Jump to content

Program do projektowania


wiertnik
 Share

Recommended Posts

hej.

Szukam programu do projektowania wnętrz, oczywiście taki amatorski, żeby laik ogarnął co i jak. Chodzi o zaprojektowanie łazienki, kuchni... ewentualnie rozkładu pomieszczeń w domu.

Najlepiej jeśli będzie darmowy bo dem widziałem sporo, ale jak przyjdzie cokolwiek więcej zrobić to życzą sobie jak za zboże. :)

Link to comment
Share on other sites


Guest Profesor10

Bez problemu w cadzie to zrobisz, jeżeli chodzi o pomieszczenia. Nie wiem czy darmowa wersje znajdzie, ja ze strony autodesku ściągałem za free dla studentów. Ogólnie to chcesz robić w 2D czy 3D? Czyli będziesz bawił się w architekta czy budowlańca? W sensie czy chcesz tam ustawiać co gdzie ma być, typu wanna, jakieś lusterko kwiatki? Czy tylko ścianki, okna, drzwi? Jak takie pierdołki to artcad, coś takiego. Oblukaj w autodesku. Jak będzie cada ściągał, to wszystkie wersje powyżej 2010, bo to bardziej do pracy w szkole jest. 11/12/13/14 niczym się specjalnie nie różni :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Profesor10

Zreszta autodesk tyle tego porobił, ze się pogubiłem. Z designem jakiś program jak byś chciał takie coś się bawić, to też co w stylu tych artcadów. Tam takiej bajery masz, że co miesiąc aktualizacja mebelków z ikei, żona by się mogła pobawić %-) A samego autocada, ogarniesz na lajcie szybko :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Profesor10
AutoCAD-a podobno można ściągnąć za darmo na jakiś okres jako "Stundent" także jeśli poszukasz to na pewno coś znajdziesz. ;)

 

No jak nie jestem studentem to nie sciągnie %-) a ten jakiś okres, to 2 lata z tego co pamiętam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest makkwak

CAD Decor

Pro100 - banalnie prosty i dosyć ładnie to wychodzi

AutoCAD dla laika? no prosze was hehe

 

Wszystko mozna znalesc na necie w pełnej wersji za darmo, jak coś to mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Profesor10
CAD Decor

Pro100 - banalnie prosty i dosyć ładnie to wychodzi

AutoCAD dla laika? no prosze was hehe

 

Wszystko mozna znalesc na necie w pełnej wersji za darmo, jak coś to mogę pomóc.

 

cad jest banalnie prosty :bz:

 

mozna wszystko w necie ogarnac, bo mnóstwo tych filmikow jest etc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...