Skocz do zawartości

ATP - Miami


JokerPila

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Tenis ATP

Godzina: 19:00

Spotkanie: Bernard Tomic - Jarrko Nieminen

Typ: Bernard Tomic

Kurs: 3,00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Nie wiem dlaczego aż tak jest faworyzowany tutaj Jarkko. Swietna forma? Gdzie ? W IW wygrał po kłopotach z Brandsem, którego wczoraj oglądałem z Stepankiem i Niemiec ma problemy z przebiciem piłki z na drugą stronę oraz z serwisem, dalej... wygrana z Mayerem, który kreczował w drugim secie (jakieś problemy) no i przegrana z Butistą, nie chce nawet wspominać o jego porażce z Youngiem w 1r Acapulco. Gdzie tu forma?

Korty w Miami z moich wczorajszych obserwacji są zdecydowanie szybsze niż te na IW co za tym idzie serwis będzie i już wczoraj było widać, że jest groźniejszy. Jak wiadomo Tomic głownie opiera swoją na dobrym mocnym pierwszym podaniu. Wraca po kontuzji pachwiny, która wyeliminowała go z gry na 2 miesiące począwszy od 1r AO,gdzie kreczował z Nadalem. W Miami postanawia wracać na kort więc nie po to aby przegrać, czy poddać się już w pierwszym meczu, a i kontuzja musi być już wyleczona. Bernard stracił wiele $ przez swoją abstencję a więc musi to nadrobić dziw... tzn kobiety i inne "zabawki" są dość drogie. Przed kontuzją prezentował się całkiem przyzwoicie, finał w Sydney i przegrana z Del Potro. Co prawda po za swoją ziemią Tomic nie spisuje się nadzwyczajnie ale tak na prawdę to jego ostatni turniej na hardzie, bo poźniej cykl ATP przenosi się na clay, a na tej nawierzchni Australijczyk nie osiąga prawie nic.

Fin jest tu spokojnie do ogrania przez Tomica. Spotkali się w 2013r. w Sydney gdzie po przegranym pierwszym secie, Tomic spokojnie wygrał 2 kolejne.

Liczę, że Tomic przepracował te kilka tygodniu i nie wyjdzie "zielony" na kort, a wtedy jego mocny serwis, fh, oraz bh po linii wygrają mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Miami

Spotkanie: Jerzy Janowicz - Roberto Bautista-Agut

Typ: Jerzy Janowicz

Kurs: 2,10

Godz: 17:30

Bukmacher: MarathonBet

Analiza:

 

Sprawdzając dzisiejszą ofertę patrząc na ten kurs podrapałem się lekko w głowę. Tak wysoki mecz na Jerzego w meczu z graczem mocno przeciętnym i do tego spadki w stronę Hiszpana? Janowicz grał ponad miesiąc temu znakomicie w Montpellier czy Rotterdamie, gdzie moim zdaniem i Gasquet i Berdych byli spokojnie w jego formie do ogrania, rysa na szkle to jedynie porażka z Fallą, ale i tam było kilka akcji, które pokazały, że forma u Polaka całkowicie nie uleciała, jedynie był problem z drugim serwisem co w mojej opinii było gwoździem do trumny w tamtym meczu + 8 DF'ów, z czego ostatni, najbardziej bolesny - kończący spotkanie przy piłce meczowej dla Kolumbijczyka. W mojej opinii Jerzy mógł tamto spokojnie wygrać, zabrakło szczęścia w decydujących momentach, no i zimnej głowy, bo porażka z defensywnym Fallą jakiej formy Jerzy by nie prezentował ujmę przynosi. Bautista-Agut w Indian Wells pokazał się znakomicie, ograł m.in. Berdycha i Nieminena, poległ dopiero po walce z Gulbisem, ale wzrost formy sygnalizował już w Marsylii czy Dubaju, gdzie mimo że odpadł w pierwszych rundach, musiał grać przeciwko Djokoviciowi czy Gulbisowi. Tutaj widzę szansę na rehabilitację dla Polaka, a kurs powyżej 2 z takim graczem jak Hiszpan zachęca do grania. Mam nadzieję, że Polak nie powtórzy ubiegłorocznego występu w Miami, gdzie odpadł w cieniu pyskówek z sędzią z Beluccim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Miami

Spotkanie: Wawrinka Stanislas-Roger-Vasselin Edouard

Typ: 2 handicap +4.5 gemów

Kurs: 1,92

Godz: 19:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Wawrinka to świetny gracz, któremu w tym roku udało sie wygrac AO, Pokonal na swojej drodze takich graczy jak Djoko. zawsze grozny Berdych czy kontuzjowany Nadal, ale zwyciezcow sie nie ocenia, jak to mawiaja. Potem miał pewien czas przerwy. W Indian Wels przegrał z rozgrywajacym dobre zawody, Andersonem. W Miami w pierwszej rundzie pokonał 6:0, 3:6, 6:3 Gimeno-Travera,to taka BARDZO uboga wersja Ferrera, czy Simona,gość który moim zdaniem nadaje się tylko na mączkę. Na 13 lat dorosłej kariery wygrał na tej nawierzchni 35 meczy, przegrywając przy tym 49. Taki marny Hiszpan urwał seta Szwajcarowi,to dlaczego nie może zrobić tego Edouard? Który pokonał na dniach Cilica 6:2, 7:6 oraz Sijslinga,lecz lepiej sobie oszczędzić słów i nerwów na Holendra. Panowie spotykali się 4 razy, ostatni raz w Chennai, finał i wygrał tam Stnislaw 7:5, 6:2. Francuz to uniwersalny gracz który potrafi grać na każdej nawierzchni z różnymi wynikami oczywiście.

 

Wydaje się, że powinien stawić opór Wawrince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Miami

Spotkanie: Nadal R.- Djokovic N.

Typ: Nadal

Kurs: 2,20

Data i godzina: 30.03.2014, godz. 20.30

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Ja osobiście mogę polecić typ w stronę Rafy, według mnie Rafa gdyby nie te kontuzję które go co jakiś czas trapią to w takim meczu zjadłby Novaka i to bez problemu. Jednak jest jak jest i w tym meczu może być różnie, jednak Nadal według mnie jest głodny gry i on w finale zawsze potrafi się super zmobilizować i zagrać na 120%. Mecze między tymi zawodnikami kończyły się różnie, jednak Nadal potrafi grać z Djokovicem i co najważniejsze wygrywać z nim, co może świadczyć iż na 39 spotkań 22 zwycięzca odniósł obecny lider rankingu ATP. Novak już wygrał turniej w USA, dlatego uważam, że ten turniej będzie leżał po stronie Hiszpana i ja zdecydowanie na niego stawiam. Mam nadzieję, że Nadal zagra na swoim poziomie i pokona odwiecznego rywala.

Patrząc na obu zawodniku przez pryzmat tego turnieju to według mnie lepiej prezentuję się Nadal, który w tym turnieju gra bardzo dobrze (wygrana 2:1 z Raonicem, udowodniła mi, że gdy Rafa gra na maxa i podchodzi poważnie to wygrywa). Natomiast mecz Djokovica z Murrayem to jak każdy widział ten mecz przegrał Murray, natomiast Novak nic ciekawego według mnie tam nie pokazał- wręcz przeciwnie powinien te spotkanie przegrać, jednak Murray nie wykorzystać tego i podarował zwycięstwo Serbowi.

Finał to finał i tutaj wszystko się może zdarzyć- ja osobiście stawiam 60:40 w stronę Hiszpana do tego zachęcający kurs, który według mnie jest wart uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Miami

Spotkanie: Nadal R.- Djokovic N.

Typ: Nadal

Kurs: 2,20

Data i godzina: 30.03.2014, godz. 20.30

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Ja osobiście mogę polecić typ w stronę Rafy, według mnie Rafa gdyby nie te kontuzję które go co jakiś czas trapią to w takim meczu zjadłby Novaka i to bez problemu. Jednak jest jak jest i w tym meczu może być różnie, jednak Nadal według mnie jest głodny gry i on w finale zawsze potrafi się super zmobilizować i zagrać na 120%. Mecze między tymi zawodnikami kończyły się różnie, jednak Nadal potrafi grać z Djokovicem i co najważniejsze wygrywać z nim, co może świadczyć iż na 39 spotkań 22 zwycięzca odniósł obecny lider rankingu ATP. Novak już wygrał turniej w USA, dlatego uważam, że ten turniej będzie leżał po stronie Hiszpana i ja zdecydowanie na niego stawiam. Mam nadzieję, że Nadal zagra na swoim poziomie i pokona odwiecznego rywala.

Patrząc na obu zawodniku przez pryzmat tego turnieju to według mnie lepiej prezentuję się Nadal, który w tym turnieju gra bardzo dobrze (wygrana 2:1 z Raonicem, udowodniła mi, że gdy Rafa gra na maxa i podchodzi poważnie to wygrywa). Natomiast mecz Djokovica z Murrayem to jak każdy widział ten mecz przegrał Murray, natomiast Novak nic ciekawego według mnie tam nie pokazał- wręcz przeciwnie powinien te spotkanie przegrać, jednak Murray nie wykorzystać tego i podarował zwycięstwo Serbowi.

Finał to finał i tutaj wszystko się może zdarzyć- ja osobiście stawiam 60:40 w stronę Hiszpana do tego zachęcający kurs, który według mnie jest wart uwagi.

 

Ojjj Novak ostro przejechał się po Rafie..

Swoją drogą dawno nie widziałem tak nieporadnego Hiszpana.

Już nie mogę się doczekać turniejów w Monte Carlo czy na RG bo może być ciekawie :)

Ciekawe jak na mączce będzie się prezentował Nadal bo wczoraj nie istniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...