Jump to content

Wypłata z buka


balmi
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam taakie pytanie bo wczoraj udalo mi sie wygrac kilka tysiecy. Odrazu zlecilem wyplate na konto bankowe ale teraz zaczalem sie zastanawiac co na to Urzad Skarbowy. i Tu moje pytanie czy mieliscie podobne wyplata z buka na konto i czy mieliscie przez to jakies problemy? Wiem ze nie jest to stosunkowo duza kwota ale jednak troche sie obawiam.

Pozdro i czekam na jakies odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites


Witam,

 

Nie pisze z własnego doświadczenia tylko z opinii innych użytkowników, teoretycznie nic nie powinno być, chyba, że masz jakieś konto biznesowe związane z własną działalnością, to wtedy mogą pojawić się jakieś pytania, etc. Nie masz systematycznych wypłat, itd. W Polsce najczęściej działa to tak; jednorazowy przelew na kwotę 10E-15k E lub łącznie w ciągu ostatniego pół roku czy tam 3 miesięcy(nie wiem jak jest obecnie) , bank ma obowiązek wysłać "powiadomienie" do danego organu lub oczywiście, najwspanialsza cecha rodaków - "polska życzliwość" - ktoś musi złożyć donos na Ciebie...

 

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

O nic nie musisz się martwić, sam 2 miesiące temu w ciągu tygodnia zleciłem około 30 000zł na konto bankowe i nie było żadnych problemów. W banku powiedziała babka, że przelewy do 15 000 euro nie są sprawdzane przez US, chyba ze beda przelewy np po 10 000zł co tydzien regularne

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...