Skocz do zawartości

[Zamknięty] Challangery 2014


JokerPila

Rekomendowane odpowiedzi

Tenis Challenger Montevideo
19.11 22:00
Arguello - Bourgue
typ: 2-0
1,83
Bet365
Analiza
II runda turnieju w Urugwaju, Argentynczyk, Arguello spotka sie z Francuzem, Bourgue.
Facundo to typowy ziemniak, praktycznie nie grajacy na innych nawierzchniach. Facundo ostatnimi czasy notuje bardzo dobre wyniki, w czterech ostatnich challengerach 3 krotnie osiagnal cwiercfinał i raz był w polfinale. Francuz nie radzi sobie tak dobrze, w ogole w ostatnim czasie probował swoich sil raczej w itfach, rowniez bez wiekszego powodzenia, gdyz w trzech turniejach wygral zaledwie jedno spotkanie. Tu po ciezkiej walce ogral innego Argentynczyka, Kickera, porownujac go jednak do dzisiejszego przeciwnika, to zawodnik co najmniej o klase gorszy. Facundo powinien kontynuowac dzis swoja dobra serie i zrewanzowac sie Francuzowi za porazke z wrzesnia tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER - SINGIEL: Lima (Peru)
Spotkanie: Michael LINZER - Roberto Carballes Baena
Typ: 0 - 2
Kurs: 1.65
Godzina: 00:00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie tenisowe w 1/8 finału na nawierzchni ziemnej w Peru pomiędzy Linzerem z Austrii a Hiszpanem Carballes Baena. Osobiście obstawiam dość łatwe i szybkie spotkanie dla 21 letniego Roberto, który prezentuje przynajmniej dwie klasy lepszy tenis od starszego o 4 lata Michaela. Oboje maja już 1/16 za sobą gdzie oboje dość łatwo pokonali swoich słabych rywali po 2:0. Ale tym razem za kilka minut rozstawiony z numerem 4 w turnieju Hiszpan, grający bardzo ładny i szybki tenis w dwóch setach rozprawi się z Linzerem. Oglądałem kilka spotkań chłopaka z Półwyspu Iberyjskiego i stwierdzam ze w następnym roku spokojnie wskoczy do pierwszej setki ATP by walczyć z najlepszymi. Nie ma czego szukać 524 rakieta tenisa a młodym utalentowanym Roberto. Gładko i pewnie. Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis Challenger Lima
20.11 17:00
Christian Garin - F. De Paula
typ: 1
1,45
Unibet
Analiza
Kolejne spotkania II rundy challengera w Limie już jutro, a w jednym z nich nadzieja Chilijskiego tenisa, Christian Garin spotka sie z reprezentantem Brazylii, De Paulą. Uwazam, ze bukmacherzy powinni w tym spotkaniu bardziej faworyzowac Garina. Christian w pierwszym meczu po wyczerpujacym spotkaniu pokonal solidnego ziemniaka, Andreozziego. Trzeba przyznac ze w ostatnim czasie losowal on pechowo, ostatnie dwa challengery to porazki w I rundach, wlasnie ze wspomnianym Andreozzim oraz Souzą. Tu pokonał Argentynczyka, widac, ze wyciagnal wnioski z ostatniej porazki i znajduje sie w niezlej dyspozycji. To powinno bez problemu wystarczyc na De Paule, który w ostatnim czasie gra bardzo slabo. Przegrywa praktycznie wszystko co popadnie, porazki z Neisem i Beckerem, chluby mu nie przynosza. A Garin to zawodnik o conajmniej klase lepszy. Jesli tylko jutro Christian pokaze swoj tenis nie powinien miec problemu ze zwyciestwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis Challenger Montevideo
21.11.2014 19:15
Jordi Samper Montana - Renzo Olivo
typ: Renzo Olivo
1.57
Betsson
 

Analiza:

 

Dzisiejszego wieczoru zagrają ze sobą Hiszpan i Włoch. Faworytem tego spotkania wg bukmacherów jest Renzo Olivo i ja również stawiam na Włocha. Dysponuje on lepszym serwisem niż Hiszpan, jest regularniejszy. Na kortach ziemnych w tym sezonie lepiej sobie radził Montana, lecz w ostatnich tygodniach jego forma zdecydowanie spadła, a Renzo zanotował parę fajnych wyników. W ostatnim turnieju w Kolumbii doszedł do QC i przegrał po walce z Lorenzim, natomiast Hiszpan w 3 ostatnich turniejach odpadał w 1 rundach. W stolicy Urugwaju Olivo wygrał swój pierwszy mecz pewnie 2-0, Montana natomiast grał 3 sety z Amealem. Co pokazuje,że ostatnie mecze nie są dziełem przypadku i jego forma ostro spadła. Jak dla mnie ten mecz powinien skończyć się zwycięstwem Renzo Olivo i tak też gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, Chellenger Tour Finals 19:30
Schwartzman - Rola
typ: DW 0-2
kurs: 3.50
Betsafe


Schwatzman to typowy chellengerowy przebijak, gra bardzo dużo na nawierzchni ziemnej bo jego gra opiera się na regularnym przebijaniu, nie posiada mega serwisu i nie zalicza dużo winnerów, każdy punkt ciężko wypracowuje co pozwala mu ogrywać ziemniaków, graczy z 100-300 rankingu. Jego gra wystarcza na ogrywanie graczy pokroju Kublera, Hernandeza czy innych Andreozzich. Jednak jak spotka kogoś z pierwszej setki to kończy się porażka , jak z Berlocq czy Gransollersem Pujolem. Rola to świetny regulars, jak zaskoczy jest nie ciężki do pokonania a w ostatnim czasie zalicza świetne występy jak finał w  Champaignczy Banja Luce. Zwykle pierwsze mecze w turniejach wygrywa gładko. Dziś prestiżowy turniej dla graczy klasy drugiej, Chellenger Champioship, wszyscy gracze szykują na niego formę bo jak na turnieje drugiego sortu jest bardzo opłacalny finansowo. Rola posiada mocny serwis, jest reuglany, dużo kończy pod siatką i zalicza sporo winnerów. Jak zaskoczy to jest nie do ogrania a forma ostatnich turniejów na to wskazuję. obaj gracze spotykali się już na mączce. gładko 2-0 wygrał Rola. Dziś myślę że także ogra w prosty sposób przebijacza, kurs warty ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER - SINGIEL: Lima (Peru)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Jose Hernandez - Daniel Munoz-De La Nava
Typ: Jose Hernandez
Kurs: 2.38
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie tenisa w Peru na nawierzchni ziemnej. Osobiście nie mogę się doczekać tego spotkania, gdyż uważam że znów 24 letni Hernandez wygra z faworytem jak dwa dni temu z Paolo Lorenzi. Nie rozumiem dlaczego pewniakiem bukmacherów jest 32 letni Hiszpan Munoz, który według mnie gra bardzo przeciętny tenis i bardzo prosty, popełniając czasami masę nie wymuszonych błędów. Zupełnie inaczej prezentuje się młodszy Jose, który potrafi zagrać naprawdę piękne spotkanie. Jedyny atut jaki mi się nasuwa po stronie Daniela to doświadczenie ale to za mało by ograć walecznego i młodego zawodnika z Dominikany. Uważam że mecz na korcie może się skończyć wygraniem może tylko kilku gemów przez słabego Hiszpana. Zdecydowany mój faworyt to Jose Hernandez. Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER - SINGIEL: Montevideo (Urugwaj)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jordi Samper Montana-Hugo Delien
Typ: Jordi Samper Montana
Kurs: 1.50

 

Szukam dobrych meczów,a najbardziej takich pewnych i włanie sie na takowe spotkanie natknąłem,a więc Hiszpan gra dzis z Boliwijczykiem w ćwiercfinale turnieju w Montevideo.Moim fawroytem jest Jordi Samper Montana,poniewaz jest bardziej ograny i ma wieksze doświadczenie w graniu z lepszyi rywalami.Wygrywał wiele ITF ' owskich turniejów a takze challengerowych.Posiada bardzo dobry serwis, a w wymianach jest regularny i stara siegrac ofenyswnie.Hugo Delien to zwykły przeciętniak,męczył sie wczoraj z no name S.E.Pini.Typowy przebijacz nic więcej,dzisiejszy kurs na Sampera jest bardzo ciekawy,moze nie jest to wysoki kurs,ale nieadekwatny do umiejetnosci obu zawodników.Moim zdaniem Hiszpan zwyciezy w 2 setach.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis Challenger Montevideo
21.11 18:00
Cachin - Quinzi
typ: 2-0
2,25
Bet365
Analiza
Cwiercfinal turnieju w Montevideo, a tam Argentynczyk, Pedro Cachin spotka sie z Wlochem Quinzim. Nie rozumiem bukmacherów, dlaczego tak niewyraznie faworyzuja Cachina? Wydaje mi sie, ze Argentynczyk jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem. Cachin notuje ostatnimi czasy niezle wyniki, zaliczyl polfinal w Cordobie oraz finał turnieju ITF w Sabadell. Były też dwie II rundy, w San Juan i Guayalquil. Wloch nie moze pochwalic sie takimi wynikami. Quinzi wrocil do touru miesiac temu i przegrał w pierwszej rundzie turnieju w Indiach. Tu co prawda wygrał już dwa spotkania, z Lamą i Lipovskiem, jednak to zawodnicy nie dorownujacy Cachinowi. Quinziemu zdecydowanie dopisalo losowanie. Cachin w tym turnieju ograł już dwoch solidnych Argentynskich ziemniakow, Sorgiego i Trugnellitiego. Wydaje sie byc w dobrej formie, nie sadze wiec aby mial klopoty z wygraniem kolejnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER - SINGIEL: Lima (Peru)
Godzina: 01:00

Spotkanie: Jose Hernandez - Fabiano De Paula
Typ: 2-0
Kurs: 2.30 
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dzisiaj znowu z ciekawością zobaczę ćwierćfinał tenisa w Peru na nawierzchni ziemnej, gdzie mój faworyt tego spotkania idzie jak burza, pokonując rozstawionego w turnieju z numerem 1-ym Paulo Lorenzi a wczoraj po kreczu w drugim secie Daniela Munoza, gdzie zamiast przegrać z honorem zdecydował się poddać mecz. Jose czuje się na kortach w Limie bardzo dobrze, gra prawie bez błędnie, szybko biega w obronie, serwuje poprawnie i potrafi z trudnej sytuacji wyjść, zdobywając punkty po pięknych akcjach. Jego rywal to Brazylijczyk, który mnie zupełnie nie zachwyca, gra poprawnie i bardzo asekuracyjnie, stara się każdą piłkę tylko przebić a to nie wróży mu najlepiej przed konfrontacja z Hernandezem. Wcześniej potrafiłem wskazać atuty rywali Jose ale dziś nie widzę żadnego po stronie Fabiano. Skoro wcześniej wygrał z dużo bardziej wymagającymi rywalami dość pewnie to dziś będzie demolka. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER - DEBEL: Montevideo (Urugwaj)
Godzina: 00:30
Spotkanie: Cuevas Martin/Cuevas Pablo - Leite Wilson/Miele Andre
Typ: 2-0
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Półfinał tenisowego debla w Urugwaju z udziałem moich faworytów braci Cuevas, którzy razem prezentują się naprawdę bardzo dobrze w tym turnieju. Widziałem ich dwa wcześniejsze spotkania na kortach w Montevideo gdzie dość łatwo pokonali swoich rywali po 2-0. Oczywiście duża role odgrywa w parze Pablo, który jako 32 rakieta tenisa ATP nie zawodzi u siebie, także w singlu dochodząc aż do finału. Widać za to Martin u boku starszego brata pokazuje się z dobrej strony, nie psuje tyle piłek, stara się grać bezbłędnie. Naprawdę fajnie to funkcjonuje i wydają się pewniakiem do wygrania całego turnieju deblowego. Rywalem jest para brazylijska, która pokonała dwie dość słabe pary, grając bez jakiś mega umiejętności, przeciętny tenis. Graja razem od dwóch spotkań. Nie daje im szans. Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...