Skocz do zawartości

Typy na dzień 06.01.2014


Gość delpiero88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość delpiero88

 

 

Wzór podawania typów

 

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza: 

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Washington Wizards - Golden State Warriors

Typ: Handicap GS Warriors (-3.0) :t:

Kurs: 1,91

Godz: 00:00

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

W lidze koszykarskiej NBA 6 stycznia równo o północy czasu polskiego zmierzą się Washington Wizards i Golden State Warriors. Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze były dość efektowne z racji dużej ilości punktów zdobywanych przez oba zespoły. Typuje się że w meczu może paść w sumie około 203 punktów zdobytych. Faworytem tego spotkania są goście. O drużynie Czarodziejów pisałem w ostatnim czasie podczas spotkania z Toronto Raptors. Miałem rację Toronto bez problemów pokonało Washington. Podejrzewam że w tym spotkaniu może być podobnie. Golden State Warriors w Konferencji Zachodniej walczy o udział w playoffs. Zajmują 6 lokatę i mimo dobrego składu jaki dysponują wydaje mi się że spisują się troszeczkę słabo. W 35 spotkaniach wygrali 22 razy i 13 razy przegrali. Ich ostatnia forma nie jest zła. W 5 spotkaniach 4 razy wygrali i raz wygrali po dogrywce. Pokonali między innymi Miami Heat, Orlando Magic, Phoenix Suns. W Konferencji Zachodniej jest to własnie najlepszy wynik jeśli chodzi o formę ostatnią. Na wyjazdach też w ostatnich spotkaniach 5 razy zdołali wygrać. Forma jaką prezentuje drużyna ze stolicy USA jest na prawdę marna i myślę że tacy zawodnicy jak Stephen Curry, Andre Iguodala, Andrew Bogut, David Lee sa w stanie poradzić sobie z drużyną Marcina Gortata. W ostatnich 6 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami 6 razy zwyciężyła ekipa dzisiejszych gości. Ostatnie zwycięstwo gospodarzy miało miejsce 07.04.10 właśnie na własnej hali.

 

24.03.13 NBA Golden State Warriors Washington Wizards 101 : 92

09.12.12 NBA Washington Wizards Golden State Warriors 97 : 101

06.03.12 NBA Washington Wizards Golden State Warriors 100 : 120

28.03.11 NBA Golden State Warriors Washington Wizards 114 : 104

03.03.11 NBA Washington Wizards Golden State Warriors 102 : 106

07.04.10 NBA Washington Wizards Golden State Warriors 112 : 94

19.12.09 NBA Golden State Warriors Washington Wizards 109 : 118

 

Widzimy że te wyniki są wysokie w każdym ze spotkań. Widać również że jesli wygrywali to z przewagą tych minimum 4 oczek. Dlatego jestem zdania że jeszcze dziś drużyna Czarodziejów nie przełamie ostatniej swojej złej passy.

 

Analiza tak jak wcześniej jest w odpowiednim dziale.

 

:plus: 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 6.01.2014 19:00

Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division

Spotkanie: Real Madryt - Celta Vigo

Typ: Powyżej 5,5 bramki w meczu :n:

Kurs: 4,33

Bukmacher: Sportingbet

 

Dla Realu każdy mecz teraz w Primera Division ma bardzo duże znaczenie. Strata do Barcelony i Atletico utrzymuje się na poziomie 5 punktów i nic nie wskazuje na to żeby miała zmaleć, ponieważ te zespoły bardzo pewnie wygrywają swoje kolejne mecze i oprócz znakomitego ataku mają dużo lepszą czego efektem jest fakt, że i Barcelona i Atletico przy podobnej ilości zdobytych co Real bramek straciły ich dwa razy mniej niż Królewscy, którzy nigdy nie słynęli z żelaznej obrony i w tym sezonie także się to potwierdza. Dlatego Real chcąc być pewnym zdobyczy trzypunktowej musi strzelić nie o jedną a o dwie, albo najlepiej trzy bramki więcej niż przeciwnik, ponieważ z ich obroną nigdy nie można być pewnym czy jakiś kiks się nie przydarzy, który zaowocuje bramką z niczego. Tacy zawodnicy jak Sergio Ramos czy Pepe potrafią prokurować głupie straty bramek dlatego Real musi mieć to na uwadze i strzelić jak najwięcej bo obrona nie gwarantuje utrzymania korzystnego wyniku przy skromnym prowadzeniu. Dzisiaj na Santiago Bernabeu zawita Celta Vigo, jeden ze słabszych zespołów w Primera Division. Ostatni wyjazd ligowy przegrali 0:3 z Valladolid, z którym Real wygrał u siebie 4:0. Królewscy muszą odnieść przekonujące zwycięstwo, muszą trzymać kontakt z Barcą i Atletico bo 3 miejsce w lidze to nie jest na pewno pozycja na miarę ich ambicji i możliwości.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,300.htm#1815861

 

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A

Spotkanie: Lazio Rzym - Inter Mediolan

Typ: 2 :n:

Kurs: 2,90

Data i czas rozpoczęcia: 06.01.14 18:30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Zapraszam na spotkanie osiemnastej kolejki włoskiej Serie A, pomiędzy Lazio Rzym a Interem Mediolan. Przeżywające kryzys, regularnie gubiące punkty i dodatkowo pogrążone w chaosie trenerskim Lazio podejmie w poniedziałek Inter. Nerazzurri odnieśli na koniec roku prestiżowe zwycięstwo w derbach Mediolanu i na pewno zrobią wszystko, by sięgnąć po trzy punkty też w pierwszym meczu 2014 roku. Trzy ostatnie konfrontacje tych zespołów wygrali rzymianie, ale obecna dyspozycja i ich aktualne problemy nie pozwalają stawiać ich w roli faworytów. Nawet na Stadio Olimpico rzymianie triumfowali w tylko jednym z trzech ostatnich spotkań, a nie poradzili sobie m.in. z Napoli i Genoą. Forma gości też była daleka od idealnej w grudniu, ale przynajmniej nie dali się oni nikomu pokonać, często dzieląc się punktami. Stawiam odważnie na Inter, nie wierząc, że pogrążone w chaosie Lazio zdoła dobrze umotywowanych gości pokonać. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30.

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,250.htm#1815912

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma City Thunder - Boston Celtics godz. 01:00

typ: poniżej 190,5 :n:

kurs: 2,35

Buk: Bet365

 

Po raz trzeci z rzędu mam zamiar trafić under w NBA. Tym razem wybrałem spotkanie OCT z Bostonem . Jak już wcześniej wspominałem Boston nie należy do drużyn ofensywnych,rzadko kiedy przekraczają setkę,ponadto ostatnio mają fatalną passę trzech porażek z rzędu oraz sześciu w siedmiu meczach. W trzech ostatnich spotkaniach rzucali 92,82,91 punktów . W tym spotkaniu liczę na jeszcze mniejszą skuteczność.

Oklahoma dostosowuję się do przeciwnika ,we wczorajszym meczu przez 3 kwarty rzucali słabo ,dopiero w 4 kwarcie wzięli się za odrabianie strat i wygrali spotkanie,warto zaznaczyć,że 48 punktów rzucił Durant. W trzech z pięciu ostatnich meczach z udziałem Oklahomy padały małe wyniki ,gdzie oba zespoły nie przekraczały setki,również w tym spotkaniu liczę na taki rezultat.

Ostatnie mecze między OCT a Celtics wyglądały nastepująco :

10.03.13 NBA Oklahoma City Thunder Boston Celtics 91 : 79

24.11.12 NBA Boston Celtics Oklahoma City Thunder 108 : 100

23.02.12 NBA Oklahoma City Thunder Boston Celtics 119 : 104

17.01.12 NBA Boston Celtics Oklahoma City Thunder 88 : 97

20.11.10 NBA Boston Celtics Oklahoma City Thunder 84 : 89

08.11.10 NBA Oklahoma City Thunder Boston Celtics 83 : 92

 

Tylko dwa spotkania skończyły się overami w lini 190,5 pozostałe jak widać to niska ilość punktów obu zespołów. Mam nadzieję,że moja seria underowa jeszcze trochę potrwa bo patrząc na statystyki jest jak najbardziej realna.

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,75.htm#1815915

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL, 06.01.2014 godz. 01:00

Spotkanie: Carolina Hurricanes(-1,5 handicap) - Nashville Predators

Typ: 1 :n:

Kurs: 3.20

Bukmacher: Sportingbet

 

Dziś w najwyższej klasie rozgrywkowej hokeja na lodzie w Stanach Zjednoczonych huragany podejmować u siebie będą zespół trenera Barry'ego Trotza Nashville Predators. Obecnie w swoich konferencjach kolejno gospodarze we wschodniej zajmują jedenaste miejsce i tracą tylko trzy punkty do miejsca ósmego które gwarantuje grę w play-offach, natomiast goście w zachodniej zajmują dwunaste miejsce tracąc trochę więcej bo siedem punktów do miejsca ósmego. Zespół z Caroliny w tym sezonie wygrał trzynaście spotkań na 42 mecze, drapieżniki trochę więcej bo siedemnaście. Gospodarze w 42 kolejkach zdobyli tylko jeden punkt więcej w tabeli od gości, a w ostatnim spotkaniu rozegranym szóstego grudnia w Nashville huragany wygrały zdecydowanie 5:2. Carolina Hurricanes ostatnio spisuje się dobrze, wygrali trzy ostatnie spotkania i można powiedzieć że walczą z całych sił o fazę play-off, natomiast goście w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali cztery porażki. Wydaje mi się, że zespół Kirka Mullera jest w tej chwili na fali i zawodnicy jak i trener wie że zwycięstwo w tym meczu może dać im awans kilka miejsc w tabeli. Stawiam tutaj na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy, dlatego typ z handicapem -1,5 wydaje się dość atrakcyjny biorąc pod uwagę kurs jaki dają bukmacherzy.

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206,125.htm#1815966

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, NHL

Spotkanie: Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning(-1.5)

Typ: 2 :n:

Kurs: 3.10

buk: Sportingbet

06.01.2014 02:00

 

Analiza:

Na dziś mało typowania na taflach za oceanu.Wybrałem jednak spotkanie które moim zdaniem ma wielką szansę wejść.Wczoraj mi się nie poszczęściło z NJ ale trafiłem że jak ktoś wygra to minimalną bramką.Dziś stawiam na handicap na zespół przyjezdny.Goście wysoko w tabeli na trzecim miejscu.Nafciarze grają ogon tabelowy.Nie idą im mecze wyjazdowe, u siebie grają lepiej ale czy dziś sobie dadzą radą z bardzo dobrze dysponowanymi błyskawicami.Goście na wyjazdach od pięciu spotkań niepokonani. Wczesniej za to mieli fatalną passę ale ja przełamali.Edmonton u siebie lepiej i zalezy od ich dyspozycji dnia.Dziś w nocy jednak nie sądzę że poradzą sobie z Tampa Bay.Dwa wyjazdowe zwycięstwa na płomieniami i orkami robią swoje.Nafciarze są najsłabsi z tej stawki i myślę że dziś nie wzniosą się na wyżyny swoich możliwości i znowu będa musieli uznać wyższość gości.No cóż taka gra, a ten sezon do najlepszych w ich wykonaniu nie należy.Myślę że przegrają z kretesem i te minimum dwie więcej bramek będzie miało na koncie drużyna przyjezdnych czyli Tampa Bay Lightning.Powodzenia chłopaki!!!

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206,125.htm#1815975

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie A )

Spotkanie: Genoa - Sassuolo

Typ: 1 :t:

Kurs: 2.15

Data: 06.01.2014

Godz: 15.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam serdecznie na osiemnasta kolejkę włoskiej Serie A.

Wybrałem mecz na Stadio Luigi Ferraris w którym zmierza się miejscowa Genoa przeciwko Sassuolo.

Genoa rozegrała do tej pory w lidze siedemnaście meczy w których zdobyła dwadzieścia punktów po pięciu zwycięstwach, pięciu remisach oraz siedmiu porażkach i zajmuje obecnie dziesiątą pozycję w tabeli ligowej, bilans bramek 17-20.

Sassuolo zdobyło czternaście oczek w swoich siedemnastu spotkaniach ligowych w tym sezonie po trzech zwycięstwach, pięciu remisach oraz dziewięciu porażkach i plasuje się obecnie na osiemnastym miejscu w tabeli włoskiej Serie A, bilans bramek 17-36.

Gospodarze u siebie zagrali osiem spotkań i zdobyli w nich dwanaście punktów po trzech wygranych, trzech remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 9-10.

Goście na wyjazdach zdobyli siedem oczek w swoich dziewięciu meczach w delegacji po jednym zwycięstwie, czterech remisach oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 9-18.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Genoa po słabszym początku w meczach u siebie złapała odpowiedni dobry rytm i w ostatnich pięciu meczach wygrali trzy razy oraz dwa razy zremisowali w tym w ostatnim meczu u siebie z Atalantą powinni wygrać tracąc bramkę na remis w doliczonym czasie gry a Sassuolo na wyjazdach tak samo jak i u siebie moim zdaniem słabo, traci bardzo dużo bramek po osiemnaście i u siebie i na wyjazdach i Genoa jest w stanie to wykorzystać szczególnie że ostatnio u siebie drużynie ze Stadio Luigi Ferraris dobrze idzie i kontynuuje serię bez porażki i moim zdaniem akurat w tym meczu trzy oczka zostaną w Genui na stadionie gospodarzy tego meczu.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,250.htm#1815980

 

:plus: 115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Washington Wizards vs Golden State Warriors

Typ: (-5,5) 2 :t:

Kurs: 2.25

Bukmacher: Bet365

Godzina: 00:00

 

Decyduję się na taki typ pomimo tego ze GSW rozegra kolejny swój mecz na obcym parkiecie, a na dodatek 3 mecz w ciągu 3 kolejnych dni. Jestem zdania, że nawet przy lekkim zmęczeniu są drużyną lepsza i mająca wiecej argumentów niż gospodarze. Zespół Wizards 5 drużyna słabego Wschodu mnie jakoś osobiscie nie przekonuje. Bywają co prawda mecze, gdzie Wall ciągnie całą drużynę czym sprawia, że zawodnicy jak Ariza,Gortat grają lepiej jednak naprzeciwko Curry'ego będzie mu o to niewatpliwie bardzo cięzko. Mecz w hali Miami zademonstrował siłe jaka drzemie w zespole Warriors. W tym spotkaniu na pewno bedą mieć przewage na pozycjach 4 i 5 jak i na obwodzie. Porownujac kazdego zawodnika z tych zespolu na pewno więcej plusów będzie po stronie gości, ale jak wiemy gra drużyna, a lepsza na dzień dzisiejszy dysponują goście. Nie wierze w różne h2h jednak z ciekawości rzuciłem okiem i ostatnie 5 spotkań to zwycięstwa GSW :)

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,75.htm#1816012

 

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Tenis- WTA Hobart

Spotkanie: Soler-Espinosa S.-Mladenovic K.

Typ: 0:2 :n:

Kurs: 3,00

Godz: 01:30

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

 

W nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego w Australii dojdzie do ciekawego pojedynku w turnieju WTA Hobart, gdzie Hiszpanka Soler-Espinosa podejmie Francuzkę Mladenovic. Kursy na to spotkanie przez bukmacherów wystawione zostały na podobnym poziomie, może z lekkim wskazaniem Mladenovic jako faworytki tego pojedynku. Ja również sądzę, że to Francuzka wygra to spotkanie, a nawet wydaje mi się, że pokona swoją rywalkę w dwóch setach. Wprawdzie to jest dopiero początek sezonu i stawianie kobiecego tenisa w tej fazie rozgrywek jest dość ryzykowne, to jednak w moim odczuciu, Kristina wygra pewnie to spotkanie. Tym bardziej, że w ubiegłym tygodniu odpadła ona w 1 rundzie turnieju w Brisbane, ulegając Angelice Kerber. Soler-Espinosa w pierwszym swoim turnieju tego sezonu grała w Shenzhen, gdzie w pierwszej rundzie pokonała Tsurenko, jednak w drugiej uznała wyższość Peng, ulegając w 2 setach. Co ciekawsze Hiszpanka do tego turnieju musiała przebijać się przez kwalifikacje, w których odpadła w 3 rundzie, jednak trafiła do głównej drabinki turnieju jako Lucky Loser wobec wycofania się starszej z sióstr Williams. Jeśli chodzi o h2h pomiędzy oboma zawodniczkami, to zagrały one oficjalnie jedno spotkanie w tamtym roku w turnieju w Madrycie, w którym to Mladenovic rozbiła Soler Espinozę w godzinę i 17 minut w stosunku 6-1, 6-1. Jak dla mnie po takim kursie warto spróbować.

 

 

http://obstawianie.com/wta-hobart-sydney-vt127124.htm#1816014

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: koszykówka, NBA

06.01.2014 00-00

Spotkanie: Miami Heat - Toronto Raptors

Typ: Miami -6,5 :n:

Kurs: 1,95

buk: Bet365

 

Analiza:

O północy na parkiet American Airlines Arena wybiegną dwa prezentujace ostatnionajlepsza forme na wschodzie zespoły, czyli obroncy tytułu Heat, które podejma Raptors. O ile forma i wysoka pozycja Jamesa i spółki nikogo nie dziwią to postawa Toronto jest niespodzianką in plus. Zespól z Kanady co prawda nie ma oszałamiającego bilansu bo to zaledwie 16-15, ale to w zupełności wystarcza by na słabszym wschodzie zajmować wysokie czwarte miejsce, a w Dywizji Atlantyckiej być liderem. Gdyby Toronto było w konferencji zachodniej z takim bilansem nie łapaliby się do ósemki. Prawda jest jednak taka ze wschod to w tym sezonie tylko Pacers i Heat, z obiegu wypadły Chicago (bez Rose'a to nie ten sam zespół) i Atlanta, a Nets szykowani na potęge graja fatalnie, ale jeszcze pewnie powalcza o play off, bo choc wypadł Lopez to wrócił Williams. Tę słabość na wschodzie bardzo dobrze wykorzystują Raptory, które od połowy grudnia graja fantastycznie. Od tego czasu wygrali dziewięć z jedenastu meczy ulegając tylko Bobcats i Spurs, a wygrywajac m.in. z Oklahomą, Indiana i dwukrotnie z Chicago. Dobrze grają liderzy Toronto DeRozan i Lowry, co jest główną przyczyną ich świetnej postawy. Do tego ich trener Dwane Casey został nagrodzony nagrada dla najlepszego trenera w miesiącu grudniu. Dzis czeka ich nie lada wyzwanie, bo wizyta na Florydzie. Tam gra sie niezwykle trudno co potwierdzaja wyniki w tym sezonie - Heat rozstrzygnęli tu czternaście z siedemnastu meczy, przegrywając tu z Golden State, Detroit i Bostonem. Jak widać można tu sprawic niespodziankę, bo tak można powiedziec o zwyciestwach Pistons i Celtics. Tyle ze jak Miami chce to potrafi pewnie rozstrzygnąć spotkanie i wygrac wysoko, o czym przekonały sie m.in. ekipy Atlanty, Los Angeles Clippers czy Chicago Bulls. Gospodarze równiez sa w formie i co ciekawe tak jak Toronto od połowy grudnia wygrali dziewiec z jedenastu meczach. Dwie porażki to ostatni mecz u siebie z Warriors i pechowa porażka po dogrywce w Sacramento, ale tam grali bez kontuzjowanego wtedy Wade'a. W pozostałych meczach potrafili pokonać m.in Pacers, Trail Blazers, Hawks czy Lakers prezentujac wysoką formę strzelecka (tylko Indiana i Denver pozwoliły rzucic im po 97 pkt, w pozostałych meczach Heat rzucali ponad setkę). W ostatnim czasie Miami śmialo moze polegac na MVP poprzednich finałów Jamesie, który wyraźnie złapał formę. W grudniu i na poczatku tego roku prezentuje wysoką i stabilna formę, z reguły bedac najlepszym strzelcem swojego zespołu. W ostatnim meczu co prawda zdobył ledwie 15 pkt, ale ze mecz w Orlando rozstrzygnął sie sie juz w trzeciej kwarcie, tak wiec James, jak i pozostali liderzy - Wade i Bosh grali nieco ponad pół godziny. W meczu przeciwko Magic świetnie zaprezentował sie zwlaszcza Bosh, który trafił wszystkie dziewieć rzutów z gry oraz Rashard Lewis, ktory zdobył 18 pkt, co było jego najlepszym wynikiem w tym sezonie. Jak wyglada h2h?? Miami ma serię trzynastu kolejnych wygranych z Toronto, w tym sezonie w meczach w Air Canada Center Heat byli dwa razy górą wygrywając 90-83 i 104-95 i w obu meczach brylowali Wade i James. Nie inaczej powinno być tym razem. Stawiam na Heat którzy walczą o nr jeden na wschodzie jak i całej lidze.

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,75.htm#1816026

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie NHL

Spotknie:Carolina Hurricanes-Nashville Predators

Typ:Nashville Predators -1,5 :n:

Kurs:4,21

Pinnacle:Pinnacle

Data i godzina:6.01.2014 1:00

 

Hurricanes kontra Predators czyli jedno z dzisiejszych spotkań w NHL.Patrząc na postawę obu ekip to gospodarze są tutaj faworytem jednak osobiście zastanowiłbym się 10 razy zanim by na nich postawił.Owszem Predators przegrali cztery ostatnie mecze wyjazdowe i są ogólnie w gorszej formie niż Canes ale jest kilka faktów wartych odnotowania.Po pierwsze seria wyjazdowych porażek drapieżców w tym sezonie zawsze kończyła się na czterech meczach z rzędy.Po drugie niby jeden człowiek nie robi różnicy lecz gdy w składzie ekipy Nashville jest Shea Weber to dziwnym trafem ekipa Caroliny zawsze ma problem co potwierdza bilans 8 ostatnich gier z Weberem w składzie który przedstawia się następująco: 6-1-1.Dorzućmy do tego mecze H2H w których Carolina była gospodarze i 4 zwycięstwa w 5 grach a to wszystko pokazuje że Carolina nie będzie miała dziś łatwej przeprawy.Jeśli chodzi o Carolinę to tutaj można obawiać się ich czołowego snajpera czyli Jeffa Skinnera który miał znaczy udział w serii trzech meczów bez porażki jednak na tym bym zakończył ponieważ reszta jest raczej na remis może poza tym że Carolina w tym sezonie wygrała już u siebie z Nashville lecz w tym meczu zabrakło wspomnianego wcześniej Webera .Na sam koniec obsada bramki i pojedynek Petersa z Huttonem i tą rywalizacje niby wygrywa bramkarz Caroliny jednak to Hutton ma większy % wygranych meczy.Dlatego typ na Nashville w tym spotkaniu uważam za dość dobrą propozycję a patrząc na ich postawę w meczach z Caroliną gdy w składzie jest Weber to i pokrycie handicapu wydaje się dość realne.Polecam

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206,125.htm#1816031

 

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, WTA Hobart, 12:00

S.Peng- S.Sanders

Typ: 2:0 Peng :n:

kurs: 1.50 Bet365

 

Dziś rozpoczyna sie drugi weekend sezonu 2014. W tym tygodniu jeden z turnieji WTA rozgrywa się w Australijskim Hobart. W pierwszej rundzie dojdzie do pojedynku m.in S.Peng a S.Sanders. Faworytka tego pojedynku jest na pewno Chinka. Shuai Peng w tej chwili w rankingu WTA jest an 39 pozycji, ale była już 14. Jeśli chodzi o turniej w Hobarcie to gra nim przeciętnie, Choć w 2011 roku była Tutaj aż w półfinale. Na kortach twardych Chinka gra najlepiej w porównaniu do innych nawierzchni. Więc korty w Hobar5t powinny jej odpowiadać . Shuai Peng formą zaimponowała na początku sezonu w Schenzen czyli w pierwszym turnieju WTA w tym sezonie. W Schenzen Chinka przegrała dopiero w finale z swoją rodaczką Na Li. Wszystkie pozostałe spotkania wygrała 2:0.

Storm Sander to 20-latka z Australii, w tej chwili w rankingu bedąca na 234 pozycji. Podobnie jak Chinka zdecydowanie najlepsze wyniki ma na kortach twardych. W turnieju Hobarcie do tej pory grała tylko raz, a mianowicie w 2012 roku kiedy odpadła w kwalifikacjach. TRen sezon rozpcozęła od turnieju w Brisbane gdzie nie przeszła kwalifikacji, przegrywając z Tajwanką Hsieh a wczesniej dość niespodziewanie wygrywając z Begu. Do tej pory Peng nigdy nie grała z młodą Australijką.

Podsumowując : Zdecydowana faworytką jest Chinka która ten sezon rozpoczęła bardzo dobrze. W tym turnieju na pewno będzie chciała przynajmniej powtórzyć wynik z zeszłego tygodnia gdyż to może jej zagwarantować rozstawienie w Australian Open. Ja jestem pewien ze Chinka wygra 2:0!

 

 

http://obstawianie.com/wta-hobart-sydney-vt127124.htm#1816078

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna Włochy Serie A

Spotkanie: Genoa - Sassuolo

Data: 06.01.2014 godz. 15

Typ: Czas pierwszego gola druzyny - Sassuolo gol przed 62 :n:

Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza:Dzisiaj o godzinie 15 Genoa we wloskiej serie A podejmie u siebie zespol Sassuolo,bedzie to 18 kolejka obu ekip.Gospodarze zespol Genoa jest wyzej w tabeli od rywali zajmuje 10 miejsce i jak dotad druzyna ta zgromadzila 20 punktow.Ostatnie ich 5 kolejek to 3 remisy i 2 porazki.W tych ostatnich 5 meczach w kazdym Genoa tracila chociaz 1 gola.Goscie czyli Sassuolo graja nieco gorzej sa na 18 miejscu w tabeli i maja 14 punktow,od wyjscia ze spadku dzieli ich tylko 1 punkt a wiec musza cos zaczac grac bo ostatnie ich 3 kolejki to porazki.Dwie ostatnie porazki kibice moga im wybaczyc bowiem przegrali u siebie jednak z czwarta druzyna tabeli(Fiorentina)oraz na wyjezdzie z liderem ligi druzyna Juventusu.Co ciekawe goscie nie strzelili gola od 3 spotkan wiec dzis licze ze w koncu zdobeda gola w dodatku przed 62 minuta.Mozna dodac ze oba zespoly nie graly jeszcze ze soba wiec nie ma statystyk bezposrednich starc.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,250.htm#1816112

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna Serie A

Lazio Rzym-Inter Mediolan

Typ:X2 1,62 Unibet :n:

6.01.2014 18-30

 

Jedenaste w tabeli Serie A Lazio Rzym podejmuje na własnym boisku, drużynę z piątego miejsca, wielokrotnego mistrza Włoch, Inter Mediolan. W ostatniej kolejce Lazio przegrało, poległo w meczu z Veroną, przegrywając aż 1-4. Mediolańczycy przyjadą w zupełnie innych nastrojach, w ostatniej kolejce w spotkaniu derbowym z AC Milan, Inter wygrał 1-0. Lazio w lidze spisuje się bardzo słabo, zajmują dopiero jedenastą pozycję, w 17 spotkaniach gracze ze stolicy wygrywali jedynie pięciokrotnie a w ostatnich 12 spotkaniach jedynie dwukrotnie. Mediolańczycy również nie imponują super formą, ale po 17 kolejkach zajmują piątą pozycję, z bilansem spotkań 8-7-2. Inter jedynie dwa razy ulegał, przegrywając z Napoli oraz z Romą. W zespole gospodarzy zabraknie Gonzaleza i Radu, a w zespole Interu trener Mazzarri nie będzie mógł skorzystać z usług: Marigi, Taidera, Campagnaro oraz Chivu. Zwycięstwo Interu nie do końca mnie przekonywuje, ale jestem pewien, że Lazio tego spotkania nie wygra, a kurs jest dosyć ciekawy. Polecam

 

Lazio: Marchetti – Konko, Biava, Dias, Pereirinha, Onazi, Ledesma, Candreva, Hernanes, Lulic, Klose

 

Inter: Handanovic – Rolando, Ranocchia, Juan Jesus, Jonathan, Zanetti, Cambiasso, Alvarez, Nagatomo, Guarin, Palacio.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,250.htm#1816113

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna- Serie A

Spotkanie: Udinese - Hellas Verona

Typ: over 2,5 bramki w meczu :t:

Kurs: 2,00

Godz: 15:00

Bukmacher: William Hill

Analiza:

W jednym z dzisiejszych spotkań włoskiej Serie A na boisku zobaczymy jedenastki Udinese oraz Verony.Moim zdaniem w tym spotkaniu ciężko jest wskazać zdecydowanego faworyta,dlatego też skoncentrowałem się na ilości goli w tym meczu.Według mnie będziemy świadkami ciekawego widowiska z dużą ilością sytuacji podbramkowych i liczbą bramek powyżej 2,5.Udinese nie spisuje się za dobrze w tym sezonie,ale jak pokazały wcześniejsze mecze ekipa ta potrafi się przeciwstawić ekipom z czołówki jak choćby Napoli,któremu udało im się strzelić aż 3 bramki.Jestem przekonany że w dzisiejszym spotkaniu gospodarze będą chcieli narzucić piłkarzom z Werony swój styl i zaatakują od pierwszych minut.Gracze ofensywni tacy jak Lopez czy Di Natale nie powinni mieć dzisiaj problemów ze sforsowaniem defensywny Verony.Z drugiej strony defensywa Udinese przedstawia się przeciętnie w tym sezonie.Zespół ten stracił do tej pory 22 bramki,z czego 7 w ostatnich 5-ciu ligowych spotkaniach.Z kolei zespół gości to jedno z objawień tego sezonu.Verona zajmuje wysokie 6-te miejsce w ligowej tabeli,strzelając dużo bramek ale i dużo tracąc.W ataku Verony brylują Toni,Gomez czy Jorginho,którzy powinni dzisiaj poprawić swój dorobek strzelecki.Ostatnie mecze pomiędzy tymi ekipami w Udinese kończyły się wynikami bramkowymi,w których padało minimum 3 bramki i dlatego też jestem przekonany że dzisiaj również będziemy świadkami overka.

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,250.htm#1816121

 

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Wlochy

Lazio Rzym vs Inter Mediolan

Typ - Obie druzyny strzela gola :n:

Kurs - 1.67

William Hill

06.01.2014 / 18:30

 

Hitem kolejki bylo starcie Juventusu z Roma i tam gospodarze pokazali rzymianom sile ognia wygrywajac 3:0 dajac sobie tym samym bardzo dobra sytuacje w drodze do mistrzostwa.

Drugim najciekawszym meczem jest dzisiejsze spotkanie Lazio z Interem.

Ekipa z Rzymu w wybornej formie nie jest,swiadczy o tym ich pozycja w tabeli oraz ostatnie mecze.

W lidze sa dopiero na 11 miejscu i do 5 w tabeli Interu traca az 11 oczek a do lidera 29...

Zespol musial godzic rozgrywki ligowe z meczami LE,gdzie udalo sie wyjsc z grupy,zobaczymy ich w tym roku ponownie na boiskach europejskich w starciu z zespolem Ludogorets.

Ostatnie ich 5 spotkan ligowych to zdobyte zaledwie 4 punkty,wygrana z Livorno 2:0,remis z Sampdoria 1:1 i porazki z Napoli 2:4,z Torino 0:1 i ostatni mecz wrecz tragiczny w ich wykonaniu i kleska z Verona az 1:4.

 

Inter natomiast po zmianie trenera odzyl i tak nie grajac w zadnym pucharze europejskim,moga skupiac sie wylacznie na lidze.

Tak jak pisalem wyzej obecnie sa na wyoskim 5 miejscu i do wymarzonego miejsca dajacego LM traca tylko 5 punktow.

Ostatnie mecze ligowe Interu to 3 remisy pod rzad - z Bologna 1:1,z Sampdoria 1:1,z Parma 3:3,porazka z Napoli 2:4 i wazne zwyciestwo derbowe ze slabym jak barszcz w tym sezonie Milanem 1:0.

 

Lazio w meczach u siebie do tej pory zwyciezalo 5 razy,notujac tez jeden remis i 2 porazki a wiec nie jest tak zle,bilans bramkowy 14-8.

Inter na wyjazdach natomiast ma bilans 3-4-1,w bramkach 21-10 ---> jest to druzyna,ktora na wyjazdach zdobyla najwiecej goli w calej lidze.

 

Lazio u siebie nie gra az tak zle,Inter natomiast strzela najwiecej na wyjazdach.

Mecz zapowiada sie bardzo ciekawie,zwlaszcza,ze byl okres kiedy Lazio az 8 razy z rzedu nie potrafilo pokonac u siebie Interu,ta passa jednak zostala przerwana i ostatnie 3 mecze w Rzymie wygrywalo Lazio.

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,250.htm#1816124

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Serie A - 18. Kolejka



6.01.2013 g. 15:00

6mOKRmoh-Aevlmf0C.pngUdinese Calcio vs. Hellas Verona MkbagkTE-lbJoRXl4.png

 

Typ: BTS Tak / 1,88 / Unibet :t:

 

Udinese potrzebuje punktów jak tlenu, bo 12 pozycja w tabeli i 6 punktów od strefy spadkowej to zdecydowanie nie to czego się po tej drużynie spodziewają kibice. Dzisiaj trudne starcie z Veroną, która jednak jest zdecydowanie mocniejsza na swoim obiekcie, gdzie zdobyła aż 24 z 29 punktów zgromadzonych do tej pory. Udinese ostatnio u siebie przegrało 0-2 z Torino, wcześniej pokonało Fiorentinę 1-0 i przegrało z Interem 0-3. Ogólnie zanotowali tylko 2 overy i aż 6 underów, a ich bilans bramkowy na swoim obiekcie, czyli 8-8 pokazuje, dlaczego zajmują taką pozycję. Hellas z kolei na wyjazdach wygrał zaledwie 1 z 8 spotkań, ale bilans bramkowy 12-18 przyłożył się do aż 6 overów w 8 meczach. Remis z Catanią 0-0, porażka z Fiorentiną 3-4, porażka z Genoą 0-2 i porażka z Interem 2-4 to ostatnie wyjazdowe rezultaty Verony. Ostatnie 2 mecze w Udine pomiędzy tymi ekipami to wygrane gospodarzy 2-1. W szeregach gospodarzy na pewno nie zagra Muriel, a niepewny jest występ Ranegii, Bennussiego, Maicousela, Domizziego i Lazzariego. W ekipie gości nie zagra Cirigliano i Mihaylov. Na pewno większa determinacja będzie po stronie gospodarzy, którzy przegrali u siebie 3 z 4 ostatnich spotkań. Hellas zajmuje bardzo wysokie miejsce i nawet porażka w tym meczu nie bardzo im zaszkodzi. Goście pokazali jednak, że w spotkaniach wyjazdowych potrafią strzelać gole (2 z Interem, 3 z Fiorentiną). Grają w kratkę, a ostatnio zagrali bardzo słabo z Catanią, więc teraz powinni zapisać co najmniej 1 gola po stronie zysków, a i po stronie strat nie powinno być pusto. Moim zdaniem kurs na to zdarzenie bardzo dobry i warto spróbować z tym typem. Polecam over 2.5 w tym meczu.

Jako, że jeden z forumowiczów uprzedził mnie z typem to zmienię propozycję na BTS. Moim zdaniem pokrycie overa przez tylko jedną z ekip będzie niezwykle cieżkie, więc aby tak się stało to obie ekipy muszą coś strzelić. Powinno być to bardzo dobre rozwiązanie zastepcze na ten mecz. Każda z ekip powinna strzelić co najmniej po 1 golu.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,250.htm#1816126

 

:plus: 88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukkaz

Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Division 2013/2014

Spotkanie: Real Madryt – Celta Vigo AHC (0:3)

Typ: 1 zwrot

Kurs: 2,25

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 6.01.14 19:00

Stawka: 3/10

 

Dziś o godz. 19:00 na Estadio Santiago Bernabeu zostanie rozegrany mecz 18. kolejki Primiera Divison pomiędzy Realem Madryt a Celtą Vigo. Gospodarze z 41 punktami zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, goście z ledwie 16 „oczkami” są na 16. pozycji, tuż nad strefą spadkową.

 

Celta Vigo przezywa załamanie formy o czym świadczą ostatnie wyniki tej ekipy. Porażka z Valladolid 0:3, remis ze słabiutką Osasuną 1:1 oraz klęska w Pucharze Króla z Athletic Bilbao 0:4 – te trzy ciosy zdecydowanie osłabia morale Celty przed meczem z Królewskimi. Na wyjazdach drużyna z Vigo gra w kratkę, bowiem zanotowała na boiskach rywali trzy zwycięstwa i piec porażek (w tym dwa ostatnie wyjazdowe spotkania). Trzy punkty drużyna Luisa Enrique potrafiła wywieźć tylko z Andaluzji, bowiem na obiektach Betisu, Sevilli oraz Malagi przyszło ekipie Celtinas wygrywać w tym sezonie.

 

Real wygrał ostatni sparing z PSG 1:0 po bramce Jese. Wcześniej Królewscy wygrali bardzo ważne spotkanie wyjazdowe z Valencią 3:2. Na Santiago Bernabeu w obecnym sezonie wyrwać Realowi punkty zdołało tylko Atletico. W derbowym pojedynku rywale zza miedzy wygrali 1:0 z ekipą Ancelottiego. Był to jednak jedyny taki przypadek w sezonie 2013/14 – pozostałe 11 spotkań domowych zakończyło się zwycięstwami gospodarzy.

 

Sytuacja kadrowa Realu jest optymalna. Co prawda znów zabraknie w meczowej osiemnastce Raphaela Varane (kontuzja kolana), Fabio Coentrao (uraz uda) oraz Samiego Khediry (zerwane więzadła krzyżowe), jednak do nieobecności tych graczy w składzie zdążyliśmy się już dawno przyzwyczaić .

 

W składzie gości zabraknie Andreu Fontasa (obrońca, 15/0, kontuzja lewej kostki), Samuela Llorcy (obrońca, zerwane przednie więzadła krzyżowe) oraz Mario Bermejo (napastnik, 1/0).

 

Ostatni ligowy mecz na Santiago Bernabeu Królewscy rozegrali w listopadzie ubiegłego roku. Od 4:0 z Valladolid minęło wiec bardzo dużo czasu. Myślę, że kopia tamtego meczu będzie najlepszym przypomnieniem dla kibiców Realu o powrocie ich drużyny do rozgrywek po świątecznej przerwie.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,300.htm#1816135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej Allsvenskan

Data: 06.01.2014 16:00

Spotkanie: Djurgardens - Timra

Typ: +4.5 :n:

Kurs: 1.96

Buk: ComeOn

 

O godzinie 16:00 czeka nas mega ciekawe spotkanie bowiem świetnie spisująca się w ostatnim czasie Timra zagra na Arenie Hovet.

Goście łapią formę i uważam że do końca będą walczyć o powrót do SHL.

Zacznę od gospodarzy, których obserwuję w sumie już od sierpnia jak zaczął się ET. Niezmiernie mnie wtedy zaskoczyli i pokazali się z fantastycznej strony.

W lidze na początku radzili sobie całkiem dobrze, w listopadzie jakieś głupie serie porażek, ale powolutku wracają na właściwe tory.

W ich składzie jest kilku doświadczonych a moim zdaniem największą robotę wykonuje Nils Andersson. Defensywny zawodnik a tak ciągnie na bramkę.

Rewelacyjne dogrania z jego strony oraz fajne wykończenia. Można na niego liczyć.

Zespół na koncie ma zdobytych 87 goli i straconych 78 co średnio na mecz daje więcej niż piec - a to jest najważniejsze.

Timra to dobry zespół, który wyraźnie nabiera tempa. Duża w tym rola André Hult'a, który jak się nie mylę jest najlepszym strzelcem w zespole.

Ostatnie spotkanie Timry grane już w tym roku to pokaz hokeja z ich strony. Wysokie zwycięstwo 6 do 1. Nastroje w zespole coraz lepsze.

Gdzieś natrafiłem na rozmowę z trenerem, który jest optymistą na nadchodzący okres. Podobno poprawili grę w ofensywie i będą bardziej skuteczni.

Z ich strony ma być agresywna gra i walka co pewnie spowoduje kary i da szansę na gole.

Reasumując uważam że w tym spotkaniu będą bramki bo każda z drużyn może to wygrać, w zespole ma fajnych hokeistów, którzy na pewno coś trafią.

 

http://obstawianie.com/liga-szwedzka-2013-2014-vt126144.htm#1816154

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Skoki, Bischofshofen(AUT)

Spotkanie: Turniej Czterech Skoczni

Typ: Thomas Morgenstern wygra zawody :n:

Kurs: 2.75

Data i godzina: 6-01-2014 16:00

Bukmacher: Bwin

 

Moim zdaniem w tej chwili Morgenstern jest skoczkiem w najlepszej formie. Pokazywał to w Insbrucku wygrywając kolejne serie treningowe, a w konkursie mimo tragicznych warunków w jakich go puszczono, w których nie jeden skoczek z czołówki by nie wszedł do 2 serii, Morgi zajął przyzwoite jak na takie warunki 8 miejsce. W poprzednich zawodach TCS Morgi także pokazywał świetną dyspozycje. We wczorajszych treningach Morgi był dwukrotnie najlepszy. Dodam jeszcze, że na tej skoczni Thomas zawsze zajmował bardzo dobre lokaty, łącznie ze zwycięstwami i kilkakrotnymi miejscami na podium. Myślę, że czas pecha Austriaka się w końcu skończy i po upadku w Neustadt znowu wygra.

 

Do najgroźniejszych rywali Morgiego należą zapewne Diethart i Ammann. Jednak oboje w ostatnich 2-3 dniach prezentują się słabiej od Morgiego.

 

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663,100.htm#1816156

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie A

Spotkanie.Parma - Torino

Typ.obie druzyny strzela gola :t:

Kurs.1,80

Bukmacher.William Hill

Data.06.01.2014 g.15.00

 

Analiza.

 

Dzisiaj kolejne mecze rozgrywa Wloska Serie A a ja typuje,ze w meczu Parma - Torino obie druzyny strzela minimum po golu.Parma w tej chwili jest na miejscu 12 majac na koncie 20 punktow i tylko 6 punktow przewago nad strefa spadkowa,natomiast ich dzisiejszy rywal jest wyzej w tabeli bo na miejscu 7 z 25 oczkami zdobytymi.Tak wiec dzisiaj Parma musi jakies punkty zdobyc i z pewnoscia rusza do ataku i cos strzela.Natomiast goscie w tym sezonie spisuja sie bardzo dobrze i sa 7 atakiem w lidze pod wzgledem strzelonych bramek.Na wyjazdach takze graja niezle bo na 8 wyjazdowych spotkan 2 zwyciestwa,3 remisy i 3 porazki przy bramkach 11-13 wiec widac,ze srednio z ich udzialem na wyjazdach padaja 3 gole na mecz,wiec dla naszego typu bardzo dobrze.Jesli w dodatku pod uwage wezmiemy ostatnie spotkania pomiedzy tymi ekipami to typ warty gry...

10/03/13 SA Parma - Turyn 4:1

28/10/12 SA Turyn - Parma 1:3

23/02/08 SA Turyn - Parma 4:4

26/09/07 SA Parma - Turyn 2:0

 

I tak na 4 ostatnie spotkania,az 3 zakonczyly sie golami z obu stron,wiec dlaczego dzisiaj seria miala by nie byc podtrzymana.Tym bardziej,ze Torino wydaje sie byc rownym rywalem dla Parmy i nie bedzie tu raczej jakiegos pogromu jednej z ekip.Ja przewiduje tutaj wyrownane widowisko z podzialem punktow i wynikiem 2-2...

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,250.htm#1816162

 

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie A )

Spotkanie: Parma - Torino

Typ: X2 :n:

Kurs: 1,76

Data i godz: 06.01.2014 15:00

Bukmacher: Bet-at-home

 

Analiza:

 

Na dzisiejszy pewniak dnia wybrałem ligę włoską. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15. Oba zespoły prezentują się dość przeciętnie w tym sezonie. Parma plasuje się na 9 miejscu Serie A (4 wygrane, 8 remisów, 5 porażek), Torino znajduje się dwa oczka wyżej na 7 miejscu (6 wygranych, 7 remisów, 4 porażki). Ja założyłem bardzo bezpieczny typ, a mianowicie remis bądź zwycięstwo Torino. Najpierw kilka słów o Parmie. W chwili obecnej zaliczyli cztery remisy z rzędu, 1:1 z Sampdoria, 0:0 z Cagliari, 3:3 z Interem, 1:1 z Bologna. Ostatnie zwycięstwo zanotowali 23 listopada tego roku z Napoli 1:0. Nie wiedzie im się najlepiej, dlatego też stawiają w głównej mierze na strefę defensywną. Stąd tak duża liczba spotkań zakończonych remisem. Jeśli chodzi o mojego dzisiejszego faworyta Torino, z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej. Mają ciąg trzech zwycięstw z rzędu 4:2 z Chievo, 2:0 z Udinese, 1:0 z Lazio. Ostatnią porażkę zanotowali 10 listopada z Cagliari 1:2. Obecnie prezentują bardzo równą grę, są zmotywowani i głodni kolejnych sukcesów. Uważam, mój typ ma duże szanse na powodzenie. Dzisiejsze spotkanie będzie obfitowało w co najmniej dwie bramki, wynik będzie oscylował w granicach remisu.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,250.htm#1816169

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie: Giannitsa vs Kassiopi

Typ: HT-X :t:

Kurs: 2.35

Bukmacher: Betclic

Godzina: 14:00

Analiza:

 

Zapraszam na mecz 2 ligi greckiej gdzie Giannitsa na własnym stadionie podejmie gości z Kassiopi.Obie drużyną mają z goła odmienne palny na ten sezon.Goście pokazują na razie że są w znakomitej formie gdyż zajmują pozycję lidera z 33 punktami na koncie i trzema oczkami przewagi nad drugą drużyną.Gospodarze natomiast to drużyna znajdująca się w strefie spadkowej na 12 miejscu z dorobkiem zaledwie 9 punktów.Dlaczego więc stawiam że do połowy będzie remis skoro Kasiopi to drużyna o klasę lepsza? Bo w tym spotkaniu na pewno Giannitsa będzie chciała urwać punkty bo dla niej każdy punkt jest na wagę złota więc przede wszystkim skupią się na obronie.Ja ten mecz widzę jako napór gości i skuteczna obrona gospodarzy (przynajmniej dopóki nie braknie sił).Kassiopi powinno się tu uporać ze swoim rywalem dlatego ja ze swojej strony polecam granie HT/FT-X/2 ale tu gramy ostrożniej czyli na remis do połowy.Obie drużyny spotkały się dotychczas tylko dwa razy i mimo że padał nawet wynik 2:3 to jednak pierwsza połowa kończyła się wynikiem 0-0 co pokazuje że na pewno nikt nie rzuci się od ataków od początku i możemy spodziewać się remisu do połowy na co osobiście bardzo liczę.Jak widać na wyjazdach Kassiopi też nie od początku rzuca się na swojego rywala gdyż po pierwszej części spotkania notują wiele remisów.Dziś powinno być podobnie bo dla gospodarzy zaczynają się mecze o tzw. życie piłkarskie dlatego na pewno nie odpuszczą dopóki nie opadną z sił a moim zdaniem nastąpi to dopiero w 2 połowie dlatego też gram na remis do połowy.Wam też polecam to grać a dla bardziej odważnych graczy X/2.Powodzenia!!!

 

http://obstawianie.com/grecja-vt119685,50.htm#1816178

 

:plus: 135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Ligat ha'Al

Spotkanie: M.Tel Aviv - M.Haifa

Typ: 1

Kurs: 1,7

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dnia dzisiejszego o godzinie 19.50 zmierzą się obecny lider rozgrywek M.Tel Aviv z M.Haifą. Swój typ opieram głównie na statystykach mianowicie gospodarze w tym sezonie u siebie nie zaznali jeszcze porażki, na 8 spotkań 7 razy zgarniali całą pule i tylko raz się podzielili. Goście przeciętnie bilans 3-1-3 na wyjeździe. Tel Aviv w ciągu ostatnich 5 spotkań zaliczyli 5 wygranych, także są w gazie. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 23.09 ubiegłego roku wtedy to Tel Aviv wygrał 3 : 0. Nie licze dziś na aż tak gładką wygraną aczkolwiek typuje wygraną gospodarzy.

 

Niestety nie mogę dać linku, gdyż jestem nowy na forum, ale analiza znajduje się w odpowiednim dziale.

 

typ niezaliczony-słaba analiza, brak godziny rozpoczęcia spotkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Skoki, Bischofshofen(AUT)

Spotkanie: Turniej Czterech Skoczni

Typ: Thomas Morgenstern będzie liderem po 1. serii :n:

Kurs: 2.75

Data i godzina: 16:00

Bukmacher: Bet365

przed nami decydujący konkurs Turnieju Czterech Skoczni, czyli zawody w Bischofshofen, faworytem tych zawodów jest Thomas Morgenstern. Austriak w ostatnim czasie prezentuje się znakomicie wygrywając seryjnie serie treningowe. Do prowadzącego w klasyfikacji TCS Dietharta traci obecnie 15.4 punktu, więc ma jeszcze iluzoryczne szanse na zwycięstwo w całym turnieju, ale dziś musiałby wygrać konkurs, a mało tego oddać dwa fantastyczne skoki. Wydaje mi się, że w obecnie formie Morgi przy szczęśliwym zbiegu okoliczności jest w stanie odrobić tę stratę. Dlatego uważam, że Morgi włoży całe swoje siły w te dwa konkursowe skoki i będzie prowadził zarówno po pierwszym jak i drugim skoku.

 

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663,100.htm#1816206

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Skoki, Bischofshofen(AUT)

Spotkanie: Turniej Czterech Skoczni

Typ: Simonn Ammann zakończy zawody na podium :n:

Kurs: 2.05

Data i godzina: 16:00

Bukmacher: Unibet

 

Ammann to stary lis, ma bardzo dobrą psychikę i nie wierzę, aby nie wiedział co robi opuszczając treningi i kwalifikacje. TCS to turniej bardzo trudny, aby skakać na równym poziomie. Sporo stresu, wiele skoków w małym odstępstwie czasu. Ammann dobrze do tego podchodzi i nie męczy sie na treningach i kwalach tylko spokojnie przygotowuje się do turnieju głównego. Dla niego jeszcze niec nie jest stracone, ma ok 9 pkt straty do Dietharta, który jest młody, niedoświadczony i może się dzisiaj splaić, mimo, że jest w dobrej formie, ale to dalej nieukształtowany zawodnik i nie wiadomo jak u niego z psychika. WIęc Ammann ma zdecydowanie o co grać. Mnie cięgle chodzi po głowie fakt odpuszczania kwalifikacji. Odpowiedź nasuwa sie sama. Simon jest pewny siebie i wie, że z kim nie będzie skakał to i tak będzie w czubie. Forma jest co pokazuje na tym turnieju, powinien być wypoczęty i odpowiednio skoncentrowany. O jego psychikę się nie boję, bo gościu,który 4 razy zgrania złoto na olimpiadzie, musi być silny psychicznie. Rywalem do podium na pewno jest MOrgi, Diethart, tak jak pisałem może nie wytrzymac psychinie i może zawalić przynajmniej jeden skok. Stoch w wybornej formie nie jest, ale ma szansę na podium, jednak Ammanna cięzko bedzie mu przeskoczyć. Schlierenzauer pod forma delikatnie, reszta jak Prevc, Jackobsen czy Kasai nie jest tak mocna, aby tutaj przeskoczyć pewnego siebie i będącego w dobrej formie Ammanna. Biorac po uwagę fakt, że np w Bet365 ten zakład jest po 1.90 a w Betssonie po 1.75, kurs 2.05 wydaje się być bardzo atrakcyjny.

 

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663,100.htm#1816212

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Hiszpańska

Spotkanie: Real Madryt - Celta Vigo

Typ: 4-5 bramek w meczu :n:

Kurs: 2.55

Buk: Sportingbet

Data: 06.01.2014 - 19:00

Analiza:

 

Mecz kończący 18 kolejkę Primera Division. Real Madryt podejmie na Santiago Bernabeu Celte Vigo. Faworyt może być tylko jeden i oczywiście są to Królewscy i nie tylko ze względu na to, że u siebie rzadkością tracą punkty, Celta to kilka półek niżej, ale również dlatego, że zawsze to noworoczne mecze Real wygrywa po prostu i teraz po 3pkt Barcy i Atletico to innego scenriusza niż wygrana nie może być. Gospodarze nie mają większych problemów kadrowych, wciąż kontuzjowani są Varane, Contreao oraz Khedira ale do gry wraca Bale, który chociaż może nie wystąpi od pierwszych minut to jednak na ławce będzie. Ogólnie Ronaldo bardzo lubi grać przeciwko Celcie, 7 bramek w 4 meczach, do tego Benzema, Isco czy Di Maria lub Jese. Większe kłopoty kadrowe ma Celta. Do tego najwyższej formy przed końcem roku nie mieli. Ogólnie ekipa prowadzona przez Luisa Enrique jest w ciężkiej sytuacji, teraz jeszcze po nowym roku taki mecz. Ale co mi się wydaje dzisiaj najbardziej to, że jak zawsze powinniśmy zobaczyć sporo bramek. Real po nowym roku lubi wiele goli zaaplikować rywalom, a wiemy też, że ich obrona nie jest jakaś rewelacyjna. Dla mnie bardzo realne są wyniki: 3:1 4:0 czy 4:1 dzisiaj i stąd też poszedłem w stronę typu 4-5 bramek.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,300.htm#1816223

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, SERIA A

Spotkanie: Lazio – Inter

Typ: remis :n:

Kurs: 3.20

Data i godzina: 06.01.2014 18:30

Bukmacher: bet at home

Analiza:

 

11 Lazio podejmuje 5 w tabeli drużynę Interu. Bilans gospodarzy u siebie to 5 1 2 w bramkach 14-8. Z kolei Inter 3 4 1 21-10. Obie drużyny dzieli aż 11 punktów na korzyść gości. Większość komentatorów wyklucza zwycięstwo Lazio w tym meczu, ja jednak taki pewny bym nie był. Po pierwsze H2H jest po stronie Lazio, wygrali bowiem 3 ostatnie mecze z rzędu, zatem Inter nie radzi sobie zawsze i wszędzie z Lazio, notując poważne problemy z tą ekipą. Po drugie, u siebie trzy mecze z rzędu, zatem nawet jak gospodarze mają słabszą formę obecnie, to na pewno tani skóry nie sprzedadzą. Inter na ostatnie 11 spotkań przegrał tylko raz, z Napoli na wyjeździe 4-2. Muszę przyznać, że ich gra w tym sezonie bardzo mi się podoba. Żeby ograniczyć nieco liczbę remisów na korzyść zwycięstwo, to pewnie Inter plasowałby się w pierwszej trójce. Jeżeli chodzi o mecze na wyjeździe to goście w 6 ostatnich meczach wygrali tylko raz, pięć razy remisowali i wspominana wcześniej porażka z Napoli. Zatem wiele wskazuje na remis, według mnie bramkowy 1-1.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,250.htm#1816231

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro

6.01.14 / 20:15

Koszykówka, Niemcy

Oldenburg - Bayern

Typ: 1 (dwudrogowo) :t:

Kurs: 3,54

Buk: Pinnacle

 

Bayern dominuje w tym sezonie w lidze niemieckiej, wygrał 14 z 15 meczów, bardzo dobrze radzi sobie w Eurolidze, zespół oparty jest głównie na Amerykanach, którzy robią całą grę i jak widać są to Amerykanie całkiem porządnej klasy. Dlaczego więc stawiam dzisiaj na Oldenburg? Zasadniczym powodem jest napięty terminarz Bayernu, ledwo 3 dni minęły od zwycięskiego wyjazdu do Kowna w ramach pierwszej kolejki fazy TOP16 Euroligi, teraz po tych trzech dniach Bayern jedzie do Oldenburga na mecz ligowy, a za kolejne 3 dni ma następny mecz w Eurolidze, u siebie z Partizanem. Gra na dwa fronty rodzi swoje konsekwencje, mecze co trzy dni, w tym dwa wyjazdy to trochę szybkie tempo jak na europejską koszykówkę dlatego mam wątpliwości czy Bayern zagra dziś z Oldenburgiem w najsilniejszym składzie. Wygrana z Żalgirisem sprawiła, że Niemcy są liderami grupy po pierwszej kolejce, zwycięstwo u siebie z Partizanem sprawi, że utrzymają tą pozycję i będą w bardzo dobrej sytuacji w perspektywie wywalczenia awansu co przed rozpoczęciem TOP16 wydawało się raczej mało realne, zważywszy na fakt, że Bayern awansował do tej fazy niejako rzutem na taśmę, z ostatniego premiowanego miejsca w grupie C. Sprawy przybrały jednak taki obrót, że Bayern ma szansę ugrać naprawdę coś dużego w Eurolidze i myślę, że to na tych rozgrywkach obecnie skupią swoją uwagę, zwłaszcza, że w BBL dominują dość wyraźnie i kilka ewentualnych porażek zasadniczo w ogóle im nie zaszkodzi. Oldenburg póki co plasuje się na 6 pozycji w lidze, z bilansem 10W-5L. Ostatnio nie mają jednak zbyt dobrej passy jeśli chodzi o mecze u siebie - wliczając potyczki z Eurocup Oldenburg nie wygrał we własnej hali od 4 spotkań. Czas najwyższy przerwać tą niemoc. Wygrać z Bayernem łatwo nie będzie, jednak uważam, że nie jest to nierealne, zwłaszcza jeśli goście będą oszczędzać najlepszych graczy mając na uwadze zbliżający się mecz z Partizanem. Ciekawostką jest na dodatek fakt, iż w h2h Oldenburg mierzył się u siebie z Bayernem dwa razy i oba te mecze wygrał, ostatni w kwietniu ubiegłego roku. Mam nadzieję, że ta seria zostanie podtrzymana.

 

http://obstawianie.com/niemcy-bundesliga-2013-2014-vt127133.htm#1816241

 

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...