Skocz do zawartości

Typy na dzień 25.12.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Hokej - Rosja ( KHL )

Spotkanie: Donbass Donetsk ₋ Traktor Chelyabinsk

Typ: 1

Kurs: 1.90

Data: 25.12.2013

Godzina: 18.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do Rosji na mecz tamtejszej ligi hokejowej KHL.

Wybrałem mecz Donbass Donetsk przeciwko Traktor Chelyabinsk.

Donbass Donetsk rozegrał trzydzieści osiem spotkań w których zdobył sześćdziesiąt osiem punktów po dwudziestu zwycięstwach, czterech wygranych po dogrywce, oraz czternastu porażkach co plasuje ta drużynę na drugiej pozycji w Dywizji Tarasov oraz trzecim miejscu w Konferencji Zachodniej, bilans bramek 97-70.

Traktor Chelyabinsk zdobył czterdzieści osiem punktów w swoich trzydziestu sześciu meczach po dwunastu zwycięstwach, pięciu wygranych po dogrywce, dwóch porażkach po dogrywce oraz siedemnastu przegranych co obecnie daje piąta pozycję w Dywizji Kharlamov oraz ósme miejsce w Konferencji Wschodniej, bilans bramek 79-97.

Gospodarze zagrali u siebie dziewiętnaście razy zdobywając trzydzieści siedem punktów po jedenastu wygranych, dwóch zwycięstwach po dogrywce oraz sześciu porażkach, bilans bramek w meczach u siebie 58-41.

Goście na wyjazdach zdobyli dwadzieścia dwa ponkty w dziewiętnastu meczach po pięciu zwycięstwach, trzech wygranych po dogrywce, jednej porażce po dogrywce oraz dziesięciu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 47-61.

Mój typ w tym meczu to zwycięstwo Donbass Donetsk który u siebie potrafi zagrać dobre zawody a Traktor Chelyabinsk na wyjazdach gra słabo tracąc do tego sporo bramek.

 

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979,25.htm#1812555

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-01-02, 13:08 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Egipt Pierwsza Liga

Spotkanie: Al Shortah - Wadi Degla

Data: 25.12.2013 godz. 13:300

Typ: over 2.5

Kurs: 2.88

Bukmacher: Bet365

 

Pierwsza kolejka w lidze Egispkiej dlatego nie ma sie co za bardzo rozpisywać. Obie drużyny dotychczas spotkały się 2 razy na własnym boisku drużyna Al Shortah pokonała Wadi 1:0, natomiast na wyjezdzie ekipa Shortah również wygrała tylko pokrywając over bramkowy. A dokladny wynik tego spotkania byl 3:2. W Poprzednich rozgrywach drużyna El Shortah była na 3 miejscu pod względem pokrytych overów w lidze na 8 spotkan pokryła 4 a średnia bramek na mecz wynosila 2.9 gola. W innej grupie gdzie grala drużyna Wadi Degla ich średnia bramek na mecz w meczach wyjazdowych wynosiła 1.9, a over bramkowy pokryla 3 razy na 8 rozegranych spotkań. Dzisiaj jak to bywa w ligach Afrykańskich spodziewam się kilku bramek, druzyna gospodarzy na własnym stadionie jest bardzo mocna co pokazywały ostatnie wyniki wygrywajac po 3:0. Kurs według mnie jest wart zaryzykowanie i też tak uczynie. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/ligi-afrykanskie-vt119689.htm#1812606

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-01-02, 13:12 ]

:plus: 188

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Los Angeles Lakers - Miami Heat

Typ: Miami Heat -9.5 AH

Kurs: 1.94

Godz: 23:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Mecz który powinien być hitem za oceanem ale wydaje się, że w obecnej sytuacji w jakiej są Jeziorowcy wynik meczu jest łatwy do przewidzenia. Lakers bowiem od pewnego czasu boryka się z kontuzjami i to kluczowych zawodników, Na pewno nie zagrają dziś Kobe Bryant (13.8 punktów, 4.3 zbiórek i 6.3 asyst na mecz) , Steve Blake (9.8 pkt , 3.3 zbiórek i 7.7 asyst na mecz) i Steve Nash (6.7 pkt , 1.5 zbiórek i 4.8 asyst na mecz) nie zagra również Pau Gasol (14.8 pkt, 3.1 asyst oraz 9.2 zbiórek na mecz), jest natomiast nadzieje, że zagra Jordan Farmar (9.2 pkt, 2.9 zbiórek i 4.4 asyst na mecz), który ma właśnie powrócić na dzisiejszy mecz z Miami ale ja przypomnę, że nie jest to nic pewnego, bowiem ten zawodnik miał już wrócić wcześniej ale jego powrót jest odwlekany. jednym słowem dziś zabraknie najlepszego asystenta (Steve Blake), najlepszego zbierającego ( Pau

Gasol) do tego nie ma Nasha i Bryanta i nie wiadomo czy gotowy będzie Farmar - nie wróży to najlepiej przed dzisiejszym spotkaniem.

Te wszystkie kontuzje wpływają rzecz jasna na wyniki drużyny, ostatnio gdy nasiliły się te urazy L.A. Lakers przegrali dwa mecze i to w wysokich rozmiarach z Golden State Warriors 83-102 i Phoenix Suns 90-117 oraz udało im się pokonać Minnesota Timberwolves 104-91. Z całym jednak szacunkiem dziś jednak grają z zdecydowanie mocniejszą drużyną niż Minnesota, a mianowicie Miami Heat i właśnie ze względu na ich ostatnie problemy postanowiłem zagrać na handicap -9.5 pkt w stronię gości.

Miami Heat obecnie to zupełne przeciwieństwo drużyny L.A. Lakers, w rubryce kontuzja nie znajdziemy ani jednego zawodnika, co oczywiście oznacza, że dziś Słońca zagrają w najsilniejszym zestawieniu i są oczywiście zdecydowanym faworytem. Również ostatnie mecze. Również ich wyniki w ostatnich meczach mogą napawać optymizmem, otóż w 8 ostatnich spotkaniach przegrali tylko raz na wyjeździe z Indiana Pacers, pozostałe mecze rozstrzygali na swoją korzyść z czego 4 wygrali różnicą 10 punktów lub więcej. Myślę, że typ na mecz ten mecz czyli handicap w stronę Miami to niezłe rozwiązanie, Słońca przyjeżdżają dziś do L.A. w roli faworyta i przy aktualnych osłabieniach drużyny Lakersów oraz formie jaką prezentują to obowiązkiem gości jest dziś wygrać. Myślę, że Miami będą starali się dziś wygrać wysoko, jeżeli poczują, że rywal jest słaby, wszak jest to dość prestiżowe spotkanie i efektowne zwycięstwo na L.A. Lakers na pewno zawsze jest okazją do chwały. Myślę, że Miami dziś postarają się o dwucyfrowe zwycięstwo nad L.A. Lakersami.

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,50.htm#1812636

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-01-02, 13:13 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - Rosja, Vyshaja Liga

Spotkanie: Kazzinc-Torpedo - Mechel Chelyabinsk

Typ: X2

Kurs: 1,80

Data: 25.12.2013

Godzina: 13:30

Bukmacher: Bet-at-home

 

Analiza:

 

Na dzisiejszy pewniak dnia wybrałem rosyjską ligę hokejową. Do pojedynku dojdzie o godzinie 13:30. Założyłem tutaj bardzo bezpieczny wariant po wysokim kursie, a mianowicie remis bądź zwycięstwo Mechel Chelyabinsk. W sezonie oba zespoły prezentują średnią formę. W tabeli Kazzinc-Torpedo plasuje się na 9 , a ich dzisiejsi rywali na 12 miejscu. Na 20 ostatnio rozegranych spotkań Kazzinc-Torpedo wygrało dziesięć pojedynków. Ostatnio z Balashikha 4:3 po rzutach karnych, z Krasnodar 4:1. Warto zwrócić uwagę na fakt, że stawiają w głównej mierze na grę ofensywną, stąd tak wysokie rezultaty w większości rozegranych ich pojedynków. Aż sześć spotkań na 20 zakończyło się dopiero po dogrywce. Jeśli chodzi o mojego faworyta Mechel Chelyabinsk, na 20 ostatnio rozegranych spotkań wygrali aż 11, ostatnio z Saratovem 7:0. Oprócz prezentowanego również przez nich agresywnego stylu gry, warto zauważyć, że nie występują u nich długie passy zarówno wygranych jak i porażek. Przewiduję zacięte spotkanie, z którego zwycięsko wyjdzie Mechel Chelyabinsk. Mój typ jest jak najbardziej uzasadniony i ma duże szanse na powodzenie, tymbardziej, że remis jest także pożądany.

 

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979,25.htm#1812638

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-01-02, 13:15 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago Bulls - Brooklyn Nets

 

Typ: 2

 

Kurs: 1.70 @ STS

 

Analiza:

 

Chicago ostatnio zdecydowanie pod formą. Bez kontuzjowanego Derricka Rose ciężko im będzie o nawiązanie walki z czołówką i rywalizację o najlepszą 8 fazy zasadniczej. Brooklyn powoli się rozkręca, po serii kiepskich meczy przyszedł czas na zwycięstwa i próbę walki o Play offy. Dla mnie pewniakiem tutaj jest zespół z brooklynu.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-01-02, 13:16 ]

za słaba analiza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej



Spotkanie: Sp. Moscow - Metallurg Magnitogorsk

Typ: Wygra mecz - Metallurg Magnitogorsk

Kurs: 1,85

Godz: 16:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 16:30 w 37 kolejne w KHL dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy znakomitym zespołem Metallurga z słabiej spisującym się Spartakiem. Lepiej w tabeli stoi oczywiście drużyna przyjezdnych która zajmuję 2 miejsce w Kharlamova, natomiast drużyna z Moskwy obecnie plasuję się na czwartym miejscu w Tarasova. Głównie mówiąc drużyna z Magnitogorska jest na trzecim miejscu, natomiast gospodarze tego spotkania na 9 i uważam, że mecz będzie z dużą przewagą przyjezdnych, a wynik korzystny dla Metallurga. To oni mają w swoim zespole lepszych zawodników, a jeśli chodzi o jakieś plagi kontuzji to nie ma tego także jadą do Moskwy dzisiaj po 3 punkty i ja osobiście liczę na ich wysoką wygraną. Drużyna gości jest jednym z potencjalnych drużyn do zdobycia Mistrzostwa dlatego nie mogą sobie pozwolić na jakieś porażki jeśli chcą o ten tytuł walczyć. Dzisiaj jadę do słabszego przeciwnika gdzie powinni zaksięgować 3 punkty.

 

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979,25.htm#1812701

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-01-02, 13:17 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej KHLq

Spotkanie: Donbass Donetsk - Traktor Chelyabinsk

Data: 25.12.2013 godz. 18:30

Typ: sumy w meczu - powyzej 3.5

Kurs: 1.44

Bukmacher: Bet365

 

 

Analiza:dzis w rosyjskiej lidze hokeja KHL zmierza sie ze soba Donbass oraz Traktor.Spotkanie odbedzie sie o 18:30 czasu pl,na stadionie dobassu czyli na Druzhba Palace of Sports.Faworytem sa gospodarze z kursem 1.80 i raczej spotkanie wygrac powinni,ostatnie ich mecze to 4 wygrane i jedna porazka.Goscie graja slabiutko na ostatnie 5 kolejek maja 4 porazki i jedna wygrana.Ostatnie 2 mecze obu druzyn nie opiewaly w gole bo padaly wyniki 1:0 i 2:1 dla donbassu,jednak wtedy donbass gral oba spotkania na wyjezdzie.Jeden mecz tylko graly oba zespoly ze soba gdy u siebie gral donbass i wowczas w regulaminowym czasie bylo 2:2.Mysle ze dzis chociaz 4 gole wpadna,zwlaszcza ze donbass nawet u siebie strzela te bramki,gorzej z golami gosci ale dzis z jedna powinni zdobyc a kto wie moze w ogole bedzie duzo goli.

 

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979,25.htm#1812721

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-01-02, 13:20 ]

:plus: 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: NY Knicks - Oklahoma City Thunder

Typ:over 210,5

Kurs: 3.45

Bukmacher: Unibet

25.12.2013 20:30

 

Analiza:

Jedno z trzech spotkań rozgrywanych dziś na parkietach NBA.Ja stawiam na wynik mocno overowy i sądzę że się nie zawiodę.Oba zespoły potrafią rzucać i moim zdaniem sobie dziś nie będą uprzykrzać gry i wynik obu zespołów będzie wysoki.Ostatnie ich spotkanie zakończyło się na parkiecie Thunder wynikiem mocno over bo w sumie rzucili aż oba zespoły 245 punktów.Dziś może takiego wyniku nie będzie na parkiecie Knicks ale myślę że te ze 210 będzie.NY gra w kratkę ale broni przed każdym spotkaniem nie składają i walczą o każdą piłkę.Goście po fali zwycięstw w ostatnim spotkaniu niespodziewanie polegi na własnym parkiecie z graczami z Kanady.dziś myślę że już nie odpuszczą tego wyjazdoweg spotkania i powalczą o zwycięstwo.potrafią rzucać i sądzę że dziś będą także walczyć o każda piłkę i kosza.Mecz się zapowiada fascynującą i myślę że z pewnością będzie obfitował w wiele koszy.

 

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610,75.htm#1812740

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-01-02, 13:24 ]

:plus: 245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...