Skocz do zawartości

Typy na dzień 24.12.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Gość delpiero88

Dyscyplina: Koszykówka- NBA

Spotkanie: Orlando Magic-New York Knicks

Typ: New York Knicks :t:

Kurs: 1,95

Godz: 01:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

W nocy z poniedziałku na wtorek dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w najlepszej lidze koszykówki na świecie, gdzie na własnym parkiecie zespół Orlando Magic podejmie zespół New York Knicks. Lekkim faworytem tego pojedynku jest chyba Orlando, pewnie głównie dzięki atutowi własnego parkietu, jednak w moim odczuciu to goście mogą wygrać ten pojedynek. Oba zespoły występują konferencji wschodniej, i są w niej sąsiadami w tabeli. Oba zespoły mają po 8 zwycięstw w tym sezonie, jednak Orlando zagrało jedno spotkanie więcej. Knicks to wielki zawód tego sezonu. Zespół Carmelo Anthonego musi w końcu się otrząsnąć i zacząć wygrywać swoje spotkania, jeśli chcą myśleć w tym sezonie o play-offach. Słaby początek sprawił, ze Knicksi są w takim położeniu jakim są. Ale powoli się odbudowują, o czym świadczy 5 zwycięstw w ostatnich 10 spotkań. Może to nie jest wielki wynik ale jak się we wcześniejszych 16 spotkania wygrało zaledwie 3 pojedynki to już troche to wygląda lepiej w tym momencie. Najważniejszym powodem dla którego gram na gości tego pojedynku jest na pewno fakt, że Knicks potrafią grać z Orlando, niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeździe, o czym świadczy 7 ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami, w których wszystkie mecze wygrali gracze z Nowego Jorku. Jak dla mnie zespół Anthonego wygra dzisiaj 9 spotkanie w rozgrywkach.

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,50.htm#1812110

 

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej , NHL

Spotkanie: Detroit Red Wings - New York Islanders

Typ: X2 :t:

Kurs: 1,80

Bukmacher: Unibet

24.12.2013 01:30

 

Analiza:

 

Na wigilijny pewniak dnia wybrałem hokej amerykański, liga NHL. Do spotkania dojdzie o godzinie 01:30. Założyłem dość bezpieczny typ, a mianowicie remis bądź zwycięstwo New York Islanders. Choć statystyki pokazują, że faworytami są tutaj zawodnicy z Detroit Red Wings, ja jednak uważam inaczej. W tabeli Eastern Conference, Detroit Red Wings plasuje się na wysokim piątym miejscu z 43 punktami. Na dole tabeli, na przedostatnim miejscu 15 znajduje się New York Islander s z 27 punktami. Ostatnio obu zespołom nie wiedzie się najlepiej. Na dziesięć ostatnio rozegranych spotkań, Detroit Red Wings wygrało tylko trzy, z czego ostatnie dwa z rzędu, z Toronto Maple Leafs 5:4 po rzutach karnych, 3:2 z Calgary Flames po dogrywce. A wcześniej dotkliwe porażki 2:5 z Anaheim Ducks, 0:3 z Tampa Bay Lightning, 1:4 z Pittsburgh Penguins. Widać, że męczą się w tych spotkaniach, albo wysoko przegrywają albo zaliczają zwycięstwo wywalczone po dogrywce. Jeśli chodi o faworyzowany tylko przeze mnie zespół New York Islanders, na dziesięć ostatnio rozegranych spotkań wygrali tylko dwa. Ostatnio 21 grudnia z New York Rangers 5:3. 22 grudnia przegrali z Anaheim Ducks 3:5. Warto zaznaczyć, że mimo, że przegrywają dużą ilość spotkań, wiele z nich kończy się dopiero po dogrywce albo w rzutach karnych. W grudniu aż pięć ich meczy skończyło się właśnie po takim ciężkim boju. Dlatego też uważam, że mój typ ma duże szanse na powodzenie.

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206,125.htm#1812175

 

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Stany Zjednoczone ( NHL )

Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers

Typ: 1 :t:

Kurs: 1.91

Data: 24.12.2013

Godzina: 01.35

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na mecz najlepszej ligi hokejowej na świecie a mianowicie NHL.

W meczu zmierzą się ze sobą Tampa Bay Lightning oraz Florida Panthers.

Tampa Bay Lightning rozegrało trzydzieści sześć meczy w obecnym sezonie zdobywając czterdzieści siedem punktów po trzynastu zwycięstwach, dziewięciu zwycięstwach po dogrywce, trzech porażkach po dogrywce oraz jedenastu porażkach w regulaminowym czasie gry co obecnie daje drugie miejsce w Dywizji Atlantyckiej oraz trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej, bilans bramek 100-86.

Florida Panthers zdobyła zdobyła trzydzieści trzy punkty w swoich trzydziestu siedmiu meczach po dziesięciu zwycięstwach, czterech zwycięstwach po dogrywce, pięciu porażkach po dogrywce oraz osiemnastu porażkach w normalnym czasie gry co plasuje ich obecnie na przedostatnim siódmym miejscu w Dywizji Atlantyckiej oraz czternaste miejsce w Dywizji Wschodniej, bilans bramek 87-117.

Gospodarze tego meczu zagrali u siebie osiemnaście razy zdobywając dwadzieścia dziewięć punktów po jedenastu wygranych, trzech zwycięstwach po dogrywce, jednej porażce po dogrywce oraz trzech porażkach w normalnym czasie spotkania, bilans bramek u siebie 63-39.

Goście na wyjazdach zdobyli szesnaście punktów w dwudziestu meczach po sześciu zwycięstwach, jednej wygranej po dogrywce, dwóch porażkach po dogrywce oraz jedenastu przegranych w regulaminowym czasie gry, bilans bramek na wyjazdach 46-66.

Mój typ w tym spotkaniu to wygrana gospodarzy, Tampa Bay Lightning u siebie potrafi dobrze grać i strzelać sporo bramek dzięki temu wygrywając swoje domowe mecze i nie inaczej będzie również tym razem a Florida Panthers na wyjazdach jak i zresztą w całym sezonie prezentuje się mizernie a do tego na wyjazdach tracą sporo bramek i dzięki temu przegrywają mecze i tak też będzie tym razem.

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206,125.htm#1812245

 

:plus: 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Stany Zjednoczone ( NHL )

Spotkanie: Chicago Blackhawks - New Jersey Devils

Typ: 2ML :n:

Kurs: 2.90

Bukmacher: Unibet

24.12.2013 02:00

 

Analiza:

Bogaty wybór na maxa.Aż ciężko wybrać jakiekolwiek spotkanie w mojej ulubionej dyscyplinie i lidze.Na dziś być może zwariowane spotkanie wybrałem aczkolwiek w tej lidze każdy może wygrać z każdym i dlatego też chociaż że kurs jest mega wysoki ale sądzę że warty zaryzykowania.Stawiam na mój ulubiony zespół i mam nadzieję że mnie nie zawiedzie.diabełki w ostatnim spotkaniu wygrali ale po dogrywce chociaż myślałem że wygrają bezpośrednio lecz się nie udąło tak łatwo.Dziś już liczę na pełną pulę punktów bez żadnych doliczonych czasów.diabełki mają problem w dowiezieniu jak już wygrywają wyniku do końca ale w końcu to musi się od nich odwrócić i wygrają bez extra time.Przeciwnik dziś mocny i kurs na nich poniżej 1.8 ale takie kursy sa najbardziej zdradliwe w NHLu.Wicelider konferencji zachodniej na własnej tafli potrafi tez przegrać i złapać zadyszkę jak to miało miejsce w ostatnim spotkaniu z Orkami.Orki w świetenj dyspozycji więc się nie dziwię że stawili twardy opór i wygrali po extra time z Chicago.Diabełki dwa ostatnie spotkania po doliczonych czasach więc w tzrecim spotkaniu sądze ze już tak nie będzie.Liczę na ich pewne zwycięstwo.mało brakło z Caps gdyż oddali aż 37 strzałów przy 22 gospodarzy ale dopiero po extra time przelali szalę zwycięstwa na własną stronę.Chicago gra w kratkę, wiecej spotkań wygrywa niż przegrywa ale maja swoje i czarne dni i serię.grają nierówno i w tym widze szansę na wygraną Diabełków.Sądze że dziś w Chicago to ta noc będzie należała do nich i wykorzystają to.NJ pokazali że potrafią grac na wyjazdach i mam nadzieję że już dziś żadnych doliczonych czasów nie będzie.Będzie to wynik w którym jedna z drużyn wygra beż doliczonego czasu.Ja stawiam na New Jersey Devils i mam nadzieję że mnie nie zawiodą.Powodzenia chłopaki.Z taką paką powinniście zajść daleko!!!

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206,125.htm#1812274

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Hokej na lodzie - NHL



24.12.2013 g. 1:30

jPQU2ZiQ-8n6WWzeT.pngOttawa Senators vs. Pittsburgh Penguins hSacLcRt-82SqvCtT.png

 

Typ: P. Dupuis zdobędzie punkt / 1,80 / Doxxbet :n:

 

Przeglądając ofertę na NHL skupiłem się na meczu Ottawy z Penguins i natrafiłem na bardzo ciekawą propozycję ;) Dupuis zdobędzie punkt po 1,80 :)) Trzeba to brać :ok: Przede wszystkim faworytem tego meczu są dla mnie goście i to jest podstawa do dalszych rozważań. Dupuis to prawoskrzydłowy w 1. linii razem z Crosbym i Kunitzem :)) A grając z Crosbym można być pewnym, że szanse na gole czy asysty się pojawią. Odkąd kontuzjowany jest Malkin to Dupuis spisuje się bardzo dobrze. Aktualnie notuje serię 4 kolejnych spotkań z punktem. Przeciwko Canucks strzelił gola, przeciwko Wild zaliczył asystę, przeciwko Rangers strzelił gola i przeciwko Maple Leafs zaliczył asystę. W spotkaniach z Ottawą jego bilans nie jest imponujący, bo w 30 h2h strzelił 6 goli i dorzucił 5 asyst, ale w ostatnich 3 meczach h2h na wyjeździe miał łącznie bilans 1G+2A :)) Na bramce dzisiaj Anderson, który w tym sezonie nie spisuje się zbyt dobrze, bo save na poziomie .881% ogólnie i .888% w spotkaniach domowych to straszna lipa. Pingwiny notują serię 8 kolejnych wygranych i wobec wielu kontuzji w obronie (Letang, Martin, Orpik, Engelland i Scuderi) postawili na ofensywę i świetnie na tym wychodzą. Over padł w 14 z 20 ostatnich h2h między nimi i dzisiaj także typuję sporą ilość bramek i jakieś 4-5 trafień na koncie Penguins. Przy takiej ilości Dupuis powinien się załapać na co najmniej 1 punkt. Po takim kursie na to, że zapunktuje w tym spotkaniu to po prostu trzeba grać ;) Dla odważnych polecam jeszcze opcję, że Dupuis strzeli gola po kursie 5,00 :D

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206,125.htm#1812309

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Pilka Nozna Iran Pro League

Spotkanie.Sepahan - Fajr Sepasi

Typ.under 1,5 gola :n:

kurs.2,90

buk.Unibet

Data.24.12.2013 g.12.30

 

Analiza.

 

Egzotyczna liga Iranska i spotkanie pomiedzy zespolami Sepahan - Fajr Sepasi.Moj typ na to spotkanie to under 1,5 gola w meczu.Dlaczego taki typ...?Po pierwsze to historia spotkan tych ekip na boisku dzisiejszych gospodarzy...

29/08/12 PL Sepahan - Fajr Sepasi 1:0

29/01/12 PL Sepahan - Fajr Sepasi 1:0

Dwa spotkania i dwa undery 1,5 gola.Po drugie to indolencja strzelecka gospodarzy na wlasnym stadionie w ostatnich dwoch spotkaniach...

12/12/13 PL Sepahan - Gostaresh 0:0

05/12/13 PL Sepahan - Tehran 0:0

Po trzecie bilans gospodarzy u siebie to na 9 meczy 3-4-2 bramki 7-4.Malo strzelonych i malo straconych wiec dzisiaj takze pewnie za duzo nie strzela,a moze i tez nie straca bo goscie na wyjazdach tylko 3 gole,stad taki typ....

No i na koniec jeszcze jak to wyglada procentowo...Sepahan - 19 meczy i 8 underow 1,5 gola a wiec 42,1%,natomiast Fajr Sepasi 19 mewczy i 10 underow 1,5 gola a wiec 52,6% czyli statystyki calkiem niezle...Dodatkowo dodam,ze gospodarze u siebie na 9 meczy ,az 5 underow 1,5 gola,a goscie na wyjazdach na 9 spotkan 4 niskie wyniki.Przy takich statystykach i formie strzeleckiej gospodarzy chyba warto zaryzykowac taki kurs...

 

http://obstawianie.com/ligi-azjatyckie-vt12315,125.htm#1812410

 

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Iran Pro league

Spotkanie: Mes Kerman - Tractor Sazi

Data: 24.12.2013 godz. 12:30

Typ: Alternatywna azjatycka suma goli - powyzej 1.5 :t:

Kurs: 1.42

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza:na dzisiaj z pilki nie ma za bardzo wyboru ale znalazlem ciekawy typ jakim jest over 1.5 gola w meczu Mes vs Tractor.A wiec dzis o godzinie 12:30 czasu PL na stadionie Shahid Bahonar zespol Mes Kerman podejmie druzyne Tractor Sazi w 20 kolejce ligi iranskiej.Gospodarze tego meczu sa w lidze czerwona latarnia zajmuja ostatnie 16 miejsce,maja 14 punktow na koncie ale od wyjscia ze spadku dziela ich tylko 3 punkty.Ich 5 ostatnich kolejek to 3 remisy,porazka i wygrana.Goscie zajmuja 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktow i do lidera traca tylko 3 punkty.Tractor na ostatnich 5 kolejek ma 2 wygrane,2 remisy i porazke.Patrzac na statystyki w lidze odnosnie powyzej/ponizej mozna zauwazyc ze najwiecej goli leci wlasnie w meczach mesa i tractora.Ostatni mecz obu druzyn co prawda zakonczyl sie wynikiem 0:0 ale w tym spotkaniu tractor gral u siebie.Wczesniejszy mecz obu druzyn to wygrana tractora na wyjezdzie 1:3.Mysle ze chociaz 2 gole wpadna w tym meczu,bo powinien byc to mecz otwarty bo oba zespoly o cos walcza,mes jest ciut od wyjscia ze spadku a goscie ciut od zajecia pozycji lidera.Jesli ktos chce wyzszy kurs to moze over 2.5 z kursem 2.30.Ja zostaje przy overze 1.5

 

http://obstawianie.com/ligi-azjatyckie-vt12315,125.htm#1812420

 

:plus: 42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: Hokej, Białoruś

24.12.2013 16-30

Spotkanie: Lida - Mogilev

Typ: Lida - 2,5 :n:

Kurs: 1,70

buk: Bet365

 

Analiza:

W wigilię oferta uboga, ale jest mecz, na którym można coś zarobic. To Spotkanie w białoruskiej Extraleague. Na przeciw siebie stana ligowy średniak Lida, który podejmie obsolutnego autsidera ligi, zespół z Mogileva. Jest to typ oparty na tym co głownie prezentuje tabela, bo ta mówi sama za siebie. Gospodarze w trzydziestu trzech meczach zdobyli 35 pkt, co daje im aktualnie siódme miejsce. Wyżej już nie będa, bo strata do szóstego Soligorska to aż czternascie oczek. Bardziej trzeba sie skupic na obronie zajmowanej lokaty, bo za nimi tylko jeden punkt mniej mają hokeiści z Brestu. Tak więc gospodarze są skazani juz o grę w grupie spadkowej. Dzis swietna okazja do poprawienia swojego dorobku punktowego, bo goście to najsłabszy zespół w całej lidze. Narazie zdobyli zaledwie dwanaście oczek. Ale nie to jest w tym zespole najgorsze. Chodzi mi o to jak prezentuja sie poszczególne formacje zespołu. Defensywa traci srednio aż pięc goli na mecz (158 straconych bramek) co jest oczywiście najgorszym wynikiem w lidze. Atak wygląda jeszcze gorzej, bo zdobyli zaledwie 37 goli!!! Jednym słowem to tragedia. Gospodarze wygladaja przy nich wrecz bardzo dobrze, bo bilans bramkowy to 85-115. Goście zreszta i tak są skazani na spadek, nie wierze w to ze nagle zaczna wygrywac mecze, nawet gdzy dojdzie do podziału ligi na grupę mistrzowską i spadkową. Mogilev wygrał zaledwie 3 z 33 meczy i nie jest to możliwe by sie juz to zmieniło. Troszke lepiej im idzie u siebie gdzie zdobyli osiem z dwunastu punktów. na wyjeździe wygrali tylko raz, raz przegrali po dogrywce i ponieśli piętnaście porażek. Jak bedzie dzisiaj?? innej opcji nie widze jak kolejna ich porażka. Co ciekawe jedno z trzech ich zwyciestw to własnie mecz z Lidą wygranym u siebie 4-2. Tyle ze wcześniej przegrali dwa mecze: 1-7 u siebie i 1-3 na wyjeździe. Uważam ze gospodarze beda chcieli sie zrehabilitowac za ta haniebną porażke i przed własna publicznościa beda chcieli sie zrehabilitować wysoko pokonują autsidera ligi. Stawiam na gospodarzy

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-europejskie-vt126145.htm#1812463

 

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...