Skocz do zawartości

Czechy - sezon 2006/2007


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

[05.03.07] 17:00 Liberec - Trinec - 1 - 1.45

 

 

Teraz będzie krótka i treściwie.. Liberec jest najlepszą drużyna ligi po sezonie zasadniczym ( rywale uplasowali się na 7 miejscu).. Na 24 mecze u siebie ,aż 19 wygrali w regulaminowym czasie.. Gospodarze od paru lat należą do ścisłej czołówki w swoim kraju, tymczasem Tryniec jest typowym średniakiem , dla którego już samo zakwalifikowanie się do playoff jest sukcesem.. Jestem przekonany ,że Liberec przystąpi do tego spotkania maksymalnie skoncentrowany , mając w pamięci odpadnięcie w zeszłym roku w pierwszej rundzie z niżej notowanymi Budejovicami.. Dlatego nie widzę innej możliwości niż pewna 1 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberec-Trzyniec typ: 1 kurs 1,4

 

Niski ten kurs na Liberec, bo Trzyniec w sezonie zasadniczym pokazał, że potrafi z nimi grać. Ja jednak liczę na moją ulubioną drużynę z ligi czeskiej- Liberec, że w tych play off nie będzie tak jak w ostatnich, gdzie niespodziewanie odpadli z Budziejowicami. Liberec na własnym lodzie to potęga i jeśli będą maksymalnie zmobilizowani, to powinni dać rade i liczę, że ta drużyna wygra tegoroczne play off.

 

Pardubice-Znojmo typ: 1 kurs 1,52

 

Pardubice są jednym z głównych kandydatów do wygrania całych rozgrywek, choć ja uważam, że im sie to nie uda. Mimo to ze Znojmem powinni sobie poradzić i w miare spokojnie awansować dalej. Znojmo jest według mnie średniakiem ligowym i najwyższy czas, żeby odpadli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[05.03.07] 17:00 Liberec - Trinec - 1 - 1.45

 

 

Teraz będzie krótka i treściwie.. Liberec jest najlepszą drużyna ligi po sezonie zasadniczym ( rywale uplasowali się na 7 miejscu).. Na 24 mecze u siebie ,aż 19 wygrali w regulaminowym czasie.. Gospodarze od paru lat należą do ścisłej czołówki w swoim kraju, tymczasem Tryniec jest typowym średniakiem , dla którego już samo zakwalifikowanie się do playoff jest sukcesem.. Jestem przekonany ,że Liberec przystąpi do tego spotkania maksymalnie skoncentrowany , mając w pamięci odpadnięcie w zeszłym roku w pierwszej rundzie z niżej notowanymi Budejovicami.. Dlatego nie widzę innej możliwości niż pewna 1 ..

 

 

Liberec - Trinec - 1 - 1.45

 

podtrzymuję wszystko co wczoraj napisałem mimo ,że wczoraj Liberec wygrał dopiero po dogrywce .. W tym spotkaniu gospodarze udowodnili swoja wyższość i sądzę ,że dziś już spokojnie wygrają w regulaminowym czasie.. Po prostu jeden z głównych kandydatów do tytułu musi takie spotkania wygrywać .. Dodatkowo zmobilizują ich minimalne problemy ze wczoraj i to ,że Trincowi udało sie wyrównać pod koniec 3 tercji ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberec-Trzyniec typ: 1 kurs 1,44

 

Popieram zdanie poprzednika. Dodam jeszcze, że wczoraj bramkarz Trzyńca czynił cuda i gdyby nie on, to Trzyniec mógł zostać po prostu rozgromiony. Nie można mieć wiecznie tak dobrych wystepów, więc dziś liczę na pewne zwycięstwo Liberca- mojego faworyta do tytułu.

 

Oprócz tego można dać na Pardubice, wczoraj dość pewnie pokonały Znojmo, więc liczę na to, że dziś będzie podobnie i Pardubki odnotują drugie zwycięstwo, także: Pardubice-Znojmo typ: 1 kurs 1,39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praga, godz: 18.00

 

Slavia Praga - Budejovice 6-1

Typ: 1

Kurs: 1.94 :jupi::jupi::jupi:

 

3 mecz play-off pomiedzy 6 zespolem po rundzie zasadniczej - stoleczna Slavia i 3 druzyna Mountfield. Pierwsze dwa mecze w Budejovicach pewnie wygrali gospodarze 2-1 i 5-1. Poprzednie dwa mecze rowniez wygrali dzisiejsi goscie. Jednak to sa play-off i nie wyobrazam sobie, ze Slavia w nich nie powalczy. Mysle, ze sie odbuduja i powalcza nawet o awans do polfinalu. Sezon zasadniczy skonczyli majac 8 punktow mniej niz Budejovice i na pewno nie sa gorszym zespolem. Zwlaszcza ich doswiadczenie w play-off, np z zeszlego sezonu, powinno procentowac. Kurs konkretny, wiec czemu nie sprobowac, zwlaszcza, ze swoj lod i swoi kibice powinni natchnac Slavie. Zatem - DO BOJU $LAVIO!!!

 

buk zaplac $$$$$$LAVIO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparta-Zlin typ: 1 kurs 1,6

 

Wydaje mi sie, że to będzie ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami w tej edycji play off. Sparta u siebie w tym sezonie zawsze wygrywała ze Zlinem wszystko w regulaminowym czasie, więc dlaczego w tym najważniejszym meczu miało by być inaczej? Sparta obok Liberca to mój główny faworyt do wygrania play off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praga, godz. 17:00

 

Sparta v Zlin :jupi:

Typ:1

Kurs: 1.63

 

Piaty mecz 1 rundy play-off. Stan rywalizacji: 3-1 dla Sparty, wiec dzis szansa na zapewnienie sobie awansu do polfinalu. Graja sasiedzi z tabeli: 4 Sparta i 5 Zlin po rundzie zasadniczej. To czwarte miejsce stolecznych jest troche zludne, bo aktualni Mistrzowie Czech odpuscili troche koncowce sezonu, zeby odpowiednio przygotowac sie do play-off. Po ostatniej porazce ze Zlinem 5-2 dzisiaj bardzo zmotywaowani, aby zapewnic sobie juz awans. A ze ostatnie 7 meczow u siebie ze Zlinem wygrali jestem przekonany, ze nie bedzie to trudne zadanie. Licze, ze Hlinka, Ton, Kratena i Hlavac rozniosa gosci i poczekaja spokojnie na rywala.

 

SPARTANSKE SRDCE - SRDCE BOJOVNIKA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Liberec - Sparta Praga (z dogrywką)

Typ: 2

Kurs: 2.00

 

Spotykaja sie 2 bardzo wyrownane teamy i nie wierze, zeby Mistrzowie Czech tak latwo odpuscili. Liberec kompromitowal sie porazkami z 10 po rundzie zasadnicze Trincem i do 7 meczu drzal o awans. Sparta natomiast pewnie pokonala 5 Zlin z jedna porazka na koncie. j Fakt, ze goscie nie wygrali w Libercu od 7 spotkan, ale po takim kursie warto sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pardubice - Ceske Budejovice - 1



kurs: 1.85

buk: Gamebookers

 

Pardubice są zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale jest to moje subiektywne zdanie,bowiem nawet bukmacherzy ich tak nie oceniają.Jednak patrząc na wyniki osiągane przez obydwie ekipy to Pardubice wypadają zdecydowanie bardziej korzystnie.110 bramek zdobytych, przy 55 straconych na własnej tafli, podczas gdy goście zdobytych 76, a straconych aż 102. Na dodatek to Pardubice są najlepszym zespołem biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań i moim zdaniem również dzisiaj będą górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy będzie jutrzejszy mecz Pardubice-Budziejowice. Wygląda to na zwycięstwo Pardubic, w końcu taką szansę powinni wykorzystać szczególnie, że Budziejowice na wyjazdach grają słabo, jednak dla nich ten mecz będzie niezwykle ważny, gdyż po prostu muszą go wygrać żeby mieć szanse na awans. Już kilka razy sie przejechałem na tego typu spotkaniach, np. niedawne HPK-HIFK. Sytuacja w tym pojedynku była niemal bliźniacza jak w pojedynku Pardubic z Budziejowicami. HIFK tak samo sobie nie radzili na wyjazdach z HPK, a jednak w tym decydującym meczu ulegli dopiero po dogrywce, w regulaminowym czasie było 1-1. Mimo to skusze się jednak na te Pardubice, choć podejrzewam, że mecz będzie zacięty. Pardubice-Budziejowice 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...