Skocz do zawartości

Typy na dzień 02.11.2013


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyscyplina: Piłka Nożna, ANGLIA: Premier League

Spotkanie: Manchester City - Norwich

Typ: Manchester City (HA -1,5)

Kurs: 1.60

Godz: 02.11.2013 16:00

Bukmacher:

Analiza:

Skrzywdzone to City przez ten swój głupi błąd, oj skrzywdzone. Po marnych pucharach przechodzimy w końcu do normalnych ligowych spotkań, a tam City po ostatniej głupiej ligowej porażce z Chelsea na własnym stadionie będzie podejmowało Norwich, które powinno bać się tego spotkania jak mało kto. Drużyna będzie chciała za wszelką cene wygrać to spotkania i to wysoko, bo w LM na własnym stadionie będą podejmowali CSKA, z którym ostatnio sobie poradzili na wyjeździe. O wygraną w tamtym meczu nie będzie trudno, ale przechodzimy do tego spotkania.

 

City na u siebie w PL[4 mecze, 4 wygrane: bilans bramkowy 13:2], a City na wyjeździe to zupełnie inna ekipa[5 meczy: 1 wygrana, 1 remis, 3 przegrane, bilans bramkowy: 8:9. Na swoich śmieciach od początku narzucają swoje, szybkie tempo, którego po prostu niektóre ekipy nie wytrzymują psychnicznie. Aguero i Silva co oni dwóch tworzą na boisku to jest normalnie poezja dla oczu. Świetnie ze sobą współpracują, a już Argentyńczyk to zabójca jakich mało. Jak oglądałem spotkanie z Chelsea to w pewnych momentach obrońcy nie wiedzieli co się dzieje. Piłka nie chciała mu się momentami odkelić od stopy. Na prawdę byłem zdumiony jego grą. Cała ekipa gra inną grę niż w poprzednim sezonie gdzie po prostu taki handicap bałem się postawić, ale teraz nie... Teraz jestem zdumiony ich grą.

 

Norwich? Oni po prostu w tym meczu mają do wyboru przegrać mało albo przegrać dużo. Nie chcę mi się wierzyć w jakąś niespodziankę w tym spotkaniu, na prawdę... Na cztery mecze wyjazdowe wygrali 1 i przegrali 3. 4-1 z Arsenalem, 2-0 z Tottenhamem i 1-0 z Hull. Wygrana to ze Stoke 1-0. Jak już pisałem wyżej City u siebie to koty jakich mało tam lanie dostawały takie ekipy jak Everton, United, Hull, Newcastle. A Norwich chcę jechać tam po punkty? Z czym do ludzi moi drodzy.

 

City takie mecze musi wygrywać jak chcą gonić tych z przodu, bo grę w LM za ładne oczy nie dają. Kurs zachęca do grania, a dla odważniejszych wziąłbym nawet wyższy może jakiś (HA -2,5)? To już decyzja należy do was. Ja polecam z reką na sercu -1,5 i tak jak wspominałem nie chcę mi się wierzyć w niespodzianki. Norwich powinno dostać tam do zera, a teraz pytanie ile... Ofensywa City robi wrażenie i to wielkie. W sobotę wszystko będzie wiadomo!

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,600.htm#1795472

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 18:27 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Brzuszek

NHL - Scottiabank Saddledome



2.11.2013 g. 2:00

fcXhASoh-tbTVZ8QT.pngCalgary Flames vs. Detroit Red Wings fTPF5393-SnwHMxsA.png

 

Typ: 2 ML / 1,76 / Bet365

 

Już raz Detroit mnie w tym sezonie zawiodło i to na całej linii :fp: Pamiętny mecz z Ottawą, kiedy popłynąłem jak do tej pory najbardziej w tym sezonie (typowane handi na Detroit, a rezultat 1-6 :k: ). Dzisiaj gramy na ich przełamanie :ok: Po pierwsze ostatnio wreszcie wygrali i to w Vancouver 2-1 po serii 4 porażek, 3 rzędu u siebie :/ Calgary ostatnio też przegrało i to u siebie 2-4 z Toronto, wcześniej ograli u siebie Washington 5-2 :)) Ogólnie Calgary wygrało 3 mecze z rzędu z Detroit, w tym dwa ostatnie u siebie 3-2 i 5-2 oraz raz na wyjeździe 4-1 :k: Dlaczego stawiam na Detroit ??? Bo Calgary wygrywające z Detroit miało w bramce Kiprusoffa, czyli jednego z najlepszych specjalistów na tej pozycji w NHL :bz: Teraz świetny fiński bramkarz zakończył karierę, tzn. jeszcze nie jest to oficjalne, ale nie ma go w tym sezonie w składzie Calgary :(( Dzisiaj na bramce wystąpi MacDonald, który jeszcze dwa sezony temu grał w ... Detroit Red Wings :D jako backup swojego dzisiejszego vis-a-vis, czyli Howarda :)) MacDonald ma overall 3-2-0-1, 3.01 GAA i .894 SV%. Przeciwko Detroit zagrał raz i zaliczył shoutout :k: , no ale to tylko jeden mecz, a raz do roku ... to wiadomo ;) Ogólnie u siebie ma bilans 2-0-0-1, 2.97 GAA i .893 SV%, a po 3 dniach odpoczynku 1-2-0-0, 3.04 GAA i .895 SV%. I szczerze mówiąc to w żadnym wypadku nie wygląda mi na gościa, który miałby zatrzymać tak doświadczonych graczy jakimi dysponuje Detroit, z których kilku to przyszli członkowie Hall of Fame :)) Do tego jeszcze ostatnio ze składu wyleciał Mark Giordano, czyli czołowy obrońca Calgary w tym sezonie (2G+7A) i jest to spory problem :bz: Składu nawet nie ma co porównywać, bo to by było śmieszne :fp: Tutaj Stempniak, Monahan, Hudler, Galiardi czy Cammalleri, a w obozie rywala Datsyuk, Zetterberg, Alfredsson, Franzen czy Bertuzzi :k: W Calgary dobrze gra linia ze Stempniakiem, ale ostatnio zaczęło się kombinowanie :/ Stempniak-Monahan-Hudler nagle z 1. linii przeszli na 3. linię, mimo najlepszych statsów, Jones-Stajan-Glencross rozpoczynają mecze, Cammalleri też gdzieś głęboko schowany, mimo iż ma chyba największy potencjał z tych zawodników :bz: Wiadomo, że takie kombinowanie prawdopodobnie więcej wprowadzi zamieszania niż pożytku, ale to problem sztabu szkoleniowego Calgary ;) Detroit dzisiaj tylko bez Ericssona i Helma, ale wraca Franzen :ok: Bardzo dobrze zaczyna też grać najmłodsza linia w Detroit z Abdelkaderem, Anderssonem i Tatarem :)) Co prawda brakuje trochę jakości w obronie moim zdaniem, ale DeKeyser czy Quincey będą jeszcze lepsi :ok: Dzisiaj dużo zależy od Howarda, a ten gra najlepiej kiedy jest w rytmie meczowym :)) Dzisiaj przystępuje do meczu po 1 dniu odpoczynku, a wtedy ma statsy 2-1-0-1, 2.09 GAA i .926 SV% :ok: Dzisiaj na pewno będzie chciał pokazać miejsce w szeregu MacDonaldowi i zrobi wszystko, aby jego ekipa wygrała ten mecz. Overall na poziomie 4-4-0-2, 2.45 GAA i .918 SV% szału nie robi, ale Howard systematycznie poprawia te liczby i gra co raz lepiej ;) Ogólnie Detroit przegrało 4 z 5 ostatnich spotkań w lidze i 6 z 8 ostatnich gier przeciwko ekipom z Zachodu oraz jak już wspomniałem wcześniej 4 z 5 ostatnich gier przeciwko Calgary. Warto jednak pamiętać, że to Calgary nie ma już w składzie Kiprusoffa, a taki gracz to jednak robi różnicę :bz: Po serii 3 wygranych Calgary w bezpośrednich starciach, moim zdaniem zdecydowanie najwyższy czas na zmianę trendu w rywalizacji i zgarnięcie kompletu punktów przez Detroit :)) Polecam bezpiecznie, czyli opcję ML i liczę na wygranie przez Detroit jakimś niskim wynikiem w granicach 3-1 :ok:

 

http://obstawianie.com/nhl-2013-2014-vt126206,25.htm#1795616

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:42 ]

:plus: 76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League

Spotkanie: Arsenal Londyn - FC Liverpool

Typ: 1

Kurs: 2,30

Data i godzina: 2.11.2013 18:30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Mecze Arsenalu z Liverpoolem zawsze wzbudzają emocje, ale od dawna nie zdarzyło się, żeby było to starcie drużyn, które są u szczytu tabeli. The gunners są przecież liderem, The Reds zajmują trzecią lokatę. Co ciekawe, mimo słabych poprzednich sezonów, The Reds dobrze wypadali w meczach przeciwko Arsenalowi. Na The Emirates w zeszłym sezonie zremisowali 2:2, a przed dwoma sezonami zwyciężyli w Londynie 2:0. Wytypowanie zwycięzcy najbliższej konfrontacji to naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Patrząc jednak na całkiem uczciwą w tym przypadku wysokość kursów, myślę, że rozsądniej i bezpieczniej jest postawić na ekipę Arsene Wengera.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,600.htm#1795643

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:43 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukkaz

Dyscyplina: Piłka nożna – League Two 2013/2014

Spotkanie: Oxford United – Bristol Rovers

Typ: 1

Kurs: 1,93

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 02.11.13 16:00

 

W sobotę o godz. 16:00 w ramach 15. kolejki League Two odbędzie się mecz pomiędzy Oxfordem a Bristol Rovers. Gospodarze do lider tabeli i główny kandydat do awansu do League One, goście zajmują dwudzieste pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

 

Goście w 14 spotkaniach zabrali ledwie 11 „oczek” i mają tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Bristol Rovers nie wygrał żadnego z ostatnich dziesięciu spotkań. Ostatnie zwycięstwo tej ekipy datuje się na sierpień 2013. Mało tego, przyjezdni to drużyna o najgorszym bilansie spotkań wyjazdowych: 0W-2R-5P. Ostatnie zwycięstwo wyjazdowe drużyna gości odniosła w ubiegłym sezonie, a dokładniej w kwietniu.

 

Gospodarze przewodzą ligowej stawce – wygrali 7 z 14 spotkań i tylko dwukrotnie przegrali swoje spotkanie ligowe. Oxford lepiej prezentuje się w meczach wyjazdowych niż u siebie, jednak myślę, że spotkanie z ligowym słabeuszem będzie dobrą okazją do poprawienia statystyk. W ostatnich 4 meczach Oxford zdobył 8 punktów. Najlepszymi strzelcami tej ekipy są Smalley – 5 bramek oraz Constable i Rose – po 4 trafienia. Gospodarze to drużyna, która dysponuje najlepsza defensywą w lidze, bowiem straciła tylko 12 bramek.

 

Uważam, iż gospodarze wygrają pewnie to spotkanie i utrzymają prowadzenie w League Two. Goście natomiast wylądują w strefie spadkowej, która prowadzi wprost do Conference Premier.

 

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,125.htm#1795701

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:44 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Brooklyn Nets - Miami Heat

Typ: Brooklyn Nets (+3,5 pkt.) AH

Kurs: 1,97

Godz: 02.11.2013 1:00

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Taki ładny kurs na Nets z lekkim dodatnim handicapem jak najbardziej mi pasuje. Osobiście dla mnie jest to mecz 50-50, ciężko jest mi wskazać tutaj faworyta. Obie drużyny mają bardzo mocne składy, być może nawet najmocniejsze w całej lidze. Brooklyn wcmocnił się solidnie przed sezonem, gdyż doszli m.in. Garnett i Pierce, ławka też jest teraz mocniejsza niż w zeszłym sezonie. Moim zdaniem na wschodzie to właśnie Nets i Pacers mogą sprawić Miami psikusa i ich wyeliminować. Brooklyn Nets stał się bardzo ciekawą drużyną, to takie jakby połączenie tego co najlepsze z Brooklynu z tym co najlepsze było w Bostonie(Garnett i Pierce). Miami Heat często miewali problemy z Celtics i ta dwójka koszykarzy wie jak trzeba grać z Heat. Jest też świetny center Brook Lopez, który powinien solidnie zapunktować w tym spotkaniu. Największą gwiazdą Brooklynu wydaje się być jednak Deron Williams, który mając takie wsparcie kolegów z drużyny może poszaleć w tym spotkaniu. Co prawda mecze przedsezonowe a sezon to co innego, ale przed sezonem obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i oba mecze Brooklyn wygrał bardzo wysoko: 86:62 i 108:87. Grający u siebie Brooklyn w mojej ocenie ma mniej więcej równe szanse na wygranie tego meczu co Miami, więc handicap +3,5 pkt. na Nets po takim kursie to dla mnie value.

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610.htm#1795781

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:45 ]

:plus: 97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplin: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Sacramento Kings - Los Angeles Clippers

Typ: over201.5

Kurs: 1.99

Bukmacher: Marathonbet

Godzina: 03:00

Analiza:

 

 

Sacramento w najbliższym meczu we własnej hali podejmie Los Angeles Clippers. Dla Kings będzie to drugi mecz w tym sezonie. W pierwszym spotkaniu wygrali u siebie z Denver Nuggets 90-88. Dobry występ zaliczył cente gospodarzy DeMarcus Cousins, który zdobył 30 punktów dla swojej drużyny przy 50% skuteczności punktów z pola. Clippers mają za sobą dwa mecze i będzie to dla nich trzeci rozgrywany mecz z rzędu w ciągu trzech dni. W pierwszym meczu na wyjeździe ponieśli niespodziewaną porażkę w derbach Los Angeles z Lakers. Niespodziewaną, gdyż wiele osób skazywało na porażkę Lakers przed tym meczem. W drugim spotkaniu Clippers na własnym parkiecie podejmowali Golden State Warriors, podrażnieni porażką z odwiecznym rywalem pewnie wygrali 126-115 i odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W tym zwycięstwie duży udział miał rozgrywający Clippers, Chris Paul. Jak po pierwszym meczu można było pomyśleć, że mógł dać z siebie więcej ( "tylko" 15 punktów i 11 asyst) to po drugim można z pewnością stwierdzić, iż dał z siebie wszystko co najlepsze. Potwierdził to zdobytymi 42 punktami i 15 asystami. W meczach przedsezonowych Kings grali dwa razy z Clippers i dwa razy wygrywali, lecz jak chyba każdy wie sparingi przed sezonem, a sezon zasadniczy to wielka różnica. W najbliższym meczu większe szanse daję Clippers licząc na wynik, którego suma przekroczy 201.5. CP3 z ekipą powinni zdobyć grubo ponad 100 punktów, swoje też powinni dorzucić gospodarze.

 

http://obstawianie.com/nba-2013-2014-vt126610.htm#1795794

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:45 ]

:plus: 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Premier League )

Spotkanie: West Ham - Aston Villa

Typ: 1

Kurs: 2.25

Data: 02.11.2013

Godz: 16.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na dziesiąta kolejkę angielskiej Premier League.

W meczu spotkają się West Ham oraz Aston Villa.

West Ham rozegrał w tym sezonie ligowym dziewięć meczy w których zdobył dziewięć punktów po dwóch wygranych, trzech remisach oraz czterech porażkach co daje piętnaste miejsce w tabeli, bilans bramek 8-8.

Aston Villa zdobyła dziesięć punktów w swoich dziewięciu meczach po trzech wygranych, jednym remisie oraz pięciu porażkach i zajmuje trzynaste miejsce w lidze, bilans bramek 9-12.

Gospodarze u siebie zagrali cztery mecze i zdobyli trzy punkty po jednej wygranej oraz trzech porażkach, bilans bramek u siebie 5-7.

Goście na wyjazdach zdobyli siedem punktów w czterech meczach po dwóch wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek na wyjazdach 5-3.

Mój typ w tym meczu to jedynka, West Ham owszem zdobył u siebie tylko trzy punkty w czterech meczach ale może być to mylące bo ostatnie dwa mecze u siebie grał z bardzo dobrymi drużynami Evertonem oraz Manchesterem City i z nimi podjął walkę a Aston Villa swoje siedem wyjazdowych punktów zdobyła z Arsenalem którego zaskoczyła w pierwszym meczu sezonu oraz ze słabszymi drużynami niż West Ham u siebie.

Jak już pisałem uważam że gospodarze meczu się odbiją i pokonają gości.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,600.htm#1795801

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:46 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Rosja

Volga vs CSKA Moskwa

Typ - CSKA over 1.5 gola

Kurs - 1.70

Betclic

02.11.2013 / 10:30

 

O CSKA pisalem juz troche,wiec rozpisywanie sie nie ma chyba zbytnio sensu.

Po kiepskich meczach,meczach bez wygranej i bez strzelonych bramek przyszla w koncu wygrana i to w pieknym stylu.

Kilka dni temu zespol z Moskwy goscil u siebie druzyne Kuban Krasnodar i juz do przerwy urzadzili sobie niesamowity popis strzelecki strzelajac az 4 bramki,wyborna skutecznoscia popisal sie Tosic,ktory ustrzelil hat-tricka klasycznego.

Mecz ostatecznie zakonczyl sie wynikiem 5:1.

CSKA juz ma spora strate do lidera Zenitu,jednak moim zdaniem to co zle juz minelo i teraz moze byc tylko lepiej,zwlaszcza po tak przekonujacej wygranej na wlasnym boisku.

Volga to nie jest rywal pokroju CSKA,mimo ze graja u siebie to nie widze dla nich zadnych szans jutro.

Ostatnie dwa mecze,ktore zostaly rozegrane na stadionie gospodarzy z CSKA zakonczyly sie wygranymi gosci,najpierw 2:0 a w ostatnim meczu Volga prowadzila 2:0 aby ostatecznie przegrac 2:3.

Jutro nie widze innej opcji jak wygranej gosci,po suszy strzeleckiej mam nadzieje ze strzela chociaz te dwa gole.

 

http://obstawianie.com/rosja-vt119645,50.htm#1795851

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:47 ]

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A

Spotkanie: Napoli - Catania

Typ: Napoli wygra, a liczba bramek wyniesie poniżej 3,5

Kurs: 2,00

Godz: 20:45

Buk: Gamebookers

 

W meczu 11. kolejki Serie A Napoli podejmie Catanię. Gospodarze aktualnie są vice liderem rozgrywek, natomiast goście znajdują się w strefie spadkowej. Błękitni bardzo dobrze spisują się na swoim boisku, bowiem odnieśli 4 zwycięstwa oraz zanotowali niespodziewany remis z Sassuolo przy bilansie bramkowym 12:1. Benitez nie będzie mógł skorzystać z usług Zunigi (P 4/0), Britosa (O 6/1) oraz zawieszonego za kartki Maggio (P 6/0). Można się spodziewać rotacji w składzie, gdyż we wtorek Napoli rozegrwa ważny mecz w Lidze Mistrzów z Marsylią. Catania na wyjazdach spisuje się bardzo słabo, gdyż odniosła aż pięć porażek przy bilansie bramkowym 3:13. Goście mają sporo ubytków kadrowych, nie zagrają m.in: Spolli (O 5/0), Boateng, Bellusci (O 6/0), Monzon (O 6/0), Barrientos (A 7/3), Plasil (A 7/1) oraz Guarente (P 4/0). Ponadto pod znakiem zapytania stoi występ Rolina (0 6/0). W meczach między tymi drużynami w dziesięciu meczach, tylko 2x padały, co najmniej cztery bramki. Biorąc pod uwagę możliwe rotacje w składzie Napoli oraz duże problemy kadrowe gości, sądzę iż podopieczni Beniteza powinni spokojnie wygrać to spotkanie.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,200.htm#1795875

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:48 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Stoke – Southampton

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.85

Buk: Pinnacle

Godz. 16:00

Analiza:

Jak zobaczyłem te kursy na over to od razu stwierdziłem że to trzeba grać bo taki kurs w Anglii na bramki jest rzadkością.

Ekipa gospodarzy Stoke po dziewięciu kolejkach ma na swym koncie osiem punktów zdobytych co obecnie plasuje ich na pierwsze bezpiecznej pozycji, wygrywając pozycję z 18-stym Norwich zaledwie lepszym stosunkiem bramek. Początek sezonu podopieczni Hugesa mieli dobry, w inauguracyjnym spotkaniu przegrali z Liverpoolem 1:0 ale następnie zwyciężyli z Crystal Palace 2:1 i West Ham 0:1, nie dali się także u siebie pokonać City bezbramkowo remisując, ale od tego spotkania nie mogą wygrać meczu ale mieli na rozkładzie Arsenal 3:1 czy ostatnio Manchester United 3:2 – to spotkanie pokazało że zespół ma duży potencjał popełnili dwa głupie błędy w odstępie dwóch minut i z Old Trafford wrócili bez punktów. Szczególnie trzeba pochwalić ofensywę która potrafi stwarzać i wykorzystywać sytuację. W tygodniu grali mecz pucharowy i po 90 minutach było na tablicy wyników 3:3 i znowu z łatwością tracą bramki w tym na remis w 93 minucie. W jednym zdaniu tą ekipę można określić tak duży potencjał w ofensywie o której sile stanowią silni i wysocy gracze, a z drugiej strony wiele problemów w grze defensywnej. Kto interesuje się dokładnie angielską piłką ten wie że granie na tym stadionie jest bardzo ciężkim wyzwaniem.

Southampton to prawdziwa rewelacja ligi, zespół w którym występuje nasz reprezentacyjny bramkarz Boruc plasuje się na wysokiej piątej pozycji z zaledwie jedną porażką na koncie. To co jednak zaskakuje wszystkich na wyspach to kapitalna postawa defensywy i Boruca zaledwie trzy bramki stracone w lidze Angielskiej jest świetnym rezultatem. Przyznam że nie wiem co spowodowało taką metamorfozę tym bardziej jak sobie przypomnę poprzedni sezon gdzie defensywa była najsłabszym punktem. Teraz tylko trzeba się zastanowić kiedy wreszcie stracą dwie bramki i myślę że może to się stać dzisiaj, bo wiecznie tak świetnie w defensywie nie będą grać . Na pewno problemy będą w górnych piłka bo tym to zdecydowanie gospodarze przewyższają i zapewne będą grali wysoką piłką w pole karne i przyznam że Boruc który gra świetnie nigdy nie brylował właśnie w górnych piłkach. Wracając do tego że nie tracą bramek wiąże się to z tym jako jedyni w lidze są bez spotkania overowego z dziewięcioma underami na koncie w Anglia taka statystyka no bez jaj. Jak ciężko się tutaj gra pokazał pojedynek z zeszłego sezonu zakończony remisem 3:3 mimo iż „Święci” prowadzili do przerwy 1:3. Jakbym jeszcze miał poszukać w historii to w 2008 roku było 3:2, jeszcze rok wcześniej 2:1. Tak więc szczerze nie rozumiem tych kursów, biorąc te wszystkie rzeczy które napisałem wyżej trzeba po prostu tutaj pograć na bramki i się nie zastanawiać.

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,600.htm#1795877

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:49 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka/ NBA

02.11.13 01:00

Minnesota-Oklahoma

typ: Kevin Durant powyżej 30,5 pkt

kurs: 1,85

bukmacher: Betsson

 

Oklahoma zmierzy się dzisiejszej nocy na trudnym terenie w Minnesocie. Goście po raz kolejny wystąpią osłabieni brakiem Russela Westrbrooka co powoduje, że ciężar gry spoczywac będzie na Kevinie Durancie. W meczu z Utah Durant pokazał, że jest w dobrej dyspozycji zdobywając 42 pkt w tym 2/8 za 3 22/24 osobiste i 7/22 za 2pkt. Dzisiejszy rywal nie ma za bardzo kim postraszyć Duranta w defensywie, ponadto gra ofensywnie nastawiony basket w związku z czym Durant powinien spokojnie przekroczyć linię 30,5 pkt. Przeciwko Minnesocie Durant notuje bardzo dobre statystyki. Średnia zdobywanych punktów przeciwko temu rywalowi to 32,8 pkt i blisko 54% skuteczność w 16 spotkaniach.

 

 

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-02112013-vt126614.htm#1795878

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:51 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Polska Ekstraklasa)

Mecz: Widzew - Pogoń

Typ: Pogoń

Kurs: 2,15

Bukmacher: WilliamHill

Data: 02.11.2013 godz: 15:30

 

Analiza:

 

W pierwszym spotkaniu 15 kolejki Ekstraklasy Widzew podejmie rewelację sezonu – Pogoń Szczecin. Łodzianie w ostatnim czasie spisują się fatalnie, przegrali trzy ostatnie mecze i widać że duża częstotliwość meczów przy tak wąskiej kadrze mocno im nie sprzyja. Szczególnie słabo spisuje się defensywa, która w każdym z tych meczów dopuściła do utraty trzech bramek. W słabszej formie niż w poprzednim sezonie jest też bramkarz Mielcarz, który wtedy wielokrotnie ratował zespół, a obecnie przytrafiają mu się proste błędy. U siebie Widzew gra wprawdzie lepiej niż na wyjazdach, potrafił efektownie pokonać Lechię, ale jak już pisałem, im więcej meczów trzeba rozegrać w krótkim terminie tym gra Łodzian wygląda gorzej. Chyba przygotowanie do sezonu nie jest optymalne. W przegranym meczu z Cracovią 1:3, mimo objęcia prowadzenie Widzew był bezradny.

Pogoń z kolei jest na fali, dwa ostatnie mecze wygrała 3:2 z Koroną i aż 4:0 z Piastem. Na wyjazdach zespół Wdowczyka też spisuje się rewelacyjnie, wygrał cztery mecze, dwa zremisował i jeszcze nie przegrał. W świetnej formie są Japończycy, którzy napędzają akcje, skuteczny jest Robak. Zespół gra efektownie i skutecznie.

Myślę że Pogoń podtrzyma wyjazdową passę i wywiezie z Łodzi komplet punktów, wykorzystując słabą ostatnio formę Widzewa, który dodatkowo będzie osłabiony brakiem pauzującego za kartki Pereza.

 

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2013-2014-vt125750,75.htm#1795936

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:52 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie A

Spotkanie: AC Milan - ACF Fiorentina

Typ: Over 2.5 goli

Kurs: 1.80

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Patrząc na statystyki under/over 2.5 w tym sezonie Serie A, to zarówno Milan jak i Fiorentina są w ścisłej czołówce. Jedni i drudzy bowiem zanotowali jak na razie po 7 meczów które zakończyły się overami i tylko po 3 które kończyły się underami. Można więc powiedzieć, że dziś na San Siro zmierzą się dwie ekipy overowe i myślę, że warto to wykorzystać i zagrać właśnie w tym meczu jakiś over bramkowy.

Milan zapewne będzie dziś chciał wygrać, bo w 4 ostatnich kolejkach ta sztuka udała im się tylko raz. Fiorentina natomiast również będzie liczyła na zwycięstwo, nie sądzę by szkoleniowiec tej drużyny Vincenzo Montella nastawił się tutaj tylko i wyłącznie na bronienie wyniku, jak zrobiło to Lazio w środę. Viola raczej powinna tu zagrać o komplet punktów co sprawi, że to spotkanie powinno naprawdę fajnie się oglądać jak i sprawi również, że pod jedną jak i drugą bramką nie zabraknie sytuacji podbramkowy. A ma je kto wykorzystywać zarówno w jednej jaki i drugiej drużynie. Fiorentina jak na razie zdobyła w lidze 20 goli i jest to jeden z lepszych wyników w lidze, oczywiście duża w tym zasługa sprowadzonego latem Giuseppe Rossiego, który ma już na koncie 9 trafień. Zresztą to nie jedyne atuty Violi w ofensywie są przecież Joaquin, Borja Valero czy Alberto Aquilani. Jeśli chodzi natomiast o osłabienia to dziś w drużynie goście na pewno nie zobaczymy takich graczy jak Gomeza, Mati Fernandeza, Ilicica i Hegaziego. Swoje kłopoty ma jednak też Milan u nich lista nieobecnych jest jeszcze dłuższa, brakuje bowiem Bonery, Pazziniego, El Shaarawy'ego, Abbiatiego, Silvestre i Mexesa. Szczególnie formacja defensywna nie wygląda najlepiej, bowiem brakuje pierwszego bramkarza, musi grać Gabriel, a środek obrony musi z konieczności tworzyć duet Zaccardo - Zapata. Według mnie jest to duża szansa dla zespołu rywala, nie potrafili nie umieli lub po prostu nie zależało Lazio by to wykorzystać ale gdy musieli strzelić gola udało im się to bez kłopotów . Myślę, że Fiorentina będzie dziś starała się wykorzystać to nieco eksperymentalne ustawienie Milanu i w defensywie jak i fakt, że w bramce stoi Gabriel, który na tym poziomie jest po prostu bez doświadczenia. Jeśli chodzi natomiast o ofensywę Milanu to trener Allegri może korzystać już z usług Balotelliego, a ma przecież jeszcze Robinho czy Kakę więc w ofensywie nie powinno to wglądać najgorzej.

Podsumowując liczę, że będzie to mecz w którym jedni i drudzy będą grali o pełną pulę. Nie sądzę jak już wspomniałem, że Fiorentina przyjedzie na San Siro i zagra tak jak Lazio (czyli byle nie stracić gola), myślę,że zagrają tutaj o pełną pulę. Zresztą jeżeli potrafili pokonać Juventus odwracając losy meczu to i tu nie powinni przestraszyć się rywala. Myślę, że over bramkowy w ty spotkaniu to dobry pomysł.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,200.htm#1795996

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:52 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro

2.11.13 / 18:00

Piłka nożna, TME

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

Typ: Powyżej 3 bramki (dwudrogowo)

Kurs: 2,73

Buk: Pinnacle

 

Ostatnio w polskiej lidze gra się nadzwyczaj ofensywnie co przekłada się na sporą ilość bramek. Uważam, że nie inaczej powinno być dzisiaj w Łodzi. Widzew nie gra w tym sezonie najlepiej i obok Podbeskidzia będzie głównym kandydatem do spadku. RTS strzela średnio dokładnie jedną bramkę na mecz a traci ponad dwie. W ogóle mają najwięcej puszczonych bramek w lidze, aż 30 o trzy więcej niż Korona i o sześć niż Piast. Ostatnie pięć meczów Widzewa to jedna wygrana z Lechią i cztery porażki, ale bramek z reguły w tych meczach nie brakowało (0:1, 4:1, 1:3, 1:3, 0:3). Pogoń jest w czubie tabeli, aktualnie na czwartym miejscu. Szczecinianie grają otwartą, przyjemną dla oka piłkę. Szczególnie dwie ostatnie wygrane u siebie 3:2 z Piastem i 4:0 z Koroną budzą szacunek. Na wyjazdach Pogoń imponuje jeszcze bardziej bo póki co nie przegrali żadnego z sześciu wyjazdowych meczów (cztery wygrane i dwa remisy). Z Widzewem także powinni sobie poradzić, ale uważam, że RTS coś wturla do bramki Portowców, którzy żelaznej obrony przecież nie mają.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2013-2014-vt125750,75.htm#1796014

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:52 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.11.13 / 16:00

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League

Spotkanie: Manchester City - Norwich

Typ: Manchester City (HA -2,5)

Kurs: 2.35

Buk: Bet365

 

W sobote o 16:00 na Etihad Stadium, Citizens zasypie Kanarki bramkami. W ostatnich czterech meczach pomiędzy Manchester City i Norwich padło aż 25 goli. Manchester zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli - 5 zwyciestw 1 remis 3 porazki. Strzelili po 9 kolejkach najwiecej goli w lidze - 21, takze napad spisuje sie znakomicie, czego nie mozna powiedziec o defensywie. Warto wspomniec o dobrej passie Sergio Aguero, który po raz pierwszy w karierze zdobył gola w czterech kolejnych meczach w Premier League.

 

Kanarki nie radza sobie zupelnie, zajmuja 18 miejsce - 2 zwyciestwa 2 remisy i 5 porazek. W tych 9 spotkaniach strzelili zaledwie 6 bramek. Na domiar złego Houghton nie będzie mógł skorzystać z usług tak kluczowych graczy jak Robert Snodgrass, Elliott Bennet, Alexander Tettey i Ricky van Wolfswinkel.

 

Norwich przegrał na wyjeździe aż 10 z 14 meczów, Manchester City przegrało u siebie tylko dwa z 38 meczów. Licze na wysokie zwyciestwo Citizens.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:53 ]

:plus: 135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Finlandia,Hokej

Spotkanie: Ilves - Jokerit

Typ: 1

Kurs: 2.40ML

Bukmacher: Bet365

02.11.2013 16:00

 

Analiza:

Na dziś liga fińska w typowaniu.Typ odważny aczkolwiek myślę że jak najbardziej powinnien okazać się trafny.Goście od pięciu spotkań bez porażki.Jadą z każdym zespołem jak chcą.Ale jak wiadomo każda passa w końcu się musi skończyć.liczę na to właśnie dziś.Gospodarze po czterech meczy bez wygranej w końcu wygrali wczoraj wyjazd.Dziś grają u siebie i sądze ze w końcu po tej fatalnej passie zaczną grać tak jak aby zbierać punkty.Zajmują piąte miejsce w tabeli a goście siódme.W sumie oba zespoły równorzędna liczba wygranych.Ciężko wskazać zwycięscę ale myślę że czas na skończenie bardzo dobrej passy ze strony Jokeritu w końcu nadszedł. Powodzenia chłopaki i jak będzie dogrywka to po niej będzie na plus dla Ilves.

 

http://obstawianie.com/liga-finska-2013-2014-vt126137.htm#1796026

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:53 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Fed Cup Tenis Kobiet

Wydarzenie: Vinci-Panova

Typ: Over 17.5 gemów w meczu

Kurs: 2.0

Bukmacher: Bet365

Data Rozpoczęcia: 12:30 02.11.2013

 

Może i Rosjankom nie przepowiada się nawet tych najmniejszych szans , to uważam ,że jednak w tym meczu może Panova powalczyć ,ostatanie spotkania grała bardzo dobrze na twardej nawierzchni w Moskwie i we wszystkich trzech spotkaniach , które rozegrała padł over gemowy. Fakt ,że może przeciwniczki nie były z najwyższej półki to jednak pokazała ,że potrafi grać też w tenisa. Vinci też grała w Moskwie i odpadła z Kuznetsovą , Panova musiała przedzierać się przez kwalifikacje. Ogólnie oceniam ,że ten mecz nie zakończy się łatwym zwycięstwem Vinci, a nawet wynik 6-3 , 6-3 mnie zadowoli ,bo linia nie jest zbyt wysoka ,a kurs satysfakcjonujący. Kurs ,aż 9 na Panovą to lekka przesada , zresztą też ten kurs powoli już spada , co zapewne jest skutkiem tego ,że Vinci nie znajduje się obecnie w najlepszej dyspozycji , co nie oznacza ,że jest zdecydowaną faworytką tego spotkania ,bo nią de fakto jest i to nie ulega żadnym dyskusjom.

 

http://obstawianie.com/davis-cup-fed-cup-hopman-cup-2013-vt124223.htm#1796035

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:54 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - TURCJA: PTT 1. Lig

Spotkanie:Ankaraspor-Balikesirspor

Typ:1

Kurs:2.00

Bukmacher:Bwin

Analiza:

 

W ostatniej kolejce Ankaraspor zremisował na wyjeżdzie z Trabzon 1461.Trener Osman Özköylü narzekał na stan boiska i podkreślił, że jego zawodnicy o dobrych umięjętnościach technicznych mieli trudności z grą na tak złej murawie.Drużyna gospodarzy zamierza awansować w tym sezonie,ale jak dalej trener będzie stosował defensywne ustawienie(trzech ofensywnie grających dobrych graczy jak:Hanni , Serdar Eylik i Dilaver na ławce) to mogą mieć problemy.Dzisiaj pauzować będzie prawy obrońca Karmil Abdullah (10/0).Balikesirspor u siebie w domu pokonali ostatnio Bucaspor 2-0 ,w tygodniu grali w Pucharze Turcji gdzie wystąpił ich podstawowy skład,więc powinni być przemęczeni.Po za tym goście o wiele gorzej spisują się na wyjazdach niż u siebie w domu.Ankaraspor po ostatniej przegranej u siebie nie może dzisiaj pozwolić sobie na strate punktów jak myśli o awansie do Tureckiej Super Ligi.Natomiast największym problemem gości jest gra na wyjazdach ,a zagrają na bardzo trudnym terenie w stolicy.Ja stawiam na gospodarzy i wam też radze.

 

http://obstawianie.com/turcja-vt119684,75.htm#1796040

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:55 ]

:plus: 100

:minus: 30 brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Anglia, Premier League

Spotkanie: Newcastle - Chelsea

Typ: 2

Kurs: 1,62

Godz: 13:45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Przed nami kolejna, 10 kolejka Angielskiej Premier League. Meczem inauguracyjnym jest spotkanie pomiędzy Newcastle United, a Chelsea Londyn. Gospodarze zajmują 11 miejsce z dorobkiem 11 pkt, ich forma w ostatnich 5 spotkaniach wynosi P-R-Z-P-P. Natomiast drużyna z Londynu zajmuję fotel wicelidera z dorobkiem 20 pkt, forma The Blues przedstawia się następująco Z-Z-Z-R-Z. W Chelsea zabraknie kontuzjowanego Van Gingela, natomiast w drużynie Srok zabraknie Taylora, obaj zawodnicy borykają się z tą samą kontuzja (zerwanie więzadła krzyżowego). Ostatnie 5 bezpośrednich meczy kończyło się wynikami:

02.02.13 PRE Newcastle Chelsea 3 : 2

25.08.12 PRE Chelsea Newcastle 2 : 0

02.05.12 PRE Chelsea Newcastle 0 : 2

03.12.11 PRE Newcastle Chelsea 0 : 3

15.05.11 PRE Chelsea Newcastle 2 : 2

 

Mój typ na dziś to czysta 2. Wynik 1:3

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,600.htm#1796043

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:56 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis Ziemny - WTA Sofia

Spotkanie: Halep S. - Ivanović A.

Typ: Halep

Kurs: 1,50

Bukmacher: Pinnacle

czas: 16.20

Analiza:

Spotkanie półfinałowe pomiędzy Ane Ivanović z Serbii pomiędzy Rumunką Simoną Halep to dzisiejsza gratka dla fana tenisa damskiego. Jedyny mecz jaki rozgrywały obie Panie miał miejsce w tym roku w Doha, gdzie spotkanie po kreczu wygrała Ivanović.Mimo, wszystko nie brałbym tego zbytnio pod uwagę bo od tego czasu mnóstwo się zmieniło. Kursy wtedy na Halep opiewały w okolicach 4,50-5 a sama zawodniczka od tamtego momentu zaliczyła olbrzymi postęp w grze. Ane w sumie też w tym sezonie mocno poprawiła przede wszystkim grę na returnie i opanowanie ale tutaj w Sofii przegrała z Vesniną co jest największą sensacją turnieju. Stawiam tutaj na Simone bo gra teraz po prostu świetnie. Nie straciła seta w 5 ostatnich meczach(Pavluchenkova x2, Stosur, Cornet, Kleybanova) co świadczy w jak kapitalnej formie jest Rumunka pod koniec sezonu. Obie tenisistki nie mają do zaoferowania mocnego, dominującego serwisu co przekładać będzie się na długie wymiany i częstą walkę z głębi kortu. Dużo regularniejsza jest Rumunka dlatego też opowiem, się po jej stronie bo Ane to na dzień dzisiejszy zagadka. Z jednej strony pokonała 2:1 Stosur(która też nie gra tutaj zbyt dobrze), a z drugiej przegrana z rezerwową świadczą o niestabilności tej tenisistki. Jeśli Halep nie będzie popełniać głupich błędów, grać na wpół kortu wygra to spotkanie pewnie 2:0.

 

 

 

 

nie mogę dodać linku (znajduje się on w dziale Tenis ziemny ->WTA Sofia

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2013-11-02, 11:34 ]

Moderatorzy wiedzą o ograniczeniach dla nowych osób także ok ;)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:56 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League

Spotkanie: Man. City - Norwich

Typ: Man. City wygra a liczba strzelonych goli wyniesie powyżej 3,5

Kurs: 2,3

Godz: 16:00

Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

Dziś popołudniu dojdzie do spotkania, w którym bogata ekipa The Citizens zmierzy się na własnym boisku z kopciuszkiem - Norwich City.

Gościom nie wiedzie się w lidze zbyt dobrze. Z dorobkiem 8 pkt. zajmują dopiero 18. miejsce. W ostatnich 5 spotkaniach ponieśli 3 porażki, raz zremisowali ze słabym Cardiff (0:0) oraz wygrali ze Stoke (1:0). Jeśli chodzi o mecze z silnymi zespołami to wygląda to fatalnie. Kolejno - 1:3 z Chelsea, 1:4 z Arsenalem oraz 0:4 z Manchesterem United który nie grzeszy w tym sezonie najlepsza formą. Nie widzę dla nich najmniejszych szans w starciu z gigantem z Manchesteru.

Gospodarze są na 7. miejscu w tabeli ale tylko dlatego, że nie potrafią grać na wyjazdach tak samo dobrze jak przed własną publicznością. U siebie na 4 spotkania wszystkie wygrali z Newcastle (4:0 , z Hull (2:0), z odwiecznym rywalem (Man. United) w derbach (4:1) oraz z Evertonem (4:1) . Należy dodać, że po drodze było tez wysokie zwycięstwo z Wigan w Capital One Cup (5:0) .

Należy spojrzeć również na historię meczów City z Norwich. Od 2011 roku w meczach obu ekip padało mnóstwo bramek :

 

02.12.2011 City - Norwich 5:1

14.04.2012 Norwich - City 1:6

29.12.2012 Norwich - City 3:4

19.05.2013 City - Norwich 2:3

 

Mam nadzieje, że ta seria zostanie podtrzymana i dziś Citizens rozbiją na własnym boisku tę ekipę po raz kolejny. Czekam zatem na grad goli i kolejne 3 punkty Manchesteru City , które mogą dac im awans na 5. a może i nawet 4. lokate w ligowej tabeli.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,600.htm#1796057

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:57 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2013-2014-vt125750,75.htm#1796074

 

 

Piłka nożna, Polska, godzina 15:30

2.11.13.

 

Cracovia - Korona

 

over 3,5 gola

 

3,75

 

William Hill

 

analiza:

 

Przed nami mecz 15 kolejki polskiej ekstraklasy pomiędzy Cracovią Kraków a Koroną Kielce. Jeszcze przed sezonem zdecydowanym faworytem byliby goscie jednak sezon pokazal, że jest odwrotnie, otóż to gospodarze sa jak na tą chwile rewelacją sezonu. Po 14 kolejkach Cracovia zajmuj 5 miejsce. Natomiast goscie zawodzą i to bardzo bowiem plasują sie dopiero na 14 pozycji. Jedno jest pewne, gospodarze bedą chcieli wygrac by nie tracici kontaktu z czolowką, natomiast goscie marzą by odbic sie od ligowego "dna". Mysle ze emocji w tym meczu nie zabraknie. Moim typem na dziś bedzie zaklad zwiazany z golami a konkretnie over 3,5. Kurs na ten typ wynosi 3,75 i jak najbardziej jest oplacalny i juz pisze dlaczego. Gospodarze w ostatnich 3 meczach mieli 2-krotnie wyniki z wiecej niz trzema golami w spotkaniu: 3-1 z Widzewem i 4-2 z Podbeskidziem. Natomiast Korona gra w tym sezonie bezkmpromisowo, w kazdym prawie ze meczu pada wiecej niz dwie bramki. Ostatnie 3 wyniki gosci to: wygrana z Jagielonią 4-1 i dwie porazki z Pogonią 3-2 i z Ruchem 4-1. Jak widac obydwie druzyny w ostatnich tygodniach grają bezkompromisową piłke. Zarowno strzelją jak i tracą gole. Myslę, że moj typ jest wart ryzyka zwlaszcza przy takim kursie. Statystyki rowniez przemawiają i dają do myslenia.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:57 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis-ATP-Paryż

Bryan/Bryan-Dodiq/Melo

2.11.2013r - godz.18:30

Typ:1

kurs:1.40

bet 365

 

W półfinale turnieju Masters w Paryżu turnieju deblowym zmierzy się najlepszy debel ostatnich lat czyli bracia Bryan z deblem chorwacko-Brazylijskim Dodiq/Melo.

Zdecydowanym faworytem spotkania są bracia Bryan którzy jednak ostatnio nie są najlepszej w formie. Od Us Open przegrali 4 spotkania. Również i w Paryżu nie grają najlepiej gdyż oba dotychczasowe spotkania powygrywali 2:1 ( z Polskim deblem: Fyrstenberg/Matkowski jak i deblem Rojer/Qureshi)/

Natomiast debel Dodiq/Melo ostatnio grają bardzo dobrze, w połowie października wygrali turniej w Szanghaju gdzie pokonali między innymi własne braci Bryan.

Podsumowując: Patrząc na ostatnie wyniki można nie śmiało napisać ze na papierze faworytami są Dodiq/Melo, jednak nie wydaje mi się żeby bracia Bryan na dni przed turniejem mistrzów byli bez formy. Więc ja uważam ze ten mecz wygrają bracia Bryan którzy jeśli są w formie nie maja godnych rywali .

 

http://obstawianie.com/bnp-paribas-masters-vt126561.htm#1796091

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:58 ]

:plus: 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Anglia – Premier League

Data i godzina: 02.11.2013, 13:45

Spotkanie: Newcastle - Chelsea

Typ: 2 (handicap europejski 1:0)

Kurs: 2,4

Bukmacher: Betsson

 

Gospodarze zajmują obecnie 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. W ostatnich 5 meczach Sroki zanotowały 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. W ostatniej kolejce gospodarze przegrali z Sunderlandem, czyli z jeszcze wtedy ostatnia drużyną ligi. Newcastle przed własną publicznością wygrały w tym sezonie tylko jeden mecz i to z dość przeciętnym Fulham. Chelsea natomiast po słabym starcie sezonu w ostatnim czasie spisuje się rewelacyjnie. Podopieczni Mourinho zajmują bowiem obecnie 2 miejsce w tabeli i do prowadzącego Arsenalu tracą tylko 2 punkty. The Blues wygrali 6 kolejnych meczy, łącznie z pucharami. Na tygodniu pokonali m.in. Arsenal w pucharze i awansowali do kolejnej rundy. Newcastle do tego spotkania przystąpi bez Fabricio Colocciniego i Ryana Taylora. Chelsea natomiast wystąpi dziś w najsilniejszym zestawianiu. Goście podbudowani ostatnim zwycięstwem ligowym z Manchesterem City oraz pucharową wygraną z Kanonierami dziś z łatwością powinna sięgnąć po komplet punktów, choć do tej pory w 4 wyjazdowych meczach The Blues wygrali tylko raz. Jednakże mieli w tym czasie wymagających rywali, m.in. Manchester United 0-0, Everton 1-0, oraz Tottenham 1-1. Porażka Srok w ostatnim meczu z Sunderlandem pokazuje, iż gospodarze mają bardzo niestabilną formę. Chelsea natomiast jest na fali co pokazują ostatnie wyniki. W końcu odblokował się Torres a pod okiem Mourinho do formy wraca Eto. Chelsea w poprzednim sezonie przegrała na wyjeździe ze Srokami. Dziś czas na rewanż. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Chelsea.

 

 

Przewidywane składy:

 

Newcastle: Krul - Debuchy, Willamson, Yanga-Mbiwa, Santon - Tiote, Cabaye - Ben Arfa, Sissoko, Remy - Cisse

 

Chelsea: Cech - Ivanović, Cahill, Terry, Cole - Lampard, Ramires - Schurrle, Oscar, Hazard - Torres

 

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,600.htm#1796093

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:58 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska - I liga, godz. 18:00

Spotkanie: ROW Rybnik - Puszcza Niepołomice

Typ: ROW Rybnik

Kurs: 1.75

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś o godz. 18:00 w I lidze polskiej odbędzie się starcie beniaminków: ROW-u Rybnik, z Puszczą Niepołomice. Gospodarzem tego spotkania będzie ekipa z Rybnika, więc mecz zostanie rozegrany przy ul. Gliwickiej. Niewątpliwie faworytem tego spotkania są gospodarze, zespół ze Śląska to drużyna, która ma na swoim koncie najmniej porażek z całej ligi, zaledwie 2, jednak brakuje zwycięstw, ROW ma na swoim koncie ich zaledwie 2, a najczęściej zespół remisuje, bo aż 10 razy w tym sezonie. Jednak po kolei, drużyna gospodarzy to ROW Rybnik, zespół w tabeli plasuje się na pozycji nr 13, po 14 kolejkach ma na swoim koncie 16 punktów: 2 zwycięstwa, 10 remisów, oraz 2 porażki, osiągnęli przy tym stosunek bramkowy wynoszący 20:19. Ostatnie 5 meczy ROW-u to: 3 remisy, oraz 2 zwycięstwa. Zremisowali w Stróżach z Kolejarzem, 2:2 u siebie z Dolcanem Ząbki, oraz 2:2 w Bełchatowie z GKS-e,m wygrali z kolei w Gdyni z Arką 2:0, oraz w Rybniku z Górnikiem Łęczna 1:0. U siebie bardzo przeciętnie: 4 mecze - 5 pkt, 1 zwycięstwo, 2 remisy, 1 porażka, przegrali ze Sandecją Nowy Sącz mimo że wygrywali już do przerwy, oprócz wspomnianych wyżej meczy zremisowali również z Wisłą Płock 2:2, teraz czas na 3 zwycięstwo w sezonie, a przeciwnik do tego wymarzony. Goście, to Puszcza Niepołomice, jest to najsłabszy zespół ligi, po 14 kolejkach ma na swoim koncie 10 punktów: 2 zwycięstwa, 4 remisy, 8 porażek, oraz stosunek bramkowy wynoszący 16:24. Ostatnie 5 meczy tego zespołu to: 4 pkt - 1 zwycięstwo, 1 remis, oraz 3 porażki. Wygrali u siebie z Okocimski Brzesko 4:0, zremisowali sensacyjnie w Katowicach z GieKSą 1:1, oraz przegrali 1:4 u siebie z Miedzią, 0:2 w Łęcznej, oraz w ostatnim meczu ligowym u siebie z Arką Gdynia 2:5. Puszcza ma na swoim koncie 3 kolejne porażki. Na wyjeździe zespół ten spisuje się fatalnie, 7 meczy - 3 pkt, 3 remisy, oraz 4 porażki, 5 bramek straconych oraz 11 straconych. Remisy w Katowicach, czy też Olsztynie mogą robić wrażenie, ale ostatnio zespół naprawdę jest bez formy. Po stronie gospodarzy mamy dobre wiadomości do składu wraca: Mariusz Muszalik, oraz Idrissa Cisse. Na pewno zabraknie Daniela Kajzera, który powoli wraca do pełni sił po drobnym urazie. Nadal z trybun mecz będzie oglądać trener gospodarzy, to kara za mecz z Dolcanem Ząbki. W skrócie, ROW nie przegrał żadnego z ostatnich 6 spotka, Puszcza z kolei od 4 meczy jest bez zwycięstwa. Stawiam zdecydowanie na gospodarzy, tym bardziej że wiem że ROW gra dobrze w polu, oglądam bowiem ich mecze w Rybniku. Jeszcze dla ludzi nie lubiących czytać analizy:

 

ROW Rybnik - ostatnie 5 spotkań:

Kolejarz Stróże - ROW Rybnik 1:1

ROW Rybnik - Dolcan Ząbki 2:2

GKS Bełchatów - ROW Rybnik 2:2

Arka Gdynia - ROW Rybnik 0:2

ROW Rybnik - Górnik Łęczna 1:0

 

Puszcza Niepołomice - ostatnie 5 spotkań:

Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia 2:5

Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice 3:0

Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice 2:0

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 1:4

Puszcza Niepołomice - Hutnik Kraków 2:0

 

http://obstawianie.com/polska-i-liga-vt123292,75.htm#1796096

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:58 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Paryż

02.11.2013 14:30

Federer - Djokovic

typ: Djokovic -4.5 gema

kurs: 2.58

buk: PinnacleSports

 

Dzisiaj zostaną rozegrane dwa półfinały ostatniego turnieju Masters w tym sezonie. Jako pierwsi na kort wyjdą "jedynka" światowego rankingu Novak Djokovic i były lider tegoż rankingu Roger Federer. Dla mnie faworytem tego spotkania jest Serb.

Djokovic na pewno ma dużą ochotę na wygraną w stolicy Francji i przystąpienie do "turnieju Mistrzów" jako główny faworyt. Wygrał na początku października w Pekinie pokonując Gasqueta 2:0, czy w finale Nadala w takim samym stosunku. Później przyszedł czas na kolejny turniej, tym razem w Shanghaiu i kolejne zwycięstwo, pokonując po drodze Monfilsa, Tsongę czy del Potro. Tutaj w Paryżu prezentuje się dobrze, wygrał już z Herbertem, Isnerem (tutaj z Amerykaninem przegrał pierwszego seta, ale w kolejnych zdominował Big Johna) i w ćwierćfinale nie miał problemów z Wawrinką. W meczu ze Szwajcarem wygrywał 71% piłek po pierwszym serwisie i 64% po drugim.

Roger to nie jest już ten sam zawodnik. Popełnia co raz więcej niewymuszonych błędów, co jeszcze z rywalami słabszymi uchodzi mu na sucho, ale nie ujdzie mu z najlepszym aktualnie zawodnikiem rankingu ATP. Ostatnio przegrał w finale w Bazylei z del Potro w trzech setach, ale odegrał się tutaj w ćwierćfinale. Wcześniej wygrał z Andersonem i Kohlim.

Dużo będzie tutaj zależało od "rzutu monetą". Jeżeli Novak rozpocznie mecz od serwisu to o powodzenie tego typu będzie łatwiej. Mimo to i tak wierzę, że Djokovic potwierdzi swoją dobrą dyspozycję i pewnie pokona co by nie powiedzieć zbliżającego się do końca kariery Szwajcara.

 

http://obstawianie.com/bnp-paribas-masters-vt126561.htm#1796122

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 17:59 ]

:plus: 158

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie (Dania)

Spotkanie: SønderjyskE v Rungsted Ishockey

Typ: over 6,5

Kurs: 1.885

Bukmacher: Pinnacle

02.11.2013 19:30

Analiza: Trudno się tutaj nie zgodzić z założeniem, że gospodarze po raz drugi w ciągu dwóch dni rozjadą swojego rywala. Wczoraj na lodowisku zespołu Rungsted Ishockey Klub było 6:1 dla lidera rozgrywek i mistrza z tamtego sezonu, zespołu SønderjyskE. Gospodarze dzisiejszego pojedynku maja na koncie 58 strzelonych goli w 13 grach, w tym 31 w 6 grach u siebie. 8 spotkań to over dla wyznaczonej granicy. Dzisiaj kolejny mecz z ostatnim zespołem w lidze, Rungsted. Goście wygrali 2 mecze na 12 rozegranych. Bilans bramkowy 24-56. 6 overów dla granicy 6,4 gola. Ostatnie gry to 1:6, 1:4 i 1:9. (wyjazdy to 1:9, 3:7, 3:1 i 1:4). W zespole gości mnóstwo młodzieży, w defensywie tylko 6 graczy, w tym 20-latek i dwaj 19-latkowie. W bramce też katastrofa, bo ani 19-letni Feuk (GAA 4,17) ani 33-letni Hirsch (GAA 4,75) nie bronią dobrze. Tylko Kisum ma więcej niż 10 pkt. w klasyfikacji, jego staty to 4g/7a. U gospodarzy za to kilka ciekawych nazwisk bo Walton (wczoraj 3 gole) ma 12g/11a, Quirk 10g/12a, poza tym Frank 19pkt i Spelling 17pkt. Wczoraj było 42:17 w strzałach na bramkę. Uważam, że sami gospodarze powinni strzelić przynajmniej 7 goli (wczoraj już po 37 minutach mieli na koncie 6 goli), tym bardziej stawiam na over, w tym sezonie 5:2 i 6:1 dla gospodarzy, a w poprzednim sezonie było m.in. 9:0.

 

http://obstawianie.com/liga-dunska-2013-2014-vt126139.htm#1796134

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 18:00 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I Liga

02.11.2013 17:30

Arka - Chojniczanka

typ: Arka

kurs: 1.73

buk: WilliamHill

 

Derby Arka - Chojniczanka po 30 latach i poraz pierwszy w I lidze mają jednego faworyta a fakt że jest to spotkanie drużyn sąsiadujących w tabeli (7 i 8 pozycje) dobrze świadczy tylko o ekipie z Chojnic. Jeśli jednak logika w futbolu miałaby mieć sporo do powiedzenia to w dzisiejszym meczu 3 pkt musiałby powędrować na konto gospodarzy. Arka Gdynia i Chojniczanka zmierzą się w 15 kolejce I ligi.

 

Arke wymieniano w ścisłej grupie drużyn mających walczyć o ekstraklase. Nierówna forma ostudziła zapędy gdynian, ale niesamowity ścisk w czołówce sprawia że do sporych przetasowań w tabeli może dochodzić po każej kolejce. Chojniczanka natomiast 8 pozycje w tabeli wzięłaby w ciemno przed początkiem rozgrywek.

 

Obydwie drużyny miałem okazję w ostatnich dniach oglądać na żywo - dodatkowo na tle tej samej drużyny. Arka w Łęcznej (1-1) zagrała świetne 45 minut oddając inicjatywę dopiero w drugiej połowie. Chojniczanka na własnym stadionie przeciwko Górnikom (0-0) zaprezentowała wyjątkową sztukę samoobrony i całkowity brak animuszu. W porównaniu lepiej wypadają gdynianie którzy w ostatniej kolejce rozbili przecież na wyjeździe Puszcze 5-2. Chojniczanka smaku zwycięstwa nie zaznała od 28 września. Arka bez Radzewicza, goście bez Pląskowskiego i Mrozika. Na ławce gospodarzy trener Sikora który dopiero co uciszył pogłoski o zwolnieniu, gości poprowadzi trener Bednarek - były piłkarz Arki. Arka niesiona dopingiem stadionu powinna potwierdzić swoją wyższość.

_________________

http://obstawianie.com/polska-i-liga-vt123292,75.htm#1796149

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 18:01 ]

:plus: 73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Paris, godz. 14.30

Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer

Typ: Dojdzie w meczu do tie-break'u? Tak

Kurs: 1.90

Bukmacher: Bwin

Analiza: Witam wszystkich forumowiczów. Dobrze wiemy, że to już nie ten sam Roger co kilka lat temu... Jest u schyłku swojej kariery, ale wciąż potrafi rozegrać takie mecze jak ten wczorajszy, wygrany 2-1 z Del Potro. Widać było determinację, widać było chęć zemsty, za niedawną porażkę w finale przed własną publicznością. Dzisiaj rywal jeszcze bardziej wymagający. Mecze pomiędzy tymi panami przeszły już do legendy... Uważam, iż Szwajcar jest w stanie powalczyć z Serbem jak równy z równym, a to oznacza tylko jedno - tie-break. H2H 13:16 dla Federera. Oto wyniki z ostatnich siedmiu meczy:

Djokovic Novak 7-6(6), 7-5

Federer Roger 6-0, 7-6(7)

Federer Roger 6-3, 3-6, 6-4, 6-3

Djokovic Novak 6-4, 7-5, 6-3

Djokovic Novak 6-2, 7-6(4)

Djokovic Novak 6-7(7), 4-6, 6-3, 6-2, 7-5

Federer, Roger 7-6(5), 6-3, 3-6, 7-6(5)

6 tie-breaków w 7 pojedynkach?... brzmi obiecująco ;) Ponadto w Paryżu Novak rozegrał już dwa razy 13-sty gem (z Herbertem i Isnerem), Roger (jeszcze) ani jednego. Jeśli obaj panowie wyjdą skoncentrowani na kort i będą serwować na swoim poziomie, to myślę iż typ ten powinien wejść. Zapraszam do oglądania, bo zapowiada się świetne widowisko :D

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 18:02 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: ATP Paris

Spotkanie: Federer-Djokovic

Typ: Federer

Kurs: 3,75

Godz: 14:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Spotkanie już za kilka minut. Półfinał turnijeu w Paryżu i pojedynek dwóch gigantów tenisowych czyli Novaka Djokovica i Rogera Federera. Zdecydowanym faworytem bukmacherów Serb, jednak ja pokuszę się postawić na Szwajcara. Szwajcar ten sezon mizerny, choć ostatnio finał w Basel, teraz już półfinał w Paryżu. Wczoraj pokonał po fajnym meczu Del Potro, i sądzę, że zależy mu aby odnieść zwycięstwo w tym turienju. Wprawdzie zbliża się turniej mistrzów w Lonynie, jednak chyba sam Szwajcar wie, że ma marne szanse aby tam zaistnieć. Dlatego sądzę, że powalczy w tym turnieju. Inaczej wydaje mi się, do tego spotkania podchodzić będzie Serb, dla którego na pewno ważniejszym turniejem jest rozpoczynający się już w przyszłym tygodniu wspomniany wcześniej turniej mistrzów. W tamtym roku odpuścił tutaj już swój pierwszy mecz z Querreyem, wygrywając pierwszego seta i prowadząc w drugim 2-0 w gemach. Dziwne troche, i dlatego wydaje mi się, że serb nie będzie się wysilał w tym meczu, i po spotkaniu na spokojnie uda się ze swoim sztabem do Londynu, aby tam odpocząc i trochę potrenować przed ostatnim turniejem w tym sezonie. Jak dla mnie po takim kursie warto zagrać na Maestro.

 

 

http://obstawianie.com/bnp-paribas-masters-vt126561.htm#1796159

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-11-06, 18:02 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...