Jump to content

GOLDEN TOWNS - wydobywaj zloto i sprzedawaj za prawdziwa $


Wszech
 Share

Recommended Posts

witam chcialem wam zaprezentowac nowa gre www.goldentowns.com?i=93606 polecam sie rejestrowac z mojego ref linka nikt na tym nic na tym nie traci a w zamian udzielam pomocy i wyjasnien co do gry niechce nic. za darmo :)

 

jak bede robil pierwsza wyplate euro z gry to umieszcze screeny na forum

 

Jest to gra firmy Anno1777 Labs to mocno rozbudowany symulator ekonomiczny, polityczny i militarny, w którym gracze mają możliwość zamiany wirtualnego kruszcu na realne złoto lub pieniądze. W funduszu gry jest ściśle określona ilość wirtualnego szlachetnego minerału w całości mającego pokrycie w realnym produkcie. Podstawowym sposobem pozyskania surowca jest jego wydobycie w kopalniach, które w ramach rozgrywki gracz może budować na terenie swojego miasta. Złoto posłużyć może do przyspieszenia rozwoju własnego miasta, nabycia udziałów w miastach innych graczy lub finansować zdobywanie korzyści płynących z produkcji całych narodów (akcje państw). Wszystkie te czynności dzięki dobremu zarządzaniu mogą przyczynić się do wzrostu ilości posiadanego złota, a co za tym idzie po wymianie na realne pieniądze uzyskania większej satysfakcji z samej gry.

gra ma dopiero 3-4 miesiace polega na tym aby rozbudowac miasto i surowce i budowac kopalnie zlota ktora bedzie nam wydobywala zloto ktore mozemy sprzedac w grze lub zainwestowac w gre

 

gra sie rozni od innych tym ze autorzy tej gry dali nam mozliwosc sprzedania tego co ugramy czyli zlota ,oni i my mamy z tego zysk

w grze jest market w ktorym mozemy tez handlowac surowce za zloto i odwrotnie

-wcale nietrzeba kupowac zlota mozna je wydobywac w kopalniach

 

autorzy gry maja swoich resellerow ktorzy :

-sprzedaja 1 szt zlota za 5,2 EURO

-a skupuja od nas graczy za 4 EURO

 

gra naprawde wciaga na poczatku brakuje surowcow ale potem jak juz rozbudujemy fabryki surowca na lev 3 to jest ok

polecam sprobowac zagrac polakow jest coraz wiecej w grze :) zapraszam do tematu razem bedzie latwiej podbic swiat :)

 

 

>>>>>> $$$$$$$$$$ gracze grajacy 3-4 miesiace zarabiaja jak narazie okolo 2-3 sztuk golda czyli jakies 9 do 15 euro dziennie $$$$$$$$$$ <<<<<<<<<<<

 

 

sluze pomoca prosze piac w temacie to odpowiem na pytania co i jak

 

 

 

================================================== ================================================== =========================

kilka wskazowek dla poczatkujacych :

 

w grze tej mozna zarabiac na kilka sposobow wydobywac zloto w kopalniach lub produkcjac surowcowce w fabrykach

mozna naprzyklad kupowac akcje i sprzedajac je z zyskiem w zlocie

sprzedawac poleconych

sprzedajac zolnierzy lub pracownikow

sprzedajac konto z gra

 

na poczatku niebuduj nic dodakowego skup sie na rozbudowie( ulepszaniu ) juz istniejacych budowli ( jedynie market , policja ,straz ,beda potrzebna w dolnej czesci wioski ) na poczatku naszej gry

na screnie widac jak powinno wybudowac sie dodatkowy market na dole a policje i straz po bokach

-na poczatku zrob droge do fabryk robiac droge mozesz potem ulepszac fabryke przyciskiem upgrade

-aby ulepszyc fabryke na dany lev droga musi tez miec taki lev

-wydobywaj surowce w tych fabrykach im wiekszy lev fabryki tym wiecej dostajemy surowca

-zrob droge do tych 6 domkow (aby ulepszyc domek na dany lev droga musi tez miec taki lev)

-budowy mozna skracac z z 8 h nawet do 1 h dodajac kilku pracownikow do jednej budowy

-ulepszaj fabryki i domki rownoczesnie

-surowce beda potrzebne do kopalni zlota ktora bedzie ich zuzywac wiec na poczatku niebuduj kopalni bo pochlonie ona twoje surowce i nierozbudujesz miasta

-niebuduj nowych domow tylko ulepszaj te co sa

-ulepszajac domki zdobywasz nowych pracownikow i rosnie posiom happines

-happines to poziom szczescia mieszkancow czyli ptracownikow im wiekszy ten poziom tym dluzej oni zyja

-majac 60 % happines mozesz w markecie wymieniac surowce na zloto

wbijajcie happines na 60 % i bedziecie mogli sprzedawac surowce w markecie i bedzie kasa na energie

wystarczy miec 6 domkow i kazdy ulepszyc do 6 levela i jest happines 60 %

-postaw drugi market na dole naprzeciwko tych 6 domkow na srodku tak jak na zdjeciu abys mogl rozbudowac te domki ulepszajac market na lev 2 zwiekszasz zasieg na te 3 domki wyzej

-aby mozna ulepszyc market na lev 2 trzeba po jego lewej lub prawej stronie wybudowac komisariat policji

-od 3 levjest dostepny chat w grze wiec bedziesz mogl pisac do wszystkich

-pamietajcie zeby przed kazdym wlaczeniem produkcji lub budowy sprawdzac ile dni zycia zostalo pracownikom wystarczy na niego najechac kursorem myszki i pisze ile mu zostalo zycia

zawsze ten pierwszy od lewej ma najmniej i jak na niego klikniecie to go zwolnicie i ponowne klikniecie zatrudni nowego pracownika co ma najwiecej zycia i wtedy mozna spokojnie wlaczyc produkcje surowca lub budowe

- tzreba sprawdzac stan magazynow czy nie sa przepelnione czyli storage w graniocach 90-100% bo wtedy jesli zbierzemy surowce to ich stracimy

-niebudujcie dodatkowych domkow mieszkalnych skupiamy sie na tych 6 maksymalnie 7 domkach co juz mamy

Link to comment
Share on other sites


  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...