Skocz do zawartości

[Zamknięty] Liga Mistrzów 2014/2015


Kpax1985

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Siatkówka / Liga Mistrzów
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Berlin Volleys
Typ: 2 (+2,5)
Kurs: 1,57
Godz: 18:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Dzisiaj tak jak i wczoraj wybrałem spotkanie z siatkarskiej Ligi Mistrzów. Polski zespół Resovia Rzeszów we własnej hali na Podpromiu podejmie niemiecki zespół Berlin Volleys. Gospodarze po 2 kolejkach z kompletem punktów i bez straty seta  prowadzą w tabeli. Resovia w 1 kolejce pokonała Ach Bled a w 2 kolejce czarnogórską Budvanską Rivijera oba mecze w stosunku 3:0. Niemiecki zespół na inaugurację przegrał w wyjazdowym spotkaniu z Budvanską 3:2 a następnie pokonał u siebie Ach Bled 3:1 i z 5 punktami zajmuję 2 miejsce w tabeli. Drużyna gości to Mistrz Niemiec w którym występują ciekawi zawodnicy, m.in bracia Erik i Kawika Shoji reprezentanci USA; doświadczony amerykański przyjmujący Scott Touzinsky; znany z polskim parkietów Rob Bontje, który w zeszłym sezonie występował w Jastrzębskim Węglu; słowacki środkowy Tomas Kmet oraz reprezentanci Niemiec - Robert Kromm, Sebastian Kühner i Christian Dünnes. Każdy interesujący się siatkówką na pewno kojarzy tych zawodników. Faworytem spotkania jest Polski zespół ale goście to nie jest zespół do bicia i na pewno stać ich na ugranie chociażby 1 seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Siatkówka / Liga Mistrzów
Spotkanie: Teruel-Marek  Dupnitsa
Typ: 2 (+2,5)
Kurs: 1,90
Godz: 20:15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Dziś wybrałem bardzo ciekawy mecz z siatkówki,nie jestem specem,tzn nie znam tak świetnie zawodników drużyn,gdyz rzadko oglądam ten własnie sport,ale sledze go codziennie i wiem , że drużyna z Bułgarii dziś nie jest na straconej pozycji,a tak wskazują bukmacherzy. Uwazaja druzyne z Hiszpani za 100% pewniaka,dajac kursy 1,08- 7.0. Takie wystawienie kursów chyba z innej planety,bo Bułgarzy grają na prawde niezła siatkówke.Śledze poczynania tej drużyny juz drugi rok i zawsze dają mi zarobić pieniadze.W grupie obie drużyny przegrały po 2 mecze,maja bilans setów 1-6 i zajmuja 3 i 4 miejsce.Dziś jedna z nich zapisze na swoje konto zwyciestwo,a jestem pewien ze ten mecz nie skończy sie w stosunku 3-0 dla gospodarzy.Obie drużyny mierzyły sie ze soba 2 razyw 2012roku,najpierw Bułgarzy wygrali 3-1,a pozniej Hiszpanie zwyciezyli dopiero w rozgrywce Tie-Break.Marek Dupnitsa to bardzo niewygodny rywal i dzisiejszego wieczora Hiszpanie to odczuja.Moim zdaniem typ na wygranie minimum jednego seta przez ekipe z Bułgarii to promocja od buka,pokusze sie na pewno takze na zwyciestwo w całym meczu druzyny Marek Dupnitsa,poniewaz umiejetnosci obydwu drużyn sa do siebie bardzo zbliżone. Handi +2.5 seta po kursie 1.90 biore z pocałowaniem ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka / Liga Mistrzów

Spotkanie: Resovia Rzeszów - Berlin Volleys

Typ: 2 (+2,5)

Kurs: 1,57

Godz: 18:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzisiaj tak jak i wczoraj wybrałem spotkanie z siatkarskiej Ligi Mistrzów. Polski zespół Resovia Rzeszów we własnej hali na Podpromiu podejmie niemiecki zespół Berlin Volleys. Gospodarze po 2 kolejkach z kompletem punktów i bez straty seta  prowadzą w tabeli. Resovia w 1 kolejce pokonała Ach Bled a w 2 kolejce czarnogórską Budvanską Rivijera oba mecze w stosunku 3:0. Niemiecki zespół na inaugurację przegrał w wyjazdowym spotkaniu z Budvanską 3:2 a następnie pokonał u siebie Ach Bled 3:1 i z 5 punktami zajmuję 2 miejsce w tabeli. Drużyna gości to Mistrz Niemiec w którym występują ciekawi zawodnicy, m.in bracia Erik i Kawika Shoji reprezentanci USA; doświadczony amerykański przyjmujący Scott Touzinsky; znany z polskim parkietów Rob Bontje, który w zeszłym sezonie występował w Jastrzębskim Węglu; słowacki środkowy Tomas Kmet oraz reprezentanci Niemiec - Robert Kromm, Sebastian Kühner i Christian Dünnes. Każdy interesujący się siatkówką na pewno kojarzy tych zawodników. Faworytem spotkania jest Polski zespół ale goście to nie jest zespół do bicia i na pewno stać ich na ugranie chociażby 1 seta.

0:3

:plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03 Dec 2014, 18:00 Volleyball » Europe » Champions League » Jastrzebski - Novosibirsk

1 set Novosibirsk

1,5  :zwrot:  :minus: 

Bet365 

 

Kolega wszystko ładnie opisał i trudno sie z nim nie zgodzić ale ja idę w stronę gości i ich przełamania. Kurs jaki daje nam bet na 1 seta przy kursach na mecz to... grzechem było by nie wykorzystać- konkretnie najwyższy na rynku, mecz ciekawy kursy dramatyczne patrząc na formę obu ekip. Jastrzębski tez forma nie grzeszy u siebie zawsze solidni -niebezpieczni ale jednak zespól rosyjski dla mnie jest mocniejszy. Liga liga graja ostatnio tak jakby im sie nie chciało... dzisiaj zobaczymy jak to będzie wyglądało- kluczem zagrywka która ustawi grę w ataku jak Loko dobrze wejdzie w mecz to będzie trudne do zatrzymania ze stawka spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów 
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lokomotiv Biełgorod - Lube Banca Treia
Typ: Dokładny wynik: 3-1
Kurs: 3.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:

4 kolejka Ligi Mistrzów mężczyzn. Dzisiaj zaczynamy od spotkania Lokomotiv Biełgorod kontra Lube Banca Treia ( dawna Macerata ). Przed 2 tygodniami obie ekipy zmierzyły się ze sobą tylko gospodarzem była włoska ekipa, która jednak uległa w tym meczu 1-3. Biełgorod po słabszym 1 secie podkręcił tempo i zdecydowanie później już grał lepiej niż rywal. Dzisiaj scenariusz podobny przewiduję czyli dokładny wynik 3-1 dla rosyjskiej ekipy. Czego właśnie tak, a nie 3:0? Oba wyniki bardzo realne i obu daje po 50% szans bo jednak tie-break nie przewiduję. Ale 3-1 z tego powodu, że większość meczy czy to w lidze jak i w LM nawet z Fenerbache u siebie to Biełgorod traci tego seta jednego. Nie wiem czym to spowodowane, że ekipa ma chwilę rozluźnienia, przestój w grze czy może sami chcą pograć 4 sety bo 3 to za mało icon_smile.gif ale po prostu tracą tego seta. Znowu włoska ekipa z Kurkiem i kilkoma innymi siatkarzami nie jest chłopakami do bicia i tutaj 1 set jest na pewno w ich zasięgu. Chociaż wiadomo 3:0 bardzo realne, ale ja idę po wyższym kursie i stawiam na dokładny wynik 3:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Siatkówka - Ligi Mistrzów
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Peruggia
Typ:Jastrzębski Węgiel

Kurs: 3.10
Godz:17.30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Pierwsze spotkanie dwumeczu między Jastrzębskim Węglem a włoską Perrugią. Mój typ na to spotkanie to wygrana Polskiego zespołu. Jastrzębianie zaczynają rywalizacją na własnym parkiecie więc jeśli chcą powtórzyć sukces z przed roku i awansować do Final Four to muszą ( albo powinni ) wygrać dzisiejsze spotkanie. Ich dzisiejsi rywale a więc Perrugia w chwili obecnej ma serię CZTERECH kolejnych porażek wyjazdowych ( 2 x w lidze 1 x LM 1 x Puchar Włoch ) natomiast Polska drużyna wygrała ostatnie cztery spotkania we własnej hali ( 3 x Liga 1 x LM ). Forma przemawia więc za drużyną Jastrzębia, dodatkowo atut wlasnej hali. Do tej pory nie było żadnego bezpośredniego spotkania między tymi dwoma drużynami więc rywale nie znaja w ogóle naszej hali ( oświetlenia, parkietu ) co przynajmniej w początkowej fazie spotkanie uniemożliwi im wykonywanie trudnej zagrywki a jak wiadomo jest to podstawa do dobrej gry na wysokim poziomie. Kurs na zwycięstwo drużyny gospodarzy jest wysoki - powyżej 3, warto zaryzykować i postawić kilka złotych na tą drużynę bo może ona pokusić się o wygraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka / Liga Mistrzów
Spotkanie: Sir Safety Perugia - PGE Skra Bełchatów

Typ: 2
Kurs: 1,72
Godz: 20:30

Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

PGE Skra Bełchatów ma przed sobą ostatniego rywala po drodze do awansu do Berlina. W poprzedniej rundzie Ligi Mistrzów bełchatowianie mierzyli się z mistrzami Włoch - Cucine Lube Banca Marche Treia. Najpierw w Italii zwyciężyli gładko w trzech setach, a w Atlas Arenie przypieczętowali awans, ostatecznie kończąc na czterech partiach. Wicemistrz Włoch debiutując w Lidze Mistrzów wygrał swoją grupę, potem wyeliminował Jastrzębski Węgiel w pierwszej rundzie play off. Sir Safety Perugia we włoskiej lidze należy do ścisłej czołówki pięciu drużyn, które mają sporą przewagę nad resztą i będą między sobą walczyć o medale. Na pięć kolejek przed końcem fazy zasadniczej zajmują piątą pozycję z niewielką stratą do czwartej Calzedonii Werona. Co jest ważne, podopieczni Nikoli Grbicia nie przegrali z nikim niżej notowanym i jeśli już ponieśli porażkę, to nigdy w trzech setach. Kluczowymi zawodnikami, których będą musieli powstrzymać bełchatowianie, będą Aleksandar Atanasijević i Christian Fromm. Serb jest świetnie znany kibicom w Polsce, bowiem przez dwa sezony był zawodnikiem PGE Skry. Niemiecki przyjmujący charakteryzuje się świetną zagrywką i czasami potrafi zdobyć więcej punktów od atakującego. Dodatkowym smaczkiem w dwumeczu Perugii z PGE Skrą będzie walka pomiędzy reprezentacyjnymi rozgrywającymi. Luciano De Cecco i Nicolas Uriarte walczyli przez cały okres letni między sobą o miano tego pierwszego. Ostatecznie są bardzo ważnymi ogniwami w swoich klubach, a to właśnie w dużej mierze ich postawa może przesądzić o tym, kto wywalczy punkty w pierwszym spotkaniu. Obie drużyny są w dobrej formie ale faworytem spotkania jest Mistrz Polski, który według mnie powinien wygrać to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...