Skocz do zawartości

Typy na dzień 09.01.2014


Gość delpiero88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość delpiero88

 

 

Wzór podawania typów

 

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza: 

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


New Orleans Pelicans - Washington Wizards godz. 02:00

typ: poniżej 192,5 :n:

kurs: 2,35

Buk: Bet365

 

No to jedziemy dalej z underami, tym razem padło na spotkanie Nowego Orleanu z Waszyngtonem. Główna linia wystawiona przez buki to 197,5 . Ja standardowo trochę obniżam linię i sądzę,że oba zespoły nie przekroczą 192,5 . Dzisiejszej nocy NOP rzucili 88 punktów przegrywając z Miami 107-88 ,natomiast Wizards ograli Charlotte 97- 83 . Marcin Gortat rzucił 18 punktów. Co uznaję za dobry wynik.

Waszyngton w czterech ostatnich meczach nie przekroczył setki : 97,96,88,78 . Natomiast Nowy Orlean w trzech ostatnich meczach : 88,82,95 . W ostatnich meczach Pelicans grając z dobrymi zespołami w defensywie jak np. Indiana czy Boston dużo nie rzucały.

Jak zwykle priorytetem są ostatnie spotkania pomiędzy zainteresowanymi i to patrząc na te wyniki można śmiało ustawić niską linię :

20.10.13 NBA New Orleans Pelicans Washington Wizards 93 : 89

20.07.13 VEG New Orleans Pelicans Washington Wizards 77 : 78

16.03.13 NBA Washington Wizards New Orleans Pelicans 96 : 87

12.12.12 NBA New Orleans Pelicans Washington Wizards 70 : 77

16.03.12 NBA New Orleans Pelicans Washington Wizards 89 : 99

02.02.11 NBA New Orleans Pelicans Washington Wizards 97 : 89

02.01.11 NBA Washington Wizards New Orleans Pelicans 81 : 92

01.04.10 NBA New Orleans Pelicans Washington Wizards 91 : 96

 

Ostatni mecz,w którym oba zespoły przekroczyły setkę był równo cztery lata temu . Jednak jeżeli przez tyle spotkań się nic nie zmieniło i zawsze łaczna suma punktów jest poniżej 192 , to wątpię żeby tym razem było inaczej. Warto zaryzykować jeszcze niższą linię. Ja jednak zostawiłem pewny margines bezpieczeństwa,który uważam,że nie zostanie przekroczony.

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,75.htm#1816740

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Zjednoczone Emiraty Arabskie ( Pro League )

Spotkanie: Sharjah FC - Al Wasl Sports Club

Typ: 1 :t:

Kurs: 2.05

Data: 09.01.2014

Godz: 14.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na czternastą kolejkę rozgrywek Pro League w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W meczu zmierzą się ze sobą Sharjah FC oraz Al Wasl Sports Club.

Sharjah FC rozegrało do tej pory w lidze trzynaście meczy w których zdobyło dwadzieścia trzy punkty po sześciu zwycięstwach, pięciu remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli rozgrywek z bilansem bramkowym 13-11.

Al Wasl Sports Club zdobyło siedemnaście punktów w swoich rozegranych trzynastu meczach po pięciu zwycięstwach, dwóch remisach oraz sześciu porażkach co daje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli, bilans bramek 23-29.

Gospodarze zagrali u siebie siedem meczy zdobywając jedenaście punktów po trzech wygranych, dwóch remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 7-8.

Goście na wyjazdach zdobyli dziewięć punktów w siedmiu meczach po trzech zwycięstwach oraz czterech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 14-19.

Mój typ w tym meczu to jedynka, Sharjah FC gra u siebie dobrze i potrafiło zremisować nawet z dwoma najlepszymi zespołami obecnie w tabeli a Al Wasl Sports Club ostatnio na wyjazdach zawodzą gdzie w trzech ostatnich meczach po za swoim stadionem przegrali wszystkie trzy tracąc w nich aż jedenaście bramek a sami strzelając tylko dwie i w tym meczu też moim zdaniem przegrają z gospodarzami.

 

http://obstawianie.com/ligi-arabskie-vt126811.htm#1817025

 

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Toronto Raptors - Detroit Pistons

Typ: Under 194,5 :n:

Kurs: 2.16

Godz: 01:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

09.01.2014 r. na hali Air Canada Centre miejscowe Toronto Raptors podejmować będzie Detroit Pistons. Nie jest to mecz z najwyższej półki drużyn NBA lecz myślę że jest warty obstawienia. Faworytem spotkania jest Toronto i myślę że poradzą sobie jednak mój typ to suma punktów. Moim zdaniem nie przekroczy ona 195. Raptorsi po kilku dobrych spotkaniach przeżyło falę dwóch spotkań dużo słabszych. Grali co prawda z ciężkimi przeciwnikami. Ba są to kandydaci do zwycięstwa w lidze Indiana Pacers (86:79) oraz Miami Heat (102:97). Szczególnie dzisiejszej nocy Toronto spisało się słabo nie trafiajac nawet 80 punktów. Słabo jeśli chodzi o drużynę NBA. Detroit cały ten sezon ma bardzo słaby. W ostatnich 5 spotkaniach przegrali.... 5 razy. Nie mieli bardzo wymagających rywali. Przegrali dwukrotnie z Washington Wizards, raz z Orlando Magic, Memphis Grizzlies i New York Knicks. Szczególnie słaby mecz i nudny musiał być właśnie z Knicks'ami. Ekipa z Nowego Jorku spisuje się bardzo bardzo słabo w tym sezonie, a przegrała z nimi dzisiejsza drużyna gości 89:85. Ten mecz także odbywał się dzisiaj. Obie ekipy grały dzisiaj,a więc mogą odczuwać lekkie zmęczenie. To może spowodować że ten mecz będzie nudny a do tego będzie w nim mało punktów. Obie ekipy spotykały się od lat. Zazwyczaj w tych spotkaniach padało mało punktów. Oto bilans ostatnich 10 spotkań:

02.04.13 NBA Toronto Raptors Detroit Pistons 98 : 108

30.03.13 NBA Detroit Pistons Toronto Raptors 82 : 99

20.12.12 NBA Toronto Raptors Detroit Pistons 97 : 91

24.11.12 NBA Detroit Pistons Toronto Raptors 91 : 90

13.10.12 NBA Toronto Raptors Detroit Pistons 82 : 75

11.10.12 NBA Detroit Pistons Toronto Raptors 101 : 99

23.04.12 NBA Detroit Pistons Toronto Raptors 76 : 73

11.03.12 NBA Detroit Pistons Toronto Raptors 105 : 86

23.02.12 NBA Toronto Raptors Detroit Pistons 103 : 93

17.03.11 NBA Detroit Pistons Toronto Raptors 107 : 93

Aż w 6 spotkaniach liczba punktów nie przekroczyła 195 punktów. Zastanawiałem się nawet na obniżenie liczby punktów do 190 jednak nie ukrywam że jest to ciężki typ,a w NBA wszystko jest możliwe. O dziwo Detroit to drużyna która zdobywa dużą liczbę punktów w tym sezonie.Ich liczba punktów jak dotąd to 3466, a więc więcej niż np. Indiana Pacers która w konferencji wschodniej jest pierwsza. Myślę że jednak to nie zagra dużej roli w tym spotkaniu i mój typ będzie trafny

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,75.htm#1817031

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, HISZPANIA: Copa del Rey

Spotkanie: Real Sociedad - Villarreal

Typ: 1 :n:

Kurs: 2.30

09.01.2014 19:30

Bukmacher: Unibet

 

W kolejnym spotkaniu w Copa del Rey spotkają się dziś zespołu Realu Sociedad i Villarreal. Baskowie grają w tym roku nadspodziewanie dobrze, zajmują obecnie piąte miejsce w lidze z aspiracjami na wyższą pozycję i grę w eliminacjach Ligi Mistrzów. Goście zajmują tylko jedną pozycję niżej w tabeli i tutaj ciekawa walka się szykuje o to czwarte miejsce. Uwagę trzeba tu zwrócić na formę Sociedad. Ostatnie pięć meczów w lidze to same zwycięstwa, spisują się tak samo dobrze jak Atletico Madryt. Warto też dodać że w ostatnim meczu wygrali z bezpośrednim rywalem w walce o Ligę Mistrzów, Athletic Bilbao. Villarreal również zaczął dobrze ten roku gromiąc na wyjeździe 5:2 Vallecano. Ważne dla gospodarzy jest to, aby mieć choćby minimalną zaliczkę przed rewanżem na El Madrigal. Ogólnie wydaje mi się że Sociedad u siebie powinno sobie poradzić bez większych problemów, potrafią u siebie grać efektownie jak i efektywnie. Trzeba jednak zauważyć iż trener Toral będzie mógł w przeciwieństwie do Arrasate skorzystać ze wszystkich swoich piłkarzy. U gospodarzy nie zagrają na pewno Granero, Ifran i De La Bella.

 

Przypuszczalne składy:

 

Real Sociedad: Bravo - Martinez, Ansotegi, Martinez, Angel - Bergara, Pardo, Castro, Prieto, Griezmann - Seferovic

 

Villarreal: Asenjo - Costa, Dorado, Musacchio, Mario - Aquino, Pina, Trigueros, Perez - Uche, Perbet

 

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,100.htm#1817047

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Tenis- ATP Sydney

Spotkanie: Juan Martin Del Potro-Radek Stepanek

Typ: Radek Stepanek :n:

Kurs: 3,75

Godz: 02:30

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

 

W nocy ze środy na czwartek w pierwszym spotkaniu ćwierćfinału turnieju w Sydney dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Argentyńczykiem- Del Potro i Czechem- Stepankiem. Faworyt bukmacherów oczywisty-5 na świecie zawodnik z Ameryki Południowej. To dlaczego stawiam na Stepanka? Bo coś mi w tym meczu po prostu śmierdzi. Nie byłbym sobą gdybym nie zagrał w stronę Czecha jakichś pieniędzy, bo w moim odczuciu Stepanek wcale nie jest bez szans w tym spotkaniu. No ale może po kolei. Dlaczego czuję wałek w tym spotkaniu? Po pierwsze jakoś dziwne jest to, że panowie grają ze sobą pierwszy ćwierćfinał dnia. Jakoś dawno nie widziałem tego, że "jedynka" turnieju, jaką jest Argentyńczyk zagra jako pierwsza swoje spotkanie w ćwierćfinale. Natomiast meczem dnia, czyli spotkaniem, które zakończy ćwierćfinałowe zmagania jest pojedynek nierozstawionych w tym turnieju Matosevica- zawodnika gospodarzy i Ukraińca Stakhovskyego. No dobra turniej w Australii, ale bądźmy szczerzy, spotkanie najlepsze (przynajmniej ze względów nazwisk i klas zawodników) dajemy na pierwszym miejscu, natomiast główny mecz wieczoru to zawodnik który kilka dni temu dostał baty od Federera przegrywając 1-6, 1-6 i zawodnika, który przebijał się przez kwalifikacje. Dla mnie to po prostu śmieszne. Albo po prostu komuś się już spieszy do Melbourne. Przecież już w następnym tygodniu morderczy turniej wielkoszlemowy Australian Open. Wydaje mi się, że Del Potro może podejść do tego meczu, tak aby go jedynie odbębnić i polecieć już zapoznać się z kortami, na których będzie się być mierzył przez najbliższe dwa tygodnie. No dobra to sobie pogdybałem. A teraz trochę konkretów. W tamtym sezonie Juan przed Australian Open uczestniczył w turnieju pokazowym Kooyong. Ale patrząc na sezon 2012 to grał on również w Sydney. I tak pierwsza runda wolna, druga runda zwycięstwo nad naszym Kubotem i ćwierćfinał niespodziewana porażka z Cypryjczykiem Baghdatisem. Przypadek? No to spójrzmy na 2011 rok i również turniej przed Australian Open. I tak Del Potro występuje w ... turnieju w Sydney. Tutaj w pierwszej rundzie męczarnie z Lopezem i wygrana po 3 tie-breakach i w drugiej rundzie niepodziewana porażka z Mayerem gładko w dwóch setach. Przypadek? Nie wiem, ale mnie osobiście wydaje się, że nie bardzo. Lepiej się przygotować i zaaklimatyzować do turnieju w którym można wygrać grubą kasę i zyskać sporo punktów do rankingu niż męczyć się w podrzędnym turnieju a potem nie wytrzymać kondycyjnie trwającego dwa tygodnie Australian Open, które rozgrywane jest w bardzo wysokich temperaturach. No dobra ale powiedzmy, że to wszystko co napisałem to był przypadek. Del Potro w tamtych latach po prostu był gorszy od swoich przeciwników. Ale to nie znaczy, że z Radkiem to będzie spacerek. W pierwszym spotkaniu tego turnieju, który był również pierwszym w sezonie, Juan Martin odbył męczarnie ze średnim Mahutem wygrywając po 3 setach, i przegrywając pierwszego aż 1-6. Widać forma nie jest jeszcze optymalna. Stepanek rozegrał 3 spotkania w Hopmanie, wygrał 2 z Munozem De La Nava i Raonicem, ulegając jedynie Tsondze. W tym turnieju po 3 setach pokonał Grotha, a następnie bez straty seta Ramosa. Jeszcze jeden powód który mnie zachęca na ten typ to bilans meczy pomiędzy oboma panami. Stepanek wyraźnie nie leży Del Potro, o czym świadczą 3 porażki w 5 rozegranych spotkaniach. Co ciekawsze wszystkie 3 zwycięstwa Stepanka to zwycięstwa na nawierzchni twardej a więc na tej, na które rozegrane zostanie to spotkanie. Jak dla mnie spore value w tym spotkaniu i rzechem byłoby nie zagrać na Radka po takim kursie.

 

http://obstawianie.com/atp-sydney-auckland-vt127123.htm#1817054

 

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Brooklyn Nets vs Golden State Warriors

Typ: (-6 ) 2 :n:

Kurs: 1,98

Godz: 01:30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Spotkanie dwóch drużyn ze znakomitymi passami. No dobra, a tak poważnie 10 zwycięstw Warriors, w tym większość na wyjeździe musi robić wrażenie. Brooklyn po fatalnym starcie, jakby zlapał zwyżkę formy, na dodatek bez kluczowego rozgrywającego Williamsa. Potrafili odnieść 3 wygrane bez niego na parkiecie, jednak dziś jego brak będzie bardziej widoczny. Golden w niesamowitym sztosie, po wygranej w hali mistrzów gładko pokonali Washington i Milwakuee. Pomimo poprawy gry zespołu Kidda nie widzę szans na wygraną gospodarzy w tym meczu. Niesamowity kolektyw gości + mocna ławka, przesądzą o 2 punktach. Nawet "lepsze" Nets nie powinno zagrozić gościom w zwycięstwie. Na takiej fali i luzie Golden jest zdecydowanym faworytem spotkania. Informacja odnośnie Derona jeszcze godzinę temu była, że ma 50% szans na występ, jednak teraz pewne jest, że na pewno w tym spotkaniu nie wystąpi. W tym przypadku szanse na to, że typ zakończy się powodzenia są zdecydowanie większe.

 

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,75.htm#1817090

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: hokej, NHL

09.01.2014 02:00

Spotkanie: Chicago Blackhawks - New York Rangers

Typ: Chicago -1,5 :n:

Kurs: 2,60

buk: william hill

 

Analiza:

W kolejnym swoim meczu hokeiscie Blackhawks podejma Rangersów z Nowego Jorku. w moim odczuciu zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze. Chicago bowiem to jeden z zespołów, ktory w ogolnym rozrachunku bedzie sie liczył w walce o zwyciestwo o Puchar Stanleya. Ze wschodu poza Pingwinami oczywoscie widze spore możliwości w zespole z Montrealu, a na zachodzie poza Chicago to chyba niezniszczalne u siebie Anaheim i San Jose Sharks, ktorym bede kibicował gdy nadejda juz play-offy. Chicago to zespoł, ktory od poczatku sezonu radzi sobie bardzo dobrze i systematycznie punktuje co zaowocowało tym miejscem, ktore zajmuja, czyli w ścisłej czołowce nie tylko konferencji, ale też całej ligi. Po czterdziestu pięciu meczach tylko o dwa punkty ustepuja Kaczorom z Anaheim, a wyprzedzaja Pittsburgh z Crosbym, Malkinem i Kunitzem. Ale wysoka pozycja Chicago wcale mnie nie dziwi. Przez kilka tygodni to oni byli liderami ligi i nie jest wykluczone ze to właśnie oni zakończą sezon zasadniczy z najlepszym dorobkiem punktowym. A mają niemały potencjał. W bramce mają solidnego bramkarza rodem z Kanady Crawforda, świetnego obrońce Keitha. Najlepiej jednak prezentuje sie linia ofensywna gospodarzy która tworzą w pierwszej piątce Sharp, Toews i Słowak Hossa. Kazdy z tych graczy zaliczył juz ponad trzydziesci punktow w klasyfikacji kanadyjskiej, ale, co ciekawe skuteczniejszy jest Amerykanin z drugiej piątki, Kane, ktory z piecdziesięcioma czterema punktami jest gorszy w lidze tylko od Crosy'ego. No i Keith bryluje w lidze pod względem asyst, bo ma ich juz trzydziesci dziewieć, co jest trzecim wynikiem w lidze. Taki kapitał ludzki na tafli powoduje, ze Chicago zdecydowanie wybija sie w ligowej stawce pod względem ilości strzelonych goli - 167 to zdecydowanie najlepszy wynik w lidze. Czym odpowiedziec mogą Rangersi?? Jedynym argumentem jest to ze całkiem nieźle radza sobie na wyjazdach. trzynascie zwyciestw i dzisiec porazek to dobry bilans. Czyzby przeszkadzała im presja własnego lodowiska i własnych kibiców?? Moze tak. Tyle ze w Chicago Blackhawks tylko dwa razy nie potrafili zapunktowac - w zeszłym roku wygrali tu w regulaminowym czasie gry Dallas i Minnesota. Rangers to nieobliczalny zespół bo potrafi spłatać figla, ale też totalnie zawieść. Ostatnio przegrali w Pittsburghu gładko 2-5, by dzien później rozgromić w Toronto Maple Leafs 7-1... Po dwoch dniach podejmowali Columbus i przegrali u siebie po dogrywce 3-4... Granie wiec meczy Rangersów można czasami określic typem loterii, ale nie tym razem. Chicago to bardzo silny zespół, ktory moim zdaniem nie da wiekszych szans przyjezdnym. Ostatnio grajac u siebie przegrali po dogrywce z Sharks wiec beda chcieli sie zrehabilitowac. Rangersi nie sa super mocnym rywalem wiec uważam ze spokojnie ich pokonaja. Stawiam na pewne zwyciestwo gospodarzy 5-2, moze 5-3 i sporo bramek.

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206,125.htm#1817111

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania / Copa del Rey

Real Sociedad vs Villarreal

Typ - Obie druzyny strzela gola :n:

Kurs - 1.67

William Hill

09.01.2014 / 19:30

 

Ostatnio cos dzieje sie z tymi wynikami i gdy gram ten bts to zazwyczaj wciaz brakuje jednego gola aby zapunktowac.

Tak tez bylo wczoraj w meczu Betisu z Bilbao,skonczylo sie 1:0 chociaz juz po 45 minutach powinien byc over 2.5 gola...Kto ogladal ten wie,a kto nie to polecam skrot.

Niestety przemyslenia i analiza nic nie da skoro zawodnicy nie potrafia wykorzystywac setek...

Zawodnikom Bilbao polecam zostanie dluzej na treningu i pocwiczenie sytuacji sam na sam...

Ale ok to bylo wczoraj.

Dzis kolejna porcja Copa del Rey.

Sociedad vs Villarreal to bardzo ciekawie zapowiadajacy sie pojedynek.

O Sociedad juz tu pisalem nie raz,naprawde druzyna,ktora prezentuje dobry poziom na boisku.

Europejskie puchary maja juz z glowy,mieli za ciezka grupe jak sie okazalo i teraz moga skupic sie na CdR i lidze.

W lidze wysokie 5 miejsce i ogromne szanse na CL bo tylko punkt straty do Bilbao.

Ostatnie mecze elegancko,same wygrane - 5:1 z Betisem,4:0 z Algeciras,1:3 z Granada i 2:0 z Bilbao.

 

Villarreal natomiast zajmuje rowniez wysokie miejsce w lidze bo 6,tak wiec tuz za Sociedad,do ktorego traca punkt.

Ostatnie ich mecze to remis 2:2 z Elche,porazka minimalna na Camp Nou z Barca 1:2,wygrana z Elche 1:0,porazka z Sevilla 1:2 i ostatnio pewna wygrana z Rayo wyjazdowa 5:2,co wazne zolta lodz podwodna prowadzila juz 5:0 a do spolki gole strzelali Uche x3 i Perbet x2.

 

Szkoda,ze to nie liga ale i tak zapowiada sie ciekawie.

 

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,100.htm#1817232

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro

9.01.14 / 19:00

Koszykówka, Euroliga

Fenerbahce - Barcelona

Typ: Barcelona AH +7,5 pkt :t:

Kurs: 1,52

Buk: Unibet

 

Dzisiejsza oferta nie jest dla mnie zbyt ciekawa, no ale z braku laku coś postanowiłem jednak wybrać. Druga kolejka fazy TOP16 koszykarskiej Euroligi i bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek tureckiego Fenerbahce z hiszpańską Barceloną. Hiszpanie efektownie zainaugurowali występy w tej fazie rozgrywek pokonując w I kolejce inny turecki zespół, Anadolu Efes 84:65, Fenerbahce z kolei przegrało 82:95 z Olympiakosem, zatem dzisiaj będzie podwójnie zmotywowane do osiągnięcia korzystnego wyniku, ponieważ druga porażka z rzędu byłaby już dosyć niepokojącym sygnałem jeśli chodzi o kwestie dotyczące wywalczenia dalszego awansu. Ciekawostką, o której warto wspomnieć przy okazji dzisiejszego meczu jest fakt, że oba zespoły grały ze sobą w fazie grupowej, dokładniej w grupie A, którą to Turcy wygrali, FCB uplasowało się zaś na 3 pozycji. W bezpośrednich pojedynkach padł remis, w stolicy Katalonii Barca wygrała 94:81, natomiast w Stambule górą było Fenerbahce (75:70). Dzisiaj faworytem bukmacherów są oczywiście Turcy, jednak ja nie skreślałbym hiszpańskiego zespołu. W obecnym sezonie nie zalicza się on może do ścisłych faworytów Euroligi, kłopoty zaczyna mieć nawet w rodzimej ACB gdzie zajmuje aktualnie 4 miejsce, no ale mimo wszystko nadal jest to ekipa, która imponuje bardzo dobrą grą w defensywie jak i przede wszystkim ogromnym doświadczeniem. Fenerbahce to zespół absolutnie w zasięgu Hiszpanów, zwłaszcza, że Turcy również i w lidze nie brylują (również 4 miejsce). W składzie obu ekip jest sporo znaczących nazwisk, jak choćby Kleiza po stronie Turków czy Navarro u Hiszpanów. Pogromu w którymkolwiek kierunku raczej bym się tutaj nie spodziewał. Barca mimo słabszego niż w ubiegłych latach potencjału i ogólnie słabszego sezonu (przynajmniej w tej pierwszej części) nadal pozostaje zespołem niezwykle ogranym, doświadczonym na europejskich parkietach. Większa presja w dzisiejszym meczu będzie ciążyć raczej na Turkach, którzy mają świadomość, że kolejna porażka może mocno skomplikować ich sytuacje w grupie, zwłaszcza, że kandydatów do obsadzenia czterech premiowanych nie brakuje. O presję po stronie FCB bym się raczej nie martwił, oni dziś mogą wygrać, ale nie muszą. Ostatni wypad do Stambułu zakończył się wprawdzie ich porażką 70:75, jednak tamten mecz od początku im się nie układał, trzy przegrane kwarty, dopiero w ostatniej zmniejszyli straty gdy wynik i tak był już rozstrzygnięty. Myślę, że dziś wyciągną wnioski z tamtej porażki i od samego początku zagrają rozważnie, nie dając rozrzucać się gospodarzom, a im dalej w mecz tym Hiszpanie powinni mieć większą szansę przechylić losy spotkania na swoją korzyść.

 

http://obstawianie.com/euroliga-2013-14-vt126548,25.htm#1817243

 

:plus: 52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Copa Del Rey

Spotkanie: Real Sociedad - Villarreal

Typ: 1 (1 połowa) :n:

Kurs: 2,91

Data i godzina: 09.01.2014 19:30

Bukmacher: ComeOn

Analiza:

Zapraszam na spotkanie w Copa Del Rey pomiędzy Realem Sociedad a Villarrealem. W 1/8 Pucharu Króla zapowiada się nam bardzo ciekawe widowisko, na przeciw siebie staną bardzo dobrze prezentujące się w tym sezonie drużyny, które w lidze hiszpańskiej zajmują bardzo wysokie 5 i 6 miejsce dzieli ich po 18 kolejkach tylko 1 punkt. Spotkanie zostanie rozegranie na stadionie w Sociedad na tamtejszym Estadio Anoeta. Tak na prawdę przed nami ekscytujący 3 mecz, bo teraz zmierzą się w Copa Del Rey a za cztery dni dojdzie do spotaknia w lidze ale tym razem spotkanie to będzie rozgrywane w Villareal, następnie 16 stycznia rewanżowe spotkanie w Pucharze Króla gdzie gospodarzem będzie także Villareal. Ciężko znaleźć foworyta tego meczu z jeden strony Real Sociedad przegrał na swoim terenie tylko jeden z ostatnich 10 meczy notujac imponujacy bilans 6-3-1, z drugiej zaś strony Villareal w ostatnich 5 meczach wyjazdowych zanotował 4 zwycięstwa i tylko 1 porażkę. Wzajemne spotaknia w troche lepszym świetle i większe szanse dają gościom, ale Sociedad nie podda się bez walki, będzie to raczej spotaknie z co najmniej 3 golami, obie drużyny w lidze hiszpańskiej mają średnią około dwóch goli strzelonych i ciut powyżej jednego gola przepuszczonego. Myślę, że będzie to wyrównane spotkanie a wygraną może przesądzić jedna bramka. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:30.

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,100.htm#1817254

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROSJA: KHL 09.01.2014 16:00

Niznekamsk - Lev Praga

Typ:2 :t:

Kurs:2,15

Stawka:6/10

Bukmacher:Expekt

 

Dzisiejszego dnia cała Ekipa KHL rozgrywa swoje mecze, z pośród nich wszystkich wybrałem ciekawe spotkanie między Petrochemisist a Lev Praga. Gospodarze to ekipa która w tym sezonie nie spisuje się ciekawie zajmują dwunastą lokatę konferencji Wschodniej a na swoim koncie mają 44 oczka. Ta liczba punktów nie daje im już zbytniej szansy na to aby zagrali w grupie mistrzowskiej, oni zagrają w tej która będzie mistrzem jeśli utrzyma się w lidze. Ostatnie mecze gospodarzy nie wyglądały kolorowo, cztery porażki w czym jedną odnieśli dopiero po dogrywce z Rygą, i zwycięstwo z Slovanem które wywalczyli dopiero po dogrywce, aczkolwiek nie był to imponujący mecz zarówno ekipa gości i gospodarzy grała nieskutecznie. Lev natomiast to ekipa z czwartego miejsca konferencji zachodniej, mają na swoim koncie 72 oczka tak samo jak Ryga i zawzięcie walczą o pozycję w lidze mimo iż maja 13 oczek przewagi nad strefą spadkową to nie sądze by na tym etapie rozgrywek będą popełniać błędy, ich ostatni mecz z UFA był bezbłędny, nie dali gospodarzom szans na to by urwali im jakieś punkty, w tamtym meczu typowałem własnie że to gospodarze wygrają ale teraz widzę że Lev Praga nie traci formy, mimo iż ostatnio mieli lekką wtopę z Magni to teraz odrabiają punkty. W dzisiejszym meczu zanotowano okropne spadki kursów co mnie nie dziwi, na początku faworyzowano gospodarzy aczkolwiek po ostatnim spotkaniu nie daję im najmniejszych szans na wygraną. Jak będzie, dowiemy się niedługo.

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979,50.htm#1817257

 

:plus: 115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Puchar Włoch - 1/8 finału



9.01.2013 g. 21:00

6mOKRmoh-Aevlmf0C.pngUdinese Calcio vs. Inter Mediolan 4f8shLTc-xzWhlzJJ.png

 

Typ: Inter over 1.5 gola / 2,34 / Betsson :n:

 

Na dzisiaj wybrałem spotkanie 1/8 finału Włoch pomiędzy Udinese i Interem :)) Stawiam w tym meczu na gości i to, że strzelą 2 gole w tym spotkaniu :ok: W ostatni weekend oba kluby zaprezentowało się bardzo przeciętnie w swoich starciach ligowych :bz: Inter po bezbarwnej grze przegrał w Rzymie z Lazio 0-1, a Udinese po katastrofalnym meczu przegrało u siebie z Veroną 1-3. Postawa Udinese w tym sezonie, a zwłaszcza w ostatnich tygodniach to dramat :)) 4 porażki w 5 ostatnich meczach na swoim stadionie mówią wszystko :bz: Ostatnio 1-3 z Veroną, wcześniej 0-2 z Torino, które raczej są postrzegane jako drużyny własnego boiska. Zaledwie 13. miejsce w lidze i tylko 6 punktów przewagi nad strefą spadkową :/ Udinese chyba bardziej musi się skupić na lidze niż na Pucharze, w którym szanse zwycięstwa i tak ma znikome przy prezentowanej formie, a dodatkowe mecze to tylko kolejne obciążenia dla wąskiej kadry :bz: Inter też jako najważniejszy cel uznaje awans do LM, ale nie sądzę, aby tak łatwo odpuścili Coppa Italia :(( Nowy właściciel z pewnością chciałby rozpocząć rządy od zdobycia jakiegoś trofeum i dzisiaj Inter słusznie uważany jest za faworyta w tym starciu ;) Do tej pory te ekipy spotkały się w Pucharze Włoch 3-krotnie, ale zawsze w formule 2-meczowej :)) Teraz o awansie do 1/4 finału zadecyduje jedno spotkanie rozegrane w Udine. W tym wcześniejszych meczach pucharowych Inter zanotowało w Udine następujące rezultaty: 2-2, 0-0 i 1-2 :)) Warto jednak dodać, że tylko ostatnie spotkanie było meczem nr 2, gdzie decydowały się losy awansu i był to rok 2001, czyli dawno temu. Dzisiaj Inter prezentuje się o wiele lepiej niż Udinese, które przechodzi wyraźny kryzys :bz: Brak Muriela, jednego z najlepszych atakujących też jest widoczny. Nie wiadomo czy dzisiaj zagra Di Natale, który musi być w zespole w meczach ligowych, aby tam pomagać w ciułaniu punktów. Inter wygrał już w tym sezonie na stadionie Udinese 3-0, prowadząc już po 30 minutach 2-0 ;) Moim zdaniem powinni również dzisiaj strzelić 2 gole i pewnie awansować do 1/4 finału :))

 

http://obstawianie.com/puchar-wloch-vt117686.htm#1817256

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Traktor Chelyabinsk – Dinamo Riga

Typ: over 4.5 :t:

Kurs: 2.11

Buk: Pinnacle

Godz. 14:00

Analiza:

Przed nami jeszcze kilka spotkań sezonu zasadniczego ale już teraz jest to dla wielu ekip ważny moment sezonu w którym decydując się losy gry w play-offach.

Zespół gospodarzy Traktor ma duże problemy w tym sezonie a przecież rok temu był finalistą rozgrywek. Obecnie na Wschodzie zajmuje ostatnie ósme miejsce premiowane grą w fazie pucharowej o mistrzostwo. Walka o czołową ósemkę jest zacięta a walce liczą się jeszcze dwa zespoły debiutant Vladivostok który traci tylko trzy oczka oraz Omsk ze stratą pięciu oczek czyli w hokeju to prawie nic. Wicemistrz kraju ma w tym sezonie takie zastoje w grze ma dobrą serię spotkań jak i złą. Aktualnie są w serii domowej którą rozpoczęli od porażki z Lev Praga 2:3, na szczęście następnie przyszły dwa zwycięstwa ze Slovanem 2:1 i ostatnio w prestiżowym pojedynku z CSKA. Na własnej tafli średnio jak do tej pory wypadają a nawet można powiedzieć że na ten zespołu jest to bardzo słaby wynik 11 zwycięstw przy dwóch mniej porażkach.

Dinamo Riga to przedstawiciel Zachodu gdzie zajmuje wysokie piąte miejsce i raczej wypadnięcie z ósemki im nie grozi. Jest to całkiem inny zespół patrząc w perspektywie poprzedniego sezonu który zakończyli na ostatnim miejscu w każdym calu są lepsi. Na wyjazdach bardzo przyzwoity wynik 12-9, bramki 50:47 i jak już gdzieś są overowi to właśnie na wyjazdach. Dwutygodniowa przerwa która rozpoczęła się w połowie grudnia źle na nich podziałała wygrali tylko raz i to po dogrywce ze słabym Niznekamsk po za tym cztery porażki. Wątpię by dziś udało im się już złapać właściwy rytm zagrają zapewne odważniej bo po tym spotkaniu czeka ich kolejna kilkudniowa przerwa a trzeba poprawić ten niedobry bilans ostatnio.

Widać po kursach i liniach startowych że raczej powinniśmy zaliczyć to stracie do underowych jak jednak skuszę się na tą zaproponowaną overową linię po takim kursie. Gospodarze są podbudowani na pewno ostatnim zwycięstwem i cały czas muszą zaciekle szukać punktów. Przyjezdni tak jak wspomniałem są na razie w dobrej sytuacji. Dobrym prognostykiem jest to że Dynamo w meczach z tymi utytułowanymi rywalami a nie ma co ukrywać Traktor mimo swoich problemów takim zespołem na pewno jest grali dość żywo – ostatnio 6:2 z Magni, 4:3 z Ufą, 6:4 z Petersburgiem, 4:5 z Astaną, 5:2 z Omskiem, 4:3 z CSKA czy jeszcze raz z Petersburgiem 4:3, te wyniki mówią same za siebie. Dziś na rozkładzie kolejny mocny rywal a wiec może powtórka.

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979,50.htm#1817260

 

:plus: 111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Copa Del Rey, godz. 21:30

Spotkanie: Real M. - Osasuna

Typ: Real M. (HA 0: 3) 1 :n:

Kurs: 2,15

Buk: ComeOn

 

 

Analiza:

 

Dzisiaj kolejne mecze w Copa del Rey. Z oferty wybrałem spotkanie Realu Madryt z Osasuną.Faworytem tego meczu jest bez wątpienia zespół gospodarzy.Real w tym sezonie jak do tej pory spisuje się dobrze.Wygrał bez największego problemu grupę w LM, trochę gorzej w Primera Division gdzie po 18 kolejkach zajmują 3 lokatę ze stratą 5 punktów do liderujących zespołów Barcelona i Atletico M. Dzisiaj przyjdzie im się jednak w Pucharze Króla. Mają już za sobą dwumecz z 3 ligowym Olimpic Xativa, gdzie mieli dość trudną przeprawę remisując bezbramkowo na wyjeździe oraz wygrywając 2:0 na Santiago Bernabeu. Trzeba jednak dodać że wystąpiły głownie rezerwy. Jak już wspomniałem Real gra dość dobrze.Świadczyć może o tym chociażby taki fakt że nie przegrali od października, ulegając wtedy Barcelonie na Camp Nou. Ogólnie w całym sezonie przegrali tylko dwa spotkania, mecz o której wspomniałem i mecz derbowy z Atletico Madryt.W 29 meczach obecnego sezonu wygrali aż 23 razy, notując do tego 4 remisy. Real posiada na prawdę wielką siłę ofensywną gdyż strzelili w tym sezonie już 84 bramki co daje średnio prawie 3 gole strzelone na mecz.Do tego stracili 26 bramek,a więc prawie gol stracony na mecz. Powiem jeszcze jak spisują się na Santiago Bernabeu bo to jest godne uwagi.Wygrali 13 z 14 spotkań, przegrywając tylko z Atletico M. do tego fantastyczny bilans bramkowy 49:10 mówi samo za siebie, co daje średnio ponad 4 strzelone bramki w meczu przez Real. Teraz powiem o składzie na dzisiejszy mecz. Trener Ancelotti poinformował że powołani są wszyscy zawodnicy którzy byli powoływani na ostatni mecz z Celtą Vigo, a od pierwszej minuty zagra na pewno Bale, jedynym wyjątkiem to brak w kadrze Xabiego Alonso który ma problemy z uchem. Natomiast wszyscy pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera. Przejdę teraz do gości. Osasuna w lidze dopiero na 15 miejscu z przewagą 2 punktów nad strefą spadkową z bilansem 5-3-10 i 15:28. Widzimy zatem że grają słabo. Chociaż mają obecnie serię 5 meczów bez porażki. W poprzedniej rundzie Copa del Rey grali z Malagą którą dość niespodziewanie odprawili po remisie na wyjeździe 3:3 oraz u siebie 1:1. Poza tym powiem że Osasuną na wyjazdach gra słabo 2-1-6 do tego w bramkach 6:17. A teraz to co najważniejsze o gościach. W składzie zabraknie kilku ważnych piłkarzy. Kontuzjowani są pomocnicy Sio 9/0 i Armeteros 14/2 oraz napastnicy Manuel 12/0 i Nino 0/0. Natomiast trener nie powołał na to spotkanie obrońców Lolo 11/0 i Echaide 0/0 oraz nie zagra dwóch napastników: A.Nunez 6/0 i Lobato 0/0. Dodam od razu że Javi Gracia ma do dyspozycji tylko jednego napastnika O.Rierę 17/7. Wspomnę również że dla trenera gości sukcesem był awans do tej rundy i dzisiejsza gra z Realem. Na konferencji wspomniał że są dla niego ważne najbliższe mecze w lidze, zwłaszcza ten za 3 dni gdzie zagrają z ostatnim zespołem ligi Betisem. Także bardzo ważne 3 punkty w kontekście walki o utrzymanie. Myślę zatem że trener również oszczędzi kilku kluczowych graczy. A skład będzie głównie rezerowy. Jeśli chodzi o H2H jest na nie korzyść przyjezdnych którzy nie wygrali na Santiago Bernabeu od 2004 roku, przegrywając 6 ostatnich meczy. Podsumowując Real gra dobrze, świetnie w ataku strzelając bardzo dużo bramek. Na własnym stadionie grają wyśmienicie i bardzo skutecznie, dzisiaj do tego w pełnym składzie chociaż będą pewnie jakieś roszady ale mając taką ławkę nic w grze zespołu nie zmieni. Do tego słaba dyspozycja Osasuny w tym sezonie , kilka osłabień w zespole na ten mecz, bardzo ważne spotkanie z 3 dni w lidze i bardzo niekorzystny H2H. To wszystko przemawia za dzisiejszą wysoką wygraną Realu. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,100.htm#1817319

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/liga-norweska-2013-2014-vt126142.htm#1817322

 

 

Dyscyplina:Hokej NORWEGIA: Eliteserien

Spotkanie: Lorenskog - Vålerenga

Typ: 2 :n:

Kurs:2,50

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Godzina Rozpoczecia 19.00

 

 

Dzisiaj o godzinie 19.00 rozpocznie sie mecz 31 kolejki pomiedzy Lorenskog - Vålerenga.Druzyna gospodarzy po 30 kolejkach zajmuje 6 miejsce w lidze z dorobkiem 40 punktow i bilansem 18 zwyciestw 2 zwyciestw po dogrywce 2 porazek po dogrywce i 8 porazkami ,bilansem bramkowym 122:84.Natomiast Druzyna gosci zajmuje 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 69 punktow i bilansem 21 zwyciestw 2 zwyciestw po dogrywce 2 porazek po dogrywce i 5 porazek.Bilans bramkowy 136:66 druzyna ta stracila najmniej goli w lidze i strzelila najwiecej.Niewiem czemu jest taki kurs na faworytow tego meczu .Moj typ to wygrana Vålerengany

 

Ostatnie 3 mecze pomiedzy tymi druzynami:

Lorenskog Vålerenga 3 : 2

Vålerenga Lorenskog 3 : 2

Vålerenga Lorenskog 3 : 4

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: piłka ręczna, eliminacje MŚ

spotkanie: Szwajcaria - Słowenia

typ: Szwajcaria (+3,5) :n:

kurs: 2,00

godz: 20:00

bukmacher: marathonbet

analiza:

przed nami mecz 5. kolejki spotkań w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2015 w grupie 3. Do rywalizacji staja dwa zespoły prezentujące do tej pory zbliżony poziom, a mianowicie Szwajcaria oraz Słowenia. Gospodarze tego spotkania w tych eliminacjach odnieśli jedno zwycięstwo z Luksemburgiem 32:23, zremisowali z Ukrainą 34:34 oraz ponieśli porażki z Ukrainą 32:31 i Słowenią 33:30. Słoweńcy po zajeciu 4. miejsca na ubiegłorocznych MŚ wyraźnie spuścili z tonu wygrali co prawda dwa razy z Luksemburgiem i Szwajcarią, ale ponieśli również porażkę z Ukrainą. Szwajcarzy w ostatnim czasie sprawiają widoczne problemy teoretycznie lepszym drużynom, ale na razie nie stać ich na zwycięstwo. Sądzę, że w spotkaniu ze Słowenią będzie tak samo i ulegną nieznacznie.

 

http://obstawianie.com/reprezentacje-vt125620.htm#1817328

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukkaz

Dyscyplina: Piłka Nożna – Copa del Rey 2013/2014

Spotkania: Real Sociedad – Villarreal Co wydarzy się PIERWSZE w pierwszych 5 minutach? 00:00 - 04:59

Typy: ZERO (bez bramki, kartki, rzutu rożnego oraz rzutu karnego) :t:

Kurs: 1,91

Buk: William Hill

Data i godzina: 09.01.2014 19:30

Stawka: 4/10

 

Real Sociedad i Villarreal to drużyny, które zajmują kolejno piąte oraz szóste miejsce w ligowej hierarchii. Tylko jeden punkt dzieli obie ekipy, które w ciągu tygodnia rozegrają ze sobą trzy bezpośrednie spotkania – dwa w Pucharze Króla oraz spotkanie w Primiera Divison.

 

Obie ekipy zaczynały swoja przygodę z Pucharem od 1/16 finału. Real Sociedad zremisował na wyjeździe 1:1 oraz wygrał u siebie 4:0 z obecnie dwunastą drużyną Grupy 4 Segunda Division B zespołem Algeciras. Villarreal zremisował na własnym obiekcie 2:2 oraz wygrał na wyjeździe 1:0 z obecnie szesnasta drużyną Primiera Division zespołem Elche.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się na Estadio Anoeta w San Sebastian. Na własnym obiekcie Baskowie rozegrali 9 spotkań ligowych – sześciokrotnie zwyciężali (w tym pięciokrotnie z rzędu), dwukrotnie remisowali oraz przegrali z Atletico Madryt. Historia spotkań jest jednak niekorzystna dla Basków – tylko 2 z ostatnich 10 spotkań domowych rozgrywanym przeciw Villarreal kończyło się ich zwycięstwem, a aż 4 spotkania kończyły się zwycięstwem gości.

 

Obydwie ekipy rozegrały 18 ligowych spotkań, których 11 z nich kończył się trzema bramkami lub więcej, natomiast siedem z nich kończyło się wynikami bezbramkowymi, jedno lub dwubramkowymi.

 

Przyjrzyjmy się sytuacji kadrowej Realu Sociedad. Estaban Granero (3 występy/0 bramek w tym sezonie) we wrześniu doznał kontuzji więzadła krzyżowego przedniego. Pojawiła się informacja o jego powrocie do treningów, jednak wypożyczony z QPR pomocnik wróci do gry dopiero na wiosnę. Diego Ifran (napastnik, 0/0) wrócił do treningów po tym jak w lipcu ubiegłego roku nabawił się kontuzji więzadła krzyżowego przedniego. Liassine Betaiba Cadamuro (obrońca, 4/0) leczy noworoczną kontuzję kostki. David Zurutuza (pomocnik, 12/0) na dniach powinien być dostępny dla trenera po odbytej kontuzji kolana. Dani Estrada (obrońca, 3/0) po kontuzji stopy również wrócił do treningów. Alberto De la Bella (obrońca, 11/1) wrócił do treningów po kontuzji stopy.

 

Villareal również jest osłabione kontuzjami kilku graczy. Cani (pomocnik, 15/2) ze względu na kontuzję kolana jest wyłączony z gry na najbliższe mecze z Baskami. Jérémy Perbet (napastnik, 11/5) nabawił się kontuzji palca i jego występy w nadchodzących spotkaniach są wielkim znakiem zapytania. Zdobywca 2 bramek w wygranym 5:2 meczu Basków z Rayo Vallecano powinien raczej pojawić się na boisku w roli jokera. Jose Dorado (obrońca 11/0) opuścił plac gry w 56. minucie meczu z Rayo. Jego występ w nadchodzącym spotkaniu będzie do końca niewiadomą. Hernan Perez (pomocnik 12/1) zszedł z boiska jeszcze wcześniej niż Dorado, bowiem już w drugiej minucie drugiej połowy – z powodu kontuzji pleców czeka go pauza przez najbliższy tydzień. Pablo Iniguez (obrońca, 3/0) leczy noworoczną kontuzje pachwiny. Grono nieobecnych zamyka Francisco Farinos, który leczy przewlekła kontuzję ścięgna Achillesa.

 

Reasumując, trzy czynniki przemawiają na rzecz „zera”. Po pierwsze - osłabienia w obu ekipach, zarówno w ofensywie jak i defensywie. Po drugie – fakt, iż obie ekipy na półmetku sezonu dzieli tylko punkt świadczy o tym, iż będzie to starcie dwóch równorzędnych rywali. Po trzecie – historia spotkań pokazuje nam, iż pojedynki na linii San Sebastian – Villarreal były najczęściej spotkaniami nierozstrzygniętymi.

 

Tam gdzie mamy pojedynek równych ekip i jednakowo osłabionych tak szukam szansy na „nudne” pierwsze pięć minut. Sądzę, że pierwsze minuty każdego ze spotkań będą czasem na zapoznanie się z dyspozycja dnia przeciwnika. Obie ekipy zagrają ze są co najmniej 270 minut w ciągu 7 dni, więc na strzelanie bramek czy akcje ofensywno-zaczepne przyjdzie odpowiedni czas.

 

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,100.htm#1817354

 

:plus: 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Puchar Hiszpanii)

Mecz: Real Sociedad - Villarreal

Typ: liczba bramek w meczu – over 3,5 :n:

Kurs: 3,25

Bukmacher: WilliamHill

Data: 09.01.2014 godz: 19:30

 

Analiza:

 

W kolejnym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Króla spotkają się Real Sociedad i Villarreal. Obie ekipy dobrze rozpoczęły nowy rok, gospodarze wygrali derby Kraju Basków i łącznie mogą się pochwalić już czterema zwycięstwami z rzędu we wszystkich rozgrywkach. Z kolei piłkarze Żółtych Łodzi Podwodnych rozbili na wyjeździe Rayo Vallecano aż 5:2. Te wyniki zwiastują dziś duże emocje, tym bardziej że Baskowie są drużyną bardzo mocną na własnym boisku, gdzie w dziewięciu meczach ligowych strzelili już 23 gole, a z kolei Villarreal bardzo dobre spisuje się na wyjazdach, w lidze z dziewięciu spotkań wygrał aż pięć aplikując przy tym rywalom szesnaście bramek.

Mamy zatem dwa zespoły w dobrej formie, bardzo mocne w grze do przodu, z kilkoma klasowymi graczami ofensywnymi w składzie, że wymienię takie nazwiska jak Vela, Griezman, Agirretxe w drużynie gospodarzy, a w Villarreal wysoką formę zasygnalizowali ostatnio Uche i Perbet. Ale ważne jest to że oba zespoły preferują piłkę ofensywną, lubią prowadzić szybkie, zespołowe akcje i stwarzają sobie w każdym meczu sporo sytuacji strzeleckich.

Jeśli skuteczność dziś dopisze to powinniśmy zobaczyć ciekawe widowisko z dużą liczbą bramek, myślę że warto spróbować nawet gry na over 3,5 gola. Do tej pory w 1/8 finału Pucharu Króla mieliśmy dość niskie wyniki (poza oczywiście Barceloną) i chyba dzisiaj pora na ostrzejsze strzelanie.

 

 

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,100.htm#1817362

 

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nozna Puchar Wloch

Spotkanie: Udinese - Inter

Data: 09.01.2014 godz. 21:00

Typ: Inter Mediolan strzeli w obu polowach - TAK :n:

Kurs: 3.50

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza:Dzisiaj o godzinie 21:00 na stadionie Friuli miejscowe Udinese podejmie Inter mediolan w ramach 1/8 finalu pucharu wloch.Gospodarze jesli chodzi o puchar wloch zaczynaja swoja przygode wlasnie od tego meczu w przeciwienstwie do gosci ktorzy grali juz od 1/32 i pokonali w tej rundzie zespol Cittadelli 4:0 na san siro,pozniej rozprawili sie 3:2 z druzyna Trapani takze grajac u siebie.Faworytem wedlug bukmacherow jest inter mysle ze dlatego iz udinese nie gra ostatnio najlepiej w lidze.Ostatnie 5 meczy godpodarzy to tylko jedna wygrana na wyjezdzie 2:1 z przedostatnia druzyna w tabeli i az 10 straconych bramek.Ostatni mecz to porazka u siebie az 1:3 z verona.Goscie przystapia do dzisiejszego meczu takze po porazce ale na wyjezdzie z lazio 1:0 przyczym gola stracili dopiero w koncowce spotkania.Ostatni mecz obu klubow odbyl sie 3 listopada zeszlego roku byl to mecz ligowy i udinese przegralo grajac u siebie 0:3.Mysle ze dzis inter mimo iz jest to mecz na remis to jednak wykorzysta slabsza forme udinese i zdobedzie gola w obu polowach i tym samym byc moze wygra i zmaze plame po przegranej z lazio rzym.Kurs naprawde na ten typ jest ladny i glownie on mnie kusi aby postawic taki typ.

 

http://obstawianie.com/puchar-wloch-vt117686,25.htm#1817408

 

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla

Spotkanie: Real Madryt - Osasuna

Typ: Gospodarze wygrają do zera :t:

Kurs: 1.95

Buk: Expekt

Data: 10.01.2014 - 21:30

 

Rozgrywki Pucharu Króla w Hiszpanii. Zawodników Realu Madryt czeka kolejne starcie z Osasuną w ciągu miesiąca, a za tydzień będzie jeszcze rewanż. W lidze Real z nimi stracił punkty na wyjeździe, remisując 2:2 po słabym meczu gdzie musieli przez większość grać w 10 zawodników. Teraz Królewscy na pewno jeszcze bardziej będą zmobilizowani, a druga sprawa to niezlekceważą rywala. Myślę, też, że będą chcieli sobie zapewnić awans już w tym meczu, aby przy tak napiętym terminarzu w styczniu nie trzeba było grać każdego meczu w najmocniejszym składzie. Z Celtą Real nie zachwycił, wygrał 3:0 ale tak samo spokojnie mógł stracić bramkę, a nawet powinien. Jednak to pierwszy meczu tego roku, liczę, że już w tym drugim będzie dużo lepiej. Na pewno gospodarze wystąpią w bardzo mocnym składzie: Casillas - Arbeloa , Nacho, Ramos ( Pepe) , Carvajal ( Marcelo ) - Illaramendi, Modric, Ronaldo, Bale, Jese ( Isco ) - Benzema ( Morata ). Przede wszystkim liczę na zachowanie czystego konta, dla Ikera byłby to także świetny prezent z okazji urodzin dziecka. Real ma wszystkie argumenty po swojej stronie, pytanie tylko czy zobaczymy skoncentrowany Real przez 90 minut, czy rozkojarzony dający wiele sytuacji rywalom. Jakoś dzisiaj najbardziej realne wydaje mi się 2:0 lub 3:0 dla Królewskich.

 

http://obstawianie.com/copa-del-rey-vt117693,100.htm#1817410

 

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...