Skocz do zawartości

Turniej w Abu Dhabi!


Torbik16

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Tenis



Spotkanie: Ferrer D. - Wawrinka S.

Typ: Wygra mecz - Ferrer D.

Kurs: 1,89

Godz: 14:00

Bukmacher: Marathonbet

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 14:00 czasu polskiego w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dojdzie do bardzo ciekawego i zaciętego spotkania pomiędzy Davidem Ferrerem, a Stanislawem Wawrinką którzy już w ostatnim wielkim szlemie zagrali bardzo dobre zawody i pokazali, że potrafią walczyć i wygrywać z najlepszymi. Ostatni mecz pomiędzy tymi zawodnikami został rozegrany 8 listopada 2013 roku i lepszy wtedy okazał się Stanisław który wygrał 1-2. W ostatnich pięciu meczach jest wynik również korzystniejszy dla Szwajcara 2-3 ale myślę, że w dzisiejszym pokazowym meczu z Abu Dhabi lepszy okaże się Hiszpan. Myślę, że David w dzisiejszym spotkaniu zagra na miarę swoich możliwości i pokaże, że już w tym okresie jest przygotowany do kolejnych turniejów oraz wielkich szlemów na których chce walczyć o zwycięstwa. Kurs na wygraną Ferrera w tym turnieju jest 15,0, natomiast na Stanisława największy czyli 19,0 ale myślę, że to nie będzie nam w niczym przeszkadzać i obejrzymy dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy tymi dwoma jakże znakomitymi graczami w czołowej ósemki! Początek spotkania o 14:00 w Polsat Sport!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis



Spotkanie: Wawrinka S. - Murray A.

Typ: Wygra mecz - Murray A.

Kurs: 1,80

Godz: 9:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Oglądając dzisiejsze spotkanie Stanisława Wawrinki z Davidem Ferrerem nie byłem zbytnio zaskoczony, że Szwajcar jest bez szans chodź w pewnym momencie miał serwis po zwycięstwo seta, a jednak to Hiszpan potrafił go odłamać, wygrać swoje dwa podania i ponownie przełamać przeciwnika. Jutro Szwajcar stanie naprzeciw równie znakomitemu tenisiście jakim jest Andy Murray czyli obecnie czwarta rakieta na świecie. Jedynym plusem jaki moim zdaniem przemawia właśnie za nim jest to, że Andy wraca dopiero po trzymiesięcznej przerwie na leczenie kontuzji kręgosłupa i myślę, że jutro to Szkot okaże się lepszy w tym pojedynku gdyż już nie raz potrafił wznosić się na wyżyny swoich możliwości, a jeśli chce osiągnąć coś na zbliżającym się Australian Open to musi jutro wygrać i pokazać, że dobrze przepracował rehabilitację i wraca na korty aby walczyć o jak najwyższe cele. Wawrinka dzisiaj zagrał naprawdę troszkę dziecinie przeciwko swojemu przeciwnikowi i mi w głowie przemawia to, że myśli on już o wyjeździe do ZEA gdzie zmierzy się z Rafaelem Nadalem i ten turniej pokazowy totalnie odpuszcza. Kursy lecą właśnie na Szwajcara ale myślę, że jest to tylko zmyłka bukmacherów. Szkot zagra jutro na miarę swoich możliwości i pewnie pokona Stanisława 0-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...