Skocz do zawartości

[Zamknięty] Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2014


Gość delpiero88

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy - mężczyźni

Spotkanie: Francja - Chorwacja

Typ: 1 :t:

Kurs: 2.25

Data: 19.01.2014

Godz: 20:15

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Dzisiejszego dnia zmierzą się dwa bardzo mocne zespoły. Obie drużyny są głównymi faworytami turnieju, jednak mierzą się ze sobą już dziś. W grupie oba zespoły nie miały sobie równych, jednak bacznie obserwując poczynania i formę poszczególnych zawodników, wydaje mi się, że dzisiejszego wieczoru zwycięsko z tego boju wyjdą Francuzi. Są zespołem bardzo silnym, zgranym, a dodatkowo zmiennicy prezentują bardzo wysoki poziom. Skuteczność w ofensywie, a także z rzutów karnych i solidna gra w obronie dają im wiele atutów i przewagi nad przeciwnikiem. Wiele gwiazd w zespole francuskim oraz ich umiejętności indywidualne, które są na światowym poziomie pozwalały triumfować im w poprzednich spotkaniach, przeciwko mimo wszystko słabszym przeciwnikom od dzisiejszego, lecz dziś dowiodą, że są na najwyższym światowym poziomie.

Zapraszam do oglądania :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Europy mężczyzn

Spotkanie: Francja-Chorwacja

Typ: X :n:

Kurs: 8,50

Godz: 20:15

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Dzisiaj o godzinie 20:15 dojdzie do ostatniego spotkania dzisiejszego dnia 2 fazy grupowej na Mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych w Danii, w którym to reprezentacja Francji zmierzy się z Chorwacją. Faworyt spotkania? Naprawdę trudno wskazać bo obie ekipy są niezwykle mocne. Dlatego zaryzykuję typ na remis po kapitalnym kursie. Obie ekipy w pierwszej rundzie wygrały swoje wszystkie spotkania i obie do tej fazy rozgrywek przeszły z kompletem 4 pkt. Francuzi w swojej grupie pokonali pewnie Rosjan 35-28, następnie męczarnie z naszymi chłopakami i wygrana jedną bramką 28-27 i w ostatnim spotkaniu z Serbią 31-28. Natomiast ekipa Chorwacji wygrała kolejno z Białorusią aż 11 bramkami 33-22, następnie zwycięskie spotkanie z Czarnogórą 27-22 i w ostatnim spotkaniu o pierwsze miejsce w grupie zwycięstwo ze Szwecją 25-24. Obie reprezentacje są naprawdę w komfortowej sytuacji i w tym spotkaniu podział punktów zadowoli na pewno obie ekipy, gdyż ciągle obie ekipy będą na pierwszych dwóch meczach, natomiast kolejne dwa spotkania będą grali już z ekipami słabszymi z którymi powinni sobie poradzić. W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami wprawdzie remisu nie zanotowaliśmy, jednak w tym spotkaniu jak dla mnie to bardzo prawdopodobne. Po takim kursie na pewno warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME 2014

Spotkanie: Hiszpania - Austria

Typ: Hiszpania (-2,5 HA) HT :n:

Kurs: 1,75

Godz: 18:15

Buk: Unibet

 

W meczu drugiej fazy Mistrzostw Europy, Austria zmierzy się z Hiszpanią. Austriacy po porażce z Islandią, praktycznie o nic już nie grają. Hiszpanie przegrali ostatni mecz z Duńczykami i nie mogą sobie pozwolić na na stratę punktów. Austriacy zagrali tylko jeden dobry mecz na tej imprezie - inauguracyjny z Czechami. Później było tylko gorzej. Mają niezwykle dziurawą obronę, do tego łapią dość sporo kar. Grają mało kombinacyjną piłkę, dość rzadko korzystają ze skrzydłowych. Hiszpanie ostatnio przegrali przez słabą postawę bramkarzy, którzy bronili na poziomie 18%. Nie sądzę, aby ponownie tak słabo zagrał Sierra. Hiszpanie grają bardzo kombinacyjnie, często wykorzystują skrzydłowych, którzy rzadko zawodzą. Grają z o wiele słabszym rywalem, to defensywa powinna spisywać się lepiej. Spodziewam się Cadenas ruszą z werwą od początku meczu, aby w drugiej połowie kontrolować spotkanie. Sądzę, iż warto pograć Hiszpanów po takim kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna

21.01.2014 20:15

Spotkanie: Polska - Szwecja

Typ: Szwecja wygra różnicą 1-3 goli :n:

Kurs: 2,90

Bukmacher: Bet365

 

Mecz o wszystko tylko zwycięstwo daje obu ekipom szanse gry dalej w półfinale. Polacy po niesamowitym meczu z Białorusinami mają teraz nie lada problem bo przeciwnik jakby lepszy a kadra coraz bardziej poobijana. Trenować miał już wczoraj Piotr Chrapkowski, na treningu sie nie zjawił, ale w meczu będzie musiał wystąpić, z urazem zmaga się również Krzysztof Lijewski. Kto miałby ich zastąpić, Biegler ma w odwrocie raczej graczy, którzy nic nie zagrali na tych mistrzostwach, a więc Bieleckiego (to co robił w meczu z Francuzami woła o pomstę), Wiśniewskiego - skrzydła nie funkcjonuje w grze reprezentacji, Jaszke - zwalnia cały czas grę i krem de la krem Syprzak. Gość ma te 2 metry wzrostu ale kompletnie nic mu to nie daje. Wyciąga niby dwóch obrońców ale w żadnym z meczy nie istniał. Gdyby mecz ze Szwedami odbywał się z początku turnieju Polska husaria mogłaby wygrać, tak sporymi faworytami są Skandynawowie, ale kursy nie powalają. Polacy w tych mistrzostwach wygrywali bądź przegrywali zawsze różnicą 1-2 punkty. Szwedzi w ostatnich dwóch meczach (Chorwacja, Rosja również). Mecz bardzo ważny dla obu zespołów ale szczęścia kiedyś musi zabraknąć dla mnie prezent od buka z tak wysoki kurs.

 

ps buk betrok :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy - Mężczyźni

Spotkanie: Polska - Szwecja

Typ: Pierwsza drużyna, która zdobędzie 5 bramek? - Szwecja :t:

Kurs: 1,85

Data: 21.01.2014

Godz: 20:15

Bukmacher: Betsafe

Analiza:

 

Dzisiejszego wieczoru będziemy mieli przyjemność obserwować po raz kolejny poczynania naszych szczypiornistów. Nasza reprezentacja podejmować będzie Szwedów. Drużyna mocna i bardzo dobrze zorganizowana w defensywie. W ostatnim meczu nasi dzisiejsi rywale pokonali 29:27 Rosjan, z którymi mieliśmy okazję mierzyć się w grupie. Prowadzili pewnie cały mecz, jednak pod koniec spotkania prawdopodobnie wszyscy narobili sobie stracha. Rosjanie zdobyli bramkę kontaktową i potrafili odrobić 6-bramkową stratę. Jednak przez wcześniejszą fazę meczu grali stabilnie, pewnie, a przede wszystkim skutecznie. Jak zapewne wszyscy oglądający zauważyli, nasza reprezentacja ma tendencję do gonienia rywala, jeśli chodzi o wynik. W całym turnieju byliśmy niemalże w każdym meczu za przeciwnikiem i musieliśmy gonić wynik. Jednak nasza reprezentacja lubi dostarczać kibicom emocji i potrafiła przechylić szalę na swoją korzyść w meczu z Białorusią wygranym 31:30 po dramatycznej końcówce, a wcześniej odrobić straty do Rosjan, co pozwoliło nam grać dalej. Jednak początki meczu są zawsze trudne - może to dekoncentracja, może ciężko nam wejść w mecz. Myślę, że podobnie będzie dziś, stąd mój typ. Wydaje mi się, że granica 3 bramek mogłaby być ryzykowna, a o wyniku mógłby zadecydować przypadek, ale 5 bramek będzie odpowiednią liczbą i podejrzewam, że (niestety) Szwecja zdoła wyjść na 1- lub 2-bramkowe prowadzenie do tego czasu.

Zapraszam do oglądania :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Szwecja godz: 20:45

typ: Polska + 1,5 :t:

kurs: 1,85

Buk: WH

 

Dziś nasi szczypiorniści grają ważny mecz ze Szwedami . Jestem innego zdania niż kraken . Polacy w tych mistrzostwach jeżeli już przegrywali to różnicą tylko jednej bramki a były to mecze do wygrania,zwłaszcza z Francją 27-28,wcześniej porażka z Serbią 19-20 . Pozostałe dwa mecze to zwycięstwa z Rosją 24-20 oraz ostatni horror z Białorusią 31-30.

Myślę,że naszych reprezentantów stać nawet na zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu,którzy ostatnio ze Szwedami przeplatają zwycięstwa - porażkami . Szwedzi na tych mistrzostwach przegrali tylko raz z jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa - Chorwatami 25-24 . Łatwo natomiast ograli naszego ostatniego rywala ze wschodu 30-22 .

Oba zespoły w grupie mają po 4 punkty i tylko zwycięstwo daję im awans do półfinałów , na tym etapie nie ma już co kalkulować ,tym bardziej,że oba zespoły w ostatnim meczu skazane są na porażkę, Polacy grają z Chorwacją a Szwecja z niepokonaną dotąd Francją .

Szwedzi nie grają jednak stabilnie i to może być kluczem do zwyciestwa . Liczę ponownie na dobra dyspozycję Jurkiewicza i Bartosza Jureckiego,który jest etatowym "katem" Szwedów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna , EUROPA: Mistrzostwa Europy, 21.01.2014 15:45

Spotkanie: Rosja - Chorwacja

Typ: over 57,5 :t:

Kurs: 2,85

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś czeka nas kolejna dawka emocji związana z Mistrzostwami Europy w piłce ręcznej mężczyzn . W dzisiejszych spotkaniach zobaczymy drużyny z grupy 2 , jedno spotkanie bardzo istotne Polaków ze Szwedami oraz 2 mecze gdzie faworyta wskazać dużo łatwiej czyli Rosji i Chorwacji oraz Francji i Białorusi .Ja postanowiłem zagrać w meczu z udziałem Chorwatów, którzy w niedzielę po momentami dobrej grze ulegli mistrzom Olimpijskim - Francuzom 27-25. Faworytem tego meczu są oczywiście brązowi medaliści z poprzednich Mistrzostw Europy z 2012 roku - Chorwaci którzy w fazie wstępnej pokonali pewnie Czarnogórę 27-22, Białoruś 33-22 oraz Szwedów po zaciętym meczu 25-24. Dla Rosjan zaś sam awans z grupy śmierci, gdzie pokonali niespodziewanie Serbów 27-25 jest sporym osiągnięciem . Zawodnicy "Sbornej " nie mają już szans na medal , ich realnym miejscem może okazać się pozycja 9, dlatego też na pewno nie wyjdą na ten mecz zbyt spięci . Ich obrona nie należy do najmocniejszej , jednakże w ataku są bardzo groźni a zwłaszcza jeden z liderów Igropulo . Drużyna Chorwacji musi wygrac to spotkanie gdyż ich sytuacja mocno się skomplikowała , w dodatku nie mogą kalkulowac tylko powinni poprawic dorobek bramkowy, gdyż jest prawdopodobieństwo że o awansie do strefy medalowej zadecyduje bilans bramkowy. Oba zespoły grając ze sobą w ostatnich wielkich imprezach notowali dość wysokie wyniki :

Chorwacja-Rosja

23.01.10 :arrow: 30-28

03.02.07 :arrow: 34-25

22.01.07 :arrow: 32-27

29.01.06 :arrow: 29-30

 

Postanowiłem zagrać over 57,5 po świetnym kursie jaki oferuje nam Bet365 , linia naprawdę warta ryzyka, spodziewam się meczu okwitającego w gole.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna , EUROPA: Mistrzostwa Europy, 22.01.2014 18:00

Spotkanie: Francja-Szwecja

Typ: Francja -2,5 Point

Kurs: 1,85

Bukmacher: Bet365

 

Analiza: Dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego Pojedynku. Spotkają się ze sobą dwie doskonałe drużyny. Trójkolorowi mają już zapewniony awans a ich przeciwnik nie ma już żadnych szans na awans dalej.Wydaje mi się, że obie ekipy dadzą pograć chłopakom z ławki rezerwowej jednak Francuzi będą chcieli udowodnić, że są w wyśmienitej formie i będą kandydatem na zwycięstwo całej Imprezy! Szwecja gra prostą piłkę i myślę, że to zdecydowanie za mało na warunki oraz umiejętności drużyny trójkolorowych, dodatkowo można dopisać do tego bardzo wysoką porażkę w wczorajszym meczu z Polakami która nie podbuduje ich psychiki, sił oraz możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FRANCJA-SZWECJA OVER 30,5 GOLA FRANCJI.

 

Szwecja wczoraj zaliczyła niezłego dzwona od Polaków. Myślę że po takim nokaucie mogą dziś nie powstać z kolan. Wiadomo Francja bardzo dobry zespół który wygląda całkiem dobrze w tym turnieju. Zwłaszcza Karabatic i Fernandez.

 

Dania over 30,5

 

Dania prawdopodobnie rzuci wyzwanie Islandii i zagrają szybko. Islandia średnia obrona tak samo jak bramkarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna ,EUROPA: Mistrzostwa Europy, 22.01.2014 18:15

Spotkanie: Austria-Węgry

Typ: Węgry - 3,5

Kurs: 2,48

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś ostateczne rozstrzygnięcie w grupach mistrzostw europy piłkarzy ręcznych. Wiele już wiadomo przed tą ostatnią kolejką tak jak i to że Węgrzy walczą jeszcze o 5 pozycję zaś Austriacy zakończą mistrzostwa na miejscu 11-12. Węgrzy potrzebują pokaźnego zwycięstwa licząc na porażkę Islandii z Danią aby lepszym bilansem bramkowym wyprzedzić Islandczyków gdyż oba zespoły zakończyły swój bezpośredni mecz remisem . Dla mnie zdecydowanym faworytem są Węgrzy którzy w ostatnich latach robią co mogą aby wejść do tej ścisłej elity .Moim zdaniem ta drużyna na pewno potraktuje walkę o 5 pozycję jak najbardziej poważnie, gdyż ich kibice nie są przyzwyczajeni choćby i do takich wysokich miejsc jakim są pozycję 5-6. Na pewno Węgrzy to zespoły dużo mocniejszy i bardziej ograny na takich imprezach. Warto wspomnąć o 4 pozycji na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie tej drużyny . Austriacy co prawda mieli przebłyski dobrej gry na tej imprezie , lecz natężenie ciężkich spotkań w ostatnich dniach wpłynie na ich przygotowanie fizyczne. Węgrzy po remisach z Islandią i Norwegią mogą się czuć rozczarowani , ponieważ byli by w sytuacji gdzie dzisiejszy mecz decydowałby o awansie do półfinału. Tak jak wspomniałem obecnie 4 zespół w grupie ciągle walczy o 5 miejsce i aby to uczynić musi dzisiaj wygrać kilkoma bramkami. Przewaga umiejętności nie podlega dyskusji , kursy świetne ze względu pewnie braku szansy dla Węgrów awansu do 1/2 finału, mimo wszystko jestem przekonany że zrobią wszystko aby powalczyc chocby o 5 pozycję dlatego gram handicap - 3,5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME 2014

Spotkanie: Węgry - Austria

Typ: Węgry (-2,5 HA)

Kurs: 2,13

Godz: 18:15

Buk: Pinnacle

 

W meczu Mistrzostw Europy Austria zmierzy się z Węgrami. Austriacy po ostatniej porażce z Hiszpanami, skazani są na ostatnie miejsce w miejsce w grupie. W ostatnim meczu pechowo przegrali z aktualnymi Mistrzami Świata 27:28. Trzeba przyznać, iż Hiszpanie robili masę błędów w ataku, głupio tracili piłkę bądź faulowali w ofensywie. Trzeba przyznać, jednak iż Austriacy świetnie rzucali z dystansu. Jest to ostatni mecz w turnieju, więc trener może trochę porotować składem. Węgrzy nadal mają szansę na zajęcie trzeciego miejsca w grupie. Jednak muszą ten mecz, co najmniej 6. bramkami oraz liczyć na porażkę Islandii. Tak więc podopieczni Mocsai mają sporą motywację. Węgrzy również świetnie potrafią rzucać z dystansu, do tego grają dosyć szybką piłkę. Do tego o wiele lepiej wyglądają personalnie od Austriaków Sądzę, iż Węgrzy podejdą do tego meczu mocno zmobilizowani i pewnie wygrają to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka ręczna- Mistrzostwa Europy mężczyzn

Spotkanie: Polska-Chorwacja

Typ: Polska

Kurs: 3,60

Godz: 20:15

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Już dzisiaj jedno z najważniejszych spotkań naszych chłopaków na Mistrzostwach Europy w Danii. O godzinie 20:15 w Aarhus dojdzie do pojedynku naszych szczypiornistów z reprezentacją Chorwacji. Stawką spotkania jest awans do półfinału. Zwycięzca bierze awans, a co za tym idzie będzie walczyć o medale- przegrany będzie walczył o 5 lokatę. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są Chorwaci ale taki kurs na naszych to lekka przesada. To przecież jeden mecz. Dzisiaj zadecyduje dyspozycja dnia i na pewno nasi chłopcy zostawią serducho na boisku i zrobią wszystko aby w piątek zagrać w wymarzonym półfinale gdzie czeka już ekipa Danii. Chorwaci jak na razie przegrali jedynie z Francuzami. Nasi chłopcy przegrali dwa spotkania po 1 bramce z Serbami i właśnie wspomnianą przed chwilą Francją. Ale to co zrobili wczoraj z reprezentacją Szwecji to pewnie wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Wiadomo było, że Sławkowi Szmalowi w końcu musi się przydarzyć słaby dzień, i może dobrze, że to się stało właśnie wczoraj. Dobrą ekipę poznaje się po tym, że ma dwóch dobrych bramkarzy. I to właśnie wczoraj kapitalne wejście miał Piotrek Wyszomirski, który grał po prostu kapitalnie. Zamurował naszą bramkę i w pewnym momencie miał nawet 75% skutecznych obron. Tak więc jeśli Sławek będzie miał słabszy dzień, na pewno Piotrek podejmie rękawice, i będzie starał się zagrać jeszcze lepiej jak wczoraj, choć nie wiem czy się da bo zagrał po prostu po profesorsku. Fajne zagrał wczoraj Krzysio Lijewski i to na pewno również dobra wiadomość. Obrona spisuje się kapitalnie z Chrapkiem na czele, który na prawdę bardzo mi się podoba w tym elemencie. W końcu odblokował się Karol Bielecki i jego bomby na pewno przydadzą się w tym spotkaniu. Obie ekipy na pewno bardzo dobrze się znają. Co ciekawsze w składach obu zespołów jest aż 10 zawodników Vive Kielce. Dla Sławka na pewno będzie jakieś ułatwieniem granie przeciwko Bunticowi, Strlekowi czy Cupicovi. Jak dla mnie warto spróbować po takim kursie, choćby ze względów patriotycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy - Dania

Spotkanie: Dania vs Chorwacja

Typ: Chorwacja

Kurs: 4,20

Bukmacher: Bet365

Data: 24.01.2014 21:00

Analiza:

Duńczycy przed rozpoczęciem mistrzostw Europy byli murowanymi faworytami do złota, mamy półfinały już i nic się nie zmieniło. Dodatkowo Dania wygrała wszystkie mecze i z kompletem zwycięstw zagra teraz z Chorwacją. Grają u siebie i oczywiście jest to ogromny atut ale nie zawsze. Wiadome jest że Dania w tym meczu również jest faworytem ale bez przesady. Patrząc tylko na kursy wydaję się to trochę jakby Dania grała z jakimś europejskim średniakiem... W pojedynku gdzie wszystko może się zdarzyć gdzie jednak akcja może zadecydować o wszystkim gdzie jest tylko jeden mecz nie może być takiego wyraźnego faworyta zwłaszcza że na przeciwko Duńczyków stanie jedna z najlepszych drużyn świata. Dania jest wicemistrzem świata z 2013 roku ale na tej samej imprezie Chorwaci zajęli przecież trzecie miejsce. Tak w ogóle to w finale gdzie grała Hiszpania właśnie z Danią to właśnie ci drudzy byli faworytami a dostali lanie 35:19. W tym meczu zadecydowały nie umiejętności tylko tak zwana "głowa" także nie rozumiem dlaczego dziś Duńczycy są takimi faworytami? Chorwacja może i nie idzie jak burza przez te mistrzostwa ale to w takich meczach trzeba zagrać perfekcyjnie a nie obijać drugim składem Islandię w meczu o nic. Nie tak dawno obie drużyny grały ze sobą towarzysko i dzisiejsi faworyci wygrali ale tylko jedną bramką. Dziś grają u siebie i też są faworytami ale ja nie widzę tej przepaści którą widać po kursach. Jeśli chodzi jeszcze o wyniki na tych mistrzostwach to Dania oprócz wysokich wygranych z Macedonią i w meczu o nic z Islandią raczej nie gromiła jakoś swoich rywali. Czteropunktowe wygrane z przeciętnymi naprawdę zespołami jak Czechy czy Austria i prawie 60 bramek straconych w obu tych meczach raczej nie wygląda jakoś "specjalnie". Chorwacja na pewno ma skład na podobnym poziomie co Dania, słabsze skrzydła ale myślę że w tym meczu bardzo dużą rolę odegrają bramkarze, na razie lepiej spisuję się bramkarz Danii ale Alilović to też jest bardzo dobry bramkarz i choć na tych mistrzostwach nie błyszczy to kto wie czy właśnie w najważniejszym meczu tego turniej nie "wystrzeli"? Jak pisałem, w tym meczu grają jedne z najlepszych drużyn świata i mimo że Duńczycy grają u siebie, są faworytami ale dla mnie to jakieś 55% więc po tak wysokich kursach trzeba spróbować zagrać w stronę Chorwatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME 2014

Spotkanie: Polska - Islandia

Typ: Guðjón Valur Sigurðsson over 6,5 (Islandia)

Kurs: 1,75

Godz: 16:00

Buk: Unibet

 

Dziś o godz. 16:00 w meczu o 5. miejsce Mistrzostw Europy Polacy zmierzą się z Islandią. W tym meczu ciężko wskazać zdecydowanego faworyta, obie drużyny prezentowały się dość przyzwoicie. Nie będę jednak typował zwycięzcy meczu, a skupię się na jednym z islandzkich zawodników, a mianowicie na Guðjón Valur Sigurðsson. Jak na razie Sigurðsson jest liderem klasyfikacji strzelców imprezy mając 12 bramek przewagi nad Canellasem (Rutenka oraz Lazarov nie zagrają już w turnieju). Islandczyk jest etatowym egzekutorem rzutów karnych i dość rzadko się myli. Jest to niezwykle szybki gracz, który bardzo często uruchamiany na kontrach. Polacy w ostatnim meczu z Chorwacją sporo zostawiali miejsca skrzydłowym, którzy z łatwością zdobywali bramki. Islandczycy bardzo dobrze rzucają z dystansu, więc sądzę iż biało-czerwoni zagrają bardziej wysunięci w obronie, co ułatwi grę ze skrzydłowymi. Nasi rywale grają niezwykle szybko, więc każda strata czy faul w ataku będzie obfitowała w szybkie podania do Sigurðssona. Sądzę, iż Guðjón zdobędzie sporo bramek w tym meczu. Do tego liczę, iż koledzy pomogą mu w zdobyciu korony króla strzelców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...