Skocz do zawartości

Pokerzysta roku


amciek

Pokerzystą roku forum yourbet.pl jest :  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pokerzystą roku forum yourbet.pl jest :

    • akupoczek
      2
    • Bart
      2
    • krc
      6
    • pershing
      26
    • Proximo
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

:k: sory proximo bez urazy ale mim zdaniem po tym jednm twoim sukcesie wydaje ci sei ze jestes gwiazda na forum. i masz racje wydaje ci sie . naprawde szczere gratulacje za ten twoj sukces ale prawda jest taka ze jeszcze nic niewiesz o pokerku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akupoczek teraz to Ty przesadziłeś, skoro odniósł ten niemały sukces to coś tam potrafi pewnie :))

Fakt, że wygrałeś naszą ligę nie oznacza że Ty wieszo tej grze wszystko %-)

Ale z gwiazdowaniem to masz rację, u użytkownika Proximo brakuje mi zdecydowanie pokory, zdolności do przyjmowania krytyki, a przede wszystkim poczucia humoru. Ironiczny post Barta powstał na wzór Twojego postu dotyczącego mephisto. A ty zaraz nam tu screeny pokazujesz :bz:

Szczęśliwego Nowego Roku !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że wygrałeś naszą ligę nie oznacza że Ty wieszo tej grze wszystko

 

no wlasnie wygralem lige a wiem ze moje umiejetnosci sa male i nie odnosze sie jak ... wiem ze do dobrej gry wiele mi brakuje, wygralem lige ok mialem wiele szczescia , no ale robisc z siebie takiego gwiazdorato przesade proximo naprawde ci gratuuje tej gry ale zejdz na ziemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi zdecydowanie pokory, zdolności do przyjmowania krytyki, a przede wszystkim poczucia humoru. Ironiczny post Barta powstał na wzór Twojego postu dotyczącego mephisto. A ty zaraz nam tu screeny pokazujesz

 

tia %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że to do niczego nie prowadzi.

 

proponuje rozstrzygnąć spór w zawodach kto dalej pierdolnie pampersem z wkładką %-)

 

jako że mam tego od cholery i co codziennie przybywa mogęm być zaopatrzeniowcem :D

 

 

 

no chyba że HU kto wiekszego kloca strzeli :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...