Skocz do zawartości

Typy na dzień 07.02.2014


Gość delpiero88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość delpiero88

 

 

Wzór podawania typów

 

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza: 

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna, HOLANDIA: Eredivisie

Spotkanie: Vitesse - Den Haag

Typ: HA - -2 bramki Vitesse :n:

Kurs: 2.05

Godz: 20:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W piątek na początek weekendu 3 drużyna Vitesse w swoim 23 spotkaniu podejmować będzie ostatnią drużynę holenderskiej Eredivisie Den Haag. Mecz zapowiada się bez większych niespodzianek według typerów, bukmacherów, mediów. Faworytem i to znaczącym jest ekipa gości która spisuje się fantastycznie w tym sezonie, a przynajmniej w jego pierwszej części. W Nowym Roku ekipa Vitesse już taka mocna nie jest i traci punkty. Den Haag mimo że jest ostatnie to cały czas nie ma skreślonych szans na spadek. Do 9 drużyny Groningen traci tylko 8 punktów, a więc wszystko może jeszcze się zdarzyć choć szczerze własnym zdaniem nie wierzę w to. Ale po kolei. Zacznijmy od gospodarzy. Po 22 kolejkach Vitesse zajmuje 3 miejsce. Jeszcze do wczoraj byli wiceliderem jednak Twente pokonało 2:0 Heerenveen i wyprzedza ich o punkt. Vitesse ma na swoim koncie 42 oczka, Twente 43 no i lider Ajax 44. Jednak pierwsze dwie drużyny mają o jeden mecz mniej od Vitesse i mogą już powoli uciec gospodarzom, a co gorsza mogą uciec bardzo daleko jeśli z takimi rywalami jak dzisiaj Vitesse potraci punkty. Wygrali 12 spotkań, 6 przegrali i 4 razy ponieśli porażkę. W ostatnich 5 spotkaniach 3 razy zremisowali raz ponieśli porażkę i raz wygrali. Wygrali mecz z Zwolle 2:1, zremisowali 2 mecze wynikiem 1:1 z Nijmegen i Feyenoordem oraz 2:2 z Heracles. Najbardziej martwi fakt że zremisowali z drużyną przed ostatnią (Nijmegen) i co gorsza właśnie przed własną publicznością. Mam nadzieję że wtedy wynieśli jakąś lekcję i dzisiaj takiego błędu nie popełnią. Przegrali również w ostatnim swoim spotkaniu z Alkmaar 2:0. Zdobyli 46 bramke i jest to 3 najlepszy rezultat w lidze pod względem zdobytych goli i stracili ich 29. Martwi mnie również fakt że ostatnie spotkanie u siebie gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali 15.12.13 z Breda 3:2. Myślę jednak że dzisiaj będzie inaczej. Den Haag nie spisuje się o wiele lepiej w tym sezonie. Zajmują jak wspomniałem 18 miejsce 22 meczach wygrali tylko 6 razy, 2 zremisowali i 1 razy ponieśli klęskę. W ostatnich 5 spotkaniach ich forma jest katastrofalna. 4 porażki i jedno zwycięstwo MUSI oznaczać dzisiaj tylko jedno. Że mój typ MUSI być trafiony. Ekipa gości zdobyła w tym sezonie najmniejsza liczbę goli tylko 25. Stracili ich bardzo dużo aż 51 (jest to drugi wynik w lidze z najwięcej straconymi bramkami). Mają 20 punktów do Cambuur które jest na 15 miejscu tracą tylko 2 oczka i jak wspomniałem tutaj jeszcze wszystko może się wydarzyć choć ja osobiście w to nie wierzę. W ostatniej kolejce przegrali z Heracles 3:0, a wcześniej Heerenveen 3:0, Nijmegen 3:1, PSV 2:0. Wygrali natomiast z Feyenoordem o dziwo 3:2. W meczach na wyjazdach również spisują się bardzo bardzo kiepsko. W większości spotkań przegrywali więcej niż dwoma golami:

01.02.14 ERE Heerenveen Den Haag 3 : 0

19.01.14 ERE Nijmegen Den Haag 3 : 1

07.01.14 MIE Munster Den Haag 1 : 0

22.12.13 ERE PSV Den Haag 2 : 0

08.12.13 ERE Groningen Den Haag 1 : 2

24.11.13 ERE Utrecht Den Haag 3 : 0

02.11.13 ERE Alkmaar Den Haag 2 : 0

29.10.13 KNV Maastricht Den Haag 2 : 1

20.10.13 ERE Zwolle Den Haag 6 : 1

10.10.13 MIE Craeyenhout Den Haag 1 : 4

Oto 10 ostatnich spotkań na stadionie Vitesse pomiędzy tymi dwoma ekipami:

12.08.12 ERE Vitesse Den Haag 2 : 2

15.04.12 ERE Vitesse Den Haag 1 : 0

26.10.11 KNV Vitesse Den Haag 2 : 1

08.08.10 ERE Vitesse Den Haag 3 : 1

22.08.09 ERE Vitesse Den Haag 1 : 3

02.11.08 ERE Vitesse Den Haag 3 : 1

11.03.07 ERE Vitesse Den Haag 2 : 2

16.10.05 ERE Vitesse Den Haag 3 : 1

20.02.05 ERE Vitesse Den Haag 3 : 4

14.03.04 ERE Vitesse Den Haag 1 : 0

 

Widać że Vitesse bardzo często wygrywało jednak ani razu nie zdarzyło się aby wygrali 3 bramkami. To jest na pewno minus co do mojego typu. Jednak nie zapomnijmy że gospodarze rozgrywają swój najlepszy sezon od lat. Podkreślają to wszyscy komentatorzy i dziennikarze. Od kilku lat Vitesse nie miało tak świetnych zawodników. Kapitalnie spisuje się główna postać tej drużyny Piazon który zdobył jak na razie 11 goli i zajmuje 5 miejsce w klasyfikacji strzelców. Do liderującego Finnbogason'a traci co prawda 9 goli i nie wiem czy będzie w stanie go do gonić (z dobrą dyspozycją Vitesse mógłbym się pokusić o stwierdzenie że tak). Nieźle spisuje się także Leerdam który ma 7 goli na swojej "lokacie". Goście nie mają czym zaimponoiwać. 5 bramek zdobył dla nich Gehrt i to tyle jeśli można kogoś "wyróżnić". Myślę że Vitesse dzisiaj zdobędzie 3 punkty i da lekcję swojemu przeciwnikowi. Nie mają dzisiaj wyjścia jak zdobycie 3 punktów i wysokiej wygranej. W każdym z innych przypadków oznacza to koniec szans o walkę o Mistrza Kraju lub o Ligę Mistrzów. Ponadto w pierwszym pojedynku tego sezonu przegrali to spotkanie,a więc liczę że dzisiaj się zrewanżują.

 

http://obstawianie.com/holenderska-eredivisie-vt123320,75.htm#1831389

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga

Spotkanie: Transfer Bydgoszcz vs Politechnika Warszawska

Typ: HA setów: Politechnika Warszawska +1,5 :t:

Kurs: 1,85

Godz: 18.00

Bukmacher: Unibet

 

Analiza: Mecz między Transferem Bydgoszcz, a Politechniką Warszawską- czyli po między 10 drużyna Transferem Bydgoszcz, a 7 drużyną Politechniką Warszawską. Na samym początku kilka słów o gospodarzach tego spotkania- czyli Transferze, który po słabym początku w ostatnim czasie zrobił wykonał kilka ciekawych transferów, w których pozyskali Pawła Woickiego który przeszedł z Politechniki do Bydgoszczy oraz według mnie bardzo dobrym ruchem było również sprowadzenie Clarka którzy (rozgrywający oraz atakujący) bardzo dobrze wpasowali się do drużyny i w dużej mierze dzięki ich grze nie są obecnie na pozycji spadkowej. Do tego dochodzi własny parkiet, który zawsze jest atutem oraz kibice. Natomiast według mnie największym atutem Politechniki Warszawskiej jest trener, którym bardzo dobrze prowadzi drużynę, która boryka się z wieloma kłopotami (m.in.: finansowymi) jednak bardzo dobrze potrafi ich zmotywować i poprowadzić do zwycięstwa. Bardzo dobry mecz u siebie Politechnika zagrała u siebie z Resovią, wygrywając go 3:1, w tym meczu wznieśli się na wyżyny swoich możliwości właśnie dzięki Jakubowi Bednarukowi, który wiedział jak ustawić zespół. Kolejnym atutem jest skład, który obecnie gra- jest sztywny skład występujący regularnie- dlatego ich zgranie jest na wysokim poziomie. Ostatnie mecze obu zespołów nie powalają Transfer przegrał ze Skrą, natomiast Politechnika z Jastrzębskim Węglem co wcale nikogo nie dziwi. Przedstawiony typ według mnie jest bezpieczny, w którym Politechnika musi zdobyć 2 sety, co według mnie jest bardzo prawdopodobne, ponieważ zespołu są na podobnym poziomie i uważam, że mecz powinien zakończyć się w 5 setach- a jak każdy wiec w tie break-u jest wielka loteria i każdy może wygrać. Uważam, że Warszawski zespół zdobędzie przynajmniej 2 sety, a do tego poprowadzi ich dobrze spisujący się atakujący Adrian Gontariu. Jeżeli chodzi o blok to uważam, że Politechnika w tym rzemiośle siatkarskim jest dużo lepsza od Transferów i ten kolejny czynnik powinien przeważyć.

 

http://obstawianie.com/plus-liga-13-14-vt126493.htm#1831461

 

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue National )

Spotkanie: Strasbourg - Ajaccio GFCO

Typ: 1 :n:

Kurs: 2.70

Data: 07.02.2014

Godzina: 20.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam serdecznie na dwudziestą kolejkę francuskiej Ligue National.

W mieście Strasbourg liczącym sobie ponad dwieście siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców na Stade de la Meinau odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Racing Club de Strasbourg a gośćmi z miasta Ajaccio którzy posiadają drużynę w tej lidze o nazwie Gazélec Football Club Olympique Ajaccio.

Strasbourg rozegrał w tym sezonie dziewiętnaście spotkań w których zdobył dwadzieścia dwa punkty po pięciu zwycięstwach, siedmiu remisach oraz siedmiu porażkach i zajmuje dopiero czternaste miejsce we francuskiej Ligue National z bilansem bramek na poziomie 17-18.

Ajaccio GFCO zdobyło trzydzieści pięć oczek w swoich dziewiętnastu ligowych meczach po dziesięciu zwycięstwach, pięciu remisach oraz czterech porażkach i zajmuje bardzo wysokie trzecie miejsce w ligowej tabeli, bilans bramek 22-11.

Gospodarze zagrali na swoim Stade de la Meinau w tym sezonie ligowym dziewięć meczy zdobywając w nich osiemnaście oczek po pięciu wygranych, trzech remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 14-7.

Goście na wyjazdach zdobyli piętnaście punktów w swoich dziewięciu spotkaniach w delegacjach po czterech zwycięstwach, trzech remisach oraz dwóch przegranych, bilans bramek na wyjazdach 12-8.

Moim zdaniem ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie na trzecim poziomie rozgrywkowym we Francji i chociaż obie ekipy które się w nim zmierzą dzieli aż jedenaście lokat w tabeli i trzynaście punktów w tabeli to jednak mój typ w tym spotkaniu to jedynka gdyż, Racing Club de Strasbourg inaczej niż na wyjazdach u siebie na swoim Stade de la Meinau zdobył prawie wszystkie swoje punkty ligowe w tym sezonie i potrafi strzelać bramki oraz musi się bronić aby nie zaczęły go gonić zespoły z miejsc od piętnastego do osiemnastego czyli z miejsc dających degradację a Gazélec Football Club Olympique Ajaccio gra na wyjazdach nieźle ale w ostatnich dwóch meczach po za domem zanotowali dwie porażki z drużynami słabszymi u siebie niż ich dzisiejszy przeciwnik ze Strasbourga i moim zdaniem gospodarze grający na Stade de la Meinau wygrają ten mecz z gośćmi z miasta Ajaccio.

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-2-i-nizsze-ligi-vt119669,125.htm#1831640

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Golden State Warriors - Chicago Bulls

Typ: BULLS +9,5 :n:

Kurs: 1.79

Bukmacher: Pinnacle

godz.04.30

Analiza:

CHICAGO BULLS – GOLDEN STATE WARRIORS

 

Dziś w Oracle Arena szykuje się dość ciekawe spotkanie pomiędzy Golden State Warriors a Chicago Bulls. Kursy wskazują, że dość wyraźnym faworytem zdają się być gospodarze ale czy na pewno? Ja widzę tutaj dość wyjątkowe spotkanie i pójdę w stronę handi na Byczków.Warriors to w dużej mierze rewelacyjna gra Stephana Curry a reszta już nie wygląda na tak dobrze ułożoną zaczynając od trenera Marka Jacksona.

GSW legitymują się bilansem ligi 29-20 i obecnie zajmują 6 miejsce w mocnej Konferencji Zachodniej. U siebie w Oackland mają bilans 14-9(home). Na pewno zespół z ogromnym potencjałem w ofensywie i potrafią, jak mają dzień wykręcić mega linijke na granicy 120 pkt . Niemniej jednak w tamtym roku oba spotkania Byków z Warriors padły łupem tych pierwszych, a sam Curry i Thomspson nie błyszczeli w tych konfrontacjach.

Z tego co zauważyłem to Wojownicy dobrze spisują się ze słabymi zespołami i tymi niezłymi grającymi ofensywny basket. Bulls to przede wszytkim spisany na straty przez buki zespół.Strasznie niedoceniany przede wszystkim po kontuzji Rose'a i odejscie Luola Denga. Nomen Omen nie było to wcale aż takim dużym osłabieniem i zespół od tego czasu gra nawet dużo lepiej. Byki na Wschodzie również plasują się na 6 miejscu i raczej mogą spoglądać na tegoroczne PO. Bilans 24-24, a 11-14 on road nie powala ale przypomnijmy, że zespół dość długo borykwał się z gorszą grą po stracie Derricka Rose'a. Plusem Chicago jest dobra defensywa na której dziś muszą polegać, a patrząc na to w jakim stylu grają ostatnie spotkania widać, że mogą powalczyć. Warriors wciąż jest w dużej mierze chimeryczna ekipa o nieprzewidywalnej duszy. Ja osobiście widzę, że ten zespół ma problemy i złapał lekką zadyszkę. Dużo gorzej ostatnio grają i można znaleźć analogie iż gorzej spisują się z drużynami dobrze broniącymi jak Memhis Grizzles, Bobcats (ostatnie spotkanie przegrali dość wyraźnie rzucając tylko 75 pkt w meczu), czy własnie Bulls(wcześniej wspomniane 2 porażki z tamtego roku).

Oto ostatnie spotkania w Oracle Arena:

Fri 10

vs*Boston

Oracle Arena, Oakland, CA

W 99-97

Wed 15

vs*Denver

Oracle Arena, Oakland, CA

L 116-123

 

Mon 20

vs*Indiana

Oracle Arena, Oakland, CA

L 94-102

Fri 24

vs*Minnesota

Oracle Arena, Oakland, CA

L 120-121

Sun 26

vs*Portland

Oracle Arena, Oakland, CA

W 103-88

Tue 28

vs*Washington

Oracle Arena, Oakland, CA

L 85-88

Widać tutaj znaczny regres drużyny GSW, udało się oczywiście spotkanie z Trail Blazers gdzie pokryli dzisiejszy handi ale Byki znacznie lepiej bronią i nie powinni dostarczać tak łatwych pkt.Sztampowym meczem był chociażby to ostatnie spotkanie z Charlotte Bobcats którzy mają dość podobny styl gry (dobry deff i słabsi w ofensywie). Przegrana 16 pkt z tak przeciętnym rywalem mogło być oczywiście wypadkiem przy pracy ale czy Bykom nie zdarzały się wpadki. Zespół gości gra teraz dużo lepiej, 6-4 w ostatnich L10(GSW 4-6)spotkaniach.

vs*Charlotte

Oracle Arena, Oakland, CA

L 75-91

Kolejnym atutem po stronie Byków jest bez wątpienia doświadczenie takich graczy jak Noah, Boozer, Hinrich, Gibson więc dziś osobiście liczę na close game i walkę do ostatnich minut o triumf Byków. Goście w ostatnim meczu mocno podreperowali swoje nastroje pewnie pokonująć relwelacyjne w tym sezonie Phoenix Suns 101:92. Typ jednak na spokojnie +9,5 w Pinnacle

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,100.htm#1831696

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy, Bundesliga

Spotkanie: Borussia Moenchengladbach - Bayer Leverkusen

Typ: 1 (1 połowa) :n:

Kurs: 3,13

Data i godzina: 07.02.2014 20:30

Bukmacher: MarathonBet

Analiza:

Zapraszam na spotkanie rozpoczynające dwudziestą kolejkę niemieckiej Bundesligi pomiędzy, Borussią Moenchengladbach a Bayer Leverkusen. Niewątpliwie to spotkanie zapowiada się jako hit tej kolejki. A zatem rozpocznę od tego, że złe wejście w rundę rewanżową notują piłkarze Borussii Moenchengladbach. O ile porażkę u siebie z Bayernem Monachium pewnie mieli wliczoną w rachunek zysków i strat, to już 1:3 w Hanowerze drużynie z aspiracjami sięgającymi pierwszej czwórki, zwyczajnie nie przystoi. Aptekarze po tym, jak niespodziewanie przegrali 2:3 we Freiburgu, na swojej BayArenie wymęczyli zwycięstwo 2:1 nad słabym Stuttgartem. Ekipa z Leverkusen jest więc ciągle wiceliderem tabeli i pozostanie nim nawet, jeśli przegra w Moenchengladbach a coś mi mówi, że jest to wielce prawdopodobne. Jak dla mnie zwycięzcą tej konfrontacji będzie Borussia Moenchengladbach, bardzo istotne jest to, że grają u siebie, więc dodatkowym wsparciem będzie rzesza kibiców. Warto spojrzeć na genialne statystyki Borussii w tym sezonie jeśli chodzi o mecze u siebie gdzie wygrywali ośmiokrotnie, raz zremisowali, no i tak jak pisałem wcześniej, ulegli Bayernowi Monachium, który nie ma co się oszukiwać jest o kilka klas lepszy. Wprawdzie statystki meczów z Bayerem są beznadziejne dla MGladbach, ale ja jednak jestem zdania, że Borussia pokaże dobry futbol i ogra Leverkusen dodatkowo myślę, że powinien być to mecz obfitujący w gole. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

http://obstawianie.com/bundesliga-vt123327,200.htm#1831729

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Hokej na lodzie, NHL

Spotkanie: NY Rangers - Edmonton Oilers

Typ: NY Rangers (1x2) :n:

Kurs: 1.83

Godz: 01:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Rangersi zmierza sie w Nowym Jorku z druzyna Edmonton Oilers.

Gospodarze w calkiem niezlej formie - 7 wygranych w ostatnich 10 meczach.

W meczach u siebie bilans 4-3, ale widac ze chwilowe klopoty minely o czym swiadczy seria 4 wygranych spotkan z rzedu.

2 ostatnie domowe spotkania to 2 wysokie wygrane (4:1 z Islanders) i (5:1 z Colorado).

Druzyna Edmonton to jedna ze slabszych druzyn ligi - w ostatnich 10 meczach odniesli 4 zwyciestwa.

Wygrali 2 z ostatnich 6 spotkan wyjazdowych (niespodzianka z Vancouver nawet mimo slabszej formy Canucks i wygrana w Buffalo).

Mecze w Bostonie, Dallas i Minnesocie konczyly sie ich wysokimi porazkami - przy dobrej formie Rangersow w domu, dzisiaj moze byc podobnie.

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206.htm#1831768

 

:minus: 100

 

beznadziejna analiza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Ottawa - Buffalo

Typ: Ottawa :t:

Kurs: 1.70

Godz: 07.02.2014 g. 01:30

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

Spotkanie Senators i Sabres to dziś chyba najmniej ekscytujące spotkanie pod względem sportowym albowiem spotykają się zespoły, które prawdopodobnie nie zagrają w play-off - a juz na pewno nie Sabres. Obstawiam że dziś przyjezdni przegrają, tylko to też taki mecz pułapka. Często na takich faworytach się parzyłem ale zazwyczaj też był sens grać pełną pulą na pogrom, albo po prostu na przeciwną drużynę. Jak dla mnie - wygrana Buffalo nie wchodzi tutaj w grę. W tym sezonie prezentują się fatalnie, szczególnie jeśli chodzi o atak, bo strzelać w hokeju poniżej 2 goli na mecz to jest po prostu nie lada wyczyn. Z obroną nie mają tak wielkiego problemu, ale też ostatnia forma pokazuje, że i w tym aspekcie nie mają pewnosci siebie (1-7 z Colorado, 1-5 z Pittsburgh). 64% ich meczów kończy się underem właśnie z powodu wyczynów ofensywnych. Ottawa nie jest drużyną najwyższych lotów, ale na pewno u siebie z Sabres będą chcieli wygrać. Pokazują to też wywiady z zawodnikami, którzy po prostu nie wierzą, że będą dziś schodzili pokonani ze swojej kanadyjskiej tafli lodowej. U siebie 3.25 goli na mecz strzelonych i 60% to overy, więc można się tutaj spodziewać większej ilości bramek. Spotkania bezpośrednie także pokazują dominacje Sens - 8 na 11 spotkań kończyło się ich wygraną. Dziś trudno uwierzyć w inny scenariusz.

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206.htm#1831836

 

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Brooklyn Nets - San Antonio Spurs

Typ: San Antonio Spurs :n:

Kurs: 3,00

Godz: 07.02.2014 2:00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Dziś o godzinie 2:00 w hali Barclays Center, miejscowy Brooklyn Nets zmierzy swoje siły z koszykarzami z San Antonio. Podopieczni Jasona Kidda zajmują 7 miejsce w konferencji wschodniej. W 46 meczach wygrali 19 spotkań (plus 2 zwycięstwa po dogrywca) a 23 razy schodzili z parkietu pokonani (plus 2 porażki po dogrywce). Jeśli chodzi o konfrontacje na własnym parkiecie to z pośród 24 spotkań 12 razy zwyciężali (plus1ZpD) a 11 razy przegrywali. W ostatnim meczu zwyciężyli słabą Philadelphie 108-102. Wcześniej ogrywani byli przez Indiane Pacers, Oklahome City Thunder i Toronto Raptors. Najlepszym zawodnikiem "biało-czarnych" jest Kevin Garnett. Natomiast drużyna San Antonio Spurs z takimi gwiazdami jak Tim Duncan, Tony Parker,Robert Horry czy Manu Ginobili zajmuje 2 pozycje w konferencji zachodniej. Po 49 meczach ich bilans wygląda bardzo przyzwoicie. Zwyciężyli w 34 meczach (plus 2ZpD) a z opuszczonymi głowami schodzili 13 krotnie. W meczach wyjazdowych na 23 spotkania 16 krotnie wygrywali (plus 2ZpD) i 5 razy przegrywali. Jest to najlepszy bilans w sezonie 2013/2014 w całej lidze NBA. Ostatnie mecze to zwycięstwa z Washington Wizards, New Orleans Pelicans i Sacramento Kings. W 6 ostatnich bezpośrednich spodkaniach tych drużyn, wszystkie mecze wygrywali koszykarze San Antonio Spurs. Jestem przekonany że i tym razem lepsze humory będą mieli Ostrogi.

 

Analiza w odpowiednim dziale

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,125.htm#1831843

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cilic M. - Dodig I. godz. 14:30

typ:2 :n:

kurs: 2,50

Buk: WH

 

Dziś w ćwierćfinale turnieju w Zagrzebiu dojdzie do pojedynku dwóch Chorwatów . Według mnie spotkanie to wygra nie faworyzowany przez bukmacherów Dodig . Rozstawiony z nr 4 Ivan w pierwszej rundzie pokonał innego Chorwata Karlovica 7-6,6-3 . W AO obaj odpadli w drugiej rundzie ,Dodig w pierwszej pokonał Karlovica 3-0 w drugiej skreczował w 4 secie prowadząc 4-1.

Cilic natomiast w Melbourne wpierw pokonał Granollersa w pięciu setach w drugiej również zagrał 5 setów przegrywając z Simonem . W Zagrzebiu rozstawiony z piątką Marin w dwóch pierwszych rundach gładko pokonał młodego Chorwata Delica oraz Serba Lajovica . W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Cilic 4-2 ,jednak w meczach na hali jest 1-1 . Ostatnio obaj panowie wygrywali ze sobą na zmianę, w Londynie Cilic gładko pokonał Dodiga (jednak na trawie był bez szans),miesiąc wcześniej na cegle gładko wygrał Dodig 6-4,6-2 . Tym razem też stawiam na zwycięstwo Dodiga.

 

http://obstawianie.com/atp-montpellier-zagreb-vina-del-mar-vt127418.htm#1831902

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Szkocja - Scottish Cup

Spotkanie.Rangers - Dunfermline

Typ.1/1(polowa/koniec) :t:

Kurs.1,52

Bukmacher.ComeOn

Data.07.02.2014 g.20.30

 

Analiza.

 

Scottish Cup i spotkanie pomiedzy zespolami Rangers - Dunfermline.Jest to 5 runda pucharu i tutaj bardzo latwo ocenic sily zespolow,bowiem sa to ekipy z tej samej klasy rozgrywkowej.Obie ekipy graja w 2 dywizji gdzie liderem sa Rangersi majac na koncie 67 punktow przy 22 wygranych i 1 remisie i bramkach 76-11!A wiec dominacja absolutna.Rywal natomiast zajmuje 2 miejsce ze strata 23 punktow do lidera wiec przepasc.W tym roku obie ekipy spotykaly sie juz ze soba i padly nastepujace wyniki...

30/12/13 2.D Dunfermline - Rangers 0:4

06/11/13 2.D Rangers - Dunfermline 3:1

Tak wiec przewaga w obu meczach udowodniona.W Pucharze Rangersi w dwoch poprzednich rundach strzelili 5 goli nie tracac zadnego,a wiec widac,ze Puchar takze traktuja powaznie.Dunfermline natomiast meczy sie od poczatku w tych rozgrywkach,najpierw pokonal Elgin City 5-3,by nastepnie zremisowac z Ayr na wyjezdzie 1-1 i dopiero w powtorce u siebie wygrali 1-0.Tak wiec jakos nie widze,dzisiaj szans zespolu Dunfermline w starciu z rozpedzona ekipa Rangers.Sadze,ze gospodarze mocno zaatakuja w na poczatku spotkania i cos strzela w pierwszej polowie,a potem to juz z powinno byc z gorki...

 

http://obstawianie.com/szkocja-puchary-i-pozostale-ligi-vt119629,25.htm#1831929

 

:plus: 52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukkaz

Dyscyplina: Piłka Nożna – Ligue 2 2013/2014

Spotkanie: Metz - Caen

Typ: 1 :t:

Kurs: 2,44

Buk: MarathonBet

Data i godzina: 07.02.14 20:00

Stawka: 4/10

 

Dziś o godz. 20:00 zostanie rozegrany mecz 23. kolejki Ligue 2 pomiędzy liderem rozgrywek Metz a ósmym Caen. W rundzie jesiennej pad wynik 2:0 dla Metz.

 

Metz przeżywało ostatnio załamanie formy – pewnie zmierzający po awans zespół najpierw dwukrotnie zremisował (z 12. Le Havre i 14. Creteil) a potem zaliczył dwie porażki (z 9. Arles oraz 6. Niort). Były to jednak w większości mecze wyjazdowe. Na własnym obiekcie zawodnicy Metz są niepokonani w tym sezonie (8W-3R-0P). Mało tego gospodarze stracili w meczach domowych tylko cztery bramki.

 

Caen jest w dobrej formie – w ostatnich 3 spotkaniach drużyna wywalczyła 7 punktów – złożyły się na to zwycięstwa z 18. Laval i 14. Creteil oraz remis z półfinalistą Pucharu Ligi Troyes . Aż jedenastokrotnie grali na wyjazdach piłkarze Caen – czterokrotnie zwyciężali, tylko raz dzielili się punktami z gospodarzami i aż sześciokrotnie wracali do domów „na tarczy”.

 

W zespole gospodarzy nie wystąpi prawy obrońca Romain Metanire (20/0), który jest zawieszony za czerwoną kartkę. Na boisku nie zobaczymy również Kwame Nsora (napastnik, 10/3) który będzie leczyć kontuzję jeszcze przez dwa tygodnie. Poza tymi dwoma ubytkami gospodarze przystąpią do meczu w optymalnym składzie. Goście również nie maja większych zmartwień kadrowych.

 

Stawiam na niepokonanych na własnym stadionie liderów rozgrywek.

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-2-i-nizsze-ligi-vt119669,125.htm#1831974

 

:plus: 144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy, Bundesliga

Spotkanie: Borussia Moenchengladbach - Bayer Leverkusen

Typ: Remis :n:

Kurs: 3.30

Data i godzina: 07.02.2014 20:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Na dobry początek weekendu, chyba najlepszy, najciekawszy pojedynek w niemieckiej Buneslidze, która moim zdaniem obok Premier League jest najatrakcyjniejszą do oglądania w ostatnim czasie. Pojedynek dwóch ekip walczących o awans do Ligi Mistrzów, bo powiedzmy sobie szczerze, tytuł mistrzowski w tym sezonie musi trafić w rece zawodników Fc Bayern. Za plecami najlepszej drużyny Europy poprzedniego sezonu, walka zapowiada się za to ekscytująco. Dziś gospodarze zajmujący piąte miejsce w tabeli, podejmą viceliderów, "Aptekarzy" z Leverkusen. Obie drużyny dzieli w tabeli siedem punktów na korzyść gości, co mogło by ich stawiac w roli faworytów, jednak Borussia kapitalnie radzi sobie w tym sezonie na własnym terenie, wygrywając 8 meczów, 1 remisując i doznając tylko jednej porażki. Forma obu drużyn w ostatnim czasie też pozostawia wiele do życzenia, jednak obie drużyny zawodziły w równym stopniu, z tym wyjątkiem, że goście przełamali się w ostatniej kolejce. Za remisem przemawiają też ostatnie starcie tych ekip, gdzie w 5 ostatnich spotkaniach padly aż 3 remisy. Patrząc na przedstawione fakty, a także na potencjał obu drużyn, który jak wspominałem jest moim zdaniem troche większy po stronie gości, lecz jest równoważony przez atut własnego boiska. Myśle, że będzie to bardzo ciekawe widowisko okraszone kilkoma golami. Mój typ 2:2 :)

http://obstawianie.com/bundesliga-vt123327,200.htm#1831989

 

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka nożna- Ligue 2

Spotkanie: Arles-Avignon-Niort

Typ: X :t:

Kurs: 2,90

Godz: 20:00

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 20 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w ramach 23 kolejki francuskiej Ligue 2, w którym to ekipa Arles-Avignon podejmie ekipę Niort. Trudno wskazać faworyta tej konfrontacji, również bukmacherzy mają z tym problem wystawiając bardzo wyrównane kursy. Ekipa gospodarzy zajmuje obecnie 9 lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 33 pkt w 22 meczach. Goście zgromadzili w tej liczbie spotkań 2 pkt więcej i plasują się obecnie na 6 miejscu. Obie ekipy sporo remisują w tych rozgrywkach. Ekipa Arles w 22 spotkaniach aż 9 spotkań kończyła wynikiem nierozstrzygniętym, natomiast ekipa Niort remisowała w tej samej liczbie spotkań aż 8 razy. Arles od 8 spotkań nie doznała porażki, natomiast goście w 6 ostatnich spotkaniach ligowych wygrali wszystkie. Tak więc w końcu muszą coś zremisować. Tym bardziej, że Arles u siebie w 11 spotkaniach w tym sezonie zanotowało 7 zwycięstw i 4 remisy, nie przegrywając żadnego meczu. Niort natomiast w 10 spotkaniach na wyjeździe- wygrał 3, tyle samo remisując i 4 razy doznając porażki. W pierwszym spotkaniu minimalnie 1-0 wygrała ekipa Niort, jednak w tym spotkaniu na pewno będzie im trudno osiągnąć taki wynik. Jak dla mnie w tym spotkaniu drużyny podzielą się punktami.

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-2-i-nizsze-ligi-vt119669,150.htm#1832014

 

:plus: 190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/atp-montpellier-zagreb-vina-del-mar-vt127418.htm#1832015

 

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Gael Monfils vs Denis Istomin

Typ: Dokładny wynik 2-0 :t:

Kurs: 1,90

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 07.02.2014/14-00

Analiza:

Jedno z ćwierćfinałowych spotkań turnieju w Montpellier rozpocznie się za kilkadziesiąt minut na korcie centralnym. Zagra ulubieniec publiczności Monfils z Uzbekiem Istominen. Z pewnością inny wynik niż wygrana Gaela będzie niespodzianką. Co przemawia za Francuzem. Przede wszystkim gra przed własną publicznością co przede wszystkim w jego przypadku jest bardzo ważne, gdyż każdy kto choć trochę zna charakterystykę gry Monfilsa wie, że lubi ,,powygłupiać'' się na korcie. We wczorajszym spotkaniu ograł Portugalczyka Sousa, oddając rywalowi zaledwie pięć gemów. Miał przewagę w każdym elemencie gry, zaserwował dziewięć asów, miał 77% skuteczności z pierwszego serwisu. Spotkanie trwało trochę ponad godzinę. We wcześniejszym pierwszym meczu Monfils wygrał z Łukaszem Kubotem po bardziej zaciętym boju 2-1. Warto wspomnieć, że spotkanie Monfilsa grało trochę ponad godzinę. Istomin natomiast spędził trochę dłużej czasu na korcie w dniu wczorajszym. Zwyciężył z Rosjaninem Tursunovem 2-0. W tym spotkaniu zanotowaliśmy 22 gemy. Istomin zaserwował sześć asów, miał też dobrą skuteczność pierwszego serwisu. Francuz już raz wygrał z Istominem 2-0, jednak było to dawno ponad cztery lata temu. Dziś pomimo tego, że obaj zawodnicy są blisko siebie w rankingu ATP, dzieli ich tylko kilka miejsc to uważam, że Monfils jest zdecydowanie lepszym graczem, który jest w stanie nawiązać kontakt z czołówką rankingu, gdyby nie kontuzje, które go często trapiły. Tak jak wcześniej wspominałem inny wynik niż pewna wygrana Monfilsa, będzie sporą niespodzianką-powodzenia

 

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka- Kwalifikacje Mistrzostw Świata - reg.: Afryka

Spotkanie: Egipt - Kenia

Typ: poniżej 153,5 pkt :n:

Kurs: 1.85

Godz: 14:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Egipt w Afryce wydaje się być bezkonkurencyjny. Drugim groźnym zespołem jest tam Tunezja. Zespół Kenii na pewno do groźnych się nie zalicza, świadczy o tym chociażby kurs na Egipt - 1.09. Egipt czasem powalczy z najlepszymi reprezentacjami. W zeszłym roku pokonali Francję 3:2. 13 września przegrali towarzyski mecz z Serbią 4:1 (tak, nie pomyliłem się). Potrafili więc bardzo dobremu zespołowi urwać seta. Co do Kenii hmm szczerze mówiąc nigdy nie widziałem ich gry, ale wczoraj pokonali jeszcze słabsza od siebie reprezentację Wysp Zielonego Przylądka 3:0 (kurs na Kenię - 1.02). Kenijczycy daaawno nie rozegrali spotkania na jakimś wyższym poziomie, zupełnie odwrotnie niż Egipcjanie.

Myślę, że doświadczony i ograny zespół Egiptu gładko pokona rywala, zwłaszcza, że nie jest to mecz towarzyski. Chciałem postawić linie 141,5, ale chwilę przed pisaniem tego posta Bet365 podniósł linię, co mnie dziwi, ale jednocześnie cieszy. Przy dobrym wietrze na tym poziomie, który prezentują oba zespoły jest nawet mała szansa na zmieszczenie się w 4 setach, a kurs na 3:0 dla Egiptu również wynosi 1.85.

 

http://obstawianie.com/spotkania-miedzynarodowe-vt121086,25.htm#1832020

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka Nożna Finlandia

Spotkanie:TPS Turku-Mariehamn

Typ: over 3,5 :n:

Kurs:2,50

Bukmacher:bwin

Data i godzina:7.02.2014 16:00

 

Kolejny mecz pucharu ligi Finlandziej i kolejne spotkanie w który przewiduje dużą ilość bramek.Mecz TPS Turku z Mariehamn to zazwyczaj spotkania z serii tych w których kibice nie mogą narzekań na brak wrażeń.Piłkarze TPS Turku już udowodnili że na ich meczach na razie nie można się nudzić co potwierdzają wyniki 2-3 oraz 2-4 z drużyną Interu Turku a dziś powinno być jeszcze ciekawiej.Mariehamn to zdecydowanie najbardziej ofensywnie grająca ekipa w najwyższej klasie rozgrywkowej Finlandii co potwierdza bilans z tamtego sezonu 57-62 w bramkach i w sumie tylko HJK strzelało więcej goli z tym że HJK grało coś w obronie natomiast dzisiejsi goście preferują chyba raczej radosny futbol bo taka ilość straconych bramek to drugi wynik w lidze i ustępuje tylko wynikowi spadkowicza czyli JJK.W tym roku za dużo się raczej nie zmieni bo już w meczach towarzyskich piłkarze Mariehamn pokazali swoje ofensywne zapędy notując wyniki 2-2 i 0-7.H2H także przemawia za dużą ilością goli bo w ostatnim meczu bezpośrednim padł wynik 3-3 natomiast w innych meczach w których gospodarzem był TPS też było ciekawie co potwierdzają wyniki 2-2 i 2-4.Jak dla mnie dziś powinniśmy zobaczyć sporo goli i taka linia jest spokojnie do pokrycia.Polecam

 

http://obstawianie.com/finlandia-vt119658,75.htm#1832050

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna Holandia Eerste Divisie

Spotkanie: Fc oss - De Graafschap

Data: 07.02.2014 godz. 20:00

Typ: De Graafschap strzeli w obydwu polowach - TAK :t:

Kurs: 2.75

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza:Dzisiaj o godzinie 20:00 Fc oss zagra u siebie z druzyna de graafschap w 26 kolejce drugiej ligi holenderskiej.Gospodarze sa czerwona latarnia i zajmuja ostatnie 20 miejsce,do tej pory ugrali 20 punktow.Fc oss pokonalo w ostatniej kolejce 14-te w tabeli jong fc twente 2:1 i tym samym przelamalo serie 4 porazek pod rzad.Gospodarze mozna dodac maja najgorszy bilans bramkowy w lidze 25:53.Goscie zajmuja 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktow i traca az 13 punktow do lidera wiec szanse na bezposredni awans do 1 ligi sa malutkie.Jednak wciaz graja o lokaty dajace playoffy (polfinaly) a wiec jest o co walczyc.Ostatnia kolejka ligowa gosci to porazka u siebie 0:1 z sittard a wczesniejsza to remis na wyjezdzie 1:1 z almere i glownie dzieki temu mysle ze jest duza szansa aby moj typ wszedl bo dzis goscie maja ogromna okazje aby sie przelamac i wygrac i do tego oczywiscie trafic do siatki rywala w obu polowach.Ostatni mecz obu klubow mial miejsce w zeszlym roku 19 pazdziernika w ktorym to de graaafschap wygral u siebie az 6:1 a w ostatnich 8 meczach obu zespolow w kazdym meczu goscie strzelali mimimum 1 gola.Mozna tez dodac ze to liga overowa wiec jakos to duzy plus dla tego typu o kuszacym kursie juz nie wspomne.

 

http://obstawianie.com/holenderska-eerste-divisie-i-ligi-nizsze-vt119671,100.htm#1832059

 

:plus: 175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eerste Divisie

Spotkanie: FC Eindhoven - Almere City FC

Typ: FC Eindhoven :n:

Kurs: 1,60

Data: 07.02.2014

Godz: 20:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

FC Eindhoven w 26. kolejce podejmie na własnym boisku drużynę Almere. Gospodarze z 44 punktami na koncie są na 4. pozycji w ligowej tabeli. Na własnym boisku Eindhohen z 13 rozegranych spotkań wygrało 7, padły 4 remisy i 2 razy zostali pokonani. Almere to jedna z najsłabszych drużyn Eerste Divisie. Goście są dopiero na 18. miejscu w tabeli. Po 25 spotkaniach zdobyli jak na razie 25 punktów. Na wyjazdach Almere zdołało zdobyć 9 punktów, notując 2 zwycięstwa, 3 remisy i 9 porażek. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy będą się liczyć w walce o awans do Eredivisie.

:arrow: Mój typ to zwycięstwo FC Eindhoven :ok: .

 

Bilans ostatnich bezpośrednich meczów:

18.10.13 Almere - Eindhoven 0 : 4

05.04.13 Almere - Eindhoven 3 : 2

23.11.12 Eindhoven - Almere 1 : 2

09.04.12 Eindhoven - Almere 0 : 2

19.12.11 Almere - Eindhoven 1 : 3

 

http://obstawianie.com/holenderska-eerste-divisie-i-ligi-nizsze-vt119671,100.htm#1832095

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Porto - Vive Kielce

Typ: 2 (ahc 3,5:0) :t:

Kurs: 1,50

Buk: Bwin

Data: 07.02.14 - 21:30

Analiza:

 

Wczoraj bez problemu trafiłem Wisłę Płock, dzisiaj idę w stronę Vive Kielce, która zagra w tej samej grupie wyjazdowy mecz z Porto. Oczywiście w teorii łatwo nie będzie, ale jednak według mnie tutaj jest różnica co najmniej jednej klasy, a polska ekipa jakby nie było dostała potężnego kopa przez zmianę trenera z Wenty na Dujszebajewa. Widać już lepszą grę nawet w lidze. Od początku roku wygrane z Puławami 10 bramkami oraz 24 bramkami w ostatnim meczu z Zagłębiem i oba wyjazdowe także robi wrażenie. Patrząc, że 3 ostatnie mecze w Lidze Mistrzów były przegrane + Vive na pewno zaatakuje jeszcze co najmniej 2 miejsce w tabeli to dzisiejsza wygrana jest obowiązkowa. Kielce będą osłabieni brakiem Julena Aguinagalde i stąd też podskoczyły lekko kursy, ale wraca Chrapkowski, a znowu u gospodarzy także szykuje się bardzo duże osłabienie bo zabraknąć ma Tiago Rocha. Dla Porto to mecz o wszystko także i presja większa będzie z ich strony, ale tutaj oprócz atutu własnej hali nie mają już żadnych. Pierwszy mecz w Kielcach wygrana gospodarzy 12 bramkami, teraz według mnie Vive złapie kolejną formę pod skrzydłami najlepszego trenera klubowego. Stawiam tutaj wygraną naszych 4-6 bramkami.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-mezczyzn-i-kobiet-vt125965.htm#1832125

 

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga

Spotkanie: Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen

Typ: over 2,5 :n:

Kurs: 1,83

Godz: 20:30

Buk: Marathonbet

 

W najciekawszym spotkaniu, inaugurującym 20. kolejkę Bundesligi Borussia Mönchengladbach podejmie Bayer Leverkusen. BMG zajmuje wysokie piąte miejsce. Tak dobrą pozycję ligową zawdzięcza głównie świetnej postawie na własnym obiekcie, gdzie odnieśli aż osiem zwycięstw przy jednym remisie oraz porażce. Gospodarze potrafili odprawić z kwitkiem Borussie Dortmund czy Schalke. BMG ma jedną najskuteczniejszych ofensyw w lidze, jeśli chodzi o mecze domowe. Trener w dzisiejszym meczu nie będzie mógł tylko skorzystać z usług Korba (P 10/0). Aptekarze aktualnie są vice liderem rozgrywek, jednak sporo tracą do lidera. Bayer w meczach wyjazdowych gra bardzo minimalistycznie, zdarza mu się sporo wpadek, takich jak porażka ostatnia porażka z Freiburgiem. Nie przekonuje mnie zbytnio ich obrona, której zdarzają się głupie błędy. Jednak w ofensywie spisują się bardzo dobrze. W zespole gości zabraknie tylko Kruse (P 15/2). Ostatni raz zespoły te mierzyły się rok temu i wówczas padł wynik 3:3. Sądzę, że dziś będziemy świadkami spotkania, które będzie obfitowało w sporą ilość goli.

 

http://obstawianie.com/bundesliga-vt123327,200.htm#1832132

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division, Hiszpania

Spotkanie: Espanyol - Granada

Typ: X :n:

Kurs: 3,50

Godz: 21:00

Bukmacher: Bet-at-home

 

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21:00 na Estadi Cornellà-El Prat w Barcelonie w ramach 23 kolejki pierwszej ligi hiszpańskiej zostanie rozegrany mecz Espanyol - Granada. W tym spotkaniu ciężko jest wskazać zdecydowanego faworyta, chociaż patrząc na kursy, bukmacherzy przewidują zwycięstwo gospodarzy. Ja po głębszej analizie zdecydowałem się zagrać na remis.

Drużyna Espanyolu w obecnych rozgrywkach w 22 spotkaniach zdobyła 26 punktów (bilans 7-5-10), co daje im aktualnie 10 pozycję w lidze. Aktualna forma ekipy z Barcelony pozostawia wiele do życzenia. W 5 ostatnich spotkaniach wywalczyli zaledwie 4 punkty (1-1-3) tracąc w nich 7 bramek. W spotkaniach na własnym obiekcie w 11 meczach zanotowali 5 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki. Ostatnie 5 spotkań na własnym stadionie to 2 zwycięstwa i 3 porażki.

Dzisiejsi goście w 22 meczach wywalczyli 24 punkty (bilans 7-3-12). Zajmują obecnie 14 lokatę w Primera Division. Bilans 5 ostatnich spotkań jest identyczny jak w przypadku Espanyolu, zwycięstwo, remis i 3 porażki. W spotkaniach wyjazdowych spisuja się nadspodziewanie dobrze, 10 meczy i 14 punktów daje im 6 lokatę (patrząc tylko na mecze wyjazdowe). Ostatnie spotkania na wjeździe to 2 zwycięstwa i 3 porażki.

Bezpośrednie spotkania:

Granada - Espanyol 0:1

Espanyol - Granada 0:1

Granada - Espanyol 0:0

Granada - Espanyol 2:1

Espanyol - Granada 3:0

W bezpośrednich spotkaniach pomiędzy dzisiejszymi rywalami padł tylko 1 remis, jednak patrząc na aktualną dyspozycję i wyniki osiągane w tym sezonie w Primera Division, remis wydaje się być dzisiaj niemal pewny :ok:

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,350.htm#1832156

 

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Chorwacja

Spotkanie: Lokomotiv Zagrzeb vs Belupo

Typ: HT:X :n:

Kurs: 2.30

Bukmacher: Bet365

Godzina: 18:00

Analiza:

 

Zapraszam na mecz pierwszej ligi chorwackiej gdzie Lokomotiv Zagrzeb podejmie na własnym stadionie zespół Belupo.Dzisiejsi gospodarze to obecnie 4 zespół tabeli a ich rywala znajdują się o 3 "oczka" niżej i plasują się na 7 miejscu.Jak dla mnie w tym meczu do połowy będzie remis.Dlaczego tak sądzę.Belupo ma 6 punktów przewagi nad strefą spadkową i mimo wszystko wcale to nie jest bezpieczna przewaga więc oni nie mogą sobie pozwalać na granie otwartej piłki z taką drużyną jak Lokomotiv.Belupo jest przeze mnie uznawane za mistrza remisów w chorwackiej lidze.Na ostatnich 5 meczów zremisowali 4 razy a remisy do przerwy były w każdym spotkaniu więc dziś powinno być podobnie.Belupo widać że często skupia się zwykle na obronie i próbuje dość sporadycznie atakować i dziś przeciwko chyba lepszemu rywalowi taktyka będzie podobna.Lokomotiv w ostatnich 5 meczach zanotował tylko 1 remis ale to nie oni będą jak dla mnie głównym prowadzącym w drodze do remisu do połowy.To Belupo będzie próbowało się bronić za wszelką cenę bo ich celem na pewno jest tutaj wywiezienie jakiegokolwiek punktu z Zagrzebia.Na pewno nie będzie to łatwe dlatego wzmożona obrona będzie głównym czynnikiem w grze gości.Ciekawe jest również to że w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami aż 4 razy do przerwy padał remis do połowy a gdy 3-krotnie Lokomotiv grał u siebie to choć nawet wygrali 4 bramkami to po połowie był remis więc widać że Belupo trochę słabnie zawsze w drugiej połowie dlatego osobiście polecam też zagrać za trochę mniejszą stawką X/1 bo chyba warto.Ja tak gram a tutaj jak zwykle bardziej asekuracyjnie X do połowy.Początek miesiąca na prawdę baaardzo dobry dla mnie i wszystkie mecze grane na remisy do połowy dlatego gramy to dalej i liczę że się nie zawiodę bo jak dla mnie Belupo w pierwszej połowie postawi "autobus" i osłabnie dopiero w 2 połowie.Tak więc liczymy na remis do połowy.Polecam i Powodzenia!!!

 

http://obstawianie.com/chorwacja-vt119683.htm#1832173

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...