Skocz do zawartości

BNP Paribas Masters


JokerPila

Rekomendowane odpowiedzi

BNP Paribas Masters



 

Category: ATP World Tour Masters 1000

Place: Paris, France

Date: 28.10.2013-03.11.2013

Draw Size: S-48 D-24

Surface: Indoor Hard

Prize Money: € 2,646,495

http://www.fft.fr/en/bnp-paribas-masters-official-website-0

 

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przysiezny M. (Pol) - Nieminen J. (Fin) godz. 11:00

 

Co myślicie o tym meczu,mnie kusi żeby zagrać na Michała kursy ok. 2,5-2,75 . Ostatnio spisuję się coraz lepiej i myślę,że ma szanse pokonać Fina, z którym przegrał na poczatku miesiąca w Tokio 2-1.

Ich mecze nigdy nie kończyły się łatwymi zwycięstwami Jarko :

02.10.13 2. runda Jarkko Nieminen Michal Przysiezny 6-74, 6-4, 6-2 szczegóły meczu Japan Tokyo twarda

04.01.11 1. runda Jarkko Nieminen Michal Przysiezny 6-2, 3-6, 6-3 szczegóły meczu Qatar Doha twarda

05.03.10 Rubber 1 Jarkko Nieminen Michal Przysiezny 6-75, 7-64, 6-75, 7-67, 6-4 szczegóły meczu Poland Davis Cup halowa

 

Tak więc myślę,że warto zaryzykować ,czekam na opinię.

 

Nie wytrzymałem i zagrałem za drobne takie mecze z Paryża:

7764478 Mahut N. - Dolgopolov A. (Typ) 1 1.80 29.10.13 12:15 Otwarte

7764491 Monfils G. - Pospisil V. (Typ) 1 1.45 29.10.13 12:15 Otwarte

7765121 Nieminen J. - Przysiezny M. (Typ) 2 2.70 29.10.13 11:00 Otwarte

7778959 Gasquet R. - Verdasco F. (Typ) 1 1.40 29.10.13 13:45 Otwarte

7778964 Janowicz J. - Giraldo S. (Typ) 1 1.25 29.10.13 17:45 Otwarte

Informacje o kuponie

Data 29.10.13 09:17 Kurs 12.33

Rodzaj zakładu Zakład kombinacyjny Stawka 2.77 PLN

Numer kuponu 187451476 Maksymalna wygrana 34.16 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Michała to myślę ze warto jutro zagrać ze wygra z Isnerem. Isner od US Open bez formy a Michał w życiowej formie.

Jeśli będzie miał dobra dyspozycje serwisową to wygra z Isnerem.

 

Po za tym to myślę ze warto grać na faworytów jutro i wyłapywać DW 2:0 z dobrym kursem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, BNP Paribas Masters

Spotkanie: Cilic M. - Del Potro J.M.

Typ: 1

Kurs: 4,20

Data i godzina: 30.10.13 13:30

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Del Potro w ostatnich 4 tygodniach wygrał turniej w Tokyo, w następnym tygodniu przegrał z Djokovicem w finale w Shanghaiu i ostatni tydzień wygrał w Bazylei... jednym słowem dosyć dużo jak na jednego zawodnika... za tydzień Londyn więc wszystko wskazuje na to że ten turniej Del Potro potraktuje wyjątkowo "ulgowo". Analogicznie jak to miało miejsce w roku ubiegłym gdzie Del Potro wygrał 2 turnieje poprzedzające Paryż -w Wiedniu i Bazylei po czym w Paryżu wygrał z Falla by w następnej rundzie ulec gładko Llodrze... niecały tydzień później Del Potro znów się cudownie "odrodził" w Londynie gdzie po zaciętym 3 setowym pojedynku przegrał w półfinale z Djokovicem... jeśli dodamy do tego bezpośredni bilans między Del Potro i Cilicem na hardzie (3-2) na korzyść Del Potro widzimy że jest naprawdę wielka szansa na to że Del Potro pożegna się dzisiaj z Paryżem i w spokoju przygotuje się na final w Londynie... Pojedynek Del Potro z Cilicem to pojedynek 2 metrowych gigantów obdarzonych silnym serwisem więc najprawdopodobniej w meczu zobaczymy tieabreaki ale myślę że do następnej rundy awansuje jednak Cilic, ktory po kilkumiesiecznej przymusowej przerwie jest naprawdę glodny gry i musi nadrabiać stracone punkty w rankingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z tenisa wybrałem 3 mecze z czego Dol Potro dałem na kuponie z "pewniakami" . Argentyńczyk wiadomo wysoka forma wygrał turniej w Bazylei ,nie powinien mieć problemów z Cilicem.

Natomiast na osobnym kuponie zagrałem dwa spotkania,w których liczę na niespodziankę:

 

Fabio Fognini - Grigor Dimitrov 1 3,25 Sportingbet godz. 15:30

 

Włoch gładko pokonał Bułgara na początku roku w Sydney 6-3,6-1, w ostatnim turnieju obaj odpadli w ćwierćfinale. Bułgar miał zwyżkę formy w Sztokholmie gdzie wygrał turniej, po za tym bez rewelacji. Liczę na to,że Grigor leży Włochowi.

 

John Isner vs. Michal Przysiezny 2 3,20 Bet-at-home godz. 11:00

 

Michał w coraz lepszej formie , wczoraj bardzo opanowany w tie-breaku ,myślę że stać go na niespodziankę pokroju Janowicza w zeszłym roku. Isner ostatnie dwa turnieje kończył na 2 rundzie. Podejrzewam,że teraz będzie tak samo. Jeżeli zawiedzie serwis lub dojdzie do przełamania to myślę,że już po Amerykaninie,który dużo setów wygrywa w tie-breaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, BNP Paribas Masters

Spotkanie: Raonic M. (Can) - Haase R. (Ned)

Typ: [dw] 2:1

Kurs: 4

Data i godzina: 30.10.13 20.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza: W turnieju w Paryżu powoli dochodzi do ważnych rozstrzygnięc i to nie tylko tego turnieju, ale także na koniec sezonu. Raonic ciągle walczy o awans do TOP8 i możliwości gry w Londynie. Tsonga odpadł, więc w grze są Federer, Wawrinka, Gasquet i Raonic. Nie będzie Murraya więc awansuje 9 na liście. Pewny na 95% jest Fedex, reszta musi walczyć, ale Wawrinka ma przewagę 30 pkt. nad Gasquetem i 380 nad Raoniciem. Więc dla Raonicia szanse niewielkie, chyba, że doszedłby do finału lub wygralby cały turniej. Co prawda Kanadyjczyk jest w dobrej formie. Za średniakami wygrywa bez problemu, ale widać, że mnóstwo gier od US Open i w Azji nadwyrężyły jego siły. (W Azji 4 mecze w Bangkoku, 5 w Tokio i 3 w Szanghaju), potem 2 mecze w Sztokholmie i odpoczynek 12-dniowy. Haase raczej nie ma co liczyć na wygraną, ale uważam, że na seta go stać. Ostatnie jego wyniki to 1 runda w Basel, ale w Paryżu już 3 mecze na koncie. Pokonał Ramosa, Kubota i Istomina, tracąc 1 seta. Zna już kort i wie czego się spodziewać. Tak czy inaczej liczę na walkę ze strony Haase i długi 3-setowy mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federer - Kohshreiber ( Kohli +1,5 seta) 1.92

 

Federer w tym roku słaby (jak na siebie). Ograło go kilku ogórków, jeszcze kilku innych urwało mu seta. W jednym meczu potrafi być bardzo nierówny - okresy fantastycznej gry przeplata sporą ilością niewymuszonych blędów. Niemiec to solidna marka i wierze, że jest w stanie powalczyć tutaj nawet o pełną pulę. Widziałem jakieś fragmenty Kohliego z ostatnich występów i prezentował się bardzo dobrze. Uważam, że seta spokojnie tutaj ma szanse ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Stanislas Wawrinka vs Novak Djokovic

Typ: Pierwszy set-zwycięzca Stanislas Wawrinka

Kurs: 3,75

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 01-11-2013/14-00?

Analiza:

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że godzina rozpoczęcia spotkania nie jest jeszcze ustalona. Przechodząc już do samego spotkania. Moim zdaniem może to być najciekawsze spotkanie dnia jutrzejszego. W 1/4 finału będą interesujące pojedynki, jednak ten mecz może rządzić się swoimi prawami. Wawrinka sklasyfikowany na ósmym miejscu w rankingu ATP ma już zapewniony udział w turnieju Masters kończącym zmagania w Londynie. Ten awans mogło jemu zapewnić ewentualne jutrzejsze zwycięstwo w starciu z Serbem jak również i porażka Raonica z Berdychem. Ten drugi scenariusz doszedł do skutku, a co za tym idzie zarówno Szwajcar jak i Serb wystąpią w stolicy Anglii. Bukmacherzy dosłownie kilka minut temu wystawili kursy. Zdecydowanym faworytem jest Novak. Dziś jednak to Wawrinka odniósł pewne zwycięstwo z Hiszpanem Almagro. Oddał rywalowi zaledwie pięć gemów, zwyciężył bez straty seta. Spotkanie trwało 75 minut, w tym czasie Szwajcar zaserwował dziewięć asów, wygrał 75% piłek dzięki pierwszemu podaniu. Jednak przyglądając się bliżej statystykom może i nie były to jego najlepsze zawody. We wcześniejszym meczu pokonał Lopeza. Z pewnością faktem, który nie przynosi chluby Wawrince jest to, że ponad tydzień temu w pierwszym meczu przegrał u siebie z Rogerem-vasselinem. Jestem jednak zdania, że liczy się teraz co jest tu i teraz. NOvak Djokovic dwójka światowego rankingu spędził dziś na korcie blisko dwie godziny, zaczął później niż Staiu. Jego spotkanie z Amerykaninem Isnerem zakończyło się wygraną Serba 2-1. Pierwszy set niezwykle wyrównany, o losach musiał zadecydować tie-break, który miał specyficzny, dziwny przebieg. Drugi i trzeci set to popis gry Novaka. 11 asów, 69% skuteczności pierwszego serwisu. Biorąc pod uwagę dziewięć ostatnich bezpośrednich spotkań zawsze zwyciężał Novak Djokovic. Z pewnością jest to niezbyt dobra wiadomość dla fanów Wawrinki. Z pewnością, aby wygrał tego pierwszego seta Stanislas musi wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, w co nie wątpię, że stać go na to-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: tenis, BNP PARIBAS MASTERS

Spotkanie: J M DEL POTRO – R FEDERER

Typ: 1

Kurs: 1.80

Data i godzina: 01.11.13 16.10

Bukmacher: Sportingbet

 

Przed nami mecze ćwierćfinałowe prestiżowego turnieju w Praży, w którym rok temu Jerzy Janowicz grał w finale, wcześniej pokonując między innym A. Murray’a. W tym jednak meczu DEL POTRO zmierzy się z R FEDEREREM. Wydaje mi się, że Argentyńczyk wygra, ponieważ okres świetności Federer ma już za sobą i nie wydaje mi się, żeby był w stanie pokonać Juana Martina. Być może o zwycięstwie zdecyduje kilka piłek, a mecz będzie wyrównany, na zwycięstwie zaważy więc siła spokoju i opanowanie, a te są po stronie Argentyńczyka. Zawodnicy spotkali się ze sobą tydzień temu w finale turnieju w Bazyleii, gdzie Szwajcar przegrał 2-1. Po przegraniu pierwszego seta w tie break’u, drugi Federer wygrał gładko 6-2, w trzecim ulegając 6-4. Wydaje mi się, że bardzo silną stroną Del Potro będzie serwis, który w trudnych momentach, być może w tie break’u, przechyli szalę zwycięstwa. Jeśli chodzi o kondycję, to ta lepsza jest po stronie Rogera, myślę jednak, że kluczowa będzie psychika i Federer znowu trochę przegra sam ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - ATP Paris

Spotkanie:Nadal R. (Esp)- Gasquet R. (Fra)

Typ:1 set - zwyciezca Gasquet R

Kurs:4,75

Bukmacher:Bet365

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 19.30 rozpocznie sie 3 ćwierćfinał pomiedzy Nadal R. (Esp)- Gasquet R. (Fra).Rafa zajmuje 1 miejsce w rankingu ATP,a Gasquet ktory zajmuje 10 miejsce.Ostatnie mecze Rafy byly bardzo zaciete 7-5 7-5 wygrana z Granollers-Pujoli wczorajszy mecz pomiedzy JJ .Natomiast francuz wygral 2-0 z Nishikori.Nadal reprezentuje nie rowna forme w tym turnieju popelnia wiele nie wymuszonych bledów.Francuz gra za to solidnie i utrzymuje pilke w korcie,jego atut to takze wlasna publicznosc przed ktora bedzie mogl pokazac swoje umiejetnosci.Mysle ze francuz wprowadzi sie lepiej w mecz i wygra 1 seta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, BNP Paribas Masters

Spotkanie: Ferrer D. - Berdych T.

Typ: Berdych Tomas

Kurs: 1,94

Data i godzina: 01/11/2013 21:00

Bukmacher: Marathonbet

 

 

W dniu dzisiejszym w cwiercfinale Francuskiego turnieju dojdzie do spotkania rozstawionego z numerem 3 Davida Ferrera z turniejowa szostka czyli czechem tomasem Berdychem.Obaj tenisisci spotykali sie dotychczas czterokrotnie i obaj po dwa razy wychodzili z tych pojedynkow zwyciesko. Na twardej nawierzchni a wiec na takiej na jakiej rozgrywany jest turniej w Paryzu spotykali sie 3 krotnie. 2 razy zwyciezyl Hiszpan a raz zwyciesko z pojedynku wyszedl rosly Czech. We wczesniejszych rundach tego turnieju Ferrer odprawil z kwitkiem Lukasa Rosola i turniejowa 15 jednego z faworytow gospodarzy Guya simona.Czech mial moim zdaniem trudniejszych przeciwnikow lepiej radzacych sobie na takiej nawierzchni niz hiszpan.We wczesniejszych rundach odprawil z kwitkiem nie tracac ani seta Pedro Andujara i Milosa Raonica o ktorego sile serwisu przekonal sie nie jeden zawodnik.Pozatym ulubiona nawierzchnia a wiec taka na ktorej najlepiej sobie radzi Czech jest twarda nawierchnia.Hiszpan natomiast najlepiej sobie radzil w dotychczasowej nawierchni . Reasumujac to nie bedzie proste psotkanie dla obu zawodnikow ale wieze w to ze zwyciesko z niego wyjdzie lepiej radzacy sobie i majacy dosc mocny i celny serwis Czech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP MASTERS Paryż

Spotkanie: J.M. Del Potro– R. Federer

Typ: 2

Kurs: 2.05

Data i godzina: 01.11.13 16.10

Bukmacher: Expekt

 

Choć faworytem bukmacherów jest Del Potro, to ja postawię na zwycięstwo Federera. Choć bilans wciąż na plus dla Szwajcara (6-5), to trzy ostatnie spotkania wygrał Del Potro i to na twardej nawierzchni. Na pewno nie były to łatwe spotkania dla Argentyńczyka, bo za każdym razem potrzebne były 3 sety. Co mnie skłania do postawienia na Rogera? Jego aktualna forma w tym turnieju. Dość łatwo pokonał swoich rywali, gra stabilnie. Pewnie utrzymuję swoje podanie. Z kolei Del Potro stracił seta z Dimitrovem, pomęczył się także z Ciliciem. W ostatnim czasie aż 3 finały Del Potro, w tym dwa wygrane. Jednak to może być jego minus w tym meczu, bo ma za sobą ostatnich tygodniach dużo więcej rozegranych spotkań od Federera i to na pewno wpływa na jego formę fizyczną. Widać to w tym turnieju i choć pewnie będzie to wyrównane spotkanie, to właśnie świeżość powinna być atutem Szwajcara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis Atp Paryż

Wydarzenie: R. Nadal - R. Gasquet

Typ: Gasquet +4,5 gema handicap

Kurs: 1.80

Bukmacher: Bet365

Data: 1.11.2013 19:30

 

W ostatnim meczu Gasqueta z Nishikorim , bardzo mnie zaskoczyło tak łatwe zwycięstwo Francuza , liczyłem na to ,że Japończyk powalczy ,ale to Francuz był skuteczniejszy i popełniał mniej błędów. Bardzo zawyżone kursy na dzisiejsze spotkanie w stronę Gasqueta , gdyż to nawet na Janowicza był kurs dużo mniejszy niż na Ryśka dziś , także nie uważam by Polak był dużo lepszy od Francuza wręcz przeciwnie, ale ja już się do tego nie skłaniam. Janowicz postawił opór Nadalowi ,ale jednak nie dał rady , jednak handicap +4,5 w stronę Polaka byłby trafiony , także Granoolers Pujol , który jest w rankingu znacznie niżej od Gasqueta ten handicap +4,5 utrzymał w swoim posiadaniu. Jednak ten mecz także przegrał 2-0. Myślę ,że Gasquet nie będzie gorszy od Janowicza i Granollersa i ten handicap także utrzyma ,a poza tym to jest to nawierzchnia twarda , więc nie jest ,aż tak faworyzowany tutaj Nadal, więc jak Francuz urwie seta to się wcale nie zdziwię. Polecam ten typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP MASTERS Paris

Spotkanie: J.M. Del Potro– R. Federer

Typ: 1 set over 12,5

Kurs: 3,40

Data i godzina: 01.11.13 15:3

Bukmacher: Unibet.com

 

Pojedynek pomiędzy dwoma znakomitymi tenisistami, po jednej stronie Argentynczyk, wygrywający o ostatnim czasie naprawdę bardzo dużo, po drugiej stronie Roger Federer, który m już pare lat na karku, a jego kariera dobiega na pewno ku końcowi, jednak jeszcze jest w stanie rewelacyjnie i stabilnie grac. Jednak nie stawiam na zadnego z nich, ponieważ to ciezki wybor, zas ogladajac ich ostatnie pojedynki zaciekawila mnie jedna rzecz ;) W każdym z ich pojedynku rozgrywany był Tiebreak. A w ostatnich dwóch spotkaniach miał on miejsce w pierwszych setach. Wiedząc, ze obydwaj maja znakomity serwis i potrafią utrzymywać swoje podanie skłonny jeste postawić wlasnie na over 12,5 gema w pierwszym secie. P.S Stawiam w tym meczu na Del Potro, bo to ze stracil seta z Dimitrovem i meczyl się trochę z Cilicem, nie znaczy nic, a zauwazylem, ze z zawodnikami z najwyższej polki potrafi pograc i w moich oczach jest faworytem. Ja jednak wole zagrac po atrakcyjnym kursie Tiebreak w pierwszym secie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis-ATP-Paryż

Bryan/Bryan-Dodiq/Melo

2.11.2013r - godz.18:30

Typ:1

kurs:1.40

bet 365

 

W półfinale turnieju Masters w Paryżu turnieju deblowym zmierzy się najlepszy debel ostatnich lat czyli bracia Bryan z deblem chorwacko-Brazylijskim Dodiq/Melo.

Zdecydowanym faworytem spotkania są bracia Bryan którzy jednak ostatnio nie są najlepszej w formie. Od Us Open przegrali 4 spotkania. Również i w Paryżu nie grają najlepiej gdyż oba dotychczasowe spotkania powygrywali 2:1 ( z Polskim deblem: Fyrstenberg/Matkowski jak i deblem Rojer/Qureshi)/

Natomiast debel Dodiq/Melo ostatnio grają bardzo dobrze, w połowie października wygrali turniej w Szanghaju gdzie pokonali między innymi własne braci Bryan.

Podsumowując: Patrząc na ostatnie wyniki można nie śmiało napisać ze na papierze faworytami są Dodiq/Melo, jednak nie wydaje mi się żeby bracia Bryan na dni przed turniejem mistrzów byli bez formy. Więc ja uważam ze ten mecz wygrają bracia Bryan którzy jeśli są w formie nie maja godnych rywali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Paryż

02.11.2013 14:30

Federer - Djokovic

typ: Djokovic -4.5 gema

kurs: 2.58

buk: PinnacleSports

 

Dzisiaj zostaną rozegrane dwa półfinały ostatniego turnieju Masters w tym sezonie. Jako pierwsi na kort wyjdą "jedynka" światowego rankingu Novak Djokovic i były lider tegoż rankingu Roger Federer. Dla mnie faworytem tego spotkania jest Serb.

Djokovic na pewno ma dużą ochotę na wygraną w stolicy Francji i przystąpienie do "turnieju Mistrzów" jako główny faworyt. Wygrał na początku października w Pekinie pokonując Gasqueta 2:0, czy w finale Nadala w takim samym stosunku. Później przyszedł czas na kolejny turniej, tym razem w Shanghaiu i kolejne zwycięstwo, pokonując po drodze Monfilsa, Tsongę czy del Potro. Tutaj w Paryżu prezentuje się dobrze, wygrał już z Herbertem, Isnerem (tutaj z Amerykaninem przegrał pierwszego seta, ale w kolejnych zdominował Big Johna) i w ćwierćfinale nie miał problemów z Wawrinką. W meczu ze Szwajcarem wygrywał 71% piłek po pierwszym serwisie i 64% po drugim.

Roger to nie jest już ten sam zawodnik. Popełnia co raz więcej niewymuszonych błędów, co jeszcze z rywalami słabszymi uchodzi mu na sucho, ale nie ujdzie mu z najlepszym aktualnie zawodnikiem rankingu ATP. Ostatnio przegrał w finale w Bazylei z del Potro w trzech setach, ale odegrał się tutaj w ćwierćfinale. Wcześniej wygrał z Andersonem i Kohlim.

Dużo będzie tutaj zależało od "rzutu monetą". Jeżeli Novak rozpocznie mecz od serwisu to o powodzenie tego typu będzie łatwiej. Mimo to i tak wierzę, że Djokovic potwierdzi swoją dobrą dyspozycję i pewnie pokona co by nie powiedzieć zbliżającego się do końca kariery Szwajcara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP Paris, godz. 14.30

Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer

Typ: Dojdzie w meczu do tie-break'u? Tak

Kurs: 1.90

Bukmacher: Bwin

Analiza: Witam wszystkich forumowiczów. Dobrze wiemy, że to już nie ten sam Roger co kilka lat temu... Jest u schyłku swojej kariery, ale wciąż potrafi rozegrać takie mecze jak ten wczorajszy, wygrany 2-1 z Del Potro. Widać było determinację, widać było chęć zemsty, za niedawną porażkę w finale przed własną publicznością. Dzisiaj rywal jeszcze bardziej wymagający. Mecze pomiędzy tymi panami przeszły już do legendy... Uważam, iż Szwajcar jest w stanie powalczyć z Serbem jak równy z równym, a to oznacza tylko jedno - tie-break. H2H 13:16 dla Federera. Oto wyniki z ostatnich siedmiu meczy:

Djokovic Novak 7-6(6), 7-5

Federer Roger 6-0, 7-6(7)

Federer Roger 6-3, 3-6, 6-4, 6-3

Djokovic Novak 6-4, 7-5, 6-3

Djokovic Novak 6-2, 7-6(4)

Djokovic Novak 6-7(7), 4-6, 6-3, 6-2, 7-5

Federer, Roger 7-6(5), 6-3, 3-6, 7-6(5)

6 tie-breaków w 7 pojedynkach?... brzmi obiecująco ;) Ponadto w Paryżu Novak rozegrał już dwa razy 13-sty gem (z Herbertem i Isnerem), Roger (jeszcze) ani jednego. Jeśli obaj panowie wyjdą skoncentrowani na kort i będą serwować na swoim poziomie, to myślę iż typ ten powinien wejść. Zapraszam do oglądania, bo zapowiada się świetne widowisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: ATP Paris

Spotkanie: Federer-Djokovic

Typ: Federer

Kurs: 3,75

Godz: 14:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Spotkanie już za kilka minut. Półfinał turnijeu w Paryżu i pojedynek dwóch gigantów tenisowych czyli Novaka Djokovica i Rogera Federera. Zdecydowanym faworytem bukmacherów Serb, jednak ja pokuszę się postawić na Szwajcara. Szwajcar ten sezon mizerny, choć ostatnio finał w Basel, teraz już półfinał w Paryżu. Wczoraj pokonał po fajnym meczu Del Potro, i sądzę, że zależy mu aby odnieść zwycięstwo w tym turienju. Wprawdzie zbliża się turniej mistrzów w Lonynie, jednak chyba sam Szwajcar wie, że ma marne szanse aby tam zaistnieć. Dlatego sądzę, że powalczy w tym turnieju. Inaczej wydaje mi się, do tego spotkania podchodzić będzie Serb, dla którego na pewno ważniejszym turniejem jest rozpoczynający się już w przyszłym tygodniu wspomniany wcześniej turniej mistrzów. W tamtym roku odpuścił tutaj już swój pierwszy mecz z Querreyem, wygrywając pierwszego seta i prowadząc w drugim 2-0 w gemach. Dziwne troche, i dlatego wydaje mi się, że serb nie będzie się wysilał w tym meczu, i po spotkaniu na spokojnie uda się ze swoim sztabem do Londynu, aby tam odpocząc i trochę potrenować przed ostatnim turniejem w tym sezonie. Jak dla mnie po takim kursie warto zagrać na Maestro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ATP Paris

Spotkanie: Rafael Nadal - David Ferrer

Typ: 1. set suma gemów / Over 9,5

Kurs: 1,90

Godz: 17:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Witam.

Ciekawie zapowiadają się półfianały w Paryżu. Mi w oko wpadł mecz tych dwóch Panów i zakład Over 9,5 gema w 1 secie. Nadal wydaje się być w bardzo dobrej formie i najprawdopodobniej jutro zobaczymy go w finale. Ferrer na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem, wczoraj poradził sobie z Berdychem ale to spotkanie mogło zakończyć się innym wynikiem. W tym meczu spodziewam się zwycięstwa Nadala ale Ferrer postawi mu znacznie trudniejsze warunki niż Gasquet. Pierwszy set przewiduje że będzie zacięty a w drugim Rafa może już dokończyć dzieła.. Słabo grający Gasquet w meczu z Nadalem ugrał w pierwszym secie 4 gemy co dało łacznie rozegranych 10 gemów, Janowicz który zagrał lepiej niż Francuz wygrał 5 gemów , dzisiaj wierze że 4 gemy ferrera w pierwszym secie to absolutne minimum.

 

Ewentualnym bezpieczniejszym typem jest zagranie over 8,5 gema @ 1.33

 

Witam wszystkich użytkowników ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Paryż

Wydarzenie: Ferrer-Djokovic

Typ: Ferrer +5,5 gema handicap

Kurs: 1.60

Bukmacher: ComeOn

DATA: 03.11.2013r. Godz: 17:00

 

Jak wiadomo finały rządzą się swoimi prawami. Zdecydowanym faworytem według bukmacherów jest Djokovic i ja się z tym zgadzam , jednak nie będzie on miał tak łatwo , gdyż Ferrer na tej nawierzchni ostatnio spisuje się wyjątkowo znakomicie. Ograł wczoraj Nadala w dwóch setach co było nie małą niespodzianką. Dziś liczę na to ,że postawi opór Novakowi . +5,5 gema handicap to bardzo optymalna linia jaką oferuje ComeOn , przy dwóch przełamaniach w każdym z setów i typ wchodzi , więc myślę ,że jest to znakomity typ tym bardziej ,że jest to finał i liczę na jego zaciętość i walkę o każdy gem , punkt. Uważam ,że Djokovic nie będzie w stanie przeskoczyć tego handicapu , który nałożyłem dzisiaj na Ferrera, wczoraj męczył się troszkę z Federerem , więc dziś nie może być inaczej niż typ trafiony przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...