Jump to content

Prezent Swiateczny


bobi21
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich mam takie pytanie/prosbe do wszystkich miałby ktos poratowac bonem do Bet-at-home z grudnia, wiem ze była promocja i kazdy dostał i moze ktos miał wiecej niz jeden byłby,m bardzo wdzięczny gdyby ktos mnie zaskoczył i wysyłał PW z bonem :D Pozdrawiam i wesołych świtą

Link to comment
Share on other sites


Guest kubalfc

no takim prezentem świątecznym, to nikt by nie pogardził... a miło byłoby pograć sobie boxing day w czwartek... Ehhh... Może jakiś Mikołaj spełni marzenie? :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Profesor10

wiecie jaka sprawa? gówno dostaniecie cebulasy w tym temacie :fp: trochę ogaru, temat gdzie rozdają bony jest w innym dziale, tutaj tylko się ośmieszanie :bz:

 

Sorry, ale nie lubie świąt %-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...