Skocz do zawartości

Typy na dzień 12.11.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka (Międzynarodowe, FIVB Grand Champions Cup kobiety)

Mecz: Japonia - Rosja

Typ: 2

Kurs: 1,85

Bukmacher: Unibet

Data i godzina: 12.11.2013 11:15

 

Analiza:

 

Na wtorkowy pewniak dnia wybrał mecz siatkówki kobiet. Dla mnie mocnym faworytem tego spotkania jest zespół rosyjski. Ostatnio Rosjanki wygrywały Mistrzostwa Europy Kobiet. Zdominowały cały turniej, pokonując gładko swoje rywalki, 3:1 z Białorusią, 3:1 z Chorwacją, 3:0 z Azerbejdżanem oraz Turcją i Serbią, a w finale bez większych problemów z drużyną Niemiec 3:1. Myślę, że wtorek będzie podobnie. Jeśli chodzi o Japonię, idzie im jak po grudzie. Ostatnie ich pojedynki zostawiły niesmak i niezadowolenie na twarzach kibiców japońskich. Przegrywały z USA i Chinami 2:3, a wcześniej 0:3 z Serbią, Brazylią oraz Włochami. Beznadziejne rezultaty stawiają ich w złym świetle. W jutrzejszym spotkaniu nie będą miały nic do stracenia i postawią na agresywną grę, co może zaobfitować w zdobycie jednego setach i końcowym rezultatem 3:1 na korzyść zespołu rosyjskiego. Bilans bezpośrednich spotkań tych drużyn wynosi 6:2 dla Rosji. Jestem zaskoczony tak wysokim kursem na mojego faworyta.

 

http://obstawianie.com/spotkania-miedzynarodowe-vt121086,25.htm#1799667

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:01 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12/11/2013 godz. 1:00

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: San Antonio Spurs @ Philadelphia 76ers

Typ: 76ers poniżej 24,5 pkt w I kwarcie

Kurs: 1,90

Bukmacher: Marathonbet

 

Analiza:

Spurs zagrają back-2-back ale nie jest to dla nich duży problem, bo wczorajszy mecz z Knicks właściwie skonczył się juz w I kwarcie (35-17). Popovich dał pograć zmiennikom i dzięki temu żaden z jego graczy nie grał dłużej niż 26 minut.

Ostrogi zawsze solidnie bronią w pierwszych kwartach meczu mając średnia straconych punktów na poziomie 21:

 

@NY 35-17

GSW 27-20

PHO 29-21

@DEN 24-27

@POR 19-21

@LAL 16-23

MEM 20-18

 

Jak widać, rywale SA tylko raz zdobyli więcej niż 24 pkt.

Z kolei Philadelphia rozpoczyna mecze z różnym skutkiem, ale rzadko przekraczają granicę 24 punktów:

 

@CLE 27-30

CLE 14-28

WAS 27-39

GSW 22-36

CHI 22-34

@WAS 21-33

MIA 33-14

 

Typ czysto statystyczny ale wnioski nasuwają się same. Nie sądzę, żeby rozpędzone San Antonio pozwoliło sobie rzucić 25 punktów juz w I kwarcie, buki chyba trochę przesadzili z tą linią ;)

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610.htm#1799721

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:01 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna ( Primera Division )

Spotkanie: Lanus - Arsenal FC

Typ: 1

Kurs: 1.95

Data: 12.11.2013

Godzina: 00.15

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na ostatni mecz piętnastej kolejki argentyńskiej Primera Division.

W meczu zmierzą się Lanus oraz Arsenal Sarandi.

Lanus rozegrał w lidze czternaście meczy w których zdobył dwadzieścia dwa punkty po sześciu zwycięstwach, czterech remisach oraz czterech porażkach i zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli, bilans bramek 23-12.

Arsenal Sarandi zdobył dwadzieścia pięć punktów w swoich czternastu meczach po sześciu wygranych, siedmiu remisach oraz jednej porażce i obecnie plasuje się na czwartym miejscu w Primera Division, bilans bramek 16-9.

Gospodarze u siebie zagrali siedem razy i zdobyli trzynaście punktów po czterech wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 14-5.

Goście na wyjazdach zdobyli jedenaście punktów w sześciu meczach po trzech wygranych, dwóch remisach oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 6-3.

W tym ciekawie zapowiadającym się meczu mój typ to jedynka, Lanus u siebie gra nieźle, strzela dużo bramek i ostatnio na swoim obiekcie pokonał bardzo dobre na wyjazdach San Lorenzo a Arsenal Sarandi na wyjazdach strzela mało bramek i ostatnio przegrał z Tigre i przypuszczam że gospodarze meczu wykorzystają grę u siebie i pokonają gości.

 

http://obstawianie.com/argentyna-vt118237,50.htm#1799749

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:02 ]

:plus: 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12/11/2013 godz. 1:30

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Boston Celtics - Orlando Magic

Typ: Orlando Magic

Kurs: 2.05

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Dzisiejszej nocy spotkają się drużyny Bostonu i Orlando. Jedni jak i drudzy nie mają za dużych szans w tym roku na występ w PO, ale wydaje się,że Boston będzie chciał "przytankować" ten sezon żeby zdobyć dobre rozstawienie w drafcie. Boston musi sobie radzić bez podstawowego i jednego z najlepszych rozgrywających ligi Rajona Rondo. Mimo tego odnieśli oni w 3 ostatnich spotkaniach 3 zwycięstwa z Utah, Orlando i Miami. Zwłaszcza ta ostatnia wygrana była spektalurana, ponieważ z obecnymi mistrzami NBA a także dlatego,że wygrali rzucając 3 w ostatniej akcji, mając 0.6s zaledwie!! Orlando natomiast przegrało 2 ostatnie spotkania i będę podwójnie zmotywowani żeby przerwać złą passę a także odgryźć się za porażkę u siebie 89-91.Liczę na dużo lepszy mecz ze strony lidera Magików Jaamera Nelsona, który miał zaledwie 28% FG. Jak dla mnie Orlando powinno wygrać spokojnie ten mecz, różnicą większą niż 5pkt, a kurs bardzo przyjemny na to zdarzenie

 

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610.htm#1799822

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:03 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Siatkówka - Grand Champions Cup Women 12.11.2013 godz. 04:10

Wydarzenie: Tajlandia - Dominikana

typ: 1

Kurs: 1.592

Bukmacher: Pinnacle

 

Dzisiaj w nocy rozpoczyna się kolejny Puchar Wielkich Mistrzyń w siatkówce odbywający się w Japonii. W turnieju tym udział biorą Mistrzynie Europy Rosjanki, Azji Tajki, Ameryki Północnej Amerykanki, Ameryki Południowej Brazylijki oraz gospodynie Japonki i biorące udział z dziką kartą siatkarki Dominikany. Mój typ dotyczyć będzie pierwszego spotkania turnieju pomiędzy reprezentacją Tajlandii, a Dominikany. Zastanawiałem się dłuższy czas nad tym meczem, ale jako że wyczytałem o występie Tajek w najsilniejszym składzie postanowiłem wybrać na typ dzisiejszego dnia właśnie ich zwycięstwo. Siatkarki tego kraju pod koniec września niespodziewanie wygrały Mistrzostwa Azji których były gospodyniami sprawiając sensację w półfinale gdzie pokonały Chinki 3-2, a w finale który okazał się formalnością ograły Japonki 3:0. Jak widać powoli przynosi efekty emigracja zawodniczek tego kraju do silnej ligi Azerbejdżanu, czwórka z nich (Wanna Buakaew, Pleumjit Thinkaow, Onuma Sittirak oraz kapitan reprezentacji Wilavan Apinyapong) występuje obecnie w zespole Igtisadchi Baku w pierwszej szóstce. Zespół ten zaliczany jest do jednego z faworytów Ligi Mistrzyń pań i do tej pory spisuje się w tych rozgrywkach rewelacyjnie, pokonał ostatnio między innymi bardzo dobrą ekipę Dynama Moskwa i zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli. Jeśli chodzi o siatkarki Dominikany to na pewno nie jest to drużyna do bicia chociaż oprócz Tajlandii siatkarki tego kraju uznawane są za najsłabsze w rozpoczynającym się turnieju. W Ameryce Północnej również rozgrywane były Mistrzostwa kontynentu pod koniec wrześnie, gdzie zawodniczki Dominikany zanotowały bardzo dobry występ przegrywając dopiero w finale z Amerykankami 1-3. Dzięki organizatorom dostały jednak szansę w postaci dzikiej karty i mają okazję również zaprezentować się w turnieju. Moim zdaniem o wiele większe ogranie występującym w jednej z najsilniejszych lig Europy siatkarek Tajlandii i gra z najlepszymi w lidze mistrzów pozwala stwierdzić, że drużyna ta jest zdecydowanym faworytem tego meczu i ja też tak uważam. Zachęcam do swojego typu.

 

http://obstawianie.com/spotkania-miedzynarodowe-vt121086,25.htm#1799843

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:04 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Getligaen

Spotkanie.Storhamar - Lørenskog

typ.1

kurs.2,50

buk.Betsson

data.12.11.2013 g.18.30

 

Analiza.

 

Liga Norweska w hokeja i spotkanie pomiedzy zespolami Storhamar - Lørenskog .Stawiam w tym spotkaniu na gospodarzy z kilku powodow.Po pierwsze gospodarze sa wyzej w tabeli,nawet gdy bysmy dodali ekipie Lørenskog 20 pkt odjetych na poczatej sezonu...Po drugie spotkania pomiedzy tymi ekipami w ostatnich latach to albo remisy albo jedno bramkowe wygrane,wiec ja tu wybieram typ z wiekszym kursem i to w dodatku na gospodarzy ktorzy u siebie sa piekielnie mocni...Na 7 spotkan 6 wygranych i tylko 1 porazka z Valerenga 2-5.Natomiast Lørenskog na wyjazdach to 7 spotkan z czego wygrali 3 mecze,1 przegrali po dogrywce i 3 w regulaminowym czasie miedzy innymi z takimi ekipami jak Lillehammer,Valerenga czy Sparta.Jak widac goscie na wyjazdach duzo traca i przy tak mocnej ekipie jak Storhamar u siebie warto postawic na gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/liga-norweska-2013-2014-vt126142.htm#1799889

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:05 ]

:plus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna Słowenia 1 liga ( 2013.11.12 godz. 16:00 )

Spotkanie - Velenje : NK Krka

Typ - pierwsza połowa handicap Velenje -1,5

Kurs - 3.70

Bet365

 

.. kolega wyżej podał już dosyć ciekawą analizę na to spotkanie , jednak mnie też wpadł w oko ten mecz . Gospodarze po wejściu w szeregi pierwszej ligi w sezonie 2008/9 zaraz po wejściu zajęli 3 miejsce i możemy powiedzieć że dobrze weszli w szeregi 1 ligowców ale w następnych sezonach to raczej kończyli w środku tabeli , jednak w tym sezonie chyba będzie lepiej bo po 16 kolejkach zajmują wysokie 4 miejsce ale strata do liderującego Maribor to tylko 3 pkt tak więc możemy powiedzieć że chłopaki w tym sezonie chca odegrać jakąś rolę , dziś podejmują beniaminka NK Krka który nie wszedł w szeregi 1 ligowców tak jak Velenje i po 16 kolejkach ich bilans to 3-2-11 i te gole 11:33 , goście w meczach wyjazdowych 1-0-7 i br. 3:21 natomiast gospodarze w domu 6-0-2 i br. 14:7 , patrząc ogólnie to Velenje w tym sezonie jest ekipą która traci mało goli bo zaledwie 13 mniej straciło tylko Maribor czyli lider rozgrywek bo 12 tak więc jęzeli chodzi o dzisiejsze spotkanie to raczej goście będą mieli zerowe konto strzelonych , kolega wyżej już dał handi na Velenje ale ja pójdę bardziej ryzykownie i liczę że już w pierwszej połowie gospodarze będą wygrywać dwoma bramkami , w pierwszym ich pojedynku z tego sezonu na terenie NK Krka padł remis 0:0 ale nie brał bym tego pod uwagę w to spotkanie no bo patrząc na mecze wyjazdowe Velenje to 2-5-1 czyli ten remis to pokazuje , w meczach pomiędzy nimi dotychczas rozegranych wyniki to 4:0 , 4:1 czy nawet 7:0 tak więc zaryzykuję że do przerwy będzie handi na korzyść gospodarzy !

 

( chciałbym zaznaczyć że nie skopiowałem tego typu z innego forum ( FORUM BUKMAHERSKIE ) bo użytkownik Stanley 63 tam to ja tutaj Nika 2001 )

 

http://obstawianie.com/slowenia-vt119681.htm#1799904

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:06 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP, IPP Open (Helsinki, Finlandia)

Spotkanie: Fucsovics M. - Pavic A.

Typ: 2

Kurs: 2,10

Data i godzina: 12.11.2013 15:00

Bukmacher: Betclic

Analiza:

Węgier kontra Chorwat. Każdy kto śledził turnieje na hali słyszał o świetnym i jak do tej pory najlepszym wyczynie tego młodego Madziara. Wygrana z dwu metrowym Berrerem, z Chardym i urwanie seta w z Kamke. I nagle po tym dobrym turnieju forma zanikła. Natomiast Ante Pavic - jak na Chorwata przystało - świetnie serwujący był bliski pokonania Łukasza Rosola w niedawno zakończonym turnieju w Bratysławie. Sam Pavic jest teraz na najwyższej pozycji w rankingu w ATP i będzie miał jeszcze większą motywacje do podrasowania rankingu. Korty w Helsinkach są bardzo szybkie, dobry serwis i mocne forhendy powinny skutecznie zniechęcić faworyzowanego Węgra.

 

http://obstawianie.com/challenger-2013-vt124166,75.htm#1799909

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:08 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej na lodzie/ PLH

12.11.13 18:00

GKS Tychy-KTH Krynica

typ: GKS Tychy -1,5

kurs: 2,30

buk: WilliamHill

 

Na lodowisku w Tychach miejscowy GKS podejmować będzie aktualnego lidera KTH Krynicę. O drużynie gości mówi się ciągle w kontekście braku pieniędzy, braku sponsora i coraz głośniejszych zapowiedziach zawodników o opuszczeniu klubu jak i samym rozpadzie tej drużyny. W ostatnim czasie klub opuścił podstawowy bramkarz Przemysław Odrobny oraz defensor Paweł Skrzypkowski. Szczególnie osłabienie na pozycji bramkarza może mieć kluczowe znacznie w dzisiejszym spotkaniu. Kadrowo tyszanie prezentują się naprawdę mocno, jednak nie grają jeszcze na miarę swoich możliwości. W poprzednich konfrontacjach górą był zespół z Krynicy wygrywając w przekonującym stylu. Dziś jednak spodziewam się przełomu i przewagi tyskiego zespołu. Atut własnego lodu, stabilne finanse wyrównany skład przeciwko ekipie, która pieniędzy nie widziała już od dawna. Sama ambicja na dłuższą metę to za mało w tej lidze. Myślę, że handicap w wysokości dwóch bramek jest jak najbardziej realny do pokrycia.

 

http://obstawianie.com/liga-polska-2013-2014-vt126141.htm#1799936

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:09 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Anglia, Conference Premier

12.11.2013 20:45

Forest Green - Nuneaton

Typ: X2

Kurs: 2.00

Unibet

 

ANALIZA:

Zespół gości jeszcze nie tak dawno był na czele klasyfikacji. Po 9. kolejkach miał 7 zwycięstw i dwa remisy i był rewelacją rozgrywek. Wtedy nastąpił przełom i od ośmiu kolejnych meczów Nuneaton nie potrafi odnieść zwycięstwa. Dlatego już od paru kolejek "czaję się" na przełamanie ekipy gości. Okazja świetna bo rywalem jest zupełnie przeciętny zespół Forest Green, zajmujący miejsce w dolnej części tabeli (15.), na dodatek przyjezdni nie są stawiani wcale w roli faworyta. Kursy rewelacyjne, a ekipa z Nuneaton na pewno nie zapomniała jak się gra w piłkę. Wystarczy jeden lepszy mecz, przełamania, aby powrócić na właściwy tor.

 

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,125.htm#1799978

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:09 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Challenger Lima

Spotkanie: Trungelliti - Arguello

Typ: Trungelliti

Kurs: 3.0

Bukmacher: Bet 365

22:05

 

Analiza:

Mecz Challengera w Limie na kortach ziemnych spotykają sie dwaj młodzi Argentyńczycy. Rewelacyjny we wrześniu i na początku Arguelo 21 latek wygrany turniej w Porto Alegro oraz finał w Sao Paulo. Dodatkowo finał w Buenos Aires. Myślę jednak że młody Argentynczyk jest troche zmęczony nieustannym graniem. OLstatnie dwa turnieje przeciętne. Dziś zagra z rodakiem Trungullitim zawodnikiem 23letnim ostatnio grającym w kratkę. Jednak grającym zdecydowanie mniej niż Arguello. Dodatkowy atut Trungellitego to bilans pojedynkow z Arguello 4-1 więc można powiedzieć ,że ten zawodnik mu leży. Dlatego biorac pod uwagę na zmęczenie Arguello oraz bilans bezpośrednich meczów stawiam dziś na Trungellitiego.

 

 

 

 

 

 

 

http://obstawianie.com/challenger-2013-vt124166,75.htm#1799996

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:11 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.11.13 / 22:30

Piłka nożna, Brazylia, Serie B

BOA - Sao Caetano

Typ: Powyżej 3,5 bramki

Kurs: 3,75

Buk: WilliamHill

 

Jest to mecz 35 kolejki brazylijskiej Serie B, o której pojęcie mam blade, ale jak czasem człowieka najdzie jakieś przeczucie to i takie selekcję się gra bo jak mawia przysłowie nic nie jest dziełem przypadku. No więc patrze na ten mecz i widzę, że dla BOA jest na 11 miejscu w tabeli, do czołowej czwórki traci 6 punktów, czyli dość sporo, nad strefą spadkową ma 11 pkt przewagi, czyli jeszcze więcej. Komfort utrzymania już jest, teraz można walczyć na maksa o jak najlepszą pozycję bo bronić już nie ma czego a i to nie leży za bardzo w brazylijskiej naturze. Sao Caetano ma dużo gorzej, przedostatnia pozycja w tabeli, 7 punktów straty do bezpiecznego miejsca i raczej nikłe szanse na utrzymanie, no ale walczyć trzeba póki jeszcze chociaż matematyka jest po ich stronie. Skoro obie ekipy nie mają czego bronić a muszą atakować to wniosek dla mnie jest prosty, bramki powinny się sypać jak z rękawa. BOA u siebie ostatnio ma dobrą passę, 3 wygrane z rzędu, do tego w dwóch ostatnich padało w sumie po 5 bramek (zwycięstwa 3:2), Caetano wyjazdowej passy nie ma za dobrej, 12 porażek na 17 meczów, tylko jedno zwycięstwo i cztery remisy. No, ale nie ma co rozpamiętywać statystyk tylko iść na wymianę ciosów i co z tego będzie to się okaże. Patrzę na statystykę bezpośrednich meczów i w prawdzie ostatni pojedynek toczony w sierpniu tego roku to wynik niski bo jednobramkowy, ale poprzednie trzy mecze dostarczały od czterech do nawet sześciu bramek. Jak dzisiaj będzie nie wiem, wiem za to, że obie drużyny mają jeszcze o co grać, obie potrzebują 3 punktów, obie nie mają już czego bronić bo remis nie daje im nic, więc mecz powinien się toczyć w szybkim tempie z akcjami od jednej do drugiej bramki, z dużą ilością sytuacji podbramkowych i miejmy nadzieję dużą ilością samych bramek. Tak ja to widzę i tego się będę trzymał, zobaczymy co wyjdzie z tego w praktyce.

 

http://obstawianie.com/brazylia-campeonato-brasileiro-carioca-paulista-vt119582,100.htm#1800021

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:11 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina - piłka nożna,Walia, Puchar Ligi

2013.11.12, godz. 23-00

Spotkanie: Bala Town - Airbus

Typ: Airbus

Kurs: 1,60

Buk: Bet365

 

 

Analiza:

Z nędznej oferty piłkarskiej na dziś tylko półfinałowe starcie w ramach Pucharu Ligi zwraca moją uwagę. W pierwszym meczu tych rozgrywek spotkaja się zespoły z Premier League. Faworytem tego półfinału są oczywiście goście, po czym juz jasno wskazują kursy. I nie może to dziwic bo wyniki tego sezonu pokazują kto jest zespołem zdecydowanie lepszym. Bala w lidze wlecze się w ogonie tabeli z zaledwie dziewięcioma punktami na dwanaścnie meczy. Na ten bilans złożyły sie zaledwie dwa zwycięstwa i trzy remisy. To pozwala na wyprzedzenie w lidze tylko Afan Lido, które zgromadziło seidem oczek. Gdy spojrzymy na górę tabeli to zobaczymy ich dzisiejszych rywali, zespół Airbusa. Z dorobkiem dwudziestu dziewięciu punktów zajmują drugie miejsce, ale liderowi The New Saints ustępują tylko gorszemu bilansowi bramek. Airbus w lidze gra rewelacyjnie - dziewięć zwycięstw i bilans bramkowy 29-11 to wynik świetny. Zresztą do piątku byli liderami i jedynym zespołem bez porażki w lidze. Może to nie jest dobry prognostyk przed meczaem z Balą, ale gospodarze w ostatnim czasie wogóle nie grzeszyli formą. Taka porażka dla gości może podziałać jak zimny prysznic i wpłynać korzystnie na postawę zespołu w meczu półfinałowym. Porażkę w lidze zawsze można odrobić, tu w półfinale nie ma miejsca na błąd. Nie wierze, ze na tym etapie Airbus zlekceważy rywala i odpuści. Goście to zespół lepszy piłkarsko, co pokazują wyniki w lidze, jak i wynik w meczu bezpośrednim. Oba zespoły spotkały się już i oczywiście górą byli piłkarze Airbusa którzy wygrali na wyjeździe 2-1. Moim zdaniem dzis bedzie podobnie. Na pewno nie bedzie to łatwy pojedynek, ale szansa na zwycięstwo w Pucharze Ligi jest już bardzo blisko więc trzeba dać z siebie wszystko. Liczę na zespół gości, który piłkarsko jest zdecydowanie lepszy.

 

http://obstawianie.com/walia-vt119626,25.htm#1800033

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:12 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup

Data i godzina: 12.11.2013 20:30

Spotkanie: Dexia Mons - Alba Berlin

Typ: Alba Berlin -16,5 pkt

Kurs: 3,08

Bet365

 

Kolejna 5 już kolejka grupy D w Eurocup. Alba Berlin przyjeżdża do Belgii po komplet punktów. Ekipa z Niemiec jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Na chwilę obecną zajmują drugie miejsce w grupie mając tyle samo punktów co lider Gravelines Dunkerque. Przypomnę, że Alba wygrała mecz z Francuzami 70-59, jednakże ponieśli porażkę na bardzo trudnym terenie w Rzymie. Dziś graja z outsiderem ligi i jestem przekonany, że wygrają ten mecz bez większych problemów. Dexia Mons przegrała wszystkie dotychczasowe 4 mecze dostając sromotne baty. W żadnym meczu nie powalczyli choćby o wynik na styku, każdy mecz kończył się ich wysoką porażką i tak samo powinno być i dziś. Alba Berlin w gazie, bardzo poważnie traktują Eurocup, czyli zupełnie odwrotnie jak Belgowie. Ci już odpuszczą te rozgrywki i skupia się na lidze, w której idzie im na chwile obecną kiepsko. Kadrowo jest przepaść między obiema ekipami. Niemcy to klasowa drużyna ze znanymi nazwiskami w europejskim baskecie. Bardzo dobra gar na obwodzie i sporo celnych rzutów za 3 punkty. W ofensywie na pewno problemów mieć nie będą, a i przejść obronę rywala nie powinno być trudno. To że Berlińczycy wygrają nie ulega żadnej wątpliwości, kwestia tylko iloma punktami. Moim zdaniem będzie to bardzo wysoka przewaga. Mecz o 20:30 czasu polskiego. Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/euroliga-2013-14-vt126548.htm#1800047

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:13 ]

:plus: 208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia

Spotkanie: Macclefield vs Kidderminster

Typ: 1

Kurs: 2.80

Bukmacher:

Godzina: 20:45

 

Nie wiele czasu do meczu więc postaram się na szybko.Gospodarze znajdują się dopiero na 14 miejscu w tabeli mimo że ostatnie mecze grali bardzo dobrze.Na ostatnie 5 spotkań wygrali aż 3 razy, raz remisując i ponosząc tylko jedną porażkę.Kidderminster to aktualny wicelider tabeli z 32 punktami na koncie.Według wielu są na pewno faworytem tego starcia ale ja myślę że tutaj całkiem realna jest mała niespodzianka czyli wygrana gospodarzy.Macclesfield u siebie prezentuje się całkiem dobrze, ostatnie wygrali 4 razy i tylko raz zremisowali nie ponosząc żadnej porażki.Kidderminster to nie jest jakaś potęga której nie da się pokonać szczególnie u siebie bo na wyjazdach Kidderminster już nie jest takie mocne.To co skłania mnie do tego typu to fakt że drużyna dzisiejszych gości przysłowiowo "siedzi: gospodarzom dzisiejszego spotkania.Macclesfield lubi chyba grać z tym rywalem bo często wychodzi z tych starć zwycięsko dlatego dziś powinno być podobnie.Tak odległa pozycja gospodarzy jest spowodowana głównie forma z początku sezonu, teraz Macclesfield sie odradza i myślę że jest to drużyna która może się bić o najwyższe miejsca i dziś to pokaże. Liczę że gospodarze niesieni dopingiem pokonają wiceliderów i przesuną się do góry w tabeli bo na razie ich sytuacja nie jest za ciekawa.Stawiamy dziś na gospodarzy.Powodzenia!!!

 

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,125.htm#1800057

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:18 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria B

Spotkanie: Boa – Sao Caetano

Typ: over 1.5 pierwsza połowa

Kurs: 3.10

Buk: William Hill

Godz. 22:30

Analiza:

Jedynym spotkanie na dziś które rzuciło mi się w oczy to 35 kolejka Brazylijskiej Seria B i pojedynek pomiędzy Boa a Sao Caetano.

Na cztery kolejki do końca rozgrywek gospodarze mimo że zajmują 11 miejsce ciągłe mają szansę na czwartą pozycję która daje awans, strata wynosi sześć oczek ciężkie do zrealizowania ale możliwe ale dziś koniecznie trzeb zgarnąć trzy punkty. Ostatnio dwa mecze przed własną publicznością wygrali w stosunku 3:2 tak więc jest forma w przodach. Goście znajdują się z goła odmiennej sytuacji ich ligowy byt jest bardzo poważnie zagrożony, przedostatnia pozycja i strata siedmiu oczek do bezpiecznej pozycji tak więc podobnie jak gospodarze czy punkty koniecznie potrzebne. Na wyjazdach jednak jak na razie tragicznie tylko jedno zwycięstwo, cztery remisy i dwanaście porażek ze średnią ponad 2 bramek na mecz traocnych.

Krótko podsumowując goście muszą to spotkanie wygrać i zapewne od pierwszych minut zaatakują i w ofensywie problemów nie mają ale zapewne nadzieją się na jakąś kontrę gospodarzy którzy w tym aspekcie są bardzo dobrzy wiele bramek strzelali już w tym sezonie w końcówce właśnie w taki sposób, jeśli to oni pierwsi zdobędą bramkę wtedy ten mecz zrobi się bardzo otwarty i cztery bramki powinny tu być. Rok temu Sao wygrało tutaj 1:3 a u siebie też byli górą zwyciężając 4:2. Miałem właśnie wklejać analizę ale widzę że już mnie ktoś ubiegł ale zmienię tylko typ na over 1.5 bramki do przerwy bo w tym sezonie goście już nie raz potrafili wykręcać wysokie overy do przerwy a w takim meczu gdzie jedni drudzy potrzebują punktów od początku powinno być żywo. Wyniki wspomniane z zeszłego sezonu tez dobrze wróżą 2:2 był w Sao Caetano a na tym stadionie do przerwy 0:2.

http://obstawianie.com/brazylia-campeonato-brasileiro-carioca-paulista-vt119582,100.htm#1800081

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-14, 02:18 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...