Skocz do zawartości

Perfumy


mario91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, sprawa prosta mial ktos do czynienia z perfumami:

- Calvin Klein Truth for Men woda toaletowa

- Calvin Klein Obsession for Men woda toaletowa

- Joop! Homme woda toaletowa

 

i moglby cos o nich powiedziec albo porownac te zapachy to jakichs innych ? Ile trzymaja i cos o zapachu, bo z tych nut opisanych to duzo sie nie dowiem %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a muszą być te calviny?

 

Od siebie mogę polecić Hugo Boss No.6. Zapach nie jest jakiś mega ostry czy coś w tym stylu, bardziej delikatny, ale przyjemny. Nie musisz wylewać na siebie pół butelki, żeby pachnieć. W opisie mają, że zapach przypomina cytrusy i z wanilia coś + jakieś drzewa dziwne. Powiem Ci, że dobrze to się komponuję, nic nie przeważa intensywnością. Co najważniejsze, podoba się kobietą %-) Centa to około 140 zł 100ml :)

 

Jeżeli chodzi o trwałość, to wszystkie oryginalne perfumy typu hugo, caliny, tommy, trzymają 4-5h. Wiadomo, że jak pryśniesz na ubranie to będzie czuć też na drugi dzień, ale 4-5h to taka norma. Jeżeli chodzi Calviny to nic nie doradzę, bo nigdy nie gustowałem w nich, ale najlepsze co możesz zrobić to pójść do perfumerii, ekspedientka( zwykle dobra dupa) na pewno opisze Ci wszystko co będziesz chciał wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze ja ze wsi i u nas nie ma perfumerii %-) Skonczyly mi sie, a te Calviny sa w fajnej cenie bo 100zl za 100ml, a wyzsze ceny za zapachy to nie moje progi :p chociaz gdyby nie wygrana w kasynie tez by pewnie tych nie bylo %-)

Wiadomo jest duzo fajnych, dla mnie np. kozaki YSL L'homme no ale cena 200-250+ %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt wymiata bo sam uzywam ale Chanel Allure Homme Sport Extreme :))

 

 

 

ogarnij mi zielak z drugiego świata za 10 dolarów buteleczkę %-)

 

jebnij jakis kupon za 10funa po kursie 5 i masz %-)

 

tutaj to by mi brakło jeszcze z 20 funa %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Piczuny i Piczessy!

Jakby kto chciał tani perfum to pisać na priv. Ceny mam ok 30-40 proc. niższe od sklepowych. Zniżka pracownicza, a nie żadne wynalazki tam od cygana :)

 

Oczywiście koszty przesyłki i mały narzut dla Barta trzeba doliczyć.

 

Zniżka liczona w procentach, więc zasada prosta - im droższa perfuma tym większa zniżka. Starej swego czasu kupiłem YSL Belle d'Opium za 190 zeta, jak świeżo do sklepów weszły i 400-500 chodziły. Pytajta.

 

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Siema, moze ktos cos polecic na lato ? Skonczyly mi sie CL Truth zapaszek bardzo spoko, ale chyba troche zbyt typowy. Chcialbym cos odswiezajacego z dosc wyrazna nuta owocow, na lato do polowki %-) albo cos podobne do YSL L'homme. Dajcie jakies propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.i-d-s.com/images/uploads/10847%20(Single).jpg

 

Zapach na lato. Polecam, wystarczy jeden raz, a twoja dziewczyna na pewno wyczuje ten zapach. Zapach utrzymuje się długo, cena trochę odstrasza bo 14 zł za paczkę, która wystarcza na jeden do dwóch dni to trochę dużo. Dodatkowym minusem jest to, że nie warto jej zabierać ze sobą na imprezy - twoi koledzy polubią ten zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Gdzie w necie na bank sa oryginaly ? Bo teraz to juz sam nie wiem, ostatnio bralem w merlinie zawsze wiedzialem ze tam na bank oryginaly, perfumeria ? Mowia ze shit... 

Edytowane przez mario91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w necie na bank sa oryginaly ? Bo teraz to juz sam nie wiem, ostatnio bralem w merlinie zawsze wiedzialem ze tam na bank oryginaly, perfumeria ? Mowia ze shit... 

Sprawdz strone iperfumy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...