Skocz do zawartości

[Zamknięty] NBA 2013/2014


merdalion

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs

Typ: (połowa meczu / koniec meczu) : San Antonio Spurs - San Antonio Spurs

Kurs: 3,80

Godz: 04.04.2014 2:00

Bukmacher: Bet365

Analiza: Niedawno szukałem przełamania tej wspaniałej passy San Antonio Spurs. Liczyłem na to, że Indiana Pacers ich zatrzyma, jednak Spurs nie dali im żadnych szans od początku dyktując warunki i na koniec wygrali 103:77. Zeszłej nocy Spurs grali z Golden State Warriors i bardzo wysoko wygrali 111:90. Spurs są w niesamowitym gazie, oni nie tylko wygrywają swoje mecze (już mają 19 wygranych pod rząd), ale zwykle wygrywają bardzo wysoko nie dając rywalom żadnych szans. Problemem może być to, że grali w nocy z Golden State, jednak to zwycięstwo było dość łatwe, także zmęczenie aż tak duże być nie powinno. Oklahoma to też bardzo mocna drużyna, jednak ich forma na pewno nie jest tak dobra jak dyspozycja San Antonio. Niepewny jest występ trzech ważnych zawodników: Westbrooka, Jacksona i Perkinsa. Westbrook to obok Duranta najważniejszy zawodnik Oklahomy, więc jeśli nie zagra albo nie będzie mógł grać na 100% możliwości, to szanse Spurs rosną. Biorąc to wszystko pod uwagę nie zdziwię się jak Spurs wygrają ten mecz w przekonującym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs godz. 02:00

typ: 2

kurs: 2,35

Buk: Expekt

 

Dzisiejszej nocy mamy tylko dwa spotkania w NBA , na pierwszy rzut oka w tym spotkaniu miałem zagrać na OCT , jednak gdy zobaczyłem znakomitą passę Spurs zmieniłem zdanie . San Antonio wygrało 19 kolejnych meczy i są najlepszym obecnie zespołem na Zachodzie . Wyprzedzili dzisiejszego rywala i z dorobkiem 59-16 powinni awansować do play-off z pierwszego miejsca . Oklahoma grała dwa mecze mniej a ich bilans to 54-19 . Większość ostatnich spotkań San Antonio jest bardzo przekonywujących ,w których można było grać wysokie handicapy.

Oklahoma też nie gra w ostatnich spotkaniach najgorzej , jednak przegrali dwa mecze z Dallas w ubiegłym miesiącu, były to jednak ich jedyne porażki . Na pewno wszystko z siebie da Durant,któremu brakuję bodajże dwóch meczy do wyrównania rekordu Michaela Jordana ,w którym to zdobywał min. 25 punktów w meczu , według moich obliczeń Kevin Durant rzucił w kolejnych 38 meczach 25 punktów lub więcej . To może być najtrudniejsza przeszkoda do pokonania w zespole Oklahomy . Jednak po przeciwnej stronie dobrze spisujący się Parker oraz bardzo doświadczony Tim Duncan.

Choć Oklahoma wygrywała cztery ostatnie spotkania z San Antoniu to mam nadzieję,że znakomita passa gości jeszcze potrwa przynajmniej o ten jeden mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Oklahoma City Thunder- San Antonio Spurs

Typ: over 205,5

Kurs: 1,73

Data i godz.: 04.04.2014, 02.05

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

Ja osobiście w tym meczu to nie widzę tutaj jakiegoś jasnego i klarownego faworyta- jednak według mnie bliżej zwycięstwa w tym meczu i przełamania tej znakomitej passy 19 zwycięstw są gospodarze pod wodzą swojego mentora- Duranta. Ja osobiście uważam, że o czym wspomniał kolega wyżej to przynajmniej Westbrook zagra. Jednak wracając do typu to takie mecze zawsze są na wysokim poziomie i w takim spotkaniach pada zazwyczaj dużo punktów. Obie drużyny będą chciały wygrać ten mecz i obie ekipy mają w swoim team-ie strzelów, którzy potrafią zdobywać bardzo dużo punktów. Parker vs Durnat to będzie bardzo ciekawe widowisko i moim zdaniem będzie obfitowało w dużą ilość pkt. SAS rozkręciło się ostatnio i miażdżą swoich przeciwników jednak czy będzie im tak łatwo zdominować bardzo dobry zespół jakim jest OCT w to wątpię, ale nie wątpię, że obie ekipy będą grały szybki basket, który powinien przełożyć się w wynik spokojnie powyżej 205 pkt.

Zawsze, gdy gra lider z wiceliderem jest swego rodzaju presja i chęć wygranej, dlatego jedni i drudzy według mnie będą starali się punktować rywala. Ostatnie mecze jednych i drugich jak już wcześniej wspomniałem to zdobycze dużej ilości pkt- oba zespoły średnio zdobywały ponad 105 pkt w meczu. W OCT nie wiadomo czy wszyscy zawodnicy zagrają, jednak zmiennicy w tym zespole grają na równie wysokim poziomie jak gracze podstawowi. W zespole gości raczej wszyscy będą gotowi do gry- więc powinni być w tym meczu bardzo gorącą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Washington Wizards- Chicago Bulls

Typ: over 193,5

Kurs: 3,75

Data i godz.: 06.04.2014, 01.05

Bukmacher: WilliamHill

 

Analiza:

Mecz między Washington Wizards, a Chicago Bulls- czyli spotkanie zapowiadające się niezwykle ciekawie. Spotkanie na papierze wygląda, że zakończy się niewielką ilością pkt., obie ekipy grają dobrze w obronie- szczególnie Chicago Bulls, z którą inne drużyny zdobywają niewielką ilość punktów. Jednak analizując grę u siebie ekipy Washington u siebie to widać, że na swoim parkiecie rozkręcają się i grają dość agresywnie w ataku. Z kolei według mnie ekipa Chicago gra wręcz przeciwnie lepiej (pod względem punktowym) grają na wyjazdach niż u siebie. Linia, która przygotował WilliamHill w stosunku do kursu według mnie wygląda bardzo apetycznie. Oba zespoły w tym sezonie grają bardzo dobrze w w konferencji wschodniej zajmują kolejno 6 i 4 miejsce. Dlatego w tym meczu na pewno będzie gorąco, nie zdziwiłbym się nawet gdyby była dogrywka...

Teraz kilka słów o tym co w tym meczu będzie wyjątkowe dla polskich kibiców, a mianowicie Polish Heritage Night, czyli szczególne wydarzenie w którym na meczu Marcina będzie zasiadało wielu polskich kibiców (polskie święto koszykówki w USA). Szczególnie istotne będzie to miało dla Marcina, który uważam, że w tym meczu powinien nakręcać zespół, aby pokazać się wielu Polskim kibicom zarówno na trybunach jak również przed TV (transmisja również NC+).

Uważam, że ten aspekt może tylko i wyłącznie przyczynić się do powodzenia tego typu, gdyż Marcin w tej drużynie ma już swoje miejsce i w wielu meczach to on prowadził Wizards do zwycięstwa. Chicago Bulls uważam, że jest to zespół, który potrafi dostosować się do meczów otwartych jak również statycznych- ja uważam, że ten mecz będzie otartym spotkaniem i padnie wiele punktów ze strony obu zespół. Mam nadzieję, że będzie w tym spotkaniu dużo emocji i fajnych akcji szczególnie w wykonaniu naszego jedynaka w NBA, a punkty będą się zgadzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies

Typ: over 202,5

Kurs: 3,60

Data i godz.: 07.04.2014, 01.05

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

Mecz bardzo ciekawie zapowiadający się między San Antonio, a Memphis. Ja osobiście uważam, że w tym meczu wszystko się może zdarzyć i według mnie gospodarze tego spotkania nie są tak bardzo pewni wygranej jak to buki wystawiły. Według mnie kurs troszkę zaniżony, ponieważ ja nie zdziwię si, gdy Grizzlies wygrają to spotkanie. Jednak postanowiłem na wieczór coś zagrać żeby później lepiej się spało. Dlatego podchodzę do tego spotkania od strony ilości pkt. Wczoraj na minus zaskoczyli mnie Washington Wizards, natomiast na plus Chicago Bulls. Jednak co było, a nie jest nie pisze się w rejestr, dlatego patrzę w przyszłość- czyli spotkanie SAS z MG. Oba zespoły mocne i grające dobrze w obronie szczególnie każdemu znana jest dobra obrona Memphis, dlatego taki kurs (pewnie nikogo nie dziwi linia). Jednak ja uważam, że tutaj w tym meczu San Antonio po przerwaniu swej wspaniałej passy będzie chciało się zrehabilitować i w tym meczu zagrać przed swoją publicznością bardzo efektywnie i efektownie. Ostatnio grają bardzo dobrze- szczególnie u siebie zdobywając dużo punktów. Wypoczęci i głodni gry będą zdecydowanie gospodarze (ostatnie spotkanie 04.04, goście 05.04) dlatego powinna być moc- a jak jest moc to jest i efekt tej mocy, dlatego ja osobiście nie obawiałbym się o gospodarzy. Uważam, że zdobędą oni spokojnie ponad 100 pkt (uważam, że w granicy 105-110). Teraz wszystko w gościach, jednak to jest zespół bardzo dobrze poukładany i ciągle ostro walczący o awans do Play Off-ów, dlatego będą chcieli zagrać jak najlepiej i może uda się trafić w troszkę gorszy dzień gospodarzy, a lepszy gości. Uważam, że goście będą musieli dostosować się do gry San Antonio, a uważam że będzie to gra dość szybka jak na zespół Memphis. Goście będą musieli bardzo się spiąć- a uważam, że są w stanie zagrać bardzo dobry mecz i zagrozić SAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Atlanta Hawks - Detroit Pistons

Typ: Atlanta -7.5

Kurs: 1.95

Data i godz.: 09.04.2014, 01.35

Bukmacher: Bet365

 

Playoffy zbliżają się wielkim krokami, a co za tym idzie w końcówce sezonu kibiców i typerów wyniki meczów NBA przyprawiają o ból zębów. Mam tu na myśli poczynania Miami bądź Indiany, która w ostatnim miesiącu zapomniała jak gra się w koszykówkę. Wspomniana Indiana potrafiła przegrać z Hawks na własnym parkiecie różnicą 19pkt..:o Ludzkie pojęcie przechodzi. A teraz do rzeczy.. Atlanta obecnie jest na 8 miejscu gwarantującym udział w TOP16 i dziś w nocy jeśli wygra z żenującym Detroit to wykona duży krok do utrzymania 8 miejsca. Drużyna gości to zespół grający przedziwnie.. Potrafią 3/4 meczu grać świetnie przeciwko Indianie by wszystko zepsuć w 5min lub przegrać z ekipa Philadelphi która w tym roku nie powinna w ogóle występować w najlepszej lidze świata.. Dla przypomnienia Detroit poległo 25 punktami z ekipą która nie wygrała przez 26 spotkań. Z pewnością dużo większe zaangażowanie i walka o każdą piłke sprawi że to gospodarze odniosą zwycięstwo które w dodatku mam nadzieję że będzie okazałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Miami Heat- Brooklyn Nets

Typ: over 199,5

Kurs: 2.90

Data i godz.: 09.04.2014, godz. 02.00

Buk: Unibet

 

Analiza:

Mecz Miami z Brooklyn zapowiada się bardzo ciekawie. Oba zespoły bardzo silne i w tym meczu również może się potoczyć. Dlatego ja na pierwszy plan gram w stronę wyniku powyżej 200 pkt. Kurs jest na tyle wysoki, że Miami ostatnie swoje mecze grali na niewielką ilość pkt., ale już Play Offy zbliżają się wielkimi krokami, dlatego formę należałby troszkę podrasować i zagrać w końcu jakieś dobre spotkanie (szczególnie przed własną publicznością). Ja osobiście uważam, że nie ważne czy zagra Wade czy nie (oczywiście lepiej byłby gdyby w tym spotkaniu się pojawił) to i tak inna gwiazda tej drużyny LB powinna pociągnąć grę i zaprezentować się w tym meczu bardzo dobrze. Na dodatek nie grają oni z jakimiś przeciętniakami tylko z zespołem, który w tym sezonie gra bardzo fajny basket. Brooklyn natomiast swoje mecze gra bardzo odważanie i efektywnie (jeżeli chodzi o zdobywanie pkt), dlatego jeszcze bardziej skłaniam się do takiego typu. Miami chce przed PlayOffami skończyć sezon na czele konferencji wschodniej, więc musi to spotkanie wygrać, a według mnie do tego celu muszą mocno wypunktować rywali, który z reguły grają dość odważnie i nie zwalniają tempa. Dlatego mam nadzieję, że Lebron i reszta ekipy z Miami zagra na miarę swoich możliwości i mecz będzie miły dla oka. A o wynik już nie trzeba się martwić (o ilość pkt), ponieważ jak goście będą się rozkręcać to powinno być sporo akcji rzutowych- oby jak najwięcej celnych i skutecznych.

Własny parkiet + zbliżające się Play Offy+ wymagający przeciwnik= dobry mecz, w którym Miami aby ten mecz wygrać będzie musiało zagrać bardzo ofensywnie i zdobyć ponad 100 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina:koszykówka, NBA

14.04.2014 1-30

Spotkanie: NY Knicks - Chicago Bulls

Typ: Chicago -3,5

Kurs: 1,91

buk: William Hill

 

Analiza:

Nowojorczycy juz dawno przegrali awans, a to za sprawa fatalnrgo początku sezonu i przede wszystkim o słabej postawie w Madison Square Garden, gdzie wygrali zaledwie siedemnascie meczy przy dwudziestu dwóch porażkach. Gdyby u siebie mieli bilans 50/50 to by im dało gwarancje bycia w osemce - Hawks ktorzy ich bezpośrednio wyprzedzaja wygrali u siebie 60% meczy. Tak więc przedostatni mecz u siebie prawdopodobnie definitywnie pogrzebie ich szanse na ósemkę. Rywalem są bowiem Bulls, którzy podobnie jak Knicks fatalnie zaczęli sezon, do tego ledwie kilka meczy zagrał Rose, którego niszczą kontuzje. Wszystko wskazywało na to ze Byki będa miały ogromny problem by załapac sie na play-off. Jednak już od konca zeszłego roku ich gra zaczęla funkcjonować coraz lepiej, pozbyto sie Denga (do Cavs) i Bulls maja ogromna szanse na to byc zająć pozycję nr 3 na wschodzie. Ostro na nich napierają Raptors, ktorzy maja strate do nich jednego zwyciestwa i przed sobą mecz z Tłokami (którego nie przegraja). Byki przyjezdzaja tu jako faworyt i moim zdaniem zadaniu sprostają. Knicks beda mieli na pewno spore problemy ze zdobywaniem punktów przeciwko najlepszej defensywie w całej lidze (zaledwie 91,67 traconego punktu na mecz). Cięzkie zadanie czeka lidera gospodarzy Carmelo, ktory przeciwko sobie bedzie miał takich obrońców jak Boozer czy Gibson. Do tego pod koszem trudne zycie bedzie miał Chandler, ktory o piłki z kosza bedzie walczył z bedacym ostatnio w wysokiej formie Noah. Moim zdaniem w MSG górą bedzie zespołowa koszykówka gości. W trzech tegorocznych meczy za każdym razem byli gospodarze, tym razem jednak stawiam na gości, ktorzy maja o co grać i są przede wszystkim w formie w ostatnich dziesięciu meczach ulegli tylko Portland. Stawiam na Byki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: New York Knicks- Chicago Bulls

Typ: over 195,5

Kurs: 3,50

Data i godz.: 14.04.2014, 01.35

Bukmacher: WilliamHill

 

Analiza:

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, w którym zmierzą się ze sobą New York Knicks z Chicago Bulls. Oba zespoły konferencji wschodniej, które ostatnio grają bardzo dobrze- na co wskazuje miejsce w tabeli (Chicago miejsce 3, Knicks miejsce 9). Bardziej zmotywowaniu, głodni zwycięstwa, a przede wszystkim grający można powiedzieć prawie o wszystko jest ekipa z Nowego Jorku, dlatego powinni oni zagrać bardzo agresywnie. Zajmują obecnie 9 miejsce czyli najgorsze jakie może być, dlatego zrobią wszystko, aby wskoczyć jedno oczko wyżej. Ja osobiście uważam, że im się to należy i trzymam za nich kciuki, bardzo mi się podobał ich ostatni mecz z Toronto, w którym zagrali bardzo dobrze i czuć było w powietrzu, że grają już na 110% na pełnym gazie. Bardzo dobrze spisuje się lider tego zespoły Carmelo Anthony, który ciągnie swój zespół do zwycięstw i robi w niektórych meczach cuda grając jak w amoku. Jednak w tym spotkaniu grają z silną ekipą jaką jest Chicago, z która gra się bardzo trudno i niewygodnie. Chicago ostatnie siedem meczy wygrywa, więc postawią trudne warunki gospodarzom tego meczu. Uważam, że ten mecz będzie stał na bardzo wysokim poziomie, z dwóch powodów- gospodarze będą musieli wygrać ten mecz i żeby to zrobić będą musieli zagrać bardzo odważnie. Poprzedni mecz między tymi drużynami skończył się wynikiem 109:90, teraz wszystko uważam że może się odwrócić jednak jedno jest pewne punktów w tym meczu nie zabraknie, ponieważ Knicks musi ten mecz koniecznie wygrać, a żeby to się stało muszą zagrać szybko i odważnie, a przede wszystkim skutecznie, do tego dochodzi bardzo dobra dyspozycja Chicago, którzy również ostatnio notują bardzo dobre występy i zdobywają dużą ilość punktów.

Uważam, ze takie zestawienie tych ekip w takiej fazie rozgrywek powinno skutkować wyrównanym i szybkim meczem, który w rezultacie powinien pokryć się w granicy punktowej ok 200pkt.

A kto w tym meczu wygra to już jest trudna sprawa, według mnie minimalnie bliżej wygranej są gospodarze, którzy muszą wygrać, a czy tak się stanie tego dowiemy się za kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44q9v3Sc-Ct4Bt4DM.pngBrooklyn Nets - New York KnicksbczR49Tc-QFleWGrO.png

USA: NBA

16.04.2014 02:00

Typ: New York Knicks

Kurs: 3.10

Buk: Sportingbet

 

W 81 kolejce spotkań Amerykańskiej NBA dojdzie do spotkania do derbów Nowego Jorku, w którym Brooklyn Nets podejmie u siebie Knicks'ów. Spotkanie w sumie jest o nic bardziej o to kto rządzi w mieście, ale jak już wiadomo, że rządzi Nets bo zagrają w play offach dla Knicks to już koniec sezonów. Obie drużyny spotkały się 3 kwietnia wtedy NYK miało jeszcze szanse na gre w PO i można zauważyć, że Netsi dali im wygrać 110-81 by pomóc klubowi z tego samego miasta awansować. Dziś Nets wystawia bardzo okrojony skład by zająć 6 miejsce w konferencji i trafić na teoretycznie słabszego rywala. Nyk nie pozostaje z tyłu i prawdopodobnie też zagra osłabione, ale na pewno nie na tyle ile Netsi, którzy zagrają bez Jorge Gutierrez, Marquis Teague, Marcus Thornton, Andrei Kirilenko, Mason Plumlee, Jason Collins, Andray Blatche, i Kevin Garnett, u NYK na 99% zabraknie Carmelo Anthonego. Typ oparty trochę na teorii spiskowej pomiędzy klubami z Nowego Jorku i uważam, że jest spora szansa na jego powodzenie. Pomogą ? Pomogą !! 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENBxiW9K-vZvjH3rh.pngPortland Trail Blazers - Los Angeles Clippers44ATliBK-MF56C0Hu.png

USA: NBA

17.04.2014 04:30

Typ: Portland -10,5

Kurs: 3,45

Buk: Bet365

 

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego to ogrom niespodzianek jak i sporo gry dublerów. Przeglądając różne źródła można doszukać się sporo informacji o drużynach grających już na 100% w play offach, że właśnie w tej kolejce dają szanse pograć zmiennikom. Tak samo sytuacja wygląda w zespole Clippers'ów, gdzie informacje wskazują na braki dziś w postaci Griffina, Redicka, Paula czyli 3 czołowych graczy tego zespołu, na parkiecie mało czasu ma zagrać pozostała dwójka z podstawowego składu. Jak słabe rezerwy mają goście można było się przekonać, gdy podstawowi gracze siadali odpocząć w q4, ale zaraz musieli wchodzi bo rezerwowi nie dawali sobie rady w utrzymaniu przewagi punktowej. Portland bez raczej żadnych osłabień i pewnie będzie chciało wysoko dziś wygrać bo to jeszcze nie udało się im u siebie na parkiecie z LAC. Dziś kolejka dosyć loteryjna więc typ uważam za godny uwagi i gospodarze mogą grubo przejechać się po LAC wygrywając jeszcze z większym handicapem. Polecam granie samej jedynki. 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S0vOSSUE-Mc4hhQ6C.png - Ma1k3NSc-dUJdWuFk.png

San Antonio Spurs - Dallas Mavericks

20.04.2014 19:00

Typ: over 220,5

Kurs: 4,30

Buk: Unibet

 

Dla mnie Play Offs zaczynają się dokładnie dziś o godzinie 19:00. Moja ulubiona drużyna Dallas Mavericks zmierzy się dziś z drużyną z San Antonio. Pierwsze co przyjdzie do głowy to wysoka wygrana Spurs, ale czy warto ryzykować? Dallas nie raz potrafiło zaskoczyć, a po wczorajszym dniu nie można oczekiwać że w zakładach na zwycięzców w tych meczach znajdziemy jakiekolwiek peffki. Co do meczu to zmierzą się dzisiaj dwie ofensywne drużyny, San Antonio które w ostatnich meczach w meczach w 2014 roku na własnym parkiecie wygrywali z Dallas rzucając przy tym po 112 pkt! W dwóch pozostałych meczach w Dallas potrafili rzucić 109 oraz 116 pkt, a to stawia over w dzisiejszym meczu w coraz jaśniejszym świetle. Dallas w ostatnich 4 meczach 3 razy przekroczyło linię 100 punktów. Słaba obrona Mavericks i ich ofensywny styl gry w połączeniu z ofensywną i skuteczną grą Spurs zapewni nam dzisiaj over punktowy. Bukmacherzy ustawili linię na poziomie 205,5 i myślę, że ten typ to lokata, ale ja zaryzykuję trochę wyższą linię.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKSR7n5n-jstKkEdS.pngHouston Rockets - Portland Trail BlazersENBxiW9K-vZvjH3rh.png

USA: NBA - Play Offy

Typ: Houston -10,5

Kurs:2,95

Buk:Unibet

 

 

Pierwszy mecz tych drużyn w fazie play-off, w roli faworytów stawiani są gracze z ekipy Houston. W sezonie zasadniczym 3 krotnie wygrywali gospodarze, którzy w każdym z tych meczów przekraczali 100punktów równie jak i goście. Houston w tych 3 wygranych meczach dwu krotnie pokryli dzisiejszy handicap wygrywając 13 i 15 punktami. Houston jest mocną ekipa jeśli chodzi o grę na własnym boisku, wygrali 33 z 41 spotkań. Portland charakteryzuje gra za 3 oraz szybkie kontry ale również dosyć słaba defensywa w porównaniu do Houston. Obie ekipy mają mocną ofensywę i pewnie w tym meczu obie rzucą ponad 100 punktów, ale gra na własnym boisku Houston daje dodatkowo inicjatywę gospodarzom, a lepsza obrona upewnia mnie o ich wygraną z handicapem 10,5 punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston Rockets - Portland Trail Blazers



USA: NBA - Play Offy

Typ: Houston -10,5

Kurs:2,95

Buk:Unibet

 

 

Pierwszy mecz tych drużyn w fazie play-off, w roli faworytów stawiani są gracze z ekipy Houston. W sezonie zasadniczym 3 krotnie wygrywali gospodarze, którzy w każdym z tych meczów przekraczali 100punktów równie jak i goście. Houston w tych 3 wygranych meczach dwu krotnie pokryli dzisiejszy handicap wygrywając 13 i 15 punktami. Houston jest mocną ekipa jeśli chodzi o grę na własnym boisku, wygrali 33 z 41 spotkań. Portland charakteryzuje gra za 3 oraz szybkie kontry ale również dosyć słaba defensywa w porównaniu do Houston. Obie ekipy mają mocną ofensywę i pewnie w tym meczu obie rzucą ponad 100 punktów, ale gra na własnym boisku Houston daje dodatkowo inicjatywę gospodarzom, a lepsza obrona upewnia mnie o ich wygraną z handicapem 10,5 punktu.

Może z tak dużym handicapem bym nie szalał, ale co do wygranej Rakiet nie mam żadnych wątpliwości. Ekipa z Houston u siebie powinna spokojnie ograć drużynę Blazers i wypracować sobie przwwagę przed meczami na wyjeździe. Osobiście wybrałem dwa zakłady na ten mecz:

handicap -3,5 oraz samą wygraną Rakiet.

Linia na handicap który zaproponowałeś duża, aczkolwiek nie mogę powiedzieć by typ nie miał szans powodzenia.

Powodzenia eltondi :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sie zesrali %-) ale over chociaz izi zawsze zle wybieram :bz:



QmSxnnPt-0WFuTHM5.pngOklahoma City Thunder - Memphis GrizzliesCGrPMuhQ-j1A5eh1J.png

USA: NBA - Play Offy

22.04.2014 02:00

Typ: OKC -13,5

Kurs:3,55

Buk:Unibet

 

Tej nocy już drugi mecz pomiędzy OKC a Memphis w playoff, pierwszy mecz pewnie wygrali gospodarze 100-86. Gospodarze pokazali w tym meczu o ile są silniejsza ekipą, głownie w defensywie i grze z kontry wygrywając nawet w 2 kwarcie 26punktami. OKC w tym sezonie wygrało wszystkie mecze domowe z "miśkami" i dołożyli jedną wygraną na wyjeździe, przegrali raz nieznaczną ilością punktów 87-90. Oklahoma jest kandydatem do mistrzostwa i nie odpuści gościom żadnego spotkania. Pierwszy mecz obnażył słabości Memphis i każdym spisał tą drużynę już na straty. Pierwszy mecz pokazał, że w formie są Ibaka,Durant oraz Westbrook. Uważam, że pogranie tego handicapu jest warte ryzyka ze względu, iż oczywista jest wygrana OKC pytanie brzmi iloma punktami, a bukmacherzy nie zmienili linii w porównaniu do pierwszego spotkania. O to fragmenty z pierwszego meczu gdzie widać wyraźnie dominacje gospodarzy.

http://www.youtube.com/watch?v=qHvflB9a378

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta - Indiana

USA: NBA - Play Offy

25.04.2014 01:00

Typ: 2

Kurs:1,75

Buk:Betgun

 

 

Co jak co, ale nie wyobrażam sobie żeby Indiany nie było w następnej rundzie. W meczach u siebie doznali jednej porażki, ale drugi mecz to już pewne zwycięstwo i dobra gra w defensywie. Zatrzymali Atlantę na 85 punktach a to nie jest takie łatwe. W 2 meczu wreszcie George powrócił do swojej formy, dołączył Scola i wynik od razu korzystny. Patrząc na kontuzje to Indiana w dalszym ciągu tylko bez Bynuma, więc nie powinno mieć to wpływu na ich grę, Atlanta dużo traci bez Horforda i tego nie da się ominąć. Krótko mówiąc nie wyobrażam sobie kolejnej rundy bez lidera konferencji wschodniej a przegranie dzisiejszego meczu bardzo utrudniło by im sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta - Indiana

USA: NBA - Play Offy

25.04.2014 01:00

Typ: 2

Kurs:1,75

Buk:Betgun

 

 

Co jak co, ale nie wyobrażam sobie żeby Indiany nie było w następnej rundzie. W meczach u siebie doznali jednej porażki, ale drugi mecz to już pewne zwycięstwo i dobra gra w defensywie. Zatrzymali Atlantę na 85 punktach a to nie jest takie łatwe. W 2 meczu wreszcie George powrócił do swojej formy, dołączył Scola i wynik od razu korzystny. Patrząc na kontuzje to Indiana w dalszym ciągu tylko bez Bynuma, więc nie powinno mieć to wpływu na ich grę, Atlanta dużo traci bez Horforda i tego nie da się ominąć. Krótko mówiąc nie wyobrażam sobie kolejnej rundy bez lidera konferencji wschodniej a przegranie dzisiejszego meczu bardzo utrudniło by im sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland Trail Blazers @ Houston Rockets - 1 Maj 02:35 UK Oferta specjalna

James Harden to score 27 or more points and the Rockets to win

kurs @ 2.80

buk William Hill

 

Bardzo fajny ciekawy zakład poboczy wystawiony przez wh. Mega seria w tych niesamowicie ciekawych play- offach.Rakiety pod ściana- kreska stan rywalizacji jak wszyscy wiemy jest 1-3, choć mógł i powinien wyglądać inaczej.Rakiety były faworytem w tej serii jednak rzeczywistość okazuje sie bardzo brutalna.Praktycznie w każdym meczu decydują szczegóły detale. Świetnie gra LaMarcusa Aldridga na którego Houston nie podtrawi znaleźć recepty.Świetnie rozgrywa w swoim debiutanckich play offach Lillard -bardzo solidnie pod koszem prezentuje sie Robin Lopez.W ekipie rakiet juz tylu pozytywów nie ma... moim skromny zdanie słabo gra Lin- bardzo dużo zależy od postawy Hardena...brodacz oddaje bardzo dużo rzutów, ze skutecznością bywa rożnie...Chyba najmniej zastrzeżeń można mięć do Howarda... ja wierze ze dzisiaj zobaczymy kolejny mega ciekawy mecz, sporo szybkich widowiskowych akcji. Rzutów, walki i niesamowitych zwrotów akcji, Na pewno nie zabraknie.W tym meczu jak i całej serii chyba wszystko się jeszcze może zdarzyć: mamy dogrywki, świetne zacięte spotkania- mecze sa na wysokim poziomie.Jak dla mnie obie ekipy dysponują podobnym potencjałem nawet widziałbym lepsza ławkę po stronie Houston ale...Harden dzisiaj musi ciągnąc grę Rakiet 27 pkt i zwycięstwo jest realne, ktoś coś musi dorzucić ekstra może obudzi sie Lin... kolejny świetny mecz zagra Beverly. Duzo będzie zależało od liderów obu ekip, ale takze Houston musi ograniczyć Lillarda na rozegraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA- Play Offy

Spotkanie: San Antonio Spurs- Dallas Mavericks

Typ: over 198,5

Kurs: 1,96

Data i godz.: 01.05.2014, 01.05

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

Ciąg dalszy wielkich grzmotów, czyli mecz między San Antonio Spurs z Dallas Mavericks- ja w tym meczu nie widzę jakiegoś faworyta i według mnie duże szanse na zwycięstwo mają zawodnicy z Dallas, dlatego podchodzę do tego meczu od strony punktowej. Oba zespoły wiedzą, że ten mecz jest bardzo ważny i oba zespoły podejdą do tego meczu na 100%- stan 2:2 mówi sam za siebie, że Dallas w Play-Offach gra bardzo solidnie i stawiają duży opór faworyzowanym zawodnikom SAS. W dotychczasowych czterech meczach wynik pod względem punktowym przeplatał się z overowego do underowego (na zmianę) więc według serii teraz powinien być ten overowy, jednak ja osobiście uważam, że w tym spotkaniu obudzą się obie gwiazdy obu ekip- czyli Parker i Nowitzki, którzy w tych Play-Offach grają poniżej oczekiwań, ale nikogo nie trzeba przekonywać, że Ci zawodnicy to klasa światowa i właśnie w takich ważnych meczach najwięksi potrafią poprowadzić swoją ekipę do zwycięstwa.

Patrząc na dotychczasowe mecze to Dallas bardzo dobrze bronią- szczególnie Parkera, który nie może się rozkręcić i wejść na właściwe tory, jednak uważam, że nadszedł czas na show Parker and Nowitzki i nawet bardzo dobra taktyka i obrona nie zatrzyma Francuza.

Patrząc jednak na całokształt obu ekip to w tych zespołach są zawodnicy, którzy punktują i preferują grę szybką i skuteczną, dlatego bardzo podoba mi się ta linia jaka została wystawiona przez Unibet na to piątek, jakże ważne spotkanie, które może przybliżyć jedną bądź drugą ekipę do dalszej gry. Zdecydowanie bardziej pod presją jest ekipa San Antonio Spurs, która stawiona była i dalej jest obok Miami w Finale. Jednak czy to jest dobre czy złe, że grają pod większą presją niż Dallas, którzy pokazali, że nie poddają się bez walki i mogą wygrać z każdym. Ja przychyla się, że lepiej gra się jeżeli jest się w roli tego który może, a nie musi, dlatego myślę, że Dallas sobie w tym meczu pogra troszkę bardziej na luzie i myślę, że będzie równo i skutecznie punktować swoich rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: koszykówka, NBA

01.05.2014 1-00

Spotkanie: Toronto Raptors - Brooklyn Nets

Typ: under 190,5

Kurs: 1,83

buk: Bet365

 

Analiza:

Piąte spotkanie miedzy Toronto a Brooklynem. Po czterech meczach jest remis i prawde mówiąc to trudno wskazac w tej parze faworyta. Przed rozpoczęciem play-off bardziej przychylałem sie do Netsów, jednak po tym co pokazują Raptors uwazam, ze pewnie rywalizacja zakończy sie tu w siódmymmeczu. Tu nie jest ważne gdzie jest rozgrywany mecz, bo zarówno Nets jak i Raptors nie potrafili w pełni wykorzystać atutu własnego parkietu. Tak samo zreszta było w sezonie zasadniczym, gdzie kończyło sie raz wygraną gospodarzy i raz gości. Dlatego typowanie zwyciezcy w meczu jest conajmniej trudne. Ja osobiscie skłaniałbym sie ku gościom, gdzie jest wiecej indywidualności. Williams i JJ wspomagani przaz Garnetta i Pierce'a ściagniętych z Bostonu wkoncu załapali rytm i dzieki dobrej drugiej połowie sezonu pewnie zajeli szostke na wschodzie. I choc startuja z nizszej pozycji to moim zdaniem pójdą w ślady Wizards i znaldą sie w czołowej czworce. Toronto to przede wszystkim DeRozan, ktory w pierwszych trzech meczach był najskuteczniejszym graczem meczu. W czwartej konfrontacji troche przygasł i trafłi zaledwie trzy na trzynaście rzutów z gry. Ogólnie jego problemem jest niska skuteczność, bo w żadnym meczu nie osiągnął 50% co jest na pewno dobrą defensywa Netsów. I własnie w obu defensywach upatruje najwiekszy atut do wygrania dzisiejszego meczu. Przegranie piątego meczu oznaczac bedzie dla jednej z ekip znalezienie sie pod kreską, wiec nie bedzie na parkeicie jakichs szalenstw. Zdecydowanie spodziewam sie mądrej gry obu zespołów ze szczególną uwagą na to, by rywal miał jak najtrudniejsza szanse na zdobycie punktów. Juz to było widac w ostatnim meczu, gdzie tylko poza pierwsza kwartą zespoły swietnie grały w obronie. Jasno zreszta odzwierciedla założenia taktyczne wynik meczu 87-79 na korzyść Toronto. Dzis spodziewam sie równiez meczu underowego. Co prawda są strzelcy w obu zespołach (DeRozan czy Williams), ale jest też kilku dobrych defensorów - Garnett, Piearce czy Valenciunas. Moim zdaniem postawa tej drugiej grupy bedzie miała wpływ na koncowe rozstrzygnięcie. Stawiam na under w piątem meczu miedzy Nets a Raptors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka, NBA

01.05.2014 01:00

Spotkanie: San Antonio vs Dallas Mavericks

Typ: Polowa/Koniec 1/1

Kurs: 1,74

buk: Bet365

:plus::plus::plus:

 

Żarty się skończyły. San Antonio po porażce w 3 spotkaniu chyba już zrozumiało, że nie można grać na pół gwizdka w PO. Mocne rotowanie składem przez Grega Popovicha skończyło się tym że po 4 spotkaniach jest 2-2. Dziś 5 mecz i nie widzę tutaj innego scenariusza jak zwycięstwo gospodarzy. W dodatku mam nadzieję iż wyjdą maksymalnie skoncentrowani i od pierwszej kwarty bedą powiększać swą przewagę. Dallas to nie jest ekipa która może wyeliminować SaS z całym szacunkiem dla Mavericks. Jedna niespodzianka w przypadku odpaniecia Indiany zapewne wystarczy. Gospodarze to po Miami główny faworyt do triumfu w NBA w tym roku więc nie wyobrażam sobie, by mogli odpaść z ekipą która do ostatnich spotkań fazy zasadniczej walczyła o byt w playoffach. Dzisiejsze spotkanie jest kluczowe i kto dziś wygra zrobi duży krok do następnej fazy. Jestem niemal pewny, że będą to gospodarze z San Antonio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland Trail Blazers @ Houston Rockets - 1 Maj 02:35 UK Oferta specjalna

James Harden to score 27 or more points and the Rockets to win 17 TYLKO... :minus:

kurs @ 2.80

buk William Hill

 

Bardzo fajny ciekawy zakład poboczy wystawiony przez WH. Mega seria w tych niesamowicie ciekawych play- offach.Rakiety pod ściana- kreska stan rywalizacji jak wszyscy wiemy jest 1-3, choć mógł i powinien wyglądać inaczej.Rakiety były faworytem w tej serii jednak rzeczywistość okazuje sie bardzo brutalna.Praktycznie w każdym meczu decydują szczegóły detale. Świetnie gra LaMarcusa Aldridga na którego Houston nie podtrawi znaleźć recepty.Świetnie rozgrywa w swoim debiutanckich play offach Lillard -bardzo solidnie pod koszem prezentuje sie Robin Lopez.W ekipie rakiet juz tylu pozytywów nie ma... moim skromny zdanie słabo gra Lin- bardzo dużo zależy od postawy Hardena...brodacz oddaje bardzo dużo rzutów, ze skutecznością bywa rożnie...Chyba najmniej zastrzeżeń można mięć do Howarda... ja wierze ze dzisiaj zobaczymy kolejny mega ciekawy mecz, sporo szybkich widowiskowych akcji. Rzutów, walki i niesamowitych zwrotów akcji, Na pewno nie zabraknie.W tym meczu jak i całej serii chyba wszystko się jeszcze może zdarzyć: mamy dogrywki, świetne zacięte spotkania- mecze sa na wysokim poziomie.Jak dla mnie obie ekipy dysponują podobnym potencjałem nawet widziałbym lepsza ławkę po stronie Houston ale...Harden dzisiaj musi ciągnąc grę Rakiet 27 pkt i zwycięstwo jest realne, ktoś coś musi dorzucić ekstra może obudzi sie Lin... kolejny świetny mecz zagra Beverly. Duzo będzie zależało od liderów obu ekip, ale takze Houston musi ograniczyć Lillarda na rozegraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA- Play Offy

Spotkanie: Memphis Grizzlies- Oklahoma City Thunder

Typ: over 187,5

Kurs: 2,15

Data i godz.: 02.05.2014, 01.55

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

Kolejny mecz, w którym faworyt stoi pod ścianą i musi, ale to kategorycznie musi ten mecz wygrać żeby wyrównać stan rywalizacji, w którym obecnie przegrywają sensacyjnie 3:2. Dlatego teraz motywacja i chęć gry będzie dla gości czymś mega ważnym i jestem pewnym, że będą robić wszystko, aby doprowadzić do wyrównania tej rywalizacji. Po wczorajszej pobudce Parkera i Nowitzkiego (o których pisałem wczoraj) teraz czas na Duranta, który musi udowodnić, że w trudnych sytuacjach- a teraz w takiej sytuacja znajduję się Oklahoma bierze ciężar na swoje barki i prowadzi swój zespół do zwycięstwa. Oczywiście wcale tak nie musi być kolorowo i faworyt może odpaść, bo stoi w piekielnie trudnej sytuacji, ale nawet jak OCT przegra ten mecz to po wielkiej walce na śmierć i życie i w takim meczu zawsze pada duża ilość punktów, dlatego biorę pod lupę ten mecz ze względu na ilość pkt powyżej 187,5. Linia wydaje się być niska, jednak każdy wie jak Memphis gra w obronie i jak spisuje się w tych Play-Offach Oklahoma, dlatego wcale mnie ta linia nie dziwi, jednak ja te wszystkie konwenanse w spotkaniu numer 6 nie biorę pod uwagę, bo przecież po tym meczu może jedna drużyna odpaść lub przedłużyć dalszą rywalizację. Ten typ uśmiecha się do mnie jeszcze bardziej, patrząc na to, że Oklahoma gra na wyjeździe i wie, że musi tutaj w tym spotkaniu od razu rzucić się na przeciwników i punktować ich jak tylko będą mogli, a pewnie do tego będzie dużo okazji, bo rzucą wszystko na jedną szalę i muszą ryzykować, a wiadomo jak ktoś bardzo mocno atakuję to traci na obronie i tutaj widzę szansę na rozrzucanie się również ekipie Grizzlies. Ostatnie mecze tych ekip wyglądały pod względem punktów mizernie, jednak to wszystko teraz moim zdaniem należy odstawić i patrzeć na to spotkanie jak na mecz o BYĆ ALBO NIE BYĆ- czyli wszystkie ręce na pokład i wszystkie siły należy włożyć żeby przetrwać to.

Uważam, że w tym spotkaniu zagra dobrze Durant i dodając do tego Westbrooka, Jacksoa i Ibakę to muszą być grzmoty i punkty będą wysypywać się jak z rękawa, bo przecież Durant swoje rzuci to jest niemalże pewne, do tego dorzuci swoje Westbrook i reszta.

Patrząc teraz na Memphis Grizzlies i ich obronę to uważam, że widząc te ataki ekipy OCT dostosują się do tego meczu i będą musieli również punktować swoich rywali tracąc troszkę w obronie (oczywiście nawet jak troszkę odpuszczą to i tak będzie to obrona bardzo dobra), ale oni będą chcieli to rozstrzygnąć przed własną publiką i awansować teraz, bo jak nie wykorzystają tej sytuacji to coś czuję, że zaprzepaszczą tą bardzo dobrą sytuację i najprawdopodobniej odpadną. A żeby wygrać ten mecz muszą zdobyć o jedno oczko więcej niż Oklahoma czyli muszą zagrać otwarty basket i rzucać, rzucać i jeszcze raz rzucać.

W tym meczu na pewno nie zabraknie emocji i dramaturgii, dlatego i punktów nie może zabraknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - NBA Play Offy

Spotkanie: Golden State Warriors (HA -3,5)- Los Angeles Clippers

Typ: 1 z HA -3,5

Kurs: 2.60

Godz: 04:30

Bukmacher: Bet365

 

 

 

Analiza:

 

 

Golden State Warriors zakończyło sezon na szóstej pozycji z 82 meczy wygrywając 51 i z bilansem 8549:8155. Los Angeles Clippers zakończyło sezon na trzeciej pozycji z 82 meczy wygrywając 57 i z bilansem 8850:8278. Zespoły są jak najbardziej porównywalne pod względem skuteczności. Los Angeles Clippers na wyjazdach wygrali 22 z 41 meczy, Golden State Warriors natomiast przed własną publicznością na 41 meczy wygrali 26. Od 2013 roku oba zespoły spotkały się sześciokrotnie w Oakland - pięciokrotnie wygrywali gospodarze. Dlaczego zdecydowałem się na handicap? Wystarczy spojrzeć na wyniki tych spotkań: w 2013 roku 115:94 (wygrana 21 punktami), 106:99 (7 punktów) i 105:103 (tylko dwoma). W roku bieżącym natomiast: 111:92 (19 punktów), 96:98 (jedyna przegrana) i spotkanie sprzed czterech dni 118:97 (21 punktów przewagi). Większość spotkań wygrywają gospodarze znaczącą ilością punktów. Stan rywalizacji w tej chwili to 3:2 dla ekipy z Los Angeles, dlatego wiem, że jutrzejsi gospodarze zagrają na maksymalnych obrotach, aby nie zakończyć tej rywalizacji na swoją niekorzyść. Spodziewam się wygranej Golden State minimalnie 4 punktami, choć pokusić można się o również o większy handicap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder

Typ: Memphis Grizzlies (ML)

Kurs: 2,30

Godz: 02.05.2014 2:00

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Niezbyt rozumiem dlaczego faworytem i to dość znacznym jest tutaj Oklahoma. Ok, Oklahoma była jednym z głównych faworytów do mistrzostwa, ale w tej serii Memphis póki co jest po prostu lepsze i zasłużenie prowadzą 3:2 i stają przed ogromną szansą na awans do drugiej rundy. Memphis Grizzlies to taka wiecznie niedoceniana ekipa, a w fazie play-off są oni groźni zawsze i dla każdego. Oni nie mają w swoim składzie super gwiazd typu Durant, ale mają wspaniałą, zgraną drużynę, świetnie grającą w defensywie. To właśnie dzięki tej defensywie gwiazdy Oklahomy nie mogą zbytnio poszaleć i właściwie są bezradne. Memhis wygrało już dwa mecze na parkiecie Oklahomy, a przecież jest to jeden z najtrudniejszych parkietów do podbicia. Skoro Grizzlies wygrali dwa mecze na parkiecie Oklahomy, to u siebie nie powinni być underdogiem. Gra Oklahomy jest całkowicie uzależniona od Duranta i Westbrooka, a szczególnie od tego pierwszego. Jak któryś z nich ma słabszy dzień, to drużyna gra słabo. Memphis Grizzlies to niemal gwarancja solidnej gry, szczególnie w obronie. W tym spotkaniu stawiam właśnie na tą solidność, a ogromna presja ciążąca na graczach Thunder nie pomoże ich gwiazdom w lepszej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder

Typ: Kvin Durant over 41.5 pkt/asyst/zbiorek

Kurs: 1.85

Godz: 02.05.2014 2:00

:plus::plus::plus:

Mecz z gatunku o "wszystko" . Niewątpliwie mega sensacją byłoby odpadnięcie Oklahomy już w pierwszym etapie Playoff. Durant i spółka muszą dzisiaj się wyjatkowo sprężyć bo przeciwnik z każdym kolejnym meczem wydaję się silniejszy. Wystarczy fakt, że dwa ostatnie spotkania na parkiecie Okli to wygrane Memphis. W dniu dzisiejszym porażka eliminuje Thunders z playoff. Mecze tej pary są wyjątkowo zacięte o czym świadczy ilość dogrywek. Dziś Kevin Durant na pewno będzie w 100% skoncentrowany bo to własnie od niego zależy byt Oklahomy w dalszej fazie. Wydaję mi się żę linia w Bwinie jest nieco niska więc korzystam z niej ( Bet365 43.5 ) Na pewno trener da Durantowi dzisiaj mnóstwo czasu do gry, w końcu może być to ich ostatni mecz w sezonie. Tak więc nie bedzie oszczedzania tylko walka na noże, w ktorej Kevin zagra z pewnoscia 40+ minut i nie powinno być problemu aby wskazana linia zdobyczy gracza nie została pokryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Portland Trail Blazers - Houston Rockets

Typ: Houston Rockets (ML)

Kurs: 2,60

Godz: 03.05.2014 4:30

Bukmacher: Bet365

Analiza: Początek serii był zdecydowanie dla Portland Trail Blazers, teraz jednak inicjatywa jest po stronie Houston Rockets. Portland wygrało niespodziewanie dwa pierwsze mecze w Houston i stali się sporym faworytem do awansu. Houston jednak się nie poddało i zdołali wygrać jedno ze spotkań w Portland, poczym wygrali też mecz u siebie doprowadzając do wyniku 2:3(z ich perspektywy) w serii. Rockets obowiązkowo muszą więc wygrać dwa ostatnie mecze, by awansować do drugiej rundy rozgrywek. Kluczowy będzie właśnie ten mecz, bo gdy go wygrają, to w siódmym meczu będą dużym faworytem z racji przewagi parkietu. Tutaj faworytem jest Portland Trail Blazers, jednak kursy na Houston Rockets chyba jednak są trochę przesadzone biorąc pod uwagę coraz lepszą grę Houston. Bardzo dobrze spisuje się Dwight Howard, który zdobywa w tej serii mnóstwo punktów i zalicza mnóstwo zbiórek. To właśnie od Howarda najwięcej tutaj zależy i Portland nie bardzo ma na niego odpowiedź. Houston potencjał kadrowy ma większy niż Portland, zaczynają coraz lepiej grać, więc stawiam na ich zwycięstwo w tym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Portland Trail Blazers - Houston Rockets

Typ: Houston Rockets +6.5

Kurs: 1.61

Godz: 03.05.2014 4:30

Bukmacher: Bet365

:plus::plus::plus:

 

Analiza: Kolega Merdalion napisał już sporo o tym spotkaniu jednak ja dorzuce jeszcze trochę wersów od siebie. Mam dziwne wrażenie i swoje przemyślenia, ale z pewnością nie są one bezpodstawne. Otóż każdy z faworytów zawodzi zawodzi i gdy nagle zostaje postawiony pod ścianą wrzuca wyższy bieg i pokonuje na dużym luzie rywala. Było tak m.in w spotkaniach Sas vs Dallas czy wczorajszym meczu Pacers. Nie inaczej było w spotkaniu nr 5 wyżej podanej pary. Postawione pod murem Rakiety wygrały pewnie z przewaga +10pkt odbierając wszelką ochote do gry pierwszemu shooterowi Portland - Aldridgowi.. który w poprzednich spotkaniach robił co chciał a tu nagle rzuca ledwo 12pkt. Przypadek ? Nie sądze.. Wydaję mi się żę Rockets wyciągneli wnioski zmobilizowali się i nie stoją wcale na przegranej pozycji. Dzisiejsze spotkanie będzie kluczowe dla gości muszą zrobić wszystko aby doprowadzić do 7 spotkania we własnej hali. Sądze żę są do tego zdolni. Aby tak się jednak stało Dwight musi zagrać tak jak potrafi najlepiej czyli dominować na obu tablicach, a obwodowi gracze muszą uzupełniać się wzajemnie i kreować sobie dogodne pozycję. Jeśli nakryją czapką Aldridźa tak jak w 5 meczu o wynik meczu jestem spokojny a tym bardziej o handi które musi tutaj poprostu wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

Dyscyplina: koszykówka, NBA

04.05.2014 4-30

Spotkanie: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

Typ: LA -6,5

Kurs: 1,83

buk: Bet365

 

Analiza:

w niedziele rozegrane zostana decydujace mecze w pierwszej rundzie play off w NBA. Taki scenariusz w parze Clippers - Warriors nawet mnie nie dziwi, bo spotkały sie dwa wyrównane i ofensywne zespoły. I faktycznie tak tez przebiegała rywalizacja w tej parze. Tylko w początkowej fazie zespoły nie potrafiły wykorzystac atutu własnego boiska, decydujace mecze przed własna publicznością gospodarze wykorzystywali bezbłenie. Bardziej przekonywująco wygrywali jednak Clippersi, jak chociażby w druzgim meczu gdzie roznieśli Wojowników aż 138-98. Nie pamietam juz kiedy jakis zespół wygrał tak wysoko w play off, a trzeba pamietac ze to sa zespoły z miejsc 3 i 6 a roznica miedzy nimi wyniosła tylko sześć zwyciestw na korzysc zespołu z LA. Moim zdaniem dzis tez powinni sobie poradzić z ekipa z Golden State. Tym bardziej ze Clippers to najlepszy zespół własnego parkietu bo w sezonie zasadniczym przegrali u siebie ledwie siedem meczy (Tyle samo co Oklahoma). W rywalizacji z Warriors w sezonie zasadniczym wygrali oba mecze, w play off tylko zawalili pierwszy mecz. Dzis jednak uwazam ze nie zawiodą swoich kibiców. A LA ma zespół ktory powinien w tym roku namieszac w play offach. Widac to po formie głównych faworytów do wielkiego finału. Zarówno Oklahoma męczy sie z Memphis jak i San Antonio z Mavs i w tych konfrontacjach dojdzie do siódmego meczu. Dlatego w ekipie z miasta aniołów upatruje czarnego konia tego sezonu. Widać ze zespół jest dobrze zgrany, świetna formę prezentuja Griffin, Paul, Jordan czy rezerwowy Crawford. To moze byc przełomowy sezon dla Postrzygaczy. Moim zdaniem dzis wygraja mecz, ktory da im półfinał na wschodzie. Warriors choć to dobry zespół z liderem Curry'm to jednak mniej regularny. Zespołowość to ten atut ktorym dominuja nad zespołem Wojowników. Cztery wygrane z pieciu meczy u siebie LA z GS to jasny znak ze tę hale ciężko zdobyć. Uważam, ze ta seria zostanie podtrzymana i tym samym Clippers zobaczymy w półfnale konferencji zachodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: koszykówka, NBA

04.05.2014 2:00

Spotkanie: Oklahoma Thunders - Memphis Grizzlies

Typ: Serghe Ibaka over 8.5 rebounds

Kurs: 1,95

buk: Bwin

:minus::minus:

 

Długo zastanawiałem się czy wybrać na ten mecz over punktowy Westbrooka czy Duranta, jednak wybór padł na centra gospodarzy. Otóż gwoździem tego typu jest absencja Zacka Randolpha. Będzie to z pewnością spory brak dla Memphis za równo w ofensywie, ale jeszcze bardziej w defensywie. Randolph to jeden z lepiej broniących zawodników NBA. Jestem bardzo ciekaw jak bardzo wpłynie to na grę gości w tak ważnym meczu. Pech jest dodatkowo większy, że pauza ta przypada na 7 ostatnie spotkanie. Ibaka w pojedynkach z Memphis albo szalał na tablicach i notował dwucyfrówki lub zaliczał np 5/6 zbiórek. Tak niskie statystyki były spowodowane m.in. mniejszą ilością czasu na parkiecie. Przechodząc do sedna dziś mecz o wszystko, Ibaka na pewno spędzi na parkiecie ponad pół godziny i przy braku Randolpha musi zebrać dwucyfrową ilość piłek. Spodziewam się wysokiego zwycięstwa gospodarzy i festiwalu strzeleckiego, ale również przewagi na tablicach i na dystansie, gdy w Grizzlies zabraknie najważniejszego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...