Skocz do zawartości

Typy na dzień 19.02.2014


Gość delpiero88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość delpiero88

 

 

Wzór podawania typów

 

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza: 

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League

Spotkanie: AC Milan - Atletico Madryt

Typ: Remis

Kurs: 3,20

Godz: 20:45

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

Po ponad dwumiesiecznej przerwie rozgrywki wznowia Champions League. W dwóch środowych spotkaniach zmierzą się ze sobą drużyny Arsenalu Londyn z Bayernem Monachium oraz AC Milan z Atletico Madryt. Z pewnością większą uwagę kibiców przykuje starcie Kanonierów z Bawarczykami, ja jednak zdecydowałem się bliżej przyjrzeć starciu na San Siro. W tej parze faworytami do awansu do ćwierćfinału LM wydaje się być drużyna z Madrytu, jednak w pierwszym starciu obu ekip stawiam na "podział punktów".

Dzisiaj o 20:45 w Mediolanie, Rossoneri zmierzą się w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Los Rojiblancos. AC Milan fazę grupową rozgrywek zakończył na 2 miejscu grupy H za FC Barceloną. W 6 spotkaniach wywalczyli 9 punktów (bilans 2-3-1). Na własnym terenie wygrali 2:0 z Celtic Glasgow oraz zanotowali 2 remisy: 1:1 z Barceloną i 0:0 z Ajaxem. W Serie A radzą sobie przeciętnie, po 24 kolejkach wywalczyli zaledwie 32 punkty (bilans 8-8-8) i grają poniżej oczekiwań. W meczach na własnym obiekcie w 12 meczach zanotowali 6 zwycięstw, 4 remisy i 2 razy schodzili z murawy pokonani.

Drużyna Atletico Madryt w fazie grupowej spisywała się znakomicie, w 6 meczach wywalczyli 15 punktów i bez żadnego problemu awansowali do 1/8 rozgrywek. W meczach wyjazdowych pokonali FC Porto 2:1, Austrię Wiedeń 3:0 oraz podzielili się punktami z Zenitem (1:1). W Primera Division również radzą sobie doskonale. W 24 meczach zdobyli 60 punktów, czyli tyle samo FC Barcelona i Real Madryt. W 11 ligowych wyjazdach wygrywali 8 razy, 2 razy przegrali i raz zremisowali. Jednak dyspozycja w ostatnich meczach nie napawa kibiców Los Rojiblancos optymizmem, 2 porażki w Realem Madryt w Pucharze Króla, w których Atletico nie istniało i ligowa porażka z Almerią mogą mówić o małym kryzysie.

Myślę, że przy aktualnej formie obu drużyn, remis wydaje się być bardzo prawdopodobny. Jeśli miałbym typować dokładny wynik 1:1, a w rewanżu zwycięstwo i awans ekipy z Madrytu :ok:

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,200.htm#1837993

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:17 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Biegi narciarskie - sprint drużynowy

Spotkanie: Kto wygra sprint drużynowy ?

Typ: Norwegia

Kurs: 2.10

Buk: MarathonBet

Data: 19.02.2014 - 10:15

Analiza:

 

Trwają Zimowe Igrzyska Olimpijskie, które odbywają się w Sochi. Już jutro kolejna odsłona w biegach narciarskich, tym razem przyjdzie się mierzyć reprezentacjom w sprincie drużynowym, a dokładniej kilkukrotnie stylem klasycznym trzeba będzie przebiec pętle o długości 1,25km. Ogólnie faworytów przez ten styl jest raczej tylko dwie reprezentacje; Norwegia oraz Finlandia. Wiemy jakie porażki odnosili Norwedzy, tutaj medal zdobędą ale nie ma co ukrywać, dla nich liczy się tylko złoto, srebro również zostanie przyjęte za porażkę. Ale nie powinno być tak źle, Oestberg jest bardzo mocna, do tego wystąpi Bjoergen, która musi się zrehabilitować. Finki pobiegną w składzie Saarinen i Niskanen. Jak pierwsza wydaje się być bardzo mocna na tych ZIO, to jednak wielkiej przewagi lub w ogóle jakiejś nad Oestberg nie zrobi, a znowu Bjoergen od swojej rywalki jest mocniejsza, a nawet gdyby doszło do finiszu to też nie mam wątpliwości, że Norweżka powinna rozdawać karty. Jedyny problem to smarowanie nart czy znowu coś nie będzie u Norweżek, ale myślę, że aż tak źle to nie będzie także wszystko od nich będzie zależeć. Pozostałe reprezentacje nie będą się liczyć bo mają 1 słabszy punkt, Kalla po wycofaniu się osłabiła Szwecję, która wtedy by dołączyła do faworytów ale w takim wypadku 2.10 w MarathonBet gdzie inne buki mają po 1.75 do 1.90 wydaje się prezentem.

 

http://obstawianie.com/zimowe-igrzyska-olimpijskie-2014-soczi-vt127534,25.htm#1837992

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:24 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League

Spotkanie: Arsenal - Bayern

Typ: under 2,25

Kurs: 2,76

Godz: 20:45

Bukmacher: ComeOn

 

Analiza:

Mecz Ligii Mistrzów między Arsenalem, a Bayernem zapowiada się na papierze bardzo interesująco. Jednak moim zdaniem bardzo trudno jest w tym spotkaniu wskazać jakiegoś faworyta. Arsenal po bardzo dobrym początku zarówno w Lidze, jak również w fazie grupowej LM obecnie łapie delikatną zadyszkę i już nie gra tak skutecznie. Jednak Arsenal to Arsenal i niechętnie traci bramki, szczególnie na własnym parkiecie. Ogólnie rzecz biorąc defensywa Arsenalu spisuje się dobrze, oczywiście pomijając feralny mecz z Liverpoolem, ale to jest tzw. wyjątek potwierdzający regułę. W tej fazie Ligii Mistrzów drużyna z Londynu przede wszystkim nie może stracić bramki i grając z obecnie najlepszą drużyną globu musi dobrze bronić. W bramce Arsenalu najprawdopodobniej Szczęsny, który jak zagra na swoim poziomie to nie powinien troszkę zamurować bramkę. Dodatkowy atut to, że Arsenal jest głodny sukcesów w Lidze Mistrzów- wylosowali teoretycznie najgorzej jak tylko jest to możliwe, ale muszą sobie z tym radzić i plan minimum na ten mecz to nie stracić bramki- oczywiście różnie to bywa w życiu, a szczególnie w piłce i strata jednej bramki nie stawia jeszcze drużyny z Londynu na straconej pozycji. Teraz kilka słów o ekipie z Monachium, której nikomu nie trzeba opisywać. Bayern nie za często traci bramki (podobnie jak Arsenal), natomiast strzela dużo- strzelają dużo bramek w Lidze, ponieważ ekipy, z którymi grają nie są najwyższych lotów (za wyjątkiem 3 ekip, które również grają w obecnej fazie LM). Bayern gra na wyjeździe, dlatego trudniej im będzie strzelać bramki i rozkręcać się- drużyna z Monachium ma drugi mecz u siebie, w którym będzie mogła postawić kropkę nad i. Obie drużyny będą chciały grać na 0 z tyłu, ponieważ obie ekipy bardzo solidnie prezentują w obronie. LM rządzi się swoimi prawami i w tym meczu uważam, że będzie max 2 bramki, ponieważ obie ekipy nie będą chciały już w pierwszym meczu przekreślić swój udział w kolejnej fazie tych prestiżowych rozgrywek.

Gdy spotykają się obie drużyny, grające dobrze i solidnie w obronie to bramek nie powinno być dużo. Do tego dochodzi szacunek obu ekip do siebie- Arsenal wie z jakiej klasy drużyną gra, natomiast Bayern grając na wyjeździe nie będzie się czuł się zbyt pewnie siebie.

Na koniec należy również wspomnieć o potyczce tych drużyn w poprzedniej edycji LM, w której obie drużyny przegrały u siebie i po pierwszym meczu w Londynie, w którym Bayern wygrał 1:3 i miał mecz u siebie i teoretycznie pewny awans- u siebie przegrał 2:0. Dlatego uważam, że w tym meczu Arsenal wyciągnie wnioski i nie straci już tylu bramek w meczu, a czy coś strzeli to się okaże jutro:)

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,200.htm#1838066

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:18 ]

:plus: 176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja ( PTT 1. Lig )

Spotkanie: Fethiyespor - Adanaspor

Typ: 1

Kurs: 2.05

Data: 19.02.2014

Godz: 18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam bardzo serdecznie na dwudziestą piątą kolejkę PTT 1. Lig czyli zaplecza tureckiej Superligi

W mieście Fethiye liczącym prawie osiemdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców na Fethiye Şehir Stadium odbędzie się mecz pomiędzy miejscowym Fethiye Spor Kulübü a gośćmi z miasta Adana liczącego sobie prawie milion czterysta tysięcy mieszkańców posiadający swoją drużynę a mianowicie Adana Spor Kulübü.

Fethiyespor rozegrał w tym sezonie ligowym dwadzieścia cztery spotkania w których zdobył dwadzieścia pięć punktów po sześciu zwycięstwach, siedmiu remisach oraz jedenastu porażkach i zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym trzydzieści dwa strzelone gole oraz trzydzieści dziewięć straconych.

Adanaspor zdobył w tym sezonie ligowym dwadzieścia jeden oczek w swoich dwudziestu czterech meczach rozegranych po pięciu zwycięstwach, sześciu remisach oraz trzynastu porażkach i obecnie plasuje się na szesnastej pozycji w tureckiej PTT 1. Lig z bilansem bramek strzelonych trzydzieści jeden a straconych czterdzieści jeden goli.

Gospodarze u siebie zagrali dwanaście meczy zdobywając w nich szesnaście oczek po czterech wygranych, czterech remisach oraz czterech porażkach, bilans bramek na swoim Fethiye Şehir Stadium dziewiętnaście strzelonych goli i osiemnaście straconych bramek.

Goście na wyjazdach zdobyli siedem punktów w swoich dwunastu meczach w delegacjach po jednym zwycięstwie, czterech remisach oraz siedmiu przegranych, bilans bramek na wyjazdach dziewięć bramek strzelonych oraz dwadzieścia jeden straconych goli.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Fethiyespor u siebie złapał formę w ostatnich pięciu spotkaniach wygrywając trzy razy i dwa razy remisując strzelając w tych meczach dziesięć bramek a tracąc tylko trzy a Adanaspor na wyjazdach gra obecnie tragicznie zaliczając w ostatnich pięciu meczach po za swoim stadionem pięć porażek strzelając tylko dwie bramki tracąc aż dwanaście co powinni wykorzystać gospodarze tego meczu zdobywając trzy dla nich bardzo cenne punkty na swoim Fethiye Şehir Stadium.

 

http://obstawianie.com/turcja-vt119684,125.htm#1838104

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:22 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia

Spotkanie: Cambrdige UTD vs Wrexam

Typ: Over 3,5

Kurs: 4.50

Bukmacher: Betclic

Godzina: 20:45

Analiza:

 

Mało czasu do meczu więc szybka analiza.W angielskiej Conference Premier dojdzie do spotkania między wiceliderem Cambridge UTD a 12 drużyną tabeli Wrexam i jak dla mnie będzie to dość overowy mecz.Co prawda typ jest mocno ryzykowny bo obie drużyny nie należą do najbardziej overowych drużyn tej ligi jednak ja tu czuje dużo sytuacji i bramek a kurs mnie bardzo zachęca.Mecze pomiędzy tymi drużynami dość często kończyły się dużą ilością bramek dlatego dziś liczę że będzie podobnie.Nie wiem za bardzo jak uargumentować ten typ bo obie drużyny nie strzelają ani nie tracą jakoś wiele bramek ale statystyki H2H po prostu każą mi to zagrać po takim kursie dlatego chce spróbować.Myślę że ten mecz może należeć do tych overowych.Na tym etapie rozgrywkowym często jest sporo ustawek i ja właśnie dostałem info na temat tego overu i choć nie wiem co o tym myśleć to próbuje.Wrexam w 30 meczach over 3,5 miał w 10 meczach czyli średnio co 3 mecz a teraz przez 5 spotkań takiego overu nie mieli więc czas to zmienić i próbujemy.Powodzenia!!!

 

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,175.htm#1838108

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:27 ]

ten mecz był 18.02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro

19.02.14 / 11:00

Tenis, WTA Dubaj

F. Pennetta - A. Radwańska

Typ: Radwańska wygra 1 seta

Kurs: 1,40

Buk: William Hill

 

Druga runda silnie obsadzonego turnieju WTA w Dubaju, w pierwszej Aga miała wolny los natomiast Flavia wygrała z K. Kanepi bez straty seta. Włoszka przebijała się do głównej drabinki przez kwalifikacje i tam odprawiła kolejno Kucovą, Putintsevą i Meusberger tak więc jest już dość dobrze zaznajomiona z tutejszymi kortami i może z marszu przystąpić do kolejnego meczu. Tegoroczny bilans Włoszki może robić wrażenie, 11 meczów, 7 zwycięstw, 3 porażki, jednak nie gloryfikowałbym tego bilansu. Australian Open już za nami, było minęło, teraźniejszość to występy na szejkowej ziemi. W Katarze Pennetta zaliczyła falstart odpadając od razu w pierwszej rundzie po porażce z Hsieh 0:2. Kolejne mecze to już udane eliminacje w Dubaju, o których wspominałem wyżej. Jednak przeciwniczki z jakimi mierzyła się Włoszka nie robią na mnie specjalnego wrażenia, może za wyjątkiem zadziornej Putincewej. Aga to zupełnie inny rozmiar kapelusza, więc z Polką nie będzie już tak łatwo jak w eliminacjach. O Radwańskiej dużo rozpisywać się nie zamierzam, w Doha miała czystą autostradę do zwycięstwa w całym turnieju, a zakończyła batalię na półfinale przegrywając w dość dziwnym meczu z Halep. W Dubaju kolejna szansa dla Polki by co najmniej powtórzyć ten wynik. Rozstawienie z numerem drugim do czegoś zobowiązuje, więc myślę, że w tym pierwszym meczu żadnych negatywnych niespodzianek Radwańska robić nie będzie. Pennetta jest typem zawodniczki, który jej pasuje, co potwierdza chociażby niedawne zwycięstwo 6:2 6:2 podczas grudniowego Pucharu Hopmana. Tutaj też Polka jest zdecydowaną faworytką. Szejkowie dobrze płacą, tak więc myślę, że Aga będzie tu chciała pobyć nieco dłużej i już od pierwszego meczu wyjdzie na kort w pełni skoncentrowana. Zwycięstwo w dwóch setach to realny scenariusz, tak więc i pierwszy set powinien paść łupem Polki, która powinna wyciągnąć wnioski ze spotkania z Halep kiedy to przegrała pierwszego seta (a jak się później okazało również i cały mecz) pomimo prowadzenia 5:2. Myślę, że teraz do podobnej sytuacji już nie dopuści i od początku do końca będzie nadawać ton wydarzeniom na korcie.

 

http://obstawianie.com/wta-dubai-rio-de-janeiro-vt127624.htm#1838168

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:26 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Astana

Mecz: Mertl J. - Dustov F.

Data: 19.02.2014 07:30

Typ: Mertl 2:0

Kurs: 2.40

Bukmacher: Expekt

Analiza: Druga runda turnieju w kazachskiej Astanie, na nawierzchni twardej. Zagrają ze sobą Farrukh Dustov z Uzbekistanu oraz Jan Mertl z Czech. Uzbek w rankingu 227, Czech 197. Niby patrząc na ranking obydwu Panów nie ma widocznej dużej różnicy, jednak w mojej ocenie jest i to na korzyść Czecha. Wiadomo nie są to jakieś znane nazwiska, jednak znacznie częściej obił mi się o uszy Mertl. Ostatnio zaliczył ćwierćfinał w Quimper pokonując małoznanego Halysa oraz lepiej znanego Szwajcara Laaksonena, aby później ulec Gillsowi Mullerowi w dwóch tiebreakach (do 7 i do 6, świetny serwis obydwu i ani jednej szansy na przełamanie dla nikogo). Wcześniej w Niemczech dotarł do finału przegrywając w nim z Thomasem Schoorelem 4:6, 7:6, 4:6. Wcześniej pokonał Torebko, Kerna i Michalicke. W Heilbronn przegrał w 1 rundzie turnieju głównego z Berrerem w wyrównanym 3-setowym meczu. W kwalifikacjach uporał się z Knittelem, Martim i Martinem Fischerem. Dustov w tym roku zaczął grać od lutego i zaliczył puki co zaledwie 2 mecze, obydwa przegrywając. Najpierw z Martinem Fischerem 1:6 2:6 (tym samym, z którym miesiąc temu wygrał Mertl), a później Uzbek przegrał z Arnaboldim 6:7, 4:6. Chyba jeszcze Dustov nie będzie na tyle ograny, żeby mógł poważniej myśleć o zwycięstwie w tym spotkaniu. Poza tym Mertl zdaje się być lepszym zawodnikiem. W pierwszej rundzie Czech wygrał z nieznanym mi Biryukovem w trzech setach, natomiast Dustov pokonał młodego, ale ciekawie grającego Khachanova, który ostatnio jest zupełnei bez formy. Podsumowując, nie widzę tutaj atutów po stronie Dustova na zwycięstwo.

 

http://obstawianie.com/challanger-wta-atp-2014-vt127009.htm#1838206

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:29 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Tenis- ATP Delray Beach

Spotkanie: Cilic M.-Becker B.

Typ: Becker B.

Kurs: 3,75

Godz: 17:00

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 17 czasu polskiego w turnieju ATP Delray Beach dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Chorwatem- Cilicem, a Niemcem- Beckerem. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku w opinii bukmacherów jest Chorwat, ale czy aż takim zdecydowanym? Wątpię. Dlaczego Becker? Przede wszystkim dlatego, że nie wierzę w to, że Marin urządzi sobie taki maraton turniejowy. Konkretnie chodzi mi o to, że zawodnik ten w ostatnich tygodniach bardzo dużo gra. Po Asutralian Open miał około pół miesiąca odpoczynku, natomiast od samego początku lutego występował w turnieju w Zagrzebiu. Tam rozegrał 5 spotkań, wszystkie wygrał. Po udanym turnieju w Chorwacji przeniósł się do Holandii, by w Rotterdamie rozegrać turniej z cyklu 500, w którym również rozegrał 5 spotkań, jednak w finale uległ Berdychowi- gładko w dwóch setach. Powiem tak. 10 spotkań Cilica w dniach 3-16 luty to trochę sporo. I widać to było już w półfinale w Rotterdamie z Sijslingiem- wprawdzie wygrał po 3 setach, jednak to nie był już ten Marina co w poprzednich spotkaniach. Natomiast finałowa potyczka z Berdychem to dla mnie jeden z najgorszych finałów jakie widziałem. Widać było brak świeżości u Chorwata, no ale trudno się spodziewać, że po takim maratonie takową zachowa. No i dobra. Cilic kończy niedzielne spotkanie i wsiada od razu do samolotu? Wątpię. Odpoczynek, jakaś chłodząca dla mięśni kąpiel po takim wysiłku. Pewnie do USA wyleciał w poniedziałek. Z Rotterdamu do Miami(wydaje mi się, że najbliższe lotnisko) jest około 13-15 godzin lotu. Czyli cały dzień spędza w samolocie. W Miami jest w nocy z poniedziałku na wtorek( oczywiście biorę tutaj pod uwagę nasz czas). Jeden dzień aklimatyzacji i w środę już spotkanie z Niemcem. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. W moim odczuciu Chorwat albo odpuści to spotkanie, albo jeśli nawet zepnie poślady i będzie chciał wygrać to spotkanie to organizm może powiedzieć nie. Popatrzyłem jeszcze rozkładówki gdzie Cilic jeszcze zamierza wystąpić w niedalekim czasie. I nie ma go na liście w turnieju w Dubaju, który rozpoczyna się w następnym tygodniu. Dlatego widać, że zawodnik ten chce się przygotować do zbliżającego się już na początku marca turnieju z cyklu 1000 ATP Indian Wells. Bo wszystko można oszukać, ale organizmu niestety nie o czym przekonał się w spotkaniu finałowym w Rotterdamie. Becker natomiast w USA już jest od jakiegoś czasu. Ostatnio występował w turnieju w Memphis, gdzie w pierwszej rundzie po fajnym spotkaniu pokonał Lacko, w drugim natomiast uległ późniejszemu zwycięzcy turnieju Japończykowi- Nishikoriemu, jednak po fajnej walce 4-6, 4-6. Dlatego ja w dzisiejszym spotkaniu zdecydowanie skłaniam się zagrać w stronę Niemca.

 

http://obstawianie.com/atp-rio-de-janeiro-marseille-delray-beach-vt127623.htm#1838244

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:29 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Dubai

Spotkanie: Ana Ivanovic - Venus Williams

Typ: 2

Kurs: 2,25

Data i godzina: 19.02.14 12:30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, na turnieju WTA Dubai Duty Free Tennis Championships, pomiędzy Aną Ivanovic a Venus Williams. Po rewelacyjnym otwarciu sezonu (tytuł w Auckland, ćwierćfinał Australian Open), Ivanović (WTA 12) zrezygnowała ze startu w Paryżu. Powodem była kontuzja lewego biodra, jakiej doznała w Melbourne w spotkaniu z Eugenie Bouchard. Williams (WTA 48) w finale w Auckland uległa Ivanović po pięknym trzysetowym boju i ciągle utrzymuje wysoką dyspozycję. Szczególnie dobrze na początku sezonu funkcjonuje jej serwis i forhend, co wskazuje na jej bardzo dobre nastawienie psychiczne, bo jej pewniejsze zagranie to bekhend. W ubiegłym tygodniu w Ad-Dausze w II rundzie miała piłkę meczową w spotkaniu z Petrą Kvitovą, ale odpadła z turnieju. W Dubaju na początek łatwo rozprawiła się z Jeleną Wiesniną, z którą przegrała oba wcześniejszej spotkania. W spotkaniu tym zaserwowała 10 asów. Amerykanka jest niepokonana w Dubaju już od 11 meczów (triumfowała tutaj w 2009 i 2010 roku). Williams wygrała osiem z 10 dotychczasowych meczów z Ivanović i moim zdaniem będzie kontynuować swoją zwycięską serię w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 12:30.

http://obstawianie.com/wta-dubai-rio-de-janeiro-vt127624.htm#1838270

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:31 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League

Spotkanie: Arsenal - Bayern

Typ: Bayern + U3,5

Kurs: 3,70

Godz: 20:45

Bukmacher: Gamebookers

 

Jedno ze spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów w którym zmierzą się Arsenal i Bayern Monachium. Pojedynek ekip, które jeszcze niedawno razem zajmowały pierwsze miejsca w swoich ligach. Arsenal niedawno stracił je na rzecz Chelsea (1 pkt straty), a Bayern miażdzy ligę niemiecką (19 wygranych w 21 meczach, 0 porażek, bilans bramkowy 57:9). Arsenal w tym sezonie traci bardzo mało bramek (wyjątkiem są nieliczne spotkania w których jeśli już, to tracą bardzo duzo bramek. Np potrafili przegrać z Liverpoolem 1:5, z Manchesterem City 3:6). Wcześniej ligę przegrywali właśnie przez brak koncentracji w tyłach. Tutaj brakowało im jakości, nawet gdy króla strzelców zdobywał Henry czy Van Persie. Teraz zespół jest bardziej wyważony i stąd pozycja w tabeli Premier League oraz awans do 1/8 LM. Bayern na pewno będzie tutaj nastawiony na wygraną, ale jeśli spojrzymy jeszcze raz na ich bilans bramkowy z Bundesligi (9 straconych bramek w 21 meczach) to ciężko uwierzyć, że dziś zaczną tracić więcej bramek. W samej fazie grupowej Bayern stracił 5 bramek, ale 3 z Man City czyli zespołem który średnio w tym sezonie strzela ponad 3 bramki na mecz. Arsenal stracił też 5, ale przy 8 zdobytych (wyrównana, trudna grupa). U2,5 wydaje się bardzo ryzykownym, ponieważ obie ekipy mogą jednak strzelić po bramce, ale 3,5 myśle jest realne. Co ciekawe kursy są wyższe na undery, a spadają. Bayern jest zdobywcą LM z zeszłego roku i są w takiej formie, że trudno na nich nie stawiać.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697.htm#1838293

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:32 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, g.20:45

Spotkanie: Arsenal Londyn - Bayern Monachium

Typ: Powyżej 3.5 goli

Kurs: 2.75

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Powtórka z rozrywki czeka nas dziś na Emirates Stadium, dokładnie rok temu czyli 19 lutego Arsenal podejmował Bayern Monachium w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wtedy Bawarczycy okazali się zdecydowanie mocniejszą drużyną pewnie wygrywając 3-1 i w zasadzie już po pierwszym meczu czuli się zespołem, który awansował do ćwierćfinału rozgrywek (co było widać w rewanżu). Co się zmieniło w przeciągu ostatniego roku w obu ekipach?

Arsenal w tym sezonie w porównaniu do poprzedniego liczy się w walce o mistrzostwo kraju, co w poprzednich sezonach już na tym etapie rozgrywek raczej było niemożliwe. Ostatnio jednak Arsenal wydaje się spuścił nieco z tonu, dotkliwa porażka z Liverpoolem 1-5, tylko remis z Manchesterem United 0-0, również wcześniej mimo zwycięstw ta gra tak dobrze nie wyglądała jak jeszcze kilka miesięcy temu i nawet wygrana z Liverpoolem w FA Cup mojego zdania nie zmieni. Wpływ na nieco słabszą formę ma zapewne ilość kontuzji z jakimi boryka się od pewnego czasu ekipa Kanonierów, tylko dziś nie zobaczymy na boisku z powodu urazów Theo Walcotta, Thomasa Vermaelena, Aarona Ramsey’a, Abou Diaby’ego i Kima Kallstroma, a do tego należy dodać Mikela Arteta, który pauzuje za czerwoną kartkę. Co natomiast słychać w Bayernie? Wydaje się, że w tym sezonie jest to jeszcze mocniejsza ekipa niż w poprzednim, w 1.Bundeslidze nie mają sobie równych, a i fazę grupową Ligi Mistrzów przeszli jak burza. Wydaje się, że aktualnie jest to ekipa z którą Arsenal raczej nie będzie mógł skutecznie rywalizować o ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Jeśli chodzi o nieobecnych w Bayernie to dziś nie zagrają Franck Ribery i Xherdan Shaqiri.

Dlaczego zdecydowałem się w tym meczu zagrać over 3.5 goli? Przede wszystkim Arsenal jeśli chce zachować szanse awansu przed rewanżem to dziś musi zaatakować rywala i zdobyć jakieś bramki. Nie mogą zagrać tak jak wczoraj Manchester City, który oddał inicjatywę Barcelonie, bo już po pierwszym spotkaniu będziemy znać kolejnego ćwierćfinalistę Ligi Mistrzów. Arsenal musi zagrać swoje, u siebie potrafi przecież wygrywać z najlepszymi i muszą spiąć się na wyżyny swoich możliwości jeśli chcą osiągnąć dziś korzystny wynik. Jeśli chodzi natomiast o Bayern Monachium jest to maszynka do wygrywania i na pewno na spotkania w takie jak to z Arsenalem jeszcze bardziej się mobilizuje i to widać po wynikach, z Manchesterem City w pierwszym meczu na Etihad Stadium nie dali szans Obywatelom pokonując ich 3-1, również mecz z Borussią Dortmund na ich obiekcie był pokazem siły Bawarczyków (wygrana 3-0). Obawiam się, że dziś nawet dobrze grający Arsenal może nie być wstanie nawiązać rywalizacji z Bayernem, owszem jakąś bramkę, może nawet dwie uda im się strzelić ale Bayern to ekipa, która jest wstanie odpowiedzieć tym samym. I dziś kiedy zapewne to Arsenal będzie dyktował tempo i dłużej utrzymywał się przy piłce, kontry Bayernu mogą być zabójcze dla defensywy Kanonierów.

Over 3.5 gram również dlatego, że zarówno filozofia gry w piłkę Arsenalu jaki i Bayernu jest dość podobna, czyli w obu przypadkach drużyny chcą grać do przodu i zdobywać bramki. Mam nadzieje, że dziś Arsene Wenger nie popełni błędu Manchesteru City z wczoraj i ten mecz będzie otwarty z obu stron. Wtedy o bramki jest spokojny, choć uważam, że i tak i tak to Bayern dziś znacząco przybliży się do awansu do najlepszej ósemki Ligi Mistrzów. Kto wiem może dziś równo po roku Bayern znów wygra na Emirates Stadium i znów w stosunku 3-1?

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,200.htm#1838315

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:39 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League

Spotkanie: AC Milan - Atletico Madryt

Typ:2

Kurs: 2.05

Godz: 20:45

Bukmacher: bet-at-home

 

Analiza: Myśle, że Atletico bedzie chciało rozstrzygnąć losy dwumeczu już dziś, zwłaszcza że Milan nie wyszedł jeszcze z kryzysu, a podopieczni Dirgo Simeone będą mogli skupić sie na lidze gdzie walczą o mistrzostwo swojego kraju. Do tej pory obydwie drużyny nie spotkały sie w LM bezpośrednio. Awans do kolejnej rundy Rossonerich bedzie dla mnie zaskoczeniem, awans z grupy wywalczyli ledwo ledwo wg mnie niesprawiedliwie. Za to Atletico przeszlo przez grupe jak burza 15 strzelonych przy 3 straconych mówi samo za siebie. Tak więc jeśli dzisiaj El Cholo zagra na swoim normalnym poziomie a piłkarzą SeedorfA nie wyjdzie nadspodziewanie dobry mecz to awans przypieczętują już dziś. Jedynymi nieobecnymi w drużynie gości są Luis Filipe, Javi Manquillo i Tiago do gry powróci prawdopodobnie David Vialla. Piłkarze Milanu zagrają dziś o posade swojego nowego trenera, który otrzymał ponoć ultimatum, a wiadomo jak gra sie z nożem na gardle. Ponadto skład milańczyków mocno sie ukrócił w dzisiejszym spotkaniu nie zagrają na pewno: El Shaarawe, Muntarie i Montolivo (pauza za kartki), Honda (nieuprawniony), oraz niepewni występu są Kaka i Zapata. Jak widać będą musieli sporo pozmieniać i zagrają w mocno eksperymentalnym składzie. Ostatnim atutem gości są ich armaty w ataku. Diego Costa, Dawid Villa powinni poradzić sobie z dziurawym catennacio. Osamotniony Balotelli nie zdziała cudów, choć dzić może wystąpić w drugiej lini. Dla mnie faworyt jest jeden, zachęcam do stawiania. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,200.htm#1838528

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:34 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - LM

Spotkanie: Arsenal Bayern

Typ: B. Sagna dostanie kartkę

Kurs: 3,50

Godz: 20:45

Buk: Unibet

 

W meczu 1/8 Ligi Mistrzów, Arsenal Londyn podejmie na Emirates Stadium Bayern Monachium. Rok temu drużyny te spotkały się również w tej fazie turnieju i wówczas górą byli Niemcy, którzy awansowali dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe. Przeglądając ofertę natknąłem się na ciekawy typ, a mianowicie kartki dla gracza Kanonierów - Bacary Sagna. Francuz wyłapał w rozgrywkach w Premier League aż sześć kartek w 23. spotkaniach. O dziwo w Lidze Mistrzów ma czyste konto. Dziś będzie miał niezwykle ciężkie zadanie, gdyż będzie musiał zatrzymać świetnie wyszkolonego technicznie pomocnika Goetze. Do tego Bacary lubi się podłączyć w akcje ofensywne i w razie ew. kontry może ratować się taktycznym faulem, co może skutkować upomnieniem sędziego. Do tego mecz sędziuje Nicola Rizzoli, który lubi sypać kartkami. W lidze włoskiej w 10. spotkaniach pokazał 53 żółte oraz 4. czerwone kartki. Przed rokiem oba mecze obfitowały w sporą ilość kartek - odpowiednio sędziowie wyjęli osiem i dziewięć żółtych kartek. Wówczas na Emirates Sagna został ukarany kartką. Sądzę, iż warto pograć ten typ.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,200.htm#1838554

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-02-20, 22:39 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...