Skocz do zawartości

Typy na dzień 23.12.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League

Spotkanie: Arsenal - Chelsea

Typ: 1 :n:

Kurs: 2,35

Data i godzina: 23.12.2013 21:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Zapraszam na spotkanie kończące siedemnastą kolejkę angielskiej Premier League pomiędzy, Arsenalem Londyn a Chelsea Londyn. Kolejny mecz prawdy dla Arsenalu. The Gunners w ostatniej kolejce wprawdzie przegrali 3:6 na Etihad Stadium z Manchesterem City. Mają już zaledwie dwa punkty przewagi nad Liverpoolem i Chelsea. A to oznacza ni mniej ni więcej, że wygrana The Blues może oznaczać zmianę na pozycji lidera rozgrywek. Co prawda Chelsea na wyjazdach gra w tym sezonie poniżej oczekiwań, ale przecież mecze derbowe rządzą się swoimi prawami. Mimo tego ja stawiam na Arsenal, który na swoim boisku potrafi grać, porażka byłaby już sporym problemem dla Arsene Wengera. Można się spodziewać, że grę będzie prowadził Arsenal, a Chelsea zagra tak, jak ma w zwyczaju ustawiać ją The Special One, czyli w stylu "przyczajony tygrys, ukryty smok". Myślę że będzie to mecz w którym padnie sporo bramek. Bilans bezpośrednich potyczek od 98 roku jest na korzyść Arsenalu który wygrywał 10 razy, 5 razy padł remis, 8 razy wygrywała Chelsea, bilans bramek 36:31 dla Chelsea. Dla mnie faworytem jest Arsenal Londyn i według mnie udowodni w tym meczu, że stać go na wygrywanie z najlepszymi, myślę że jak żaden inny klub w Premier League właśnie Arsenal zasługuje zdobyć w tym roku mistrza Anglii. Mecz o godzinie 21:00.

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,650.htm#1811368

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Kostaryka ( Primera Division - Torneo de Invierno - Play Offy )

Spotkanie: Herediano - LD Alajuelense

Typ: 1 :n:

Kurs: 2.00

Data: 23.12.2013

Godzina: 02.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Kostaryki na drugi mecz finałowy tamtejszych rozgrywek Primera Division - Torneo de Invierno - Play Offy.

W finale tym zmierzą się drużyny Herediano oraz LD Alajuelense a w pierwszym meczu gdzie gospodarzem było LD Alajuelense padł bezbramkowy remis.

Herediano w pierwszej fazie rozgrywek ligowych zajęło pierwsze miejsce z dorobkiem czterdziestu dziewięciu punktów po piętnastu zwycięstwach, czterech remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek w pierwszej fazie sezonu 49-23.

LD Alajuelense w pierwszej fazie rozgrywek zdobyło czterdzieści siedem oczek po piętnastu zwycięstwach, dwóch remisach oraz pięciu porażkach co pozwoliło im przejść do fazy Play Off z drugiego miejsca, bilans bramek w pierwszej fazie 38-18.

Gospodarze w pierwszej fazie rozgrywek zagrali u siebie jedenaście meczy z czego wygrali dziesięć a jeden zremisowali, bilans bramek u siebie w pierwszej fazie 30-9.

Goście na wyjazdach w pierwszej fazie rozgrywek zdobyli dwadzieścia punktów w jedenastu meczach po sześciu wygranych, dwóch remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek na wyjazdach w pierwszej fazie rozgrywek 17-12.

W swoich półfinałach fazy Play Off Herediano zmierzyło się z Cartagines i ograło ta drużynę na wyjeździe 0:2 a u siebie 3:0 a LD Alajuelense trafiła się Saprissa z którą przegrali na wyjeździe 0:1 lecz ograli ją u siebie 1:0 i awansowali przez wyższą pozycję po pierwszej fazie zasadniczej.

Moim zdaniem będzie to bardzo ciekawy mecz w którym zgodnie z planem spotkają się dwie najlepsze drużyny po pierwszej fazie zasadniczej a do tego w pierwszym meczu finałowym padł remis 0:0, lecz ja obstawiam w tym meczu zwycięstwo gospodarzy gdyż uważam że nie wypuszczą takiej szansy z rąk mając niezły wynik na wyjeździe, grając rewanż u siebie gdzie potrafią zagrać bardzo dobre zawody, pokonali już w tym sezonie drużynę gości u siebie w fazie zasadniczej 2:0 i strzelają bardzo dużo bramek u siebie a LD Alajuelense moim zdaniem będzie musiało zadowolić się drugim miejscem grając przeciwko tak dobremu zespołowi na swoim stadionie a do tego rundę wcześniej już mieli dużo szczęścia awansując tylko przez wyższą pozycję we wcześniejszej fazie rozgrywek.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-amerykanskie-vt119688,75.htm#1811991

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka nożna- Premier League

Spotkanie: Arsenal-Chelsea

Typ: X :t:

Kurs: 3,40

Godz: 21:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

W poniedziałkowy wieczór dojdzie do ostatniego spotkania 17 kolejki angielskiej Premier League, w której to zespół Arsenalu zmierzy się z Chelsea. Są to derby Londynu, tak więc emocji na pewno nie zabraknie. Arsenal długo był liderem rozgrywek, jednak w tej kolejce i Liverpool i Manchester City prześcignęli ich w tabeli, jednak jeśli wygrają to spotkanie z Chelsea, powrócą na fotel lidera. Chelsea obecnie zajmuje 5 lokatę z dorobkiem 33 pkt i mając jedynie 2 pkt straty do dzisiejszego rywala. Dlaczego remis? Po pierwsze to są derby a większość derbów kończy się wynikami nie nierozstrzygniętymi. Po drugie, Chelsea od 5 spotkań nie ma remisu na swoim koncie i w końcu muszą podzielić się z kimś punktami. Wprawdzie jeśli weźmiemy ostatnich 15 spotkań pomiędzy oboma zespołami, to znajdziemy jedynie 2 remisy. Ostatni raz oba zespoły zremisowały ze sobą w kwietniu 2012 roku, wtedy na stadionie gdzie rozgrywany jest dzisiejszy pojedynek padł wynik bezbramkowy. Jeśli chodzi o absencje to w zespole Arsenalu nie zobaczymy dzisiaj: Koscielnego, Sanogo, Diaby i Chamberlain (wszyscy kontuzje) oraz Jack Wilshere (zawieszenie). W zespole Chelsea z kontuzjami borykają się Bertrand oraz van Ginkel, natomiast za żółte kartki odpoczywać będzie Essien. Jak dla mnie oba zespoły prezentują tak zbliżony poziom, że ja skłaniam się w tym spotkaniu na podział punktów. Wydaje mi się to najlepszą propozycja na dzień dzisiejszy.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,650.htm#1812050

 

:plus: 240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy 2 Bundesliga

Spotkanie: Fc ingolstadt - Kaiserslautern

Data: 23.12.2013 godz. 20:15

Typ: Czas pierwszego gola druzyny - Kaiserslautern gol przed 44 :t:

Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza:Dzis wieczorem w 19 kolejce drugiej ligi niemieckiej zespol Ingolstadt podejmie u siebie Kaiserslautern.Gospodarze zajmuja w lidze 14 miejsce z dorobkiem 21 punktow i maja tyle samo punktow co przedostatni w tabeli Dresden.Patrzac na 5 ostatnich kolejek gospodarzy mozna zauwazyc ze graja troche lepiej na wyjazdach niz u siebie.Goscie kaiserslautern zajmuja 7 lokate z dorobkiem 28 punktow.3 ostatnie kolejki gosci to marna seria bo wszystkie mecze przegrali.Dwa ostatnie mecze przegrali do zera i to u siebie oba zakonczyly sie wynikami 0:1 z paderbornem i dusseldorfem.Faworytem spotkania jest kaiserslautern na ktorych kurs wynosi okolo 1.90.Ostatni mecz obu druzyn mial miejsce 26 lipca tego roku wowczas kaisers wygralo u siebie 3:1,a ogolnie na 5 ostatnich meczy obu druzyn 4 razy wygrywalo kaisers i raz byl remis.Uwazam ze dzis bedzie przelamanie ze strony gosci i ze strzela gola a typuje ze strzela do 44 minuty bo jest na to wiekszy kurs niz ze w ogole zdobeda bramke.

 

 

http://obstawianie.com/2-liga-i-ligi-nizsze-vt119667,125.htm#1812103

 

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Premier League - 17. Kolejka



23.12.2013 g. 21:00

fwtiqyQt-O6nLGNKp.pngArsenal Londyn vs. Chelsea Londyn 4rCw0wTc-4pbLyevG.png

 

Typ: Arsenal over 1.5 / 1,99 / Betsson :n:

 

Na zakończenie 17. kolejki w Premier League kibicom została prawdziwa wisienka na torcie, czyli derby Londynu. Arsenal podejmuje na The Emirates ekipę Mourinho i będzie próbował powrócić na fotel lidera, z którego strącił go Liverpool prowadzony przez Suareza. Arsenal przystępuje do tego spotkania po dwóch kolejnych porażkach, w LM na wyjeździe z Napoli 0-2 i w PL także na wyjeździe z City 3-6. To wystarczyło by zaczęły się tradycyjne głosy, że po raz kolejny Arsenal zaczyna wymiękać i znowu kibice Kanonierów będą musieli obejść się smakiem, jeśli chodzi o wszystkie tytuły. Wenger i jego drużyna na pewno zdają sobie z tego sprawę i będą chcieli za wszelką cenę zadać kłam tym teoriom i poradzić sobie z presją, która jest niewątpliwie ogromna. Arsenal u siebie w tym sezonie ma bilans 6-1-1, bramki 16-6, co jest czwartym wynikiem w Premier League. Ostatnio zremisował u siebie z Evertonem 1-1. Chelsea na wyjazdach ma bilans 3-2-3, bramki 13-11, co jest ósmym rezultatem w Premier League. Ostatnio przegrali ze Stoke 2-3. Stawiam dzisiaj na to, że Kanonierzy strzelą w tym meczu 2 gole. Chelsea na pewno nie jest tym zespołem, który Mourinho prowadził podczas pierwszej przygody z londyńską ekipą. Zwłaszcza gra obronna pozostawia wiele do życzenia. Ostatnia wyjazdowa porażka ze Stoke 2-3, szczęśliwa wygrana z Sunderlandem 4-3 czy porażka z tym samym zespołem 1-2 po dogrywce w Capital One Cup tylko to potwierdzają. Arsenal dla mnie jest zdecydowanie lepszym zespołem, a dzisiaj liczę przede wszystkim na 2. linię. Mam nadzieję, że w roli dwóch piwotów wystąpi Ramsey i Arteta, a nie Ramsey i Flamini. Trójka ofensywna powinni tworzyć Ozil, Cazorla i Walcott, a na szpicy wyjdzie Giroud. Do zdrowia wrócił Podolski, co jeszcze zwiększa siłę ofensywną zespołu. Nie będzie mógł grać Koscielny, który doznał kontuzji oraz Wilshere, który został zawieszony na 2 mecze za pokazanie środkowego palca kibicom City. Po stronie gości w zasadzie żadnych kontuzji, wszyscy kluczowi zawodnicy są do dyspozycji Mourinho. Arsenal nie strzelił 2 goli w meczu z Chelsea od pamiętnego wyjazdowego zwycięstwa 5-3, czyli ery van Persiego. Potem był remis u siebie 0-0 w lidze, porażka 1-2 u siebie z lidze, porażka na wyjeździe 1-2 w lidze i niedawna porażka 0-2 u siebie w Pucharze Ligi. Jest więc za co się rewanżować. Mimo dwóch ostatnich porażek to bardziej przekonuje mnie gra Arsenalu. Wierzę to, że Ozil jest tym kogo brakowało ostatnio Arsenalowi do pokonania Chelsea. Stawiam na to, że Kanonierzy pokonają dzisiaj Petra Cecha co najmniej 2 razy ;)

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,675.htm#1812132

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League

Spotkanie: Arsenal-Chelsea

Typ: under 2,5 :t:

Kurs: 2,21

Godz: 21:00

Bukmacher:ComeOn

 

Analiza:

 

Na dzisiejszy pewniak dnia wybrałem mecz szlagierowy 17 kolejki Premier League. Do starcia między Arsenalem a Chelsea dojdzie o godzinie 21. Ostatecznie zdecydowałem się na typ under 2,5 ... pomimo, że statystyki wskazują na wynik co najmniej trzy-bramkowy. Moje przewidywania to remis 1:1. Jeśli chodzi o rozegrane mecze w Premier League, oba kluby osiągnęły bardzo dobre rezultaty. Arsenal plasuje się na wysokim trzecim miejscu(11 wygranych , dwa remisy i tylko trzy porażki), a Chelsea dwa oczka niżej na piątym miejscu z 33 punktami (10 wygranych, trzy remisy, trzy porażki). Co ciekawe, Arsenal zaliczył ostatnio dwie porażki z rzędu i to dość dotkliwe, 3:6 z Manchesterem City oraz 0:2 ze słabiutkim Napoli. Ostanią wygraną zaliczyli 4 grudnia z Hull City 2:0. W ciągu ostatnich trzech miesięcy, aż 12 ich spotkań zakończyło się wynikiem under 2,5. Teraz kilka słów o Chelsea. Ostatnio zaliczyli wpadkę z Sunderlandem 1:2. A wcześniej zwycięstwa 2:1 z Crystal Palace oraz 1:0 z Steaua Bucuresti. To, co nas tutaj interesuje, to fakt, że sześć meczy zakończyło się wynikiem poniżej 2,5 bramki w ciągu ostatnich trzech miesięcy. W meczach Chelsea pada wiele bramek, stąd tak faworyzowany kurs over 2,5. Uważam jednak, że mój typ jest jak najbardziej uzasadniony i ma duże szanse na powodzenie. Przewiduję remis 1:1.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,675.htm#1812166

 

:plus: 121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League, g. 21:00

Spotkanie: Arsena Londyn - Chelsea Londyn

Typ: over 2,5 :n:

Kurs: 1,77

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Na zakończenie 17 serii gier w angielskiej Premier League na Emirates dojdzie do szlagierowego spotkania pomiędzy Arsenalem a Chelsea. Wynik wydaje się kwestią otwartą, co prawda w ostatnim czasie to głównie Chelsea wychodzi zwycięsko z pojedynków przeciwko Arsenalowi, w tym jednak sezonie "Kanonierzy" wydają się naprawdę mocną ekipą, ba byli przecież liderem rozgrywek przed tą kolejką i mogą nimi pozostać jeżeli dziś zgarną 3 punkty. Ja postanowiłem jednak zagrać nieco inaczej, a mianowicie zaatakowałem over 2.5 goli.

Statystycznie wygląda to następująco, w ostatnich 23 meczach kiedy Arsenal podejmował Chelsea w, aż 15 mieliśmy over 2.5 gola. W tym sezonie Chelsea Londyn zanotowała 10 overów 2.5 i 6 underów 2.5 w rozgrywkach ligowych, natomiast Arsenal ma te statystyki bardzo równe bowiem po 8 razy notował over i under 2.5. Obie drużyny w tym sezonie to absolutna czołówka jeśli chodzi o bramki zdobywane, Arsenal ma ich 33 na swoim koncie, natomiast Chelsea o jednego gola mniej (w lidze jedynie Liverpool i Manchester City mają więcej goli zdobytych). Obie drużyny mają również znakomite formacje ofensywne z takimi piłkarzami jak Ramsey, Walcott, Özil, Cazorla, Giroud po jednej stronie i Mata, Oscar, Hazard i Torres po drugiej stronie. Myślę, że obie drużyny zagrają w tym meczu o zwycięstwo, Arsenal wiadomo chce powrócić na fotel lider rozgrywek a także chce zmazać plamę ze spotkania z Manchesterem City, kiedy to polegli 3-6. Chelsea również nie podejrzewam o to by zadowoliła się w tym spotkaniu remisem, oni również w przypadku zwycięstwa mogą się dziś zrównać punktami z liderującym Liverpoolem.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w obu ekipach wygląda ona nieźle. Arsen Wenger nie będzie miał do dyspozycji jedynie Sanogo, Diaby i Chamberlain, wraca natomiast do kadry Podolski. The Blues natomiast zagrają bez Bertranda, van Ginkela i Essiena.

Jak wiemy mecze na szczycie w angielskiej Premiership to zazwyczaj gwarancja wielkich emocji i również w takich meczach gdzie spotykają się dwie czołowe drużyny dość często kibice oglądają naprawdę dużo bramek. Wspomniałem już o tym jak wyglądały w przeszłości starcia na Arsenalu i Chelsea i jak często padają w tych meczach overy, ale również w tym sezonie mieliśmy mecze na szczycie w którym kibice na brak bramek nie mogli narzekać. Spotkanie Manchester City - Arsenal 6-3, Tottenham - Liverpool 0-5, Tottenham - Manchester United 2-2, Manchester City - Tottenham 6-0, Chelsea - Manchester City 2-1, mam nadzieje, że dzisiejsze spotkanie Arsenalu z Chelsea również będzie obfitowało w emocje jak i również bramki. Myślę, że granie w tym starciu overa 2.5 goli jest niezłym rozwiązaniem, obie ekipy raczej zagrają z myślą o zwycięstwie co już zapowiada nam fajny dla oka otwarty mecz z (mam nadzieje) bramkami.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,675.htm#1812182

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja

Spotkanie: Bursaspor - Erciyesspor

Typ: 1 :t:

Kurs: 1,73

Godz: 19:00

Bukmacher: WilliamHill

 

Jedno z dwóch zaplanowanych na dzisiaj spotkań w tureckiej Superlidze. 9 w tabeli Burasaspor podejmuje na własnym obiekcie ekipę Erciyesspor. Zacznijmy od gości, którzy obecnie określani są mianem czerwonej latarni ligi. Z dorobkiem zaledwie 12 punktów zajmują przedostatnią 17 lokatę z bilansem 3-3-9 oraz stosunkiem bramek 10:22 a więc -12. Kolejnym faktem przemawiającym na niekorzyść przyjezdnych jest fakt, iż przegrali wszystkie 3 ostatnie konfrontacje odpowiednio z Trabzonsporem 3:1, Eskisehirsporem0 2:0 oraz Gaziantepsporem 2:1. Dodatkowo w delegacjach na 8 rozegranych meczy zdołali wygrać zaledwie raz a 3-ktornie dzielili się punktami. Problemem zespołu Burasasporu pomimo swej stosunkowo wysokiej pozycji jest gra na włąsnym obiekcie, przed własną sprzyjającą publicznością. Co dziwne ekipa dzisiejszych gospodarzy zdecydowanie lepiej spisuje się na wyjazdach. Na własnym podwórku ich bilans to 1-4-2. Myślę, że nie można wymarzyć sobie lepszej okazji do przełamania własnej niemocy niż spotkanie z czerwoną latarnią Superligi. Spodziewam się pełnej mobilizacji piłkarzy Burasasporu, którzy będą chcieli przełamać niechlubną passę oraz sprawić radość zgromadzonym na stadionie kibicom. Trudno mi sobie wyobrazić aby dziś ponownie nie zdobyli kompletu punktów. Typuję wygraną gospodarzy oraz wynik oscylujący w granicach 2:0, 3:1. Początek spotkania punktualnie o 19:00.

 

 

http://obstawianie.com/turcja-vt119684,100.htm#1812202

 

:plus: 73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League

Spotkanie: Arsena Londyn - Chelsea Londyn

Typ: x (1 polowa) :t:

Kurs: 2,22

Bukmacher: Betsson

Data.23.12.2013 g.21.00

 

Analiza.

 

Spotkanie w Angielskiej Premier League pomiedzy Arsena Londyn - Chelsea Londyn,czyli wielkie derby Londynu.Typuje w tym spotkaniu,ze wynik w 1 polowie bedzie remisowy.Oba zespoly w ligowej tabeli dzieli tylko kilka punktow,wiec widac,ze w tym sezonie zblizone poziomem ekipy do siebie.I tak Arsenal Londyn -3 miejsce i 25 oczek zdobytych,gdy Chelsea Londyn-5 miejsce i 33 oczka na koncie.Arsenal u siebie bardzo mocny bo na 8 meczy 6 wygranych,1 remis i porazka.Ale gdy spojrzymy na wyniki z najlepszymi ekipami to juz tak kolorowo nie jest...Z Evertonem 1-1,z Liverpoolem 2-0 i z Tottenhamem 1-0.Wszystkie wyniki underowe i prawie na styku(z Liverpoolem troche latwiej,ale na poczatku listopada nie byli w takiej super formie jak teraz)wiec dzisiaj z Chelsea Londyn pewnie takze latwo nie bedzie.Tym bardziej,ze Chelsea Londyn ostatnio na wyjazdach traci bardzo duzo goli i dzisiaj zapewne Mourinho nakaze baczna gre w defensywie.Do tego dochodzi fakt,ze to derby i nikt tego spotkania nie bedzie chcial przegrac wiec pewnie remis bedzie dlugo sie utrzymywac i o zwyciestwie moze zadecydowac jedna bramka.Ja typuje uwazna gre w pierwszej polowie zakonczona remisem,a w drugiej pilkarze zagraja troche odwazniej,lecz smiem twierdzic,ze dzisiaj w meczu zobaczymy podzial punktow ktory zadowoli i Mourinho i Wengera.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,675.htm#1812228

 

:plus: 122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja (Superleague)

Spotkanie: Pas Giannina - Aris Saloniki

Typ: 1 :t:

Kurs: 2.30

Data: 23.12.2013

Godzina: 18:30

Bukmacher: bet 365

 

W jedynym poniedziałkowym meczu greckiej Superligi Giannina podejmie zespół Arisu Saloniki. Może zacznę od gości. Aris w tym sezonie prezentuje się fatalnie, zdobył zaledwie 11 punktów w 16 meczach i zajmuje niechlubną ostatnią 18. lokatę w tabeli. W tym sezonie przegrali aż 9 spotkań, a więc ponad połowę. Na wyjazdach mają bilans 2-1-5 przy stosunku bramek 8:15. Gospodarze natomiast to zespół własnego boiska. Przed własną publicznością wygrywają dokładnie 75% spotkań (6 z 8), natomiast na wyjazdach w tym sezonie jeszcze nie wygrali, ale to nie powinno mieć dziś znaczenia. Statystyki domowych meczów wyraźnie przemawiają za nimi i wierzę, że dzisiaj to się potwierdzi. Kurs 2,30 warty ryzyka w mojej ocenie. Co prawda nie widziałem ich w akcji w żadnym z ostatnich 3 meczów ligowych, natomiast miałem przyjemność oglądać ich mecz z PAOKiem na własnym stadionie z początku grudnia. Pozostawili po sobie dobre wrażenie, choć przegrali tamten mecz 0:2 po golach w końcówce spotkania. No ale nie ma co porównywać dobrze grającego PAOKu do słabego w tym sezonie Arisu.

 

http://obstawianie.com/grecja-vt119685,50.htm#1812233

 

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division

Spotkanie: Arsenal - Chelsea

Typ: Powyżej 3,5 :n:

Kurs: 2.90

Godz: 21:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Kolejny hit w lidze angielskiej z udziałem Arsenalu. W ostatniej kolejce przegrali 6:3 z Manchesterem City i liczę na kolejny iście strzelecki mecz. Oczywiście jestem realistą i na 9 goli nie liczę, ale połowa mniej więcej z tego, czemu nie. W końcu Arsenal i Chelsea mają dobre indywidualności, które na przykładzie ostatniego meczu na Emirates mogą sprawić, że ten wieczór będzie niezapomniany. W derbach Londynu Kanonierzy u siebie za wszelką cenę będą chcieli wygrać by zamazać plamę z Manchesteru a przy tym wrócić na fotel lidera. Chelsea natomiast jeśli wygra to zrówna się punktami z liderem - Liverpoolem i chcą powtórzyć wyczyn The Citizens, który wiedział jak rozmontować defensywę podopiecznych Wengera. Co ciekawe najskuteczniejsi w Chelsea są pomocnicy a nie na napastnicy. Lampard, Hazard i Oscar najczęściej trafiali jak na razie. A wiec Schurrle czy Torres w ważnym meczu mają podwójną motywację bo prasa angielska wyraźnie pisze, że skuteczność do poprawy jest w napadzie The Blues. U gospodarzy główni strzelcy to Ramsey, Giroud i Ozil. Ostatni przedświąteczny wieczór z futbolem na wysokim poziomie powinien dostarczyć wielu goli. Po pierwszym golu worek z golami rozwiązać się powinien bez problemu, jedynym problemem może być 0:0 długi czas choć wierzę, w skuteczność londyńskich graczy.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,675.htm#1812237

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...