpaść sporo, gdyż jest to ostatnie spotkanie ligowe tego sezonu, ewentualna wygrana czy porażka nie zmieni nic jednak w tabeli dla żadnej z tych ekip. Spodziewam się więc podejścia dość luźnego do spotkania, co w piłce ręcznej skutkuje zawsze dużą ilością zdobytych bramek.

 

 

http://obstawianie.com/pgnig-superliga-kobiet-i-mezczyzn-vt126728.htm#1866878

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:41 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Atl. Madrid - Barcelona

Typ: over 3,5

Kurs: 3.60

Godz: 20:45

Bukmacher: Sportingbet

 

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 na Estadio Vicente Calderón w Madrycie w rewanżowym spotkaniu 1/4-finału Champions League spotkają się drużyny Atl. Madrid i FC Barcelony. W pierwszym starciu tych drużyn padł wynik 1:1. Chociaż przed rewanżem w lepszej sytuacji wydaje sie być drużyna z Madrytu, to Barcelona, pomimo tego że w tym sezonie nie zachwyca, to nadal liczy się w walce o końcowy triumf. Mój typ na to spotkanie to over bramkowy 3.5

Atletico Madryt w 1/8 finału Champions League wyeliminowało drużynę AC Milan, wygrywając dwumecz 5:1. Lider Primera Division na własnym stadionie w rozgrywkach Champions League wygrał wszystkie spotkania (zwycięstwa z Zenitem, Austrią Wieden, FC Porto, AC Milan). Również w lidze hiszpańskiej na własnym terenie grają wysmienicie; 14 wygranych i tylko 3 remisy.

FC Barcelona mimo iż wygrywa to w tym sezonie nie zachwyca swoją grą. W 1/8 rozgrywek wyeliminowała Manchester City dwukrotnie pokonując Obywateli. W Primera Division Barca zajmuje 2 miejsce, ze stratą 1 punktu do lidera. Wyniki osiągne w spotkaniach wyjazdowych LM nie powalają (2 zwycięstwa, remis i porażka), podobnie w lidze: 10 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki.

H2H:

01.04.14 LIG Barcelona Atl. Madrid 1 : 1

11.01.14 PRI Atl. Madrid Barcelona 0 : 0

28.08.13 SUP Barcelona Atl. Madrid 0 : 0

21.08.13 SUP Atl. Madrid Barcelona 1 : 1

12.05.13 PRI Atl. Madrid Barcelona 1 : 2

16.12.12 PRI Barcelona Atl. Madrid 4 : 1

26.02.12 PRI Atl. Madrid Barcelona 1 : 2

Szanse na awans do półfinału oceniam 50/50. Obie drużyny prezentują aktualnie podobny poziom, potwierdzają to chociażby spotkania bezposrednie; ostatnie 4 mecze bez roztrzygnięcia. 1:1 z pierwszego spotkania stawia w lepszej pozycji podopiecznych Diego Simeone, Barcelona musi w dzisiejszym spotkaniu wygrać lub zremisować strzelając conajmniej 2 gole. Pomimo, że w ostatnich starciach nie padało dużo bramek, myślę że dzisiaj to się zmieni. Liczę na ciekawe widowisko i sporo bramek.

Mój typ dw 2:2 :ok:

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,275.htm#1866882

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:41 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caroline Garcia wygrywa 6:3, 6:4. Typ do przodu.

 

Dyscyplina: Siatkówka, Rosja

Mecz: Krasnodar - Dinamo Moscow

Data: 09.04.2014 17:30

Typ: 2

Kurs: 1.80

Bukmacher: Expekt

Analiza: Mecz Superligi rosyjskiej, w którym zmierzy się 4 w tabeli Krasnodar z trzecim Dynamem Moskwa. Faworytem jest zespół gości, który jako jedyny w lidze nie odniósł porażki na wyjeździe. Dzisiaj powinno być podobnie. Dla porównania Krasnodar u siebie wygrałzaledwie 5 z 9 spotkań. Sytuacja w tabeli jest dość klarowna, na 2 pierwszych miejsach powinni znaleźć się Zenit i Biełgorod, a Dynamo traci do nich odpowiednio 5 i 3 punkty, więc jest jeszcze o co walczyć. Mimo, że obydwa zespoły dzieli jedna pozycja, potencjał w kadrze jak i bilans punktów to inna bajka. Dynamo to bardzo zgrany zespół zbudowany z solidnych Rosjan, wzmocniony Amerykańcem Holtem. Biełgorodowi ulegają jedynie 2 straconymi setami więcej, a to dużo świadczy. Zespół Dynama bardzo dobrze zaprezentował się na ich ostatnim wyjeździe, gdzie pokonali Nowosybirsk. Skład w jakim zaczeli to: Grankin, Kruglov, Shcherbinin, Filippov, Markin, Biryukov i libero Obmochaev. Dość pewnie zwyciężyli za 3 punkty. Nie zagrał jedynie Holt, który zmagał się z chorobą, lecz dzisiaj ma już grać. Krasnodar, mimo, że zajmuje 4 pozycję w tabeli, to jednak gra znacznie gorzej, co ciekawe na wyjazdach prezentują się lepiej niż u siebie. Jakiś tam potencjał w nich jest, ale na pewno nie na pierwszą "trójkę" ligi, z którą zupełnie nic we wcześniejszych meczach nie pokazali. Stawiam na 3-0 lub 3-1 dla gości.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2013-2014-vt123843,25.htm#1866962

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:42 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna, Norwegia Postenligaen, godz.19:00

Spotkanie: Baekkelaget - Elverum

Typ: Elverum (-4)

Kurs: 3,27

Buk: Bet365

 

 

 

Analiza:

 

Przed nami kolejny etap w rozgrywkach Norweskiej Postenligaen w piłce ręcznej mężczyzn. Po pierwszej rundzie osiem najlepszych zespołów utworzyło dwie grupy po cztery zespoły, z każdej awansują po dwie najlepsze ekipy które zmierzą się w półfinałach. Co ciekawe wszystkie zespoły zaczynają z zerowym dorobkiem punktowym, czyli poprzednia faza rozgrywek nic a nic się nie liczy. Także wszystkie zespoły zaczynają od zera. Już w pierwszym spotkaniu zmierzy się druga i trzecia ekipa, że tak powiem fazy zasadniczej. Baekkelaget dość niespodziewanie walczy o medale. W 22 meczach wygrali 13 spotkań, notując remis i aż 8 porażek. Na własnym obiekcie przeciętny bilans 7-0-4. Przegrali ze wszystkim zespołami z czołówki, czyli Haslum, Elverum, Fyllingen i Bodo. Do tego tuż przed kolejną fazą, grali bardzo słabo. Wgrali zaledwie 2 z 6 ostatnich meczy. Widać że czują już trudy całego sezonu. Przede wszystkim dlatego że zespół gospodarzy ma bardzo słabą ławkę rezerwową. Gra opiera się gównie na trio Sundal - O'Sullivan - Stromberg, rzucają jeszcze Tverdal, Ludgren, Brevik i Gabrielsen. Jednak poza tymi wymienionymi zawodnikami drużyna nie ma zawodników, którzy mogliby wejść z ławki i pociągnąć grę, dać więcej świeżości. Widać już było pod koniec pierwszej fazy że zaczynają grać słabiej. Trudno żeby ta 6-7 zawodników grała na pełnych obrotach cały sezon. Teraz trochę o gościach. Jest to ekipa, która co sezon walczy o mistrzostwo Norwegii. Jest obok Haslum głównym faworytem do wygrania rozgrywek. Sezon zasadniczy zakończyli na drugim miejscu, ustępując tylko Haslum. Wygrali 17 meczy, notując remis i 4 porażki. Na wyjazdach podobnie jak rywale u siebie czyli bilans 7-0-4. W przeciwieństwie do rywali, Elverum ma bardzo wszechstronny i równy zespół. Gra nie opiera się na tylko na kilku zawodnikach, a po prostu na całym zespole. Zmiennicy wchodząc z ławki nie zmniejszają jakości gry, a nawet mogą dać więcej świeżości drużynie. Widać to nawet po tabeli gdzie cały sezon grali bardzo równo, bez żadnych zadyszek. Nad dzisiejszym rywalem mieli aż 8 punktów przewagi. Co ciekawe dla gospodarzy Elversum jest bardzo ale to bardzo niewygodnym rywalem. W tym sezonie przegrali dwa spotkania, zarówno u siebie jak i na wyjeździe kolejno 26:34 i 34:29 a więc dość wysoko. Ogólnie goście wygrali 8 ostatnich spotkań z Baekkelaget! A w całej historii w 16 bezpośrednich spotkaniach przegrali zaledwie 3 razy! Do tego wygrali 6 ostatnich spotkań wyjazdowych i to dość wysoko! Ostatnie dwie wygrane gospodarzy miały miejsce 4 lata temu i to minimalną różnicą bramkową. Patrząc na to wszystko, zdecydowanie stawiam na wysokie zwycięstwo przyjezdnych. Muszą już w pierwszym meczu udowodnić że chcą grać w finale rozgrywek i tam jest ich miejsce. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/ligi-skandynawskie-2013-2014-vt126783.htm#1866987

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:45 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawa:

 

Dyscyplina: Koszykówka EuroCup, godz. 17.40

Spotkanie: BC Nizhny Novgorod - Valencia Basket

Typ: 1 [hc 0:2,5]

Kurs: 2,08

Bukmacher: Bet365

Analiza: Spotkanie półfinałowe w EuroCup, w którym Novgorod podejmuje Valencię. Na początku kwietnia w Hiszpanii w pierwszym meczu w gospodarze wygrali 84:75. Faworytem dzisiejszego spotkania są chyba gospodarze, bo rosyjski klub już nie takie straty odrabiał, a Valencia też już w Rosji potrafiła przegrać prawie 20 pkt. z Khimky. Novgorod musi gonić wynik i wygrać przynajmniej 10 pkt. Novgorod w poprzedniej rundzie ograł Happoel Jerusalem 88:72, a pierwszy mecz też przegrał, choć tylko 3 pkt. Valencia zaś ostatnie dwa pojedynki na wyjazdach w EuroCup przegrała, z Albą i Khimky Moskwa. Skład gości bardzo dobry, są Lafayette, Doellman, czy Dubljevic. Ale i gospodarze mają kilku fajnych graczy. Są Rochestie, Brezec czy Thompson. Myślę że dziś sytuacja się powtórzy i zespół rosyjski wygra to spotkanie. Może być trudno o 10pkt., ale 3 pkt. przewagi nie powinno być problemem w końcówce. Gospodarze to zdecydowanie zespół własnego parkietu, znacznie gorzej radzi sobie na wyjazdach.

 

http://obstawianie.com/eurocup-vt126759.htm#1867033

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:46 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna Szwajcaria challenge league

Spotkanie: Locarno - Wohlen FC

Data: 09.04.2014 godz. 18:30

Typ: suma goli druzyny - Wohlen FC powyzej 1.5

Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:Dzisiaj 9 kwietnia juz za nie cale pol godziny o 18:30 locarno podejmie u siebie Wohlen w 28 kolejce drugiej ligi szwajcarskiej.Gospodarzem tego meczu jest czerwona latarnia ligi,zespol locarno ktory zajmuje ostatnie 10 miejsce.Maja 17 punktow na koncie i najgorszy bilans w lidze 20:52.Graja fatalnie na 12 ostatnich meczy liczac wszystkie rozgrywki a w tym 2 spotkania towarzyskie i reszte ligowych maja 10 porazek i 2 remisy.W kazdym ze spotkan tracili minimum 1 gola takze w tych remisach bo zaden z nich nie skonczyl sie remisem bez bramkowym.Pare slow o gosciach,to zespol wohlen ktory jest oczko wyzej w tabeli od locarno czyli zajmuja 9 lokate z 21 punktami i z bilansem bramek 33:54.Ostatnie ich 5 spotkan ligowych to tlyko jedna porazka oraz 2 wygrane i 2 remisy.A patrzac na 2 ostatnie kolejki to az 7 bramek strzelonych wlasnie przez wohlen.Pokaznie wyglada ich przed ostatnia kolejka bowiem rozgromili 4 w tabeli servette na wyjezdzie az 5:1.Typuje ze powinni na luzie strzelic chociaz 2 gole przeciwko locarno,raz ze sa w formie to jeszcze w tej lidze lubia wpadac gole a kurs na ten typ 1.83 wyglada kuszaco.

 

http://obstawianie.com/szwajcaria-vt119691,50.htm#1867063

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:46 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Spotkanie: Bayern Monachium – Manchester United

Typ: over 2,5

Kurs: 1,5

Data: 09.04.2014

Godzina: 20:45

Bukmacher: Betsson

 

Jeszcze kilka tygodni temu zdecydowanym faworytem dwumeczu był Bayern, który już zapewnił sobie mistrzostwo Niemiec a w Lidze Mistrzów odprawił już angielski Arsenal. Manchester z kolei w lidze rodzimej nie zachwycał i w pierwszym meczu z Bawarczykami był spisywany na straty, tymczasem zdołał zremisować a pod koniec pierwszego meczu miał kilka okazji na zwycięstwo. Mecz jednak zakończył się podziałem punktów. United po tym meczu chyba odżyli, gdyż w kolejnym meczu ligowym pokonali dość gładko Newcastle 4-0 i to na wyjeździe. Co ciekawe w tym sezonie Czerwone Diabły lepiej spisują się w meczach wyjazdowych niż u siebie. Bawarczycy w ostatniej kolejce zaliczyli pierwszą porażkę w tym sezonie w lidze ulegając Augsburgowi 1-0. Bayern w tym meczu jednak wystąpił mocno rezerwowym składem. Faworytem tego meczu jest Bayern, który dziś zagra bez pauzującego za czerwoną kartkę Schweinsteigera oraz kontuzjowanych: Javi Martineza, Holgera Badstubera, Xherdana Shaqiriego, Diego Contento czy Thiago Alcantary. Większe jednak problemy kadrowe ma United, która dziś zagra bez van Persiego, a przede wszystkim Maty, który w tej edycji LM nie może wspomóc Czerwonych Diabłów, bo grał w tym sezonie w tych rozgrywkach w barwach Chelsea. Poza tym niepewny jest występ: Younga, Evansa i Giggsa. Manchester w tym sezonie traci sporo bramek a też ostatnio bardzo poprawił formę strzelecką. Myślę, że dziś zobaczymy otwarty mecz ze sporą ilością goli.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,275.htm#1867083

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:47 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Bayern - Manchester Utd

Typ: ilość rzutów rożnych under 11 (3-drogowo)

Kurs: 2,00

Godz: 20:45

Data : 09.04.2014 r.

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Bayern w tym sezonie bije wszelkie rekordy. Widać rękę trenerską Guardioli. Podobnie jak wczesniej barca treraz to bayern wymienia mnóstwo podan. czesto sa to zagrania w ogole nie zdobywajace terenu, zdala od przeciwnika. sprawia to że monachijczycy maja w wiekszosci meczow zdecydowana przewage w posiadaniu pilki. to wlasnie w tym upatruje szans na zrealizowanie mojego typu szczegolnie ze bayern gra u siebie i ta statystyka moze byc jeszcze bardziej na korzysc gospodarzy dzisiejszego meczu. co prawda na skrzydłach graja grozni i szybcy robben i ribery ale w tym sezonie ich gra to niemal perfekcja. ich celem, który wynika ze stylu guardioli nie jest szybki wjazd po flance i bezmyslne nabijanie na korner, a przemyslane zagranie w pole karne i ewentualne cofniecie bez straty i ponowne konstruowanie akcji od tyłu. w moim mniemaniu to styl angielski bardziej sprzyja wiekszej ilosci rzutów rożnych. Jednak dzis anglicy nie powinni miec wiele do powiedzenia. uwazam, ze spotkanie zakonczy sie zdecydowanym zwyciestwem bayernu. jesli chodzi o statystyki to warto zaczac od pierwszego spotkania sprzed tygodnia. ilosc rogów łacznie 9, a w tym 6 dla bayernu i 3 dla manu. posiadanie pilki 70% do 305 dla niemców ilość strzałow celnych 9 do 5 dla niemców,. ilosc strzałow niecelnych 6 do 1. ilość sytuacji groznych (wg livesports) 15 do 6 dla niemców. w ostatnich 3 meczach manu zdobywało 5 (w meczu 9), 3 (9), 0 (5) rogów. natomiast w meczach bayernu raz w 5 ostatnich padł over 11 rogów. ponadto w ostatnich wszystkich 10 meczach bayernu posiadanie oscylowało od 64 do 70-kilku po stronie bawarczyków. licze iz dzis nie bedzie sie spieszylo gospodarzom i beda cierpliwie konstruowali akcje przez co padnie under 11 rogów.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:53 ]

brak linka, bez pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Żużel - Elite League

Spotkanie: Kings Lynn Stars - Lakeside Hammers

Typ: N.K. Iversen over 10,5

Kurs: 1,80

Buk: Sportingbet

Data i godzina: 09.04.2014 20:30

 

W meczu Elite League Kings Lynn Stars podejmie Lakeside Hammers. Dla Gwiazd będzie to dopiero pierwszy mecz w tym sezonie. Młoty aktualnie są liderami rozgrywek - wygrali wszystkie trzy spotkania. Skupię się jednak na zawodniku z hrabstwa Norfolk, a mianowicie na Nielsie Kristianie Iversenie. Duńczyk od 2011 roku jest zawodnikiem Gwiazd. Tor w Kings Lynn zna jak własną kieszeń, co będzie dla niego sporym handicapem. Ostatnie sezony dla popularnego PUK'a są rewelacyjne. Niels stał się zdecydowanym liderem zespołu z Kings Lynn. Iversen w swoich biegach, co najmniej dwukrotnie wystąpi ze swoimi rodakami: Bjerre oraz Porshing. Ewentualnie punkty mógłby pogubić na bonusach. Ciężko mi wyróżnić zawodnika, który byłby wstanie zatrzymać Duńczyka. Nie sądzę, aby wiekowy Karlsson, przeciętny Bridger, czy dość młodzi zawodnicy: Lawson, Bech byli w stanie objechać PUK'a na jego domowym torze. Najwięcej wg mnie może namieszać Watt. Zazwyczaj linie punktowe na Iversena w Kings Lynn, były w granicach 12-13 punktów. Jednak reorganizacja rozgrywek sprawiła, że Ci "lepsi" będą mieli utrudnione zadanie stąd dziś mamy taką linię. Jeśli PUK nie zanotuje jakiś defektów czy wykluczeń, to jest w stanie spokojnie przywieść co najmniej 11. punktów i poprowadzić Gwiazdy do zwycięstwa. Pogoda nie powinna dziś pokrzyżować szyków, więc gospodarze będą mogli przygotować tor pod siebie.

 

http://obstawianie.com/elite-league-2014-vt128524.htm#1867113

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-10, 19:51 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...