Skocz do zawartości

Typy na dzień 19.03.2014


Gość delpiero88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość delpiero88

 

 

Wzór podawania typów

 

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza: 

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja ( Premiership )

Spotkanie: Motherwell - Inverness Caledonian Thistle

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 19.03.2014

Godz: 20.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Bardzo serdecznie zapraszam do najwyższej ligi w Szkocji a mianowicie Premiership.

W szkockim Motherwell liczącym ponad trzydzieści tysięcy mieszkańców na Fir Park mogącym pomieścić prawie czternaście tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty w którym spotkają się miejscowe Motherwell Football Club a w gości z miasta Inverness liczącego ponad pięćdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna Inverness Caledonian Thistle Football Club.

Motherwell rozegrało w tym sezonie 28 spotkań ligowych w których zdobyło 51 punktów po 16 zwycięstwach, 3 remisach oraz 9 porażkach i zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 46-43.

Inverness Caledonian Thistle zdobyło 45 oczek w swoich 27 ligowych meczach w tym sezonie po 13 zwycięstwach, 6 remisach oraz 8 porażkach i obecnie plasuje się na piątej pozycji w tabeli szkockiej Premiership z bilansem bramek 33-26.

Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym 13 razy a bilans to 9-1-3 czyli zdobyte 28 oczek, bilans bramek na swoim Fir Park 27-21.

Goście na wyjazdach 15 spotkań i 24 punkty zebrane a bilans 7-3-4, bilans bramek w delegacjach 14-15.

Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż spotykają się ze sobą drużyny o zbliżonym potencjale sportowym co pokazuje również tabela ligowa a w ostatnich 5 spotkaniach na Fir Park pomiędzy tymi zespołami trzy razy wygrywali gospodarze, padł jeden remis oraz raz wygrali goście, bilans bramek w tych meczach 10-2 na korzyść gospodarzy z Motherwell.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Motherwell Football Club gra u siebie bardzo dobrze, potrafi strzelać bramki i do tego goście z Inverness ogólnie im leża co widać po ich ostatnich pojedynkach a Inverness Caledonian Thistle Football Club na wyjazdach gra dobrze lecz na ten wyjazd jadą do miasta w którym im się gra źle i im nie idzie i do tego ich ostatni mecz na wyjeździe w lidze to porażka z Celticem aż 5:0! co akurat przed tym meczem i z tym rywalem im dobrze nie wróży na Fir Park w mieście Motherwell.

 

http://obstawianie.com/scottish-premier-league-vt119630,50.htm#1855540

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:03 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL

Spotkanie: Ottawa Senators - New York Rangers

Typ: NEW YORK RANGERS

Kurs: 2.30

Godz: 00:30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Dzisiejszej nocy zapraszam do prowincji Ontario gdzie leży czwarte pod względem wielkości Kanadyjskie miasto będące stolica Kanady Ottawy gdzie w miejscu sponsorowanym przez ScotiaBank tamtejsi senatorowie gościć będą wojowników z Nowego Jorku.

Inaczej zapowiadając ten mecz mógłbym powiedzieć: "granie na poważnie o play-off czas zacząć!" - przynajmniej dla Rangersów, gdyż jeśli chodzi o dzisiejszych gospodarzy możemy stwierdzić że jest już o ciut za późno. Zresztą nawet gdybym się mylił to nic nie wskazuje na to, aby hokeiści prowadzeni przez Paula McLeana zaczęli seryjnie wygrywać. Weźmy ostatnie sześc spotkań w których to musieli oni uznac wyższośc drużyn Colorado, Monrealu, Nashville czy Calgary, a więc wcale nie potentatów NHL. Czy to może byc 100% wyznacznik? Oczywiście, że nie może jednak nas nakierowywac na obraz jaki przebieg będzie miał ten mecz w którym to dominowac będą z pewnością wojownicy którzy to rozdrażnieni wczorajszą porażką 0:1 z San Jose Sharks dziś według mnie przłamią niemoc i wykarzą się minimalnie większą skutecznością aniżeli w ostatnim meczu i to wystarczy. Do tego limit pecha został już przez nich wyczerpany w ostatnim meczu.

Obie drużyny w tabeli dzieli w chwili obecnej 7 punktów.

O kim mówią przed tym meczem Komentatorzy ESPN

Bramkarz Lundqvist którzy od jakiegoś czasu złapał już stabilną bardzo dobra formę oraz Martin Louis którego trafienia wszyscy dziś włącznie ze mną oczekują i które powinno okrasic zwycięstwo gości bo o potencjale tego gracze nie trzeba się rozpisywac.

 

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206,200.htm#1855591

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:04 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL

Spotkanie: Calgary - Buffalo

Typ: 1ML+U7.5

Kurs: 2.90

Godz: 2:00

Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

 

Pojedynek w dołach - jedne z najgorszych drużyn, zmierzą się dziś ze sobą, uwaga, by odbębnić mecz. Obie drużyny bez szans na play-off więc teoretycznie tutaj każdy może wygrać i każdy wynik może paść, ale jak wiadomo mam inne zdanie na ten temat. Calgary bardzo fajnie się ostatnio prezentuje. Niekoniecznie zawsze chodzi o sam wynik, ale po prostu grają dobrze i to bez Iginli. To jest dość ciekawa sprawa, bo gdyby grali jak dziś to spokojnie do play-off by się dostali, ale jednak czegoś zabrakło i dziś podejmują u siebie najgorszą drużynę NHL po kursie 1.90 - to jest niesamowite jak mozna zarabiac w takich czasach. Oczywiscie Sabres dzis mogą wygrać, ale z 10% szans jak im dam na to,to będzie dobrze. Sabres jeszcze niedawno naprawde ciekawie grali, po olimpiadzie zaskoczyli wielu, ale od odejscia Vanka mysle ze popsuło się po prstu w tej druzynie ofensywnie. Dzis tez zagra pierwszy raz w bramce młodzik, a nie Enroth (naprawde wyczyniał cuda w tym roku!) i spokojnie mysle Calgary nawet z handicapem wygra po wyzszym kursie niz sam teraz gram. Buffalo strzela teraz 1-2 bramki na mecz i to jest zdecydowanie bardzo łatwy przeciwnik do ogrania. 5 porażek z rzędu mowi nam o czyms. a Flames? Defensywnie oni naprawde potrafia ograc i najlepszych (np Blackhawks) i problem jesli istnieje u nich to o ofensywe, bo 2.62 gola na mecz u siebie to jest niestety słaby wynik i czy dzis poprawią? Nie chce mowic, ze ten mecz skonczy sie wieloma bramkami mimo slabosci obu druzyn. Wlasnie jestem przeciwny temu, bo wg mnie bedzie to granie byle pograć, ale jednak Calgary mnie zaskakiwało w tym miesiącu i chce na nich raz postawic. Pojedynki bezposrednie to 5 porażek na 6 spotkan Sabres w samym Calgary i większość jednak undery, ale po kursie 4.50 nie będe ryzykował, dlatego mysle ze Calgary dzis spokojnie da radę w nisko bramkowym pojedynku.

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206.htm#1855697

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:05 ]

:plus: 190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Europa, Liga Mistrzów (g.20:45)

Spotkanie: Borussia Dortmund - Zenit Sankt Petersburg

Typ: Over 3.5

Kurs: 2.20

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Wydaje się, że losy tego dwumeczu rozstrzygnęły się już w pierwszym meczu na Pietrowski Park gdzie Borussia Dortmund wygrała 4-2. Borussia była w tym meczu drużyną lepszą i ciężko spodziewać się by dziś grając u siebie na Signal Iduna Park roztrwonili tą przewagę. Tym bardziej, że wydaje się, że sami rywale wywiesili przed rewanżem białą flagę, bo jak inaczej można nazwać zwolnienie trenera Luciano Spallettiego przed meczem Ligi Mistrzów? Co prawda już jest znany następca Włocha jest nim 37-letni Portuglaczyk Andre Villas-Boas, który jednak swoją pracę w Zenicie rozpocznie jutro, czyli po spotkaniu Ligi Mistrzów, a dziś szkoleniowcem gości będzie Siergiej Semak.

Dlaczego zdecydowałem się zagrać na over 3.5 goli? Oglądając pierwsze spotkanie zdziwiony byłem łatwością dochodzenia do sytuacji strzeleckim piłkarzy BVB, oraz jak sporo miejsca mają zawodnicy Jürgena Kloppa w "szesnastce". I mimo, że mówi się, że Borussia jest w kryzysie, co widać zresztą po słabych wynikach w 1.Bundeslidze to jednak wciąż mają naprawdę groźnych zawodników z przodu, którzy gdy pozostawi im się więcej miejsca potrafią to wykorzystać. Myślę, że dziś tego miejsca również Robert Lewandowski i inni zawodnicy BVB w ataku będą mieli sporo, bowiem Zenit nie ukrywa, że do Niemiec przyleciał powalczyć o odrobienie strat i nawet wywalczyć awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. To wszystko wiąże się jednak z tym, że Zenit dziś będzie musiał zagrać dość ryzykownie co oczywiście będzie tylko wodą na młyn dla Borussii.

Jak wygląda sytuacja kadrowa przed tym meczem? Goście oprócz zawirowań z trenerem mają również kłopoty z kontuzjami, w Rosji zostali bowiem Cristian Ansaldi, Jegor Baburin i Andriej Arszawin. W obozie BVB kontuzjowani są Ilkay Gündogan, Neven Subotić, Jakub Błaszczykowski i Sven Bender, jest natomiast szansa, że do gry w dzisiejszym spotkaniu gotowi będą Łukasz Piszczek i Marco Reus, których ostatnio nie oglądaliśmy w 1.Bundeslidze.

Podsumowując myślę, że będzie to spotkanie otwarte gdzie obie ekipy będą miały swoje szansę na strzelenie goli. Kursy na over 3.5 są bardzo niskie (w graniach 2.00-2.20) co pokazuje, że i buki uważają, że dziś na Signal Iduna Park trochę bramek może paść. Być może wyniku z pierwszego meczu (4-2) nie uda się dziś powtórzyć ale myślę, że granica 3.5 goli w tym meczu jest jak najbardziej do pokrycia. Obie ekipy pokazały już w pierwszym meczu, że owszem mają potencjał w ofensywie i potrafią z niego korzystać, ale też mają luki w obronie. O lukach Zenita już wspominałem ale również w obronie Borussii pojawiały się niezbyt przemyślane zagrania. Myślę, że dziś może być podobnie stąd też moja propozycja na to spotkanie Ligi Mistrzów to over 3.5 goli.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,225.htm#1855744

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:06 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Miami



 

player_313131.jpgwtaLogo.pngplayer_160379.jpg

POL.pngRUS.png

 

Spotkanie: Urszula Radwańska - Nadia Petrova

Typ: 1

Kurs: 1,86

Data i godzina: 19.03.14 17:30

Bukmacher: MarathonBet

Analiza:

 

 

Zapraszam na spotkanie 1/64 finału, na turnieju WTA Sony Open Tennis rozgrywanego w amerykańskim Miami, pomiędzy Urszulą Radwańską a Nadią Petrovą. Nadia Petrova (WTA 205) sezon rozpoczęła z opóźnieniem, bo po tragicznej śmierci matki opuściła wszystkie turnieje w styczniu podczas australijskiego lata. W Paryżu przepadła w kwalifikacjach, w Ad-Dausze przebrnęła eliminacje, by w I rundzie przegrać z Shuai Peng. Także w Dubaju i Indian Wells nie udało się jej wygrać meczu w głównej drabince. Urszula Radwańska (WTA 61) również nie zagrała w Australii, bo pauzowała z powodu kontuzji barku. Sezon rozpoczęła od występu w turnieju ITF w Midland, gdzie dotarła do ćwierćfinału. W głównym cyklu odpadła w I rundzie w Acapulco i Indian Wells. Dwa lata temu w Den Bosch krakowianka zaliczyła jedyny do tej pory finał w WTA Tour i przegrała w nim właśnie z Pietrową. Rosjanka to była trzecia rakieta świata. Odpuszczenie styczniowej inauguracji sezon oraz porażki w I rundzie w Dubaju i Indian Wells, gdzie rok temu doszła odpowiednio do ćwierćfinału i IV rundy, spowodowały że wypadła z Top 200 rankingu (ubiegły sezon zakończyła na 102. miejscu). W jej przypadku jednak zdecydowanie nie należy sugerować się rankingiem, choć zdecydowanie potrzebuje jeszcze czasu, by dojść do formy. Radwańska też jeszcze odpowiedniej formy nie złapała, ale moim zdaniem tym razem powinna sobie poradzić z Petrovą. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 17:30.

 

http://obstawianie.com/wta-miami-vt128105.htm#1855763

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:06 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.03.2014

Piłka nozna Loiga Mistrzów

Borusia D. Zenit

Typ: ilośc kartek/ powyżej 3.5

Kurs: 2.25

Buk: Bet365

 

 

 

Witam bardzo serdecznie i zapraszam na rewanżowe spotkanie w lidze mistrzów pomiędzy Borusią Dortmund a Zenitem St Petersburg . W pierwszym pojedynku rosjanie przegrali na własnym stadionie 2:4 i tym samym droga do kolejnej fazy rozgrywek im się oddaliła . W pierwszym meczu zostały przyznane 3 żółte kartki mój typ na dzisjejszy mecz to powyżej 3.5 kartki na mecz. Zenit nie ma nic do starcenia musi zatakować od samego poczatku. Strzelenie dwóch goli zenitowi nie daje awansu dlatego nie maja co kalkulowac i muszą powalczyc o jak największą liczbe bramek, co za tym się idzie walka op każda piłke . Dlatego tez uważam że nie obędzie się bez przynajmniej 4 żółtych kartek ponieważ będzie to mecz walki i rosjanie pokaża że potrafią wlaczyć do końca.Dziękuje za uwage .

 

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,225.htm#1855788

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:07 ]

słaba analiza, bez pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Kosykówka - Tauron Basket Liga

Data: 19.03.2014, godz. 20:00

Spotkanie: Asseco Prokom - Trefl Sopot

Typ: 1

Kurs: 2.25

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

 

Ostatni mecz rundy zasadniczej. Ekipa z mojego miasta potrzebuje zwycięstwa. W tym sezonie to czego im zabrakło to lepsza forma na wyjazdach, w Gdyni grają naprawdę na poziomie. Udowodnili to chociażby 15 marca pokonując Zieloną Górę 80:72. W całym sezonie 2013/2014 na dziesięć rozegranych meczy przed własną publicznością drużyna gospodarzy poległa zaledwie dwukrotnie. Trefl Sopot w meczach wyjazdowych radzi sobie dobrze, na dziesięć spotkań wygrywając sześć (w tym jedno po dogrywce). Spodziewam się wyrównanego spotkania, które jednak zwycięży Asseco Prokom Gdynia. Nie ukrywam, że jest to ryzykowny zakład, do którego swoje 3 grosze dorzuca mój lokalny patriotyzm, jestem jednak przekonany, że tę krótką podróż powrotną do Sopotu zawodnicy Trefla będą przebywać niezadowoleni :)

 

 

http://obstawianie.com/polska-tauron-basket-liga-2013-14-vt126422.htm#1855804

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:09 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis WTA

Spotkanie: Torro-Flor - Petkovic

Typ: Torro-Flor

Kurs: 4.74

19.03.2014

20:30

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Dziś moim zdaniem bardzo ciekawy mecz na kortach twardych w Miami spotykają się 71 w rankingu młoda 21 letni a Hiszpanka Torro - Flor ,która specjalizowała się do tej pory w grze na kortach ziemnych coraz odważniej puka do czołówki próbując grać na innych nawierzchniach i całkiem dobrze zaczyna jej to wychodzić. W Indian Wells bardzo obiecujący występ ogranie między innymi Kerber i III runda to bardzo przyzwoity wynik . Wcześniej co prawda bez rewelacji , ale ograć Kerber to nie byle co. Natomiast Petkovic zapowiadała się na zawodniczkę pierwszej 10 rankingu na stałe jedna kontuzje bardzo wyhamowały jej karierę obecnie 37 miejsce w rankingu i daleko od wysokiej formy. Zwycięstwa przeplata porażkami. Moim zdaniem kursy zdecydowanie przestrzelone i warto dziś pograć Hiszpankę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://obstawianie.com/wta-miami-vt128105.htm#1855832

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:10 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów

Spotkanie: Manchester Utd - Olympiakos

Typ: AWANS Manchester Utd

Kurs: 3.00

Data: 19.03.2014

Godz: 20.45

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

W dzisiejszym klasyku w Lidze Mistrzów zmierzą się ze sobą zespoły mistrzów krajów Anglii i Grecji. Manchesteru United jest ostatnio w sporym kryzysie, wyszedł na jaw konflikt na linii Giggs - Moyes co jest dodatkowym rozczarowaniem dla i tak słabej pozycji w lidze. Zajmują dopiero siódmą lokatę i daleko im do obrony mistrzostwa, ba co ja mówię daleko im do miejsca premiowanego grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie jaką jest wielka czwórka w Anglii. Tracą na dzień dzisiejszy do tego miejsca około dwunastu punktów co wydaje się już stratą nie do odrobienia na dziesięć kolejek przed końcem elitarnych rozgrywek ligowych w Anglii. Natomiast mistrz Grecji Olympiakos bardzo pewnie zmierza po kolejne mistrzostwo do swojej kolekcji, ale takie pytanie z kim on tam rywalizuje? praktycznie żaden zespół nie jest wstanie się im przeciwstawić. Ostatnie wyniki mistrze Grecji nie napawają optymizmem, przegrali dwa z ostatnich trzech meczy w lidze. Ludzie się zastanawiali czy to nie euforia wygranej nad United spowodowała takie zachwianie formy u mistrza Grecji, mi się wydaje że tak. W ostatnim meczu między nimi, chyba większość oglądało Manchester United zagrał chyba według mnie najgorszy mecz w karierze, oddając tylko jeden strzał w światło bramki, poziom gry jaki zaproponowali mistrzowie Anglii był karygodny nie do przyjęcia, gorzej się zagrać nie dało. To według mnie Anglicy zagrali słabo a nie grecy wybitnie, chociaż druga bramka była świetnej urody.

Według mnie dzisiaj Manchester United będzie chciał zmazać plamę i pokazać swoim ulubionym kibiców że stadion Old Trafford nadal ma w sobie tą swoją magię, gdzie wszyscy jak rok temu przyjeżdżali na Old Trafford już przed rozpoczęciem meczu psychicznie przegrywali cały pojedynek. Według mnie Olympiakos jest w zasięgu United i na swoim stadionie przy pełnych trybunach zacznę atakować od pierwszych minut co spowoduje dość szybkie odrobienie straty. Według mnie ograją Greków 2/3 golami, może będziemy świadkami dogrywki, jestem wiernym kibicem Manchesteru United i nadal wierzę bo to wciąż wielki zespół z wielkimi gwiazdami, pomimo słabego trenera jakim jest Dawid Moyes liczę że dobrą grę i awans do kolejnej rundy. Liczę na wygraną 3-0 bądź 4-0 jak w 2001 czy 2002 roku. Glory Glory Manchester UNITED !

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,225.htm#1855870

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:11 ]

:plus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja Premiership

Spotkanie: Motherwell - Inverness

Typ: over 2.5

Kurs: 1.97

Data: 19.03.2014

Godz: 20.45

Bukmacher: Betfair

 

Analiza:

W dzisiejszym spotkaniu szkockiej Premiership spotkają się drużyny Motherwelil i Inverness. W meczach z udziałem gospodarzy pada średnio najwięcej goli w całej lidze (3.18), a w meczach u siebie średnia ta wynosi aż 3.69; 64% ich spotkań to wynik powyżej 2.5 gola, a w ostatnich 10 meczach wskaźnik ten to aż 90%. Drużyna gości może nie jest ekipą aż tak overową (2.19 gola na mecz), ale w meczach z dzisiejszymi gospodarzami zazwyczaj padają wysokie wyniki: ostatnie 5 to 0:2 3:4 3:0 5:1 i 4:1. Moim zdaniem te statystyki przemawiają za tym, żeby spróbować pograć na taki typ, a dodatkowo przekonuje skuteczność duetu Sutton (8 goli w ostatnich 10 meczach) i Ainsworth (5) z Motherwell. Atutem gości może być brak goalkeepera gospodarzy Lee Hollisa (15 wpuszczonych goli w 11 meczach), którego prawdopodobnie zastąpi w bramce Gunnar Nielsen (26/12).

 

http://obstawianie.com/scottish-premier-league-vt119630,50.htm#1855878

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:13 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna / Puchar Polski /

Data : 19.03.2014 / godz. 18:30 /

Spotkanie - Arka Gdynia : Miedż Legnica

Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak

Kurs - 4.00

Bukmacher : Unibet

 

Analiza :

To już ostatnia para będzie rozgrywała swoje spotkanie w 1/4 PP w Gdyni miejscowa Arka podejmuje rywala z 1 ligi Miedż Legnica i patrząc na ich wspólne mecze to raczej jest dosyć ostro , w lidze lepiej wyglądają gospodarze którzy ciągle mają szanse na awans do Ekstraklasy bo tylko 2 pkt dzielą ich do drugiego miejsca co do gości to bronią się przed spadkiem i tak tylko 2 pkt przewagi nad grupą spadkową no ale to mecz w ramach PP , jak już wspomniałem o ostrej grze to dwa ostatnie pojedynki i w każdym została pokazana czerwona kartka , dzisiejszy pojedynek poprowadzi Jarosław Rynkiewicz a oto jego dorobek : w tym sezonie 11 meczy i 61 żółtych 3 czerwone i 2 karne , prowadził 3 mecze w PP i 18 żółtych i 1 czerwona , w pierwszej lidze sędziował 1 mecz z udziałem Arki i pokazał 8 żółtych kartek , ogólne jego sędziowanie to 49 meczy 250 żółtek 22 czerwone i 11 karnych , tak więc mecz dzisiejszy na pewno o dużo dla obu drużyn no bo któraś może awansować do 1/2 finału a tu już krok od sukcesu i spodziewam się ostrej rywalizacji a że i ligowych spotkaniach tak pomiędzy nimi jest to co dopiero w tak ważnym spotkaniu no i liczę na Jarka !

 

http://obstawianie.com/puchar-polski-vt119637,100.htm#1855888

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:14 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów

19.03.2014 20-45

Spotkanie: Manchester Utd - Olympiakos

Typ: United -1,5

Kurs: 2,36

buk: ComeOn

 

Analiza:

Coraz mniej osób wierzy w awans Czerwonych Diabłów do ćwierćfinału tegorocznej ligi mistrzów. I to jest ogromny błąd, bo United którzy już ligę przegrali muszą skupić sie na Lidze Mistrzów. Szans im na jej wygranie nie daje wielkich, bo moim zdaniem w tym etapie budowy zespołu przez Moyesa to zespoł zdecydowanie słabszy od Barcelony, Bayernu czy Realu. Ale za to zdecydowanie są dla mnie zespołem lepszym od mistrzów Grecji. Pierwszy mecz tego nie potwierdził, bo choc to Manchester był dłużej przy piłce to skuteczniejsi byli gospodarze skąd bardzo solidne zwyciestwo 2-0. Trudne wiec zadanie przed podopiecznymi Moyesa . Do tego dochodzi zenująca porażka w ostatnią niedzielę u siebie z Liverpoolem aż 0-3 (w tym dwa z trzech wykorzystanych karnych przez Gerarda). Nie napawa to optymizmem przez rewanżem z Olympiakosem. Ja jednak nie skreślam Anglików. Choć od czasu odejscia Fergusona to zupełnie inny zespół to wciąż graja tam tacy piłkarze jak Rooney, van Persie, Valenica, Carrick, Evra czy Welbeck. To ogromny potencjał, bo ci gracze juz od wielu sezonów wiedzą jak seryjnie zdobywać i kolekcjonować kolejne trofea. Ten sezon to najgorszy od wielu lat, dzis wieczorem ostatnia szansa na ratowanie twarzy. Chciałbym żeby Moyes "zaszalał", jakoś zaskoczył wyborem personalnym, bo to niegdyś cechowało SAF'a. Moyes póki co jest przewidywalny we wszystkich swoich decyzjach. Może w końcu dopiszę szczęście ( bo co by nie mówić, jego w tym sezonie w zasadzie nie było), bo temu zespołowi potrzeba przede wszystkim, absolutnie przede wszystkich pewności siebie, wiary we własne umiejętności.Moim zdaniem dzis jest ogromna szansa dla Manchesteru by udowodnić wszystkim niedowiarkom ze zatrudnienie Moyesa to nie był zły pomysł. Olympiakos w swojej lidze jest ansolutnym suwerenem, bo wygrywa z łatwością lige od kilku lat. Od pierwszego meczu z United rozegrali trzy ligowe i co ciekawe dwa z nich przegrali w tym 0-3 u siebie z Panathinaikosem. Na Old Trafford goscili dwukrotnie i przegrywali tu 0-3 i 0-4. Dzis licze na podtrzymanie tych wyników a to da awans gospodarzom. Liczę na ciekawe spotkanie i skuteczniejsza grę United. Stawiam na 2-0 dla gospodarzy i awans po karnych :)

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,225.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:14 ]

:plus: 136

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League

Spotkanie: Manchester Utd - Olympiakos

Typ: Dokładny wynik 2:0

Kurs: 6,50

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

CO tu dużo pisać już koledzy wyżej opisali to wydarzenie, ja zarówno wczoraj jak i dzisiaj idę troszkę bardziej ryzykownie, ponieważ coś czuję w kościach, że w końcu powinna być jakaś dogrywka w Play-Offach, już wczoraj po cichu liczyłem, że Turcy postawią się Chelsea i padnie remis 1:1, niestety tak się jednak nie stało, dlatego do dzisiejszego spotkania podchodzę podobnie i coś tak po cichu liczę i czuje, że padnie ten sam wynik co w Grecji tylko na korzyść innej drużyny i będzie dogrywka. Oczywiście różnie to może być, ale każdy dobrze wie, że MU musi, ale to kategorycznie musi wygrać ten mecz i nie może sobie pozwolić na stratę bramki jeżeli chce awansować do kolejnej fazy. Dlatego najbardziej prawdopodobny wynik według mnie jest właśnie 2:0. Obecna forma Czerwonych Diabłów nie zachwyca, ale Liga Mistrzów to Liga Mistrzów i tu rządzą swoje prawa i obecna dyspozycja w Lidze nie ma znaczenia.

Co przemawia za tym typem- oczywiście to, że Olympiakos będzie bronił się i pewnie każdy o tym doskonale wie i zdaje sobie z tego sprawę. Za wszelką cenę będą chcieli zagrać dobrze w obronie i zachować czyste konto lub stracić jedną bramkę. Nie sądzę, że Gracy coś strzelili na Old Trafford, a MU rzuci się na nich jak wściekłe, wygrodzone i bardzo zmotywowane diabły i myślę, że strzelą te dwie bramki i będzie dużo emocji w tym spotkaniu.

P.S. Mam nadzieję, że wszystko rozstrzygnie się w karnych...

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,225.htm#1856009

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:14 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz. 20:45

Spotkanie: Borussia D. - Zenit

Typ: Over 4,5

Kurs: 3,60

Buk: Unibet

 

 

 

 

 

Analiza:

 

Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się rewanżowe spotkanie w LM pomiędzy Borussią Dortmund, a Zenitem St. Petersburg. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla Borussii i to ona jest bardzo blisko awansu. Obie ekipy przegrały swoje ostatnie spotkania ligowe. BVB grając przed własną publicznością przegrało z imienniczką z Moenchengladbach 1:2, natomiast Zenit przegrał wyjazdowe spotkanie z CSKA Moskwa 0:1. Borussia w Bundeslidze to po Hoffenheim najbardziej overowa drużyna. Goście również w lidze rosyjskiej są bardzo wysoko pod względem overów. W dzisiejszym meczu od pierwszych minut nie zagra dwóch obrońców: Smolnikov 14/0 i Neto 16/0 oraz podstawowy bramkarz Lodygin 21/0. W ofensywie zagrają wszyscy którzy stanowią o sile ataku w tym sezonie. Hulk 16/9, Danny 17/10, Kerzhakov 14/4, Shatov 14/3. jeśli chodzi o Borussię to bardzo długo trener Klopp miał kłopoty z zestawianiem obrony. Jednak już od 2 tygodni gra Hummels, brakuje nadal Subotica 10/0. W ofensywie widoczny będzie brak Reusa 21/8 P, kontuzjowany jest nadal Błaszczykowski 16/2 P. Jednak w ofensywie mimo braku tych dwóch graczy, zwłaszcza Niemca ma kto strzelać bramki. Świetnie spisuje się duet Lewandowski - Aubameyang którzy strzelili w lidze kolejno 15 i 13 bramek. A do tego zagra kolejny strzelający bramki Mkhitaryan 22/6. Myślę że w dzisiejszym meczu zobaczymy dużo bramek, być może tyle co w pierwszym meczu. Zenit musi od początku mocno zaatakować, a okazje do kontry będą mieli piłkarze Borussii. A wiemy jak kombinacyjnie i szybko potrafią grać z kontry. Trener gości poprzestawiał trochę obronę, nie zagra podstawowy bramkarz, będzie to dobra okazja na pokazanie się dla Lewandowskiego i szybkiego Aubameyanga. Do tego w Borussii po kontuzji nie za dobrze spisuje się Hummels, nie jest jeszcze w optymalnej formie. Także braki kadrowe w defensywie gości i słabsza forma w tej formacji graczy gospodarzy oraz to że zagrają praktycznie w najmocniejszych składach jeśli chodzi o atak, to uważam że zobaczymy dzisiaj dużo bramek. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,225.htm#1856024

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:15 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówa, BELGIA: Ethias League

Spotkanie: Oostende - Belfius Mons

Typ: -9,5 Oostende (Hand. Azjat.)

Kurs: 2,75

Godzina: 20:30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Mecz w Belgijskiej Ethias lidze pomiędzy czołowymi drużynami. Gospodarze Oostende uplasowali się jak do tej pory na 4 miejscu, ich rywale zajmują aktualnie 2 miejsce. Dzisiejsza rywalizacjia według mnie to przewaga około 10 pktów przez cały mecz gospodarzy, a w czwartej kwarcie jeszcze więcej. Ale przebieg spotkania nie gra tutaj większej roli, licze na pokrycie handicapu powyżej 9pkt przez gospodarzy. Typ swój opieram na formie Oostende jaką prezentują na swoim parkiecie. Na 24 spotkania przegrali jedno, i to z niebyle jakim zespolem Hiszpańską Valencią, której jest o co najmniej jedna klase wyzsza niż Oostende. Przypomne także o wyniku 91:52 dla Oostende w ich ostatnim spotkaniu, gdy Oostende było gospodarzem. Co tu dłużej pisać, Wedlug mnie ten mecz to wysoka wygrana Gospodarzy.

 

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2013-2014-vt126773,25.htm#1856028

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-03-20, 15:16 ]

:plus: 175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...